
AAFJES, BERTUS; Circus; Boucher, 1948; gebroch, miniem scheurtje in en stempeltje op omslag, ook 2 stempeltjes in eerste pp, ills; literatuur; 5,00
AAFJES, BERTUS; De wereld is een wonder; M'hoff, 1967; pkt; roman; 1,50
AAFJES, BERTUS; De wereld is een wonder; M'hoff, 1967; pkt; roman; 1,50
AAFJES, BERTUS; Een voetreis naar Rome; Ceder / Meulenhoff, 1946; pbk, pap.omsl. Met flappen, wat verkleurd; poezie; 2,50
AAFJES, BERTUS; In de Nederlanden zingt de tijd; Meulenhoff, 1976; geb, 172 pp; reisverhalen; 4,00
AAFJES, BERTUS; In de Nederlanden zingt de tijd; Meulenhoff, 1976; geb, 172 pp; reisverhalen; 4,00
AAFJES, BERTUS.; Het koningsgraf ~ honderdelf en een sonnetten; De Ceder, 1949 ; geb+stofomslag, vergeeld, bijzonder ex-libris S. Drukker, 128 pp; poezie; 5,00
AAFJES, V.D. GRAFT, KEMP,MORRIEN, E.A.; Dichters omnibus ~ negende bloemlezing (Esso uitgave); Stols, 1963; ingenaaid, 46 pp; poezie; 2,50
ALBACH, HESTER; Evenbeelden; de Prom, 1997; pbk, zeer netjes, 280 pp; roman; 7,00
ALBADA, M.L. VAN (SAMENSTELLING); Poesie ~ zes generaties albumversjes; Bouchier, ?; karton, heill.en gelam.karton, ills, 128 pp; teksten poesie-album; 6,00
ALINGS JR, WIM; Don Antonio; Wereldbibliotheek, 1966; ingenaaid, ills, 64 pp; verhaal; 2,50
ALINGS JR, WIM; Don Antonio; Wereldbibliotheek, 1966; ingenaaid, ills, 64 pp; verhaal; 2,50
ALTENA, ERNST VAN; Vliegen in de letteren; MS&D, 1987; geb, stofomslag niet gaaf, ills; literatuur; 3,50
ANDEL, MARK VAN; De fontanel; Prometheus, 1997; pbk, 154 pp; roman; 4,50
ANDEL, MARK VAN; Smeltend ijs; Meulenhoff, 1992; pbk, 142 pp; verhalen; 4,00
ANDREUS, HANS ; Valentijn; Querido, 1967; pkt, vlekjes op snee; verhaal; 2,00
ANDRIESSE, PETER; Desperado's; v.d. Velde, 1981; pbk, 88 pp; novelle; 3,00
ANDRIESSE, PETER; Het dertiende ongeluk; Bakker, 1982; pbk, 126 pp; verhalen; 3,00
ANTONISSEN, R. (BEZ); Lyriek der Nederlanden Van het oude heidense lied tot het geestelijke lied der Devotia Moderna; Wereldbibliotheek, 1958; geb, kneep achterplat besch, 172 pp; poezie; 3,00
APOL, P.; Achter tralies; Beuk, 1955; ingenaaid, naam op franse pag, 48 pp; poezie; 3,00
AUWERA, FERNAND; Ik wou dat ik een marathonloper was; Standaard, 1978; pbk, 122 pp; roman; 2,50
BAAREN, THEO VAN; De leegte tussen twee lampen; Meulenhoff, 1979; ingenaaid, 74 pp; poezie; 6,00
BAAREN, THEO VAN; Laatste gedichten; Triona Pers, 1999; handgezet en -gedrukt, ingeplakte foto, [20 pp]; poezie; 15,00
BAAREN, THEO VAN; Op het water geschreven; Meulenhoff, 1978; ingenaaid, 70 pp; poezie; 6,00
BAAREN, THEO VAN (OVER); Bzzlletin 180; Bzztoh, 1990; tijdschrift; biografisch; 3,50
BAAREN, THEO VAN, ANNA ENQUIST E.A.; Poeticaal ~ tien gedichten over het dichten; Triona Pers, 1997; cahier, handgezet en -gedrukt, marginaal drukwerk; bloemlezing poezie, http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 11,50
BAARS, M, TH. SONTROP, E. WARMOND E.A.; Dichters omnibus ~ 10e bloemlezing (Esso uitgave); Stols, 1964; ingenaaid, 46 pp; poezie; 2,50
BABYLON, DIRK VAN; De Brabantse Decamerone; Manteau, 1989; pbk, 214 pp; roman; 4,00
"BACHRACH, PROF. DR. A.G.H.; E.A.(REDACTIE0 "; Moderne Encyclopdie van de Wereldliteratuur ~ 10 delen; De Haan /Standaard, 1980 - 1984; geb+stofomsl (ruggen iets verkleurd) prima staat, kompleet naslagwerk ned.+ vl.auteurs, ills + foto's, ca. 400 pp per deel ( niet per deel te koop); standaardnaslagwerk literatuur; 125,00
BAKKER, BERT EN WIM GIJSEN (RED.); Maatstaf 13e jaargang nr 7/8 ~ het korte gedicht; Daamen, 1965; pkt, rijk geills, wat vekkig, knik omslag achterzijde; poezie; 2,50
BAKKER, BERT EN WIM GIJSSEN; Maatstaf 13e jrg.no 1 april 1965 ~ Analyse van een kater, 1945-1965; Daamen, 1965; pkt; literatuur; 2,00
BAKKER, GERRIT; Ommekeer; Querido, 1975; ingenaaid, 40 pp; poezie; 3,00
BAKKER, PIET; Jeugd in de Pijp; Elsevier, 1946; geb, vergeeld, ills, geplastificeerd, 128 pp; roman; 1,50
BANDY, LOU (OVER): W. DE GRAAF; Te groot; Uitvreter, 1994; bibliofiele uitgave, 12vo, met de hand gezet en gedrukt, 16 pp; biografisch; 4,50
BARNARD, BENNO; Het mens; Atlas, 1996; pbk; toneel; 2,00
BARNARD, W., J. HERZBERG, KOOS SCHUUR, E.A.; Dichters omnibus ~ 10e bloemlezing (Esso uitgave); Stols, 1965; ingenaaid, 46 pp; poezie; 2,50
BATTUS; De encyclopedie; Querido, 1985; pkt; taal / humor; 2,50
BEEK, GEERT VAN; De steek van een schorpioen; Querido, 1968; geb, 166 pp; roman; 4,50
BEETS, NICOLAAS; Hildebrands voorbereiding; Bakker, 1956; pkt, knikje in achterplat, 192 pp; dagboek; 2,25
BELCAMPO; De zwerftocht van Belcampo; Kosmos, 1948 (4e dr); geb, geen s.o., franse pag verwijderd, 200 pp; reisverhalen; 4,50
BELCAMPO; Liefde 's verbijstering; Kosmos, 1954; geb+stofomsl, band wat verschioten, naam titelp, pags.rafelig, losgesneden, 134 pp; roman; 5,00
BELCAMPO; Verborgenheden; Querido, 1981; pkt; verhalen; 2,00
BERG, JOHAN VAN DEN; Het mondeling tekort; Holland, 1979; gelijmd, 32 pp; poezie; 3,00
BERG, SIMON P. VAN DEN; Allegorische verhalen; Veenman, 1978; pbk, enige stifstrepen op snee en een p, omslg sleets, 70 pp; verhalen; 3,00
BERGE, H.C. TEN; De bergen van Churchill; Bij, 1978; pbk, prijs en exl op franse pag, 238 pp; novellen; 4,50
BERGE, H.C. TEN; Zelfportret met witte muts + matglas; M'hoff, 1987; pbk; 2 novellen; 3,50
BERGE, H.C. TEN; Zelfportret met witte muts + matglas; M'hoff, 1987; pbk; 2 novellen; 3,50
BERGE, R. TEN; Een mooie vriend; Stabo, 1978; pbk, naam schutblad, 114 pp; verhalen; 3,00
BERGH, HERMAN VAN DEN; Kansen op een wrak; Querido, 1957; ingenaaid, enkele rafeltjes aan omslag, 64 pp; poezie; 4,00
BERGH, HERMAN VAN DEN; Schip achter het boegbeeld ~ over het werk van Slauerhoff; Bouchier, 1958; geb, omsl. wat verschoten, (op geverge.pap.gedr.)112 pp; Slauerhoff; 9,00
BERGHOUT, C.; Glazen deuren; Donker, 1998; pkt; poezie; 3,50
BERK, MARJAN; De dag dat de mayonaise mislukte; Tiebosch, 1983; pbk, 160 pp; roman; 3,00
BERK, MARJAN; De zelfvergrootster; Arbeiderspers, 1986; pbk, 144 pp; roman; 3,50
BERK, MARJAN; Een blonde rat; Arbeiderspers, 1985; pbk, 146 pp; verhalen; 3,50
BERK, MARJAN; Een mooi leesboek; Atlas,1994; pbk, 122 pp; verhalen; 3,50
BERK, MARJAN; Liefde en haat; Tiebosch, 1982; pbk, vochtkringen op snee, hoekje uit fr.p, 112 pp; verhalen; 3,00
BERK, MARJAN; Oud is in; Arbeiderspers, 1990; pbk, 190 pp; verhalen; 4,00
BERK, MARJAN; Rook in de ribben; Arbeiderspers, 1987; pbk, 156 pp; verhalen; 3,50
BERNLEF, J, E. HOORNIK, B. VOETEN, E.A.; Dichters omnibus ~ zevende bloemlezing (Esso uitgave); Stols, 1961; ingenaaid, vlekjes omslag, 46 pp; poezie; 2,50
BERNLEF, J, E. HOORNIK, B. VOETEN, E.A.; Dichters omnibus ~ zevende bloemlezing (Esso uitgave); Stols, 1961; ingenaaid, 46 pp; poezie; 2,50
BERNLEF, J. ; Het ontplofte gedicht ~ Over poλzie; Querido, 1978; pbk, folie op rug sleets, 140 pp; poezie; 4,50
BERTRAND, LOUIS ~ VERT AART VAN DER LEEUW; Kasper van de nacht ~ Verbeeldingen in de trant van Rembrandt en Callot; Prom, 1982; pbk, knikken achteromslag, ills, 142 pp; prozagedichten; 3,50
BESTEN, AD DEN & BERT VOETEN; De muze en het meisje; VBBB, 1957; ingenaaid, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BESTEN, AD DEN & BERT VOETEN; De muze en het meisje; VBBB, 1957; ingenaaid, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BESTEN, AD DEN & BERT VOETEN; De muze en het meisje; VBBB, 1957; ingenaaid, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BEURSKENS, HUUB; De stroman; M'hoff, 1982; pbk, stempel op franse pag, 100 pp; roman; 3,00
BEURSKENS, HUUB; Een hemel in de wind; Meulenhoff, 1999; pbk, 60 pp; poezie; 4,00
BEURSKENS, HUUB; Sensibilimente; M'hoff, 1991; pbk, klein knikje in omslag, 142 pp; roman; 3,50
BEURSKENS, HUUB E.A.; Eerste liefde; M'hoff, 1983; pbk; roman; 3,50
BEUSEKOM, W. VAN (RED); De muze op school; VBBB, 1961; ingenaaid, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BEUSEKOM, W. VAN (RED); De muze op school; VBBB, 1950; ingenaaid, ills, boekenweek, 56 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BEYL, RONALD [BEIJL]; Verlegen land; Cees Duine Uitgever, 2008 [Triona Pers]; bibiliofiele uitgave, linosnede Marije Bouman, 16 pp; poezie; 14,00
BIESHEUVEL, MAARTEN, JAN SIEBELINK E.A.; Zonnige verhalen; M'hoff, 1991; pbk, 288 pp; verhalen; 3,50
BILDERDIJK (OVER), H. BAVINCK; Bilderdijk als denker en dichter; Kok, 1906; pbk, 222 pp; studie; 7,50
BILDERDIJK, WILLEM ~ TOEL J.J. MAK.; Ridder Sox of de trouwlustige totebel gevolgd door Koekeloer of de verschalkte vleier; Wereldbibliotheek, 1956; ingenaaid, kleine knikjes in rand omslag, ills Pam G. Rueter, 66 pp; luchtige luimen; 4,00
BLAMAN, ANNA; De verliezers; M'hoff, 1960; geb, exl, 324 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 4,50
BLAMAN, ANNA; De verliezers; M'hoff, 1961 (4e dr); geb, stofomslag matig, 324 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 5,00
BLAMAN, ANNA; Over zichzelf en anderen; Meulenhoff, 1963; pkt, vergeeld, wat beschadigd; autobiografisch; 1,75
BLAMAN, ANNA; Over zichzelf en anderen; Meulenhoff, 1963; pkt; autobiografisch; 2,00
BLAMAN, ANNA; Overdag; M'hoff, 1958; geb, stofomslag matig, 146 pp; verhalen; 4,50
BLAMAN, ANNA; Overdag en andere verhalen; Meulenhoff, 1958; geb, vlek op rug, 148 pp; verhalen; 6,50
BLAMAN, ANNA; Vrouw en vriend; Meulenhoff, 1963; pkt, knikje omslag voor; roman; 2,00
BLIJSTRA, R.; De stem in de woestijn; Daamen, 1955; pkt, foezelig op snee, vergeeld; verhaal; 1,50
BLOEM, MARION; Geen gewoon Indisch meisje; Muntinga, 1985; pkt, omslag licht besch; roman; 2,00
BLOEM, MARION; Geen gewoon Indisch meisje; Muntinga, 1993; pkt; roman; 2,50
BLOKKER, J.A.; Sejour; Wereldbibliotheek, 1951; gecartonneerd, paasprent; novelle; 2,50
BLOKLAND, KEES; Aardse zaken; Cees Duine Uitgever, 2009; ingenaaid, ills Famke Hajonides, 48 pp; poezie; 15,00
BLOM, SANNEKE; Hoe de koning mijn moeder ving (en hoe het verder ging); Bekker & Veltman, 2002; geb, fraaie uitgave, oplage 500 exx, 32 pp; sprookje voor volwassenen en kinderen; 16,00
BOL, J. VAN DER; Kijk, A.M. de Jong; Querido, 1980; pbk, ills, 96 pp; biogr; 3,50
BOM, EMMANUEL DE (RED); Vlaanderen, O welig huis ~ Zooals Vlaamsche schrijvers hun land zien; Wereldbibliotheek, 1939; geb, bandontwerp Jozef Cantre, band iets verkl, foto's, 320 pp; over literatuur; 7,00
BOMANS, GODFRIED; De avonturen van Bill Clifford; Elsevier, 1961; pkt, lichte slijtage; persiflage op detectiveroman; 2,00
BOMANS, GODFRIED; Noten kraken; Elsevier, 1962; geb z. stofomsl, 236 pp; verhalen; 3,50
BOMANS, GODFRIED; Pieter Bas; Spectrum, 1989; geb, naam titelpag, ills, 206 pp; roman; 7,50
BOMANS, GODFRIED; Pieter Bas; Spectrum, 1989; geb, naam titelpag, ills, 206 pp; roman; 7,50
BOMANS, GODFRIED; Sprookjes; Elsevier, 1948 (4e dr); geb, geen s.o.,rug verkl, ills H.L. Prenen, 156 pp; sprookjes; 7,50
BOMANS, GODFRIED; Wonderlijke nachten; Geill.Pers, 1962; pkt, knikjes, ills; verhaal; 2,00
BONTRIDDER, ALBERT; Huizen vieren haat; Elsevier, 1979; ingenaaid, 48 pp; poezie; 3,50
BONTRIDDER, ALBERT; Huizen vieren haat; Elsevier, 1979; ingenaaid, 48 pp; poezie; 3,50
BOOGAART, PIETER UIT DEN; Gronings verkouden & andere vermakelijke taalverschijnselen; Kosmos, 1992; pbk, tekst+naam fr.p, 98 pp; taal; 2,50
BOOMSMA, GRAA; De geest van lavendel; Prometheus, 1995; pbk; roman; 3,50
BOOMSMA, GRAA; Vrijheid in de steigers; Knipscheer, 1985; pbk, sticker op omslag zichtbaar verwijderd, 208 pp; Amerikaanse literatuur; 4,50
BOON, LOUIS PAUL; 90 mensen; Querido, 1977; pkt; selectie krantenstukjes; 2,00
BOONSTRA, ROMMERT; De geschiedenis van het vergeten; Triona Pers, 2001; handgedrukt en -gebonden, 20 pp; http://www.zolderman.nl/uitgaven/boonstra.html; 10,00
BOOSE, JOHAN DE; Gestuite vlucht; Bij, 1998; pbk, 188 pp; verhalen; 4,00
BORDEWIJK, F.; Bij gaslicht (salamander 371); Querido, 1975; pkt, naam titelp., stiftstreep basissnee; bundel verhalen; 2,50
BORDEWIJK, F.; Het Eiberschild (salamander 464); Querido, 1979; pkt, naam titelp., stiftstreepbasissnee, woordenlijst achterin; hist. roman; 3,00
BORGERS, GERRIT (RED); De muze viert feest; CPNB, 1960; ingenaaid, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BORGERS, GERRIT (RED); De muze viert feest; CPNB, 1960; ingenaaid, ills, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BOSCH, F. VAN DEN; Het regenhuis; Querido, 1978; pbk, roestvelkkig, 116 pp; verhalen; 3,00
BOSCH, F. VAN DEN; In een plooi van de tijd; ECI, 1984; geb + stofomsl, 108 pp; verhalen; 4,00
BOSCH, J. VAN DEN (SAMENST); Dat was gezelschap; Querido, 1959; pkt, vlekjes en kreukjes op snee, ills; proza en poezie; 2,00
BOSKMA, PIETER; Het zingende doek & De geheime gedichten; Prometheus,1999; pbk, 72 pp; poezie; 5,00
BOSKMA, PIETER, THEUN DE VRIES (VERT); Yn tongen; Triona Pers, 2000; in het fries vertaalde gedichten, omslag handgedrukt en -gebonden, binnenwerk offset; http://www.zolderman.nl/uitgaven/boskma.html; 10,00
BOUDEWIJNS, LEO; Verliefd op Polymnia; Fontein, 1985; pbk, omslag verkleurd, vlekjes op snee,112 pp; drie verhalen; 3,50
BOUDIER BAKKER, INA; Het spiegeltje; Van Kampen, zj (15e); geb+stofomsl, exlib, vlekken schutblad, 232 pp; roman; 3,50
