
AARONS, SONIA; Inlijsten (doe het zelf); Ars Scribendi, 1994; geb, foto-gelamineerd, foto's, handige ills.werktekeningen, 48 pp; inlijsten; 4,00
ADAMS, RICHARD; De IJzeren Wolf en andere verhalen.; Het Spectrum, 1980; geb + stofomsl, ills, Yvonne Gilbert. Zwartwittek. Jennifer Campbell, 142 pp; volksverhalen; 5,00
AHMED, LALITA; Indian Cooking; Coombe, 1991; hardc, dj slightly damaged, ills, 64 pp; koken; 3,50
AKKERMAN, PAULUS; Foar de Lins ~ Kar ut de forhalen fan Paulus Akkerman yn de Leeuwarder Courant Oktober 1965-Maeije 1968.; Leeuwarder Courant, 1968; pbk, ills zw/w, 144 pp; Frysk / Fries; 3,50
ALBE; Engracia Maria Alcaraz; C'bach, zj; gebonden, stofomslag matig, stempeltje op schutblad, ills Anton Pieck, 220 pp; roman; 3,00
ALBERTS, A.; Twee jaargetijden minder; CPNB, 1992; pkt; Ned.Indie; 1,50
ALEXANDER, LLOYD; De eerste twee levens van Lukas-Kasha; Westfriesland, 1978; gebonden, ex-bibl, 158 pp ; jeugdboek; 1,75
ALLENDE, ISABEL; Eva Luna [Deutsch]; Suhrkampf, 1978; gebonden, 380 pp; vertaling Duits; 6,00
AMSBERG, KIKI & AAFKE STEENHUIS; Denken over liefde en macht; Rainbow, 1987; pkt; vrouwenbeweging; 2,50
ANDRINGA, WIEBE; Heerlijke gerechten uit India en Pakistan; Zuid, 1986; gecartonneerd, kleurenfoto's, 68 pp; koken; 4,00
ANDRINGA, WIEBE; Koken in de wadjan; Zomer, 1990; gelijmd, foto's, 84 pp; koken / wadjan; 2,50
ANKEN, HARRIE; Werk uit vrogger tied ~ Oude ambachten uit Oost-Gelderland (schrijnwerker, klompenmaker, koekenpalnkensnijder e.a.); Gelderlander, 1981; pbk, knik hoek achterplat, ills. naar fotos van H.Westerveld en H. Braakhekke, 60 pp; oude ambachten / Oost Gelderland / Gelders streektaal (deels); 8,50
ANON.; A Handbook on Rubber Uses and their Development; Rubber Growers Association, 1923; hardc, no dj, ruststains on endpapers, ills, 162 pp, fine; industry; 7,50
ANONIEM; 25 jaar Vertiko 1947-1972; Vertiko, 1972; ringband, ills, 32 pp; jubileumboek; 3,00
ANONIEM; De gezonde keuken; Vemag verlag, z.j.; gebonden, foto's, 94 pp; koken; 4,50
ANONIEM; Eigen potje buiten koken ~ 200 eenvlamsgerechten voor tent, caravan, picknick en barbedue; ANWB, z.j.; gebonden, slap omsl.(geplastificeerd), naamstempel op titelp, gebruikssporen, woordenlijst Ned,Fr,It.Sp,Du,Eng voor ingredienten, 192 pp; koken; 3,50
ANONIEM; Heerlijke Pasta Sauzen ~ Van bekende klassiekers tot verrassende recepten; Deltas, 2004; gebonden, foto's, 64 pp; koken; 4,50
ANONIEM; Italiaans [kookboek]; Rebo, 2006; gebonden, foto's, 96 pp; koken; 6,00
ANONIEM; Italiaans Da's pas koken; Rebo, 2007 (13e dr); gebonden, foto's, 96 pp; koken; 6,00
ANONIEM; Toen en Nu ~ 1907-1957 ~ Een halve eeuw Shell. ; Shell, 1957; gelijmd, omsl.wat sleets, A4 form, tekst, foto's, ongenummerd; nederlandse geschiedenis / shell; 4,50
ANONIEM; Wat je vθr haalt is lekker ~ Bijzondere groenten & vruchten uit binnen- en buitenland; Promotiebureau Groente En Fruit, zj; paperback, kleurenfoto's, 192 pp; koken; 2,50
APPERLOO, M.; Yn Gods takomst; Osinga, zj; geb (iets schuingelezen), 238 pp; Frysk / Fries; 4,00
ARANGUREN, JOSE; Communicatie in onze wereld; De Haan, 1967; pbk, signatuur, ills, 252 pp; sociologie; 3,00
ARBOUW-ROZEMA, TRUUS; N liek man is n riek man; Grunneger Bouk, 1982; paperback, taikens Jaap Arbouw, 96 pp; gronings / streektaal; 4,50
ARKEL, FRANCIS VAN; Wokken in de Hollandse keuken; Image Bks.Factory, 2010; geb, foto's van Peer v.d. Kruis, recepten voor wokken, zeer netjes; koken; 3,00
ARNOLDUSSEN, PAUL, MARJA BAETEN; Die van hiernaast en van de overkant; CPNB, 1987; pbk, kinderboekenweek, ills Joep Bertrams; jeugdboek; 2,50
ASSAF-NOWAK, URSULA; Arabische sprookjes; Elmar, 1990; paperback, 176 pp, netjes; sprookjes; 5,00
AYALAH, DAPHNA, ISAAC J. WEINSTOCK; Borsten; Veen, 1981; pbk, knik in achterplat, folie omslag los, foto's, 328 pp; vrouwen spreken over hun borsten; 5,00
