
ABRAM, I. B. H. E.A.; Beth ha- Midrasj ~ Leerhuis ~ Ervaringen van jongen en christenen ; Kok, 1984,; pbk, 104 pp; Christendom-Jodendom; 4,00
AALDERS, C.; Spiritualiteit ~ Geestelijk leven vroeger en nu; Boekencentrum, 1980 (3e dr); paperback, enkele vlekjes op band, 220 pp; spiritualiteit; 5,00
ACHTERHUIS, HANS; Werelden van tijd; Maand Filosofie, 2003; pkt; filosofie; 2,50
ADELBERG, SIMON VAN; De Marranen ~ De geschiedenis van Portugezen uit Spanje; Ten Have, 1977; pbk, enkele vlekjes op snee, ills, 126 pp; Jodendom / Judaica; 4,50
ADELBERG, SIMON VAN; De Marranen ~ De geschiedenis van portugezen uit Spanje; Ten Have, 1977; pbk, stickertje op rug, ills, 126 pp; Jodendom / Judaica; 5,00
ALBERTSON, EDWARD; Kabbala. God - demon of beiden?; Kruseman, 1973; pbk, stickertje op omslag, stempel op binnenplat, 150 pp; Jodendom / Judaica; 4,50
ALBRIGHT, W.F.; From the Stone Age to Christianity; Doubleday, 1957; pktbk; monotheisme; 2,50
ALFRINK; Kardinaal Alfrink over Oorlog en vrede; Ambo, 1973; pbk, bibl.sign.; rkk; 2,00
AMSTELPREEKTEAM; Belijden is doen ~ De apostolische geloofsbelijdenis tegen bijbelse achtergrond; Ten Have, 1980; pbk, 152 pp; theologie; 4,50
ANATI, EMMANUEL; Palestina vσσr de Hebreeλn; Bosch & Keuning, 1965; pkt, sticker op rug, ills; Bijbel; 2,00
ANONIEM; Mens in beeld; Zp: zn, zj; ingenaaid, signatuur; antropologie; 3,00
APOSTOLISCHE VATER; Apostolische Vater (Apostolic Fathers, Greek text); Mohr, 1970; gelijmd, geplast. omslag; kerkgeschiedenis; 7,00
AUGUSTINUS [AURELIUS ]; Belijdenissen; Wereldbibliotheek, 1947; gebonden, geen s.o., 364 pp, goed exemplaar; kerkvaders; 7,00
BAARDA, T. & A. ; Paulus en de andere joden ~ Exegetische bijdragen en discussie ; Meinema, 1984; pbk, 206 pp; Nieuwe Testament; 5,00
BAARDA, TJ.; Kanttekeningen bij het lijdensverhaal baar Mattheus; NBG/BKV, 1969; pkt; Nieuwe Testament; 3,00
BAAREN, TH. P. VAN; Dans en religie; Querido, zj; pkt, ills; antropologie; 3,50
BAAREN, TH. P. VAN; Dans en religie; Querido, zj; pkt, ills; antropologie; 3,50
BAAREN, TH. P. VAN; Doolhof der goden; Querido, 1960; pkt, fr.p.uitgescheurd, omsl.geplastificeerd, ills, vergeelde inh.; inleid.wereledreligies; 2,50
BAAREN, TH. P. VAN; Van maansikkel tot rijzende zon; Querido, 1961; pkt, beetje roest op snee, ills; antropologie; 3,00
BAAREN, TH. P. VAN; Van maansikkel tot rijzende zon; Querido, 1961; pkt, beetje roest op snee, ills; antropologie; 3,00
BAHAT, DAN; Atlas van Jeruzalem ~ Kort overzicht met kaarten en afbeeldingen over 4000 jaar; Katholieke Bijbelstichting, 1977; gebonden, s.o. deels verkl en van sticker voorzien, stempeltjes op schutblad, 48 pp; archeologie Israel; 5,00
BAMM, PETER; Kleurig tapijt van oude historie; Querido, 1956; gebonden, iets verkleurd linnen omslag, rug gedeukt, 238 pp; reisverslag Klein Azie; 5,00
BANCK, GEER EN BARRY VAN HEIJNINGEN (RED.); Beroep: Antropoloog ~ Vrreemde volken, visies en vooroordelen; Intermediair, 1982; pbk, roestvlekjes, gebondenruiksporen, omsl, l.gegolfd, 242 pp; antropologie; 5,00
BARENDS, BERT; Op zoek naar woorden ~ Over ons onvermogen om God ter sprake te brengen; Ten Have, 1986; pbk, 78 pp; theologie; 3,00
BARUCH, J.Z.; Geneeskunde in het oude Israel; Joachimstal, 1961; pkt, lichte gebondenruikssporen; Oude Testament; 2,50
BARZ, MONIKA & HERTA LEITSNER, UTE WILD; Wie had gedacht dat we met zovelen zijn ~ Lesbische vrouwen in de kerk ; Anthos, 1988; pbk, 220 pp, goed; homosexualiteit en kerk; 4,50
BAVINCK, J.H.; Menschen rondom Jezus; Kok, 1938 (2e dr); gebonden, 210 pp; theologie; 4,00
BEA, AUGUSTINUS; De kerk en het joodse volk ~ Concilieverklaring over de joden ~ Tekst en commentaar ~ Vaticanum 2; Paul Brand, 1967; pbk, stickertjes op band, 136 pp; Christendom-Jodendom; 5,00
BECKH, HERMANN; Boeddha en zijn Leer; De Haan, 1961; pkt, stickertje op voorplat, ills; Boeddhisme; 2,50
BEKER, E.J. & K.A. DEURLOO; Het begin in ons midden ~ Aspecten van bijbels scheppingsgeloof; Ten Have, 1977; pbk, sticker op rug, 116 pp; Oude Testament; 6,00
BENSCHOP, NEL; Een open hand naar de hemel; Kok, z.j. 5e dr.; ingenaaid, 52 pp; poezie / religie; 2,50
BENSCHOP, NEL; Gouddraad uit vlas; Kok, 1976; ingenaaid, 48 pp; poezie; 2,00
BERG, J.H. VAN DEN; Metabletica ~ of leer der veranderingen; Callenbach, 1958 (7e dr); gebonden, stofomslag redelijk, ills, 256 pp; filosofie; 7,50
BERKHOF, H.; Voorbij domineesland; Horstink, 1988; pkb, fiche; Protestantisme; 2,50
BESSANT, ANNIE; Esoterisch Christendom of De kleine Mysterien; Gnosis, 1926; gebonden(lin.met goudopdr.) +leeslint, potl.onderstrepingen, 134 pp; esotherie; 8,00
BIERENS DE HAAN, J.D.; Politeia ~ Groote mannen over staat en maatschappij; Elsevier, 1943; gebonden, 402 pp; filosofie; 7,50
BIJLSMA, R.; Opstanding en nieuw leven in de Bijbel; NBG/BKV, 1969; pkt; Bijbel; 3,00
BIJSTERVELDT, J. VAN; Een tijdsbeeld uit Brabant: 1960-2000; Damon, 2000; pbk, 240 pp; priesterschap rkk; 7,00
BIRNBACHER, D. (ED); Texte zur Ethik; Dtv, 1980; pkt; ethiek; 2,50
BIRZA, W.; Gelukkig hij, die dit weet' ~ 1734 - De Haagse Vrijmetselaarsloge L'Union Royale - 1984; Nijhoff, 1984; paperback, zw/w ills, 192 pp; Vrijmetselarij; 6,00
BJERKELUND, CARL J.; Para kalo; Universitetsforlaget, 1967; pbk, enkele aantek in potl, 244 pp [Deutsch]; Briefen Paulus; 7,50
BLANKESTEIJN, HANS; Voor wie niet stil kan zitten in de kerk ~ Liturgie met handen en voeten; Gooi & Sticht, 2002; pbk, 86 pp, als nieuw; liturgie; 6,00
BLEEKER, C. J.; Het Geheim van de Godsdienst; Servire, 1973; pbk, stickertje oprug & voorplat, 208 pp; godsdienstwetenschap; 4,50
BLEIJ, WONNO; Zes lessen over de Messias ~ Plan voor de kerkdienst; Kok, 1984; pbk, 78 pp; liturgie; 4,00
BLUE, LIONEL; Door een achterdeur de hemel binnen; Ten Have 1979; pbk, 124 pp; Jodendom / Judaica; 5,00
BLUE, LIONEL; Een ladder naar de hemel ~ De joodse weg tot God; Ten Have 1986 (4e dr); paperback, 120 pp; Jodendom / Judaica; 5,00
BOCHER, OTTO; Die Johannesapokalypse; WB, 1980; pbk, 182 pp; Nieuwe Testament; 5,00
BOERWINKEL, FEITSE; Einde of nieuw begin; Ambo, 1979 (8e dr); paperback, register, 264 pp; cultuurfilosofie; 3,00
BOERWINKEL, FEITSE; Meer dan het gewone ~ Over Jezus en zijn bergrede; Ambo, 1977; pbk, 142 pp; bergrede; 3,00
BOLKESTEIN, M.H. (ED); Keus uit twaalf postillen; Boekenc, 1976; gebonden, 264 pp; preken; 5,00
BOMANS, GODFRIED; Beminde gelovigen ~ jeugdherinneringen uit In de kou; Ambo, 1971; pbk, namen fr.p, knikje achteromsl, 192 pp; katholicisme; 3,50
BOMMEL J.P.; Het avontuur van de psalmen na pinksteren.; Kok, 1980; pbk, 144 pp; psalmen belicht vanuit diverse chr visies; 4,50
BONHOEFFER, DIETRICH; Tot de nacht voorbij is ~ Gedichten; Ten Have, 1976; pbk, titelschildje op rug geknikt, stickertje op rug, stempel op binnenplat, 84 pp; poezie; 4,50
BONHOEFFER, DIETRICH, OTTO DUDZUS (SAMENST); Bonhoeffer brevier; Ten Have 1978 (5e dr); gebonden, vlek op snee, verder goed, 520 pp; dagboek; 6,00
BONSEN, JAN; Politieke lezing van de Bijbel, een werkboek; Eltheto 59, 1978; tijdschrift, pbk, rug verkleurd, 148 pp; Bijbel; 4,00
BOOGERT, ARIE; De Christengemeenschap ~ beweging tot religieuze vernieuwing; Christofoor, 1981; spiraalband, foto's, wat vergeeld, 168 pp; Christengemeenschap / Antroposofie; 5,00
BORRMANS, MAURICE; De dialoog tussen christenen en moslims; De Horstink / Lannoo, 1981; pbk, stickertje op rug, band verkleurd, 120 pp; Christendom-Islam; 4,50
BOUHUIJS, K. & DEURLOO, K.A.; Dichter bij de profeten; Ten Have, 1988; pkt, ills; Oude Testament; 4,00
BOUHUIJS, K. & DEURLOO, K.A.; Dichter bij Genesis; Ten Have, 1980; pkt; Oude Testament; 4,00
BOUHUIJS, K. & DEURLOO, K.A.; Taalwegen en dwaalwegen ~ Bijbelse trefwoorden; Ten Have, 1985; pkt, wat vergeeld, ills; Bijbel; 3,50
BOUHUIJS, K. & K.A. DEURLOO; Vechten voor vrede ~ Dichter bij verhalen over vriend en vijand; Ten Have, 1980; pbk, 104 pp; Bijbel; 3,00
BOUHUIJS, N.; Vechten voor vrede; Ten Have, 1980; pkt, matig ex; theologie; 1,50
BOUHUIJS, NICO & KAREL DEURLOO; De stem in het gebeuren ~ Messiaans resumι; Ten Have, 1974; pbk, stickertje op rug, 120 pp; theologie; 4,50
BOUHUYS, MIES, PIET WORM; De man van Nazareth ~ Gezinsboek over leven, land en volk van Jezus; Meijer, zj; A4 gebonden, kleine besch aan kneep, ills, 170 pp; Nieuwe Testament; 4,00
BOUMA, HANS; Het had ook stil kunnen zijn; Kok, 1982; pbk, naam op franse pag, 100 pp; liederen; 3,00
BOUMA, HANS; Het nuchtere wijze water ~ Gedichten bij het Meer van Galilea; Kok, 1979; pbk, 64 pp; poezie; 3,00
BOUMA, HANS; Tijdgenoot, reisgenoot, huisgenoot ~ liederen, belijdenissen, gebeden, gedichten, notities; Kok, 1995; pbk, 104 pp; liturgie; 3,50