BOUDIER-BAKKER (OVER) EDINGA, HANS; Tien huizen, duizend levens ~ Het leven van Ina Boudier-Bakker; Van Kampen, 1969; geb, stofomslag licht beschadigd, 272 pp, HOOG POSTTARIEF; biografie; 6,00
BOUDIER-BAKKER, I.; Momenten; Van Kampen,zj; geb,+stofomsl, 176 pp; roman; 4,50
BOUDIER-BAKKER, INA; Een vriendschap; Elseviers weekblad,1957; gelijmd, omslag met knikjes, niet in de handel, 110 pp; verhalen; 3,50
BOUDIER-BAKKER, INA; Het spiegeltje; Van Kampen, zj (15e); geb, zonder stofomslag, wat scheefgelezen, 232 pp; roman; 3,00
BOUDIER-BAKKER, INA; Honger; Querido, 1969; pkt, naam schutblad, knikje voorplat; ; 1,75
BOUDIER-BAKKER, INA; Kinderen; Kampen, zj; geb, deukje omslag, 166 pp; verhalen; 3,00
BOURGONJE, FLEUR; De terugkeer; M'hoff, 1986; pbk; novelle; 2,50
BOURGONJE, FLEUR; De verstoring; Pandora, 1995; pkt; verhalen; 2,00
BOURGONJE, FLEUR; Spoorloos ; Meulenhoff, 1985; pbk, 108 pp; roman; 4,00
BOUTENS, P.C.; Beatrijs; Van Dishoeck, 1967 (45e); geb, stofomslag gescheurd, gerpareeerrd, 62 pp; poezie; 4,50
BOUTENS, P.C.; De wraak; Wereldbibliotheek, 1949; geniet, ills, kalligrafie, enkele kleine knikjes, 16 pp; chinees sprookje; 2,50
BOUTENS, P.C.; In den schouwburg; Avalon Pers, 2003; bibliofiele uitgave, 1 gedicht, 4 pp; poezie; 4,50
BOUTENS, P.C.; Tusschenspelen; Boucher, 1942; geb, stofomslag besch, 198 pp; poezie; 4,00
BOUTENS, P.C.; Tusschenspelen; Boucher, 1944; geb, naam op schutbl, 108 pp; poezie; 4,50
BOUWERS, LENZE L.; De stilte van de zoeker ~ Rondelen; Exponent, 1996; cahier, handgezet en -gedrukt, gesigneerd, nr 76 / 180, ongepag [24 pp]; poezie; 15,00
BOUWERS, LENZE L.; Leven; Vuurbaak, 1977; pbk; poezie; 3,50
BOUWERS, LENZE L.; Verzameld bewaren ~ Rondelen ; Exponent, 1993; cahier, eigendomsmerk op p 24, handgezet en -gedrukt, gesigneerd, nr 56 / 160, ongepag [24 pp]; poezie; 15,00
BOWLES, PAUL; De hyena; Antiquariaat Verzameld Werk, 1993; bibliofiele uitgave, 8vo met de hand gezet en gedrukt, 2 linosneden Berni Jane Drop, eigendomsmerkje op achterplat, 20 pp, nr 18/90; sprookje; 10,00
BRAAK, MENNO TER; Van oude en nieuwe Christenen; V Oorschot, 1961; pbk, 250 pp; essay; 4,00
BRAKMAN, WILLEM; Water als water; Querido, 1965; geb + stofomsl (sleets), roestvlekjes, 118 pp; verhalen; 5,00
BRANDT CORSTIUS, J.C. (RED); De muze vertelt; VBBB, 1958; ingenaaid, ills, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BRANDT CORSTIUS, J.C. (RED); De muze vertelt; VBBB, 1958; ingenaaid, ills, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BRANDT CORSTIUS, J.C. (RED); De muze vertelt; VBBB, 1958; ingenaaid, ills, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BRANDT, WILLEM; De Keerkringvogel; Hollandia, 1980; pbk, vergeeld op snee, ills, 92 pp; poezie; 4,50
BRASSINGA, ANNEKE; Hartsvanger ~ zeer verspreide geschriften; Bij, 2001; pbk, paar blz knikjes, 252 pp; proza; 6,00
BREUGELMANS, YVONNE; Groeten aan Zeno; Triona Pers, 2004; handgedrukt en -gebonden, ills, 16 pp; http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 9,50
BREYTENBACH, BREYTEN; De boom achter de maan; Gennep, 1974; pbk, gebruikssporen, tek. auteur,124 pp; verhalen; 3,00
BRINK, TEN J.; Neerlands letterkunde in de XIXe eeuw ~ 3 delen; Holkema, 1888-9; geb, vergeeld, roestvlekjes, HOOG POSTTARIEF; literatuurgeschiedenis; 15,00
BROECK, W. VAN DEN; Het beleg van Laken ~ een moorddroom; Manteau, 1985; pbk, leesvouwen, scheur tussen rug en snee, 430 pp, HOOG POSTTARIEF ; roman / fictie; 6,00
BROECK, W. VAN DEN; Het gevallen baken; Bezige Bij, 1991; pbk, 230 pp; autobiografisch; 4,50
BROECK, WALTER VAN DEN; Gek leven na het bal! - Het beleg van Laken 2; Houtekiet, 1989; pbk, 268 pp; roman; 4,50
BROECK, WALTER VAN DEN; Querido Hermano; Houtekiet, 1988; pbk, gebruikssporen, 180 pp; briefwisseling; 4,00
BROECK, WALTER VAN DEN ; Lang weekend; Houtekiet, 2003; geb, 314 pp, HOOG POSTTARIEF ; roman; 6,00
BROECK, WALTER VAN DEN.; Het leven na beklag; Bezige Bij, 1992; pbk, wat ezelsoren, 310 pp; roman; 5,00
BROKKEN, J. E.A.; Met liefde ~ nieuwe nederlandse verhalen; Contact, 1993; pkt; verhalen; 3,00
BROUWERS, MARJA; De feniks; Bij, 1985; pbk, 200 pp; familiekroniek; 4,00
BRUGGEN, CARRIE VAN (OVER), FONTIJN, JAN, DINY SCHOUTEN; Carry van Bruggen ~ Een documentatie; Nijgh, 1985; pbk, omsl.wat sleets, rug leesvouwen, foto's, 288 pp; biografie; 6,00
BRUNE, JOHAN DE; Bancket werck van goede gedachten; Wereldbibliotheek, 1943; gekart, band Georg Rueter, exl op schutbl, naam op titlepag, ill, 56 pp; gedachten; 4,00
BRUNEL, LUCAS; Berkenwit; Triona Pers, 2006; handgedrukt en -gebonden, 16 pp; http://www.zolderman.nl/uitgaven/berkenwit.html; 11,00
BRUNT, EMMA; Een kringetje rook; Ebas, 1993; ingenaaid, ills Ien van Laanen, 48 pp; over sigaren; 2,00
BRUSSE, M.J. ; Boefje; Brusse's uitg., 1953; geb, ills, 158 pp; roman; 3,50
BRUSSE, M.J. ; Boefje; Agathon, 1987; pbk, sticker omslag, ills, 146 pp; roman; 2,50
BRUSSE, M.J., H. HEIJERMANS, G. WALSCHAP, F. MASEREEL; De tweede grote vier omnibus ( Stad = beeldroman Fr, Masereel); Arbeiderspers, 1963; geb, z.stofomsl, rug verkleurd, oortjes hoek, ills (hoog posttarief) ; romans; 6,50
BRUYN, FRANS DE; De regen schuilt in ons; Ontwikkeling, Bruna, 1956; geb, naam fr.pag, 156 pp; roman; 3,00
BUDDINGH', C (OVER); Bzzlletin 158; Bzztoh, 1988; tijdschrift; biografisch; 3,50
BUDDINGH', C (OVER); Bzzlletin 158; Bzztoh, 1988; tijdschrift; biografisch; 3,50
BUITENRUST HETTE, F EN J.H. VAN DEN BOSCH; Uit de ideeen van Multatuli (no.24); Tj Willink, 1910; geb, rug + band l. beschadigd, 108 pp; literatuur; 3,00
BULTHUIS, RICO; Siegfried E. van Praag ~ een schrijver en zijn werk; Leopold, 1969; pbk, hoekje uit schutblad, foto's, 142 pp; biografisch; 4,00
BURGSTEDDE, PETER JOANNES; Mijn boosaardige zuster Elektra; Rap, 1979; pbk, 74 pp; verhalen; 3,50
BURNIER, ANDREAS; De litteraire salon; Querido, 1984; naam binnenz.omslag, 126 pp; roman; 4,00
CAMPERT, JAN; Wier; Bakker, 1961; pkt, knikjes omslag en binnenw; zeeuwse roman; 1,75
CAMPERT, REMCO; Liefdes schijnbewegingen; Bij, 1969; pbk, naam op titelp goedkope uitvoering (iets gevlekt); literatuur; 2,00
CAMPERT, REMCO; Somberman's actie; CPNB, 1985; pkt, boekenweek, 96 pp; verhaal; 1,50
CARMIGGELT, SIMON; Fluiten in het donker; ABC-boeken, 1967; pbk, knikje omsl.voorz, 150 p; verhalen; 4,00
CARMIGGELT, SIMON; Een stoet van dwergen; Querido, 1981; pkt; verhalen; 2,25
CARMIGGELT, SIMON; Elke ochtend opstaan; AP, 1973 (3e dr); pbk, wat vlekkig op snee, 180 pp; humor; 3,50
CARMIGGELT, SIMON; Haasje over; AP, 1957 (2e); gecart, 104 pp; humor; 4,50
CARMIGGELT, SIMON; kleine avonturen aan de tap; Lucas Bols, 1973; pbk, roestvelkjes, 48 pp; spec.uitg. bundel verhalen; 3,50
CARMIGGELT, SIMON; Kroeglopen ; Querido, 1977; pkt; verhalen; 2,50
CARMIGGELT, SIMON; Kroeglopen 2; Querido, 1977; pkt; verhalen; 2,50
CARMIGGELT, SIMON; Louter leugens; Bbij, 1951 (1e); gecart, omslag geknikt, 168 pp; humor; 4,00
CARMIGGELT, SIMON; Mooi weer vandaag; AP, 1965; pbk, naam op franse pag, tvlekjes op platten, 194 pp; humor; 3,50
CARMIGGELT, SIMON; Ping pong; AP, 1954 (4); geb, 122 pp; humor; 5,00
CARMIGGELT, SIMON; Slenteren; AP, 1976 (5e dr); pbk, wat vlekkig op snee, 174 pp; humor; 3,50
CARMIGGELT, SIMON; Torren aan de lijm ~ Alle spotverzen van Karel Bralleput; Arbeiderspers, 1961; pkt, netjes, ills. Charles Boost; proza; 3,00
CARMIGGELT, SIMON; Vliegen vangen; Arbeiderspers, 1956; gecart, gebruikssporen binnen en buiten, 122 pp; verhalen; 3,50
CAUWELAERT, AUGUST VAN; Fantasie zei meneerke; Snoeck, 1943; geb, roest, ills, 130 pp; roman; 4,00
CEULAER, JOSE DE; Te gast bij Nederlandse auteurs; Nijgh, zj (2e); pbk, foto's, 122 pp; biografie; 3,50
CLAES, ERNEST ; De witte; Wereldbolbiotheek, 1950; geb, rug verkleurd, roestvlekjes, pentek Felix Timmermans, 228 pp; roman; 6,50
CLAES, ERNEST ; Jeroom en Benzamien; Standaard, 1946; geb, rug wat beschadigd, 176 pp,; verhaal; 3,50
CLAUS, HUGO; De zwaardvis; CPNB, 1989; pkt, exlibris, boekenweek; roman; 2,00
CLAUS, HUGO; De zwarte keizer; Bij, 1969; pbk, naam op titelp goedkope uitvoering (iets gevlekt); literatuur; 2,50
COHEN, JOSEF; De tocht van de dronken man; Wereldbibliotheek, 1950; ingenaaid, 70 pp; verhaal; 3,00
COLLE, JACOBUS BAPTISTE (over): W. DE GRAAF; Recht; Uitvreter, 1994; bibliofiele uitgave, 12vo, met de hand gezet en gedrukt, 16 pp; biografisch; 4,50
COLMJON, GERBEN; De beweging van tachtig; Aula, 1963; pkt, rug gevlekt; literatuurgeschiedenis; 2,25
CONSCIENCE, HENDRIK; Het goudland; Manteau, 1977; pbk, 246 pp; verhalen; 4,00
COOLEN, ANTON; Dorp aan de rivier; Nijgh, 1985; pbk, scheefgelez, kreukels voorplat, gebruikssporen, 246 pp; roman; 3,50
COOLEN, ANTOON; Stad aan de Maas; Nijgh, 1962; geb, 272 pp; roman; 4,00
COOLEN, ANTOON ; Dorp aan de rivier ~ film+t.v.-editie; Nijgh, z.j. 31ste druk; pbk, foto's, 2 verschill.soorten papier, 248 pp; roman; 4,00
COSTA, RONALD DA; Overspannen en ontspannen; Vliedorp, 2008; pbk, 60 pp (nieuw); overpeinzingen n.a.v. een burnout; 12,50
COUPERUS (OVER); Als ik bij voorbeeld de geest van mijn moeder op den rand van mijn bed zag zitten; CPNB, 1974; pbk, ills, knik voorplat, Boekenweek; biografisch; 2,00
COUPERUS, LOUIS; Aan de weg der vreugde; Querido, 1982; pkt (salamander 540); roman; 4,00
COUPERUS, LOUIS; Antiek toerisme ~ een roman uit oud-Egypte; Goossens, 1983 (10e dr); pbk, 142 pp; roman; 4,50
COUPERUS, LOUIS; De zwaluwen neergestreken; Querido, 1964; pkt, naam fr.p, vergeeld, 186 pp; korte verhalen; 4,00
COUPERUS, LOUIS; Extaze; Veen, 1990; geb + scheurtje in stofomsl, 128 pp; roman; 4,00
COUPERUS, LOUIS; Het late leven (dl. 2 uit boeken der kleine zielen); Leopold, 1952; geb.(linn.) z.stofomsl, rug + hoeken wat sleets,145 pp.; ; 5,00
COUPERUS, LOUIS; Legenden van de blauwe kust; Elsevier, 1951; pbk, 158 pp; Haagsche schetsen; 4,00
COUPERUS, LOUIS (over); Bzzlletin 161-163; BZZToh, dec. '88-jan. '90; tijfdschrift, kerug ex.; literaire artikelen; 3,50
COUVEE, D.H.; Protest per prent ~ Schoppen tegen heilige huisjes; CPNB, 1971; gelijmd, omslag sleets met knikjes en deukjes, gebruikssporen, ills, ongenumm.; spotprenten / boekenweekgeschenk; 3,50
CRANSHOFF, WERNER (RED); Pijn en puin ~ Jonge Vlaamse estetische poezie; Manteau, 1966; pkt; bloemlezing poezie; 2,50
DAALEN, MARIA VAN; Brief over het eindige; Exponent, 1993; cahier, eigendomsmerk op achterflap, handgezet en -gedrukt, nr 54 / 135, ongepag [16 pp]; poezie; 12,50
DAISNE, JOHAN; De man die zijn haar kort liet knippen; Manteau, 1973; pbk, film-dossier, vochtgolfjes in filmsossier bovenaan, 190 pp; roman; 4,50
DAISNE, JOHAN; De vierde engel; Wereldbibliotheek, 1959; brochure, ill, 16 pp; verhaal; 3,00
DAISNE, JOHAN; Hoe schoon was mijn school; Manteau, 1972; pbk, vlekjes op snee, naam schutblad, 140 pp; roman; 3,00
DAISNE, JOHAN; Zes domino's voor vrouwen; Nijhg, 1953; geb, zonder stofomsl, dubbel deel, 304 pp; roman; 4,50
DALMIJN, LYDIA; Langs het blauwe glas bewegende; Beuk, 1955; ingenaaid, 36 pp; poezie; 3,00
DANTZIG, RUDI VAN, MARJON BERK, CEES NOOTEBOOM E.A.; Strandboek; Atlas, 1995; pbk, 319 pp; verhalen; 4,00
DEBROT, COLA; Bid voor Camille Willocq; Meulenhoff, 1987; pbk, 62 pp; novelle; 3,00
DEKKER, MAURITS, B. STROMAN, TONNY VAN DER HORST EN PIET VAN LISHOUT; Klaverblad van vier; Wereldbilbliotheek, 1952; pbk, 4 houtgravures, 142 pp; novelles; 3,50
DENDERMONDE, MAX; De duiven boven moeders graf; Manteau, 1984; pbk, 140 pp; parabelen; 2,50
DENDERMONDE, MAX; Een roerige bruiloft op Adrillen; Prom, 1992; pbk, stickertje op rug, 176 pp; roman; 5,00
DENDERMONDE, MAX; Kom eens om een keizer; CPNB, 1973; pkt, ills, de rug van dit boek is nauwelijks verkleurd, boekenweek; verhaal; 2,75
DENDERMONDE, MAX; Trap op, trap af; Querido, 1967; geb, stofomslag goed, 96 pp; vertelling; 4,50
DENEYER - VAN GARSSE, MONA; De leeuweriken zijn geland; e.b., 2001; gelijmd, 36 pp; poezie; 2,00
DERMOUT, MARIA; Nog pas gisteren; Querido, 1955; geb, binnenkant vergeeld, 170 pp; roman; 3,00
D'HAEN,CHRISTINE; Zwarte sneeuw; Meulenhoff, 1989; pbk, p.kinkikjes, 130pp; ; 4,50
DIJK, OTTO; De laatste der kolonialen en andere televisiespelen; Arbeiderspers, 1966; pbk, knikje omslag, 150 pp; teksten ; 3,00
DIS, ADRIAAN VAN; De rat van Arras; Bijenkorf, 1986; pbk, rug iets verkl, 54 pp; novelle; 3,50
DIS, ADRIAAN VAN; De rat van Arras; Bijenkorf, 1986; pbk, knikje omslag, 54 pp; novelle; 3,50
DIS, ADRIAAN VAN; Indische duinen; Meulenhoff, 1994; pbk, deukjes on omslag316 pp; roman; 7,00
DIS, ADRIAAN VAN; Zilver of het verlies van de onschuld; Meulenhoff, 1989; pbk, 160 pp; roman; 4,00
DIS, ADRIAAN VAN; Zilver of het verlies van de onschuld; Meulenhoff, 1989; pbk, naam uit franse pag geknipt, 160 pp; roman; 4,00
DIS, ADRIAAN VAN, DOESCHKA MEIJSING, JAN SIEBELINK E.V.A.; Goed gebundeld 1992; Bruna, 1002; pbk, 190 pp; verhalen; 3,00
DONK, ALBERT; De doos van het gedicht; Beuk, 1969; ingen, 36 pp; poezie; 3,50
DONK, ALBERT; Pik in 't is winter; Beuk, 1973; ingenaaid, naam op franse pag, 28 pp; poezie; 3,00