BAARDMAN, C.; Een lied van den Biesbosch; Voorhoeve, z.j. (na 1940); gecartonneerd, ills. G. Douwe, ezelsoren, knik in voorplat hoek en achter, vergeeld papier, wat sleets in hoeken rug, verder zeer goed leesbaar; soort streekroman; 6,50
BACH, G EN R. DEUTSCH; Pairing, een strijdtechniek voor intimiteit; Boom, 1973; pbk, naam fr.p., 264; psychologie; 4,00
BAEHR, P.R. E.A.; Omtrent het parlement; Veen, 1985; pbk, naam op franse pag, 264 pp; politiek; 3,50
BAKKER, H EN H. VAN VEEN; Zelf pottenbakken ~ handvormen draaien glazuren bakken gieten in gips palstieken sieraden mozaiek; Ploegsma, 1975; geb+stofomsl, foto's, ills, exlibr, 184 pp; pottenbakken; 6,50
BALL, MICHAEL; Decoratief glas; Terra, 1998; gebonden, foto's, werkbeschr., 96 pp; glasbewerking / glasdecoraties; 7,50
BALZAC; Cesar Birotteau; Livre de Poche, 1984; pkt; Frans; 2,50
BANDT, M-L DEN; Vrijwillig kinderloze vrouwen; V Loghum, 1982; pbk, 378 pp; relaties; 5,00
BARMENTHLO, ADAM & MARIA; Er ligt een glans over de dag van morgen ~ Een verjaardags- en herinneringsboek; Ark, 1989; gebonden, kleurenills, kalendarium, 64 pp; agenda; 3,50
BARάSKE, HEINZ; Volkssprookjes en legenden van de Eskimo's; Elmar, z.j.; pbk, ills, vanaf p.180 licht deukje in p.,184 pp; legenden / sprookjes Siberie, Alaska, Canda en Groenland; 5,00
BAUDELAIRE, CHARLES; Les Fleurs du Mal; Livre de Poche, 1964; pocket ed, reasonable reading copy, 256 pp; Frans; 2,00
BAUER, HANKIE; Die meiden van mij; M & P, 1989; pbk, 192 pp; verhalen; 2,50
BEL, G.J.; Eindelijk geslaagd; H'woude: Mondria, 1993; pbk; humor; 2,50
BELL, CRESSIDA; Decoratief schilderen ~ muren.deuren.meubels.aardewerk.gebruiksvoorwerpen; Cantecleer, 1997; gebonden, fotofolie (decoratievoorbeelden), tekst en patronen (katern na 128 genumemrde pp) van Cressida Bell, zeer nette staat, 128 pp; schilderen / decoratie technieken; 9,00
BENGTSSON, GERDA E. THORDUR-HANSEN; Kruissteken in kleur - Patronen voor tafelkleden, wandkleedjes, kussens, e.d.; Zomer Keuning, 1973; gelijmd, gebruikssporen, ills, voorbeelden, 79 pp; handwerken, kruissteken; 4,50
BENINK, G.H.; Beknopt leerboek esperanto; Hilarius boekh., ; half linn.binding, band + linn.rug sleets, 110 pp; esperanto / taal; 5,00
BERGER, PETER L.; Invitation to Sociology; Penguin, 1969; pkt, enkele aantek; sociologie; 2,50
BERGHE, GABY VANDEN (BEW.); Laozi voor managers; Lannoo, 2003 (2e dr); gebonden, 128 pp, als nieuw; laozi; 4,50
BERGVELD, H. J.; Klaeterjaegers ~ Riempies, verhaelen, tenielstokkies en godsdienstig wark in de Stellingwarver tael; Stellingwarver Schrieversronte, 1967; paperback, 128 pp; Stellingwerfs / streektaal; 4,50
BERK-MERTENS, MARIE VAN DEN; Hemels handwerkboek; Cantecleer, 1976; paperback, ezelsoor achterplat, ills, technieken als haken, knopen, veel patronen, 128 pp; handwerken + patronen; 6,00
BERRIEDALE-JOHNSON, MICHELLE; The Victorian Cookbook; Ward Lock, 1989; hardcover, dustjacket fine, ills in colour & bl/wh, index, 160 pp; koken; 8,00
BERRY, MARY; Smakelijk koken op z'n frans; Market, 1978; gebonden, cond.goed, foto's, 96 pp; ; 5,00
BERTING, J. E.A.; Elites; Baarn: B&K, 1978; pbk, signatuur; politicologie; 2,00
BETTELHEIM, B.; Kinder brauchen Marchen; DTV,1993; pkt; roman; 2,50
BIEGEL, ANNE EN HELEEN SWILDERS; Een vinger in de pap ; Gottmer, 1989; pbk, kl.oorthe voorz.omsl, vlekje op snee, 158 pp; briefwisseling over ouder worden; 3,00
BIEGEL, ANNE EN HELEEN SWILDERS; Verlengd bestaan; Gottmer, 1995; pbk, stiftstrepen op snee, 168 pp; briefwisseling dementie; 3,00
BINDER, PEARL; Muffs and morals; Harrap, 1953; geb + stofomsl (beschadigd), blindrukstempel naam fr.p, ills, 256 pp; kleding / haardracht; 6,00
BLAAUW, HENRIΛTTE; Klein Duimpje en andere verhalen; Zn, zj [oude spelling]; gecartonneerd, beetje vergeeld, ill Johanna Coster & Frans van Noorden, 80 pp; kinderboek; 5,00