BOWDEN, J.; Edward Schillebeeckx; Ten Have, 1984; pbk, bibl.signatuur; rkk; 2,50
BRICO, REX [ TAIZΙ ]; Taizι ~ Een lente in de Kerk; Ambo, 1978; pkt, stickertje op rug, 222 pp; Taize; 3,50
BRIENEN, T.; De verkondiging in het juiste spoor ~ De plaats van Israλl in de Homiletiek en in de prediking; Kok, 1993; pbk, 76 pp; Christendom-Jodendom; 4,50
BRIENEN, T.; Leren in het Jodendom en Christendom ~ De plaats van Israλl in de Catechetiek; Kok, 1990; pbk, 78 pp; Christendom-Jodendom; 4,50
BRINK, JOS; Bouwen met puin ~ Heeft de kerk toekomst ?; Kok, 1988; pbk, 224 pp; Christendom; 4,00
BROUWER, A.M.; Jezus en de sociale vragen; Ruys, 1933; gebonden, aantek op schutblad, 286 pp; sociale questie; 6,50
BROX, N.,; Falsche Verfasserangaben; KBW, 1975; pbk, 132 pp; pseudepigrafie; 5,00
BRUGGEN, JAKOB VAN; Marcus ~ Het evangelie volgens Petrus. Commentaar op het Nieuwe Testament; Kok, 1988; gebonden, stofomslag, datum op schutblad, aantekeningen in potlood, verder goed, 436 pp; Nieuwe Testament; 20,00
BRUGMAN, J.; De zuilen van de islam. Opstellen over de islam, de Arabieren en de arabische literatuur; Meulenhoff, 1985; pbk, stickertje op rug, 224 pp; Islam; 5,00
BRUIN, P.; Paulus; B&K, 1959; pkt, stickertje op rug, ills; Nieuwe Testament; 2,50
BUBER (OVER), OOSTERZEE, K. VAN; Buber en Israλl ~ Utopie en dialoog; Ten Have, 1978; pbk, stickertje op voorplat, 110 pp; Jodendom / Judaica; 4,00
BUBER, MARTIN; The Tales of Rabbi Nachman; Avon, 1970; pkt ed, cover sl damaged, 214 pp; Jodendom / Judaica; 4,50
BULTMANN, RUDOLF; Geloof zonder mythe?; Romen, 1969; pbk, omsl iets besch, 230 pp; theologie; 5,00
BUNYAN, JOHN, [ FRIESE VERT ]; De Kristenreis nei de ivichheid; JBS, 1994; pkt, ills; Protestantisme; 1,50
BUREN, PAUL VAN; De 'profane' betekenis van het evangelie; Bijleveld. 1968; pbk, lichte knik in voorplat, 198 pp; Nieuwe Testament; 5,00
BURGT, F. VAN DER / E. PIJLMAN; Jona; Bijbel Kiosk, 1967; leporello met tekstboekje, reproductie van houtsnede ; kunst / bijbel; 3,00
BURGT, F. VAN DER / E. PIJLMAN; Jona; Bijbel Kiosk, 1967; leporello met tekstboekje, reproductie van houtsnede ; kunst / bijbel; 3,00
BUSKES, J.J.; God en mens als concurrenten; Ten Have, 1969; pbk, fiche; theologie; 3,00
BUSKES, J.J.; God en mens als concurrenten; Ten Have, 1969; pbk, 256 pp; theologie; 4,50
BUSKES, J.J.; God is anders; Zomer & Keuning, 1973; gecart, 112 pp; theologie; 4,00
BUSKES, J.J.; Waarheid en leugen aan het ziekbed; Ten Have, 1972; pbk, 174 pp; pastoraat; 4,50
BUSKES, J.J.; Zin en onzin van kerstfeest; Ten Have, 1969; gebonden, 80 pp; kerst; 4,50
CALVIJN, JOHANNES (BEW B. WIELENGA); Institutie of onderwijzing in de Christelijke Godsdienst; Kok, 1958; pocket, omslag iets vergeeld, 268 pp; theologie; 3,00
CLEVENOT, MICHEL; Een materialistische benadering van de bijbel; Ten Have, 1979; pbk, 160 pp; Bijbel; 3,50
COOKE, IVAN; Arthur Conan Doyle keert terug ..... en herziet zijn vroegere opvattingen over het leven na de dood .....; Gnosis, 1962; gebonden + wat beschadigd en verkleurd stofomsl, potloodstrepen, naam schutbl, 216 pp; esotherie; 7,00
COOLEN, BOB; Een eeuw Vrijmetselarij in onze gewesten 1740-1840; Galerij ASLK, 1983; pbk, leesvouwtjes in rug, ills in kleur en zw/w, 232 pp; Vrijmetselarij; 10,00
COPPENS, MARTIEN & C. KONINGS; Leven in geloof; Lecturis, 1980; gebonden, stofomslag heeft een paar deukjes, verder prima, 30 x 30 cm, fraaie zw/w foto's, 154 pp, HOOG POSTTARIEF; rooms katholieke kerk; 9,50
COPPING, HAROLD; Naar het land der vaderen ~ Platen van Harold Copping / Met bijschriften van Dr. J.R. Callenbach{
]; Callenbach, 1911; gebonden, groot formaat, geen stofomslag, fraaie kleurenplaten, iets roestig, 198 pp, HOOG POSTTARIEF; Israel; 9,50
CORLETT, WILLIAM, JOHN MOORE; The Judaic Law; H Hamilton, 1979; hardc, 182 pp; Jodendom / Judaica; 4,00
COSTA, R.E. DA & I.M.J.EGGINK-HOOG; De woorden van het Onze Vader ~ Een uitleg van dit gebed ten behoeve van hen die met kinderen omgaan; Callendach, 1987; pbk, vlekje achterplat, 78 pp; uitleg gebed; 4,00
COX, E.W.K.; Beginselen van vrijmetselaarssymboliek; Van der Marck, 1973; pbk, sticker op rug, vlek op achterplat, 80 pp; vrijmetselarij; 5,00
COX, HARVEY; Oostwaarts ~ De belofte en de bedreiging van de neo-oosterse bewegingen; Ambo, 1977; pbk, omslag wat vergeeld aan randen, 206 pp; Oosterse religies; 4,00
COX, HARVEY; Oostwaarts ~ De belofte en de bedreiging van de neo-oosterse bewegingen ; Ambo, 1978; pbk, stickertje op rug, 206 pp; oosterse godsdiensten; 4,00
COX, HARVEY; Religie in de stad van de mens; Ambo, 1984; pbk, potloodstr, 296 pp; religie; 3,50
COX, HARVEY; Religie in de stad van de mens; Ambo, 1984; pbk, naam op titelpag, 296 pp; religie; 4,50
DAVIES, PAUL; God and the New Physics; Dent, 1993; hardc, dj repaired, few annotations in pencil, index, 256 pp; natuurwetenschap; 8,00
DEFOER, H.L.M. (VW); Ketters en papen onder Filips II ~ Het godsdienstig leven in de tweede helft van de 16e eeuw; Catharijneconvent, 1986; pbk 4o, stickertje op rug, ills, 184 pp; kerkgeschiedenis; 7,00
DEKKER, A.; Samen-leven; Kok, 1982; pbk, bibl.sign.; theologie; 2,00
DEKKER, GERARD; De mens en zijn godsdienst ~ Beschouwingen over de functie van godsdienst en kerk voor mens en samenleving; Ambo, 1975; pbk,184 pp; godsdienstsociologie; 4,00
DEKKER, GERARD; Oude wijn in nieuwe zakken; Ten Have, 1983; pbk, bibl.signatuur; theologie; 3,50
DELDEN, J. VAN; Het derde land ~ Religieuze poezie uit zeven eeuwen; V Walraven, zj; gebonden, klein formaat, vlekje op titelpag en achterplat, 124 pp; gedichten; 2,50
DELFGAAUW, BERNARD; De wijsbegeerte van de 20e eeuw; Wereldvenster, 1957; pbk, lichte deukjes voorzijde, naam fr.p, 188 pp; filosofie; 3,00
DELFGAAUW, BERNARD; Over de schreef; Wereldvenster, 1964; gebonden, 216 pp; chr.dom en marxisme e.a.; 4,00
DELFGAAUW, BERNARD; Teilhard de Chardin; Wereldvenster, 1965; gebonden, naam op schutblad, 128 pp; filosofie; 3,50
DEURLOO, K.A. &A (RED); Amsterdamse cahiers voor exegese en Bijbelse theologie Deel 2; Kok, 1980; pbk, rug verkleurd, stickertje op rug, 146 pp; Bijbel; 5,00
DEURLOO, KAREL; Waar gebeurd ~ Over het onhistorisch karakter van bijbelse verhalen; Ten Have, 1981; pbk, stickertje op rug, historisch overzicht 110 pp; Bijbel; 4,50
DEURLOO, KAREL & BEN HEMELSOET; Op bergen en dalen ~ Bijbelse geografie: de plaats waar het geschreven staat; Ten Have, 1988; pbk, knik in omslag, register, 180 pp; Bijbel; 4,50
DIEPERINK, MARTIE; Vrouwen op zoek naar God; Den Haag: Voorhoeve, 1987; pbk; theologie; 2,50
DIJK, J.; Het begon in Jeruzalem ~ Joodse achtergronden in de boeken van Lucas; Zomer & Keuning, 1980; pbk, stickertje op rug, 144 pp; Nieuwe Testament; 4,00
DIJK, M.P. VAN; Horizontalistische Godservaring; Wever, zj; pbk; theologie; 1,50
DIJKHUIS, J.H. & J.H.M. MOOREN; Psychotherapie en levensbeschouwing (Tweede serie Geestelijke Volksgezondheid); Ambo, 1988; pbk, sticker op rug, 80 pp; pastoraat; 2,00
DIMNET, ERNERST; The Art of Thinking; Simon, 1929; hardcov, 222 pp; philosophy; 5,00
DIONISSIOS, BISSCHOP; Russische orthodoxie; Ten Have, 1967 (2e dr); pkt, ills; oosters christendom; 4,50
DODE-ZEEROLLEN / BRONGERS, H.A. (VERT); De rol van de strijd (De strijd van de Zonen van het licht tegen de Zonen van de duisternis); Proost en Brandt, 1960; gecart, stickertje op voorplat, 128 pp; Dode-Zeerollen; 5,00
DOKUS; Wat zullen de mensen zeggen? Kerkmensen in cartoons 2; Boekencentrum, zj; pkt; cartoons; 3,00
DORSSEN, HANNA VAN; Als een lamp voor onze voeten ~ Verhalen bij de Joodse feestdagen [ & liederen, recepten ]; Boekencentrum, zj; paperback, ιιn onderstreping in pen, 108 pp; Jodendom / Judaica; 6,00
DOTY, WILLIAM G.; Letters in primitive Christianity; Fortress, 1979; pbk, underl in pencil, 84 pp; brieven vroeg chrdom; 4,50
DOUWES, P.A.C.; Omzien naar dienst; Boekenc, 1986; pkt, 68 pp; diakonaat; 2,00
EICHER, PETER &A.; Openbaring en ervaring; Concilium ~ Horstink, 1978; pkt, stickertje op rug, 126 pp; theologie; 4,00
EIJKMAN, F.; Bevrijdingskatechese; Nijmegen: HKI, zj; pbk; jongeren; 2,00
ELDERENBOSCH, P.A.; Van feest tot feest; Boekencentrum, 1977; pbk, sticker op rug, 168 pp; kerkelijk jaar; 5,00
ELSACKER, KLAAS VAN; In leven en in sterven
; Kok, zj; pbk, 36 pp; gedichten; 2,50
EMST, P. VAN.(REDACTIE). ; Panorama der Volken ~ dl. I Amerika . Oceanie ~ dl. II Azie, dl. III Europa. Afrika; Romen en Zonen, 1964-1966; gebonden+wat sleetse stofoml, foto's, wat pigmentvlekjes, 416, 464, 492 pp, HOOG VERZENDTARIEF; antropologie / volkeren; 15,00