DONKER, ANTHONIE (RED); De dichter en de muze; VBBB, 1964; ingenaaid, rug verkleurd, boekenweek, 96 pp; bloemlezing poezie; 4,00
DONKER, ANTHONIE (RED); De dichter en de muze; VBBB, 1964; ingenaaid, boekenweek, 96 pp; bloemlezing poezie; 4,00
DONKER, ANTHONIE (RED); De dichter en de muze; VBBB, 1964; ingenaaid, vetvlekkes, omslag niet gaaf, boekenweek, 96 pp; bloemlezing poezie; 2,00
DOOLAARD, A. DEN; Wampie; Querido, 1951; geb, 209 pp; roman; 2,50
DOOLAARD, A. DEN; Wampie; Querido, 1971; pbk, 148 pp; roman; 3,00
DOOLAARD, A. DEN; Wampie; Querido, 1962; pkt; roman; 1,50
DORRESTEIN, RENATE; Verborgen gebreken; Pandora, 1999; pkt, vlekje op snee; roman; 3,50
DORRESTEIN, RENATE; Vreemde streken; Contact, 1984; pkt; roman; 2,50
DORRESTEIN, RENATE; Vreemde streken; Contact, 1989; pkt; roman; 3,00
DORRESTEIN, RENATE; Want dit is mijn lichaam; CPNB, 1997; pkt, Boekenweek, 96 pp; verhaal; 1,50
DREXHAGE, HEMMO (SAMENSTELLING); Dieren op versvoeten; Areopagus, 1985; pbk met flappen, ills, 62 pp; poezie / dieren; 3,00
DRS P. (INL) + bijdragen andere auteurs zoals Buddingh, Herzberg; Poesie; CPNB, 1972; geb, cellophaan op kneep wat los, ills, boekenweek; oude & nieuwe poesierijmen; 3,00
DUBOIS, P.H.; Een vinger op de lippen; Nijgh, 1985; pbk, 160 pp; roman; 3,50
DUBOIS, P.H.; Najaar; Nijgh, 1982; pbk, deukje rug, knik omslag, 119 pp; roman; 3,00
DUBOIS, PIERRE H.; Dimensie; Bloemendaal, 1981; tschr, dec 1981; poezie; 2,50
DUBOIS, PIERRE H.; Een vinger op de lippen; Nijgh, 1985; pbk, 160 pp; historische roman; 3,50
DUBOIS, PIERRE H.; Het oog van Guardi; Nijgh & Van Ditmar, 1986; pbk, 160 pp; roman; 3,50
DUCAL, CHARLES; De hertog en ik; Atlas, 1994; pbk, 58 pp; poezie; 4,00
DUIJSER, J.L.PH.; Letterkundig leesboek II ~ negentiende eeuw; Wolters, 1897; geb. 322 pp; schoolboek; 4,00
DUINKERKEN, ANTON VAN; Beeldenspiegel van Nederlandse dichters; Spectrum, 1957; pkt; poezie; 2,00
DUINKERKEN, ANTON VAN; De mensen hebben hun gebreken; Spectrum, zj; pkt; literatuurgeschiedenis; 1,75
DUINKERKEN, ANTON VAN; Legende van de tijd; Spectrum, zj (2e dr); pkt; bespiegelingen; 1,75
DUINKERKEN, ANTON VAN; Twee vierkante meter; Wereldbibliotheek, 1957; ingenaaid, knikje in 1e pag, ill Johan H. van Eikeren, 68 pp; verhaal; 3,00
DUINKERKEN, ANTON VAN; Twee vierkante meter; Wereldbibliotheek, 1957; ingenaaid, ill Johan H. van Eikeren, 64 pp; verhaal; 3,00
DUINKERKEN, ANTON VAN (RED); De muze en de zeventien provincien; VBBB, 1962; ingenaaid, ills, vlekkig, boekenweek, 92 pp; bloemlezing poezie; 3,50
DULLAART, HEIMAN; Bloemlezing; B&K, zj; ingenaaid, franse pag verwijderd; poezie; 2,50
DULLAART, HEIMAN; Bloemlezing; B&K, zj; ingenaaid, omslag iets besch, 32 pp; poezie; 2,50
DULLEMEN, INEZ VAN; Een hand vol vonken; Querido, 1984; pkt, als nieuw; verhalen; 2,25
DULLEMEN, INEZ VAN; Een hand vol vonken; Querido, 1969; pkt; verhalen; 2,25
DULLEMEN, INEZ VAN; Koud; Triona Pers, 1996; handgedrukt en -gebonden; korte tekst, http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 9,00
DULLEMEN, INEZ VAN; Ontmoeting met de andere; Wereldbibliotheek, 1949; geb, rug niet helemaal gaaf; roman; 4,50
DULLEMEN, INEZ VAN; Oog in oog; Querido, 1977; pbk, 156 pp; reisverhalen VS; 4,00
DULLEMEN, INEZ VAN; Vroeger is dood; Querido, 1985; pkt, naam titelp.; roman; 2,50
DULLEMEN, INEZ VAN; Vroeger is dood; Querido, 1990; pkt, naam fr.p, wat vlekjes; autobiografisch / ouderdom; 2,50
DURA, CARLA (OVER WIM SIMONS); Ongetemde kracht; Cees Duine Uitgever, 2009; pbk, ills Martina Wagner-Mohr, 64 pp; poezie; 15,00
DURLACHER, JESSICA (SAMENST); Op de man af; Bakker, 1994; pbk, deukjes in omslag; roman; 3,00
EEKHOUT, JAN H.; Het goddelijk paard; Callenbach, zj; ingenaaid, omslag wat gebruikssporen, stempeltje op franse pag, verder goed, 68 pp; poezie; 4,50
EERENBEEMT, NOUD VAN DEN; De berenkuil; Arbo, 1968; geb+ stofomsl(beschadigd), ills, 236 pp; familieroman; 4,50
EERENBEEMT, NOUD VAN DEN; De berenkuil; Arbo, 1968; geb, roestvlekjes op snee, ills, 236 pp; familieroman; 4,50
EGGELS, ELLE; Kroniek van een onbegrepen liefde; "Vassallucci; 2001"; pbk, naam op voorplat, enkele kleine papierknikjes, 248 pp; roman; 6,00
ELBURG, JAN G.; De kikkers van Potter; Bij, 1981; pbk, 154 pp; kort proza; 4,00
ELSSCHOT, WILLEM; Lijmen Het been; Wolters-Noordhoff, 1990; pbk, grote lijsters, 228 pp; roman; 3,50
ELSSCHOT, WILLEM; Villa des Roses; Querido, 1969; pbk, gebruiksporen, 128 pp; roman; 4,00
EMANTS, MARCELLUS; Inwijding ; Elsevier, 1978; geb, 414 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 5,00
EMANTS, MARCELLUS (OVER), BOERWINKEL, F.; De levensbeschouwing van Marcellus Emants; Ten Have, 1943; geb, exl, een weinig roest, 189 pp; biografisch; 7,50
ENGELMAN, JAN; Adam zelf, heeren der schepping op den keper bekeken (Uilenreeks nr. 30); de Waal, 1937; geb, verschoten rug, ills, 48 pp68 pp; uitspraken; 3,50
ENGELMAN, JAN; Tuin van Eros; Querido, 1938; gecart, band verkleurd, roestvlekkig, 54 pp; poezie; 2,50
ENGELMAN, JAN (RED); Twee muzen; VBBB, 1955; ingenaaid, ills, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
ENQUIST, ANNA, FREEK DE JONGE E.A.; Elegance Sportribune; Elegance, 2000; pkt; 5 literaire sportverhalen; 1,50
ENT, ANTON; Zwart zilver; AP, 1989; ingenaaid, 48 pp; poezie; 5,00
ENT, H. VAN DER (RED); Literatuur en ethiek; Boekencentrum, 1977; geb, bibl.fiche, 244 pp; literatuur; 4,50
FABER, MENEER (OVER): W. DE GRAAF; Wellevendheid; Uitvreter, 1992; bibliofiele uitgave, 12vo, met de hand gezet en gedrukt, 12 pp; biografisch; 4,50
FABRICIUS, JOHAN; Brieven uit een djatihouten kist; Leopold, 1979; pbk, omslag sleets, 112 pp; verhaal in briefvorm; 4,50
FAHNER, CHR.; Het Woord in de taal; Nijmegen: Thieme, 1983; geb, ills (nieuwjaarsgeschenk); taal; 6,00
FENS, KEES; De hele wereld een dansfeest; Rotterdamse Kunstichting, 1993; bibliofiele uitgave, 16 pp met de hand gezet en gedrukt; lezing; 4,50
FERGUSON, MARGARETHA; Zon en andere doodsverhalen; Leopold, 1980; pkb, klein knikje in achterplat, 116 pp; verhalen; 3,50
FONTEYNE, NORBERT EDGARD; Kinderjaren; Atlas, 1998; pbk, omslag licht verkleurd, 196 pp; geromatiseerde memoires, Eerste Wereldoorlog; 6,00
FONTEYNE, NORBERT EDGARD ~ INLEIDING BENNO BARNARD; Kinderjaren; Atlas, 1998; pbk, 194 pp; geromatiseerde memoires, Eerste Wereldoorlog; 7,00
GAALEN, AD VAN; Stadsplat ~ Zes Stadsdialecten; WN, 1989; pbk, 144 pp; streektaal; 6,50
GANS, JAQUES; Liefde en goudvisschen; Querido, 1952; geb, 202 pp; roman; 4,00
GEEL, RUDOLF; De vrouwenbron; AP, 1986; pbk, 172 pp; roman; 3,50
GEEL, RUDOLF; De weerspannige naaktschrijver; Bij, 1 e dr., 1965; pbk, 228 pp; roman; 4,00
GEEL, RUDOLF; Trage schaduwen; M'hoff, 1991; pbk; verhalen; 4,00
GEEL, RULOLF; Een Vrouw als een Gedicht; M'hoff, 1980; pkt; taal; 2,50
GEERDS, KOOS; Gevleugeld, ongevleugeld ~ Gedichten; Exponent, 1993; cahier, eigendomsmerk op achterflap, handgezet en -gedrukt, nr 54 / 130, ongepag [24 pp]; poezie; 15,00
GELLERT, C.F.; Fabelen en vertelsels; Kramer, 1963 (facs 1781); pkt, gravures, 192 pp; rijm; 3,00
GELLINGS, PAUL; Courtisane; Exponent, 1991; cahier, eigendomsmerk op achterflap, tekening Tom Meijer, handgezet en -gedrukt, nr 59 / 145, ongepag [20 pp]; poezie; 12,50
GENDEREN-STORT, R. VAN; Kleine Inez; Querido, 1959; pkt, inhoud vergeeld; roman; 2,00
GERHARDT, IDA; In tekenen; Eikeldoorpers, 1992; bibliofiele uitgave, gevouwen plano in omslag, ill Doortje de Vries, nr 15/80; poezie; 25,00
GERHARDT, IDA; Vers 'Wees niet bevreesd'; Eikeldoorpers, 2005; bibliofiele uitgave, gevouwen plano in omslag, ill Doortje de Vries, nr 80/141; niet eerder gepubliceerd gedicht; 20,00
GEZELLE, GUIDO; Bloemlezing uit Guido Gezelle's Gedichten; Veen (10e dr); geb, rug en band wat vergeeld, exl op schutblad, 160 pp; poezie; 5,00
GEZELLE, GUIDO; Dien avond en die rooze; In de Roozetak, Ser J. L. Prop, 1992; geb, 8vo, 16 pp; poezie; 17,50
GEZELLE, GUIDO; Gedichten; Spectrum, 1959; pkt, naam op franse pag; poezie; 2,50
GIJSEN, MARNIX; Allengs, gelijk de spin; Nijgh, zj (4); geb, 140 pp; verhalen; 3,50
GIJSEN, MARNIX; De Diaspora; Stols, 1962; geb, naam op schutblad, 222 pp; novelen; 4,50
GIJSEN, MARNIX; De lange nacht; M'hoff, 1966; pkt; roman; 1,50
GIJSEN, MARNIX; Het boek van Joachim van Babylon; Stols, 1948 (5e); geb, zonder stofomslag, 1 katern liets los, 176 pp; roman; 3,50
GIJSEN, MARNIX; Het boek van Joachim van Babylon; Stols, 1951 (12e); geb, stofomslag matig, 176 pp; roman; 4,50
GIJSEN, MARNIX; Lucinda en de lotuseter; Querido, 1980; pkt.; roman; 1,75
GIJSEN, MARNIX; Overkomst dringend gewenst; CPNB, 1978; pkt, 110 pp; verhaal; 1,50
GIJSEN, MARNIX; Rustoord; Nijgh, 1979; pbk, omslag sleets, 126 pp; roman; 2,50
GIJSEN, MARNIX; Zelfportret gevleid, natuurlijk; De Brouwer, 1965 ; geb, stofomslag redelijk gaaf, 110 pp; autobiogr; 4,50
GIJSEN, WIM; Landschappen - menselijke; Polak, 1964; pbk, 34 pp; poezie; 3,00
GIJSEN, WIM ; Deirdre (3 delen: Keerkringen, Bidahinne en Lure); Meulenhoff, 1988; geb, naam titelp, vlekkig op kopsnee, HOOG POSTTARIEF; fantasie; 12,50
GIPHART, RONALD; Gala; CPNB, 2003; geb, Boekenweek, 96 pp; verhaal; 1,50
GOOYER, A.C. DE; Op wacht in de dessa; Bosch & K, zj; geb, foto's, 206 pp; roman; 4,00
GORTER, HERMAN; Twintig gedichten in handschrift ~ ingeleid en verzorgd door Garmt Stuiveling; Meulenhoff, 1964; ingenaaid, papieren omsl.met flappen, deukje omsl.bij kneep bovenzijde, 80 pp; poezie; 7,00
GRAAF, HERMINE DE; De regels van het huis; M'hoff, 1987; pbk; novelle; 3,50
GRAAF, HERMINE DE; Een kaart, niet het gebied; M'hoff, 1984 (1); pbk; roman; 4,00
GRAAF, HERMINE DE; Onhandige gebaren. De mooiste verhalen; Meulenhoff, 1995; pbk, wat vochtgolven achterin, 244 pp; verhalen; 4,00
GRAAF, HERMINE DE ; Aanklacht tegen onbekend; Meulenhoff, 1987; pbk, naam fr.p.,knikje omslag; verhalen; 3,50
GRAVEZANDE, G.H. 'S; Sprekende schrijvers; M'hoff, 1935; geb, kneep achterplat kapot, vlekje op titelpag, foto's, 224 pp, HOOG POSTTARIEF; Bloem, Greshoff, Vestdijk e.a., biografisch; 5,00
GREGOOR, NOL; Mijn bange hand; Kwadraat 1983; pbk, 82 pp; verhalen & poezie; 3,00
GRESHOFF, J; Zwanen pesten; Nijgh, 1982; pbk, 228 pp; essays; 4,00
GRESHOFF, J.; Gedichten; Stols, zj, 5e dr.; geb z. stofomslg, foto dichter, 250 pp; poezie; 7,50
GRESHOFF, J.; Ikaros bekeerd; Stols, 1945; geb; poezie; 4,00
GRESHOFF, J.; Toen; Nijgh, 1972; ingenaaid, foto, ongenumm, 20 pp; onafgewerkt laatste gedicht; 5,00
GRESHOFF, J. (INL LEO VROMAN); Uitnodiging tot ergernis; Bakker, 1957; pkt; keuze uit eigen werk; 1,75
GRESHOFF, JAN; Mijn vriend Coster; Ned. Vg. Druk- en Boekkunst, 1948; geb, vlekje op snee, nr 297/400; essay; 10,00
GRIJSEN, ROBERT; Gisteren of lang geleden; Uitgeverij Vliedorp, 2009; pbk, ingenaaid, 80 pp (nieuw); poezie; 17,50
GRILLPARZER, FRANZ; De arme speelman; Wereldbibliotheek, 1958; ingenaaid, omslag wat sleets op hoekjes, 78 pp; novelle; 3,00
GRITTER, GERT; Van oerklank tot moedertaal; Kosmos, 1993; pbk; taal; 3,00
GROEN, HANNIE; De Slavische mars; Geus, 3502; pbk, vlek op een pag; roman; 2,50
GROENINGEN, AUG. P. VAN; Martha de Bruin; Queriod, 1982; pkt, ex libris; roman; 2,25
HAAN, JACOB ISRAEL DE; Op de zee in de nacht; Triona Pers, 1998; handgezet en -gedrukt, [8 pp], nr vi/xx; 1 blz text annex letterproef Hollandsche Mediaeval; 10,00
HAASSE, HELLA S.; De scharlaken stad; Querido, 1962; pbk, vergeeld, omsl wat sleets, 240 pp; roman; 4,00
HAASSE, HELLA S.; Zelfportret als legkaart; Bij, 1963; pbk, exl & naam op franse pag, 192 pp; roman; 4,50
HAGERAATS, KOOS; De knuppel in het hoenderhok; Sijthoff, 1988; pbk, 256 pp; bloemlezing poezie; 3,50
HALBERTSMA, JOOST HIDDES ~ VERT THEUN DE VRIES; Het Heksershol; Wereldbilbliotheek, 1963; ingenaaid, naam op fr pag, stempeltje op titelpag, houtgr Jaap Kuyper, 100 pp; verhaal; 4,50
HAMELINK, JACQUES; Sacrale komedie; Bij, 1987; pbk, omslag verkleurd+gebruikssporen, binnen roestvlekjes, 216 pp; poezie; 4,50
HANLO, JAN; Moelmer; Querido, 1981; pkt, deukje achteromslag; proza; 2,50
HAREN, HUUB VAN ; Een wandelaar met een bijnaam; Bij, 1986; pkb, 151 pp; roman; 3,50
HART, KEES 'T ; Ter navolging; Querido, 2004; pbk, zeer netjes, 438 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 8,50
HART, MAARTEN `T; Het vrome volk; Arbeiderspers, 1980; pbk, sleets met vlekjes, exlibr, 142 pp; verhalen; 4,50
HART, MAARTEN `T; Het vrome volk; Arbeiderspers, 1980; pbk, sleets met vlekjes, exlibr, 142 pp; verhalen; 4,50
HART, MAARTEN 'T; De vrouw bestaat niet; AP, 1985 (13e dr); pbk, 158 pp; over feminisme; 6,00
HART, MAARTEN 'T; Het vrome volk; Arbeiderspers, 1977; pbk, zilvervisjesvr.fr.p, verder goed, 142 pp; verhalen; 4,50
HART, MAARTEN 'T; Ik had een wapenbroeder; Arbeiderspers, 1993; pbk, naam fr p, omslag vergeeld, 190 pp; verhalen; 4,50
HART, MAARTEN 'T; Laatste zomernacht; AP, 1997; pkt; verhaal; 2,50
HARTEN, JAAP; Garbo en de broeders Grimm; Querido, 1978; pkt, hoekje weggeknipt fr.p., roestvlekjes op snee; brieven aan schrijvers; 2,25
HARTOG, JAN DE; De Kinderen van het Licht ~ Het Koninkrijk van de Vrede dl 1; Elsevier, 1977; pbk, vlekje op snee, 346 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 4,50