BLAKE, WENDON; Akwarel (aquarel) ~ Algemene techniek; Cantecleer, 1978; paperback, 80 pp; schildertechniek - aquarelleren; 4,50
BLASCHEK-KRWACZYK, URIKE EN HILSUM, M.VAN; Sprookjes over liefde en Eros; Elmar, 1992; paperback, l. gebruikssporen, fr.pag. is eruitgescheurd, verder goed, 120 pp; sprookjes; 4,50
BLAUWKUIP, H.C. E.A.; Opties voor de toekomst ~ Op weg naar een duurzame samenleving; Kok, 1998; pbk, 144 pp; ecologie; 4,00
BLECOURT, A.S. DE; Fivelgoer landleven ; Stoomdrukkerij Wolters, 1901 (Herdruk Grunneger Bouk, z.j.); gebonden, ills, tekst schutblad, noten met spelling en betekenis, 144 pp; gronings / streektaal; 7,00
BLOEMEN, A.F.P.H.; Electrische meetinstrumenten en meetschakelingen; Stam, 1943 (2e); gebonden, binnenwerk beetje scheef in band, ills, 248 pp; electro; 7,00
BLOM, ROBERT & MARTIN HAMER; Chiropractie als Alternatief ~ Ankertje 105; Ankh - Hermes, 1984; pbk, stickertje op rug, omslag licht besch, 86 pp; chiropractie; 3,00
BLUM, PETER AND PHILIP STEARNS PHOTOGRAPHS; Military ministures (Odyssey Library); Hamlyn, 1964; hardcover, oblong formaat, many splendig pictures of tin soldiers from various nationalities, bit worn in the edges, endpapers with photograhs, strong in details, not numeberd pages ; toys for grownups / war; 6,00
BOER, JAN; Midden Maank Mensen 3; Niemeijer, 1971; paperback, deukje basissnee, verkelurde rug, leesvouw, 166 pp; gronings / streektaal; 4,50
BOER, JAN; Onner Aigen Volk 1; Niemeijer, 1978; paperback, lichte gebruikssporen, 202 pp; gronings / streektaal; 5,00
BOERHAVE, BETJE; Het dagboek van Betje Boerhave (dl 1 t/m 7); Museum Kruideniersbedrijf, 1974; 7 pbks, vlekje op snee, enkele knikjes hier en daar / staat goed, ills, elk ca 96 pp; Utrecht; 22,50
BOHLENS, KLAAS; Tennis ~ Training Techniek Taktiek; Elmar, 1993; pbk, ills, foto's, 166 pp; sport / tennis; 3,00
BOKMA, F.T. & G.M. KRAAY; Rubber en latex ~ bereiding, verwerking en toepassing; Delftsche Uitgevers Mij, 1949; gebonden, geen s.o., ills, register, 210 pp, goed; industrie; 7,50
BOKS, D.J. & L.H. VAN DER DEIJL; Stoomketels ~ Leerboek ten dienste van het technisch onderwijs en zelfstudie; Kluwer, 1945 (3e dr); gebonden, band hier en daar wat sleets, zw/w ills, enkele aantekeningen in potlood, register, 248 pp; stoom; 7,50
BOLL, HEINRICH; Das Brot der fruhen Jahre; DTV, 1982; pkt; Duits; 2,00
BOLL, HEINRICH; Der Bahnhof von Zimpren; List, 1959; pkt; roman; 2,25
BOLL, HEINRICH; Die verlorene Ehre der Katharina Blum; K&W, 1974; gebonden, s.o., naam op schutbl, 190 pp; Duits; 4,00
BOLL, HEINRICH; Erzahlungen ~ Der Zug war punktlich, Uber die Brucke, Kumpel mit dem langen Haar, Der Mann mit denn Messern, Steh auf, Steh doch auf en meer.; Middelhauve, 1958; gebonden, 292 pp; verhalen; 4,50
BOLL, HEINRICH; Haus ohne Huter; Ullstein, 1965; pkt; Duits; 2,00
BOLL, HEINRICH; Irisches Tagebuch; Deutscher Tschenbuch, 1980; pkt; verhaal; 2,00
BOLL, HEINRICH; Wanderer, kommst du nach Spa
; Ullstein, 1965; pkt; Duits; 2,00
BOOGMAN, J.C. EN C.A. TAMSE; Emancipatie in Nederland; Nijhoff, 1978; pbk, 236 pp; emancipatie; 4,00
BOOR, RENSKE DE (RED.); Thai ~ Opwindende, geurige, gevarieerde & exotische gerechten; Rebo, zj; pbk, initiaaalstempel schutbl, knikje omsl en binnen oortjes, foto's, 94 pp; thais koken; 3,50
BORG, MEERTEN B.TER ; Een uitgewaaierde eeuwigheid ~ Het menselijk tekort in de moderne cultuur ; Ten Have, 1991; pbk, stickertje op rug, verder goed, 272 pp; sociologie; 7,00
BORN, WINA; Het volkomen wijnboek; Meijer, 1972; gebonden, ills, exl, 160 pp; wijn; 4,50
BOS, ROBBERT; 100 vragen over homeopathie; Libelle, 1982; pbk, stickertje op rug, 144 pp; homeopathie; 3,00
BOTSCH, OTTO; Hersenkronkels ~ vernuftige denkspelletjes; In den Toren, 1989; pbk, 120 pp; denkspellen; 3,00
