
AAFJES, BERTUS; De wereld is een wonder; M'hoff, 1967; pkt; roman; 1,50
AAFJES, BERTUS; Arenlezer achter de maaiers (Kronieken over kleine maar vergeten bijzonderheden in het oude en nieuwe testament); Querido, 1975; pocket; proza / bijbel; 2,50
AAFJES, BERTUS; De wereld is een wonder; M'hoff, 1967; pkt; roman; 1,50
AAFJES, BERTUS; In de Nederlanden zingt de tijd; Meulenhoff, 1976; gebonden, 172 pp; reisverhalen; 4,00
AAFJES, BERTUS; In de Nederlanden zingt de tijd; Meulenhoff, 1976; gebonden, 172 pp; reisverhalen; 4,00
AAFJES, V.D. GRAFT, KEMP,MORRIEN, E.A.; Dichters omnibus ~ negende bloemlezing (Esso uitgave); Stols, 1963; ingenaaid, 46 pp; poezie; 2,50
ALBACH, HESTER; Evenbeelden; de Prom, 1997; paperback, zeer netjes, 280 pp; roman; 7,00
ALINGS JR, WIM; Don Antonio; Wereldbibliotheek, 1966; ingenaaid, ills, 64 pp; verhaal; 2,50
ALINGS JR, WIM; Don Antonio; Wereldbibliotheek, 1966; ingenaaid, ills, 64 pp; verhaal; 2,50
ALPHEN, HIERONYMUS VAN; Kleine gedigten voor kinderen ~ Nauwkeurig nagedrukt naar de eerste uitgave van 1778; L.J.C. Boucher, z.j.; halflinnen, band wat sleets en rugbelettering zeer vaag, binnen pigmentvlekjes, ongenummerde pag.; poezie voor kinderen; 5,00
ALTENA, ERNST VAN; Vliegen in de letteren; MS&D, 1987; gebonden, stofomslag niet gaaf, ills; literatuur; 3,50
ANDEL, MARK VAN; De fontanel; Prometheus, 1997; paperback, 154 pp; roman; 4,50
ANDEL, MARK VAN; Smeltend ijs; Meulenhoff, 1992; paperback, 142 pp; verhalen; 4,00
ANDREUS, HANS; Denise; Querido, 1970; pkt, naam schutbl.; roman; 2,00
ANDREUS, HANS ; Valentijn; Querido, 1967; pkt, vlekjes op snee; verhaal; 2,00
ANDRIESSE, PETER; Desperado's; v.d. Velde, 1981; paperback, 88 pp; novelle; 3,00
ANDRIESSE, PETER; Het dertiende ongeluk; Bakker, 1982; paperback, 126 pp; verhalen; 3,00
APOL, P.; Achter tralies; Beuk, 1955; ingenaaid, naam op franse pag, 48 pp; poezie; 3,00
AUWERA, FERNAND; Ik wou dat ik een marathonloper was; Standaard, 1978; paperback, 122 pp; roman; 2,50
BAAREN, THEO VAN; De leegte tussen twee lampen; Meulenhoff, 1979; ingenaaid, 74 pp; poezie; 6,00
BAAREN, THEO VAN (OVER); Bzzlletin 180; Bzztoh, 1990; tijdschrift; biografisch; 3,50
BAAREN, THEO VAN, ANNA ENQUIST E.A.; Poeticaal ~ tien gedichten over het dichten; Triona Pers, 1997; cahier, handgezet en -gedrukt, marginaal drukwerk; bloemlezing poezie, http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 11,50
BAARS, M, TH. SONTROP, E. WARMOND E.A.; Dichters omnibus ~ 10e bloemlezing (Esso uitgave); Stols, 1964; ingenaaid, 46 pp; poezie; 2,50
BABYLON, DIRK VAN; De Brabantse Decamerone; Manteau, 1989; paperback, 214 pp; roman; 4,00
BACHRACH, A.G.H. &A.(RED); Moderne Encyclopdie van de Wereldliteratuur ~ 10 delen; De Haan /Standaard, 1980 - 1984; gebonden+stofomsl (ruggen iets verkleurd) prima staat, kompleet naslagwerk ned.+ vl.auteurs, ills + foto's, ca. 400 pp per deel (niet per deel te koop); over literatuur; 100,00
BAKKER, BERT EN WIM GIJSSEN; Maatstaf 13e jrg.no 1 april 1965 ~ Analyse van een kater, 1945-1965; Daamen, 1965; pkt; literatuur; 2,00
BAKKER, PIET; Jeugd in de Pijp; Elsevier, 1946; gebonden, vergeeld, ills, geplastificeerd, 128 pp; roman; 1,50
BARNARD, BENNO; Een engel van Rossetti; Arbeiderspers, 1981; paperback met stofomsl(wat verwschoten), 62 pp; poezie; 5,00
BARNARD, BENNO; Het meer in mij; Arbeiderspers, 1986; paperback met flappen, vlekjes op voorplat, 62 pp; poezie; 6,00
BARNARD, BENNO; Tijdgenoten; Atlas, 1994; paperback met flappen, 40 pp; poezie; 5,00
BARNARD, W., J. HERZBERG, KOOS SCHUUR, E.A.; Dichters omnibus ~ 10e bloemlezing (Esso uitgave); Stols, 1965; ingenaaid, 46 pp; poezie; 2,50
BATTUS; De encyclopedie; Querido, 1985; pkt; taal / humor; 2,50
BEEK, GEERT VAN; De steek van een schorpioen; Querido, 1968; gebonden, 166 pp; roman; 4,50
BEETS, NICOLAAS; Hildebrands voorbereiding; Bakker, 1956; pkt, knikje in achterplat, 192 pp; dagboek; 2,25
BELCAMPO; De Toverlantaarn van het Christendom; Kosmos. 1975; paperback, omslag iets sleets, binnenwerk goed, 168 pp; heiligenlegenden; 4,50
BELCAMPO; De zwerftocht van Belcampo; Kosmos, 1948 (4e dr); gebonden, geen s.o., franse pag verwijderd, 200 pp; reisverhalen; 4,50
BELCAMPO; Liefde 's verbijstering; Kosmos, 1954; gebonden+stofomsl, band wat verschioten, naam titelp, pags.rafelig, losgesneden, 134 pp; roman; 5,00
BELCAMPO; Verborgenheden; Querido, 1981; pkt; verhalen; 2,00
BENTIS, EVA; Maskerade; Contact, 1991; paperback, gesigneerd + datum door auteur, 194 pp; roman; 5,50
BERG, JOHAN VAN DEN; Het mondeling tekort; Holland, 1979; gelijmd, 32 pp; poezie; 3,00
BERG, SIMON P. VAN DEN; Allegorische verhalen; Veenman, 1978; paperback, enige stifstrepen op snee en een p, omslg sleets, 70 pp; verhalen; 3,00
BERGE, H.C. TEN; De bergen van Churchill; Bij, 1978; paperback, prijs en exl op franse pag, 238 pp; novellen; 4,50
BERGE, H.C. TEN; Zelfportret met witte muts + matglas; M'hoff, 1987; paperback; 2 novellen; 3,50
BERGE, H.C. TEN; Zelfportret met witte muts + matglas; M'hoff, 1987; paperback; 2 novellen; 3,50
BERGE, R. TEN; Een mooie vriend; Stabo, 1978; paperback, naam schutblad, 114 pp; verhalen; 3,00
BERGH, HERMAN VAN DEN; Kansen op een wrak; Querido, 1957; ingenaaid, enkele rafeltjes aan omslag, 64 pp; poezie; 4,00
BERGHOUT, C.; Glazen deuren; Donker, 1998; pkt; poezie; 3,50
BERK, MARJAN; De dag dat de mayonaise mislukte; Tiebosch, 1983; paperback, 160 pp; roman; 3,00
BERK, MARJAN; De zelfvergrootster; Arbeiderspers, 1986; paperback, 144 pp; roman; 3,50
BERK, MARJAN; Een blonde rat; Arbeiderspers, 1985; paperback, 146 pp; verhalen; 3,50
BERK, MARJAN; Een mooi leesboek; Atlas,1994; paperback, 122 pp; verhalen; 3,50
BERK, MARJAN; Liefde en haat; Tiebosch, 1982; paperback, vochtkringen op snee, hoekje uit fr.p, 112 pp; verhalen; 3,00
BERK, MARJAN; Oud is in; Arbeiderspers, 1990; paperback, 190 pp; verhalen; 4,00
BERNLEF, J, E. HOORNIK, B. VOETEN, E.A.; Dichters omnibus ~ zevende bloemlezing (Esso uitgave); Stols, 1961; ingenaaid, vlekjes omslag, 46 pp; poezie; 2,50
BERNLEF, J, E. HOORNIK, B. VOETEN, E.A.; Dichters omnibus ~ zevende bloemlezing (Esso uitgave); Stols, 1961; ingenaaid, 46 pp; poezie; 2,50
BERNLEF, J.; Boy; Querido, 2000; paperback, naam schutbl, 318 pp; roman; 7,00
BERNLEF, J.; Eclips; Querido, 1976; paperback, 158 pp, ; roman; 5,00
BERNLEF, J.; Man in het midden; Querido, 1994; paperback, naam schutbl, 318 pp; roman; 6,00
BERNLEF, J.; Onder de bomen; Querido, 1970; pkt, omsl.Peter v. Hugten, inh.iets vergeeld; roman; 3,50
BERNLEF, J.; Publiek geheim; Querido, 1987; paperback, binnenz.voor+achterplat sporen van cellotape, kreukelp.240 pp, foto Wolkers achterplat, scheefgelezen; roman; 4,50
BERNLEF, J. ; Hersenschimmen; WN Grote Lijsters, 1990; paperback, 176pp; roman; 3,50
BERTRAND, LOUIS ~ VERT AART VAN DER LEEUW; Kasper van de nacht ~ Verbeeldingen in de trant van Rembrandt en Callot; Prom, 1982; paperback, knikken achteromslag, ills, 142 pp; prozagedichten; 3,50
BESTEN, AD DEN & BERT VOETEN; De muze en het meisje; VBBB, 1957; ingenaaid, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BEURSKENS, HUUB; De stroman; M'hoff, 1982; paperback, stempel op franse pag, 100 pp; roman; 3,00
BEURSKENS, HUUB; Een hemel in de wind; Meulenhoff, 1999; paperback, 60 pp; poezie; 4,00
BEURSKENS, HUUB; Sensibilimente; M'hoff, 1991; paperback, klein knikje in omslag, 142 pp; roman; 3,50
BEURSKENS, HUUB E.A.; Eerste liefde; M'hoff, 1983; paperback; roman; 3,50
BEUSEKOM, W. VAN (RED); De muze op school; VBBB, 1961; ingenaaid, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BEUSEKOM, W. VAN (RED); De muze op school; VBBB, 1950; ingenaaid, ills, boekenweek, 56 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BEYL, RONALD [BEIJL]; Verlegen land; Cees Duine Uitgever, 2008 [Triona Pers]; bibiliofiele uitgave, linosnede Marije Bouman, 16 pp; poezie; 14,00
BIE, WIM DE; Meneer Foppe En Het Gedoe; Harmonie, 1988; paperback, naam fr.p, 180 pp, goede staat; satirische observaties; 4,00
BIESHEUVEL, J.M.A. en ANDEREN; Er was eens een sprookje; Meulenhoff, 1996; gebonden, stofomslag goed, enkele kleine vlekjes op snee, 176 pp; sprookjes; 4,00
BIESHEUVEL, MAARTEN, JAN SIEBELINK E.A.; Zonnige verhalen; M'hoff, 1991; paperback, 288 pp; verhalen; 3,50
BIJSTERBOSCH, WILLEM; De opzichter; Bakker, 1992; paperback, naam + tekst fr.pag, 120 pp; roman; 4,50
BIJSTERBOSCH, WILLEM; Ketser de neger; Bakker, 1990; paperback, naam schutbl, 114 pp; roman; 3,50
BILDERDIJK (OVER), H. BAVINCK; Bilderdijk als denker en dichter; Kok, 1906; paperback, 222 pp; studie; 7,50
BILDERDIJK, WILLEM ~ TOEL J.J. MAK.; Ridder Sox of de trouwlustige totebel gevolgd door Koekeloer of de verschalkte vleier; Wereldbibliotheek, 1956; ingenaaid, kleine knikjes in rand omslag, ills Pam G. Rueter, 66 pp; luchtige luimen; 4,00
BLAMAN, ANNA; De verliezers; M'hoff, 1960; gebonden, exl, 324 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 4,50
BLAMAN, ANNA; De verliezers; M'hoff, 1961 (4e dr); gebonden, stofomslag matig, 324 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 5,00
BLAMAN, ANNA; Over zichzelf en anderen; Meulenhoff, 1963; pkt, vergeeld, wat beschadigd; autobiografisch; 1,75
BLAMAN, ANNA; Over zichzelf en anderen; Meulenhoff, 1963; pkt; autobiografisch; 2,00
BLAMAN, ANNA; Overdag; M'hoff, 1958; gebonden, stofomslag matig, 146 pp; verhalen; 4,50
BLAMAN, ANNA; Overdag en andere verhalen; Meulenhoff, 1958; gebonden, vlek op rug, 148 pp; verhalen; 6,50
BLAMAN, ANNA; Vrouw en vriend; Meulenhoff, 1963; pkt, knikje omslag voor; roman; 2,00
BLIJSTRA, R.; De stem in de woestijn; Daamen, 1955; pkt, foezelig op snee, vergeeld; verhaal; 1,50
BLOEM, MARION; Geen gewoon Indisch meisje; Muntinga, 1985; pkt, omslag licht besch; roman; 2,00
BLOEM, MARION; Geen gewoon Indisch meisje; Muntinga, 1993; pkt; roman; 2,50
BLOKKER, J.A.; Sejour; Wereldbibliotheek, 1951; gecartonneerd, paasprent; novelle; 2,50
BLOKLAND, KEES; Aardse zaken; Cees Duine Uitgever, 2009; ingenaaid, ills Famke Hajonides, 48 pp; poezie; 15,00
BOER, HERMAN PIETER DE; De kellnerin en ander verhalen; Elsevier, 1981; paperback, ills. Pat Andrea, 160 pp; verhalen; 3,25
BOER, HERMAN PIETER DE; De nymfentrein en ander verhalen; Elsevier, 1982; paperback, ills. Pat Andrea, 176 pp; verhalen; 3,25
BOER, HERMAN PIETER DE; De vrouw in het maanlicht en ander zonderlinge verhalen; Elsevier, 1981; paperback, ills. Pat Andrea, 160 pp; verhalen; 3,25
BOER, HERMAN PIETER DE; De vrouw in het maanlicht en ander zonderlinge verhalen; Elsevier, 1981; paperback, ills. Pat Andrea, 160 pp; verhalen; 3,25
BOER, HERMAN PIETER DE; Het herenhotel en ander verhalen; Elsevier, 1980; paperback, knik in omslag, ills. Pat Andrea, 160 pp; verhalen; 2,00
BOL, J. VAN DER; Kijk, A.M. de Jong; Querido, 1980; paperback, ills, 96 pp; biogr; 3,50
BOM, EMMANUEL DE (RED); Vlaanderen, O welig huis ~ Zooals Vlaamsche schrijvers hun land zien; Wereldbibliotheek, 1939; gebonden, bandontwerp Jozef Cantre, band iets verkl, foto's, 320 pp; over literatuur; 7,00
BOMANS, GODFRIED; De avonturen van Bill Clifford; Elsevier, 1961; pkt, lichte slijtage; persiflage op detectiveroman; 2,00
BOMANS, GODFRIED; Noten kraken; Elsevier, 1962; gebonden z. stofomsl, 236 pp; verhalen; 3,50
BOMANS, GODFRIED; Pieter Bas; Spectrum, 1989; gebonden, naam titelpag, ills, 206 pp; roman; 7,50
BOMANS, GODFRIED; Pieter Bas; Spectrum, 1989; gebonden, naam titelpag, ills, 206 pp; roman; 7,50
BOMANS, GODFRIED; Wonderlijke nachten; Geill.Pers, 1962; pkt, knikjes, ills; verhaal; 2,00
BONTRIDDER, ALBERT; Huizen vieren haat; Elsevier, 1979; ingenaaid, 48 pp; poezie; 3,50
BONTRIDDER, ALBERT; Huizen vieren haat; Elsevier, 1979; ingenaaid, 48 pp; poezie; 3,50
BOOGAARD, THEO VAN DEN; Theo van den Boogaard tekent De Dood ~ Boekenweektest 2003; Openb Bib, 2003; pkt, ills; Boekenweek; 2,00
BOOGAART, PIETER UIT DEN; Gronings verkouden & andere vermakelijke taalverschijnselen; Kosmos, 1992; paperback, tekst+naam fr.p, 98 pp; taal; 2,50
BOOMSMA, GRAA; De geest van lavendel; Prometheus, 1995; paperback; roman; 3,50
BOOMSMA, GRAA; Vrijheid in de steigers; Knipscheer, 1985; paperback, sticker op omslag zichtbaar verwijderd, 208 pp; Amerikaanse literatuur; 4,50
BOONSTRA, ROMMERT; De geschiedenis van het vergeten; Triona Pers, 2001; handgedrukt en -gebonden, 20 pp; http://www.zolderman.nl/uitgaven/boonstra.html; 10,00
BOOSE, JOHAN DE; Gestuite vlucht; Bij, 1998; paperback, 188 pp; verhalen; 4,00
BORDEWIJK, F.; Bij gaslicht; Nijgh, 1951; gebonden, stofomslag matig, verder goed, 170 pp; bundel verhalen; 4,00
BORDEWIJK, F.; Bij gaslicht (salamander 371); Querido, 1975; pkt, naam titelp., stiftstreep basissnee; bundel verhalen; 2,50
BORDEWIJK, F.; De wingerdrank; Nijgh & V Ditmar, 1950 (Nimmer Dralend reeks 25); geb, geen s.o., 180 pp; bundel verhalen; 4,50
BORDEWIJK, F.; Het Eiberschild (salamander 464); Querido, 1979; pkt, naam titelp., stiftstreepbasissnee, woordenlijst achterin; hist. roman; 3,00
BORDEWIJK, J.; Veuve Vesivius (lit.pocketserie nr.24); Bij, 1959; pkt, voorplat K.Beunis, binnenills. Fiep Westendorp; proza; 4,50
BORGERS, GERRIT (RED); De muze viert feest; CPNB, 1960; ingenaaid, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BORGERS, GERRIT (RED); De muze viert feest; CPNB, 1960; ingenaaid, ills, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BORSBOOM, ALEX; Het ontsluisterend sterven; Passage, 1991; paperback, 148 pp; roman; 5,00
BOSCH, F. VAN DEN; Het regenhuis; Querido, 1978; paperback, roestvelkkig, 116 pp; verhalen; 3,00
BOSCH, F. VAN DEN; In een plooi van de tijd; ECI, 1984; gebonden + stofomsl, 108 pp; verhalen; 4,00
BOSKMA, PIETER, THEUN DE VRIES (VERT); Yn tongen; Triona Pers, 2000; in het fries vertaalde gedichten, omslag handgedrukt en -gebonden, binnenwerk offset; http://www.zolderman.nl/uitgaven/boskma.html; 10,00
BOUDEWIJNS, LEO; Verliefd op Polymnia; Fontein, 1985; paperback, omslag verkleurd, vlekjes op snee,112 pp; drie verhalen; 3,50
BOUDIER BAKKER, INA; Het spiegeltje; Van Kampen, zj (15e); gebonden+stofomsl, exlib, vlekken schutblad, 232 pp; roman; 3,50