ENOMIYA LASALLE, H.M.; Zen-meditatie ~ Ontmoetingen tussen zen en christendom; Ambo, 1976 (2e dr); paperback, vochtplek op enkele pp, 192 pp; meditaties; 3,50
ERKELENS, J.L.; Maak u op! [ Jona ]; Boekenc, 1980; pbk, naam op franse pag, 136 pp; Oude Testament; 4,50
FABER VAN DER MEULEN, HARRY; Lucas' verhalen rond de geboorte van Jezus; Kok, 1999; pbk, knikje in achterplat, 222 pp; Nieuwe Testament; 5,00
FABER, H.; Cirkelen om een geheim; Boom, 1972; pbk, ezelsoor in voorplat, onderstr, 382 pp; psychologie en godsdienst; 4,00
FALLANI, G.; Het Vaticaan; Lieverlee, 1950; gebonden, 2 dln, een van de ruggen heeft kleur verloren, opdrachten op schutbladen, veel ills, 324 & 356 pp; rkk; 30,00
FEENSTRA-BOSMAN, A.W. (RED); In het licht van Kerst; Callenbach, 1980; pbk, 120; liederen e.a.; 4,00
FILIUS, J. & LISSENBURG, D; Gered om te redden ~ Het Leger des Heils in heden en verleden; Ten Have, 1962; pkt; Leger des Heils; 2,00
FLUSSER, DAVID; Jezus; De Haan, 1969; pbk, rug onderaan besch, stempeltje op 2 pp, ills, 156 pp; Nieuwe Testament; 3,50
FORTMANN, HAN; Oosterse renaissance ~ Kritische reflecties op de cultuur van nu; Ambo, 1970; pkt; oosterse godsdiensten; 2,00
FRANCKE, JOHAN; Veelkoppige monsters ~ mythologische figuren in bijbelteksten; Oosterbaan, 1970; gebonden, naam schutbl, 192 pp; eschatologie; 4,50
FROMM, ERICH; Liefhebben, een kunst, een kunde; Bijleveld, 1976; pbk, naam op titelpag, 176 pp; filosofie; 4,50
FROST, FRANCES (BEWERKER); Menotti's Amahl en de drie koningen; Bruna, zj; pkt, ills; opera / kerstverhaal; 3,00
GAAIKEMA, SETH; De preken van mijn moeder; Prom, 1985; pbk, 232 pp; preken; 3,50
GAAIKEMA, SETH; De preken van mijn moeder; Prom, 1985; pbk, 232 pp; preken; 3,50
GAUBE, KARIN; Magie, Matriarchat und Marienkult; Rowohlt, 1986; pkt, fiche; religie; 2,00
GENNEP, F.O VAN; School voor Koningen ~ Uitleg van een bijbelboek [I Samuλl]; Ten Have, 1976; pbk, 160 pp; Oude Testament; 5,00
GIBB, H.A.R.; Islam [English text]; Oxford UP, 1978; pbk, stickers on cover, few remarks in pen, 144 pp; Islam; 2,50
GIBBARD, MARK; Bidden in de twintigste eeuw; Ten Have, 1980; pbk, 128 pp; gebed; 3,50
GIEBELS, H.A.M.(ED.); The reality of life; Glendale, 1992; pbk, ills, 156 pp; esotherie; 3,00
GIORDANI, I.; De Islam; Kruseman, 1980; pbk, 60 pp; Islam; 2,00
GIORDANI, I.; St. Paul, Apostle and martyr; Macmillan, 1946; gebonden, naam op franse pag, enkele oortjes, 286 pp; Nieuwe Testament; 4,00
GLASENAPP, HELMUT VON; Brahmanisme of Hindoeοsme ; Kruseman, 1971; pbk, stickertje op rug; Hindoeisme; 3,00
GLASENAPP, HELMUT VON; Het Boeddhisme; Kruseman, 1971; pbk, stickertje op rug; Boeddhisme; 3,00
GNOSIS NAG HAMMADI; Het evangelie van Philippus; Karnak, 1985; paperback, knikken in eerste pp, 64 pp; gnostiek; 4,00
GODDIJN, H. EN W. GODDIJN; Sociologie van kerk en godsdienst; Spectrum, 1966; pkt, naam fr.p., wat vergeeld; sociologie / godsdienst; 2,50
GODDIJN, W.; Hervorming zonder schisma; G&S, 1980; pbk, bibl.signatuur, 128 pp; rkk; 2,50
GODDIJN, W.; Roomsen dat waren wij; G&S, 1978; pbk, bibl.signatuur, 132 pp; rkk; 2,50
GOLLWITZER, H., H. ZAHRNT; De vrede van God en de vrede van de wereld; B&K, 1967; pbk, sticker op omslag, 104 pp; studie brief Efeze; 2,50
GOLLWITZER, HELMUT; Een teken van leven ~ Hoe de kerk zou kunnen zijn; Ten Have, 1976; pbk, 110 pp; kerk; 4,50
GOUDZWAARD, B.; Genoodzaakt goed te wezen; Kok, 1981; pbk, bibl.signatuur, onderstr; ethiek; 2,50
GOUDZWAARD, B.; Genoodzaakt goed te wezen; Kok, 1981; pbk, naam op fr pag, 112 pp; ethiek; 2,50
GROLLENBERG, LUCAS; De moeilijke Paulus; Bosch & Keuning, 1977; pbk, 116 pp; Nieuwe Testament; 4,50
GROLLENBERG, LUCAS; Jezus - weg naar hoopvol samen leven; Ten Have, 1978; pbk,128 pp; Bijbel; 3,50
GROOT WASSINK, J.; Hedendaagse franciscaanse spiritualiteit ~ Een handreiking aan ecologen; Gottmer, 1980; pbk, 134 pp; Christendom; 3,50
GROSSOUW, W.K.; Een overlevende uit de voortijd; Brand, 1967; pbk, bibliotheekex, 246 pp; opstellen; 2,50
GRUN, ANSELM; Boek van verlangen; Teh Have, 2004; gebonden, geen s.o., 236 pp; spiritualiteit; 9,00
GURNEY, O.R.; The Hittites; Penguin, 1976; pocket ed, cover & first pp dogeared, ills in bl/wh, index, 240 pp; Umwelt; 3,50
GUTTGEMANNS, ERHARDT; Offene Fragen zur Formgeschichte des Evangeliums; Kaiser, 1970; pbk, naam op franse pag, onderstr in potl, 280 pp; Nieuwe Testament; 5,00
HAAS, GERARD C. DE; Het vaderschap van God ~ In de nadagen van het paternalisme; Ten Have, 1979; pbk, stickertje op rug, 160 pp; theologie; 4,50
HALASKI, D. KARL & A,; Kirchenbuch ~ Gebete und Ordnungen fόr die unter dem Wort versammelte Gemeinde; Neukirchener Verlag, 1983 (3e Auflage); Band (ohne Umschlag), 258 pp; liturgie; 7,50
HALKES, CATHARINA J.M.; ... En alles zal worden herschapen ~ Gedachten over de heelwording van de schepping in het spanningsveld tussen natuur en cultuur; Ten Have, 1989; pbk, knik in omslag en eerste pp, 192 pp; Christendom; 4,00
HALKES, CATHARINA J.M.; ... En alles zal worden herschapen ~ Gedachten over de heelwording van de schepping in het spanningsveld tussen natuur en cultuur; Ten Have, 1989; pbk, 192 pp; theologie; 4,50
HALL, A.; Kultismus - Geheimnisvolle Sitten; Ullstein, 1979; pkt; sekten; 2,50
HAMBURGER, H, J.C. REGTIEN; Sporen van een Joods verleden in Noordwest Groningen; Profiel, 1995; pbk, foto's, kaarten, 40 pp; Groningen; 4,50
HAMEL, B. REMMO; Abraham een mens op weg; Boekencentrum, 1981; pbk, stickertje op rug, 134 pp; Oude Testament; 4,50
HAMEL, B.R.; Abraham - een mens op weg; BC, 1981; pbk; Oude Testament; 2,50
HAMELINK, JAQUES; Uit een nieuwe Akasha-kroniek; Bij, 1983; pbk, 212 pp; esoterie; 4,50
HARDING, G. LANKESTER; Archeologie in Jordaniλ. (Aula 201); Spectrum, 1965; pkt; Umwelt; 2,50
HASPER, H.; Een reformatorisch kerkboek; Jongbloed, 1941; gebonden, geen s.o., 212 pp; kerklied; 5,00
HEERDE, JAN VAN; Zonde dat er zonde is; Ten Have, 1985; pbk, 118 pp, stickertje op rug; Christendom; 3,50
HEERING, G.J.; De zondeval van het christendom ~ Een studie over christendom, staat en oorlog; Bijleveld, 1953 (4e dr); gebonden, geen stofomslag, enkele vlekjes op band en rug, register, 252 pp; ethiek; 4,50
HEERING, H.J.; Ethiek der voorlopigheid; C'bach, zj (3e); pkt, 128 pp; ethiek; 3,00
HENDRIKS-METSCH, C.; Leven met de belofte ~ Joodse feesten en godsdienctige gebruiken; Boekencentrum, 1974; pbk, 78 pp; Jodendom / Judaica; 4,00
HENRY, MATTHEW; Letterlijke en Practicale Verklaring van het Nieuwe Testament. Deel 3: Romeinen-Openbaring van Johannes; Kok, zj (2e dr); gebonden, matige staat, HOOG POSTTARIEF; Nieuwe Testament; 6,00
HERNGREEN, G.F.W.; Een Handjevol Verkenners ~ Ontstaan en geschiedenis van het 'H.V.' ~ De Gereformeerde Kerken in Nederland in het Hersteld Verband; Ten Have, 1976; pbk, 168 pp; kerkgeschiedenis; 4,50
HEYER, C.J. DEN; Een bijbel - twee testamenten ~ Bijbelse theologie in geprek met Israλl; Kok, 1990; pbk, 78 pp; Christendom-Jodendom; 3,50
HIJMANS, A.; Geloofsgenezing; Boekencentrum, 1962; pbk, 88 pp; geloof en gezondheid; 3,00
HILTEN, WIL VAN E.A.; Op reis
; Kok, 1989; pbk, 108 pp; feministische theologie; 2,50
HIRASHIMA, HUSSEIN YOSHIO; The road to holy Mecca; Palo Alto, 1972 ; pktbk, sticker on back, bl/w & colour ills, 124 pp; Islam; 5,00
HφFFE, O.; Ethik und Politik; Suhrkamp, 1979; pkt, 490 pp; ethiek; 4,50
HOFMANN, ERNST; Goden- en heldensagen [Griekse]; Noordhoff, 1953; gebonden, omslag deels verkleurd, geen s.o., kleine gebondenruikssporen, kaart, 136 pp; Griekse mythologie; 4,50
HOLMBERG, BENGT; Paul and power; CB, 1978; pbk, 230 pp; authority in the primitive church; 7,00
HUIZINGA, E. &A (RED); Arminianen in Groningerland[ Remonstrantse Gemeente ]; EB, 1978; pbk, zw/w foto's, 88 pp; kerkgeschiedenis; 3,50
IERSEL, BAS VAN; Een begin ~ Aantekeningen bij het evangelie volgens Marcus; Ambo, 1973; pbk, 104 pp; Nieuwe Testament; 4,00
IJSKES-KOOGER, ENNY; In Zijn schaduw; Buijten & Schipperheijn, 1998; pbk, 48 pp; poezie; 3,00
JACOBSE, MUUS; Kan er een nieuwe Psalmberijming komen? Gevolgd door een kritische vergelijking van een aantal vertalingen en bewerkingen van psalm 23; Daamen, 1947; ingenaaid, naam & stickertje op franse pag, 64; liturgie; 5,00
JAGER, OKKE; De dood in zijn ware gedaante; Ten Have, 1984; pbk, eerste pp licht verkleurd, verder prima, 222 pp; theologie; 5,00
JAGER, OKKE; De humor van de bijbel; Kok, 1958; pkt, iets roest; Bijbel; 2,00
JAGER, OKKE; Het land van Jahwe ~ Impressies uit het land van de bijbel; Z&K, 1969; gebonden, stofomslag gerepareerd, kleurenfoto's, 120 pp; Israel; 4,00