BOUMA, HANS; Het wonder van de vriendschap; Riviere, 1991; gebonden, foto's, 48 pp; vriendeschap; 2,50
BOUTER, BEN; RSI Whiplash; Mix, 2000; pbk, 92 pp; gezondheid; 3,00
BRAAKHEKKE, JOOP; Kookschrift van een kookgek; Tirion, 1994; gecart. Hoekje voorplat met l.deukje, ills, 96 pp; koken; 4,50
BRECHT, BERTOLT; Der kaukasische Kreidekreis; Frankfurt: Suhrkamp, 1970; pkt; Duits; 2,00
BRETT, SIMON; Kortslutning; Asschenfeldt's Bogklub, 1988; pbk, knik omslag voor, leesvouw, 272 pp ; roman / deens; 3,25
BRIDGES, T C; Martijn Crusoλ ; Kluitman, z j; gebonden, omslag met wat schade, wat roestvlkjes, ills, 242 pp; jeugdboek; 3,50
BRINKMAN, KOOSJE; Granen en hun gebruik ~ Een VNR-Reform-dieet; Ver. Ned. Reformhuizen, 1985; pbk, exlibr, 72 pp; koken; 2,50
BROERREN, HALBERTSMA ; Rimen en teltsjes ~ slechtste printinge ~ Mei printen fen Ids Wiersma, neisjoen troch mei in libbensskets fen J.P. Wiersma; v.d. Velde, 1944; gebonden, verkleurd + roestvlekjes, 608 pp, HOOG POSTTARIEF; Frysk / Fries; 12,50
BROLSMA, R.; Folk fan Fryslan ~ Obe Palma sketsen; Laverman, 1952; gebonden, geen s.o., sporen van plakband op schutblad, eigendomsstempletje, 188 pp; Frysk / Fries; 4,50
BROUWER, HUGO & JITZE MIEDEMA; Zachte techniek ~ Een onderzoek naar nieuwe vormen van samenleving en economie ; Wetenschappelijke Uitgeverij, 1975; pbk, stickertje op voorplat, 134 pp; techniek; 4,50
BROWN, L. E.A.; In de hoogste versnelling; Utrecht: Van Arkel, 1997; pbk; milieu; 2,00
BRUNT, EMMA; Je zal je zuster bedoelen; AP, 1979; pbk, omslag licht besch, 204 pp; vrouwenbeweging; 3,50
BULLIMORE, TOM; Denk mee met Sherlock Homes; Bzztoh, 1992; pbk, ills, 160; raadsels; 4,50
BURROWS DICK; Houtbewerking basistechnieken, leren omgaan met hand- en elektrisch gereedschap; Zuid boekprodukties, 1995; geb+stofomsl, foto's en werktekeningen, 128 pp; houtbewerken; 9,50
BUSH, SARAH; Pizza's; M&P, 1990; gebonden, kleurenfoto's, 120 pp; koken; 7,00
BUUREN, HANNEKE VAN; Vrouwen, die van vrouwen houden ~ een dokumentaire; Anthos, 1978; pbk, 256 pp; vrouwen / liefde; 6,00
BYERS, I.; Het geheim van de boerderij; Spectrum, zj; pkt; jeugdboek; 1,75
CALDER, NIGEL; De mensheid: een komplot; Baarn: B&K, 1979; gebonden, bibl.sign.; sociologie; 2,50
CAMPEN, STEVEN VAN & G. BURGGRAAFF; Creatieve ambachten ~ Ontmoetingen met kunstenaars; Spectrum, 1982; pbk 4to, 275 ills, 160 pp; ambacht; 7,00
CARTER, CHARLES; Astrologische aspecten; Driehoek, zj, heruitgave van 1949; pbk, naam fr/p. roestvlekjes op snee, 256 pp; astrologie; 6,50
CHAMOISEAU, PATRICK; Kroniek van zeven armoedzaaiers; Baarn: Ambo, 1992; pbk; proza; 2,50
CHANDU, JACK F.; Genezende handen ~Leerboekje van het magnetiseren (Ankertjereeks 36); Ankh-Hermes, 1986; pbk, ills, 86 pp; alternatieve geneeswijze; 3,00
CHANDU, JACK F.; Het praktische pendelboekje (Ankertkesreeks nr. 5); Ankh-Hermes, 1986; pbk, foto's, 78 pp; pendelen; 3,50
CHAUDHURI, P.C. ROY.(SAMENSTELLING); Indiase sprookjes (sprookjes uit de wereldliteratuur); Elmar, 1998; pbk, 124 pp, als nieuw; sprookjes / India; 6,00
COCQUUYT, E; De Noord-Afrikaanse keuken / Ik kan koken; Biblos, 1992; gebonden, ills; koken; 3,00
COENEN H. &A.; Door kou bevangen ~ Zelfdoding en nabestaanden; Ambo, 1990; pbk, stickertje op rug, 86 pp; zelfdoding; 3,50
COLLINS & BROWN; Traditioneel Houtbewerken voor de woonkamer; Cantecleer, 1998; gebonden, fotofolie, foto's, werktek, 80 pp; houtbewerken; 4,50
COOGAN, BEATRICE; De grote storm; Boekerij, 1969; gebonden, naam schutblad, plastic omslag, gebruikssporen, 624 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 6,50
COPPOOLSE, ANTON; Feest met vlees; VVVV, 1978; pbk, ills, 96 pp; koken; 2,00
COURTINE, ROBERT J.; De Echte franse keuken; Gerard & Co, 1963 / Bruna; pkt, roestvlekjes; koken; 3,50