HARTOG, JAN DE; Herinneringen van een bramzijgertje; Bezige Bij, 1967; pbk, Boekenweek, + aanbied. Inlegger V&D (minusc.scheurtje bovenk.), schetsen, 158 pp; roman; 3,00
HARTOG, JAN DE; Het Heilig Experiment ~ Het Koninkrijk van de Vrede dl 2; Elsevier, 1977; pbk, 338 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 4,50
HATTUM, JAC. VAN; De nagels in het vlees; Breughel, 1945; ingenaaid, vlekjes op omslag, ills Bantzinger, 54 pp; poezie; 3,50
HATTUM, JAC. VAN; De Spiegel; Beuk, 1953; ingenaaid, 32 pp; verhalen; 3,50
HAZEU, WIM; Bandijk; Nijgh, 1985; pbk, knikje in omslag, 148 blz; roman; 3,50
HAZEU, WIM; Dankdag voor het gewas; Nijgh, zj (4); pbk, knikjes aan bovenzijde binnenwerk, 76 pp; poezie; 3,00
HAZEU, WIM; De helm van aarde; Manteau, 1968; pbk, gebruikssporen, 152 pp; legende; 2,25
HAZEU, WIM; Het literair pseudoniemen boek; Bijenkorf, 1987; pbk, naam fr.p, 320 pp; literatuur; 4,00
HEERESMA, HEERE; De sterke verhalen; Contact, 1972; pbk, naam fr.p., 252 pp; verhalen; 4,00
HEERESMA, HEERE; De vis; Bakker, 1976; pbk, 96 pp; allegorie; 3,00
HEERESMA, HEERE; De vis; Contact, 1974; pbk, vlekje op snee, 96 pp; roman; 2,00
HEIJDEN, A.F.TH. VAN DER; De sandwich; Wolters-Noordhoff, 1992; pkt, lit reeks scholieren; roman; 2,00
HEIJDEN, M.C.A. VAN DER; Wie wil horen een goed nieuw lied?; Spectrum, 1973; pkt, wat paginaknikken + in omslag; liederen + poezie; 2,00
HEIJDEN, M.C.A. VAN DER (SAMENST.); Een nieuw geluid - De tachtigers in proza en poezie; Spectrum, 1972; pkt, knik achteromslag; taal; 2,00
HEIJERMANS, HERMAN; Droompaard en andere Falklandjes; Querido, 1964; pkt; schetsen; 1,50
HEIJERMANS, HERMAN; Keur, uit de beste vertellingen van Samuel Falkland; Querido, 1949; geb, namen fr.pag, 370 pp; verhalen; 6,00
HEIJERMANS, HERMAN; Vuurvlindertje; Querido, 1975; pkt; roman; 2,25
HEIJERMANS, HERMINE; Snikken & smartlapjes; Bosch, 1976; geb, boekenweek, ills, + muziek, 76 pp; teksten; 3,00
HEK, YOUP VAN `T; Liegangst; Rap, 2004; pbk, 140 pp; verhalen; 3,50
HEK, YOUP VAN `T; Rijke meiden; Rap, 1991; pbk, 98 pp; verhalen; 2,50
HEK, YOUP VAN 'T; Eerst de man dan de bal; Thomas Rap, 1994; pkt; verhalen; 2,50
HEKMAN, HENJO; Duidelijke seizoenen; JBR, 1993; bibliofiele uitgave, 8vo, 6 pp in omslag, gezet uit de letter Meidoorn [!], facsimile, eigendomsmerkje in omslag; poezie; 7,50
HELLINGA, G.; De Hellinger omnibus; Bakker, 1979; pbk, naam fr. pag, 580 pp, maximaal verzendtarief; trilogie; 4,00
HELMAN, ALBERT; Afdaling in de vulkaan; A'damse Boek- en Courantenmij, 1949; geb, roestvlekjes & gebruikssporen, 356 pp; roman; 3,00
HELMAN, ALBERT; De laaiende stilte; Querido, 1961; pkt; roman; 1,75
HELMAN, ALBERT; De Rancho der X Mysteries; Nijgh, 1983; geb, stofomslag matig, 286 pp; roman; 5,00
HELMAN, ALBERT; De rancho der X mysteries; Amsterdamsche Boek- en Courantmij, 1942; geb, geen s.o., band vergeeld, 352 pp; roman; 4,50
HELMAN, ALBERT; Serenitas; Nijgh, 1979; pkt, 72 pp; novelle; 2,50
HELMAN, ALBERT; Wederkerige portretten ~ Albert Helman: een alternatieve autobiografie; Terra, 1985; geb, s.o. redelijk goed, ills, 160 pp; autobiografisch; 7,50
HEMMERECHTS, KRISTIEN; Een zuil van zout; ECI, 1988; geb + stofomsl (sleets), 110 pp; roman; 4,50
HEMMERECHTS, KRISTIEN; Zonder grenzen; Singel, 1994; pkt, enige oortjes; roman; 3,50
HERMANS, TOON; Fluiten naar de overkant; Elsevier, 1979; pbk, goede st., 192 pp; proza / gedichtjes; 3,50
HERMANS, TOON; Liggen in 't gras; Elsevier, 1979; pbk, lichte gebruikssporen, knikje omsl.achter, 176 pp; proza / gedichtjes; 3,25
HERMANS, W.F.; De liefde tussen mens en kat (ter gelegenheid literaire boekenmarkt); Bijenkorf, 1985; pbk, 48 pp; proza; 5,00
HERMANS, W.F.; Preambule ~ Manuscript in een kliniek gevonden (Cahiers voor letterkunde voor het voortgezet onderwijs); Meulenhoff, 1968; geniet met flappen, stikkertje titelp, omsl.wat sleets, enige tekst bijgeschreven p.23, paar onderstrepingen p.17, 18 en 22, 32 pp; prozastukken uit bundel Paranoia; 5,00
HERMANS, WILLEM FREDERIK; In de mist van het schimmenrijk; CPNB, 1993; pkt, Boekenweek; novelle; 1,75
HERMIS, KEES; Tijdschrift; Triona Pers, 2000; 1 gedicht marginaal drukwerk; http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 9,00
HERZEN, FRANK; De tuinen van de tijd; Tanco, 1974; pbk, franse pag door gummen minder fraai, 108 pp; vreemde verhalen; 3,50
HEUMAKERS, ARNOLG; Onleefbare waarheden; de Prom, 1990; pbk+flappen, 76 pp; literatuur / taal; 3,00
HEYDEN. HAYE VAN DER; Jij bent steeds een ander; Pandora, 1996; pkt, omslag niet helemaal gaaf; roman; 2,50
HILDEBRAND (pseudon.Nicolaas Beets); Camera Obscura; Bohn, 1891; fraaie band met zw.+goud opdruk, hoeken wat sleets, voorzien van gravures, gebruikssporen, 360 pp ; roman ; 12,00
HOFFMANN VAN FALLERSLEBEN ; Loverkens ; Heideland, 1964; pkt, 80 pp; poezie; 3,50
HOOGTE, A. VAN DER; Het laatste uur; Contact, 1975; pbk, vlek op rug, 214 pp; indische literatuur, roman; 3,50
HOOPEN, PETER TEN; De liefdeskever; Bakker, 1983; pbk, 208 pp; roman; 4,50
HOORNIK, ED; De muze zwerft door Nederland; CPNB, 1956; gelijmd, ills,omslag wat vergeeld, 80 pp; poezie; 3,50
HOORNIK, ED; De Vis, gevolgd door In de Vreemde; Ceder, 1962; gelijmd+stofomsl, naam schutbl, 38 pp; poezie; 6,00
HOORNIK, ED.; De vingerwijzing; M'hoff, 1969; pbk; roman; 3,50
HOORNIK, ED.; Verhalend proza; M'hoff, 1973; pbk, 340 pp; 2 romans; 5,00
HOOYKAAS, GRETHA; Nachtlicht; Kampen: Kok, zj; geb; poezie; 2,50
HORST, J.M. VAN DER; Kleine Middelnederlandse Syntaxis; Huis aan de Drie Grachten, 1982 (2e herz dr); pbk, knikje in omslag, enkele potloodaantek, 90 pp; taal; 2,50
HOTZ, F. B.; Ernstvuurwerk; AP, 1981; pbk, omslag niet helemaal gaaf; roman; 3,00
HOTZ, F.B.; Ernstvuurwerk; Arbeiderspers, 1978; geb + beschadigd stofomsl, 262 pp; verhalen; 4,50
HOUTZAGER, GUUS; Het glazen oog; De Geus, 1990; pbk; roman; 3,00
HOUWINK, R. (RED), COOLEN, DEN DOOLAARD E.A.; Volk bij den weg; Callenbach, zj; geb, resten van kaft, bibl-stempeltje, wat vlekjes, ills Sierk Schroder, 232 pp; verhalen; 4,00
HOUWINK, ROEL (INLEID+BUND.); Christofoor ~ Een bundel religieuze poezie; Ploegsma, 1934; geb, roestvlekkig, aantek.potlood, 142 pp; poezie; 4,50
HOWELER, MARIJKE; Bij ons schijnt de zon; AP, 1983; pbk, 206 pp; roman; 4,50
HOWELER, MARIJKE; Geef mij maar geld; La Riviere & Voorhoeve, 1988; pbk, tekst schutblad, ills, 32 pp; verhaal; 2,50
HUBERT VOORHOEVE; Watertrappen en andere motorperikelen; Vliedorp, 2005; ingenaaid, 32 pp; poezie; 9,00
HUINCKS, PAUL J.G. (RED), BLOEM, BORDEWIJK, EGGINK E.A.; Rotterdam in de litteratuur; Hollandia, zj; geb, foto's, geringe roest, 212 pp; bloemlezing; 6,50
HUISMAN, SUZANNE; De witte mummie; Dekker, 1990; pbk, 214 pp, goed; roman; 3,50
HUIZINGA, LEONARD; Mijn hartje wat wil je nog meer; Leopold, 1968; geb, naam fr.pag, 332 pp; roman; 5,00
IBEN, J. M.; De zee is een grotere gedachte; Perio, 1993; kunstenaarsboek, ca 11 x 12 cm, vraag foto, 15,00, verzendkosten; poezie; 2,20
IEPENDAAL, W. VAN; Volkstaal en volkshumor; Kroonder, zj; pkt, vergeeld,188 pp; humor; 2,00
IEPENDAAL, W. VAN; Volkstaal en volkshumor; Kroonder, zj; gevart, vergeeld,188 pp; humor; 2,00
ISACKER, FRANS VAN; Korstondige onthoofding; Manteau, 1985; pbk, 100 pp; roman; 3,00
ISACKER, FRANS VAN; Posthume wandeling; Manteau, 1986; pbk, 78 pp; roman; 3,00
ISTENDAEL, GEERT VAN; Verhalen van het Heggeland; Arbeiderspers. 1991; pbk, oortje omslag voor, 194 pp; verhalen; 6,00
JAGT, BOUKE B.; De muskietenoorlog; Elsevier, 1978; pbk, stempeltjes op franse & titelpag, 128 pp; indische literatuur, verhalen; 4,50
JAPIN, ARTHUR; De grote wereld; cpnb, 2006; geb, 90 pp; verhaal; 2,00
JELLEMA, C.O.; Sequens; Exponent, 1992; gevouwen plano in omslag [4 pp], lichte knik in omslag; ιιn gedicht, handgezet en -gedrukt, nieuwjaarsgeschenk; 7,50
JESSURUN D'OLIVEIRA, H.U. ; Vondsten en bevindingen; Polak v.Genn.,1967; pbk, 274 pp; poezie; 4,50
JEURISSEN, ALFONS; Broeder Bertus; Wereldbibl, 1975 (herdruk1906); gelijmd, ills, 62 pp; verhaal; 2,50
JONCKHEERE, KAREL; De kolibri fluistert; Wereldbibliotheek, 1951; ingenaaid, vlekje en knik omslag, ills, 48 pp; verhaal; 2,50
JONCKHEERE, KAREL; De kolibri fluistert; Wereldbibliotheek, 1951; ingenaaid, ills, 48 pp; verhaal; 3,50
JONCKHEERE, KAREL; Spiegel der zee; Wereldbibliotheek, 1947; gelijmd, omslag sleets, 46 pp; poezie; 4,00
JONCKHEERE, KAREL; Vloedlijn; Wereldbibliotheek, 1948; ingenaaid, aantek op franse pag, vlek op snee, 140 pp; poezie; 7,00
JONG, A.M. DE; De dolle vaandrig (deel 1 + 2); Strengholt, 1962; geb, wat vergeeld, 430 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 5,00
JONG, DOLA DE; De thuiswacht; Dekker, 1990; pkt; roman; 3,25
JONG, OEK DE; Cirkel in het gras; Meulenhoff, 1979; pbk, hoekje weggeknipt uit fr.p, 432 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 5,00
JONG, OEK DE; De inktvis [ + De geit ]; Meulenhoff, 1993 (2e dr); pbk, eerste pp miniem geknikt, 152 pp; novellen; 5,00
JONG, OEK DE; Opwaaiende zomerjurken; Meulenhoff, 1979; pbk, hoekje weggeknipt,fr.p, gebruikssporen, plastic rug laat los, roestvlekjes, 270 pp; roman; 2,25
JONGE, FREEK DE; Zaansch veem; Harmonie, 1987; pbk, 164 pp; verhalen; 4,00
JONGE, FREEK DE; Zaansch veem; Harmonie, 1987; pbk, 164 pp; verhalen; 4,00
JONGH, EDWARD DE; De boog; Meulenhoff, 1981; pbk, 144 pp; Antilliaanse literatuur; 4,00
JONG-KEESING, E. DE; De zalenman; Bezige Bij, 1960; geb, Boekenweek; roman; 2,00
JONG-KEESING, E. DE; De zalenman; Bezige Bij, 1960; geb, met kaartje prijsvraag en bon 'In 26 letters', Boekenweek; roman; 3,00
JOSSELIN DE JONG, K.H.R.; Wending; Meulenhoff, 1936; geb,z.stofomsl, sleets op hoeken, naam schutbl, roestvlekjes, 144 pp; roman; 3,50
KAMPHUIS, G. (RED.), W.G. VAN DE HULST, WILLEM DE MERODE E.A.; Het heerlijk ambacht ~ proza en poezie; Callenbach, zj; geb, foto's, roestig, 264 pp, HOOG POSTTARIEF; bijdragen leden Christelijke Auteurskring bij vijfjarig bestaan; 7,00
KAN, WIM; Soms denk ik wel eens bij mezelf
.; CPNB, 1983; geb, kl. formaat, Boekenweek geschenk, 60 pp; humor; 2,50
KARSEMEIJER, J. EN M.B. TEIPE; Nederlandse letterkunde dl ii B ~ de twintigste eeuw; Thieme, 1956; geb, rug geljmd & besch, 436 pp, HOOG POSTTARIEF; literatuurgeschiedenis; 3,50
KAULBACH, VICTORIA; Opstand in Lhong; Centr. Venster, 1979; bibl.band, 138 pp; indische literatuur, roman; 3,50
KELK, CJ EN HALBO C. KOOL; Nieuwste Dichtkunst (Marman, Ostaijen, Slauerhoff e.a.) (Uilenreeks); Bigot, zj; geb, 70 pp; poezie; 3,50
KELLENDON, FRANS (OVER); Informatie ~ Literair moment; Meulenhoff, 1984; gelijmd, 30 pp; schrijversinformatie; 1,75
KELLENDONK, FRANS; Bouwval; Meulenhoff, 1984; pbk, 160 pp; verhalen; 4,50
KEULEN, MENSJE; Van lieverlede; AP, 1988; pbk, 156 pp; roman; 3,50
KEULEN, MENSJE VAN; Engelbert; Atlas, 2001; pbk, 246 pp; roman; 6,50
KILIAAN, MIRRE & HENNY PRINS; Nagalm (haiku); Triona Pers, 2006; klein boekje, met de hand gezet en gedrukt, 16 pp; ; 3,00
KILIAN, HANS; Variaties; Uitgeverij Vliedorp, 2008; pbk, 82 pp; poezie; 10,00
KINDT, H.; Surrealistische tendensen; CBK, 1993; spiraal; literatuur; 3,50
KNAP, HENRI; De ronde van '43; CPNB, 1981; pkt, boekenweek; verhaal; 2,00
KNAP, HENRI; De weg naar Peruwelz; Elsevier, 1969; pbk, schade bovenaan rug, naam op franse pag, 272 pp; roman; 4,50
KNOPPER, HELEN; Tot aan de sprong; Bakker, 1982; ingenaaid, prijs op franse pag weggegumd, 52 pp; poezie; 3,50
KNOPPER. HELEN; Het geheim van de zwaan; Bakker, 1984; pbk, 172 pp; verhalen; 3,50
KNUTTEL, J.A.N.; Bredero; Tijdstroom, 1949; gecart, omslag besch, 164 pp; biografie; 3,50
KOCH, HERMAN; Red ons, Maria Montanelli; Meulenhoff, 1996; pbk, 142 pp; roman; 4,50
KOK, ANTONY (OVER): W. DE GRAAF; Zwakke kanten; Uitvreter, 1992; bibliofiele uitgave, 12vo, met de hand gezet en gedrukt, 12 pp; biografisch; 4,50
KOK, CHRISTIEN; Geweten; Querido, 1987; pbk; debuutroman; 3,50
KOK, CHRISTIEN; Oude maskers; Querido, 1989; pbk; roman; 3,50
KOLK, GEERT VAN DER; De nieuwe stad; Veen, 1987; pbk, 158 pp; verhalen; 4,00
KOMRIJ, GERRIT; Horen, Zien en Zwijgen; Querido, 1984; pkt; tv-kritiek; 2,00
KOOIMAN, DIRK AYELT; De grote stilte; Harmonie, zj; pbk; roman; 2,50
KOOIMAN, DIRK AYELT; Montyn ; Muntinga, 1998; pkt; waargebeurd verhaal beeld.kunstenaar; 2,50
KOOISTRA, JAN; Infernalis venator ~ Helse jager; Krips, zj; pbk, ills Rika Thie, 54 pp; poezie; 4,00
KOOLHAAS, A. ; Tot waar zal ik je brengen; Oorschot, 1976; pbk, rug wat verkl, naam fr.pag, beetje scheef gelezen, 222 pp; roman; 4,00
KOOLHAAS, A. ; Tot waar zal ik je brengen; Oorschot, 1976; pbk, gebruikssporen, 222 pp; roman; 4,00
KOOLHAAS, ANTON; Een geur van heiligheid; G.A. van Oorschot, 1964; geb, stofomlsag goed, 130 pp; verhalen; 5,00
KOOLHAAS, ANTON; Een pak slaag ; Van Oorschot, 1963 ; geb,1e dr., ex-libris, 156 pp; roman; 7,00
KOOLHAAS, ANTON; Een schot in de lucht; CPNB, 1962; pkt, Boekenweek; verhaal; 2,00
KOOLHAAS, ANTON; Een schot in de lucht; CPNB, 1963; pkt, Boekenweek; verhaal; 2,00
KOOLHAAS, ANTON; Vanwege een tere huis; v. Oorschot, 1984; pbk, omsl.+snee wat roestvlekjes, fa.imprint fr.p, 176 pp; roman; 4,50