JAGER, OKKE; Hier koos de heer zich vaste voet ~ Meditatief verslag van een reis door Israel en Jordanie; Zomer & Keuning, 1974; pbk, stickertje op voorplat, zw/w foto's, 188 pp; reisverhalen Israel; 4,50
JANSEN, HANS; Christelijke theologie na Auschwitz ~ 1 Theologische en kerkelijke wortels van het antisemitisme ; Boekencentrum, 1981; gebonden, s.o. goed, 620 pp, HOOG POSTTARIEF; kerkgeschiedenis; 9,50
JELSMA, AUKE; Tussen heilige en helleveeg ~ de vrouw in het Christendom; Boekencentrum, 1981; pbk, 142 pp; Christendom; 3,50
JELSMA, AUKE ; Tussen heilige en helleveeg ~ De vrouw in de geschiedenis van het christendom; Boekencentrum, 1975; pbk, kopsnee iets gevlekt, 144 pp; geschiedenis; 4,00
JOHANNES PAULUS II; Sollicitudo rei socialis ~ De ontwikkeling van de mens en de samenleving ~ zevende encycliek; RKV, 1988; gelijmd; rooms katholieke kerk; 3,00
JOHANNESMA, WIM; Taal en Teken ~ Teksten en tekeningen voor de zondagen van het jaar B; Gooi & Sticht, 1996; gebonden, stofomslag, naam op schutblad, zw/w tekeningen, 160 pp; liturgie; 7,00
JONG, HENK DE; Kerkeheren / Kerkeknechten; Zomer & Keuning, z.j. (2e dr.); gecart (slap omsl.)ills, Piet Donkersloot, naam scgutbl, 76 pp; kerkleven; 3,00
JONGELING, P, VRIES, J.P.DE, DOUMA, J. ; Het vuur blijft branden ~ Geschiedenis van de Gereformeerde Kerken (vrijgemaakt) in Nederland 1944-1979 ; Kok, 1979; gebonden, geen s.o., foto's, 196 pp, netjes; kerkgeschiedenis; 4,50
JOSEPHUS [ FLAVIUS ]; The Jewish War; Penguin Classics, 1981; pktbk, worn; Judaism; 3,50
JOSUTTIS, MANFRED; Gottesliebe und Lebenslust; Gutersloher Vrlg, 1994; gebonden, 160 pp; godsd-sexualiteit; 5,00
KAAM, BEN VAN; De dominee gaat voorbij ~ Familiealbum van driekwarteeuw protestants leven in Nederland; Ambo, 1974; grote pbk, omslag besch, stempeltjes, foto's, 240 pp; Protestantisme; 3,00
KEIJZER, H.J.J.; Marcus ~ Boodschapper van een goede tijding; Boekencentrum, 1980; pbk, 216 pp; Nieuwe Testament; 6,00
KELLING, G.F.H.; Valt er nog wat te vieren? Liturgie en de sacramenten als grondpatroon; Narratio, 1992; gebonden, 146 pp; liturgie; 6,00
KIST, A.W.; Culturele ongehoorzaamheid? Een oproep tot geloofsvernieuwing en anders leven in deze tijd; Wever, 1987; pbk, 64 pp; Christendom; 2,00
KLEIN, K.H.; Positivism and Christianity; Nijhoff, 1974; pbk, bibl.sign., 180 pp; filosofie; 4,00
KLINK, J. L.; Kind en geloof; Ambo, 1970; pbk, 300 pp; opvoeding; 4,50
KLINK, J.L.; Geloven met kinderen; Ambo, 1976; pbk,238 pp; kleine theologie voor ouders en opvoeders; 3,00
KLOEK, FRED; De pauselijke banvloek ~ Een geestelijk wapen in de middeleeuwse politiek; Aramith, 1987; pbk, stickertje op rug, 140 pp; kerkgeschiedenis; 7,00
KNOOP, DOUGLAS & G.P.JONES; De Wordingsgeschiedenis van de Vrijmetselarij; Maηonnieke Stichting Ritus en Tempelbouw, 1988; gebonden, geen s.o., 232 pp; Vrijmetselarij; 10,00
KOEJEMANS, A.J.; Doperse ketterijen; Ten Have, 1965; pkt; Protestantisme; 1,50
KOOL, MARGA, C.VOLLENHOVE-OP 'T LAND EN J.W.VEERMAN (SAMENSTL.); Met ander woorden
. Pinksterbundel; Terra, zj; pbk, ills, 128 pp; pinksteren / teksten; 4,50
KORAN, J.H. KRAMERS (VERT); De Koran uit het Arabisch vertaald; Elsevier, 1974 (4e dr); paperback, lichte knik in omslag, verder netjes, 728 pp; Islam; 7,00
KRANENBORG, R.; Oosterse geloofsbewegingen in het westen ~ Bhagwan, Hare Krishna, Transcendente meditatie, Healthy-happy-holy organization, Divine light mission, yoga, Verenigingskerk; Zomer & Keuning, 1982; pbk, stickertje op voorplat, 160 pp; oosterse godsdiensten; 4,50
KROON, K.H.; Messiaanse volharding ~ Preken over Hebreeen 11 en 12; Ten Have, 1996; pbk, 120 pp, conditie goed; Nieuwe Testament; 6,00
KRUIJF, E. F.; Geschiedenis van de opkomst en den ondergang der Gallicaansche kerk; Kemink & Zn, 1883; gebonden halflinnen, een weinig roestvlekkig, ill (Bossuet), xi & 864 pp, hoog posttarief; kerkgeschiedenis; 20,00
KUHN, HELMUT; Begegnung mit dem Nichts ~ Ein Versuch όber die Existenzphilosophie; Mohr, 1950; paperback, cover sl damaged, few underlingings in pencil, 174; exisitentialisme, filosofie; 6,00
KUILMAN, M. & A. ULEYN; Hulpverlener en zingevingsvragen (Tweede serie Geestelijke Volksgezondheid); Ambo, 1986; pbk, sticker op rug, 72 pp; pastoraat; 2,00
KUITERT, H.M.; Aan God doen ~ Een vingerwijzing; Ten Have, 1997; pbk, 74 pp, goed; theologie; 4,00
KUITERT, H.M.; De mensvormigheid Gods ~ Een dogmatisch-hermeneutische studie over de anthropomorfismen van de Heilige Schrift ; Kok, 1967 (2e dr); pbk, voorplat licht besch, naam op franse pag, knik in laatste pag, 320 pp (diss, stellingen missen); theologie; 9,00
KUITERT, H.M.; De realiteit van het geloof ~ Over de anti-metafysische tendens in de huidige theologische ontwikkeling.; Kok, 1967; gebonden, s.o., naam en exl op schutblad, 228 pp; theologie; 7,00
KUITERT, H.M.; Het algemeen betwijfeld christelijk geloof; Ten Have, 1992; pbk, naam titelp, 300 p; theologie; 5,00
KUITERT, H.M.; Het algemeen betwijfeld Christelijk geloof ~ een herziening; Ten Have, 1989; pbk, , 300 pp; theologie; 4,50
KUITERT, H.M.; Zonder geloof vaart niemand wel; Ten Have, 1989; pbk, naam op franse pag, 120 pp; theologie; 3,50
KUSHNER, HAROLD S.; Als 't kwaad goede mensen treft; Ten Have, 1984; pbk, enkele vlekjes op snee, 140 pp; theologie; 4,50
KUSHNER, HAROLD S.; Niets meer te wensen en toch niet gelukkig ~ op zoek naar de zin van leven; Ten Have, 1998; pkt; levensfilosofie; 5,00
KUYPER, ABRAHAM; Voor een distel een mirt ~ Geestelijke overdenkingen bij den heiligen doop, het doen van belijdenis en het toegaan tot het Heilig Avondmaal; Wormser, 1891; gebonden, 168 pp; theologie; 6,00
LABUSCHAGNE, C.J.; Gods oude plakboek ~ Visie op het oude testament; Boekencentrum, 1978; paperback, rug iets verkleurd, 160 pp; oude testament; 5,00
LAEYENDECKER, L.; Brengt de vooruitgang ons verder?; Ten Have, 1986; pbk, 176 pp; theologie; 4,00
LANGE, H.M. DE; Wij moeten ons haasten; Kok, 1988; zz; theologie; 2,00
LANS, J.M. VAN DE & H. BODISCO MASSINK; Religieuze symbolen in psychotherapie (Tweede serie Geestelijke Volksgezondheid); Ambo, 1987; pbk, sticker op rug, 60 pp; pastoraat; 2,00
LAPIDE, PINCHAS & JάRGEN MOLTMANN; De Heer uw God is ιιn ~ Joods monotheοsme en de christelijke leer van de drieλenheid; Kok, 1983; paperback, omslag iets verkleurd, 158 pp; Jodendom - Christendom; 6,00
LEEUW, G. VAN DER [ GERARDUS ]; Balans van het Christendom; Paris, 1947; gebonden, stofomslag +-98 pp; theologie; 3,00
LEEUW, G. VAN DER [ GERARDUS ]; De onrust der mensheid; Ten Have, 1960; pkt; religie; 2,50
LEEUW, G. VAN DER [ GERARDUS ]; Inleiding tot de Theologie; Paris, 1948 (2e herz. druk); gecart, band sleets, enkele aantek in pen, register, 274 pp; theologie; 7,50
LEEUW, G. VAN DER [ GERARDUS ]; Liturgiek; Callenbach, 1946 (2e dr); gebonden, vlekje op rug, geen s.o., ills, register, 250 pp; kerklied; 7,50
LERMEN, BIRGIT & DIETER WYNANDS; Die Aachenfahrt in Geschichte und Literatur; Einhard, 1986 ; Taschenbuch (pktbk), sticker on back, 132 pp; Heiligtumsfahrt; 5,00
LIEVAART, INGE ; Gekozen; Boekencentrum, 1996; gebonden, ills (knipsels Kees de Bruine, tek.Klaas Meijer); rel. poezie; 3,50
LIN, J. VAN (RED); Ontmoeting van moslims en christenen ~ Grensverleggende verkenningen; Gooi & Sticht, 1990; pbk, stickertje op rug, 128 pp; Christendom-Islam; 4,50
LINDEBOOM, G.A.; Dokter Lukas; Ten Have, 1965; pkt, ills; Nieuwe Testament; 2,00
LINDEN, NICO TER; Abraham; Kok, 1987; pbk, 102 pp; Oude Testament; 3,00
LINDEN, NICO TER; Het verhaal gaat
2 Het verhaal van Marcus en het verhaal van Mattheus; Balans, 1998; pbk, omslag voorzien van plakplastic, streepje op titelpag en 1 onderstreping in pen, 310 pp; Nieuwe Testament; 7,50
LINDEN, NICO TER; In de buik van God; Kok, 1995 (2e dr); pbk, 120 pp, goed; geloof; 4,00
LINDEN, NICO TER; Jakob; Kok, 1988; pbk, naam op fr pag, 72 pp; Oude Testament; 3,00
LOFFREDA, STANISLA; A Visit to Capharnaum [ Capernaum Israel ]; Franciscan Printing Press, 1976; pbk, bl/wh ills, 88 pp; archeology Israel archeologie; 4,00
LOHSE, EDUARD; Grundriss der neutestamentlichen Theologie; Kohlhammer, 1984; pbk, remarks & underl in pencil, 172 pp; Nieuwe Testament; 4,00
LOMMEL, ANDREAS; Vorgeschichte und Naturvolker ~ Hohlenmalereien, Totems, Schmuck, Masken, Kermik, Waffen; Bertelsmann, 1967; gebonden, enige ezelsoren, ills, naam fr. pag, 174 pp; antropologie; 8,00
LORENZEN, PAUL; Konstruktive Wissenschaftstheorie; Suhrkamp, 1974; pkt; wetenschapsfilosofie; 4,00
MAK, J.J.; Middeleeuwse kerstvoorstellingen; Spectrum, 1948; gebonden, naam op schutblad, ills, 310 pp; kerst; 25,00