COX, HARVEY; The feast of fools; NY: Perennial, 1696; pkt; sociologie; 2,00
CREMER, J., INL JAN CREMER; Het Perpetuum-mobile; Loeb & van der Velden, 1978; gebonden, paar vlekjes op band, facsimile, 32 pp; recht; 7,00
CRIJNS, H. (RED.); Tussen Arbeid en Kapitaal ~ Een eeuw katholiek en protestants denken; Luyten, 1990; pbk, stickertje op rug, 168 pp; arbeid; 4,50
DAALDER, D.L..; Mythen en sagen oude Europa; Spectrum, 1974; pkt; sprookjes; 3,00
DAM, C.F.A. VAN; Spaanse spraakkunst; Spectrum, 1969; pkt; taal; 2,00
DAM, WIM VAN; Korrektie van de Geboortehoroskoop; Schors, 1984; gebonden, naam fr.p, omslag wat verkleurd, 126 pp; astrologie; 10,00
DAMSMA, PYT; Oars
en net oars; Tille, 1988; gebonden, naam uit schutbl geknipt, 203 pp; Frysk / Fries; 3,00
DAMSTE, O.; Oude oosterse verhalen; Spectrum, 1973; pkt; Herodotos; 2,25
D'AULNIS, FLEUR; Poetische ABC ~ Uit grootmoeders tijd getekend door Faith Jaques en opgeschreven door Fleur D'Aulnis; Ploegsma, 1975; geb+stofomsl. Ills in kleur, 26 pp; abc boek; 4,50
DEBON, G. (HRSG); Am Gestade ferner Tage; Piper, 1990; pkt, 6 ills, 102 pp; Japanische Lyrik; 2,50
DEFARES, J.G.; Gezond ouder worden; Centripress, 1977; pbk, 356 pp; ouder worden; 3,50
DENNEBORG, H.M.; Het grote poppenkastboek; Cantecleer, 1e dr.1969; gebonden, foto's, ills, 128 pp; poppenkast; 3,50
DERY, TIBOR; Verhalen; A'dam: Van Gennep, 1969; pbk; proza; 2,50
DEUTCH, Y. (RED.); Manden vlechten; Cantecleer, 1977; geb, foto's, instruktieve tekeningen, ex libr, nette staat, 136 pp; ; 8,50
DEVEREUX, CHARLA ADVIEZEN BRNIE HEPHBURN; Aromatherapie set ~ Werken met aromathische olien; Michon, 1995; gebonden, alleen boek, geen flesjes olie, ills, 112 pp, goed ex.; lichaamsverzorging; 4,50
DIEKSTRA, RENE; Overleven, hoe doe je dat? ~ Over weerbaarheid; Aramith, 1993; pbk, oortje voorblad, 120 pp; psychologie; 2,50
DIEKSTRA, RENE; Pleisters voor de ziel ~ Geluk en gelazer in relaties; Bruna, 1991; pbk, 162 pp; psychologie; 5,00
DIEMER, WILLEM; De badde is oaf
~ 'n Veenkoloniale volkstroagedie; Stabo, 1962; gelijmd, slap omsl, 70 pp; gronings / streektaal; 6,50
DIERCKXSENS, INGEBORG; Aan de slag met brooddeeg; Boekprod. 1997; pbk, ills, 32 pp; brooddeeg; 2,50
DIETS, P.A. E.A.; Parapsychologische woordentolk; Leopold, 1956; gebonden, 98 pp; parapsychologie; 3,50
DIGGELMANN, W.M.; Der Reiche stirbt; Munchen: Heyne, 1977; pkt; Duits; 2,00
DIJK, PAUL VAN ; Geneeswijzen in Nederland ~ Compendium voor de niet-universitaire geneeskunde; Ankh-Hermes, 1977 (4e herz druk); gebonden, schutbl en franse pag besch, 462 pp, HOOG POSTTARIEF; alternatieve geneeswijzen; 8,00
DOBZHANSKY, TH.; Mens, intelligentie en erfelijkheid Genetische verscheidenheid en menselijke gelijkheid; Lemniscaat, 1974; pbk, 110 pp; psychologie / erfelijkheid; 5,00
DOEVE, EPPO (OVER): POLA, ALEXANDER; De wereld van Eppo Doeve ~ politieke prenten 1948-1980; Elsevier, 1984; pbk, A4 form, ills, kleurpoedervlekjes, knikjes op snee, 112 pp; politieke cartoons; 5,00
DOORNBOS, LAMBERTUS; Pelzyrstukken ~ Lambertus Doornbos 1824 - 1896; Siemon Reker, 1999; gelijmd, 55 pp + annotaties, nette staat; Grunnegers / gronings / streektaal; 5,00
DORFF, MARIE; Surinaams koken; Dishoeck, 1980; pbk, foto's, 72 pp; koken / suriname; 3,50
DRAKE, K.; Pottenbakken; Cantecleer, 1976; pbk, foto's, enige streepjes bij tekst, 100 pp; pottenbakken; 4,00
DUBEL, URSULA; Schilderen op zijde ~ Inleiding tot de zijdeschilderkunst; La Riviere, 1986; paperback, foto's en instruktie tekeningen, 64 pp, goed ex.; stofbewerken / schilderen op zijde; 3,50
DUESING, JURGEN & ENTER, H.F. (BEW.); Seinwezen in de modelspoorweg ~ Kleine modelbaan serie dl 7; Schuyt, 1981; pkt, omslag beetje smoezelig, zw/w ills & schakelingen, 96 pp; modelspoor; 4,50
DUHAMEL, GEORGES; La Possession du Monde; Mercure, 1933; hardc, 300 pp; Frans; 3,00