KOOTEN, KEES VAN; Annie; Bij, 2000; geb, 60 pp; biografisch; 3,50
KORTE, JULES DE; Liedjes; Ad Donker, 1960; pkt, linnen.rug, foto zanger op omsl, vergeelde inh.+ vochtkringetje paar eerste blz.96 pp; nederlands lied; 5,00
KORTEWEG, ANTON; Het pindasnoer is leeg ~ Nieuwe Chinese kwatrijnen en andere korte gedichten; Exponent, 1991; cahier, eigendomsmerk op achterflap, handgezet en -gedrukt, nr 69 / 125, ongepag [32 pp]; poezie; 15,00
KORTOOMS, TOON; Help! De dokter verzuipt
; Gottmer, 1968; geb+stofomsl(scheurtjes) , pigmentvlekjes 214 pp; roman; 4,50
KOSSMAN, ALFRED; De moord op Arent Zwigt; Querido, 1984; pkt, vergeeld, wat roestvlekjes; roman; 2,00
KOSSMAN, ALFRED; Huldigingen; Querido, 1996; pbk, scheef gelezen,roestvelkjes, 122 pp; roman; 2,50
KOSSMANN, ALFRED; De misdaad; Querido, 1962; geb, naam op schutblad, aantek in potlood, 160 pp; roman; 2,50
KOSSMANN, ALFRED; De misdaad; Querido, 1968; pkt; roman; 1,50
KOSSMANN, ALFRED; De smaak van groene kaas; Querido, 1965; pbk, naam op franse pag, 2 ezelsoortjes, 154 pp; reisverhaal; 4,00
KOSSMANN, ALFRED; Laatst ging ik spelevaren; Querido, 1980; pkt; roman; 1,50
KOSSMANN, ALFRED; Martelaar voor een dagdroom ~ Over leven en werk van Leopold von Sacher-Masoch; Querido, 1987; pbk, roestvelkkig, 102 pp; biografie; 3,50
KOSSMANN, ALFRED; Reisverhaal; Querido, 1966; pbk, franse pag door gummen iets besch, vlek op snee, 142 pp; verhalen; 3,50
KOSSMANN, ALFRED; Slecht zicht; Querido, 1970; pbk, knik voorzijde omsl, vlekje, 100 pp; novelle; 3,00
KOSSMANN, ALFRED; Weerzien van een eiland; Querido, 1977; pbk, exl op franse pag, 80 pp; novelle; 3,50
KOSSMANN, ALFRED (OVER); Bzzlletin 145; Bzztoh, 1987; tijdschrift, knikje in achterplat; biografisch; 2,00
KREUGEL, HANS E.A.; De suppoost (Literarire Lift Serie 2); St. Lift, 1988; pbk, ills, 80 pp; verhalen; 2,00
KROL, GERRIT; De rokken van Joy Scheepmaker; Querido, 1971; pkt, enkele ezelsoortjes; roman; 2,25
KROL, GERRIT; Maurits en de feiten; Querido, 1986; pbk, 158 pp; roman; 5,00
KROL, GERRIT (OVER
, BRAKMAN, WILLEM E.A.); Bzzlletin 204; Bzztoh, 1993; tijdschrift; over poezie; 2,50
KROL, GERRIT (OVER); Bzzlletin 230; Bzztoh, november 1995; tijdschrift; biografisch; 3,50
KROON, DIRK; Geruchten; Bzztoh, 1986; ingenaaid, streep op inhoudsopgave, 48 pp; poezie; 4,00
KROONENBERG, YVONNE; Zij houdt van hem, hij ook; Contact, 1993; pbk, 110 pp; verhalen; 3,25
KRUITHOF, JACQUES; Het lied van de houtduif; Bij, 1989; pbk, 160 pp; roman; 3,50
KUITENBROUWER, JAN; Neo-Turbo ~ van yuppie-speak tot crypto-mumble; Prometheus, 1993; pbk,168 pp; taal; 3,50
KUITENBROUWER, JAN; Turbo-taal; Aramith, 1987; pkt; taal; 3,00
KUSTERS, FRANS; Atlas; Bij, 1989; pbk, 108 blz; verhalen; 2,50
KUSTERS, WIEL; Het Mijnmuseum; Querido, 1981; ingenaaid, 44 pp; notities; 3,50
KUYK, PIETER A.; Diorama; IJdoornpers, 1991; geb, fiche op achterplat; poezie; 5,00
KUYPER, ERIC DE; Mowgli's tranen; SUN, 1990; pbk met flappen, knik omslag, ook 1e blz, vlekjes omslag intitialen fr.p, 62 pp; autobiografisch; 4,00
LAMBOO, WIL; Druppels; Cicerone, 1993; bibliofiele uitgave, oblong 8vo, met de hand gezet en gedrukt, ills Caroline Gevers, 20 pp, nr 29/75; poezie; 7,50
LAMPO , HUBERT; Hermione betrapt; Meulenhoff, 1973; pbk, hoekje weggeknipt,fr.p, roestvlekjes op snee, 1900 pp; roman; 3,00
LAMPO, HUBERT; De duivel en de maagd; Meulenhoff, 1973; pbk, gebruikssporen, roestvlekkig, 208 pp; roman; 3,00
LAMPO, HUBERT; De komst van Joachim Stiller; BulkBoek, 1990; pkt (Penta nr.9205), 192 pp; roman; 3,50
LAMPO, HUBERT; De komst van Joachim Stiller; BulkBoek, 1990; pbk, iets sleet op rug, 192 pp; roman; 3,50
LAMPO, HUBERT; De ruiter op de wolken; Meulenhoff, 1972; pbk, gebruikssporen, roestvlekjes, 186 pp; roman; 2,50
LAMPO, HUBERT; Dochters van Lemuriλ; Meulenhoff, 1971; pbk, gebruikssporen, vlekjes op snee, biografisch katern, 238 pp; novellen; 4,50
LAMPO, HUBERT; Don Juan en de laatst nimf; Manteau, 1988; pkt; hist. roman; 2,00
LAMPO, HUBERT (OVER): DINAUX, C.J.E. + VAN VLIERDEN, VAN LEEUWEN E.A.; Hubert Lampo; Manteau, 1975; pbk, gebruikssporen, wat roestvlekjes, 42 p + uitvouwbl. foto's ; bibliografie; 2,50
LANDELL, OLAF J. DE; De mislukte pastorale; Kroonder, zj (5e dr); gecart, 224 pp; roman; 3,50
LANDELL, OLAF J. DE; De mislukte pastorale; Kroonder, zj (3e dr); gecart, achterplat geknikt, naam schutbl doorgehaald, ezelsoor, 256 pp; roman; 3,00
LANDELL, OLAF J. DE; De porselein tafel (niet de trilogie!); VBBB, 1951; gecart, omslag iets besch aan randen, boekenweek; verhaal; 3,50
LANDELL, OLAF J. DE; Een snoer van bloedkoralen; Kern, 1979 (3e dr); geb, 218 pp, HOOG POSTTARIEF !; roman; 4,00
LANDELL, OLAF J. DE; Spiegel aan de wand; Kroonder, zj; gecart., naam schutblad, 192 pp; roman; 3,50
LANDVREUGD, HERMINE; Het zilveren theeei; Singel , 1993; pkt, naam + hoekjes uitgeknipt schutbl. ; roman; 3,00
LANGEN, FERDIAND; Samen suiker eten; Kampen, zj; gecart, ills, 66 pp; novelle; 2,00
LANGENBACH, AMMY; Over de zandheuvels; Prom, 1998; pbk, 126 pp; verhalen; 3,50
LANOYE, TOM; Zwarte tranen; Prometheus, 1999; pbk, 514 pp, MAX. VERZENDTARIEF; roman; 9,50
LAUWAERT, GUIDO; In China; Halewyn, 1981; pbk, ongepag; poezie; 2,50
LEEFLANG, ED; Brief; Veerpers, zj [1997]; bibliofiele uitgave, 1 gedicht met de hand gezet en gedrukt; poezie; 4,50
LEEFLANG, ED; Op Pennewips plek; Wolters-Noordhoff, 1997; pbk, knikje in achterplat, Grote Lijster, 52 pp; poezie over het onderwijs; 2,50
LEENT, ADRIAAN VAN; Het onverklaarbare Water ~ Een verbafonie; v. Loghum, 1966; geb + beschad.stofomsl, band waterkring bovenzijde, roestvlekkig binnen, 202 pp; verhalen; 2,00
LEEUW, AART VAN DER; Ik en mijn speelman; Nijgh, zj (31); gecart, naam op schutblad; roman; 3,50
LEEUW, AART VAN DER; Vluchtige begroetingen; Nijgh, 1950; geb, roestvlekjes, 192 pp; verhalen; 2,50
LEEUWEN, W. VAN; Mozaiek, serie A nr 10, S. Falkland, F. Pauwels, A. Verwey, P.C. Boutens e.a. ; Tj Willink, 1926; ingen, 121 pp; bundel verhalen; 14,50
LEEUWEN, W.L.M.E. VAN, J. A (RED); Dichterschap en Werkelijkheid ~ Geillustreerde literatuurgeschiedenis van Noord- en Zuid-Nederland en Zuid-Afrika; De Haan, zj; geb, kleine besch aan voorplat, kleine reaparatie achterplat, enkele vlekjes in binnenwerk, 388 pp; literatuurgeschiedenis; 15,00
LEEUWEN, W.L.M.E. VAN, J. A. GORIS (MARNIX GIJSEN); bijna voorjaar; De Haan, 1949; geb, band beetje vuil, kleine reaparatie achterplat, 408 pp, HOOG POSTTARIEF; literatuur; 15,00
LEHMANN, L. TH.; De pauwenhoedster; Bezige Bij, 1998; pbk, van alles weggegumd op franse pag, 156 pp; roman; 4,00
LEIKER, SJOERD; Op blote voeten; Leopold, 1970; geb, stofomslag +, 174 pp; roman; 4,50
LEIKER, SJOERD; Smalle bruggen naar de vrijheid ; Leopold, 1967; pbk, 198 pp; novellen; 4,50
LEMMENS, MARCEL; Tot straks, na de reclame!; SDU, 1994; pbk, 96 blz; taal; 3,00
LENNART, CLARE; Op schrijversvoeten door Nederland; VBBB, 1955; gecart, inktvlekje op snee, boekenweek; biografisch; 2,25
LENNART, CLARE; Op schrijversvoeten door Nederland; VBBB, 1955; gecart, boekenweek; biografisch; 3,00
LENNART, CLARE; Op schrijversvoeten door Nederland; VBBB, 1955; gecart, boekenweek; biografisch; 3,00
LENNART, CLARE; Rouska; Nijgh, zj (3e); geb, geen stofomslag, 138 pp; roman; 3,00
LENNART, CLARE; Rouska; Querido, 1976; pkt, naam fr.p.; verhalen; 3,00
LENNART, CLARE; Scheepjes van papier; Querido, 1976; pkt, roestvlekkig, verder goed; verhalen; 2,25
LENNART, CLARE; Tooverlantaarn (nimmer dralend reeks); Nijgh, 1948; geb, stofomslag, exl, 198 pp; roman; 4,00
LENNART, CLARE; Toverlantaarn; Ditmar, zj; pbk, vlekkig op voor- en achterschutblad + snee, 138 pp; roman; 3,00
LENNART, CLARE; Twee negerpopjes; Stols, 1954; ingenaaid, scheurtjes aan bovenzijde omslag, aantek op franse pag, 64 pp; verhaal; 2,50
LENNART, CLARE; Twee negerpopjes; VBBB, 1949; gecart, boekenweek; roman; 3,00
LINDO, MARK PRAGER; Janus Snor; v. Kampen, 1977; pbk+flappen, 184 pp; humoristische roman; 4,50
LODEWICK, H.J.M.F. E.A.; Ik probeer mijn pen
~ Atlas van de Nederlandse letterkunde; Bakker, 1979; geb, stofomslag niet gaaf, ills, 272 pp; biografie; 10,00
LOEFF, AN RUTGERS VAN DER; Je bent te goed, Giacomo; Querido, 1969; pkt; roman; 2,00
LOGGEM, EMMANUEL VAN; Insecten in plastic; VBBB, 1952; gecart, reparatie aan rug, boekenweek; verhaal; 2,50
LOGGEM, EMMANUEL VAN; Insecten in plastic; VBBB, 1952; gecart, rug sleets, boekenweek; verhaal; 2,50
LOGGEM, EMMANUEL VAN; Insecten in plastic; VBBB, 1952; gecart, kleine besch aan rug, boekenweek; verhaal; 3,00
LOGGEM, EMMANUEL VAN; Insecten in plastic; VBBB, 1952; gecart, kleine besch aan rug, boekenweek; verhaal; 3,00
LOGGEM, MANUEL VAN; Het tijdperk der zerken; M'hoff, 1969; pkt; verhalen; 1,50
LOGGEM, MANUEL VAN; Mozes in Egypte; Elsevier, 1960; pkt; roman; 2,00
LOMAN, JAN & ALDRIK SALVERDA; Akte van berusting; Exponent, 1994; map, 4to, met 4 handgedrukte gedichten en 4 zeefdrukken, gesigneerd, nr 82/115; bibliofiele uitgave poezie; 20,00
LOO, TESSA DE; De meisjes van de suikerwerkfabriek; Arbeiderspers, 1983; pbk,194 pp; roman; 4,00
LOO, TESSA DE; De meisjes van de suikerwerkfabriek; Arbeiderspers, 1994; pkt, tekst schutblad; roman; 2,50
LOO, TESSA DE; Isabelle; Singel, 1996; pkt; roman; 2,00
LOON, BERNHARD VAN; Lawaaiwater; Triona Pers, 2007; handgedrukt en -gebonden, 16 pp, haiku's, kleine en iets grotere gedichten; http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 9,00
LOVELING, ROSALIE; Het rupsje; De Lange Afstand, 1993; bibliofiele uitgave, 12mo, met de hand gezet en gedrukt, eigendomsmerkje op achterplat, 8 pp; poezie; 4,50
LOWENSTEYN, FRIED; De Gouden Rand; Conserve, 1992; pbk, 136 pp; novelle; 3,50
LUIJTERS, G.; Een avontuurlijke reis; AL, 1978; pbk, iets vlekkig, 196 pp; roman; 3,00
LUIJTERS, GUUS; Tussen vrouwen en vrienden; Loeb, 1980; pbk, 388 pp, HOOG POSTTARIEF; verhalen; 4,50
MAHIEU, VINCENT; Tjies; Leopold, 1964; pbk, 174 pp; indische literatuur, verhalen; 4,00
MARJA, A.; Snippers op de rivier; Manteau, 1967; pkt, rug licht besch; roman; 1,75
MARSMAN, H; De dood van Angela Degroux; Querido, 1953; geb + beschad. stofomsl, gebruikssporen, 146 pp; roman; 3,00
MATSIER, NICOLAAS; De eeuwige stad; Querido, 1982; pbk, gebruikssporen, 118 pp; novelle; 4,50
MATSIER, NICOLAAS; Onbepaald vertraagd; ECI 1980; geb, binnenwerk bij kop wat geknikt, 92 pp; verhalen; 2,25
MATSIER, NICOLAAS; Onbepaald vertraagd; Querido, 1984; pkt; verhalen; 1,50
MATSIER, NICOLAAS; Onbepaald vertraagd; ECI 1980; geb, bovenzijde band iets besch, stofomslag matig, vlek op kopsnee, 92 pp; verhalen; 1,75
MEER, VONNE VAN DER; De avondboot; Contact, 2001; pbk, wat scheefgelezen, 204 pp; roman; 5,00
MEER, VONNE VAN DER; Het limonadegevoel & andere verhalen; Bezige Bij, 1985; pbk, 118 pp; verhalen; 2,50
MEERDERE AUTEURS; Altijd veriefd; Novella, 1986; pbk, naam fr.pag, 122 pp; liefdesverhalen; 3,00
MEERDERE AUTEURS; De Vertellers, L&V omnibus; Loeb, zj; pbk, naam fr.pag, roestvlekjes, 268 pp; verhalen; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Dichter bij de Dijk; Stichting de Muze / Profiel, 1999; geb, ills, 218 pp; poezie; 7,00
MEERDERE AUTEURS; Dichter bij de Dijk; Stichting de Muze / Profiel, 2000; geb, ills, 218 pp; poezie; 7,00
MEERDERE AUTEURS; Dichter bij de Dijk; Stichting de Muze / Profiel, 2001; geb, ills, 218 pp; poezie; 7,00
MEERDERE AUTEURS; Geen vuur te heet ~ Nederlandse literatuur vanaf 1860 als Salamander; Querido, 1987; pkt, 208 pp; fragmenten; 2,25
MEERDERE AUTEURS; Lekker Lui 1993; Novella, 1993; pbk, naam fr. pag, 128 pp; verhalen; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Nationale spipperdag ~ gelegenheidsuitg. 10-jaar na bevrijding; Contact, e.a. 1954; pbk,omslag beschadigd, vochtkringen, ills, foto's; bevrijdingsliteratuur; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Rijke uren ~ Een hedendaags getijdenboek door dichters en beeldend kunstenaars; Wintertuin , 2005; geb, geen s.o. fraaie kleurenills, ongepag; 12 gedichten en tekeningen; 7,50
MEERDERE AUTEURS; Tien verhalen; VBBB, 1953; ingenaaid, Boekenweek, naam op franse pag; verhalen; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Tien verhalen; VBBB, 1953; ingenaaid, Boekenweek, naam op franse pag; verhalen; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Vlaamse verhalen van deze tijd ; Prisma, 1963; pkt; verhalen; 1,75
MEEUWS, PAUL; Badhuis in de sneeuw; V Oorschot, 1988 (1e dr); pbk, buikbandje, 164 pp; verhalen; 5,00
MEIJERS, J.A.EN J.C. LUITINGH; Onze voornamen; Moussault, 1959; geb, naam fr.p., slap omslag, 2214 pp; taal; 3,50
MEIJSING, DOESCHKA; De kat achterna; Querido, 1978; pbk, lichte gebruikssporen, 212 pp; roman; 3,50
MEIJSING, DOESCHKA; Robinson; Querido, 1976; pbk, roestvlekjes op snee, gebruikssporen, 116 pp; roman; 3,50
MEINKEMA, HANNES; De driehoekige reis; Bakker 1981(2e); pbk, 174 pp; roman; 4,00
MEINKEMA, HANNES; De driehoekige reis; Contact, 1991; pkt; roman; 2,00
MEINKEMA, HANNES; De groene weduwe; Elsevier, 1977 (1); pbk; roman; 4,00
MEINKEMA, HANNES; En dan is er koffie; Contact, 1987; pbk, 166 pp; roman; 1,75