MAKKINK, J.B.; Beloofd land. 2 Het werk van de boer in Oud Israλl; Bosch & Keuning, 1965; pkt, sticker op rug, ills; Bijbel; 2,00
MANENSCHIJN, DR. G.; Eigenbelang en christelijke ethiek ~ Rechtvaardigheid in een door belangen bepaalde samenleving; Ten Have, 1982; pbk, sticker op rug, 190 pp; ethiek; 6,00
MEAD, MARGARET; Groei naar volwassenheid op Samoa; Spectrum, 1974; pkt, sticker op omslag; antrologie; 2,50
MEAD, MARGARET; Growing up in New Guinea; Penguin, 1970; pkt, 272 pp; antropologie; 3,50
MEAD, MARGARET; Man en vrouw; Bijleveld, 1962; pbk, omsl verkleurd, vlekje op titelpag, 344 pp; antropologie; 5,00
MEAD, MARGARET; Seksualiteit en temperament; Spectrum, 1962; pkt, 314 pp; antropologie; 2,50
MEERDERE AUTEURS; Amsterdamse cahiers voor exegese en Bijbelse theologie Deel 1; Kok, 1980; pbk, stickertje op rug, 128 pp; Bijbel; 5,00
MEERDERE AUTEURS; Een Kind is ons geboren ~ Kerstpreken uit de vierde tot de twintigste eeuw; Bosch & Keuning, 1966; pkt; kerst; 2,50
MEERDERE AUTEURS; Een Kind is ons geboren ~ Kerstpreken uit de vierde tot de twintigste eeuw; Bosch & Keuning, 1966; pkt; kerst; 2,50
MEERDERE AUTEURS; En een tempel zag ik in haar wel ~ Symposium en expositie naar aanleiding van de voltooiοng van Utrechtse 'vijf-kerken-plan' [Utrecht]; VdLeeuw Stg, zj; tschr; Utrechts vijf-kerken-plan; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Grote godsdiensten; Bussum: Unie, 1976; gebonden, ills; wereldgodsdiensten; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Monumenta Judaica ~ 2000 Jahre Geschichte und Kultur der Juden am Rhein; Koln, 1963-1964; 2 pbks, 1 met lichte besch aan bovenzijde rug, 694 pp + 182 zw-w ills & 820 pp + 137 ills; Jodendom / Judaica; 15,00
MEERDERE AUTEURS; Wat geen oog heeft gezien; H'sum: KRO, 1981; pbk, ills; wereldgodsdiensten; 15,00
MEERDERE AUTEURS; Wonderlijke krachten van de menselijke geest; Lekturama, 1978; gebonden, vlekjes op titelpag, 256 pp; o.a. parapsychologie; 4,50
MEHRTENS, FRITS; Kerk & muziek; Boekencentrum, 1960; pbk, leesvouw in rug, 150 pp; kerklied; 4,50
MELLINK, ALBERT; Amsterdam en de wederdopers in de zestiende eeuw; SUN, 1978; pbk, stickertje op omslag, 122 pp; kerkgeschiedenis; 5,00
MENSCHING, G.; Toleranz und Wahrheit in der Religion; Siebenstern, 1966; pkt; religie; 2,50
MEULEN, JELLE VAN DER & A.; Antroposofie ter discussie; Vrij Geestesleven, 1985; pbk, stickertje op rug, 92 pp; Antroposofie; 4,00
MEVES, CHRISTA; Psychologische kijk op de Bijbel ~ Actualiseren van bijbelse beeldspraak en symboliek; Toorts, 1973; pbk, stickertjes op band, onderstrepingen in inleiding, 144 pp; Bijbel; 6,00
MEYENFELDT, F.H. VON; Tien tegen een ~ Tien Geboden, ιιn Geest; Oosterbaan & le Cointre, 1978-1980; 5 delen, pbk; Oude Testament; 13,50
MIRANDA, E. DE; Uitverkiezing ~ Geschriften / Koning David; Boekencentrum, 1983; pbk, knikje in voorplat en enkele pp, 264 pp; Oude Testament; 4,50
MIRANDA, F. DE; The Mosque as work of art and as house of prayer; Mirananda, 1977; hardc 4to, sticker on cover, no d.j. bl/wh & coloured ills, 96 pp; Islam; 7,00
MISKOTTE, K.H. ; Bijbels ABC; Ten Have, 1977 (5e dr); paperback, 194 pp; Bijbel; 6,00
MISKOTTE, K.H. (OVER): KRUIJF, G.G. DE; Heiden, Jood en Christen ~ Een studie over de theologie van K.H.Miskotte; Ten Have, 1981; pbk, omslag verkl, 224 pp, diss; theologie; 7,00
MONNICH, C.W.; De jongste zoon; Moussault, 1958; gebonden, stofomslag +-, 188 pp; religie; 4,00
MONNICH, C.W.; De koning te rijk; B&K, 1975; pbk, bibl.sign.; theologie; 2,50
MONTIJN, ILEEN; Over de tijd; Contact, 1999; pbk, zeer kl.putje voorplat, 110 pp; filosofie; 5,00
MOULE, C.F.D.; Het Nieuwe Testament in de Oude Kerk; Spectrum, 1966; pkt, stickers op band, 288 pp; Nieuwe Testament; 4,00
MUGGERIDGE, MALCOLM; Jezus ~ De levende mens; Ambo, 1976; gebonden + stofomsl, foto's, 192 pp; Nieuwe Testament; 5,00
MULDER, H.; Uit catacomben en woestijnzand; Kok, 1961; pkt, ills; kerkgeschiedenis; 2,00
NEGEV, A. (ED. REHORK); Archaologisches Lexikon zur Bibel; Praeger, 1972; gebonden, naam fr.p, roestvlekjes, ills, 342 pp; Bijbel; 12,00
NIEROP, HENK VAN; Beeldenstorm en burgerlijk verzet in Amsterdam 1566-1567; SUN, 1978; pbk, stickertje op omslag, 150 pp; kerkgeschiedenis; 5,00
NIEUWE TESTAMENT (INL. F.W. GROSHEIDE); Het nieuwe testament in zes Nederlandse vertalingen [ Statenvertaling, Lutherse, Leidse, Brouwer, Petrus Canisius, Nieuwe vertaling ]; Brandt en Zoon, 1950; gebonden, enkele vlekjes op band, knikjes in eerste pagina's, verder gezien de leeftijd goed, register, 1048 pp, HOOG POSTTARIEF; Bijbel; 10,00
NIEUWENHUIS, JAN; Twee geloven in een huis; Ambo, 1983; pbk, bibl.sign.; jongeren; 2,50
NIEUWENHUIS, JAN; Volgend jaar misschien; Ambo, 1978; pbk, bibl.sign.; jongeren; 3,00
NIGG, WALTER; Grote Heiligen; Ploegsma, 1958; gebonden, knik in franse pag, zw-w ills, 358 pp, HOOG POSTTARIEF; Christendom; 7,50
NOTH, MARTIN; Die Welt des Alten Testaments; Tφpelmann, 1957 (3e Aufl); hardc, no dj, 320 pp & addendum, paper sl stained; Oude Testament; 5,00
NOUWEN, HENRI; Een glimp van de overkant ~ Bespiegelingen over leven en dood; Lannoo, 1993; pbk, rug verkleurd, 60 pp; leven / dood; 3,00
NOUWEN, HENRI; Vreemdeling in het paradijs ~ Zeven maanden in een trappistenklooster; Lannoo, 1988 (3e dr); paperback, naam op voorplat doorgehaald, 236 pp; kloosterleven; 5,00
NOXTEL, PIET VAN; Je zult achter de Heer je God aanwandelen ~ Met de rabbijnen bijbel lezen; Gooi en Sticht, 1982; pbk, 96 pp; Bijbel; 3,50
OBBINK, H.TH.; Oostersch leven; C'bach, 1914/1915; gebonden, schitterende banden, 2 delen, ills; religie; 17,50
OFFICIER, GREG; Waar zijn we in Gods naam mee bezig? Woorden en begrippen rondom de eredienst uitgelegd voor jongeren; Merwe, 1991; pbk, naam uit fr pag gescheurd, 88 pp; liturgie; 3,50
OHMANN, H.M.; Een woord gesproken op zijn tijd ~ Hoe lezen wij Jesaja 1 - 39; Van Wijnen, zj; paperback, gespreksvragen (geschikt voor bijbelkring), 146 pp; Oude Testament; 5,00
OLDHAM, J.H.; Het rassenvraagstuk en het christendom; Meinema, zj [oude spelling]; gebonden, fraai stofomslag matig, 286 pp, HOOG POSTTARIEF; rassenvraagstuk; 6,50
OLST, E.H. VAN; Bijbel en liturgie; Ten Have, 1983; pbk, 166 pp; liturgie; 3,00
OOSTERHUIS, HUUB; Hoe ver is de nacht; Ambo, 1974; pbk, 94 pp; poezie; 3,50
OOSTERHUIS, HUUB; Zien, soms even; Ambo, 1972; pbk, naam op franse pag, 198 pp; poezie; 4,00
OOSTERHUIS, HUUB; Zien, soms even; Ambo, 1972; pbk, stickertje op omslag, naam op titelpag, 198 pp; poezie; 3,50
ORTEGA Y GASSET, JOSΙ; Bespiegelingen over leven en liefde; Leopold, 1950; gebonden, stofomslag matig, boek goed, 230 pp; filosofie; 5,00
OVERDIEP, WIM; Het gevecht om de vijand; Ten Have, 1985; pbk, potloodstr, 256 pp; theologie; 4,00
PARROT, ANDRΙ; Golgotha en het Heilige Graf; Callenbach, 1955; gebonden, geen s.o., roestig op snee, ills, 108pp; archeologie Israel; 4,50
PARROT, ANDRΙ; Samaria ~ Hoofdstad van het koninkrijk Israλl; Callenbach, 1957; gebonden, geen s.o., roestig op snee, ills, 130 pp; archeologie Israel; 4,50
PELIKAN, JAROSLAV; Jesus Christus ~ Erscheinungsbild und Wirkung in 2000 Jahren Kulturgeschichte; Wiss. Buchges., 1987; gebonden, 20 ills, 294 pp; cultuurgeschiedenis; 8,00
PETUCHOWSKI, JACOB J.; De stem van de Sinai ~ Een rabbijns leesboek bij de Tien Geboden; Ten Have, 1984; pbk, 86 pp; Christendom-Jodendom; 5,00
PIRSIG, ROBERT M.,; Lila ~ An Inquiry Into Morals.; Bantam,1992; paperback, 468 pp; fiction, filosophie; 4,00
PLOEG, J. VAN DER; Ouderen en geloof; Zp: zn, zj; gelijmd; godsdienstsociologie; 1,50
PLOEG, J.P.M. VAN DER; Vondsten in de woestijn van Juda ~ De rollen der Dode Zee; Spectrum, 1970; pkt, rug verkl, ills; Dode Zee-rollen; 3,00
PLOEG, J.P.M. VAN DER; Vondsten in de woestijn van Juda ~ De rollen der Dode Zee; Spectrum, 1957; pkt, ills; Dode Zee-rollen; 3,00
POORT, J.J.; Carillon; Elizabethbode, 1981; pbk; overdenkingen; 2,00
POORTVLIET, RIEN; Hij was een van ons; van Holkema, 1976; linnen gebonden + stofomsl, goede staat, vele schiltterende illustraties, ongenummerde p.; over Jezus; 8,50
POST, PIET (RED); Religieuze bewegingen ~ Kruid of onkruid, hoe (on)gevaarlijk zijn sekten? ; Wever, 1985; pbk, stickertje op rug, 90 pp; sekten; 4,50
PRAAG, H. VAN; Sleutel tot de I Tjing; Ankh Hermes, 1972; gebonden, 120 pp; oosterse wijsheid; 4,00
PREDIKING NT / BOLKESTEIN, M. H.; De brieven van Petrus en Judas ~ De prediking van het Nieuwe Testament; Callenbach, 1972; pkt, leesvouwen in rug, iets vergeeld, 306 pp; Nieuwe Testament; 6,00
PREDIKING NT / NIELSEN, J.T. ; Het Evangelie naar Mattheus ~ De prediking van het Nieuwe Testament; Callenbach, 1971-3; gebonden, geen s.o., 3 dln; Nieuwe Testament; 20,00