BOUDIER-BAKKER, INA; Een vriendschap; Elseviers weekblad,1957; gelijmd, omslag met knikjes, niet in de handel, 110 pp; verhalen; 3,50
BOUDIER-BAKKER, INA; Het spiegeltje; Van Kampen, zj (15e); gebonden, zonder stofomslag, wat scheefgelezen, 232 pp; roman; 3,00
BOUDIER-BAKKER, INA; Honger; Querido, 1969; pkt, naam schutblad, knikje voorplat; ; 1,75
BOUDIER-BAKKER, INA; Kinderen; Kampen, zj; gebonden, deukje omslag, 166 pp; verhalen; 3,00
BOURGONJE, FLEUR; De terugkeer; M'hoff, 1986; paperback; novelle; 2,50
BOURGONJE, FLEUR; De verstoring; Pandora, 1995; pkt; verhalen; 2,00
BOURGONJE, FLEUR; Spoorloos ; Meulenhoff, 1985; paperback, 108 pp; roman; 4,00
BOUTENS, P.C.; Beatrijs; Van Dishoeck, 1967 (45e); gebonden, stofomslag gescheurd, gerpareeerrd, 62 pp; poezie; 4,50
BOUTENS, P.C.; De wraak; Wereldbibliotheek, 1949; geniet, ills, kalligrafie, enkele kleine knikjes, 16 pp; chinees sprookje; 2,50
BOUTENS, P.C.; Tusschenspelen; Boucher, 1942; gebonden, stofomslag besch, 198 pp; poezie; 4,00
BOUTENS, P.C.; Tusschenspelen; Boucher, 1944; gebonden, naam op schutbl, 108 pp; poezie; 4,50
BOUWERS, LENZE L.; Leven; Vuurbaak, 1977; paperback; poezie; 3,50
BRAAK, MENNO TER; Van oude en nieuwe Christenen; V Oorschot, 1961; paperback, 250 pp; essay; 4,00
BRABANDER, GERARD DEN; Verzamelde gedichten; Bij, 1966; paperback, sporen van paperclip fr.p, tekst op titelp, 252 pp, redelijk tot goede staat; poezie; 6,50
BRAKMAN, WILLEM; Water als water; Querido, 1965; gebonden + stofomsl (sleets), roestvlekjes, 118 pp; verhalen; 5,00
BRANDT CORSTIUS, J.C. (RED); De muze vertelt; VBBB, 1958; ingenaaid, ills, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BRANDT CORSTIUS, J.C. (RED); De muze vertelt; VBBB, 1958; ingenaaid, ills, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BRANDT CORSTIUS, J.C. (RED); De muze vertelt; VBBB, 1958; ingenaaid, ills, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
BRANDT, WILLEM; De Keerkringvogel; Hollandia, 1980; paperback, vergeeld op snee, ills, 92 pp; poezie; 4,50
BREDERODE, D. VAN; Modern dedain; Querido, 2006; paperback, 48 pp; pamflet; 3,00
BREDERODE, DESANNE VAN; Mensen met een hobby; Querido, 2003; paperback, blinddruk naam schutbl, 404 pp, (HOOG POSTTARIEF); roman; 6,50
BREUGELMANS, YVONNE; Groeten aan Zeno; Triona Pers, 2004; handgedrukt en -gebonden, ills, 16 pp; http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 9,50
BRIJS, STEFAN; Kruistochten; Atlas, 1998; paperback, naamblinddruk schutbl, voorplat deukje, over vlaamse schrijver186 pp; polemische essays,; 5,00
BROECK, W. VAN DEN; Het gevallen baken; Bezige Bij, 1991; paperback, 230 pp; autobiografisch; 4,50
BROECK, WALTER VAN DEN; Gek leven na het bal! - Het beleg van Laken 2; Houtekiet, 1989; paperback, 268 pp; roman; 4,50
BROECK, WALTER VAN DEN; Querido Hermano; Houtekiet, 1988; paperback, gebondenruikssporen, 180 pp; briefwisseling; 4,00
BROECK, WALTER VAN DEN ; Lang weekend; Houtekiet, 2003; gebonden, 314 pp, HOOG POSTTARIEF ; roman; 6,00
BROKKEN, J. E.A.; Met liefde ~ nieuwe nederlandse verhalen; Contact, 1993; pkt; verhalen; 3,00
BROUWERS, MARJA; De feniks; Bij, 1985; paperback, 200 pp; familiekroniek; 4,00
BRUGGEN, CARRIE VAN (OVER), FONTIJN, JAN, DINY SCHOUTEN; Carry van Bruggen ~ Een documentatie; Nijgh, 1985; paperback, omsl.wat sleets, rug leesvouwen, foto's, 288 pp; biografie; 6,00
BRUGGEN, CARRY VAN; Vierjaargetijden; Querido, 1967; pkt, naam schutbl.; jeugdherinneringen; 2,00
BRUNE, JOHAN DE; Bancket werck van goede gedachten; Wereldbibliotheek, 1943; gekart, band Georg Rueter, exl op schutbl, naam op titlepag, ill, 56 pp; gedachten; 4,00
BRUNEL, LUCAS; Berkenwit; Triona Pers, 2006; handgedrukt en -gebonden, 12 pp; http://www.zolderman.nl/uitgaven/berkenwit.html; 11,00
BRUSSE, M.J. ; Boefje; Brusse's uitg., 1953; gebonden, ills, 158 pp; roman; 3,50
BRUSSE, M.J. ; Boefje; Agathon, 1987; paperback, sticker omslag, ills, 146 pp; roman; 2,50
BRUSSE, M.J., H. HEIJERMANS, G. WALSCHAP, F. MASEREEL; De tweede grote vier omnibus ( Stad = beeldroman Fr, Masereel); Arbeiderspers, 1963; gebonden, z.stofomsl, rug verkleurd, oortjes hoek, ills (hoog posttarief) ; romans; 6,50
BRUYN, FRANS DE; De regen schuilt in ons; Ontwikkeling, Bruna, 1956; gebonden, naam fr.pag, 156 pp; roman; 3,00
BάCH, BOUDEWIJN; De rekening; Arbeiderspers, 1989; paperback met flappen, naam schutbl., foto auteur achterflap, 178 pp; roman; 6,00
BάCH, BOUDEWIJN; Het Dolhuis; Arbeiderspers, 1988; paperback met flappen, naam schutbl., 186 pp; roman; 6,00
BUCH, BOUDEWIJN &A ~ SNOECKS; Het vuurtorengevoel, in Snoecks 91 (en andere artikelen); Snoeck, 1991; paperback, foto's, 520 pp, conditie goed; tijdschrift; 7,50
BUCH, BOUWDEWIJN; In gedichten; Arbeiderspers, 2004; paperback, folie achterplat laat iets los, register, 194 pp; verzameld werk poezie; 7,50
BUDDINGH', C (OVER); Bzzlletin 158; Bzztoh, 1988; tijdschrift; biografisch; 3,50
BUDDINGH', C (OVER); Bzzlletin 158; Bzztoh, 1988; tijdschrift; biografisch; 3,50
BUDDINGH, C.; Niets spreekt vanzelf; Nijgh, 1981; gebonden(linnen), kl.formaat, 92 pp ; aforismen; 3,50
BUITENRUST HETTE, F EN J.H. VAN DEN BOSCH; Uit de ideeen van Multatuli (no.24); Tj Willink, 1910; gebonden, rug + band l. beschadigd, 108 pp; literatuur; 3,00
BULTHUIS, RICO; Siegfried E. van Praag ~ een schrijver en zijn werk; Leopold, 1969; paperback, hoekje uit schutblad, foto's, 142 pp; biografisch; 4,00
BURGSTEDDE, PETER JOANNES; Mijn boosaardige zuster Elektra; Rap, 1979; paperback, 74 pp; verhalen; 3,50
BURNIER, ANDREAS; De litteraire salon; Querido, 1984; naam binnenz.omslag, 126 pp; roman; 4,00
CAMPERT, J.AN (OVER:) HAN G. HOEKSTRA; Over Jan Campert; Salm, 1946; gebonden, band verkl, stofomslag besch, exl verwijderd op schutblad, 64 pp; poezie; 5,00
CAMPERT, JAN; Wier; Bakker, 1961; pkt, knikjes omslag en binnenw; zeeuwse roman; 1,75
CAMPERT, REMCO; Somberman's actie; CPNB, 1985; pkt, boekenweek, 96 pp; verhaal; 1,50
CARMIGGELT, SIMON; Fluiten in het donker; ABC-boeken, 1967; paperback, knikje omsl.voorz, 150 p; verhalen; 4,00
CARMIGGELT, SIMON; Een stoet van dwergen; Querido, 1981; pkt; verhalen; 2,25
CARMIGGELT, SIMON; Elke ochtend opstaan; AP, 1973 (3e dr); paperback, wat vlekkig op snee, 180 pp; humor; 3,50
CARMIGGELT, SIMON; Haasje over; AP, 1957 (2e); gecart, 104 pp; humor; 4,50
CARMIGGELT, SIMON; Klein beginnen ~ Avonturen met kinderen; Arbeiderspers, 1950 (1e dr); gebonden, geen s.o., vlekje op omslag, wat vergeeld, ills Otto Dicke, 126 pp; humor; 4,50
CARMIGGELT, SIMON; kleine avonturen aan de tap; Lucas Bols, 1973; paperback, roestvelkjes, 48 pp; spec.uitg. bundel verhalen; 3,50
CARMIGGELT, SIMON; Kroeglopen ; Querido, 1977; pkt; verhalen; 2,50
CARMIGGELT, SIMON; Kroeglopen 2; Querido, 1977; pkt; verhalen; 2,50
CARMIGGELT, SIMON; Louter leugens; Bbij, 1951 (1e); gecart, omslag geknikt, 168 pp; humor; 4,00
CARMIGGELT, SIMON; Ping pong; AP, 1954 (4); gebonden, 122 pp; humor; 5,00
CARMIGGELT, SIMON; Slenteren; AP, 1976 (5e dr); paperback, wat vlekkig op snee, 174 pp; humor; 3,50
CARMIGGELT, SIMON; Vliegen vangen; Arbeiderspers, 1956; gecart, gebondenruikssporen binnen en buiten, 122 pp; verhalen; 3,50
CAUWELAERT, AUGUST VAN; Fantasie zei meneerke; Snoeck, 1943; gebonden, roest, ills, 130 pp; roman; 4,00
CEULAER, JOSE DE; Te gast bij Nederlandse auteurs; Nijgh, zj (2e); paperback, foto's, 122 pp; biografie; 3,50
CLAES, ERNEST ; De witte; Wereldbolbiotheek, 1950; gebonden, rug verkleurd, roestvlekjes, pentek Felix Timmermans, 228 pp; roman; 6,50
CLAES, ERNEST ; Jeroom en Benzamien; Standaard, 1946; gebonden, rug wat beschadigd, 176 pp,; verhaal; 3,50
CLAUS, HUGO; De zwaardvis; CPNB, 1989; pkt, exlibris, boekenweek; roman; 2,00
COHEN, JOSEF; De tocht van de dronken man; Wereldbibliotheek, 1950; ingenaaid, 70 pp; verhaal; 3,00
COLMJON, GERBEN; De beweging van tachtig; Aula, 1963; pkt, rug gevlekt; literatuurgeschiedenis; 2,25
CONSCIENCE, HENDRIK; Het goudland; Manteau, 1977; paperback, 246 pp; verhalen; 4,00
COOLE, MARCEL; Het andere uur; Heideland, 1969 (3e); pkt, 80 pp; poezie; 3,50
COOLEN, ANTON; Dorp aan de rivier; Nijgh, 1985; paperback, scheefgelez, kreukels voorplat, gebondenruikssporen, 246 pp; roman; 3,50
COOLEN, ANTON; Peelwerkers; Nijgh, 1980; paperback, naam schutblad, 158 pp; roman; 3,50
COOLEN, ANTOON; De Ontmoeting; Vereeniging ter Bevordering van de Belangen des Boekhandels, 1947; paperback, omslag iets sleets, 80 pp; Boekenweek; 5,00
COOLEN, ANTOON; Stad aan de Maas; Nijgh, 1962; gebonden, 272 pp; roman; 4,00
COOLEN, ANTOON ; Dorp aan de rivier ~ film+t.v.-editie; Nijgh, z.j. 31ste druk; paperback, foto's, 2 verschill.soorten papier, 248 pp; roman; 4,00
CORNELISSE, PAULIEN; Taal is zeg maar echt mijn ding; Contact, 2009; paperback, 230 pp, netjes; taal / nieuwe veelgebruikte uitdrukkingen; 5,00
CORNETS DE GROOT, R.A; Tropische jaren; de Prom, 1986; paperback, voor-en achterplat met wat kreukels, l.gebruikssporen, 140 pp; roman; 3,50
CORTE, JULES DE; Dromen en verhalen; Fontein, 1989; paperback, 196 pp; verhalen; 5,00
COSTA, RONALD DA; Overspannen en ontspannen; Vliedorp, 2008; paperback, 60 pp (nieuw); overpeinzingen n.a.v. een burnout; 12,50
COUPERUS, LOUIS; Aan de weg der vreugde; Querido, 1982; pkt (salamander 540); roman; 4,00
COUPERUS, LOUIS; Antiek toerisme ~ een roman uit oud-Egypte; Goossens, 1983 (10e dr); paperback, 142 pp; roman; 4,50
COUPERUS, LOUIS; De stille kracht; Veen, 1979; paperback, vlekje op snee, naam fr.p, omsl.wat slijtage, 206 pp; roman; 4,00
COUPERUS, LOUIS; De zwaluwen neergestreken; Querido, 1964; pkt, naam fr.p, vergeeld, 186 pp; korte verhalen; 4,00
COUPERUS, LOUIS; Legenden van de blauwe kust; Elsevier, 1951; paperback, 158 pp; Haagsche schetsen; 4,00
COUPERUS, LOUIS; Van oude mensen, de dingen die voorbijgaan; Veen, 1979; paperback, omsl.wat slijtage, naam fr.p, 342 pp; roman; 4,50
COUPERUS, LOUIS (OVER); Als ik bij voorbeeld de geest van mijn moeder op den rand van mijn bed zag zitten; CPNB, 1974; paperback, ills, knik voorplat, Boekenweek; biografisch; 2,00
COUPERUS, LOUIS (OVER); Bzzlletin 161-163; BZZToh, dec. '88-jan. '90; tijfdschrift, kerug ex.; literaire artikelen; 3,50
COUPERUS, LOUIS (OVER:) VOGEL, ALBERT; Louis Couperus ~ Een schrijversleven (eerste druk verschenen onder de naam De man met de orchidee); Elsevier, 1980; paperback met fotokatern, omslag wat verkleuring, 278 pp; biografie; 7,00
COUPERUS, LOUIS ~ VOGEL, ALBERT (VERZAMELD EN INGELEID); Van week tot week ~ Intieme Impressies van Louis Couperus; Elsevier, 1982; paperback, naam titelp, 112 pp; biografisch werk; 4,50
COUVEE, D.H.; Protest per prent ~ Schoppen tegen heilige huisjes; CPNB, 1971; gelijmd, omslag sleets met knikjes en deukjes, gebondenruikssporen, ills, ongenumm.; spotprenten / boekenweekgeschenk; 3,50
CRANSHOFF, WERNER (RED); Pijn en puin ~ Jonge Vlaamse estetische poezie; Manteau, 1966; pkt; bloemlezing poezie; 2,50
DAISNE, JOHAN; De man die zijn haar kort liet knippen; Manteau, 1973; paperback, film-dossier, vochtgolfjes in filmsossier bovenaan, 190 pp; roman; 4,50
DAISNE, JOHAN; De vierde engel; Wereldbibliotheek, 1959; brochure, ill, 16 pp; verhaal; 3,00
DAISNE, JOHAN; Zes domino's voor vrouwen; Nijhg, 1953; gebonden, zonder stofomsl, dubbel deel, 304 pp; roman; 4,50
DANTZIG, RUDI VAN; Afgrond; Atlas, 1996; paperback, naam fr.p, 318 pp; verhalen; 6,50
DANTZIG, RUDI VAN, MARJON BERK, CEES NOOTEBOOM E.A.; Strandboek; Atlas, 1995; paperback, 319 pp; verhalen; 4,00
DEBROT, COLA; Bid voor Camille Willocq; Meulenhoff, 1987; paperback, 62 pp; novelle; 3,00
DEKKER, MAURITS, B. STROMAN, TONNY VAN DER HORST EN PIET VAN LISHOUT; Klaverblad van vier; Wereldbilbliotheek, 1952; paperback, 4 houtgravures, 142 pp; novelles; 3,50
DENDERMONDE, MAX; De duiven boven moeders graf; Manteau, 1984; paperback, 140 pp; parabelen; 2,50
DENDERMONDE, MAX; Een roerige bruiloft op Adrillen; Prom, 1992; paperback, stickertje op rug, 176 pp; roman; 5,00
DENDERMONDE, MAX; Kom eens om een keizer; CPNB, 1973; pkt, ills, de rug van dit boek is nauwelijks verkleurd, boekenweek; verhaal; 2,75
DENDERMONDE, MAX; Trap op, trap af; Querido, 1967; gebonden, stofomslag goed, 96 pp; vertelling; 4,50
DENEYER - VAN GARSSE, MONA; De leeuweriken zijn geland; e.b., 2001; gelijmd, 36 pp; poezie; 2,00
DERMOUT, MARIA; Nog pas gisteren; Querido, 1955; gebonden, binnenkant vergeeld, 170 pp; roman; 3,00
D'HAEN,CHRISTINE; Zwarte sneeuw; Meulenhoff, 1989; paperback, p.kinkikjes, 130pp; ; 4,50
DIJK, OTTO; De laatste der kolonialen en andere televisiespelen; Arbeiderspers, 1966; paperback, knikje omslag, 150 pp; teksten ; 3,00
DIS, ADRIAAN VAN; De rat van Arras; Bijenkorf, 1986; paperback, rug iets verkl, 54 pp; novelle; 3,50
DIS, ADRIAAN VAN; De rat van Arras; Bijenkorf, 1986; paperback, knikje omslag, 54 pp; novelle; 3,50
DIS, ADRIAAN VAN; Indische duinen; Meulenhoff, 1994; paperback, paar deukjes in omslag, 316 pp; roman; 7,00
DIS, ADRIAAN VAN; Indische duinen; Meulenhoff, 1995; paperback, rug iets verkl, 316 pp; roman; 7,00
DIS, ADRIAAN VAN; Indische duinen; Meulenhoff, 1995; paperback met stofomsl, 316 pp; roman; 7,00
DIS, ADRIAAN VAN; Zilver of het verlies van de onschuld; Meulenhoff, 1989; paperback, 160 pp; roman; 4,00
DIS, ADRIAAN VAN; Zilver of het verlies van de onschuld; Meulenhoff, 1989; paperback, naam uit franse pag geknipt, 160 pp; roman; 4,00
DIS, ADRIAAN VAN, DOESCHKA MEIJSING, JAN SIEBELINK E.V.A.; Goed gebundeld 1992; Bruna, 1002; paperback, 190 pp; verhalen; 3,00
DONK, ALBERT; De doos van het gedicht; Beuk, 1969; ingen, 36 pp; poezie; 3,50
DONK, ALBERT; Pik in 't is winter; Beuk, 1973; ingenaaid, naam op franse pag, 28 pp; poezie; 3,00
DONKER, ANTHONIE (RED); De dichter en de muze; VBBB, 1964; ingenaaid, rug verkleurd, boekenweek, 96 pp; bloemlezing poezie; 4,00
DONKER, ANTHONIE (RED); De dichter en de muze; VBBB, 1964; ingenaaid, boekenweek, 96 pp; bloemlezing poezie; 4,00
DONKER, ANTHONIE (RED); De dichter en de muze; VBBB, 1964; ingenaaid, vetvlekkes, omslag niet gaaf, boekenweek, 96 pp; bloemlezing poezie; 2,00
DOOLAARD, A. DEN; Wampie; Querido, 1951; gebonden, 209 pp; roman; 2,50