MEINKEMA, HANNES; Het binnenste ei; Manteau, 1984; pbk, vlekje op omslag; roman; 4,00
MEINKEMA, HANNES; Het kind en de rekening; Contact, 1991; pkt; roman; 2,50
MEINKEMA, HANNES; Het wil nog maar niet zomeren; Contact, 1988; pkt; verhalen; 3,00
MEINKEMA, HANNES; Het wil nog maar niet zomeren; Elsevier, 1981; pbk; roman; 3,00
MEINKEMA, HANNES; Op eigen tenen; Bakker, 1982; pbk, enkele gebruiksspoortjes; roman; 2,50
MEMBRECHT, STEVEN; Alle homos vliegen; Contact, 1970; pbk, naam schutbl, gebruikssporen op snee, 192 pp; roman; 3,00
MENDELS, JOSEPHA; Spel is het leven; M'hoff, 1985; pbk, 440 pp, maximaal verzendtarief; drie romans; 6,00
MENDELS, JOSEPHA; Welkom in dit leven; M'hoff, 1982; pbk, 172 pp; roman; 4,00
MENS, JAN; De blinde weerelt; Kosmos, 1950; geb, schuingelezen, 336 pp; roman; 3,00
MESSEL, SAUL VAN; Balans 5739 ~ Drie kwatrijnen; Lojen Deur Pers, 1979; bibliofiele uitgave, gevouwen plano in omslag, gesigneerd, nr viii/xxv; poezie; 15,00
MESTERS, G.A.; Spreekwoordenboek; Spectrum, 1977; pkt, iets besch; taal; 1,75
MEYLING, GERTUDE; Alle ramen open; Boucher, 1988; pbk, ills, 176 pp; haiku; 4,50
MICHIELS, IVO; Het boek alfa; Bij, 1970; pbk, beschadiging aan benedenkant rug, 144 pp; roman; 2,50
MINCO, MARGA; De andere kant; Bakker, 1975; pbk, omsl.verkl, kl.deukje en knikje, 142 pp + ansicht foto auteur met tekst zonder postz.; verhalen; 5,00
MINCO, MARGA; De glazen brug; CPNB, 1986; pkt, Boekenweek; roman; 2,00
MINCO, MARGA; De zon is maar een zeepbel ~ Twaalf droomverslagen; Avalon Pers, 1990; bibliofiele uitgave, 8vo, met de hand gezet en gedrukt, 28 pp, oplage 99 exx; dromen; 25,00
MINCO, MARGA; Een leeg huis; Bakker, 1988; pkt, putje in omslag, ook p.daarvoor; roman; 2,50
MINCO, MARGA; Floroskoop maart; Spectrum, 1979; gecart, ills, 48; biografisch; 2,50
MOERDIJK, MARIE-CECILE; De wereld is klein; Holkema, zj; pbk, omslag iets verkleurd, 110 pp; autobiografisch; 2,50
MOERKERKEN, P.H. VAN; De eenzaamheid ~ herinneringen van een onbekende; Nijgh, 1954; geb, nimmer dralend rks.45, 170 pp; verhaal; 3,00
MOK, JUDITH; Argelozen in het circus; Thoth, 1992; pbk, knikje in achterplat, 128 pp; prozadebuut; 3,00
MOK, M.; Berijmde bokkesprongen; Wereldbibliotheek, 1962; ingenaaid, naam op franse pag, ills, 50 pp; poezie; 3,00
MOLENAAR, JOHAN DE; Kleine suite ~ gedichten over muziek; Wereldbibliotheek, 1964; gelijmd, ill Pam Rueter, 28 pp; poezie; 3,00
MOLIN, ROB; Een dichte liguster; De Geus, 1992; pbk, naam op plat; roman; 4,00
MOOIJ, J.J.A.; Lesbos; Exponent, 1996; cahier, handgezet en -gedrukt, nr 80 / 180, ongepag [24 pp]; poezie; 15,00
MOOR, MARGIET DE ; Eerst grijs dan wit dan blauw; Contact, 1992; pbk, vlkejes op kopsnee, 284 pp; roman; 5,00
MOOR, MARGRIET DE; De Virtuoos; Contact, 1993; pbk, 180 pp; roman; 4,50
MOOR, MARGRIET DE; De Virtuoos; Contact, 1993; pbk, enkele knikjes in omslag, 180 pp; roman; 3,00
MORING, MARCEL; In Babylon; Meulenhoff, 1997; pbk, 474 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 7,00
MORRIEN, ADRIAAN; Cryptogram; V Oorschot, 1968; pbk, knikje in omslag, besch in franse pag, 182 pp; roman; 4,00
MORRIEN, ADRIAAN; Mens en engel; Bezige Bij, 1964; pbk, hoek mist fr.p, gebruikssporen, 182 pp; verhalen; 3,50
MULDER, ANNE H.; Een ruiker camelia's ~ geplukt in het Praijs van de romantiek; Querido, 1961; pkt, platic van band laat los; roman; 1,75
MULISCH, HARRY; Archibald Strohalm; Bij, 1983; pkt, wat oortjes; roman; 3,25
MULISCH, HARRY; Bericht aan de rattenkoning; Bij, 1966; pbk, red.staat, rug met leesv, deukje omsl, ; geschiedenis A'dam 1965-1966; 4,50
MULISCH, HARRY; De pupil; Bezige Bij, 1987 (2e dr); pbk, paar vlekjes op snee, 136 pp; roman; 4,50
MULISCH, HARRY; Het stenen bruidsbed; Bij, 1960; pbk, iets scheefgelezen, inh.wat vergeeld, 222 pp,; roman; 5,00
MULISCH, HARRY; Het zwarte licht; Bij, 1963; pbk, folie omslag verkleurd, enige onderstrepingen, 114 pp; verhalen; 2,50
MULISCH, HARRY; Oude lucht ~ Drie verhalen; Bezig Bij, 1977; pbk, 160 pp; verhalen; 4,00
MULISCH, HARRY; Oude lucht ~ Drie verhalen; Bij, 1977; pbk, linn.omsl, 162 pp; verhalen; 4,00
MULISCH, HARRY; Tanchelijn; Bezige Bij, 1960 (1); pkt, matige staat; roman; 3,50
MULTATULI; Barbertje moet hangen; Bakker, 1967; pkt; aforismen, verhalen; 2,50
MULTATULI (OVER); Er is niets poλtischer dan de waarheid; Contact, 1986; pbk, 154 pp; biografisch; 4,00
NAEFF, TOP; Klein avontuur; Holkema, zj; geb, naam schutblad, roestvlekjes, oortjes, 142 pp; roman; 3,00
NAEFF, TOP; Voorbijgangers; Elsevier, 1954; gelijmd, vergeeld, 126 pp; 4 verhalen; 3,00
NAHON, ALICE; Op zachte vooizekens; Sijthoff, 1940 (16e dr); geb, omslag verkl, 40 pp; poezie; 3,50
NATHUSIUS, MARIE-SOPHIE; Een fout in het kadaster; Querido, 1975; ingenaaid; roman; 2,50
NATHUSIUS, MARIE-SOPHIE; Rahel; Querido, 1974; pbk, 212 pp; roman; 4,00
NATHUSIUS, MARIE-SOPHIE; Slapende zwanen; Dekker, 1991; pbk, stempelte op franse pag, vlekje op snee, 184 pp; roman; 3,00
NIEROP, MAARTEN VAN; Woordjes sprokkelen uit de 'taaltuin' 3; Standaard, 1964; pkt; taal; 2,50
NIJHOFF, M.; Vormen; Van Dishoeck, 1970; geb, 76 pp; poezie; 4,00
NIJLEN, JAN VAN; Bericht aan de reizigers (inleid.C. Buddingh); Cpnb, 1975; pbk, foto's, 98 pp; dienstregeling lezers; 2,50
NOLTHENIUS, HELENE; Een ladder op de aarde; Querido, 1994; pkt; roman / 14e eeuw Italie ; 3,00
NOORDERVLIET, NELLEKE; Millemorti; Meulenhoff, 1989; pbk, min.vlekjes op snee, 186 pp; roman; 4,50
NOORDERVLIET, NELLEKE; Tine of ~ De dalen waar het leven woont; Muntinga, 1996; pkt; roman m.b.t Multatuli; 3,25
NOORDZIJ, NEL; Een minnaar in de handpalm; Boucher, 1957; geb, stofomsl licht besch, schutbl beetje roest, 64 pp; kleinste roman; 2,50
NUIS, AAD E.A.; Een jaar boek 1985-86; Aramith, 1986; pbk, naam op franse paf weggeknipt; literatuur; 4,00
OHLSEN, RONALD; Gedoodverfde engelen; Passage, 2000; pbk, 168 pp; roman; 3,50
O'MILL, JOHN; Louter leuter; Blitz, z.j.; geb, gelamineerd, 64 pp; proza / humor / taal; 3,50
OOLBEKKINK, H.J.; Het recht van ongelijk; Querido, `954; geb, schuingelezen, 180 pp; roman; 3,50
OOSTENBROEK, LUCETTE; Hollands landschap; Nijgh, 1984; ingenaaid, 44 pp; haiku; 3,50
OSTAIJEN, PAUL VAN; De bende van de Stronk; Bakker, 1957; pkt, franse pag verw, 150 pp; verhaal; 2,00
OUDSHOORN, J. VAN; Oudshoorn, J. van; Querido, 1984; pbk, 200 pp; roman; 2,25
OVERDIEP, G.S. (RED); Onze Renaissance in proza; Wereldbibliotheek, 1939; geb, 336 pp; geschriften 16/17e eeuw; 5,50
PAEMEL, MONIKA VAN; De confrontatie; Meulenhoff, 1974; pbk, 154 pp; roman; 4,00
PAEMEL, MONIKA VAN; De eerste steen; Meulenhoff, 1992; pbk, 278 pp; roman; 4,50
PAEMEL, MONIKA VAN; Marguerite; M'hoff, 1985; pbk, 126 pp; roman; 3,50
PEEREBOOM, J.J.; De gravin van Loosdrecht; AP, 1979; pbk, kleine knikjes in omslag, gumsporen op franse pag, 234 pp; verhalen; 5,00
PESKENS, R.J.; Twee vorstinnen en een vorst; Van Oorschot, 1976; pbk, 224 pp; roman; 4,50
PEYPERS, ANKIE; Binnenland; Contact, 1967; pkt, knikje in voorplat, laatste pag besch, 64 pp; poezie; 2,75
PEYPERS, ANKIE; Tussen tekst en uitleg; Contact, 1968; pbk, kopsnee licht gevlekt, 48 pp; poezie; 4,00
PHILIPS, M.; Bruiloft in Europa; Querido, 1962; pkt, vergeelde snee; roman; 1,75
PHILIPS, MARIANNE; De biecht; Agathon, 1986; pbk, paar kleine krasjes op omslag, 160 pp; roman; 3,50
PILLECYN, FILIP DE; De veerman en de jonkvrouw; Gulden Engel, 1973; pbk, naam op binnenz. omslag, 144 pp; roman; 3,00
PINKHOFF, THOMAS; Witte violen; Callenbach, 1973; pbk, tekst schutbl, 38 pp; poezie; 3,00
POL, JOHAN; Fietsen in de kerk; Staalboek, 2001; geb, ills, 64 pp; poezie; 3,50
POLET, SYBREN; Droom van de oplichter: werkelijkheid; Bij, 1977; pbk, 178 pp; kort proza; 4,00
POLL. K.L.; Emma Kwartier; Meulenhoff, 1978; pbk + stofomsl, tekst titelp, schade p. 83, 200 pp; roman; 2,50
POLLET, PETER; 600 dagen stilte; BZZToH, 1992; pbk, vlekjes op snee,knik voorplat+achterpl, 160 pp; autobiografische roman; 3,00
POORT, COERT; Een bijkomstigheid van geschrijf; B&K, zj; pbk, naam op franse pagina, snee vergeeld, 52 pp; poezie; 3,50
POORT, COERT; Gedicht naar Psalm 24; Triona Pers, pasen 1997; bibliofiele uitgave, 1 gedicht, omslag gesjabloneerd door Ate Zuithoff, 8 pp; poezie; 12,00
PORTNOY, ETHEL; Broodje Aap Met; Harmonie, 1992; pbk, ills, Scott Neary, als nieuw, 180 pp; verhalen, humor; 6,00
POSTHUMUS, ROEL; Poλzie voor connaisseurs ~ Vijfentwintig sonnetten in vijf rubrieken; Uitgeverij Vliedorp, 2008; pbk, 44 pp (nieuw); poezie; 9,90
POT, H.; Pot bij de haal over potten; eigen beheer, 1968; gelijmd gestencild A4 boek, vlekkig op snee, 306 pp; curieus! van Aalmoespot tot Achter het huis van den pot op het Rokin (verzameling van begrippen, zegswijzen, personen, huizen e.a. die betrekking hebben op het woord pot); 15,00
POTGIETER, EVERHARDUS J,; Jan, Jannetje en hun jongste kind ~ Het Rijksmuseum; Ned. Bib, 1915; geb, ills, 240 pp; proza; 2,50
POTGIETER, EVERHARDUS J,; Liedekens van Bontekoe e.a.; Ned. Bib. zj; geb, 206 pp; o.a. liederen; 2,50
PRAAG, S. VAN; Madame de Pompadour; Querido, 1936; geb, 384 pp; roman; 7,00
PRAAG, SIEGFRIED E. VAN; De Jacobsladder; Leopold, 1969; geb, scheurtje in stofomslag, fiche; roman; 3,50
PRAAG, SIEGFRIED E. VAN; Dokter De Sola; Leopold, 1968; pbk, fiche; roman; 2,50
PRAAG, SIEGFRIED E. VAN; Jeruzalem van het Westen; Leopold, 1962 (3e); geb, kleine vlekjes op band, 468 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 6,00
PRAAG, SIEGFRIED E. VAN; Jeruzalem van het Westen; Leopold, 1973 (verkorte tv-editie); geb, foto's, 192 pp; roman; 2,50
PRAAG, SIEGFRIED E. VAN; Sprokkelkunst; Nijgh, 1984; pbk, 156 pp; roman; 4,00
PRAAG, SIEGFRIED E. VAN; Verhalen in oud rose; Leopold, 1980; pbk, 164 pp; verhalen; 3,50
PRAAG, SIEGFRIED VAN; Seizoenen; Leopold, 1964; pbk, 252 pp; roman; 4,00
PRANDELLO, LUIGI; De medailles; Wereldbibliotheek, 1961; ingenaaid, ills, 42 pp; novelle; 2,50
PRESSER, J.; De nacht der girondijnen; WN, 1995; pkt; roman; 1,75
PRESSER, J.; Europa in een boek; Bezige Bij, 1963; pkt, Boekenweek; essay; 2,50
PRESSER, JACOB; De nacht der Girondijnen; VBBB, 1957; geb, twee kleine vlekjes, naam op schutbl, Boekenweek; essay; 2,50
PRESSER, JACOB; De nacht der Girondijnen; VBBB, 1957; geb, beetje vergeeld, Boekenweek; essay; 2,50
PRINS, MIA; Gevallen masker ~ Gedichten met tekeningen van Jan Steen; Exponent, 1992; cahier, handgezet en -gedrukt, losse tekening, nr 39 / 145, ongepag [16 pp]; poezie; 12,50
PRINS, MIA & HENK REITSEMA, JAN STEEN; Eiland; Exponent, 1996; map, 4to, met 1 handgedrukt gedicht en 2 zeefdrukken, nr H 35/75; bibliofiele uitgave poezie; 17,50
RAAF, K.H. DE; Hoffmann von Fallersleben ~ voortrekker in het oude land der Dietsche letteren; Oceanus, 1943; gecart, stofomslag besch, naam op schutblad, ills, 140 pp; Middelnederlands; 6,50
RAES, HUGO; De vadsige koningen; Bij, 1969; pbk, vergeeld, knik omslag192 pp; roman; 3,00
RAES, HUGO; De vadsige koningin; Bij, 1969; pbk, naam op titelp goedkope uitvoering (iets gevlekt); literatuur; 2,50
RAHN, HELMUT; Morphologie der antiken Literatur; Wiss. Buchges., 1969; pbk, 174 pp; taal; 5,00
RAMDAS, ANIL; In mijn vaders huis; Mets, 1993; pkt; verhalen; 1,50
RAMELE, FERRIE VAN; Dit land; Triona Pers, 2000; 1 gedicht marginaal drukwerk; http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 9,00
RASKIN, BRIGITTE; Het koekoeksjong; Kritak, 1988; pbk, omslag achter knikje + binnen, 134 pp; roman; 3,50
REEN, TON VAN; De moord; Agathon, 1967 (1e); geb, 78 pp; kleine roman; 4,50
REEN, TON VAN; De moord; Agathon, 1967 (2e); pbk, omslag iets foezelig, 82 pp; kleine roman; 3,00
REEN, TON VAN; Thuiskomst; Hema, 1988; pbk, 80 pp; verhaal; 3,00
RENKEMA, J.; Taalschat - artikelen maandblad Onze taal; Foris, 1981; pbk, 108 pp; taal; 3,00
REVE, GERARD; De Stille Vriend; Manteau, 1984; pbk, 118 pp, foto auteur achteromsl, zeer kleine beschadiging bovenz. Verder geod; roman; 5,00
REVE, GERARD KORNELIS VAN HET; Bezorgde Ouders; Veen, 1993; pkt, vooromsl.verkleurd, tekst pen fr.p, exlibr op titelp,; roman; 5,00
REVE, GERARD KORNELIS VAN HET; De Taal der Liefde; Atheneum, 1972; pbk, beetje scheefgelezen, minieme plaksporen ex libr.fr.p,232 pp; roman; 4,00
REVE, GERARD KORNELIS VAN HET ; Nader Tot U; Van Oorschot, 1966; ingenaaid in slap omslag (met kleine tekortkomingen), 160 pp; roman; 4,50
RITTER, P.H. JR.; Ontmoetingen met schrijvers; CPNB, 1956; geb, foto's, ills, boekenweek, 76 pp; biografie; 3,00
RITZERFELD, J.; De amazone; Querido, 1983; pkt; roman; 2,00
RITZERFELD, J.; De paardendief; Querido, 1987; pkt; roman; 2,50
RITZERFELD, J.; De poolse vlecht; Querido, 1985; pkt; roman; 2,50
RITZERFELD, J.; Zee van Marmer; Bezige Bij, 1987; geb, 90 pp; roman; 2,50
RODENKO, PAUL; De opblaassvrouwtjes en andere stoute stories van nu en straks; Bakker,zj; pkt, knikje omslag voor; verhalen; 2,00
RODENKO, PAUL; Een kwestie van symmetrie; M'hoff, 1988; ingenaaid; verhalen; 3,00
RODENKO, PAUL; Het spiegelbeeld; Bakker, 1963; pkt; helse vertelsels; 1,75
ROEMER, ASTRID; De wereld heeft gezicht verloren; Globe, 1991; pkt, deukje in omslag, 248 pp; novellen; 2,50