DUIJKER, HUBRECHT; De goede wijnen van Bordeaux met de grote wijnen van Sauternes; Spectrum, 1980; gebonden 4to, stofomslag, kleurenillustraties, register, 200 pp ; wijn; 7,50
DUIJKER, HUBRECHT; De grote wijnen van Bordeaux; Spectrum, 1981 (4e dr); gebonden 4to, stofomslag, kleurenillustraties, register, 200 pp ; wijn; 7,50
DURRENMATT, FRIEDRICH; Der Richter und sein Henker; Hamburg: Rowolt, 1973; pkt; Duits; 2,00
DYER, WAYNE; Niet morgen, maar nu ~ Naar eern nieuwe kijk op jezelf, naar completer functioneren; Bruna, 1993; pbk, 206 pp; psychologie; 4,50
DYKSTRA, WALING; De silveren rinkelbel; Telenga's drukk., 1930; gebonden, naam+tekst fr.p, roestvlekkig, omslag wat sleets, 168 pp; roman / friese taal; 3,50
EFFECTIEF; Effectief werken met Microsoft Word voor Windows 97; Zp: Microsoft, 1995; pbk; computer; 5,00
EIBESFELDT, I.; Liefde en haat ~ over de biologische achtergronden van elementaire gedragspatronen; Ploegsma, 1971; geb.+stofomsl, bnd. Verkleurd, ills, HOOG POSTTARIEF; biologie / psychologie; 7,00
EIGER, M.S.; Borstvoeding; Bakker, 1981; pbk, 144 pp; gezondheid; 2,50
EIJNDHOVEN, RIA VAN (red.); Knoflook; Rebo, 1985; gebonden, fotofolie, foto's, recepten, 96 pp; koken; 3,50
EIJNDHOVEN, RIA VAN (red.); Pasta gerechten; Rebo, z.j.; gebonden, recepten, foto's, 94 pp; koken; 3,50
EIJNDHOVEN,RIA VAN; De Turkse keuken; Rebo, 1994; gebonden, p.52 vochthobbeltje, foto's, 142 pp; koken; 5,50
EIJSSELSTEIJN, LIDY VAN; Lange lange riege ~ Twaalm is gain stiege; Holmsterland, 1977; gelijmd, 86 pp; gronings / streektaal / verhalen; 5,00
EIJSSELSTEIJN, LIDY VAN (vertaald door); De wolvenjoager en aandere verhoalen; Grunneger Bouk, 1981; geb, voorplat + rug iets verkleurd, zeer kleine reparatie r.b., 80 pp; verhalen / streektaal groninges; 6,00
EPPENS-VAN VEEN, JOS H.; Spelen met glas; Van Dishoeck, 1970; gekartonneerd, gelamineerde slappe band, ontwikkeling van glas, methoden glasbehandeling, foto's, instrukties, 96 pp; glasbewerking; 6,50
ERKELENS, A.M.L.E. EN C.A. BURGERS; Kant uit koninklijk bezit ~ catalogus kantverzameling van H.M. de koningin in bruikleen gegeven aan het Rijksmuseum, Amsterdam; Staatsuitgeverij, 1966; pbk, omslag +rug wat beschadigd, 250 pp, foto's, ills; kant / geschiedenis / koningshuis; 15,00
EVENHUIS, GERTIE; De tram is geel het gras is groen; CPNB, 1978; pbk, tekeningen Piet Klaasse, kinderboekenweekgeschenk ; kinderboek; 2,50
EWING DUNCAN, DAVID; De kalender ~ Op zoek naar de tijd; BZZToH, 1998; pbk, netjes, ills, 234 pp; tijdsrekening en vastlegging; 7,00
FABER, WIM; De nijmoodse jonker van Allershaim ~ Een kienerverhoal ien Hogelaandster tongval.; Grunneger Boukn- Kemissie Kinderbouk, 1980; gebonden, ills, soere woordenlijst, 63 pp; gronings / streektaal; 5,00
FAHNER, CHR.; Vervreemd, hoezo?; Kampen: Kok, 1982; pbk, bibl.sign.; sociologie; 2,00
FALKE, J.C.; Een groene lantaarn; Nijgh, zj; gebonden, omslag slecht, gebruikssporen, 254 pp; roman (in Groningen); 3,50
FALLADA, HANS; Bauern, Bonzen und Bomben; Rowolt, 1973; pbk, 426 pp; roman; 3,00
FEDDEMA, JACOB; Sawn mei in bynamme; Adm.Sintrum Westergo, z.j.; gelijmd, roestvelkjes op snee, illustr. G.R. Riemersma; Frysk / Fries; 5,00
FERGUSON, J.(SAMENST.); Koken op z'n Chinees; Rebo, 1988; pbk (a4), foto's, 64 pp; koken; 3,50
FINCH, CHRISTOPHER; Walt Disney, Van Mickey Mouse tot Disneyland; Landshoff, 1975; A4 pbk+uitvouwflappen, uitvouwfr.p, ills, 160 pp, netjes; tekenfilm/strip; 9,00
FINCH, CHRISTOPHER; Walt Disney, Van Mickey Mouse tot Disneyland; Landshoff, 1975; A4 pbk+uitvouwflappen, naam uitvouwfr.p, ills, 160 pp; tekenfilm/strip; 9,00
FINDHORN COMMUNITY / TREVELYAN, GEORGE; The Findhorn Garden ~ Pioneering a New Vision of Man and nature in Cooperation; Turnstone Books, 1975; pbk, ills, 180 pp; Findhorn; 7,50