DOOLAARD, A. DEN; Wampie; Querido, 1971; paperback, 148 pp; roman; 3,00
DOOLAARD, A. DEN; Wampie; Querido, 1962; pkt; roman; 1,50
DORIS G.; Monddood ~ Ik was de vrouw van een terrorist; Mouria, 2005; paperback, als nieuw; autobiografisch; 6,00
DORRESTEIN, RENATE; Heden ik; Contact, 1993; paperback, 208 pp; autobiografisch over ziekte ME; 4,00
DORRESTEIN, RENATE; Verborgen gebreken; Pandora, 1999; pkt, vlekje op snee; roman; 3,50
DORRESTEIN, RENATE; Vreemde streken; Contact, 1989; pkt; roman; 3,00
DORRESTEIN, RENATE; Want dit is mijn lichaam; CPNB, 1997; pkt, Boekenweek, 96 pp; verhaal; 1,50
DREXHAGE, HEMMO (SAMENSTELLING); Dieren op versvoeten; Areopagus, 1985; paperback met flappen, ills, 62 pp; poezie / dieren; 3,00
DRS P. (INL) + bijdragen andere auteurs zoals Buddingh, Herzberg; Poesie; CPNB, 1972; gebonden, cellophaan op kneep wat los, ills, boekenweek; oude & nieuwe poesierijmen; 3,00
DUBOIS, P.H.; Een vinger op de lippen; Nijgh, 1985; paperback, 160 pp; roman; 3,50
DUBOIS, PIERRE H.; Dimensie; Bloemendaal, 1981; tschr, dec 1981; poezie; 2,50
DUBOIS, PIERRE H.; Een vinger op de lippen; Nijgh, 1985; paperback, 160 pp; historische roman; 3,50
DUBOIS, PIERRE H.; Het oog van Guardi; Nijgh & Van Ditmar, 1986; paperback, 160 pp; roman; 3,50
DUIJSER, J.L.PH.; Letterkundig leesboek II ~ negentiende eeuw; Wolters, 1897; gebonden. 322 pp; schoolboek; 4,00
DUINKERKEN, ANTON VAN; Beeldenspiegel van Nederlandse dichters; Spectrum, 1957; pkt; poezie; 2,00
DUINKERKEN, ANTON VAN; De mensen hebben hun gebreken; Spectrum, zj; pkt; literatuurgeschiedenis; 1,75
DUINKERKEN, ANTON VAN; Legende van de tijd; Spectrum, zj (2e dr); pkt; bespiegelingen; 1,75
DUINKERKEN, ANTON VAN; Twee vierkante meter; Wereldbibliotheek, 1957; ingenaaid, knikje in 1e pag, ill Johan H. van Eikeren, 68 pp; verhaal; 3,00
DUINKERKEN, ANTON VAN; Twee vierkante meter; Wereldbibliotheek, 1957; ingenaaid, ill Johan H. van Eikeren, 64 pp; verhaal; 3,00
DUINKERKEN, ANTON VAN (RED); De muze en de zeventien provincien; VBBB, 1962; ingenaaid, ills, vlekkig, boekenweek, 92 pp; bloemlezing poezie; 3,50
DULLAART, HEIMAN; Bloemlezing; B&K, zj; ingenaaid, franse pag verwijderd; poezie; 2,50
DULLAART, HEIMAN; Bloemlezing; B&K, zj; ingenaaid, omslag iets besch, 32 pp; poezie; 2,50
DULLEMEN, INEZ VAN; Een hand vol vonken; Querido, 1984; pkt, als nieuw; verhalen; 2,25
DULLEMEN, INEZ VAN; Een hand vol vonken; Querido, 1969; pkt; verhalen; 2,25
DULLEMEN, INEZ VAN; Koud; Triona Pers, 1996; handgedrukt en -gebonden; korte tekst, http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 9,50
DULLEMEN, INEZ VAN; Logeren op een vulkaan ~ Nieuwe reisbrieven uit Amerika ; Querido, 1971; paperback, 136 pp; reisverhaal; 4,00
DULLEMEN, INEZ VAN; Ontmoeting met de andere; Wereldbibliotheek, 1949; gebonden, rug niet helemaal gaaf; roman; 4,50
DULLEMEN, INEZ VAN; Oog in oog; Querido, 1977; paperback, 156 pp; reisverhalen VS; 4,00
DULLEMEN, INEZ VAN; Vroeger is dood; Querido, 1985; pkt, naam titelp.; roman; 2,50
DULLEMEN, INEZ VAN; Vroeger is dood; Querido, 1990; pkt, naam fr.p, wat vlekjes; autobiografisch / ouderdom; 2,50
DULLEMEN, INZE VAN; Na de orkaan en andere verhalen; Querido, 1983; paperback, iets scheefgelzen; verhalen; 3,00
DURA, CARLA (OVER WIM SIMONS); Ongetemde kracht; Cees Duine Uitgever, 2009; paperback, ills Martina Wagner-Mohr, 64 pp; poezie; 15,00
DURLACHER, JESSICA (SAMENST); Op de man af; Bakker, 1994; paperback, deukjes in omslag; roman; 3,00
EEDEN, FREDERIK VAN; Van de koele meren des doods; Wereldbibliotheek, 1973; paperback, 264; roman; 5,00
EEKHOUT, JAN H.; Het goddelijk paard; Callenbach, zj; ingenaaid, omslag wat gebondenruikssporen, stempeltje op franse pag, verder goed, 68 pp; poezie; 4,50
EERENBEEMT, NOUD VAN DEN; De berenkuil; Arbo, 1968; gebonden, roestvlekjes op snee, ills, 236 pp; familieroman; 4,50
EERENBEEMT, NOUD VAN DEN; De berenkuil; Arbo, 1968; gebonden+ stofomsl(beschadigd), ills, 236 pp; familieroman; 4,50
EGGELS, ELLE; Kroniek van een onbegrepen liefde; Vassallucci, 2001; paperback, naam op voorplat, enkele kleine papierknikjes, 248 pp; roman; 6,00
ELBURG, JAN G.; De kikkers van Potter; Bij, 1981; paperback, 154 pp; kort proza; 4,00
EMANTS, MARCELLUS (OVER), BOERWINKEL, F.; De levensbeschouwing van Marcellus Emants; Ten Have, 1943; gebonden, exl, een weinig roest, 189 pp; biografisch; 7,50
ENGELMAN, JAN; Adam zelf, heeren der schepping op den keper bekeken (Uilenreeks nr. 30); de Waal, 1937; gebonden, verschoten rug, ills, 48 pp68 pp; uitspraken; 3,50
ENGELMAN, JAN; Tuin van Eros; Querido, 1938; gecart, band verkleurd, roestvlekkig, 54 pp; poezie; 2,50
ENGELMAN, JAN (RED); Twee muzen; VBBB, 1955; ingenaaid, ills, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
ENQUIST, ANNA; Het geheim; Arbeiderspers, 1997; paperback, 204 pp, goed ex.; roman ; 6,00
ENQUIST, ANNA, FREEK DE JONGE E.A.; Elegance Sportribune; Elegance, 2000; pkt; 5 literaire sportverhalen; 1,50
ENT, ANTON; Zwart zilver; AP, 1989; ingenaaid, 48 pp; poezie; 5,00
ENT, H. VAN DER (RED); Literatuur en ethiek; Boekencentrum, 1977; gebonden, bibl.fiche, 244 pp; literatuur; 4,50
ERKEL, RONALD VAN; Peer; Woelrat, 1987; paperback, naam fr.p, 226 pp; roman; 4,00
FABRICIUS, JAN; Uit mijn tijd; Torenlaan, 1961; gebonden, geen s.o., knik in eerste pagina's, zw/w ills, 119 pp; biografie Ned. Indie; 6,00
FABRICIUS, JAN (in samenwerking met Anne de Vries); De ring van de profeet; Callenbach, z.j. 1973; Geb(linnen wat sleets), zonder stofomsl., scheef gelezen, wat roestvlekjes, 224 pp; roman; 4,00
FAHNER, CHR.; Het Woord in de taal; Nijmegen: Thieme, 1983; gebonden, ills (nieuwjaarsgeschenk); taal; 6,00
FERGUSON, MARGARETHA; Angst op Java; Nijgh & Van Ditmar, 1991; paperback, kleine leesvouwtjes, woordenlijst, 240 pp; indische roman; 5,00
FERGUSON, MARGARETHA; Zon en andere doodsverhalen; Leopold, 1980; pkb, klein knikje in achterplat, 116 pp; verhalen; 3,50
FERRON, LOUIS; Het stierenoffer; Bij, 1975; paperback, leesvouw 252 pp; roman; 4,50
FERRON, LOUIS; Niemandsbruid; Bezige Bij, 2005; paperback, blinddruk fr.p, als nieuw, 252 pp; portret A. Schopenhauer; 7,00
FONTEYNE, NORBERT EDGARD; Kinderjaren; Atlas, 1998; paperback, omslag licht verkleurd, 196 pp; geromatiseerde memoires, Eerste Wereldoorlog; 6,00
FONTEYNE, NORBERT EDGARD ~ INLEIDING BENNO BARNARD; Kinderjaren; Atlas, 1998; paperback, 194 pp; geromatiseerde memoires, Eerste Wereldoorlog; 7,00
GAALEN, AD VAN; Stadsplat ~ Zes Stadsdialecten; WN, 1989; paperback, 144 pp; streektaal; 6,50
GEEL, RUDOLF; De vrouwenbron; AP, 1986; paperback, 172 pp; roman; 3,50
GEEL, RUDOLF; De weerspannige naaktschrijver; Bij, 1 e dr., 1965; paperback, 228 pp; roman; 4,00
GEEL, RUDOLF; Trage schaduwen; M'hoff, 1991; paperback; verhalen; 4,00
GEEL, RULOLF; Een Vrouw als een Gedicht; M'hoff, 1980; pkt; taal; 2,50
GELLERT, C.F.; Fabelen en vertelsels; Kramer, 1963 (facs 1781); pkt, gravures, 192 pp; rijm; 3,00
GENDEREN-STORT, R. VAN; Kleine Inez; Querido, 1959; pkt, inhoud vergeeld; roman; 2,00
GERRITSEN, REIN; Knock-out; Lemniscaat, 2009; paperback met flappen, 356 pp, als nieuw, blinddruk met naamfr.p. ; roman; 7,00
GEZELLE, GUIDO; Bloemlezing uit de poezie van Guido Gezelle; PoezieCentrum, 1999 (6e dr); paperback, zw/w foto's, register, 302 pp; poezie; 5,00
GEZELLE, GUIDO; Bloemlezing uit Guido Gezelle's Gedichten; Veen (10e dr); gebonden, rug en band wat vergeeld, exl op schutblad, 160 pp; poezie; 5,00
GEZELLE, GUIDO; Dien avond en die rooze; In de Roozetak, Ser J. L. Prop, 1992; gebonden, 8vo, 16 pp; poezie; 17,50
GEZELLE, GUIDO; Gedichten; Spectrum, 1959; pkt, naam op franse pag; poezie; 2,50
GIJSEN, MARNIX; Allengs, gelijk de spin; Nijgh, zj (4); gebonden, 140 pp; verhalen; 3,50
GIJSEN, MARNIX; De Diaspora; Stols, 1962; gebonden, naam op schutblad, 222 pp; novelen; 4,50
GIJSEN, MARNIX; De lange nacht; M'hoff, 1966; pkt; roman; 1,50
GIJSEN, MARNIX; Het boek van Joachim van Babylon; Stols, 1948 (5e); gebonden, zonder stofomslag, 1 katern liets los, 176 pp; roman; 3,50
GIJSEN, MARNIX; Het boek van Joachim van Babylon; Stols, 1951 (12e); gebonden, stofomslag matig, 176 pp; roman; 4,50
GIJSEN, MARNIX; Lucinda en de lotuseter; Querido, 1980; pkt.; roman; 1,75
GIJSEN, MARNIX; Overkomst dringend gewenst; CPNB, 1978; pkt, 110 pp; verhaal; 1,50
GIJSEN, WIM; Landschappen - menselijke; Polak, 1964; paperback, 34 pp; poezie; 3,00
GIJSEN, WIM ; Deirdre (3 delen: Keerkringen, Bidahinne en Lure); Meulenhoff, 1988; gebonden, naam titelp, vlekkig op kopsnee, HOOG POSTTARIEF; fantasie; 12,50
GIPHART, RONALD; Gala; CPNB, 2003; gebonden, Boekenweek, 96 pp; verhaal; 1,50
GIPHART, RONALD; Ik ook van jou; Singel pocket, 1995; pkt, oortje voorplat; roman; 3,00
GODFRIED BOMANS; De beste verhalen van Godfried Bomans (o.a. uit Buitelingen, Capriolen, Facetten, Aspecten, Reis rond de wereld en op Rottumerplaat); Icob, 1983; gebonden + stofoml, vlekje omslag, ; verhalen; 5,00
GOOYER, A.C. DE; Op wacht in de dessa; Bosch & K, zj; gebonden, foto's, 206 pp; roman; 4,00
GRAAF, GJELT DE; Wijneigen; ECI, 2000; geb, zonder stofomsl, naam fr.p, 288 pp; roman; 4,50
GRAAF, HERMINE DE; De regels van het huis; M'hoff, 1987; paperback; novelle; 3,50
GRAAF, HERMINE DE; Een kaart, niet het gebied; M'hoff, 1984 (1); paperback; roman; 4,00
GRAAF, HERMINE DE; Onhandige gebaren. De mooiste verhalen; Meulenhoff, 1995; paperback, wat vochtgolven achterin, 244 pp; verhalen; 4,00
GRAAF, HERMINE DE ; Aanklacht tegen onbekend; Meulenhoff, 1987; paperback, naam fr.p.,knikje omslag; verhalen; 3,50
GRAVEZANDE, G.H. 'S; Sprekende schrijvers [ Bloem, Greshoff, Vestdijk e.a. ]; M'hoff, 1935; gebonden, kneep achterplat kapot, vlekje op titelpag, foto's, 224 pp, HOOG POSTTARIEF; biografie; 5,00
GREGOOR, NOL; Mijn bange hand; Kwadraat 1983; paperback, 82 pp; verhalen & poezie; 3,00
GRESHOFF, J; Zwanen pesten; Nijgh, 1982; paperback, 228 pp; essays; 4,00
GRESHOFF, J.; Ikaros bekeerd; Stols, 1945; gebonden; poezie; 4,00
GRESHOFF, JAN; Mijn vriend Coster; Ned. Vg. Druk- en Boekkunst, 1948; gebonden, vlekje op snee, nr 297/400; essay; 10,00
GRIJSEN, ROBERT; Gisteren of lang geleden; Uitgeverij Vliedorp, 2009; paperback, ingenaaid, 80 pp (nieuw); poezie; 17,50
GRILLPARZER, FRANZ; De arme speelman; Wereldbibliotheek, 1958; ingenaaid, omslag wat sleets op hoekjes, 78 pp; novelle; 3,00
GRITTER, GERT; Van oerklank tot moedertaal; Kosmos, 1993; paperback; taal; 3,00
GROEN, HANNIE; De Slavische mars; Geus, 3502; paperback, vlek op een pag; roman; 2,50
GROENINGEN, AUG. P. VAN; Martha de Bruin; Queriod, 1982; pkt, ex libris; roman; 2,25
GUSSINKLO, WESSEL TE; De verboden tuin; Meulenhoff, 1986; paperback, 242 pp; roman; 5,00
HAASSE, HELLA S.; Berichten van het Blauwe Huis; Querido, 2007; paperback, iets scheefgelezen, knikje achterplat, 136 pp; roman; 4,50
HAASSE, HELLA S.; Cider van arme mensen; Querido, 1968; pocket; roman; 2,50
HAASSE, HELLA S.; De ingewijden; Querido, 1963; linnen gebonden + stofomsl, 388 pp, netjes HOOG POSTTARIEF; roman; 9,00
HAASSE, HELLA S.; De meermin; Querido, 1964; linnen gebonden + stofomsl.(wat beschadigd), wat kleine vlekjes op kopsnee, 176 pp; familieroman; 7,00
HAASSE, HELLA S.; De scharlaken stad; Querido, 1962; paperback, vergeeld, omsl wat sleets, 240 pp; roman; 4,00
HAASSE, HELLA S.; De verborgen bron; Querido, 1958; pocket (salamander), schade rug onderaan; roman; 2,50
HAASSE, HELLA S.; Een gevaarlijke verhouding of Daal-en-Bergse brieven; Querido, 1976; paperback, knikje voorplat, vergeeld, 152 pp; roman; 6,00
HAASSE, HELLA S.; Een handvol achtergrond ~ 'Parang Sawat' ~ Autobiografische teksten; Querido, 1993; linnen gebonden + stofomsl., wat kleine vlekjes op kopsnee, foto's jeugd auteur in Ned.Indie, 208 pp, prima staat; autobiografisch; 9,50
HAASSE, HELLA S.; Een kom water ~ een test vuur; Moussault, 1962; paperback met stofomsl, paar vochtkringen omsl onder stofomsl, typografisch fraai stofomslag, 154 pp; bundeling gedachten m.b.t. relatie vrouwenproblemen en maatschappij; 5,00
HAASSE, HELLA S.; Het tuinhuis; Querido, 1988; linnen gebonden + stofomsl, 152 pp, zeer netjes; bundel verhalen; 8,00
HAASSE, HELLA S.; Scharlaken stad; Querido, 1955; gebonden in linnen, wat roestvlekjes en scheefgelezen, 272 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 4,50
HAASSE, HELLA S.; Sleuteloog; Querido, 1994; paperback, net boek, 198 pp; roman; 6,00
HAASSE, HELLA S.; Zwanen Schieten; Querido, 1997; geb+stofomsl(iets vochtbobbels bovenaan) verder linn.bnd.smetteloss en verder zeer mooi ex.128 pp; roman; 6,50
HAASSE, HELLA S.; Zwanen Schieten; Querido, 1997; geb+stofomsl.linnen bnd. ex.128 pp; roman; 6,50
HAASSE, HELLA. S; Heren van de Thee ; Querido, 2002; paperback, wat scheefgelezen, leesvouwen, roestvlekjes op kopsnee, 306 pp; roman; 6,00
HAASSE, HELLA. S; Leestekens' (reuzensalamander 39); Querido, 1965; paperback, wat gebruikssporen en deukjes, 180 pp; boekbesprekingen van collega-auteurs, zoals Vestdijk, Blaman, Wolkers, Irish Murdoch); 4,50
HAGERAATS, KOOS; De knuppel in het hoenderhok; Sijthoff, 1988; paperback, 256 pp; bloemlezing poezie; 3,50
HALBERTSMA, JOOST HIDDES ~ VERT THEUN DE VRIES; Het Heksershol; Wereldbilbliotheek, 1963; ingenaaid, naam op fr pag, stempeltje op titelpag, houtgr Jaap Kuyper, 100 pp; verhaal; 4,50
HAMELINK, JACQUES; Sacrale komedie; Bij, 1987; paperback, omslag verkleurd+gebondenruikssporen, binnen roestvlekjes, 216 pp; poezie; 4,50
HAREN, HUUB VAN ; Een wandelaar met een bijnaam; Bij, 1986; pkb, 151 pp; roman; 3,50
HART, MAARTEN 'T; De vrouw bestaat niet; AP, 1985 (13e dr); paperback, 158 pp; over feminisme; 6,00
HART, MAARTEN 'T; Het vrome volk; Arbeiderspers, 1977; paperback, zilvervisjesvr.fr.p, verder goed, 142 pp; verhalen; 4,50
HART, MAARTEN 'T; Laatste zomernacht; AP, 1997; pkt; verhaal; 2,50
HART, MAARTEN 'T; Mammoet op zondag; AP, 1977 (2e dr); paperback, omslag beetjes sleets aan randen, 238 pp; roman; 5,00
HART, MAARTEN 'T; Verlovingstijd; Arbeiderspers, 2009; paperback, 304 pp,oortjes hoeken voorplat; roman; 7,50