PREDIKING NT / STEMPVOORT, P.A. VAN; De brief van Paulus aan de Galaten ~ De prediking van het Nieuwe Testament; Callenbach, 1961; gebonden, geen s.o., 196 pp; Nieuwe Testament; 7,50
PREDIKING NT / VISSER, A.J.; De Openbaring van Johannes ~ De prediking van het Nieuwe Testament; Callenbach, 1965; gebonden, geen s.o., 268 pp; Nieuwe Testament; 9,00
PREDIKING OT / FENSHAM, F.C.; Exodus ~ De prediking van het Oude Testament; Callenbach, 1970; gebonden, geen s.o., 256 pp; Oude Testament; 10,00
PREDIKING OT / SELMS, A. VAN; Genesis ~ De prediking van het Oude Testament; Callenbach, 1976; gebonden, geen s.o., 2 dln; Oude Testament; 17,50
PREUSCHEN, ERWIN; Griechisch-deutsches Taschenwφrterbuch zum Neuen Testament; Walter de Gruyter, 1976 (6e Aufl); softcover, 188 pp; Nieuwe Testament; 12,50
PRITCHARD, JAMES B.; Gibeon waar de zon stil stond ~ De ontdekking van de bijbelse stad; B&K, 1964; pkt, stickertjes op band, zw/w ills; archeologie Israel; 1,75
PRUYSER, PAUL W.; Geloof en verbeelding ~ Essays over levensbeschouwing en geestelijke gezondheid; Ambo, 1992; pbk, 134 pp; geestelijke gezondheidszorg; 4,50
PUECH, H.CH., & G. QUISPEL; Op zoek naar het Evangelie der Waarheid; Callenbach, zj; gebonden, band licht verkl, ill, 64 pp; gnostiek; 6,00
RAAD, ESTHER DE; Het antwoord van Suzanna aan Joachim van Babylon; Stols, 1950; gecart, exlibr, 114 pp; apocrief / literatuur; 3,00
RADFORD RUETHER,, ROSEMARY; Maria, het vrouwelijk gezicht van de kerk; Ten Have, 1979; pbk, veel potl.onderstrep.in een hoofdst., meer wegegumd, 96 pp; godsdienst; 3,00
RAMAKER, WIM (SAMENST); Wat wil dit toch zeggen ? Gedichten over Hemelvaart en Pinksteren; Kok, zj; gecartonneerd, tekst in pen op schutblad, 70 pp; poezie; 3,00
RASKER, A.J.; Op de bres voor vrede en gerechtigheid; Kok, 1978; pbk, 132 pp; ethiek; 2,50
REICKE, BO; Neutestamentliche Zeitgeschichte ~ Die biblische Welt von 200 v. Chr. - 100 n. Chr.; De Gruyter, 1968 (2. Aufl); hardc, used, 260 pp + 5 maps; Nieuwe Testament; 5,00
RICHARDS, H.J.; De wonderen van Jezus; Ten Have, 1981; pbk, 124 pp; Nieuwe Testament; 3,00
RIDDERBOS, S.J.; Het lege midden ~ Over geloof en psychische moeilijkheden; Ten Have, 1977; pbk, hoekje franse pag afgeknipt, 102 pp; theologie; 2,50
RIDDERBOS, S.J.; Verpleging en religie; Ten Have, 1971; pbk, stickertje op rug, 102 pp; religie; 3,00
RIJNSDORP, C.; Gefascineerd door het laatste bijbelboek; B&K, 1975; pbk, 110 pp; Nieuwe Testament; 4,50
RODRIGUES PEREIRA, H., E.A. ; Vreugde om de Tora; Kok, 1984, OJEC-serie 2; pbk, 96 pp; Christendom-Jodendom; 4,50
ROGERSON, ALAN; Miljoenen die nu leven zullen nooit sterven ~ Afkomst, opkomst en toekomst van de Jehovah's getuigen; Bosch & Keuning, 1971; pbk, sticker op rug & voorplat, 220 pp; sekten; 4,50
ROSCAM ABBING, P.J.; Komen als geroepen; Boekenc, 1978; pbk, 382 pp; kerkenraad; 4,50
ROSCAM ABBING, P.J. &A; Eigentijds verstaan van de Bijbel; Kok, 1974; pbk, stickertje op rug, 188 pp; Bijbel; 4,50
ROSE, LOUIS; Faith Healing; Penguin, 1971; pkt, cover nicked, 194 pp; religie; 2,00
ROSENBERG, S.E.; Van oorsprong ιιn ~ Een Joodse bijdrage tot de dialoog met het Christendom ; De Koepel, zj; pbk, stcikertje op rug en voorplat, 180 pp; Christendom-Jodendom; 3,50
ROTHUIZEN, DR G.TH.; Landschap ~ een bundel gedachten over de Psalmen ~ drie delen; Kok, 1965; gebonden, 1 x stofomslag redelijk & 2 x zonder s.o., iets roestig, 256,l 290 & 336 pp; Oude Testament; 12,50
ROTHUIZEN, G.TH.; Afspraak met de Dood ~ Gedachten over ethiek en suicide; Kok, 1972; paperback, knikjes in omslag en binnenwerk, 136 pp; ethiek; 2,00
RUBINSTEIN, RENATE; Jood in Arabiλ, Goi in Israλl; Meulenhoff, 1988; pbk, 128 pp; Jodendom / Judaica; 4,50
RUETHER, R.R.; Sexism and God-talk; SCM, 1986; pbk, name on fr page, 290 pp; feministische theologie; 4,50
RULER, A.A. VAN; Marcus 14 (vervolg), 15 & 16; Kok, 1972; paperback, 176 pp; nieuwe testament; 4,50
RUSSELL, D.S.; Tussen Maleachi en Mattheus; Servire, 1962; pbk, 158 pp; Dode Zee-rollen; 4,50
RUSSELL, LETTY M.; Het bevrijdende woord ~ Handleiding voor een niet sexistische interpretatie van de bijbel; Ten Have, 1978; pbk, stickertje op rug, 96 pp; Bijbel; 4,00
RUTGERS, C.A.; De Utrechtse bisschop in de middeleeuwen; Nijhoff, 1978; pbk, stickertje op rug, 188 pp; kerkgeschiedenis; 7,00
RUTHVEN, MALISE; Sekten in Amerika - Een reis langs amerika's kinderen van God; Elmar, 1992; paperback, naam titelp, 328 pp, goed exempl.; sekten; 7,50
SAFRAI, SHMUEL; Das jόdische Volk im Zeitalter des Zweiten Tempels; Neukirchener Verlag, 1978; pktbk, cover sl worn, 154 pp; Judaism; 5,00
SANTEN, ELLEN; Aan twee minuten heb ik niet genoeg ~ Op zoek naar mijn joodse oorsprong ; Sara, 1983; pbk, 110 pp; Jodendom / Judaica; 5,00
SARTRE, JEAN-PAUL (OVER); De oorlogsdagboeken van Jean-Paul Sartre, Bzzlletin 118; Bzztoh, 1984; tijdschrift, knikje in achterplat; biografisch; 2,50
SARTRE, JEAN-PAUL, COHEN-SOLAL, ANNIE; Jean-Paul Sartre ~ Zijn biografie; Van Gennep, 2004; pbk, kleine leesvouwen in rug, zw/w foto's, register, 606 pp, HOOG POSTTARIEF; exisitentialisme, filosofie; 9,50
SCHAAF, YPE; Met ontferming bewogen; Kok, 1987; pbk, 78 pp; Christendom-Jodendom; 1,00
SCHEEPMAKER, NICO; De Paus in Nederland; VHW, 1985; gelijmd, bibl.signatuur, foto's; rkk; 2,50
SCHEGGET, G.H. TER; Het moreel van de gemeente; Ten Have, 1985; pbk, naam op franse pag, 104 pp; Romeinen, nt; 3,50
SCHEGGET, G.H. TER; Theologie en ideologie; Ten Have, 1981; pbk, bibl.signatuur; religie; 3,00
SCHELKE, KARL HERMAN; Oorsprong en theologische betekenis van het Nieuwe Testament; Romen, 1964; gebonden, s.o. redelijk, 264 pp; Nieuwe Testament; 6,00
SCHMOKEL, HARTMUT; Das Land Sumer; Kohlhammer, 1974; pocket ed, cover slightly damaged, bl&w ills, index, 196 pp; Sumer; 6,00
SCHOON, SIMON; Leven in een wereld; Kok, 1987; pbk, 116 pp; Christendom-Jodendom; 2,50
SCHOON, SIMON; Nes Ammim ~ Een christelijk experiment in Israel; Z&K, zj; pbk, omslag niet geheel gaaf, foto's, 142 pp; Christendom-Jodendom; 4,50
SCHULZ, ROGER [ TAIZΙ ]; De Regel van Taizι: Nederlandse uitgave met Franse tekst; Ten Have, 1976 (2e dr); pkt, stickertje op rug, 88 pp; Taize; 3,50
SCHUMAN, N. A.; Getuigen van tegenspraak ~ Profetie uit de mond van Amos en Jesaja; Ten Have, 1981; pbk, enkele vlekjes op snee, 158 pp; Oude Testament; 6,00
SELMS, A. VAN; Levend verleden ~ Een zwerftocht door Noord-Israel; Callenbach, zj; pbk, stickertje op rug, regsiter, 136 pp; Israel; 3,00
SEVENSTER, J.N. ; Bijbel en bewapening; Boekencentrum, 1980; pbk, stickertje op rug, register, 182 pp; exegese; 4,50
SHACHAR, ISAIAH; The Jewish year; Brill, 1975; pbk, cover sl worn, back cover sl damaged, 48 ills, XII,39 pp text; Judaism; 7,00
SHULER, PHILIP L.; A grenre for the Gospels ~ The biographical character of Matthew; Fortress, 1982; hardc, underl in pencil, 132 pp; Nieuwe Testament; 7,00
SIERKSMA, KLAES; Liudger Thiadgrimszoon ~ Leven en voortleven van een Christus-prediker (742-809); Wijnen, 1995; paperback, 282 pp; Liudger / prediker; 10,00
SIKKEN, W.; Midden in het leven; Kok, 1960; gebonden, stofomslag gerepareerd, 244 pp; rouwverwerking; 4,00
SIMON , MARCEL; De eerste christenen; Ten Have, 1968; pkt; kerkgeschiedenis; 3,00
SLOTEMAKER DE BRUINE, M.C. (INL); De kerk in de branding; C'bach, [ca 1940]; gebonden, rug niet gaaf, 156 pp; kerk-staat; 6,50
SLUIS, D.J. VAN DER & A. (ED); Elke morgen nieuw ~ Inleiding tot de Joodse gedachtenwereld aan de hand van de Sjemonθ Esrι ~ het Achttiengebed; Folkertsma-Stichting, 1978; pbk, rug verkl, 444 pp; Jodendom / Judaica; 7,50
SMALBRUGGE-HACK, CHRISTINA; Feminsime voor vrouwen en mannen; Ten Have, 1980; pbk, 128 pp; feministische theologie; 2,50
SMIT, E.; Vrijmetselaar, of... christen?; Moria, 1993; pbk, sticker op voorplat, 96 pp; Vrijmetselarij; 4,50
SMITS, A.H. E.A.; Op zoek naar zin; R'dam: NGC, 1991; pbk, bibl.sign.; theologie; 3,00
SNETHLAGE,J.L.; Moraalfilosofie en christendom ~ Wat moet ik doen? Wat mag ik hopen? Wat is de mens?; Kruseman, 1980; pbk, sticker op verkleurde rug, 100 pp; ethiek; 4,50
SOETENDORP, J.; Ontmoetingen in ballingschap Deel I: 135-1250; De Haan, 1964; paperback, naam op franse pagina, 208 pp; Jodendom / Judaica; 4,00
SOLLE, DOROTHEE; Denk aan de regenboog ~ Preken; Ten Have, 1982 (3e dr); pbk, rug iets verkl, 48 pp; preken; 2,50
SOLLE, DOROTHEE; Fantasie en gehoorzaamheid; Ten Have, 1979; pbk, 78 pp; chr ethiek; 2,00
SOLLE, DOROTHEE; In het huis van de menseneter ~ Teksten over vrede; Ten Have, 1981; pbk, rug iets verkl, 166 pp; chr ethiek; 4,50