FITZPATRICK, JIM; Godenstrijd om Erin; Rostrum, 1978; pbk A4, keltische illustraties, ongepagineerd, goede staat; stripalbum; 7,50
FLAVELL, RAY & CLAUDE SMALE; Studio Glassmaking; v. Nostrand Reinhold, 1974; geb + stofomsl, op snee roestvlekjes en verkleurd, paar oortjes, foto's, 108 pp; glas / techniek / voorbeelden van ontwerpen; 9,00
FONTAINE, JEAN DE LA ; Honderd fabels ~ met gravures van Gustave Dore; Het geode Boek, z.j.; geb (kunstl.)+ stofomsl.; fabels; 7,00
FOSTER, TERENCE; Doctor Foster's Book of Beer ; Black, 1979; hardc, dj, exl, ills, 180 pp; history of brewing; 4,50
FREEZER, H.; Houd je nog een beetje van me ?; Arbeiderspers, 1981; pbk, 144 pp; psychologie; 3,00
FREEZER, HARRIET; Houd je nog een beetje van me?; AP, 1978; pbk, vlekje op 1 pag, 144 pp; vrouwenbeweging; 2,50
FUGEN, HANS NORBERT; Die Hauptrichtungen der Literatursoziologie und ihre Methoden; Bouvier, 1974; pbk, onderstr in potlood, 216 pp; taal; 4,00
GABRIELS, H.; Koninklijke Olie: de eerste honderd jaar 1890-1990; Shell, 1990; pbk 4to, ills in kleur en zw/w, register, 240 pp; olie; 5,00
GARCIA, TOMAS; De Tapas bar ~ 80 heerlijke recpeten, van eenvoudige hapjes tot grotere gerechten; Veltman, 2007; pbk, foto's, recepten, 192 pp ; koken; 4,50
GATLAND, K. W.; Op verkening in de ruimte; Helmond, 1972; gebonden, ills, 48 pp; ruimtevaart; 6,00
GEESINK, ANTON, A. HEIJN E.A. VOORWOORD RUUD LUBBERS; Jeugd & avontuur ~ Verhalen over 75 jaar jong zijn; Scouting / Trendboek 1985; pbk, A4formaat, foto's, ills, gebruikssporen, 148 pp; pandvinderij / jeugdbewegingen; 7,00
GIBERT, VINCENC &A; Inlegwerk in hout; Cantecleer, 1999; gebonden, ills, 64 pp, als nieuw; houtbewerken; 7,50
GIGLIOLO, P.P. (ED); Language and social context; Penguin, 1972; pktbk, 400 pp; taal; 4,00
GISTEREN, LOUISE VAN EN G. HOSPERS; Eet Kook Ekologisch; De Kleine Aarde, 1982; gebonden hardcover, recepten, ills, l. gebruikssporen en ezelsoor, naam schutbl, papiervisjes eetsporen schutblad achterplat, recycled papier met specifieke kleur, 256 pp; recepten , ecologisch koken; 7,50
GODDIJN, H.P.M. E.A.; Geschiedenis van de sociologie; Boom, 1977; pbk, naam op schutblad doorgehaald, 378 pp; sociologie; 6,00
GOETHE, J.W. VON; Egmont, Traurspiel in 5 Aufzugen; Hamburger Leseheft verl.; gelijmd, 112 p.; toneel duits; 3,00
GOETHE, VON (OVER), EMIL LUDWIG; Goethe ~ Geschichte eines Menschen; Zsolnay, 1931; gebonden, exl, rug beetje sleets, deukje rug, in enkele pp vouwen, 744 pp; biografie in duits over Goethe; 7,50
GOOCK, ROLAND; Das Buch der Gewurze ~ Ein umfassendes Nachslagewerk fur Liebhaber der guten Kuche; Mosaik Verlag, 1965; hardcover without dustjacket, some reststains, fairly good copy, colourphotographs, illstrated, 318 pp (HOOG POSTTARIEF); naslagwerk koken / kruiden / specerijen; 7,50
GOOR, DUUT, VAN; Knivveltoons (Triangelreeks); Knoop Niemeijer, 1970; soft cover, ills. + voorplat van Dick W. Siebelink, 96 pp, netjes; gronings / streektaal / verhalen; 5,00
GRANDEE; Cheer up Britain; W.p.: Wolfe, 1977; pkt, gecartoons; humor; 2,00
GRASS, GUNTHER; Unkenruge ~ Eine Erzhlung; Steidl, 1992; geb + stofoml, ills, 300 pp; roman; 5,00
GRAY, JOHN; Mars en Venus krijgen een kind ~ De vervulling van je leven en van je relatie; Spectrum, 2000; paperback, 320 pp, goed; opvoeding; 6,00
GROLLEMAN, W.; Practisch leerboek vor esperanto + los hulpboek (geniet) 158 + 32 pp; Ned.Esperantisten Vereniging, z.j.; gecart. Verkleurde band + linn.rug. Lichte kreukel in voorplat, iets kromgebogen in totaal, 158 p.+ 32 pp ; esperanto / taal; 8,50
GROLLEMAN, W.; Practisch leerboek vor esperanto + los hulpboek (geniet) 158 + 32 pp; Ned.Esperantisten Vereniging, z.j.; gecart. Verkleurde band + linn.rug 158 + 32 pp in totaal; esperanto / taal; 8,50
GRONINGEN, COR VAN; De zaak dokter Moerman ~ reportage over een miskend kankertherapeut; Elmar, zj; pbk, fotos,142 pp; geneeswijzen; 3,00