HART, MAARTEN T'; De steile helling; Arbeiderspers, 1992; paperback, knikje voorplat, naam schutbl., 198 pp; roman; 7,00
HART, MAARTEN T'; Een dasspeld uit Toela; Arbeiderspers, 1988; paperback, naam schutbl., 223 pp; roman; 7,00
HARTEN, JAAP; Garbo en de broeders Grimm; Querido, 1978; pkt, hoekje weggeknipt fr.p., roestvlekjes op snee; brieven aan schrijvers; 2,25
HARTOG, JAN DE; De Kinderen van het Licht ~ Het Koninkrijk van de Vrede dl 1; Elsevier, 1977; paperback, vlekje op snee, 346 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 4,50
HARTOG, JAN DE; Het Heilig Experiment ~ Het Koninkrijk van de Vrede dl 2; Elsevier, 1977; paperback, 338 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 4,50
HATTUM, JAC. VAN; De nagels in het vlees; Breughel, 1945; ingenaaid, vlekjes op omslag, ills Bantzinger, 54 pp; poezie; 3,50
HATTUM, JAC. VAN; De Spiegel; Beuk, 1953; ingenaaid, 32 pp; verhalen; 3,50
HAZEU, WIM; Bandijk; Nijgh, 1985; paperback, knikje in omslag, 148 blz; roman; 3,50
HAZEU, WIM; Dankdag voor het gewas; Nijgh, zj (4); paperback, knikjes aan bovenzijde binnenwerk, 76 pp; poezie; 3,00
HAZEU, WIM; De helm van aarde; Manteau, 1968; paperback, gebondenruikssporen, 152 pp; legende; 2,25
HAZEU, WIM; Het literair pseudoniemen boek; Bijenkorf, 1987; paperback, naam fr.p, 320 pp; literatuur; 4,50
HEERESMA, HEERE; De sterke verhalen; Contact, 1972; paperback, naam fr.p., 252 pp; verhalen; 4,00
HEERESMA, HEERE; De vis; Bakker, 1976; paperback, 96 pp; allegorie; 3,00
HEERESMA, HEERE; De vis; Contact, 1974; paperback, vlekje op snee, 96 pp; roman; 2,00
HEERESMA, HEERE; De vis; Bakker, 1976; paperback, 96 pp; allegorie; 3,00
HEERESMA, HEERE; Geef die mok eens door, Jet! Een avontuurlijk verhaal vol gruwel en geweld; Tango, 1973; gecart, 208 pp; roman; 3,50
HEIJDEN, M.C.A. VAN DER; Wie wil horen een goed nieuw lied?; Spectrum, 1973; pkt, wat paginaknikken + in omslag; liederen + poezie; 2,00
HEIJERMANS, HERMINE; Snikken & smartlapjes; Bosch, 1976; gebonden, boekenweek, ills, + muziek, 76 pp; teksten; 3,00
HEK, YOUP VAN `T; Liegangst; Rap, 2004; paperback, 140 pp; verhalen; 3,50
HEKMAN, HENJO; Duidelijke seizoenen; JBR, 1993; bibliofiele uitgave, 8vo, 6 pp in omslag, gezet uit de letter Meidoorn [!], facsimile, eigendomsmerkje in omslag; poezie; 7,50
HELLINGA, G.; De Hellinger omnibus; Bakker, 1979; paperback, naam fr. pag, 580 pp, maximaal verzendtarief; trilogie; 4,00
HELMAN, ALBERT; Afdaling in de vulkaan; A'damse Boek- en Courantenmij, 1949; gebonden, roestvlekjes & gebondenruikssporen, 356 pp; roman; 3,00
HELMAN, ALBERT; De laaiende stilte; Querido, 1961; pkt; roman; 1,75
HELMAN, ALBERT; De Rancho der X Mysteries; Nijgh, 1983; gebonden, stofomslag matig, 286 pp; roman; 5,00
HELMAN, ALBERT; De rancho der X mysteries; Amsterdamsche Boek- en Courantmij, 1942; gebonden, geen s.o., band vergeeld, 352 pp; roman; 4,50
HELMAN, ALBERT; Serenitas; Nijgh, 1979; pkt, 72 pp; novelle; 2,50
HELMAN, ALBERT; Wederkerige portretten ~ Albert Helman: een alternatieve autobiografie; Terra, 1985; gebonden, s.o. redelijk goed, ills, 160 pp; autobiografisch; 7,50
HEMMERECHTS, KRISTIEN; Zonder grenzen; Singel, 1994; pkt, enige oortjes; roman; 3,50
HERMANS, TOON; Fluiten naar de overkant; Elsevier, 1979; paperback, goede st., 192 pp; proza / gedichtjes; 3,50
HERMANS, TOON; Liggen in 't gras; Elsevier, 1979; paperback, lichte gebondenruikssporen, knikje omsl.achter, 176 pp; proza / gedichtjes; 3,25
HERMANS, W.F.; De liefde tussen mens en kat (ter gelegenheid literaire boekenmarkt); Bijenkorf, 1985; paperback, 48 pp; proza; 5,00
HERMANS, W.F.; Herinneringen van een engelbewaarder; Singel Pockets, 1998; pocket, goed, leesvouw rug; roman; 5,00
HERMANS, WILLEM FREDERIK; Een heilige van de horlogerie; Bij, 1988; paperback, knikje voorplat, ietsje scheefgelezen, 220 pp, goed ex.; roman; 6,00
HERMANS, WILLEM FREDERIK; Het behouden huis; Bezige Bij, 1962; pkt, vlekje op snee, naam op franse pag; roman; 4,50
HERMANS, WILLEM FREDERIK; In de mist van het schimmenrijk; CPNB, 1993; pkt, Boekenweek; novelle; 1,75
HERMIS, KEES; Tijdschrift; Triona Pers, 2000; 1 gedicht marginaal drukwerk; http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 9,00
HERZEN, FRANK; De tuinen van de tijd; Tanco, 1974; paperback, franse pag door gummen minder fraai, 108 pp; vreemde verhalen; 3,50
HEUMAKERS, ARNOLG; Onleefbare waarheden; de Prom, 1990; paperback+flappen, 76 pp; literatuur / taal; 3,00
HOEDEMAKERS, JEANINE; Pauwenveren en judaspenning ~ Haiku en senyru [ De poλzie van Hoedemakers valt op door haar originele en scherpzinnige observaties, die ze in vindingrijke taal neerzet. In deze bundel zijn veel manieren van beleven en observeren samengebracht ]; Uitgeverij Vliedorp, 2012; paperback, illustraties van grafisch tekenaar Jan van Woensel, 48 pp; poezie; 12,50
HOOGTE, A. VAN DER; Het laatste uur; Contact, 1975; paperback, vlek op rug, 214 pp; indische literatuur, roman; 3,50
HOOPEN, PETER TEN; De liefdeskever; Bakker, 1983; paperback, 208 pp; roman; 4,50
HOORNIK, ED; De muze zwerft door Nederland; CPNB, 1956; gelijmd, ills,omslag wat vergeeld, 80 pp; poezie; 3,50
HOORNIK, ED.; De vingerwijzing; M'hoff, 1969; paperback; roman; 3,50
HOORNIK, ED.; Verhalend proza; M'hoff, 1973; paperback, 340 pp; 2 romans; 5,00
HORST, J.M. VAN DER; Kleine Middelnederlandse Syntaxis; Huis aan de Drie Grachten, 1982 (2e herz dr); paperback, knikje in omslag, enkele potloodaantek, 90 pp; taal; 2,50
HOTZ, F. B.; Ernstvuurwerk; AP, 1981; paperback, omslag niet helemaal gaaf; roman; 3,00
HOTZ, F.B.; Ernstvuurwerk; Arbeiderspers, 1978; gebonden + beschadigd stofomsl, 262 pp; verhalen; 4,50
HOUTZAGER, GUUS; Het glazen oog; De Geus, 1990; paperback; roman; 3,00
HOUWINK, R. (RED), COOLEN, DEN DOOLAARD E.A.; Volk bij den weg; Callenbach, zj; gebonden, resten van kaft, bibl-stempeltje, wat vlekjes, ills Sierk Schroder, 232 pp; verhalen; 4,00
HOUWINK, ROEL (INLEID+BUND.); Christofoor ~ Een bundel religieuze poezie; Ploegsma, 1934; gebonden, roestvlekkig, aantek.potlood, 142 pp; poezie; 4,50
HOWELER, MARIJKE; Bij ons schijnt de zon; AP, 1983; paperback, 206 pp; roman; 4,50
HOWELER, MARIJKE; Geef mij maar geld; La Riviere & Voorhoeve, 1988; paperback, tekst schutblad, ills, 32 pp; verhaal; 2,50
HUBERT VOORHOEVE; Watertrappen en andere motorperikelen; Vliedorp, 2005; ingenaaid, 32 pp; poezie; 9,00
HUINCKS, PAUL J.G. (RED), BLOEM, BORDEWIJK, EGGINK E.A.; Rotterdam in de litteratuur; Hollandia, zj; gebonden, foto's, geringe roest, 212 pp; bloemlezing; 6,50
HUISMAN, SUZANNE; De witte mummie; Dekker, 1990; paperback, 214 pp, goed; roman; 3,50
HUIZINGA, LEONARD; Mijn hartje wat wil je nog meer; Leopold, 1968; gebonden, naam fr.pag, 332 pp; roman; 5,00
IBEN, J. M.; De zee is een grotere gedachte; Perio, 1993; kunstenaarsboek, ca 11 x 12 cm, vraag foto, 15,00, verzendkosten; poezie; 2,20
IEPENDAAL, W. VAN; Volkstaal en volkshumor; Kroonder, zj; pkt, vergeeld,188 pp; humor; 2,00
IEPENDAAL, W. VAN; Volkstaal en volkshumor; Kroonder, zj; gevart, vergeeld,188 pp; humor; 2,00
ISACKER, FRANS VAN; Korstondige onthoofding; Manteau, 1985; paperback, 100 pp; roman; 3,00
ISACKER, FRANS VAN; Posthume wandeling; Manteau, 1986; paperback, 78 pp; roman; 3,00
ISTENDAEL, GEERT VAN; Verhalen van het Heggeland; Arbeiderspers. 1991; paperback, oortje omslag voor, 194 pp; verhalen; 6,00
JAGT, BOUKE; IJzeren chrysant; Prom, 1982; paperback, leesvouwen, enige knikken vanaf p.193, 198 pp, redelijk; roman / voor WOII, Ned.Indie; 3,50
JAGT, BOUKE B.; De muskietenoorlog; Elsevier, 1978; paperback, stempeltjes op franse & titelpag, 128 pp; indische literatuur, verhalen; 4,50
JAPIN, ARTHUR; De grote wereld; cpnb, 2006; gebonden, 90 pp; verhaal; 2,00
JEURISSEN, ALFONS; Broeder Bertus; Wereldbibl, 1975 (herdruk1906); gelijmd, ills, 62 pp; verhaal; 2,50
JONCKHEERE, KAREL; De kolibri fluistert; Wereldbibliotheek, 1951; ingenaaid, ills, 48 pp; verhaal; 3,50
JONCKHEERE, KAREL; Spiegel der zee; Wereldbibliotheek, 1947; gelijmd, omslag sleets, 46 pp; poezie; 4,00
JONCKHEERE, KAREL; Vloedlijn; Wereldbibliotheek, 1948; ingenaaid, aantek op franse pag, vlek op snee, 140 pp; poezie; 7,00
JONG, A.M. DE; De dolle vaandrig (deel 1 + 2); Strengholt, 1962; gebonden, wat vergeeld, 430 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 5,00
JONG, DOLA DE; De thuiswacht; Dekker, 1990; pkt; roman; 3,25
JONG, OEK DE; Cirkel in het gras; Meulenhoff, 1979; paperback, hoekje weggeknipt uit fr.p, 432 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 5,00
JONG, OEK DE; Opwaaiende zomerjurken; Meulenhoff, 1979; paperback, hoekje weggeknipt,fr.p, gebondenruikssporen, plastic rug laat los, roestvlekjes, 270 pp; roman; 2,25
JONGE, FREEK DE; Zaansch veem; Harmonie, 1987; paperback, 164 pp; verhalen; 4,00
JONGE, FREEK DE; Zaansch veem; Harmonie, 1987; paperback, 164 pp; verhalen; 4,00
JONGH, EDWARD DE; De boog; Meulenhoff, 1981; paperback, 144 pp; Antilliaanse literatuur; 4,00
JONG-KEESING, E. DE; De zalenman; Bezige Bij, 1960; gebonden, Boekenweek; roman; 2,00
JOSSELIN DE JONG, K.H.R.; Wending; Meulenhoff, 1936; gebonden,z.stofomsl, sleets op hoeken, naam schutbl, roestvlekjes, 144 pp; roman; 3,50
KAMPHUIS, G. (RED.), W.G. VAN DE HULST, WILLEM DE MERODE E.A.; Het heerlijk ambacht ~ proza en poezie; Callenbach, zj; gebonden, foto's, roestig, 264 pp, HOOG POSTTARIEF; bijdragen leden Christelijke Auteurskring bij vijfjarig bestaan; 7,00
KAN, WIM; De dagboeken van Wim Kan 1957-1968 ~ De radiojaren (inel.+ samengest.door Frans Ruhl); Balans, 1988; paperback + stofomsl, 308 pp, netjes ex.; kleinkunst, literatuur; 7,00
KAN, WIM; Soms denk ik wel eens bij mezelf
.; CPNB, 1983; gebonden, kl. formaat, Boekenweek geschenk, 60 pp; humor; 2,50
KARSEMEIJER, J. EN M.B. TEIPE; Nederlandse letterkunde dl ii B ~ de twintigste eeuw; Thieme, 1956; gebonden, rug geljmd & besch, 436 pp, HOOG POSTTARIEF; literatuurgeschiedenis; 3,50
KARSEN, EDUARD; Een droom en een scheidsgerecht ~Een relaas bezorgd en ingeleid door Rein van der Wiel; Querido, 1986; paperback, vlekjes fr. p, hoekkreuk achterplat en paar blz. daarvoor, 252 pp; autobiografisch schilder Karsen; 5,00
KAULBACH, VICTORIA; Opstand in Lhong; Centr. Venster, 1979; bibl.band, 138 pp; indische literatuur, roman; 3,50
KELK, CJ EN HALBO C. KOOL; Nieuwste Dichtkunst (Marman, Ostaijen, Slauerhoff e.a.) (Uilenreeks); Bigot, zj; gebonden, 70 pp; poezie; 3,50
KELLENDONK, FRANS; Bouwval; Meulenhoff, 1984; paperback, 160 pp; verhalen; 4,50
KELLENDONK, FRANS (OVER); Informatie ~ Literair moment; Meulenhoff, 1984; gelijmd, 30 pp; schrijversinformatie; 1,75
KEULEN, MENSJE VAN; Engelbert; Atlas, 2001; paperback, 246 pp; roman; 6,50
KEULEN, MENSJE VAN; Van lieverlede; AP, 1988; paperback, 156 pp; roman; 3,50
KEULS, YVONNE; Meneer Fris en andere mannen; Novella, 1993; paperback, 92 pp; columns; 4,50
KILIAAN, MIRRE & HENNY PRINS; Nagalm (haiku); Triona Pers, 2006; klein boekje, met de hand gezet en gedrukt, 16 pp; ; 3,50
KINDT, H.; Surrealistische tendensen; CBK, 1993; spiraal; literatuur; 3,50
KLUUN; Komt een vrouw bij de dokter; Podium, 2006; paperback, 318 pp, leesvouwen rug; roman; 5,00
KNAP, HENRI; De ronde van '43; CPNB, 1981; pkt, boekenweek; verhaal; 2,00
KNAP, HENRI; De weg naar Peruwelz; Elsevier, 1969; paperback, schade bovenaan rug, naam op franse pag, 272 pp; roman; 4,50
KNOPPER, HELEN; Tot aan de sprong; Bakker, 1982; ingenaaid, prijs op franse pag weggegumd, 52 pp; poezie; 3,50
KNOPPER. HELEN; Het geheim van de zwaan; Bakker, 1984; paperback, 172 pp; verhalen; 3,50
KOK, CHRISTIEN; Geweten; Querido, 1987; paperback; debuutroman; 3,50
KOK, CHRISTIEN; Oude maskers; Querido, 1989; paperback; roman; 3,50
KOLK, GEERT VAN DER; De nieuwe stad; Veen, 1987; paperback, 158 pp; verhalen; 4,00
KOMRIJ, GERRIT; Horen, Zien en Zwijgen; Querido, 1984; pkt; tv-kritiek; 2,00
KONING, HANS; In liefde en dood; Van Gennep, 1985; paperback, 144 pp; roman; 3,50
KOOIMAN, DIRK AYELT; De grote stilte; Harmonie, zj; paperback; roman; 2,50
KOOISTRA, JAN; Infernalis venator ~ Helse jager; Krips, zj; paperback, ills Rika Thie, 54 pp; poezie; 4,00
KOOL, MARGA; Een kleine wereld ~ Terug naar het dorp van mijn ouders; Anthos, 2006; paperback, tekst schutbl, paar knikjes in hoeken vanaf p.251, 254 pp; roman; 6,50
KOOLHAAS, A. ; Tot waar zal ik je brengen; Oorschot, 1976; paperback, rug wat verkl, naam fr.pag, beetje scheef gelezen, 222 pp; roman; 4,00
KOOLHAAS, ANTON; Corsetten voor deen libel; Oorschot, 1970; paperback, wat vergeelde inhoud, 74 pp; novelle; 3,00
KOOLHAAS, ANTON; Een pak slaag ; Van Oorschot, 1963 ; gebonden,1e dr., ex-libris, 156 pp; roman; 7,00
KOOLHAAS, ANTON; Een schot in de lucht; CPNB, 1962; pkt, Boekenweek; verhaal; 2,00
KOOLHAAS, ANTON; Een schot in de lucht; CPNB, 1962; pkt, Boekenweek; verhaal; 2,00
KOOLHAAS, ANTON; Vanwege een tere huis; v. Oorschot, 1984; paperback, omsl.+snee wat roestvlekjes, fa.imprint fr.p, 176 pp; roman; 4,50
KOOTEN, KEES VAN; Annie; Bij, 2000; gebonden, 60 pp; biografisch; 3,50
KOOTEN, KEES VAN; Levensnevel; Bij, 1999; paperback, 190 pp; verhalen; 4,50
KOOTEN, VAN & DE BIE: SANDERS, E.; Jemig de pemig! ~ De invloed van Van Kooten en De Bie op het Nederlands; Contact, 1999; pkt, naam fr. P; taal / nieuwe veelgebruikte uitdrukkingen; 2,50
KORTE, JULES DE; Liedjes; Ad Donker, 1960; pkt, linnen.rug, foto zanger op omsl, vergeelde inh.+ vochtkringetje paar eerste blz.96 pp; nederlands lied; 5,00
KORTOOMS, TOON; Ga jij maar schaatsen, opa en andere verhalen; Gottmer, 1985 (2e dr); gebonden, stofomslag, pigmentvlekjes, 174 pp; verhalen; 3,50
KORTOOMS, TOON; Help! De dokter verzuipt
; Gottmer, 1968; gebonde, stofomslag (scheurtjes), pigmentvlekjes, 214 pp; roman; 4,50
KOSSMANN, ALFRED; De misdaad; Querido, 1962; gebonden, naam op schutblad, aantek in potlood, 160 pp; roman; 2,50
KOSSMANN, ALFRED; De misdaad; Querido, 1968; pkt; roman; 1,50
KOSSMANN, ALFRED; De moord op Arent Zwigt; Querido, 1984; pkt, vergeeld, wat roestvlekjes; roman; 2,00
KOSSMANN, ALFRED; De smaak van groene kaas; Querido, 1965; paperback, naam op franse pag, 2 ezelsoortjes, 154 pp; reisverhaal; 4,00