SOLLE, DOROTHEE; Sympathie ~ Gedachten over geloof en politiek; Ten Have, 1979; pbk, rug verkl, 150 pp; politiek; 3,00
SOLLE, DOROTHEE & HANS ECKEHARD BAHR; Verloren zonen en dochters ~ Uittocht uit het diensthuis van geweld; Ten Have, 1985; pbk, rug verkl, 84 pp; chr ethiek; 3,00
SPERNA WEILAND, J.; Jesjaja; Bbij, 1965; pbk, ills; Oude Testament; 2,50
SPERNA WEILAND, J. ; Jesaja; Bezige Bij, 1964; pbk, stickertje op rug, ills Dick Elffers, 160 pp; Oude Testament; 4,50
SPIER, H.J.; Mormonen in opmars; Kok. 1964; pkt; sekten; 2,00
SPIJKERBOER, A.A.; t Is niet te hoog, 't is niet te diep ~ Voor wie meer van het geloof wil weten; Kok, 1984; pbk, 104 pp; theologie; 4,50
STALLAERT, TH. EN P.; Harplied; Pax, 1963; pbk (2 dln), naam op franse pag, 142 & 46 pp; psalmen; 4,00
STECK, ODIL HANNES; Exegese des Alten Testaments ~ Leitfaden der Methodik; Neukirchener Verlag, 1993; pbk, XVII + 210 pp; Oude Testament; 8,00
STEEN, C. VAN DER; Wie volhardt tot het einde... Een nieuwe uitleg van het bijbelboek Openbaring voor deze tijd; Zomer & Keuning, 1976; pbk, rug verkl, 158 pp; Nieuwe Testament; 4,50
STEENBAKKERS, PIET; Over kennis en ideologie bij Louis Althusser; Konstapel, 1982; pbk, fiche; filosofie; 3,00
STEENSMA, REGNERUS; In de spiegel van het beeld ~ kerk en moderne kunst; Ten Have, 1987; pbk, foto's, plastic los op hoekje achterz, 176 pp; kerkelijke kunst; 7,00
STEINER, RUDOLF; Filosofie der vrijheid ~ Grondtrekken van een moderne wereldbeschouwing ~ Resultaat van observaties op zielsgebied volgens natuurwetenschappelijke methode ; Servire, 1982; pbk, stickertje op rug, 188 pp; Antroposofie; 5,00
STEMPVOORT, P.A. VAN ; Waarheid en verbeelding rondom het nieuwe testament; Callenbach, 1956 (2e dr); gebonden, s.o., roestig op snee, ills, 166 pp; apocriefe boeken nt; 5,00
STILMA, LIZE; De laatste kaarsen; Callenbach, 1981; pbk, omsl verkl, 88 pp; kloosterleven; 3,00
STOKES, GILLIAN; Vergeven ~ Wijsheid van over de hele wereld; Bzztoh, 2003; gebonden, kleuren ills, 128 pp, goed exemplaar; wijsheid; 6,00
STONE. HOWARD W.; Crisiscounseling ~ Serie woord en weg; Toorts, 1977; pbk, naam op binnenz omslag, 80 pp; pastoraat; 3,00
STORIG, HANS JOACHIM; Geschiedenis van de wetenschap van middeleeuwen tot negentiende eeuw; Spectrum, 1965; pkt, knik in omslag; wetenschap; 2,00
STOUTJESDIJK, KO; Nagalm; Ploeg, 1993; pbk, 76 pp; verzen; 2,00
STRAUSS, HEINRICH; Die Kunst der Juden im Wandel der Zeit und Umwelt ~ Das Judenproblem im Spiegel der Kunst; Wasmuth. 1972; hardcover, no d.j., 49 bl/wh ills, 144 pp; Judaism; 7,50
STRUYKER BOUDIER, C.E.M.; Morgen is het Zondag; Kok, 1990; pbk, naam op franse pag, enkele onderstr, 324 pp; theologie; 4,50
SUGANA, GABRIELE MANDEI; Mohammed ~ De groten van alle tijden; Geillustreerde Pers, 1970; gecart, stickertje op voorplat, ills (kleur, zw/w), enkele pigmentvlekjes, 76 pp; Islam; 4,50
TABAKSBLATT, S.P.; Het Chassidisme; Kok, 1980; cahier, geniet, 32 pp; Jodendom / Judaica; 1,75
TALBERT, CHARLES H.; What is a Gospel; Fortress, 1977; pbk, underl in pencil, 148 pp; Nieuwe Testament; 5,00
TANG, RIEN; Een boek om mee te leven ~ Kennismaking met de oudste bijbelvertaling [ Septuaginta ]; Boekencentrum, 1979; pbk, stickertje op voorplat, 78 pp; Bijbel; 4,00
TEILHARD DE CHARDIN (OVER), F.G. ELLIOTT E.A.; Tijdgenoten over Teilhard de Chardin; Spectrum, 1965; pbk, 3 ezelsoren, onderstrepingen in pen, 144 pp; filosofie; 2,50
TEILHARD DE CHARDIN (OVER), TERRA, HELMUT DE; Teilhard als reisgenoot; Wereldvenster, 1963; gebonden, stofomslag niet gaaf, stempel op schutblad, 118 pp; filosofie; 4,00
TEILHARD DE CHARDIN, PIERRE; Brieven uit Egypte; Desclee De Brouwer, 1965; pbk, 224 pp; filosofie; 4,00
TEILHARD DE CHARDIN, PIERRE; De menselijke groep; Spectrum, 1965; pbk, kleine besch aan rug, onderstrepingen in pen, 144 pp; filosofie; 2,50
TEILHARD DE CHARDIN, PIERRE; De visie van het verleden; Spectrum, 1962; pbk, reparatie aan rug, 118 pp; filosofie; 3,00
THIELICKE, HELMUT; Wie mag sterven?; Z&K, 1980; pbk, 158 pp; euthanasie, ethiek; 4,00
THOMASEVANGELIE, R. SCHIPPERS (VERT); Het evangelie van Thomas ~ Apocriefe woorden van Jezus; Kok, 1960; pokket, paar ezelsoortjes, register, 166 pp; Apocriefen; 2,00
TIJN, VAN MAARTJE; Maak gebeden van mijn verhalen ~ Verhalen van rabbi Nachman van Bratzlaw; Boekencentrum, 1989; paperback, 210 pp, net exemplaar; Jodendom / Judaica; 7,50
TINNING, A.G.; God's way of life; G.W. Foundation, 1983; bnd, voorzien van stempel, 234 p104 p; esotherie; 4,00
TROOST, A.F.; Aan stille wateren ~ Bijbels dagboek; Boekencentrum, 1994; pbk, 356 pp, enkele pp geknikt; dagboek; 4,50
TROOST, A.F.; Zingen in de zon; EB, 1985; pbk, knikje in omslag, 120 pp; artikelen; 2,25
TROOST, A.F.; Zingen in de zon; Elisabethbode, 1984; pbk, naam schutbl.afgeplakt, foto's, 120 pp; bundel art.uit Elisabethbode; 1,25
TROUWBORST, C.; De voorlaatste brief ; De Groot, 1980; pbk, naam op franse pag, 110 pp; Judas, nt; 2,50
UDEN, M. VAN; Rouw, religie en ritueel; Ambo, 1988; pbk, stickertje op rug, 86 pp; rouwverwerking; 4,50
VELLEMA. F.F; Een venster op onze toekomst ~ Wat hebben Islam, Boeddhisme en New Age te bieden? Wat zegt de bijbel over uitverkiezing, wederkomst, 100-jarig rijk?; Kok Voorhoeve, 1997; pbk, 158 pp, goed; theologie; 5,00
VEN, HANS VAN DER; Religie tussen oost en west ~ Een reis naar India; Ambo, 1987; pbk, stickertje op rug; oosterse godsdiensten; 2,50
VERBEEK, HERMAN; Van horen en zien ~ Tekens in de woestijn; Ambo, 1971; pbk,136 pp; poezie; 5,00
VERHEULE, JOSE & RENE SUSS; Op water en brood ~ De plaats van Israel in de sacramenten; Kok, 1991; pbk, 86 pp; Christendom-Jodendom; 4,50
VERHOEVEN, PEER; Ten hemel schreien ~ Tafelwoorden en gebeden; Gooi & Sticht, 1991; paperback, omslag wat verkleurd, naam op voorplat, tekst met correctielak onleesbaar gemaakt, tekeningen, 112 pp; gebed; 6,00
VERHOYE, PAUL; Waar is de hemel gebleven? Opzoek naar nieuwe woorden voor het geloof; Ten Have, 1977; pbk, stickertjes op band, 108 pp; theologie; 2,50
VERKLARING NT / BLEI, KAREL; Job ~ Verklaring van een bijbelgedeelte; Kok, zj; pbk, enkele vlekjes op snee, 160 pp; Oude Testament; 5,00
VERKLARING NT / HEMELSOET, B.; Marcus ~ Verklaring van een bijbelgedeelte; Kok, 1977; pbk, 120 pp; Nieuwe Testament; 4,50
VERKLARING OT / JAGERSMA, H.; Abraham ~ Verklaring van een bijbelgedeelte; Kok, 1977; pbk, enkele vlekjes op snee, 104 pp; Oude Testament; 4,00
VERKLARING OT / KRIJGER, A.; De tranen van Esau ~ Verklaring van een bijbelgedeelte; Kok, 1986; pbk, 66 pp; Oude Testament; 3,50
VERKLARING OT / NAASTEPAD, TH. J. M.; Amos ~ Verklaring van een bijbelgedeelte; Kok, zj; pbk, klein vlekje op snee, 102 pp; Oude Testament; 4,50
VERKLARING OT / NAASTEPAD, TH. J. M.; Jona ~ Verklaring van een bijbelgedeelte; Kok, zj; pbk, enkele vlekjes op snee, 92 pp; Oude Testament; 4,00
VERKLARING OT / NAASTEPAD, TH. J. M.; Salomo ~ Verklaring van een bijbelgedeelte; Kok, 1975; pbk, enkele vlekjes op snee, 80 pp; Oude Testament; 3,50
VERKLARING OT / NAASTEPAD, TH. J. M.; Simson ~ Verklaring van een bijbelgedeelte; Kok, zj; pbk, 76 pp; Oude Testament; 3,50
VERKLARING OT / WEVER, T.; Habakuk ~ Verklaring van een bijbelgedeelte; Kok, 1977; pbk, 70 pp; Oude Testament; 4,00
VERMASEREN, M.J.; Mithras ~ de geheimzinnige god; Elsevier, 1959; pkt, stickertje op rug, foto's; heidense lichtgod; 3,00
VIALLET, FRANCOIS-A.; Zuruck mit leeren Handen ~ Zen Erfahrung; Walter, 1978; pbk, folie rug besch, 178 pp; zen; 3,50
VIANNEY, JEAN-BAPTISTE-MARIE; Les Sermons du pauvre Cure d'Ars; Morel, s.a.; gebonden, transparant omslag licht besch, 254 pp; preken; 5,00
VISSER, H.A.; Toch had Job gelijk; Boekencentrum, 1987; pbk, 80 pp; theologie; 3,00
VISSER, H.A.; Woorden die wegen wijzen; Boekencentrum, 1986; pbk, 144 pp; Nieuwe Testament; 3,50
VREEKAMP, H.; Een onbedachte verhouding ~ De plaats van Israλl in een kerkelijke dogmatiek; Kok, 1993; pbk, 76 pp; Christendom-Jodendom; 4,50
VRIES, HERMAN F. DE; Gebedenboek door Maria geleid; Vliedorp, 2008; pbk, 32 pp (nieuw); 12 gebeden; 8,00
VRIEZEN, DR. TH.C. ; De verkiezing van Israel volgens het Oude Testament; Bolland, 1974; pbk, enkele vlekjes op snee, 144 pp; Jodendom / Judaica; 7,50
VROLIJK, ARNOUD; De kunst van het schrijven ~ Overzicht van de Arabische kalligrafie; Hiwar, zj; pbk, stickertje op voorplat, ills, 44 pp; Islam; 4,50
WASSER, BEN; Nederlandse pelgrims naar het Heilige Land; Terra, 1983; gebonden A4, s.o. goed, zw/w ills, kaarten, 168 pp, als nieuw; Israel; 8,00
WEERD, WIM DE; Woord & teken ~ Gedichten over Israel; Ploeg, zj; paperback, knikje in voorplat, twee vlekjes op snee, 48 pp; poezie; 2,50