ROLAND HOLST - VAN DER SCHALK, HENRIETTE; Het vuur brandde voort ~ Levensherinneringen; Van Ditmar, zj; geb, houtwormgaatje in laatste 40 pp & band (zonder wurm), foto's, 288 pp; autobiogtrafie; 4,50
ROLAND HOLST, A.; De dood van Cuchulainn van Murhevna; Stichting De Roos, 1951; geb, linnen band met foliedruk deels verkleurd, 2 originele etsen, exlibris & eigendomsmerk, 24 pp; verhaal; 40,00
ROLAND HOLST, A.; Een winter aan zee; Stols, 1945; gecart, band+binnenz. vergeeld, lichte vochtschade, naam schutblad, 92 pp; poezie; 4,00
ROLAND HOLST, A.; Een winter aan zee; Stols, 1951 (7dr); gecart, stofomsl vergeeld en met scheur, 92 pp; poezie; 4,00
ROLAND HOLST, A.; Helena's inkeer - een fragment; Stols, 1945; genaaid, omslag niet gaaf, exlibrisstempel; poezie; 2,00
ROLAND HOLST, A.; Uit Zelfbehoud; Stols, na 1938; geb, losgesneden, vergeeld, exlbr, 138 pp; autobiografisch; 5,00
ROLAND HOLST, A.; Voorbij de wegen; Van Dishoeck, 1942; geb, wat roestig, 148 pp; poezie; 6,00
ROLAND HOLST, A. (OVER:) VEGT, JAN VAN DER; De brekende spiegel Over A. Roland Holst; Nijgh, 1974; pbk, 262 pp, HOOG POSTTARIEF; biografie; 5,00
ROLAND HOLST, A. (OVER:) VEGT, JAN VAN DER; De brekende spiegel Over A. Roland Holst; Nijgh, 1974; pbk, 262 pp, HOOG POSTTARIEF; biografie; 5,00
ROLAND HOLST, HENRIETTE; Romain Rolland; Van Ditmar, zj [1946]; geb, band licht besch, exl, foto, ills Frans Masereel; biografie; 4,50
ROLAND HOLST, R.N.; Overpeinzingen van een bramenzoeker; S.Kroese, 1953; geb, omslag iets vies, 84 pp; proza; 4,50
ROMEIN-VERSCHOOR, ANNIE; Slib en wolken ( stromingen en gestalten van de nieuwste nederlandse literatuur); Querido, 1947; ingenaaid, exlibr, vergeeld, 102 pp; literatuur; 3,50
ROMEIN-VERSCHOOR, ANNIE; Vaderland in de verte; Querido, 1948; Hugo de Groot historische roman; ; 4,50
ROMIJN MEIJER, HENK; Mijn naam is Garrigue; M'hoff, 1983; pbk, onderzijde rug besch, 298 pp; reconstructie van een moord, gepleegd in de loop van 1874 in Dordogne; 2,50
ROMIJN, JAAP (BIJEENGEBR.); De speelse muze (werk van o.a.: Engelman, Verwey, Gezelle); VBBB, 1952; ingen, ills, 62 pp; bloemlezing ; 3,00
ROMIJN, JAAP (BIJEENGEBR.); De speelse muze (werk van o.a.: Engelman, Verwey, Gezelle); VBBB, 1952; ingen, ills, omsl ergeeld en kreukels aan randen, 62 pp; bloemlezing ; 3,00
ROOD, LYDIA; Maureen ~ Een Surinaamse in Nederland; Prometheus, 1998; pbk, kleine schade, kneep onderzijde, 138 pp; roman; 4,50
ROTHMANN, MARIE E.; Goedgeluk; Wereldbibliotheek, 1958; ingenaaid, ills 80 pp; Afrikaans, verhaal; 2,50
ROTHMANN, MARIE E.; Goedgeluk; Wereldbibliotheek, 1958; ingenaaid, curieus: de titel op titelpag is zonder inkt gedrukt, ills 80 pp; Afrikaans, verhaal; 3,00
ROY VAN ZUYDEWIJN, J.J. DE; Enclave; AP, 1986; ingenaaid; poezie; 4,00
RUTGERS VAN DER LOES-BASENAU, AN; De kinderkaravaan; Ploegsma, 1949; geb, ills Laura Kuiper, omsl verkleurd, roestvlekjes, 170 pp; roman; 4,50
RUYSLINCK, WARD; Het reservaat; Manteau, 1972; pbk, knik omslag, tekst fr.p, gebruikssporen, roestvlekjes, 200 pp; roman; 3,00
RUYSLINCK, WARD; Leegstaande huizen ; Manteau, 1983; pbk, vlekken op kopsnee, 196 pp; verhalen; 3,50
RUYSLINK, WARD; Het dal van Hinnon; Manteau, 1984; pbk, roestvlekjes op snee, 304 pp; roman; 4,00
SALOMONSON, HERMAN [MELIS STOKE] ; Recrutenschool en andere gevangenisverzen; Stols, 1946; geb, omslag verkleurd, 86 pp; poezie uit de tweede wereldoorlog; 4,50
SANGERS, GERRIT; Lydia Verleine; Amber, 1991; pbk, 72 pp; novelle; 2,50
SANTEN, SAL; Brand in Mokum; AP, 1977; pbk, enkele papierknikjes, 170 pp; roman; 3,00
SANTEN, SAL; Deze vijandige wereld; AP, 1972; pbk, knik in rug, vlekjes op snee, 88 pp; autobiografie; 2,50
SCHAALMA, ALBERT; Een sluitend landschap / Catastrofes; Purper Pers, 1997; kunstenaarsboek, ca 11 x 12 cm, vraag foto, 20,00, verzendkosten; poezie; 2,20
SCHAALMA, ALBERT; Water, stof, het wolken; Triona Pers, 1997; cahier, handgezet en -gedrukt, marginaal drukwerk; 2 gedichten, 1 in braille, http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 10,00
SCHALEKAMP, JEAN; De Sneeuwvrouw wacht; Bzztoh, 1985; pbk, 200 pp; roman; 3,50
SCHALLER, SUSAN; De Man Zonder Woorden; Areopagus, 1981; geb; taalverwerving bij doofstomme volwassenen; 7,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Bij het uitpakken van de boeken; Naarden: In den Toren, z.j; geb, rug niet gaaf; verhaal; 4,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; De waterman ~ Nimmer dralend reeks no 9; Nijgh & van Ditmar, 1946; geb, geen s.o., 168 pp; roman; 3,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Der liefde bloesems; Meulenhoff, 1963; pbk, omslag vergeeld, 168 pp; roman; 2,00
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Een zwerver verliefd; Meulenhoff, 1969; pkt ; roman; 1,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Een zwerver verliefd; M'hoff, 1980; geb + stofomsl, 150 pp; roman; 3,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Het oude huis; Meulenhof, 1946; geb, vlekjes, 176 pp; roman; 3,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Het oude huis; Querido, 1981; pkt; roman; 1,75
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Over boeken; Wereldbibliotheek, 1954; gecart, omslag iets sleets, 32 pp; verhalen; 2,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Over boeken; Wereldbibliotheek, 1955; gecart, omslag minimaal sleets, 32 pp; verhalen; 3,00
SCHIERBEEK, BERT; De derde persoon; M'hoff, 1967; pkt, binnenkant omslag roestig; proza-poezie; 1,75
SCHIERBEEK, BERT; In- en uitgang; Bezige Bij, 1989; pbk, bibl.fiche; poezie; 5,00
SCHMIDT, ANNIE EN HENRI KNAP; De vrouw zo, de man zus ~ De man zus, de vrouw zo; Bij, 1956; gecart,ills. Fiep Westendorp en Charles Boost, ills omsl.voor-en achterzijde, ; proza / humor / taal; 5,00
SCHOLTES, LOUIS; Liefde voor een deserteur; Strengholt, 1985; pbk, 102 pp; roman; 3,00
SCHOOLMEESTER; De gedichten van den Schoolmeester; Hoeve, zj; pbk, ills Anth. De Vries, 116 pp; humor; 4,00
SCHOTHORST, W. VAN; Geschiedenis der Nederlandsche Letterkunde ~ Eerste deel, 1200 - 1700; Kemink, 1911; geb, 250 pp; leer- en leesboek voor gymnasia en hogere burgerscholen ; 3,50
SCHOUTEN, DICK; De ziel als zweep; Bert Bakker, 1990; pbk, 448 pp; roman; 4,50
SCHOUTEN, ROB; Gestolen goed; Arbeiderspers, 1989; pbk, gebruikssporen, 160 pp; verhalen; 3,50
SCHRIJVER, SIMON; Hoe schrijf ik naar het buitenland; Bigot, 1968; pbk; taal; 2,50
SCHRIJVERS; Schrijversdebuten; Stols, 1960; geb, naam op schutblad; literatuur; 4,00
SCHULTE NORDHOLT, JAN WILLEM; Aan mijn tongval te horen; Prom, 1994; pbk, 54 pp, als nieuw; poezie; 4,50
SCHWEITZER, ROELAND; Steen op hout; Schworks, 1998; pbk, oblong, foto's, 54 pp; poezie / beelden; 5,00
SICCAMA, MEVROUW (over): W. DE GRAAF; Eindelijk; Uitvreter, 1992; bibliofiele uitgave, 12vo, met de hand gezet en gedrukt, 12 pp; biografisch; 4,50
SIEBELINK, JAN; Ereprijs; Meulenhoff, 1986 (speciale uitgave); pbk, plastic hoekje fr.p., 52 pp; novelle; 3,50
SIEBELINK, JAN (over); Bzzlletin 150; BZZToh, okt. 1988; tijfdschrift, (brief aan Siebelink van C.O. Jellema), knikje hoek voorplat; literaire artikelen; 4,00
SIEBELINK, JAN (OVER); Informatie; Meulenhoff, 1985; brochure, 32 pp; literaire info; 1,75
SIMHOFFER, KEES; Een been onder het zand; Zelen, zj; pbk, vlekjes op snee, scheefgelzen, 190 pp; verhalen; 3,00
SLAUERHOFF, J.; Het eind van het lied (serie kort en goed); Querido/Wolters, 1967; geniet, omsl.sleets, naam fr.p, foto aut.achteromsl, 32 pp; verhaal; 4,00
SLEMPKES, J.A. (ZOVEEL MOGELIJK TEKSTGETROUW NAVERTELD) ; De zinrijke avonturen van de Vos Reinaerde; Zutphen, 1939; gecart, fraaie band, geen s.o., papier iets roestig, ills in kleur en zw/w, 148 pp; epos; 17,50
SMIT, GABRIEL; XL Psalmen; Spectrum, zj; geb, omslag en ruig wat verschoten, linnen kneep gaar, oorlogspapier, opdracht aan mr G. J. Lammers op schutbl, 96 pp ; psalmen; 10,00
SMIT, WILFRED (OVER); Bzzlletin 110; Bzztoh, 1983; tijdschrift, knikje hoek omslag; biografisch; 3,00
SNEL, GUIDO; Op drift; M'hoff, 1999; pbk, knikje in achterplat, 142 pp; debuutroman; 3,00
SNELLENBERG, J. VAN; Een geluksvogel in Mexico; Van Holkema & Warendorf, zj; geb, vergeeld, scheefgelezen, hoeken omslag sleets, ills, 198 pp; roman; 3,50
SNIJDER, J.TH.; Laat seizoen ~ Gedichten voor ouderen; Agathon, 1989; pbk, knikjes omslag voorz, 196 pp; poezie; 3,50
SOEPBOER, ALBERTINA ; De tweelingszus; Triona Pers, 1999; handgedrukt gedicht in omslag, nr 6/80; poezie; 5,00
SOTEMANN, GUUS (RED); De muze en het heelal; VBBB, 1959; ingenaaid, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
SOTEMANN, GUUS (RED); De muze en het heelal; VBBB, 1959; ingenaaid, ills, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
SPELIERS, HEDWIG; De mens van Paracelus; Manteau, 1974; pbk, 64 pp; filosofie; 4,00
SPELIERS, HEDWIG & HERBERT WEBER; Grote gevleugelde; Exponent, 1994; map, 4to, met handgedrukt gedicht enlosse ets, nr 51/75; bibliofiele uitgave poezie; 20,00
SPIERDIJK, JAN; Oost-West kwatrijnen; Nijgh, 1983; ingenaaid, 56 pp; poezie; 4,00
SPRINGER, F.; Bougainville ~ een gedenkschrift; Querido, 1993; pkt; roman; 2,50
STAMPERIUS, HANNEKIEKE (RED); Op eigen hand; Contact, 1989; pbk, 206 pp; notities van vrouwen over zichzelf; 3,00
STARIK, F.; Simpele ziel; Knipscheer, 2002; pbk+CD, 118 pp, zeer netjes; poezie; 7,50
STIP, KEES; Ezelsoor; Ned Boekverkopers Bond, 1957; brochure met brief in eveloppe; verhaal; 6,00
STOMAN, BEN; Rene Francois Aristide NN; Nijgh, zj (4); geb, stofomslag redelijk, nimmer dralend rks.48, 134 pp; roman; 2,50
STRAATEN, PETER VAN; Agnes moet verder; Muntinga, 1993; pkt, wat roestvlekjes; roman; 2,25
STREUVELS, STIJN; De rampzalige kaproen; Wereldbibliotheek, 1957; ingenaaid, ills, 58 pp; middeleeuwse boerenroman; 3,00
STREUVELS, STIJN; Kroniek van de familie Gezelle; Orion, 1980; pbk, naam fr.p, datum+initialen p.127 in pen, gebruikssporen, foto's, 128 pp ; biografisch / Gezelle; 8,50
STREUVELS, STIJN; Verhalen; Spectrum, 1962; pkt, naam fr.p.; verhalen; 3,50
STUIVELING, GARMT; Eindstand; Heideland, 1967; pkt, 80 pp; poezie; 4,00
SUCHTELEN, NICO VAN; Oudejaarsvuur; Wereldbibliotheek, Nieuwjaarspremie 1963; geniet, ills Piet Klaasse, 24 pp; verhaal; 2,50
TEIRLINCK, HERMAN; Johan Doxa; Elsevier, 1979; pbk, 92 pp; roman; 3,00
TEIRLINCK, HERMAN; Mijnheer J.B. Serjanszoon; Oorschot, 1960; geb, omslag vergeeld,232 pp; roman; 3,00
TEIRLINCK, HERMAN; Zelfportret of het galgemaal; Manteau, 1955; pkt; roman; 3,00
TEMPELMAN, JAAP & WILLEM TEELING; Hernieuwde herinneringen; Exponent, 1995; map, 4to, met 5 katernen met een handgedrukt gedicht en ingeplake kleurenfoto, nr 80/105; bibliofiele uitgave poezie; 17,50
TEUNISSEN, J. VAN; Hars van de levensboom; Medische Uitg, 1971; pbk, 80 pp; aforismen; 2,50
TEYLINGEN, HENDRIK VAN; Depot voor Discipline; ECI, 1991; geb+stofomsl, eneige gebruikssporen, 178 pp; novelle; 4,00
THIRY, AUGUST; Byzantijns blauw; M'hoff, 1996; pbk; roman; 3,50
TILLEMA, MIEKE; Altijd 's nachts; Exponent, 1994; cahier, handgezet en -gedrukt, aquarellen Willem de Jong, ongepag [24 pp]; poezie; 15,00
TIMMERMANS, FELIX; Minneke poes; Van Kampen, zj; gecart 108 pp; roman; 3,50
TOLBOOM, JOS; De loper; Passage, 1992; pbk, 158 pp; roman; 3,50
TOONDER, JAN GERHARD; De Hartjacht; Bij, 1981 ; pbk, enige gebruikssporen, 312 pp; roman; 4,50
TOONDER, JAN GERHARD; De waakzaamheid; Bezige Bij, 1988; pbk, omslag + binnen wat gebruikssporen, 200 pp; roman; 4,50
TOONDER, JAN GERHARD; Kasteel in Ierland; CCPN, 1970; pbk, Boekenweek, vlek op achterplat; roman; 2,50
TOONDER, MARTEN; De andere wereld; CPNB, 1982; pbk, oblong, ills, 92 pp; stripboek; 4,00
TOONDER, MARTEN; De andere wereld; CPNB, 1982; pbk, oblong, ills, 92 pp; stripboek; 4,00
TOORN, WILLEM VAN; Parma; Sub Sign Libelli, 1984; bibliofiele uitgave, twee gevouwen plano's, typografische ill.; poezie; 7,50
TORREN, MERIK VAN DER; Grondvest; Uitgeverij Vliedorp, 2004; ingenaaid, 64 pp, http://www.zolderman.nl/uitgaven/grondvest.html uit onze uitgeverij; poezie; 12,00
TσTH - VAN ROOIJ, GERHILD; Jubel [Nederlands en Duits]; Uitgeverij Vliedorp, 2004; cahier, 32 pp, uit onze uitgeverij; poezie; 7,50
TREVES, LUISA; De brief van Don Juan; Wereldbilbiotheek, 1952; gelijmd, knikje in omslag, 42 pp; blijspel; 2,00
UPHOFF, MANON; De fluwelen machine; Rainbow, 19; pkt, 1998; verhalen; 2,25
UPHOFF, MANON; Hij zegt dat ik niet dansen kan; Podium, 2000; pbk, stiftstreep op kopsnee, 154 pp; roman; 3,50
VAAK, KLAAS (SAMENST.); Jan Kooistra, gedichten-Ronald Medema, houtsnedes; Stabo, zj; ingenaaid, 9 houtsnedes, 40 pp; poezie; 7,00
VALI, ANNA; Vanavond komt Caro!; Kern, 1990; pbk, franse pag weggeknipt, 186 pp; roman; 3,00
VALI, ANNA; Vanavond komt Caro!; Kern, 1990; pbk, naam op franse pag, 186 pp; roman; 3,50
VAN HOOGENBEMT, ALBERT; De stille man; Manteau, 1977; pbk, roestvlekkig op snee, 202 pp; roman; 3,00
VANDELOO, JOS; De muggen; Rainbow, 1973; pkt, tekst fr.pag; roman; 2,50
VANDELOO, JOS; De muggen; Manteau, 1974; pbk, omslag knikjes, hoekje fr.p. mist, roestvlekjes, 232 pp; roman; 2,50