KOSSMANN, ALFRED; Huldigingen; Querido, 1996; paperback, scheef gelezen,roestvelkjes, 122 pp; roman; 2,50
KOSSMANN, ALFRED; Laatst ging ik spelevaren; Querido, 1980; pkt; roman; 1,50
KOSSMANN, ALFRED; Martelaar voor een dagdroom ~ Over leven en werk van Leopold von Sacher-Masoch; Querido, 1987; paperback, roestvelkkig, 102 pp; biografie; 3,50
KOSSMANN, ALFRED; Reisverhaal; Querido, 1966; paperback, franse pag door gummen iets besch, vlek op snee, 142 pp; verhalen; 3,50
KOSSMANN, ALFRED; Slecht zicht; Querido, 1970; paperback, knik voorzijde omsl, vlekje, 100 pp; novelle; 3,00
KOSSMANN, ALFRED; Weerzien van een eiland; Querido, 1977; paperback, exl op franse pag, 80 pp; novelle; 3,50
KOSSMANN, ALFRED (OVER); Bzzlletin 145; Bzztoh, 1987; tijdschrift, knikje in achterplat; biografisch; 2,00
KOSSMANN, E. H.; Familiearchief ~ Notities over voorouders, tijdgenoten en mijzelf; Bakker, 1998; gebonden (lin.), datum+naam titelp, foto's, 214 pp; biografie; 10,00
KREUGEL, HANS E.A.; De suppoost (Literarire Lift Serie 2); St. Lift, 1988; paperback, ills, 80 pp; verhalen; 2,00
KROL, GERRIT; De rokken van Joy Scheepmaker; Querido, 1971; pkt, enkele ezelsoortjes; roman; 2,25
KROL, GERRIT; Maurits en de feiten; Querido, 1986; paperback, 158 pp; roman; 5,00
KROL, GERRIT; Scheve levens; Querido, 1983; paperback, enkele leesvouwtjes in de rug, 192 pp; roman; 4,50
KROL, GERRIT (OVER
, BRAKMAN, WILLEM E.A.); Bzzlletin 204; Bzztoh, 1993; tijdschrift; over poezie; 2,50
KROL, GERRIT (OVER); Bzzlletin 230; Bzztoh, november 1995; tijdschrift; biografisch; 3,50
KROON, DIRK; Geruchten; Bzztoh, 1986; ingenaaid, streep op inhoudsopgave, 48 pp; poezie; 4,00
KROONENBERG, YVONNE; Zij houdt van hem, hij ook; Contact, 1993; paperback, 110 pp; verhalen; 3,25
KRUITHOF, JACQUES; Het lied van de houtduif; Bij, 1989; paperback, 160 pp; roman; 3,50
KUITENBROUWER, JAN; Neo-Turbo ~ van yuppie-speak tot crypto-mumble; Prometheus, 1993; paperback,168 pp; taal; 3,50
KUITENBROUWER, JAN; Turbo-taal; Aramith, 1987; pkt; taal; 3,00
KUMMER, EM.; Helden zijn zwart; Nijgh, 1994; paperback, naam fr.pag, 214 pp; roman; 5,00
KUSTERS, FRANS; Atlas; Bij, 1989; paperback, 108 blz; verhalen; 2,50
KUSTERS, WIEL; Het Mijnmuseum; Querido, 1981; ingenaaid, 44 pp; notities; 3,50
KUYK, PIETER A.; Diorama; IJdoornpers, 1991; gebonden, fiche op achterplat; poezie; 5,00
KUYPER, ERIC DE; Mowgli's tranen; SUN, 1990; paperback met flappen, knik omslag, ook 1e blz, vlekjes omslag intitialen fr.p, 62 pp; autobiografisch; 4,00
LAGERWAARD, HENK; Verkeerd applaus; Bakker, 1986; paperback, 146 pp; roman; 5,00
LAMPO , HUBERT; De belofte aan Rachel; Meulenhoff, 1977; paperback, leesvouw 252 pp; roman; 4,50
LAMPO , HUBERT; Hermione betrapt; Meulenhoff, 1973; paperback, hoekje weggeknipt,fr.p, roestvlekjes op snee, 1900 pp; roman; 3,00
LAMPO, HUBERT; Arthur; Atrium, 1990 (2e dr); gebonden oblong 4to, geen s.o., schitterende kleurenfoto's Pieter Paul Koster, 160 pp, goed exemplaar; fotoboek; 10,00
LAMPO, HUBERT; De duivel en de maagd; Meulenhoff, 1973; paperback, gebondenruikssporen, roestvlekkig, 208 pp; roman; 3,00
LAMPO, HUBERT; De komst van Joachim Stiller; BulkBoek, 1990; paperback, iets sleet op rug, 192 pp; roman; 3,50
LAMPO, HUBERT; De ruiter op de wolken; Meulenhoff, 1972; paperback, gebondenruikssporen, roestvlekjes, 186 pp; roman; 2,50
LAMPO, HUBERT; Don Juan en de laatst nimf; Manteau, 1988; pkt; hist. roman; 2,00
LAMPO, HUBERT (OVER): DINAUX, C.J.E. + VAN VLIERDEN, VAN LEEUWEN E.A.; Hubert Lampo; Manteau, 1975; paperback, gebondenruikssporen, wat roestvlekjes, 42 p + uitvouwbl. foto's ; bibliografie; 2,50
LANDELL, OLAF J. DE; De mislukte pastorale; Kroonder, zj (5e dr); gecart, 224 pp; roman; 3,50
LANDELL, OLAF J. DE; De mislukte pastorale; Kroonder, zj (3e dr); gecart, achterplat geknikt, naam schutbl doorgehaald, ezelsoor, 256 pp; roman; 3,00
LANDELL, OLAF J. DE; De porselein tafel (niet de trilogie!); VBBB, 1951; gecart, omslag iets besch aan randen, boekenweek; verhaal; 3,50
LANDELL, OLAF J. DE; Een snoer van bloedkoralen; Kern, 1979 (3e dr); gebonden, geen s.o., lichte besch. aan 1 blz, verder goed, 218 pp; roman; 4,00
LANDELL, OLAF J. DE; Spiegel aan de wand; Kroonder, zj; gecart., naam schutblad, 192 pp; roman; 3,50
LANDVREUGD, HERMINE; Het zilveren theeei; Singel , 1993; pkt, naam + hoekjes uitgeknipt schutbl. ; roman; 3,00
LANGEN, FERDIAND; Samen suiker eten; Kampen, zj; gecart, ills, 66 pp; novelle; 2,00
LANGENBACH, AMMY; Over de zandheuvels; Prom, 1998; paperback, 126 pp; verhalen; 3,50
LANOYE, TOM; Zwarte tranen; Prometheus, 1999; paperback, 514 pp, MAX. VERZENDTARIEF; roman; 9,50
LAUWAERT, GUIDO; In China; Halewyn, 1981; paperback, ongepag; poezie; 2,50
LEEFLANG, ED; Brief; Veerpers, zj [1997]; bibliofiele uitgave, 1 gedicht met de hand gezet en gedrukt; poezie; 4,50
LEEFLANG, ED; Op Pennewips plek; Wolters-Noordhoff, 1997; paperback, knikje in achterplat, Grote Lijster, 52 pp; poezie over het onderwijs; 2,50
LEENT, ADRIAAN VAN; Het onverklaarbare Water ~ Een verbafonie; v. Loghum, 1966; gebonden + beschad.stofomsl, band waterkring bovenzijde, roestvlekkig binnen, 202 pp; verhalen; 2,00
LEEUW, AART VAN DER; Vluchtige begroetingen; Nijgh, 1950; gebonden, roestvlekjes, 192 pp; verhalen; 2,50
LEEUWEN, W. VAN; Mozaiek, serie A nr 10, S. Falkland, F. Pauwels, A. Verwey, P.C. Boutens e.a. ; Tj Willink, 1926; ingen, 121 pp; bundel verhalen; 14,50
LEEUWEN, W.L.M.E. VAN, J. A (RED); Dichterschap en Werkelijkheid ~ Geillustreerde literatuurgeschiedenis van Noord- en Zuid-Nederland en Zuid-Afrika; De Haan, zj; gebonden, kleine besch aan voorplat, kleine reaparatie achterplat, enkele vlekjes in binnenwerk, 388 pp; literatuurgeschiedenis; 15,00
LEEUWEN, W.L.M.E. VAN, J. A. GORIS (MARNIX GIJSEN); bijna voorjaar; De Haan, 1949; gebonden, band beetje vuil, kleine reaparatie achterplat, 408 pp, HOOG POSTTARIEF; literatuur; 15,00
LEHMANN, L. TH.; De pauwenhoedster; Bezige Bij, 1998; paperback, van alles weggegumd op franse pag, 156 pp; roman; 4,00
LEIKER, SJOERD; Op blote voeten; Leopold, 1970; gebonden, stofomslag +, 174 pp; roman; 4,50
LEIKER, SJOERD; Smalle bruggen naar de vrijheid ; Leopold, 1967; paperback, 198 pp; novellen; 4,50
LEMMENS, MARCEL; Tot straks, na de reclame!; SDU, 1994; paperback, 96 blz; taal; 3,00
LENNART, CLARE; Op schrijversvoeten door Nederland; VBBB, 1955; gecart, inktvlekje op snee, boekenweek; biografisch; 2,25
LENNART, CLARE; Op schrijversvoeten door Nederland; VBBB, 1955; gecart, boekenweek; biografisch; 3,00
LENNART, CLARE; Op schrijversvoeten door Nederland; VBBB, 1955; gecart, boekenweek; biografisch; 3,00
LENNART, CLARE; Rouska; Nijgh, zj (3e); gebonden, geen stofomslag, 138 pp; roman; 3,00
LENNART, CLARE; Rouska; Querido, 1976; pkt, naam fr.p.; verhalen; 3,00
LENNART, CLARE; Scheepjes van papier; Querido, 1976; pkt, roestvlekkig, verder goed; verhalen; 2,25
LENNART, CLARE; Tooverlantaarn (nimmer dralend reeks); Nijgh, 1948; gebonden, stofomslag, exl, 198 pp; roman; 4,00
LENNART, CLARE; Toverlantaarn; Ditmar, zj; paperback, vlekkig op voor- en achterschutblad + snee, 138 pp; roman; 3,00
LENNART, CLARE; Twee negerpopjes; Stols, 1954; ingenaaid, scheurtjes aan bovenzijde omslag, aantek op franse pag, 64 pp; verhaal; 2,50
LENNART, CLARE; Twee negerpopjes; VBBB, 1949; gecart, boekenweek; roman; 3,00
LENNART, CLARE (OVER:) DOLF VERROEN; Herinneringen aan Clare Lennart; Nijgh, 1975; paperback, folie op omslag laat los, roestig op kopsnee, exl, zw/w foto's, 168 pp; biografie; 4,00
LENNEP, J.VAN [ JACOB }; De pleegzoon; Sijthoff, zj (19e eeuwse band); geb, lichte slijtage aan rug, 354 pp; roman; 3,50
LINDO, MARK PRAGER; Janus Snor; v. Kampen, 1977; paperback+flappen, 184 pp; humoristische roman; 4,50
LODEWICK, H.J.M.F. E.A.; Ik probeer mijn pen
~ Atlas van de Nederlandse letterkunde; Bakker, 1979; gebonden, stofomslag niet gaaf, ills, 272 pp; biografie; 10,00
LOEFF, AN RUTGERS VAN DER; Je bent te goed, Giacomo; Querido, 1969; pkt; roman; 2,00
LOGGEM, EMMANUEL VAN; Insecten in plastic; VBBB, 1952; gecart, reparatie aan rug, boekenweek; verhaal; 2,50
LOGGEM, EMMANUEL VAN; Insecten in plastic; VBBB, 1952; gecart, rug sleets, boekenweek; verhaal; 2,50
LOGGEM, EMMANUEL VAN; Insecten in plastic; VBBB, 1952; gecart, kleine besch aan rug, boekenweek; verhaal; 3,00
LOGGEM, EMMANUEL VAN; Insecten in plastic; VBBB, 1952; gecart, kleine besch aan rug, boekenweek; verhaal; 3,00
LOGGEM, MANUEL VAN; Het tijdperk der zerken; M'hoff, 1969; pkt; verhalen; 1,50
LOGGEM, MANUEL VAN; Mozes in Egypte; Elsevier, 1960; pkt; roman; 2,00
LOO, TESSA DE; De meisjes van de suikerwerkfabriek; Arbeiderspers, 1983; paperback,194 pp; roman; 4,00
LOO, TESSA DE; De meisjes van de suikerwerkfabriek; Arbeiderspers, 1994; pkt, tekst schutblad; roman; 2,50
LOO, TESSA DE; Isabelle; Singel, 1996; pkt; roman; 2,00
LOON, BERNHARD VAN; Lawaaiwater; Triona Pers, 2007; handgedrukt en -gebonden, 16 pp, haiku's, kleine en iets grotere gedichten; http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 9,00
LOWENSTEYN, FRIED; De Gouden Rand; Conserve, 1992; paperback, 136 pp; novelle; 3,50
LUIJTERS, G.; Een avontuurlijke reis; AL, 1978; paperback, iets vlekkig, 196 pp; roman; 3,00
LUIJTERS, GUUS; Tussen vrouwen en vrienden; Loeb, 1980; paperback, 388 pp, HOOG POSTTARIEF; verhalen; 4,50
MAANEN, W.G. VAN; De onrustzaaier; Querido, 1954; geb+stofomsl. 156 pp; roman; 5,00
MAANEN, WILLEM G. VAN; Helse steen ~ Een vertelling; Querido, 1970; paperback, roestvlekjes op snee, 130 pp; verhaal; 2,50
MAAS, NOP; Kleine Bolsjewieken ~ De kleuterjaren van Karel en Gerard (van het) Reve.; Veen, 1999; paperback met flappen, foto's, 96 pp, prima staat; biografisch / Gerad Reve; 7,00
MARJA, A.; Snippers op de rivier; Manteau, 1967; pkt, rug licht besch; roman; 1,75
MARSMAN, H; De dood van Angela Degroux; Querido, 1953; gebonden + beschad. stofomsl, gebondenruikssporen, 146 pp; roman; 3,00
MARUGG, TIP; De morgen loeit weer aan; Bezige Bij, 1991; pocket; roman; 2,00
MATSIER, NICOLAAS; De eeuwige stad; Querido, 1982; paperback, gebondenruikssporen, 118 pp; novelle; 4,50
MATSIER, NICOLAAS; Onbepaald vertraagd; ECI 1980; gebonden, binnenwerk bij kop wat geknikt, 92 pp; verhalen; 2,25
MATSIER, NICOLAAS; Onbepaald vertraagd; Querido, 1984; pkt; verhalen; 1,50
MATSIER, NICOLAAS; Onbepaald vertraagd; ECI 1980; gebonden, bovenzijde band iets besch, stofomslag matig, vlek op kopsnee, 92 pp; verhalen; 1,75
MEER, VONNE VAN DER; De avondboot; Contact, 2001; paperback, wat scheefgelezen, 204 pp; roman; 5,00
MEER, VONNE VAN DER; De avondboot; Contact, 2002; paperback, 204 pp, zeer netjes; roman; 5,00
MEER, VONNE VAN DER; Het limonadegevoel & andere verhalen; Bezige Bij, 1985; paperback, 118 pp; verhalen; 2,50
MEERDERE AUTEURS; Altijd veriefd; Novella, 1986; paperback, naam fr.pag, 122 pp; liefdesverhalen; 3,00
MEERDERE AUTEURS; De Vertellers, L&V omnibus; Loeb, zj; paperback, naam fr.pag, roestvlekjes, 268 pp; verhalen; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Een kind, een kind is zoveel meer ~ Een bundel poλzie van en over kinderen; B&K, 1987; paperback,ills, 64 pp, conditie: goed; poezie; 3,50
MEERDERE AUTEURS; Geen vuur te heet ~ Nederlandse literatuur vanaf 1860 als Salamander; Querido, 1987; pkt, 208 pp; fragmenten; 2,25
MEERDERE AUTEURS; Lekker Lui 1993; Novella, 1993; paperback, naam fr. pag, 128 pp; verhalen; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Nationale spipperdag ~ gelegenheidsuitg. 10-jaar na bevrijding; Contact, e.a. 1954; paperback,omslag beschadigd, vochtkringen, ills, foto's; bevrijdingsliteratuur; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Neerlands letterkunde in de XIXe eeuw ~ 3 delen; Holkema, 1888-9; gebonden, vergeeld, roestvlekjes, HOOG POSTTARIEF; literatuurgeschiedenis; 15,00
MEERDERE AUTEURS; Rijke uren ~ Een hedendaags getijdenboek door dichters en beeldend kunstenaars; Wintertuin , 2005; gebonden, geen s.o. fraaie kleurenills, ongepag; 12 gedichten en tekeningen; 7,50
MEERDERE AUTEURS; Tien verhalen; VBBB, 1953; ingenaaid, Boekenweek, naam op franse pag; verhalen; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Tien verhalen; VBBB, 1953; ingenaaid, Boekenweek, naam op franse pag; verhalen; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Vlaamse verhalen van deze tijd ; Prisma, 1963; pkt; verhalen; 1,75
MEEUWS, PAUL; Badhuis in de sneeuw; V Oorschot, 1988 (1e dr); paperback, buikbandje, 164 pp; verhalen; 5,00
MEIJER, DAPHNE; Joodse tradities in de literatuur ~ Van Medele Mojcher Sforim tot Arnon Grunberg; Bijenkorf, 1998; paperback, zw/w foto's, 112 pp; bibliografie; 4,50
MEIJERS, J.A.EN J.C. LUITINGH; Onze voornamen; Moussault, 1959; gebonden, naam fr.p., slap omslag, 2214 pp; taal; 3,50
MEIJSING, DOESCHKA; De kat achterna; Querido, 1978; paperback, lichte gebondenruikssporen, 212 pp; roman; 3,50
MEIJSING, DOESCHKA; Robinson; Querido, 1976; paperback, roestvlekjes op snee, gebondenruikssporen, 116 pp; roman; 3,50
MEINKEMA, HANNES; De driehoekige reis; Bakker 1981(2e); paperback, 174 pp; roman; 4,00
MEINKEMA, HANNES; De driehoekige reis; Contact, 1991; pkt; roman; 2,00
MEINKEMA, HANNES; De groene weduwe; Elsevier, 1977 (1); paperback; roman; 4,00
MEINKEMA, HANNES; En dan is er koffie; Contact, 1987; paperback, 166 pp; roman; 1,75
MEINKEMA, HANNES; Het binnenste ei; Manteau, 1984; paperback, vlekje op omslag; roman; 4,00
MEINKEMA, HANNES; Het kind en de rekening; Contact, 1991; pkt; roman; 2,50
MEINKEMA, HANNES; Het wil nog maar niet zomeren; Contact, 1988; pkt; verhalen; 3,00
MEINKEMA, HANNES; Het wil nog maar niet zomeren; Elsevier, 1981; paperback; roman; 3,00
MEINKEMA, HANNES; Op eigen tenen; Bakker, 1982; paperback, enkele gebondenruiksspoortjes; roman; 2,50
MEMBRECHT, STEVEN; Alle homos vliegen; Contact, 1970; paperback, naam schutbl, gebondenruikssporen op snee, 192 pp; roman; 3,00
MENDELS, JOSEPHA; Spel is het leven; M'hoff, 1985; paperback, 440 pp, maximaal verzendtarief; drie romans; 6,00
MENDELS, JOSEPHA; Welkom in dit leven; M'hoff, 1982; paperback, 172 pp; roman; 4,00