WEERSTRA, THIJS; Als het hart waakt; Kok, 1998; pbk, 126 pp, lichte besch aan voorplat, verder uitstekend; gebeden; 4,00
WEISER, ALFONS; Een wonder? Wat de Bijbel onder wonderen verstaat; KBS, 1979; gebonden, sticker op rug, zw/w ills, 156 pp; Bijbel; 6,00
WERF, J. VAN DER; Oefeningen in het leerhuis ~ De schrift leefwereld der gemeente, De schrift gaat open, De leergang; Boekencentrum, 1971 (2e dr) ; gebonden, s.o., roestig op snee, ills, 390 pp; Bijbel; 5,00
WETERING, JANWILLEM VAN DE; A Glimpse of Nothingness ~ Experiences in an American Zen Community; Kangaroo, 1978; pocket ed, 222 pp, good; Zen; 4,50
WHITE, JOHN LEE; The body of the Greek letter; SBL, 1972; pbk, potloodstr, 132 pp; Nieuwe Testament; 3,50
WICKLER, W.; Biologie van de Tien Geboden ~ over onze ethische normen in het licht van het vergelijkend gedragsonderzoek bij dier en mens; Ploegsma, 1972; gebonden+stofomsl, 158 pp; filososfie / biologie; 7,00
WIERSINGA, HERMAN; Doem of daad ~ Een boek over zonde; Ten Have, 1983 (2e dr); pbk, stickertje op rug, 208 pp; theologie; 7,00
WIERSINGA, HERMAN; Je kunt beter geloven ~ Het geloofsmodel in de brief aan de Hebreeλn; Ten Have, 1978; pbk, leesvouwen, 168 pp; theologie; 5,00
WILKESHUIS, C.; Jan van Ruusbroec; W. de Haan, 1964; pkt, ills; mystiek; 2,50
WINTER, NAPHTALI ; The High Holy Days; Keter, 1973; pktbk, cover sl worn, ills, 120 pp; Judaism; 4,50
WITVLIET, THEO; Een plaats onder de zon; Ten Have, 1984; pbk, naam fr.p, veel aantek.(potlood),; bevrijdingstheologie; 3,50
WOLF, RUTH; Eleazar, de rabbijn van Worms; Leopold, 1971; gecart, kleine besch op voor- en achterplat, naam op titelpag, 76 pp; Jodendom / Judaica; 4,50
WOOLLEY, LEONARD; Ur of the Chaldees ~ Seven Years of Excavation; Penguin, 1938; pocket ed, cover yellowed, pencil marks, ills in bl/wh, index, 152 pp; Umwelt; 2,50
ZAHRNT, HEINZ; Hoe kan God dit toelaten? Job - de mens en het lijden; Ten Have, 1979; pbk, 80 pp; Christendom; 3,00
ZANDEE, J.; Het evangelie der waarheid ~ een gnostisch geschrift; Ten Have, 1965; pkt; gnostiek; 3,00
ZEE, W.R. VAN DER; De dood is van gisteren ~ De Bijbel over de laatste dingen; Boekencentrum, 1979; pbk, 126 pp; eschatologie; 4,00
ZEE, W.R. VAN DER; De wereld wordt vaderland ~ Over het begin: Genesis 1 tot 12; Boekencentrum, 1978; pbk, 104 pp; Oude Testament; 4,00
ZEE, W.R. VAN DER; Gebed met open ogen ~ Woorden en gebeden rond het Onze Vader; Boekencentrum, 1983; pbk, sticker op rug, 112 pp; Nieuwe Testament; 4,00
ZEE, W.R. VAN DER; In het huis van de Levende; Boekencentrum, 1977; pbk, oortje voorplat en paar blz verder, 182 pp; gebeden, gezangen + andere lithr.teksten; 4,50
ZEE, W.R. VAN DER; Uit de Bergrede ~ Werkschrift van een gemeente in de leer bij Mattheus 5 tot 7; Boekencentrum, 1982; pbk, 112 pp; Nieuwe Testament; 4,00
ZILVERBERG, S.B.J.; Dissidenten in de Gouden Eeuw ~ Geloof en geweten in de Republiek; Van Dishoeck, 1985; pbk, stickertje op omslag, 92 pp; kerkgeschiedenis; 5,00
ZIMMERMAN, H.; Neutestamentliche Methodenlehre; KB, 1976; gebonden, bibl.signatuur, onderstr.; Nieuwe Testament; 5,00
ZINK, JORG; Hoop die leven doet ~ Gedachten over de grenzen van het leven; Gooi en Sticht, 1974; pbk, kopsnee iets gevlekt, 120 pp; meditaties; 3,50
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over Daniel; De Haan, 1966; pkt, ills, Phoenix 17; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over Daniel; De Haan, 1966; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 17; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de Bergrede; De Haan, 1966; pkt, ills, Phoenix 21; Nieuwe Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de Bijbel; De Haan, 1969; pkt, stickertjes op omslag, ills, Phoenix 30; Oude Testament; 2,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over De Intocht [ Jozua ]; De Haan, 1963; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 7; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de kring der leerlingen; De Haan, 1966; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 20; Nieuwe Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de macht van de keizer; De Haan, 1969; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 28; Nieuwe Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de Profeten der Ballingschap [ Ezechiel, Jesaja ]; De Haan, 1964; pkt, iets roestig, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 12; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de Psalmen; De Haan, 1965; pkt, iets roestig op snee, ills, Phoenix 14; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de Schepping [ Genesis ]; De Haan, 1962; pkt, stickertje op voorplat, iets roestig, ills, Phoenix 1; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de tijd der Maccabeeen; De Haan, 1967; pkt, sticker op voorplat, wat vlekkig op snee, ills, Phoenix 18; Apocriefen; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de uittocht; De Haan, 1964; pkt, ills, Phoenix 5; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over De Uittocht [ Exodus ]; De Haan, 1965; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 7; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de vloed en de toren; De Haan, 1962; pkt, kleine reparatie aan rug, ills, Phoenix 3; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de vloed en de toren [Genesis ]; De Haan, 1962; pkt, kleine reparatie aan rug, ills, Phoenix 3; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de vloed en de toren [Genesis ]; De Haan, 1962; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 3; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over de Wijsheid [ Spreuken, Prediker ]; De Haan, 1966; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 16; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over De Woestijn [ Exodus ]; De Haan, 1964; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 6; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over gelijkenissen en genezingen; De Haan, 1967; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 22; Nieuwe Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over het Evangelie in de oostelijke wereld; De Haan, 1968; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 26; Nieuwe Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over het Evangelie in de westelijke wereld; De Haan, 1968; pkt, ills, Phoenix 27; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over het Evangelie in Jeruzalem en Antiochie; De Haan, 1968; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 25; Nieuwe Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over het komen van de Messias; De Haan, 1966; pkt, ills, Phoenix 19; Nieuwe Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over het Kruis; De Haan, 1968; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 23; Nieuwe Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over het Paradijs [ Genesis ]; De Haan, 1962; pkt, iets roestig, ills, Phoenix 2; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over Jeremia; De Haan, 1964; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 11; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over Jesaja; De Haan, 1964; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 12; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over Job; De Haan, 1965; pkt, stickertje op voorplat, ills, Phoenix 15; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over Jozef en de Aartsvaders; De Haan, 1964; pkt, ills, Phoenix 4; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over Koningen en Kronieken; De Haan, 1964; pkt, ills, Phoenix 9; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over Koningen en Kronieken; De Haan, 1964; pkt, ills, Phoenix 9; Oude Testament; 3,00
ZOALS ER GEZEGD IS; Zoals er gezegd is over Richteren; De Haan, 1964; pkt, ills, Phoenix 8; Oude Testament; 3,00
ZUIDEMA, WILLEM; Gods partner ~ Ontmoeting met het Jodendom ; Ten Have, 1977; pbk, 290 pp; Christendom-Jodendom; 6,00
ZUIDEMA, WILLEM E.A.; Isaak wordt weer geofferd ~ De verwerking van de holocaust door jodendom en christendom; Ten Have, 1980; pbk, sticker op omslag, 140 pp; Christendom-Jodendom; 4,00
ZWAAN, SJOERD P.; Goede morgen, gemeente; Kok, 1988; pbk, naam uit franse pag geknipt, 112 pp; catechese; 2,00
Zoektips
In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt zoeken door tegelijkertijd de CTRL toets en de letter F in te drukken. U kunt op
ιιn woord zoeken (auteur of titel). U kunt een boek bestellen via onze
contactpagina.
Deze pagina is geactualiseerd op 21 januari 2012.
|