VANDELOO, JOS; De muggen; Rainbow, 1987; pkt; roman; 2,50
VANDELOO, JOS; Het huis der onbekenden; Manteau, 1968; pkt, roestvlekjes op snee; roman; 3,00
VANDERSCHAEGHE, PAUL; Vergeef mij Kajafas; De Brouwer, 1960; gecart., omslag vergeeld, naam achterin, 136 pp; roman; 3,00
VEEN, A. VAN DER; Het grijze paard van Aran; Gelegeheidsuitg.Rotary, 1966; geniet, stofomslag, 30 pp; verhaal; 2,50
VEEN, ADRIAAN VAN DER; Alibi voor het onvolkomen hart; Manteau, 1983; pbk, naam op franse pag; roman; 4,00
VEEN, ADRIAAN VAN DER; De geluksvogel; Querido, 1977; pbk, 151 pp.; roman; 3,50
VEEN, ADRIAAN VAN DER; De man met de zilveren hoed; Querido, 1965; pkt; roman; 1,50
VEEN, ADRIAAN VAN DER; Onvoltooid verleden; Manteau, 1985; pbk; roman; 4,00
VEER, HENDRIK DE, JOHANNES KNEPPELHOUT E.A.; Terugblik met vergezicht; Wereldbibliotheek, 1960; ingenaaid, ills Pam G. Rueter, 114 pp; negentiende eeuws proza; 3,00
VEGT, JAN VAN DER; Mist; Prom, 1990; pbk, 96 pp; novelle; 3,50
VEGT, JAN VAN DER; Storm; Prom, 1983; pbk, 64 pp; novelle; 3,00
VELDE, JACOBA VAN; Een blad in de wind; Querido, 1966; pkt, 1966; roman; 1,75
VELDEN, BEN VAN DER; De dood van prof. Drs. M.; AP, 1974; pbk, franse pag foezelig, 160 pp; roman; 3,00
VENEMA, ADRIAAN; Mussert - Een Nederlands Koningsdrama; Paris, 1973 (1); ingenaaid, rug wat verschoten; toneel / tweede wereldoorlog; 4,00
VENEMA, ADRIAAN; Van een bloedrode manchet & een kooikershondje; Manteau, 1972; pbk, 136 pp; roman; 2,50
VENEMA, ADRIAAN; Verleden tijd; Balans, 1994; pbk, fiche, 352 pp; autobiografie; 5,50
VERBEEK, GERARD; Marnix Gijsen ~ serie Ontmoetingen; de Brouwer, 1966; pbk, 66 pp, katern wat los; biografisch; 2,00
VERDENIUS. A.A.; In de Nederlandse taaltuin ~ Wandelingen en waarnemingen; Elsevier, zj; geb, 244 pp; taal; 5,00
VERHEIJ, MARIA; De rode cirkel; Amber, 1992; pbk, 86 pp; debuutroman; 2,50
VERRIPS, GER; De blauwe bruid; AP, 1983; pbk, 156 pp; roman; 4,00
VERRIPS, GER; Nathalie; Amber, 1990; pkt; roman; 2,00
VERRIPS, GER; Witte gezichten; Elsevier, 1976; pbk; roman; 4,00
VERRIPS, GER; Witte gezichten; Elsevier, 1976; pbk; roman; 4,00
VERSCHOOR, DIET; Dronken van Dauw; Dekker, 1987; pbk, correctieinkt fr.pag, wat gebruikssporen, D84888 pp; novelle; 3,25
VERSCHOOR, DIET; Dronken van Dauw; Dekker, 1987; pbk, 86 pp; roman; 3,25
VERSCHUYL, H.J.; Cryptogrammatica ~ het geheim van de cryptogram; Kosmos, 1988; pbk, 92 pp; taal; 4,00
VERSTEGEN, JUDICUS; De koning van het puin; Querido, 1970; pbk, 164 pp; verhalen; 4,00
VERSTEGEN, JUDICUS; Legt uw hart daarop; Querido, 1971; pbk, 298 pp; roman; 4,00
VERWEY, ALBERT; Nieuwjaarsmorgen.; Wereldbibliotheek, 1955; ingenaaid, stempeltje op titelpag, papier door vocht wat geplooid, ongepag; gedicht; 2,00
VESTDIJK, SIMON; De beker van de min ~ De geschiedenis van een eerste jaren (Anton Wachter roman dl 5); Nijgh & Van Ditmar, 1957 (2e dr); geb, s.o., goede staat, 286 pp; roman; 7,50
VESTDIJK, SIMON; De Ziener; Querido, 1977; pkt, naam schutbl.; roman; 2,50
VESTDIJK, SIMON; Het schandaal der Blauwbaarden; Nijgh & van Ditmar, 1967; pbk, vlekjes op snee, tekst achterste p, 160 pp,; roman; 4,00
VESTDIJK, SIMON; Het vijfde zegel; Nijgh & van Dittmar, zj; geb + stofomsl, naam fr.p, 340 pp; roman; 4,50
VESTDIJK, SIMON; Sint Sebastiaan ~ de geschiedenis van een talent (dl.1 Anton Wachterromans); Nijgh, 1984; pbk, naam schutbl, net ex, 190 pp; roman; 5,00
VESTDIJK, SIMON.; De bruine vriend / Het veer / Barioni en Peter / Pijpen; Bij, 1964; pkt; verhalen; 3,00
VESTDIJK, SIMON.; De fantasia; Bij, 1961; pkt; verhalen; 3,00
VESTDIJK, SIMON.; De fantasia; Bij, 1961; pkt; verhalen; 3,00
VESTDIJK, SIMON.; De fantasia (lit.pocket nr. 22); Bij, 1962; pkt; verhalen; 3,00
VINKENOOG, SIMON; Stadsnatuur januari - juli 1986; Schoorl: Conserve, zj; pbk, naam op franse pag; dagboek; 3,00
VINKENOOG, SIMON; Wij helden; Bij, 1978; pbk, 165 pp, fr.pag.vlekken, achterin vlek; verhaal; 3,50
VISSER, AB; De erfenis; AP, 1951; geb, stofomslag besch, 222 pp; roman; 5,00
VISSER, AB; Het agentschap; AP, 1949; geb, stofomslag redelijk gaaf, ills; novelle; 4,50
VOGELAAR, J. FIRMIN; het heeft geen naam; Meulenhoff, 1968; pbk, 158 pp; proza; 3,00
VONDEL, JOOST VAN DEN; O kersnacht schooner dan de daegen [ kerstnacht ]; Wereldbilbiotheek, 1952; gelijmd, ills Fons Montens; rey; 2,00
VOORDE, URB. VAN DE; Charles de Coster en de Vlaamse Idee ; Kompas, 1930; gelijmd, exlibr, roestvlekkig, 70 pp; letterkunde; 3,50
VOOYS, C.G.N. DE; Oorsprong, eigenaardigheden en verbreiding van Nederlands 'slang'; Noord-Hollandsche U.M., 1941; ingenaaid, roestvlekjes; taal; 2,50
VOSMAER, JACOB; Het leven en de wandelingen van Meester Maarten Vroeg; Wereldbibliotheek, 1953; ingenaaid, omslag verkl, 128 pp; verhalen; 3,50
VOSMAER, JACOB; Het leven en de wandelingen van Meester Maarten Vroeg; Wereldbibliotheek, 1953; ingenaaid, omslag verkl, 128 pp; verhalen; 3,50
VREDENBRECHT, JACOB; De benoeming; Prom, 1998; pbk, 128 pp; novelle; 3,50
VRIES, HENDRIK DE (OVER); Vuur onder de wereld ~ Het magisch dichterschap van Hendrik de Vries; Bzztoh, 1980; pbk, 126 pp; poezie; 5,00
VRIES, THEUN DE; Het zwaard, de zee en het valse hart; Bezige Bij, 1966; pbk, Boekenweek; roman; 3,00
VRIES, THEUN DE; Het zwaard, de zee en het valse hart; Bezige Bij, 1966; pbk, Boekenweek; roman; 3,00
VRIES, THEUN DE; Keuromnibus: De vrijheid gaat in het rood gekleed - De merrie - Ziet, een mens! - Wilde lantaarns; Arbeiderspers, 1967; geb, stofomslag vlekkig, 512 pp , HOOG POSTTARIEF; roman; 6,50
VRIES, THEUN DE; Keuromnibus: De vrijheid gaat in het rood gekleed - De merrie - Ziet, een mens! - Wilde lantaarns; Arbeiderspers, 1967; geb, 512 pp, sticker boekh. schutbl, HOOG POSTTARIEF; romans; 5,50
VRIES, THEUN DE; Rembrandt; Querido, 1974; pkt; roman; 2,00
VRIES, THEUN DE; Schetsen voor wandtapijt; Triona Pers, 2007; handgedrukt en -gebonden, 8 pp, ιιn niet eerder uitgegeven gedicht; http://www.zolderman.nl/uitgaven/theundevries.html; 4,50
VRIES, THEUN DE ; De man met de twee levens ~ Novelle uit het revolutiejaar 1572; Querido, 1972; pbk, roestvlekkig op snee+biinnenz, 128 pp; novelle; 3,00
VRIES, THEUN DE ; Hoogverraad; Querido, 1974; pkt, vergeeld; roman; 2,25
VRIES, THEUN DE ; Meester en minnaar; Querido, 1981; pkt; roman; 2,00
VRIES, THEUN DE ; Noorderzon (zwarte beertjes nr.747); Bruna, 1964; pkt, oortje vooromsl.; verzamelde oudfriese vertellingen; 2,25
VRIES, THEUN DE ; Wilde lantaarns; Querido, 1982; pkt; roman; 2,00
VRIES, THEUN DE (OERSETTING), PIETER BOSKMA; Yn tongen; Triona Pers, 2000; in het fries vertaalde gedichten, omslag handgedrukt en -gebonden, binnenwerk offset; http://www.zolderman.nl/uitgaven/boskma.html; 10,00
VRIESLAND, VICTOR E VAN; Agesilaos; Wereldbibliotheek, 1962; geniet, ill Lou Strik, 32 pp; verhaal; 2,50
VROEGE, LIESBETH; Etoile du Nord; Prom, 1986; pbk; roman; 3,50
VROEGE, LIESBETH; Hartslag in Barcelona; Prom, 1989; pbk, 166 pp; verhalen; 4,00
VROMAN, LEO, L. VLEUGELHOF, M. MOK E.A.; Dichters omnibus ~ vijfde bloemlezing (Esso uitgave); Stols, 1958; ingenaaid, 46 pp; poezie; 2,50
VROMANS, LEO; De adem van Mars; Querido, 1975; pkt; roman; 2,00
VROMANS. LEO; De adem van Mars; Querido, 1975; pkt; roman; 2,00
VUYK, BEB E.A.; Tjantik Indonesia; Bussum: Novella, 1995; pbk; verhalen; 3,50
WAAGMEESTER, JILLES; Weg van het Midden 17; Triona Pers, 2003; handgedrukt en -gebonden, 12 pp; http://www.zolderman.nl/uitgaven/kopper.html koppermaandag; 4,00
WAALS, JACQUELINE E. VAN DER; Gebroken kleuren; C'bach, zj (2e dr); geb, 100 pp; poezie; 4,00
WAALS, JACQUELINE VAN DER (VERZAMELD DOOR SIPKE V.D. LAND); De mooiste gedichten van Jacqueline van der Waals; Kok, zj; geb + beschad. stofomsl, 146 pp; poezie; 3,50
WAALS, LAURENS VAN DER (RED); Apollo's reis door Nederland ~ Een verzameling geografische gedichten (nimmer dralend reeks); Nijgh, 1956; geb, stofomslag,198 pp; bloemlezing poezie; 4,50
WAGENVOORDE, HANNO VAN; Karillon van November; Querido, 1946; ingen, beschadiging, 24 pp; poezie; 2,50
WALSCHAP GERARD ; De wereld van Soo Moereman; Manteau, 1942; gelijmd, vergeeld, ills, 102 losgesneden pp; roman; 2,50
WALSCHAP, GERARD ; Een mens van goede wil; Manteau, 1983; pbk, omslag wat sleets, naamstempel schutblad, 240 pp; roman; 3,50
WALSCHAP, GERARD ; Ons geluk; Meulenhoff, z.j.; pbk, l. gebruikssporen 130 pp; roman; 3,50
WARMOND, ELLEN; Poezie; Triona Pers, 1993; bibliofiele uitgave, gevouwen plano met linosnede in omslag, nr 7/50; poezie; 12,00
WARREN, HANS; Geheim dagboek 1945-1948; Bakker, 1990; pbk, 226 pp; autobiogtrafie; 4,00
WARREN, HANS; Geheim dagboek 1949-1951; Bakker, 1986; pbk, 252 pp; autobiogtrafie; 3,50
WARREN, HANS; Geheim dagboek 1956-1957; Bakker, 1986; pbk, wat roestvlekjes, 228 pp; autobiogtrafie; 3,50
WEGGEMANS, ONNO; Oponthoud; Vliedorp, 2005; pbk, 64 pp (nieuw); verhalen; 12,50
WERFHORST, AAR VAN DE; Madame Jatzkowa; Querido, 1981; geb+stofomsl, ills, 146 pp; roman; 3,50
WERTHEIM, M.; De Laatste Levano; Elsevier, 1969; pbk, knikken omslag, gebruikksporen, 288 pp ; roman; 3,00
WERUMEUS BUNING, J.W.F.; Verboden verzen ~ Grafschrift voor M.van 't H. en andere gedichten; Querido, 1947; geb, tekst op (verkleurde) schutbladen, 40 pp; poezie; 4,50
WERUMEUS BUNING, J.W.F.; Voor twee stuiver anjelieren; Querido, z.j. (2); geb, naam op schutblad; poezie; 4,50
WERUMEUS BUNING, J.W.F.; Winter-aconiet; Querido, 1961; ingenaaid, roestvlekjes; poezie; 3,50
WILMA; De lichte nacht; B&K, 1986; geb, stofomslag, 192 pp; roman; 4,00
WIND, HARMEN; Vroege leerling; Triona Pers, 1998; 1 gedicht marginaal drukwerk; http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 9,00
WINKEL, G. TER (RED.); Het woord dat ik bedoel
~ poezoedagboek; Narratio, 1991; pbk, naam fr. p, ; poezie; 3,00
WINKLER, KEES; Vers uit de veren; Arbeiderspers, 1982 (1e druk); ingenaaid, 44 pp, knipseltje op franse pag ingeplakt, goed; poezie; 4,50
WINTER, LEON DE; De verhalen; Knipscheer, 1993; pbk, knikje omslag voor, 392 pp, HOOG POSTTARIEF; verhalen; 7,50
WISPELAERE, PAUL DE; Een dag op het land; Manteau, 1976; pbk, knikjes achterzijde, 72 pp; novelle; 3,25
WIT, AUGUSTA DE; Een witte Angora en enige mensen; Wereldbibliotheek, 1961; ingenaaid, ills, 46 pp, kaartje Paasgroet; proza; 3,00
WIT, AUGUSTA DE; Gods goochelaartjes; Querido, 1965; pkt, plastiek omslag laat wat los, vergeeld, vouwtjes, naam fr.p; roman; 2,00
WOESTIJNE, KAREL VAN DE; Het zatte hart (gedichten - Kaleidoscoop no. 12); Salm, z.j.; gecart, exlibr.stevig omsl, vergeeld, 40 pp; poezie; 5,00
WOESTIJNE, KAREL VAN DE; Vehalen; Wereldbibliotheek, 1959; ingenaaid, vlekje op omslag, ills, 56 pp; verhalen; 3,00
WOESTIJNE, KAREL VAN DE; Vehalen; Wereldbibliotheek, 1959; ingenaaid, knikje in omslag, naam op franse pag, ills, 56 pp; verhalen; 3,00
WOLF, RUTH; De wieken van de leeuwerik; Leopold, 1967; geb, stofomslag redelijk, 160 pp; over troubadour Bernard de Ventadour; 5,00
WOLFF, BETJE, AAGJE DEKEN; De historie van mejuffrouw Sara Burgerhart (uitgegeven door E.Bekker, Wed.ds.Wolff en A. Deken); Wereldbliotheek, 2005; geb, 414 pp, HOOG POSTTARIEF; correspondentie; 10,00
WOLFF-BEKKER, ELISABETH; De menuet en de dominees pruik; Wereldbibliotheek, 1954; ingenaaid, kleine besch aan rug, x + 24 pp; gedicht; 3,00
WOLKERS, JAN; De doodshoofdvlinder (Bij pocket 43); Bezige Bij, 1979; pkt; roman; 3,00
WOLKERS, JAN; Gesponnen suiker; Meulenhoff, 1967 (20e dr); pbk, kleine leesvouwen in rug, iets vergeeld, 174 pp; verhalen; 4,50
WOLKERS, JAN; Serpentina's petticoat; Meulenhoff, 1971; pkt, wat scheefgelezen; verhalen; 2,25
WOLKERS, JAN; Terug naar Oegstgeest; Malmberg, 2001; pbk, geplastificeerd, stikker+stempel school, 176 pp, netjes; roman; 3,50
WOLKERS, JAN; Terug naar Oegstgeest; Wolters-Noordhoff, 1998; pbk, naam binnenz.omsl, grote lijsters schooluitg, vlekjes, gebruikssporen, 192 pp; roman; 3,00
WOUDE, JOHAN VAN DER; De schipper van de Li; Nijgh, zj (4); geb, stofomslag niet helemaal gaaf, roest op schutbladen, 164 pp; roman; 3,50
WOUDE, JOHAN VAN DER; De stenen tafel; Nijgh, 1974; pbk; roman; 3,50
ZANDSTRA, EVERT; Het goddeloze veer; AP, 1955; geb, naam fr. pag, 352 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 3,50
ZIKKEN, AYA; De atlasvlinder; Atlas, 2002; pbk, tekst fr.p, 168 pp; roman; 5,00
ZOMEREN, KOOS VAN; Het requiem van Verdamme; Libris, 1993; pbk, knikje in omslag, 80 pp; novelle; 2,50
ZOMEREN, KOOS VAN; Otto's oorlog; WN, 1996; pbk, 224 pp; roman; 2,50
ZUIDERENT, AD; Singin in the rain (5); Mikado Pers, 1988; bibliofiele uitgave, 8vo, 4 pp in omslag met de hand gezet en gedrukt; poezie; 7,50
Zoektips
In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt een boek bestellen via onze
contactpagina.
U kunt
hier
klikken om in onze databank te kijken en te bestellen met een winkelmandje. Voer ιιn woord in: of de achternaam van de auteur of een woord uit de titel.
Het komt voor dat een boek niet in de calogus staat maar wel in de databank (of omgekeerd). Dan kunt u
het beste even een
bericht sturen.
Deze pagina is geactualiseerd op 2 januari 2010.
|