MENS, JAN; De blinde weerelt; Kosmos, 1950; gebonden, schuingelezen, 336 pp; roman; 3,00
MESSEL, SAUL VAN; Balans 5739 ~ Drie kwatrijnen; Lojen Deur Pers, 1979; bibliofiele uitgave, gevouwen plano in omslag, gesigneerd, nr viii/xxv; poezie; 15,00
MESTERS, G.A.; Spreekwoordenboek; Spectrum, 1977; pkt, iets besch; taal; 1,75
MEYLING, GERTUDE; Alle ramen open; Boucher, 1988; paperback, ills, 176 pp; haiku; 4,50
MINCO, MARGA; De andere kant; Bakker, 1975; paperback, omsl.verkl, kl.deukje en knikje, 142 pp + ansicht foto auteur met tekst zonder postz.; verhalen; 5,00
MINCO, MARGA; De glazen brug; CPNB, 1986; pkt, Boekenweek; roman; 2,00
MINCO, MARGA; Een leeg huis; Bakker, 1988; pkt, putje in omslag, ook p.daarvoor; roman; 2,50
MINCO, MARGA; Floroskoop maart; Spectrum, 1979; gecart, ills, 48; biografisch; 2,50
MOERDIJK, MARIE-CECILE; De wereld is klein; Holkema, zj; paperback, omslag iets verkleurd, 110 pp; autobiografisch; 2,50
MOERKERKEN, P.H. VAN; De eenzaamheid ~ herinneringen van een onbekende; Nijgh, 1954; gebonden, nimmer dralend rks.45, 170 pp; verhaal; 3,00
MOK, JUDITH; Argelozen in het circus; Thoth, 1992; paperback, knikje in achterplat, 128 pp; prozadebuut; 3,00
MOK, M.; Berijmde bokkesprongen; Wereldbibliotheek, 1962; ingenaaid, naam op franse pag, ills, 50 pp; poezie; 3,00
MOLENAAR, JOHAN DE; Kleine suite ~ gedichten over muziek; Wereldbibliotheek, 1964; gelijmd, ill Pam Rueter, 28 pp; poezie; 3,00
MOLIN, ROB; Een dichte liguster; De Geus, 1992; paperback, naam op plat; roman; 4,00
MOOR, MARGRIET DE; De Virtuoos; Contact, 1993; paperback, 180 pp; roman; 4,50
MOOR, MARGRIET DE; Eerst grijs dan wit dan blauw; Contact, 1992; paperback, vlekjes op kopsnee, 284 pp; roman; 5,00
MORING, MARCEL; Het grote verlangen; Meulenhoff, 1992; paperback, naam fr.p, 234; roman; 4,50
MORING, MARCEL; In Babylon; Meulenhoff, 1997; paperback, 474 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 7,00
MORRIEN, ADRIAAN; Cryptogram; V Oorschot, 1968; paperback, knikje in omslag, besch in franse pag, 182 pp; roman; 4,00
MORRIEN, ADRIAAN; Mens en engel; Bezige Bij, 1964; paperback, hoek mist fr.p, gebondenruikssporen, 182 pp; verhalen; 3,50
MULDER, ANNE H.; Een ruiker camelia's ~ geplukt in het Praijs van de romantiek; Querido, 1961; pkt, platic van band laat los; roman; 1,75
MULISCH, HARRY; Bericht aan de rattenkoning; Bij, 1966; paperback, red.staat, rug met leesv, deukje omsl, ; geschiedenis A'dam 1965-1966; 4,50
MULISCH, HARRY; De pupil; Bezige Bij, 1987 (2e dr); paperback, paar vlekjes op snee, 136 pp; roman; 4,50
MULISCH, HARRY; Het zwarte licht; Bij, 1963; paperback, folie omslag verkleurd, enige onderstrepingen, 114 pp; verhalen; 2,50
MULISCH, HARRY; Oude lucht ~ Drie verhalen; Bij, 1977; paperback, linn.omsl, 162 pp; verhalen; 4,00
MULISCH, HARRY; Oude lucht ~ Drie verhalen; Querido, 1983; pkt; verhalen; 2,00
MULTATULI (OVER); Er is niets poλtischer dan de waarheid; Contact, 1986; paperback, 154 pp; biografisch; 4,00
NAEFF, TOP; Klein avontuur; Holkema, zj; gebonden, naam schutblad, roestvlekjes, oortjes, 142 pp; roman; 3,00
NAEFF, TOP; Voorbijgangers; Elsevier, 1954; gelijmd, vergeeld, 126 pp; 4 verhalen; 3,00
NAHON, ALICE; Op zachte vooizekens; Sijthoff, 1940 (16e dr); gebonden, omslag verkl, 40 pp; poezie; 3,50
NATHUSIUS, MARIE-SOPHIE; Een fout in het kadaster; Querido, 1975; ingenaaid; roman; 2,50
NATHUSIUS, MARIE-SOPHIE; Rahel; Querido, 1974; paperback, 212 pp; roman; 4,00
NATHUSIUS, MARIE-SOPHIE; Slapende zwanen; Dekker, 1991; paperback, stempelte op franse pag, vlekje op snee, 184 pp; roman; 3,00
NIEROP, MAARTEN VAN; Woordjes sprokkelen uit de 'taaltuin' 3; Standaard, 1964; pkt; taal; 2,50
NIJHOFF, MARTINUS; Vormen; Van Dishoeck, 1970; gebonden, 76 pp; poezie; 5,00
NIJLEN, JAN VAN; Bericht aan de reizigers (inleid.C. Buddingh); CPNB, 1975; paperback, foto's, 98 pp; dienstregeling lezers; 2,50
NOLTHENIUS, HELENE; Een ladder op de aarde; Querido, 1994; pkt; roman / 14e eeuw Italie ; 3,00
NOORDERVLIET, NELLEKE; Altijd roomboter; Augustus, 2005; paperback, omslag iets geknikt, 204 pp; roman; 5,00
NOORDERVLIET, NELLEKE; Een vlaag van troost; Meulenhoff, 2001; gecartonneeerd, 64 pp; novelle; 3,50
NOORDERVLIET, NELLEKE; Tine of ~ De dalen waar het leven woont; Muntinga, 1996; pkt; roman m.b.t Multatuli; 3,25
NOORDZIJ, NEL; Een minnaar in de handpalm; Boucher, 1957; gebonden, stofomsl licht besch, schutbl beetje roest, 64 pp; kleinste roman; 2,50
NUIS, AAD E.A.; Een jaar boek 1985-86; Aramith, 1986; paperback, naam op franse paf weggeknipt; literatuur; 4,00
OHLSEN, RONALD; Gedoodverfde engelen; Passage, 2000; paperback, 168 pp; roman; 3,50
O'MILL, JOHN; Louter leuter; Blitz, z.j.; gebonden, gelamineerd, 64 pp; proza / humor / taal; 3,50
O'MILL, JOHN; Op deuren en glazen; Blitz, z.j. (1ste druk); gecartonneerd, omsl.wat sleets en verkl.rug, 68 pp; proza / humor / taal; 7,00
OOLBEKKINK, H.J.; Het recht van ongelijk; Querido, `954; gebonden, schuingelezen, 180 pp; roman; 3,50
OOSTENBROEK, LUCETTE; Hollands landschap; Nijgh, 1984; ingenaaid, 44 pp; haiku; 3,50
OOSTROM, F.P. VAN; Maerlants wereld; Prometheus,1998; paperback, 486 pp, zeer netjes, HOOG POSTTARIEF; over middeleeuws schrijver Jacob van Maerlant; 8,00
OSTAIJEN, PAUL VAN; De bende van de Stronk; Bakker, 1957; pkt, franse pag verw, 150 pp; verhaal; 2,00
OTTEN, WILLEM JAN; Ons mankeert niets; Oorschot, 1995; paperback, goed ex.; roman over huisarts; 4,50
OUDSHOORN, J. VAN; Oudshoorn, J. van; Querido, 1984; paperback, 200 pp; roman; 2,25
OVERDIEP, G.S. (RED); Onze Renaissance in proza; Wereldbibliotheek, 1939; gebonden, 336 pp; geschriften 16/17e eeuw; 5,50
PAAP, W.A; Vincent Haman ~ Met Een Inleiding Van Menno Ter Braak; Querido, 1954; geb, aamblindruk fr.p, band wat sleets, 220 pp; literatuurgeschiedenis; 4,50
PAEMEL, MONIKA VAN; De confrontatie; Meulenhoff, 1974; paperback, 154 pp; roman; 4,00
PAEMEL, MONIKA VAN; De eerste steen; Meulenhoff, 1992; paperback, 278 pp; roman; 4,50
PAEMEL, MONIKA VAN; De eerste steen; Meulenhoff, 1992; paperback, 278 pp; roman; 4,50
PAEMEL, MONIKA VAN; Marguerite; M'hoff, 1985; paperback, 126 pp; roman; 3,50
PEPER, RASCHA; Oefeningen in manhaftigheid; Contact, 1992; pocketboek, naam schutbl. Leesvouw; roman; 3,50
PEPER, RASCHA; Russchisch blauw; Contact, 2000; pocketboek, naam schutbl., l.leesvouw; roman; 3,50
PEPER, RASCHA; Russisch blauw; Contact, 1998; pkt, wat vergeeld, l. gebondenruikssporen; roman over Romanovs; 2,50
PERK, JACQUES; Gedichten; Sijthoff, 1938 (18e dr); gebonden, geen s.o., band vergeeld, zw/w ill ingeplakt als frontispice, 150 pp; poezie; 4,00
PESKENS, R.J.; Twee vorstinnen en een vorst; Van Oorschot, 1976; paperback, 224 pp; roman; 4,50
PEYPERS, ANKIE; Binnenland; Contact, 1967; pkt, knikje in voorplat, laatste pag besch, 64 pp; poezie; 2,75
PEYPERS, ANKIE; Tussen tekst en uitleg; Contact, 1968; paperback, kopsnee licht gevlekt, 48 pp; poezie; 4,00
PHILIPS, M.; Bruiloft in Europa; Querido, 1962; pkt, vergeelde snee; roman; 1,75
PHILIPS, MARIANNE; De biecht; Agathon, 1986; paperback, paar kleine krasjes op omslag, 160 pp; roman; 3,50
PHILIPS, MARIANNE; De zaak Beukenoot; CPNB, 1950; pkt, Boekenweek, 3 ezelsoortjes; verhaal; 2,50
PIJL, KEES VAN DER; De greep naar de macht; Harmonie, z.j.; paperback, rug iets verkleurd, 274 pp.; roman; 6,00
PILLECYN, FILIP DE; De veerman en de jonkvrouw; Gulden Engel, 1973; paperback, naam op binnenz. omslag, 144 pp; roman; 3,00
PINKHOFF, THOMAS; Witte violen; Callenbach, 1973; paperback, tekst schutbl, 38 pp; poezie; 3,00
POLL, K. L.; Op het eiland van nu; Meulenhoff, 1984; paperback, 172 pp; essays; 2,50
POLL. K.L.; Emma Kwartier; Meulenhoff, 1978; paperback + stofomsl, tekst titelp, schade p. 83, 200 pp; roman; 2,50
POORT, COERT; Een bijkomstigheid van geschrijf; B&K, zj; paperback, naam op franse pagina, snee vergeeld, 52 pp; poezie; 3,50
POSTHUMUS, ROEL; Poλzie voor connaisseurs ~ Vijfentwintig sonnetten in vijf rubrieken; Uitgeverij Vliedorp, 2008; paperback, 44 pp (nieuw); poezie; 9,90
POT, H.; Pot bij de haal over potten; eigen beheer, 1968; gelijmd gestencild A4 boek, vlekkig op snee, 306 pp; curieus! van Aalmoespot tot Achter het huis van den pot op het Rokin (verzameling van begrippen, zegswijzen, personen, huizen e.a. die betrekking hebben op het woord pot); 15,00
POTGIETER, EVERHARDUS J,; Jan, Jannetje en hun jongste kind ~ Het Rijksmuseum; Ned. Bib, 1915; gebonden, ills, 240 pp; proza; 2,50
POTGIETER, EVERHARDUS J,; Liedekens van Bontekoe e.a.; Ned. Bib. zj; gebonden, 206 pp; o.a. liederen; 2,50
PRAAG, S. VAN; Madame de Pompadour; Querido, 1936; gebonden, 384 pp; roman; 7,00
PRAAG, SIEGFRIED E. VAN; De Jacobsladder; Leopold, 1969; gebonden, scheurtje in stofomslag, fiche; roman; 3,50
PRAAG, SIEGFRIED E. VAN; Dokter De Sola; Leopold, 1968; paperback, fiche; roman; 2,50
PRAAG, SIEGFRIED E. VAN; Jeruzalem van het Westen; Leopold, 1962 (3e); gebonden, kleine vlekjes op band, 468 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 6,00
PRAAG, SIEGFRIED E. VAN; Jeruzalem van het Westen; Leopold, 1973 (verkorte tv-editie); gebonden, foto's, 192 pp; roman; 2,50
PRAAG, SIEGFRIED E. VAN; Sprokkelkunst; Nijgh, 1984; paperback, 156 pp; roman; 4,00
PRAAG, SIEGFRIED E. VAN; Verhalen in oud rose; Leopold, 1980; paperback, 164 pp; verhalen; 3,50
PRAAG, SIEGFRIED VAN; Seizoenen; Leopold, 1964; paperback, 252 pp; roman; 4,00
PRANDELLO, LUIGI; De medailles; Wereldbibliotheek, 1961; ingenaaid, ills, 42 pp; novelle; 2,50
PRESSER, J.; De nacht der girondijnen; WN, 1995; pkt; roman; 1,75
PRESSER, J.; De nacht der girondijnen; WN, 1995; pkt; roman; 1,75
PRESSER, J.; Europa in een boek; Bezige Bij, 1963; pkt, Boekenweek; essay; 2,50
PROVOOST, ANNE; Vallen; Houtekiet Fontein, 1996; paperback met flappen, net ex, 264 pp; roman; 6,00
RAAF, K.H. DE; Hoffmann von Fallersleben ~ voortrekker in het oude land der Dietsche letteren; Oceanus, 1943; gecart, stofomslag besch, naam op schutblad, ills, 140 pp; Middelnederlands; 6,50
RAES, HUGO; De vadsige koningen; Bij, 1969; paperback, vergeeld, knik omslag192 pp; roman; 3,00
RAHN, HELMUT; Morphologie der antiken Literatur; Wiss. Buchges., 1969; paperback, 174 pp; taal; 5,00
RAMDAS, ANIL; In mijn vaders huis; Mets, 1993; pkt; verhalen; 1,50
RAMELE, FERRIE VAN; Dit land; Triona Pers, 2000; 1 gedicht marginaal drukwerk; http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 9,00
RASKIN, BRIGITTE; Het koekoeksjong; Kritak, 1988; paperback, omslag achter knikje + binnen, 134 pp; roman; 3,50
REEN, TON VAN; De moord; Agathon, 1967 (1e); gebonden, 78 pp; kleine roman; 4,50
REEN, TON VAN; De moord; Agathon, 1967 (2e); paperback, omslag iets foezelig, 82 pp; kleine roman; 3,00
REEN, TON VAN; Thuiskomst; Hema, 1988; paperback, 80 pp; verhaal; 3,00
REISEL, WANDA; Het beloofde leven; Querido, 1993; paperback, ex libr op fr.,p.,190 pp; roman; 5,00
REISEL, WANDA; Het blauwe uur; Querido, 1988; paperback, ex libr op fr.,p.,158 pp; roman; 5,00
RENKEMA, J.; Taalschat - artikelen maandblad Onze taal; Foris, 1981; paperback, 108 pp; taal; 3,00
REVE, GERARD; De Stille Vriend; Manteau, 1984; paperback, 118 pp, foto auteur achteromsl, zeer kleine beschadiging bovenz. Verder geod; roman; 5,00
REVE, GERARD; Op weg naar het einde; Oorschot, 1987; paperback, vergeeld, 188 pp; roman; 5,00
REVE, GERARD (OVER): KLAAS IWEMA; Steen voor steen, woord voor woord ~ Over Gerard Reve en het bouwen [ Monografie over de bouwactiviteiten van Gerard Reve. De auteur beschrijft de vele verbouwings- en bouwactiviteiten van de Grote Volksschrijver in Greonterp en Frankrijk. Hij legt een verband tussen Reves bouwlust en zijn schrijverschap. Ik ga wederom aan het werk metselen en schrijven: Dichter und Bauer (citaat uit 1976 uit een brief aan Josine Meyer). Een unieke aanvulling op de biografie van Nop Maas.]; Uitgeverij Vliedorp, 2011; paperback, omslag iets verkleurd m.n. achterplat, verlucht met zwart-wit fotos en twee plattegronden, 60 pp; biografisch; 7,50
REVE, GERARD (OVER): SJAAK HUBREGTSE; Tussen chaos en orde ~ Essays over het werk van Gerard Reve; Loeb, zj (1981); gebonden, stofomslag matig, 406 pp, HOOG POSTTARIEF, conditie goed; biografisch; 10,00
REVE, GERARD , JOHAN W. B. POLAK (OVER): KATRIEN GOTTLIEB; Gerard kreeg de geldkolder ~ Gesprek over de breuk (&a niet-reviana); Parelduiker, 1999 (2e dr); tijdschrift, paperback, zw/w foto's, pp 70-75 (totaal 144 pp); biografisch; 5,00
REVE, GERARD KORNELIS VAN HET; De Taal der Liefde; Atheneum, 1972; paperback, beetje scheefgelezen, minieme plaksporen ex libr.fr.p,232 pp; roman; 4,00
RITTER, P.H. JR.; Ontmoetingen met schrijvers; CPNB, 1956; gebonden, foto's, ills, boekenweek, 76 pp; biografie; 3,00
RITZERFELD, J.; De amazone; Querido, 1983; pkt; roman; 2,00
RITZERFELD, J.; De paardendief; Querido, 1987; pkt; roman; 2,50
RITZERFELD, J.; De poolse vlecht; Querido, 1985; pkt; roman; 2,50
RITZERFELD, J.; Zee van Marmer; Bezige Bij, 1987; gebonden, 90 pp; roman; 2,50
RODENKO, PAUL; De opblaassvrouwtjes en andere stoute stories van nu en straks; Bakker,zj; pkt, knikje omslag voor; verhalen; 2,00
RODENKO, PAUL; Een kwestie van symmetrie; M'hoff, 1988; ingenaaid; verhalen; 3,00
RODENKO, PAUL; Het spiegelbeeld; Bakker, 1963; pkt; helse vertelsels; 1,75
ROEMER, ASTRID; De wereld heeft gezicht verloren; Globe, 1991; pkt, deukje in omslag, 248 pp; novellen; 2,50
ROEMER, ASTRID; Nergens ergens; Rainbow, 1987; pkt; roman; 2,50
ROEMER, ASTRID; Over de gekte van een vrouw; Muntinga, 1988; pkt, gesigneerd; roman; 2,50
ROLAND HOLST - VAN DER SCHALK, HENRIETTE; Het vuur brandde voort ~ Levensherinneringen; Van Ditmar, zj; gebonden, houtwormgaatje in laatste 40 pp & band (zonder wurm), foto's, 288 pp; autobiogtrafie; 4,50
ROLAND HOLST, A.; Aan prinses Beatrix; v.Dishoeck, 1965; geniet+papomsl met flappen (wat verkleurd), typogr + ills. Hans Buys, ongepagineerd; poezie; 5,00
ROLAND HOLST, A.; De dood van Cuchulainn van Murhevna; Stichting De Roos, 1951; gebonden, linnen band met foliedruk deels verkleurd, 2 originele etsen, exlibris & eigendomsmerk, 24 pp; verhaal; 40,00
ROLAND HOLST, A.; De wilde kim; Agathon, 1978; gecart, enkele vlekjes op band, geen s.o, 32 pp; poezie; 4,00
ROLAND HOLST, A.; Deirdre en de zonen van Usnach; Bakker, 1977; paperback, vlekje op snee, 80 pp; verhaal; 3,00
ROLAND HOLST, A.; Een winter aan zee; Stols, 1945; gecart, band+binnenz. vergeeld, lichte vochtschade, naam schutblad, 92 pp; poezie; 4,00
ROLAND HOLST, A.; Een winter aan zee; Stols, 1951 (7dr); gecart, stofomsl vergeeld en met scheur, 92 pp; poezie; 4,00
ROLAND HOLST, A.; Helena's inkeer - een fragment; Stols, 1945; genaaid, omslag niet gaaf, exlibrisstempel; poezie; 2,00
ROLAND HOLST, A.; In ballingschap ~ Keuze uit eigen werk, herzien en vermeerderd ; Bakker-Daamen, 1967; pkt; bloemlezing poezie; 4,50
ROLAND HOLST, A.; Met losse teugel ~ Verspreide gedichten; Bakker-Daamen, 1970; paperback, 2 kleine knikken in voorplat, 44 pp; poezie; 4,50
ROLAND HOLST, A.; Uit zelfbehoud; Stols, na 1938; gebonden, losgesneden, vergeeld, exlbr, 138 pp; autobiografisch; 5,00
ROLAND HOLST, A.; Verzen; v.Dishoeck, 1946 (4e dr); gebonden, wat vlekken op stofomslag en snee, 144 pp; poezie; 4,00
ROLAND HOLST, A. (OVER:) VEGT, JAN VAN DER; De brekende spiegel Over A. Roland Holst; Nijgh, 1974; paperback, 262 pp, HOOG POSTTARIEF; biografie; 5,00
ROLAND HOLST, A. (OVER:) VEGT, JAN VAN DER; De brekende spiegel Over A. Roland Holst; Nijgh, 1974; paperback, 262 pp, HOOG POSTTARIEF; biografie; 5,00
ROLAND HOLST, ADRIAAN; Onderhuids; B. Bakker, 1963; paperback,oml.wat sleets+verkleuring, ongenumm. Handschriftweergave+in drukletters; poezie; 6,00
ROLAND HOLST, HENRIETTE; Romain Rolland; Van Ditmar, zj [1946]; gebonden, band licht besch, exl, foto, ills Frans Masereel; biografie; 4,50
ROLAND HOLST, R.N.; Overpeinzingen van een bramenzoeker; S.Kroese, 1953; gebonden, omslag iets vies, 84 pp; proza; 4,50
Roland-Holst, A.; Vuur in sneeuw; Bakker, 1969; paperback, voor-en achterplat verkleuring, 64 pp; poezie; 4,50
ROMEIN-VERSCHOOR, ANNIE; Slib en wolken ( stromingen en gestalten van de nieuwste nederlandse literatuur); Querido, 1947; ingenaaid, exlibr, vergeeld, 102 pp; literatuur; 3,50
ROMEIN-VERSCHOOR, ANNIE; Vaderland in de verte; Querido, 1948; Hugo de Groot historische roman; ; 4,50
ROMIJN MEIJER, HENK; Mijn naam is Garrigue; M'hoff, 1983; paperback, onderzijde rug besch, 298 pp; reconstructie van een moord, gepleegd in de loop van 1874 in Dordogne; 2,50
ROMIJN, JAAP (BIJEENGEBR.); De speelse muze (werk van o.a.: Engelman, Verwey, Gezelle); VBBB, 1952; ingen, ills, 62 pp; bloemlezing ; 3,00
ROMIJN, JAAP (BIJEENGEBR.); De speelse muze (werk van o.a.: Engelman, Verwey, Gezelle); VBBB, 1952; ingen, ills, omsl ergeeld en kreukels aan randen, 62 pp; bloemlezing ; 3,00
ROOD, LYDIA; Beide benen; Prometheus, 1990; paperback, naam fr.p, z.kl.oortjes omsl, 192 pp; roman; 4,50
ROOD, LYDIA; Louter Lust; Prometheus, 1995; paperback, 210 pp, goed; roman; 4,50
ROOD, LYDIA; Maureen ~ Een Surinaamse in Nederland; Prometheus, 1998; paperback, kleine schade, kneep onderzijde, 138 pp; roman; 4,50
ROSS, THOMAS; De Ingewijden; Spectrum, 1990; paperback, naam fr.p, 206 pp, zeer gaaf; roman; 7,00
ROSS, THOMAS en MAJ SJOWALL; De vrouw die op Greta Garbo leek; Spectrum, 1993; paperback, naam fr.p, prima, 200 pp; roman; 7,00
ROTHMANN, MARIE E.; Goedgeluk; Wereldbibliotheek, 1958; ingenaaid, ills 80 pp; Afrikaans, verhaal; 2,50
ROTHMANN, MARIE E.; Goedgeluk; Wereldbibliotheek, 1958; ingenaaid, curieus: de titel op titelpag is zonder inkt gedrukt, ills 80 pp; Afrikaans, verhaal; 3,00
ROY VAN ZUYDEWIJN, J.J. DE; Enclave; AP, 1986; ingenaaid; poezie; 4,00
RUBINSTEIN, RENATE; Met gepast wantrouwen ~ Notities over de Hollandse ziekte; Meulenhoff, 1982; paperback, 92 pp; notities; 3,00
RUBINSTEIN, RENATE; Mijn beter ik ~ Herinneringen aan Simon Carmiggelt; Meulenhoff, 1991; paperback met flappen, 190 pp; autobiografisch fragmenten / verhalen; 3,50
RUBINSTEIN, RENATE; Nee heb je ~ notities over ziek zijn; Meulenhoff, 1989; paperback, 124 pp; notities; 3,50
RUBINSTEIN, RENATE; Niet de woorden maar de stem; Querido, 1979; paperback, naam schutbl.; bundel colums uit Vrij Nederland; 3,00
RUBINSTEIN, RENATE; Over mijn katten; Libris, 1986; paperback, 62 pp; proza / katten; 3,50
RUBINSTEIN, RENATE; Tijd van leven; Meulenhoff, 1987; paperback met flappen, 228 pp; roman; 4,00
RUBINSTEIN, RENATE; Twee eendjes en wat brood; Meulenhoff, 1981; paperback, omsl.wat slijtage, 226 pp; bundel colums; 3,50
RUYSLINCK, WARD; Het reservaat; Manteau, 1972; paperback, knik omslag, tekst fr.p, gebondenruikssporen, roestvlekjes, 200 pp; roman; 3,00
RUYSLINCK, WARD; Leegstaande huizen ; Manteau, 1983; paperback, vlekken op kopsnee, 196 pp; verhalen; 3,50
RUYSLINK, WARD; Het dal van Hinnon; Manteau, 1984; paperback, roestvlekjes op snee, 304 pp; roman; 4,00
SALOMONSON, HERMAN [MELIS STOKE] ; Recrutenschool en andere gevangenisverzen; Stols, 1946; gebonden, omslag verkleurd, 86 pp; poezie uit de tweede wereldoorlog; 4,50
SANGERS, GERRIT; Lydia Verleine; Amber, 1991; paperback, 72 pp; novelle; 2,50
SANTEN, SAL; Brand in Mokum; AP, 1977; paperback, enkele papierknikjes, 170 pp; roman; 3,00
SANTEN, SAL; Deze vijandige wereld; AP, 1972; paperback, knik in rug, vlekjes op snee, 88 pp; autobiografie; 2,50
SCHAALMA, ALBERT; Een sluitend landschap / Catastrofes; Purper Pers, 1997; kunstenaarsboek, ca 11 x 12 cm, vraag foto, 20,00, verzendkosten; poezie; 2,20
SCHAALMA, ALBERT; Water, stof, het wolken; Triona Pers, 1997; cahier, handgezet en -gedrukt, marginaal drukwerk; 2 gedichten, 1 in braille, http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 10,00
SCHALEKAMP, JEAN; De Sneeuwvrouw wacht; Bzztoh, 1985; paperback, 200 pp; roman; 3,50
SCHALLER, SUSAN; De Man Zonder Woorden; Areopagus, 1981; gebonden; taalverwerving bij doofstomme volwassenen; 7,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Bij het uitpakken van de boeken; Naarden: In den Toren, z.j; gebonden, rug niet gaaf; verhaal; 4,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; De waterman ~ Nimmer dralend reeks no 9; Nijgh & van Ditmar, 1946; gebonden, geen s.o., 168 pp; roman; 3,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Der liefde bloesems; Meulenhoff, 1963; paperback, omslag vergeeld, 168 pp; roman; 2,00
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Een zwerver verliefd; M'hoff, 1980; gebonden + stofomsl, 150 pp; roman; 3,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Het oude huis; Meulenhof, 1946; gebonden, vlekjes, 176 pp; roman; 3,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Het oude huis; Querido, 1981; pkt; roman; 1,75
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Over boeken; Wereldbibliotheek, 1954; gecart, omslag iets sleets, 32 pp; verhalen; 2,50
SCHENDEL, ARTHUR VAN; Over boeken; Wereldbibliotheek, 1955; gecart, omslag minimaal sleets, 32 pp; verhalen; 3,00
SCHIERBEEK, BERT; De derde persoon; M'hoff, 1967; pkt, binnenkant omslag roestig; proza-poezie; 1,75
SCHIERBEEK, BERT; De derde persoon; M'hoff, 1967; pkt, naam schutblad; proza-poezie; 2,00
SCHIERBEEK, BERT; In- en uitgang; Bezige Bij, 1989; paperback, bibl.fiche; poezie; 5,00
SCHOLLEMA, ELZE; Alle begin heeft een einde [ Bundel met 80 gedichten over het Wad, de dood en levensbeschouwing. Teksten die samengeraapt zijn van de alfabetische akker, vol hersenspinsels, geharrewar aan woorden, klanken die niet rijmen en nooit zullen bestaan. ]; Uitgeverij Vliedorp, 2011; paperback, 86 pp; poezie; 12,50
SCHOLTES, LOUIS; Liefde voor een deserteur; Strengholt, 1985; paperback, 102 pp; roman; 3,00
SCHOUTEN, DICK; De ziel als zweep; Bert Bakker, 1990; paperback, 448 pp; roman; 4,50
SCHOUTEN, ROB; Gestolen goed; Arbeiderspers, 1989; paperback, gebondenruikssporen, 160 pp; verhalen; 3,50
SCHRIJVER, SIMON; Hoe schrijf ik naar het buitenland; Bigot, 1968; paperback; taal; 2,50
SCHRIJVERS; Schrijversdebuten; Stols, 1960; gebonden, naam op schutblad; literatuur; 4,00
SCHULTE NORDHOLT, JAN WILLEM; Aan mijn tongval te horen; Prom, 1994; paperback, 54 pp, als nieuw; poezie; 4,50
SCHWEITZER, ROELAND; Steen op hout; Schworks, 1998; paperback, oblong, foto's, 54 pp; poezie / beelden; 5,00
SIEBELINK, JAN; Ereprijs; Meulenhoff, 1986 (speciale uitgave); paperback, plastic hoekje fr.p., 52 pp; novelle; 3,50
SIEBELINK, JAN; Koning Cophetua en het bedelmeisje; Meulenhoff, 1983; paperback, lichte slijtage aan de platten, 166 pp; verhalen; 4,50
SIEBELINK, JAN; Verdwaald gezin; Meulenhoff, 1993; paperback, omsl.voorzien van plakfolie, scheefgelezen, l.gebruikssporen, 306 pp; roman; 4,50
SIEBELINK, JAN (over); Bzzlletin 150; BZZToh, okt. 1988; tijfdschrift, (brief aan Siebelink van C.O. Jellema), knikje hoek voorplat; literaire artikelen; 4,00
SIEBELINK, JAN (OVER); Informatie; Meulenhoff, 1985; brochure, 32 pp; literaire info; 1,75
SIMHOFFER, KEES; Een been onder het zand; Zelen, zj; paperback, vlekjes op snee, scheefgelzen, 190 pp; verhalen; 3,00
SLAUERHOFF, J; Het verboden rijk ; Nijgh, 1984; paperback, 172 pp; roman; 5,00
SLAUERHOFF, J.; Het eind van het lied (serie kort en goed); Querido/Wolters, 1967; geniet, omsl.sleets, naam fr.p, foto aut.achteromsl, 32 pp; verhaal; 4,00
SLAUERHOFF, J.; Het leven op aarde; Nijght, zj (7e dr); paperback, 198 pp; roman; 4,50
SLAUERHOFF, J. (OVER:) BERGH, HERMAN VAN DEN; Schip achter het boegbeeld ~ over het werk van Slauerhoff; Bouchier, 1958; gebonden, omsl. wat verschoten, (op gevergeerd papier gedrukt)112 pp; biografisch; 4,50
SLAUERHOFF, J. (OVER:) CONSTANT VAN WESSEM; Slauerhoff; Bzztoh, 1979; paperback, vlekje op omslagt, verder netjes, 142 pp; biografisch; 9,00
SLEMPKES, J.A. (ZOVEEL MOGELIJK TEKSTGETROUW NAVERTELD) ; De zinrijke avonturen van de Vos Reinaerde; Zutphen, 1939; gecart, fraaie band, geen s.o., papier iets roestig, ills in kleur en zw/w, 148 pp; epos; 17,50
SLOT, PAULINE ; Zuiderkruis; Arbeiderspers, 2001; paperback, paar kleine vochtkringen schutbl.en iets daarna, 202 pp; roman; 4,50
SLOT, PAULINE ; Zuiderkruis; Arbeiderspers, 1999; paperback, kleine beschadiging op plat, 202 pp; roman; 4,50
SMIT, GABRIEL; XL Psalmen; Spectrum, zj; gebonden, omslag en ruig wat verschoten, linnen kneep gaar, oorlogspapier, opdracht aan mr G. J. Lammers op schutbl, 96 pp ; psalmen; 10,00
SMIT, WILFRED (OVER); Bzzlletin 110; Bzztoh, 1983; tijdschrift, knikje hoek omslag; biografisch; 3,00
SNEL, GUIDO; Op drift; M'hoff, 1999; paperback, knikje in achterplat, 142 pp; debuutroman; 3,00
SNELLENBERG, J. VAN; Een geluksvogel in Mexico; Van Holkema & Warendorf, zj; gebonden, vergeeld, scheefgelezen, hoeken omslag sleets, ills, 198 pp; roman; 3,50
SNIJDER, J.TH.; Laat seizoen ~ Gedichten voor ouderen; Agathon, 1989; paperback, knikjes omslag voorz, 196 pp; poezie; 3,50
SOTEMANN, GUUS (RED); De muze en het heelal; VBBB, 1959; ingenaaid, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
SOTEMANN, GUUS (RED); De muze en het heelal; VBBB, 1959; ingenaaid, ills, boekenweek, 80 pp; bloemlezing poezie; 3,50
SPELIERS, HEDWIG; De mens van Paracelus; Manteau, 1974; paperback, 64 pp; filosofie; 4,00
SPIERDIJK, JAN; Oost-West kwatrijnen; Nijgh, 1983; ingenaaid, 56 pp; poezie; 4,00
SPRINGER, F.; Bougainville ~ een gedenkschrift; Querido, 1993; pkt; roman; 2,50
STAMPERIUS, HANNEMIEKE (RED); Op eigen hand; Contact, 1989; paperback, 206 pp; notities van vrouwen over zichzelf; 3,00
STARIK, F; De gastspeler; Nieuw Amsterdam, 2009; paperback, 256 pp; roman; 7,00
STOMAN, BEN; Rene Francois Aristide NN; Nijgh, zj (4); gebonden, stofomslag redelijk, nimmer dralend rks.48, 134 pp; roman; 2,50
STRAATEN, PETER VAN; Agnes moet verder; Muntinga, 1993; pkt, wat roestvlekjes; roman; 2,25
STRAATEN, PETER VAN; Vader & zoon gaan het helemaal maken ~ De allernieuwste avonturen vna het immer twistende tweetal, waarin opgenomen De vader & zoon-affaire. Alles over het verborgen liefdesleven van pa!; van Gennep, 1976; paperback, oblong, ills. Van Straaten, met teskt op titelp.ongenumm.; humor; 4,50
STRAATEN, PETER VAN; Vader & zoon in de bocht ~ alweer nieuwe avonturen van ons vrolijk tweetal waarin opgenomen onze nieuwe bijlage: Vader & zoon in het jaar van de vrouw; van Gennep, 1975; paperback, oblong, naam en datum fr.p., ongenummr.; humor; 4,50
STREUVELS, STIJN; De rampzalige kaproen; Wereldbibliotheek, 1957; ingenaaid, ills, 58 pp; middeleeuwse boerenroman; 3,00
STREUVELS, STIJN; Kroniek van de familie Gezelle; Orion, 1980; paperback, naam fr.p, datum+initialen p.127 in pen, gebondenruikssporen, foto's, 128 pp ; biografisch / Gezelle; 8,50
STREUVELS, STIJN; Verhalen; Spectrum, 1962; pkt, naam fr.p.; verhalen; 3,50
STUIVELING, GARMT; Eindstand; Heideland, 1967; pkt, 80 pp; poezie; 4,00
SUCHTELEN, NICO VAN; Oudejaarsvuur; Wereldbibliotheek, Nieuwjaarspremie 1963; geniet, ills Piet Klaasse, 24 pp; verhaal; 2,50
TEIRLINCK, HERMAN; Johan Doxa; Elsevier, 1979; paperback, 92 pp; roman; 3,00
TEIRLINCK, HERMAN; Mijnheer J.B. Serjanszoon; Oorschot, 1960; gebonden, omslag vergeeld,232 pp; roman; 3,00
TEIRLINCK, HERMAN; Zelfportret of het galgemaal; Manteau, 1955; pkt; roman; 3,00
TELLEGEN, TOON; Mijn avonturen door V. Swchwrm; CPNB, 1998; pocket, ills, 96 pp; Kinderboekenweekgeschenk; 3,00
TEUNISSEN, J. VAN; Hars van de levensboom; Medische Uitg, 1971; paperback, 80 pp; aforismen; 2,50
TEYLINGEN, HENDRIK VAN; Depot voor Discipline; ECI, 1991; gebonden+stofomsl, eneige gebondenruikssporen, 178 pp; novelle; 4,00
THIRY, AUGUST; Byzantijns blauw; M'hoff, 1996; paperback; roman; 3,50
TIMMERMANS, FELIX; Minneke poes; Van Kampen, zj; gecart 108 pp; roman; 3,50
TOLBOOM, JOS; De loper; Passage, 1992; paperback, 158 pp; roman; 3,50
TOONDER, JAN GERHARD; De Hartjacht; Bij, 1981 ; paperback, enige gebondenruikssporen, 312 pp; roman; 4,50
TOONDER, JAN GERHARD; De waakzaamheid; Bezige Bij, 1988; paperback, omslag + binnen wat gebondenruikssporen, 200 pp; roman; 4,50
TOONDER, MARTEN; De andere wereld; CPNB, 1982; paperback, oblong, ills, 92 pp; stripboek; 4,00
TOONDER, MARTEN; De andere wereld; CPNB, 1982; paperback, oblong, ills, 92 pp; stripboek; 4,00
TORREN, MERIK VAN DER; Grondvest; Uitgeverij Vliedorp, 2004; ingenaaid, 64 pp, http://www.zolderman.nl/uitgaven/grondvest.html uit onze uitgeverij; poezie; 12,00
TσTH - VAN ROOIJ, GERHILD; Jubel [Nederlands en Duits]; Uitgeverij Vliedorp, 2004; cahier, 32 pp, uit onze uitgeverij; poezie; 7,50
TREVES, LUISA; De brief van Don Juan; Wereldbilbiotheek, 1952; gelijmd, knikje in omslag, 42 pp; blijspel; 2,00
UPHOFF, MANON; De fluwelen machine; Rainbow, 19; pkt, 1998; verhalen; 2,25
UPHOFF, MANON; Hij zegt dat ik niet dansen kan; Podium, 2000; paperback, stiftstreep op kopsnee, 154 pp; roman; 3,50
UYL, BOB DEN; Het reizen vereist sterke zenuwen; Thomas Rap, 2004; paperback, ex lib.verwijderd schutbl, leesvouwen, 336 pp; verhalen; 7,50
VAAK, KLAAS (SAMENST.); Jan Kooistra, gedichten-Ronald Medema, houtsnedes; Stabo, zj; ingenaaid, 9 houtsnedes, 40 pp; poezie; 7,00
VALI, ANNA; Vanavond komt Caro!; Kern, 1990; paperback, franse pag weggeknipt, 186 pp; roman; 3,00
VALI, ANNA; Vanavond komt Caro!; Kern, 1990; paperback, naam op franse pag, 186 pp; roman; 3,50
VAN HOOGENBEMT, ALBERT; De stille man; Manteau, 1977; paperback, roestvlekkig op snee, 202 pp; roman; 3,00
VANDELOO, JOS; De muggen; Rainbow, 1973; pkt, tekst fr.pag; roman; 2,50
VANDELOO, JOS; De muggen; Manteau, 1974; paperback, omslag knikjes, hoekje fr.p. mist, roestvlekjes, 232 pp; roman; 2,50
VANDELOO, JOS; De muggen; Rainbow, 1987; pkt; roman; 2,50
VANDELOO, JOS; Het huis der onbekenden; Manteau, 1968; pkt, roestvlekjes op snee; roman; 3,00
VANDERSCHAEGHE, PAUL; Vergeef mij Kajafas; De Brouwer, 1960; gecart., omslag vergeeld, naam achterin, 136 pp; roman; 3,00
VEEN, A. VAN DER; Het grijze paard van Aran; Gelegeheidsuitg.Rotary, 1966; geniet, stofomslag, 30 pp; verhaal; 2,50
VEEN, ADRIAAN VAN DER; Alibi voor het onvolkomen hart; Manteau, 1983; paperback, naam op franse pag; roman; 4,00
VEEN, ADRIAAN VAN DER; De geluksvogel; Querido, 1977; paperback, 151 pp.; roman; 3,50
VEEN, ADRIAAN VAN DER; De man met de zilveren hoed; Querido, 1965; pkt; roman; 1,50
VEEN, ADRIAAN VAN DER; Onvoltooid verleden; Manteau, 1985; paperback; roman; 4,00
VEER, HENDRIK DE, JOHANNES KNEPPELHOUT E.A.; Terugblik met vergezicht; Wereldbibliotheek, 1960; ingenaaid, ills Pam G. Rueter, 114 pp; negentiende eeuws proza; 3,00
VEGT, JAN VAN DER; Mist; Prom, 1990; paperback, 96 pp; novelle; 3,50
VELDEN, BEN VAN DER; De dood van prof. Drs. M.; AP, 1974; paperback, franse pag foezelig, 160 pp; roman; 3,00
VENEMA, ADRIAAN; Mussert - Een Nederlands Koningsdrama; Paris, 1973 (1); ingenaaid, rug wat verschoten; toneel / tweede wereldoorlog; 4,00
VENEMA, ADRIAAN; Van een bloedrode manchet & een kooikershondje; Manteau, 1972; paperback, 136 pp; roman; 2,50
VENEMA, ADRIAAN; Verleden tijd; Balans, 1994; paperback, fiche, 352 pp; autobiografie; 5,50
VERDENIUS. A.A.; In de Nederlandse taaltuin ~ Wandelingen en waarnemingen; Elsevier, zj; gebonden, 244 pp; taal; 5,00
VERHEIJ, MARIA; De rode cirkel; Amber, 1992; paperback, 86 pp; debuutroman; 2,50
VERRIPS, GER; De blauwe bruid; AP, 1983; paperback, 156 pp; roman; 4,00
VERRIPS, GER; Nathalie; Amber, 1990; pkt; roman; 2,00
VERRIPS, GER; Witte gezichten; Elsevier, 1976; paperback; roman; 4,00
VERRIPS, GER; Witte gezichten; Elsevier, 1976; paperback; roman; 4,00
VERSCHOOR, DIET; Dronken van Dauw; Dekker, 1987; paperback, correctieinkt fr.pag, wat gebondenruikssporen, D84888 pp; novelle; 3,25
VERSCHOOR, DIET; Dronken van Dauw; Dekker, 1987; paperback, 86 pp; roman; 3,25
VERSCHUUR, RITA; Het geheim van mijn moeder; Cossee, 2008; gebonden + stofomsl, naam fr.p, 218 pp; roman; 6,50
VERSCHUYL, H.J.; Cryptogrammatica ~ het geheim van de cryptogram; Kosmos, 1988; paperback, 92 pp; taal; 4,00
VERSTEGEN, JUDICUS; Legt uw hart daarop; Querido, 1971; paperback, 298 pp; roman; 4,00
VERWEY, ALBERT; Nieuwjaarsmorgen.; Wereldbibliotheek, 1955; ingenaaid, stempeltje op titelpag, papier door vocht wat geplooid, ongepag; gedicht; 2,00
VESTDIJK, SIMON; De andere school (Anton Wachterromans 4); Nijgh, z.j. 6e druk; paperback, omsl.sleets op hoeken, naam fr.p, 232 pp; roman; 4,00
VESTDIJK, SIMON; De beker van de min ~ De geschiedenis van een eerste jaren (Anton Wachter roman dl 5); Nijgh & Van Ditmar, 1957 (2e dr); gebonden, s.o., goede staat, 286 pp; roman; 7,50
VESTDIJK, SIMON; De bruine vriend / Het veer / Barioni en Peter / Pijpen; Bij, 1964; pkt; verhalen; 3,00
VESTDIJK, SIMON; De fantasia (lit.pocket nr. 22); Bij, 1961; pkt; verhalen; 3,00
VESTDIJK, SIMON; De fantasia (lit.pocket nr. 22); Bij, 1962; pkt; verhalen; 3,00
VESTDIJK, SIMON; De koperen tuin; Nijgh, z.j. 8e dr.; paperback, voorplat met hoekkreukels, 272 pp; roman; 5,00
VESTDIJK, SIMON; Kind tussen vier vrouwen ~ De kroniek van een jongensleven; Bezige Bij, 1994; paperback, 572 pp, zeer netjes HOOG POSTTARIEF; roman; 8,50
VESTDIJK, SIMON; Kind tussen vier vrouwen ~ De kroniek van een jongensleven; Bezige Bij, 1994; paperback, 572 pp, zeer netjes HOOG POSTTARIEF; roman; 8,50
VESTDIJK, SIMON; Rumeiland; Nijgh, z.j. 6e dr.; gebonden, s.o. redelij goed, 336 pp; roman; 5,00
VESTDIJK, SIMON; Surrogaten voor Murk Tuinstra (Anton wachtersromans nr.2); Nijgh, 1979; paperback, handtek.schutbl., omsl. Wat sleets, 192 pp; roman; 3,50
VINKENOOG, SIMON; Stadsnatuur januari - juli 1986; Schoorl: Conserve, zj; paperback, naam op franse pag; dagboek; 3,00
VINKENOOG, SIMON; Wij helden; Bij, 1978; paperback, 165 pp, fr.pag.vlekken, achterin vlek; verhaal; 3,50
VISSER, AB; De erfenis; AP, 1951; gebonden, stofomslag besch, 222 pp; roman; 5,00
VISSER, AB; Het agentschap; AP, 1949; gebonden, stofomslag redelijk gaaf, ills; novelle; 4,50
VOGELAAR, J. FIRMIN; het heeft geen naam; Meulenhoff, 1968; paperback, 158 pp; proza; 3,00
VONDEL, JOOST VAN DEN; O kersnacht schooner dan de daegen [ kerstnacht ]; Wereldbilbiotheek, 1952; gelijmd, ills Fons Montens; rey; 2,00
VOORDE, URB. VAN DE; Charles de Coster en de Vlaamse Idee ; Kompas, 1930; gelijmd, exlibr, roestvlekkig, 70 pp; letterkunde; 3,50
VOSMAER, JACOB; Het leven en de wandelingen van Meester Maarten Vroeg; Wereldbibliotheek, 1953; ingenaaid, omslag verkl, 128 pp; verhalen; 3,50
VOSMAER, JACOB; Het leven en de wandelingen van Meester Maarten Vroeg; Wereldbibliotheek, 1953; ingenaaid, omslag verkl, 128 pp; verhalen; 3,50
VREDENBRECHT, JACOB; De benoeming; Prom, 1998; paperback, 128 pp; novelle; 3,50
VRIES, HENDRIK DE (OVER); Bibliografie van Hendrik de Vries (1896-1989); Ned Letterkundig Museum, 1993; paperback, 26 pp; bibliografie; 3,50
VRIES, HENDRIK DE (OVER); Vuur onder de wereld ~ Het magisch dichterschap van Hendrik de Vries; Bzztoh, 1980; paperback, 126 pp; poezie; 5,00
VRIES, TEUN DE ; Wilde lantaarns; Querido, 1980; pkt; roman; 2,50
VRIES, THEUN DE; Het zwaard, de zee en het valse hart; Bezige Bij, 1966; paperback, Boekenweek; roman; 3,00
VRIES, THEUN DE; Het zwaard, de zee en het valse hart; Bezige Bij, 1966; paperback, Boekenweek; roman; 3,00
VRIES, THEUN DE; Keuromnibus: De vrijheid gaat in het rood gekleed - De merrie - Ziet, een mens! - Wilde lantaarns; Arbeiderspers, 1967; gebonden, stofomslag vlekkig, 512 pp , HOOG POSTTARIEF; roman; 6,50
VRIES, THEUN DE; Keuromnibus: De vrijheid gaat in het rood gekleed - De merrie - Ziet, een mens! - Wilde lantaarns; Arbeiderspers, 1967; gebonden, 512 pp, sticker boekh. schutbl, HOOG POSTTARIEF; romans; 5,50
VRIES, THEUN DE; Rembrandt; Querido, 1974; pkt; roman; 2,00
VRIES, THEUN DE ; Meester en minnaar; Querido, 1981; pkt; roman; 2,00
VRIES, THEUN DE ; Rembrandt ~ Meester tussen licht en donker; Bruna, 2005; paperback, 304 pp, zeer netjes; biografische roman; 6,50
VRIES, THEUN DE ; Wilde lantaarns; Querido, 1982; pkt; roman; 2,00
VRIES, THEUN DE (OERSETTING), PIETER BOSKMA; Yn tongen; Triona Pers, 2000; in het fries vertaalde gedichten, omslag handgedrukt en -gebonden, binnenwerk offset; http://www.zolderman.nl/uitgaven/boskma.html; 10,00
VRIESLAND, VICTOR E VAN; Agesilaos; Wereldbibliotheek, 1962; geniet, ill Lou Strik, 32 pp; verhaal; 2,50
VROEGE, LIESBETH; Etoile du Nord; Prom, 1986; paperback; roman; 3,50
VROEGE, LIESBETH; Hartslag in Barcelona; Prom, 1989; paperback, 166 pp; verhalen; 4,00
VROMAN, LEO; Brieven uit Brooklyn; Querido, 1975; paperback, folie rug laat wat los, leesvouw, blinddruk Fr.p, krantenknipsel aanwezig, 142 pp, lichte gebruikssporen; brieven, proza; 5,00
VROMAN, LEO; De adem van Mars; Querido, 1976; pkt; roman; 2,00
VUYK, BEB E.A.; Tjantik Indonesia; Bussum: Novella, 1995; paperback; verhalen; 3,50
WAAGMEESTER, JILLES; Weg van het Midden 17; Triona Pers, 2003; handgedrukt en -gebonden, 12 pp; http://www.zolderman.nl/uitgaven/kopper.html koppermaandag; 4,00
WAALS, JACQUELINE E. VAN DER; Gebroken kleuren; C'bach, zj (2e dr); gebonden, 100 pp; poezie; 4,00
WAALS, JACQUELINE VAN DER (VERZAMELD DOOR SIPKE V.D. LAND); De mooiste gedichten van Jacqueline van der Waals; Kok, zj; gebonden + beschad. stofomsl, 146 pp; poezie; 3,50
WAALS, LAURENS VAN DER (RED); Apollo's reis door Nederland ~ Een verzameling geografische gedichten (nimmer dralend reeks); Nijgh, 1956; gebonden, stofomslag,198 pp; bloemlezing poezie; 4,50
WAGENVOORDE, HANNO VAN; Karillon van November; Querido, 1946; ingen, beschadiging, 24 pp; poezie; 2,50
WALSCHAP GERARD ; De wereld van Soo Moereman; Manteau, 1942; gelijmd, vergeeld, ills, 102 losgesneden pp; roman; 2,50
WALSCHAP, GERARD ; Een mens van goede wil; Manteau, 1983; paperback, omslag wat sleets, naamstempel schutblad, 240 pp; roman; 3,50
WALSCHAP, GERARD ; Ons geluk; Meulenhoff, z.j.; paperback, l. gebondenruikssporen 130 pp; roman; 3,50
WARMOND, ELLEN; Poezie; Triona Pers, 1993; bibliofiele uitgave, gevouwen plano met linosnede in omslag, nr 7/50; poezie; 12,00
WARREN, HANS; Geheim dagboek 1945-1948; Bakker, 1990; paperback, 226 pp; autobiografie; 4,00
WARREN, HANS; Geheim dagboek 1949-1951; Bakker, 1986; paperback, 252 pp; autobiografie; 3,50
WARREN, HANS; Geheim dagboek 1956-1957; Bakker, 1986; paperback, wat roestvlekjes, 228 pp; autobiografie; 3,50
WEELDEN, DIRK VAN; Orville; Meulenhoff, 1997; paperback, 270 pp; roman; 6,50
WEGGEMANS, ONNO; Oponthoud; Vliedorp, 2005; paperback, 64 pp (nieuw); verhalen; 12,50
WERFHORST, AAR VAN DE; Madame Jatzkowa; Querido, 1981; gebonden+stofomsl, ills, 146 pp; roman; 3,50
WERTHEIM, M.; De Laatste Levano; Elsevier, 1969; paperback, knikken omslag, gebondenruikksporen, 288 pp ; roman; 3,00
WERUMEUS BUNING, J.W.F.; Verboden verzen ~ Grafschrift voor M.van 't H. en andere gedichten; Querido, 1947; gebonden, tekst op (verkleurde) schutbladen, 40 pp; poezie; 4,50
WERUMEUS BUNING, J.W.F.; Voor twee stuiver anjelieren; Querido, z.j. (2); gebonden, naam op schutblad; poezie; 4,50
WERUMEUS BUNING, J.W.F.; Winter-aconiet; Querido, 1961; ingenaaid, roestvlekjes; poezie; 3,50
WILMA; De lichte nacht; B&K, 1986; gebonden, stofomslag, 192 pp; roman; 4,00
WIND, HARMEN; Vroege leerling; Triona Pers, 1998; 1 gedicht marginaal drukwerk; http://www.zolderman.nl/triona/poezie.html; 9,00
WINKEL, G. TER (RED.); Het woord dat ik bedoel
~ poezoedagboek; Narratio, 1991; paperback, naam fr. p, ; poezie; 3,00
WINKLER, KEES; Vers uit de veren; Arbeiderspers, 1982 (1e druk); ingenaaid, 44 pp, knipseltje op franse pag ingeplakt, goed; poezie; 4,50
WINTER, LEON DE; Hoffman's honger; Bezige Bij, 19992; paperback, kleine besch aan hoek voorplat/rug, leesvouwen in rug, gesigneerd, naam op franse pag, 290 pp; roman; 4,50
WIT, AUGUSTA DE; Een witte Angora en enige mensen; Wereldbibliotheek, 1961; ingenaaid, ills, 46 pp, kaartje Paasgroet; proza; 3,00
WIT, AUGUSTA DE; Gods goochelaartjes; Querido, 1965; pkt, plastiek omslag laat wat los, vergeeld, vouwtjes, naam fr.p; roman; 2,00
WOESTIJNE, KAREL VAN DE; Het zatte hart (gedichten - Kaleidoscoop no. 12); Salm, z.j.; gecart, exlibr.stevig omsl, vergeeld, 40 pp; poezie; 5,00
WOESTIJNE, KAREL VAN DE; Vehalen; Wereldbibliotheek, 1959; ingenaaid, vlekje op omslag, ills, 56 pp; verhalen; 3,00
WOESTIJNE, KAREL VAN DE; Vehalen; Wereldbibliotheek, 1959; ingenaaid, knikje in omslag, naam op franse pag, ills, 56 pp; verhalen; 3,00
WOLF, RUTH; De wieken van de leeuwerik; Leopold, 1967; gebonden, stofomslag redelijk, 160 pp; over troubadour Bernard de Ventadour; 5,00
WOLFF-BEKKER, ELISABETH; De menuet en de dominees pruik; Wereldbibliotheek, 1954; ingenaaid, kleine besch aan rug, x + 24 pp; gedicht; 3,00
WOLKERS, JAN; De doodshoofdvlinder (Bij pocket 43); Bezige Bij, 1979; pkt; roman; 3,00
WOLKERS, JAN; De walgvogel; Meulenhoff, 1975; paperback, nogal gelezen ex, foli rug laat wat los, 432 pp HOOG POSTTARIEF; roman; 3,50
WOLKERS, JAN; Gesponnen suiker; Meulenhoff, 1967 (20e dr); paperback, kleine leesvouwen in rug, iets vergeeld, 174 pp; verhalen; 4,50
WOLKERS, JAN; Serpentina's petticoat; Meulenhoff, 1971; pkt, wat scheefgelezen; verhalen; 2,25
WOLKERS, JAN; Terug naar Oegstgeest; Malmberg, 2001; paperback, geplastificeerd, stikker+stempel school, 176 pp, netjes; roman; 3,50
WOLKERS, JAN; Terug naar Oegstgeest; Wolters-Noordhoff, 1998; paperback, naam binnenz.omsl, grote lijsters schooluitg, vlekjes, gebondenruikssporen, 192 pp; roman; 3,00
WOUDE, JOHAN VAN DER; De schipper van de Li; Nijgh, zj (4); gebonden, stofomslag niet helemaal gaaf, roest op schutbladen, 164 pp; roman; 3,50
WOUDE, JOHAN VAN DER; De stenen tafel; Nijgh, 1974; paperback; roman; 3,50
ZANDSTRA, EVERT; Het goddeloze veer; AP, 1955; gebonden, naam fr. pag, 352 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 3,50
ZIKKEN, AYA; De atlasvlinder; Atlas, 2002; paperback, tekst fr.p, 168 pp; roman; 5,00
ZOMEREN, KOOS VAN; Otto's oorlog; WN, 1996; paperback, 224 pp; roman; 2,50
ZUIDERENT, AD; Singin in the rain (5); Mikado Pers, 1988; bibliofiele uitgave, 8vo, 4 pp in omslag met de hand gezet en gedrukt; poezie; 7,50
ZWANENBURG, FROUWKJE; Parels [10 haiku]; Triona Pers, 2011; klein boekje, handgedrukt en -gebonden; haiku; 3,50
Zoektips
In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt zoeken door tegelijkertijd de CTRL toets en de letter F in te drukken. U kunt op
ιιn woord zoeken (auteur of titel). U kunt een boek bestellen via onze
contactpagina.
Deze pagina is geactualiseerd op 1febrnuari 2012.
|