GRONINGEN, S.H. VAN; Het kaartspel; Bigot, zj; pbk, 138 pp; spelen; 2,00
GUERARD, MICHEL; De originele recepten van Michel Guerard ~ La grande cuisine minceur; van Dishoeck, 1978; geb. stofomslag gerepareerd, exlibris opfranse pagina, foto's in kleur, register, 464 pp, HOOG POSTTARIEF; koken; 10,00
GYAPAY, D. E.A.; Masterpieces by master chefs; Intercontinental, 1987; gebonden, vlekje op snee, foto's, 216 pp; koken; 5,50
HAAN, HILDE DE (RED); De problematische liefde; Intermediair, 1979; pbk, 220 pp; relaties; 3,00
HAAN, TJ.W.R. DE; Volkskunst der lage landen, dl. 3 ~ wooncultuur schepen; Elsevier, 1975; pkt, oortjes + knikken omslag voor- en binnen,; wooncultuur / scheepvaart (ook modellen); 2,25
HAFKAMP, CORRY ; Pinkeltje wil jarig zijn (Naar een idee van Dick Laan's Pinkeltje); Unieboek / Holkema, 1989; geniet, gebruikssporen, ills, Dagmar Stam, naam achteromslag, 20 pp; jeugdboek; 2,50
HAFKAMP, CORRY ; Pinkeltje wil jarig zijn (Naar een idee van Dick Laan's Pinkeltje); Unieboek / Holkema, 1989; geniet, gebruikssporen, ills, Dagmar Stam, naam achteromslag, 20 pp; jeugdboek; 2,50
HAGENAUW, RENATE (REDACTIE); Sushi et Sashimi ~ De geheimen van de sushichef als handleiding voor creatief koken; Rebo, 2002; pbk, foto's en recpeten, 96 pp; koken; 4,50
HAINES, SUSANNE; Papiermache; Becht, 1992; gebonden, fotofolievoorpl, mooie papiermache-voorbeelden, foto's, duidelijke beschrijvingen, 96 pp, mooi ex.; hobby / papiermache; 8,00
HAJEMA, LUUK, FRANK DEN HOLLANDER (ILLUSTRATIES BERT CORNELIUS; Onder ons ~ de avonturen vna Gerrit Kanon; Provincie Groningen, 2009; paperback, oortje omsl, ills. 86 pp; parodie politiek Groningen (ter gelegenheid afscheid Marc Calon); 3,50
HALVERHOUT, H.; Het Internationaal Kookboekje; van Dishoek, 1954 (7e dr); gecart, ills,108 pp; koken; 3,00
HANSMAN, CLAUS; Puppen aus aller Welt; Bruckmann, 1959; gecart, poppenill. Schutbl, geverge.papier, foto's, ills, 70 pp, duitse tekst; popen; 3,50
HARBOU, THEA VON; Das indische Grabmal; Frankfurt: Fischer, 1986; pkt; Duits; 2,00
HATANO, SUMI; Chinees eten ~ kijk-kookboek met de heerlijkste gerechten uit het hemelse rijk; Zomer, 1975; pbk, wat vergeelde inhoude, gebruikssporen, foto's, 96 pp; chinees koken; 5,50
HAWKEN, PAUL; The magic of Findhorn; Fontana, 1976; pktbk, sticker on back; Findhorn; 3,50
HAWTHORN, JANE; Management van pijn bij kanker ~ Handboek voor oncologieverpleegkundigen; Glaxo, 1997; pbk, 186 pp; kanker / verpleegkunde; 6,50
HAZZARD, TONY; Dromen ~ en wat we ervan kunnen leren; Zuidnederl.uitg.mij., 1997; pbk, 96 pp; dromen; 4,50
HEGEWALD, WOLFGANG; Das Gegenteil der Fotografie; Frankfurt: Fischer, 1984; pbk, 142 pp; Duits; 2,50
HEIDE, WILLY VAN DER; 14 Een klopjacht op een kapitein (Bob Evers); De Eekhoorn, 1969; pkt; jeugdboek; 2,25
HEIDE, WILLY VAN DER; 19 Vreemd krakeel in Californie (Bob Evers); De Eekhoorn, 1968; pkt, aantal pp met roestvlekjes; jeugdboek; 2,25
HEIDE, WILLY VAN DER; 23 Wilde sport om een nummerbord (Bob Evers); De Eekhoorn, 1971; pkt, oortje voorplat; jeugdboek; 2,25
HEIDE, WILLY VAN DER; 32 Cnall-effecten in Casablanca (Bob Evers); De Eekhoorn, zj (6e dr); pkt, aantal pp met roestvlekjes; jeugdboek; 2,00
HELLER, BRUNO & ENTER, H.F. (BEW.); Schakelen + rijden Electrotechniek ~ Kleine modelbaan serie dl 7; Schuyt, 1980; pkt, zw/w ills & schakelingen, 92 pp, redelijke staat; modelspoor; 5,00
HERGΙ ; Kuifje en de Alfa-kunst ~ Het laatste avontuur van Kuifje; Casterman, 2004; pbk, tekeningen, 64 pp; stripboek album; 3,00
HERZEN, FRANK; De zoon van de woordbouwer; v. Goor, 1985; gebonden, ills, omslag wat sleets, hoekje uit schutblad geknipt, 190 pp; jeugdboek; 5,00
HETTEMA, FELIX PAGNAR; Praktisch Reform Handboek; Hermis, 1979; gebonden, 200 pp; voeding; 4,00
HILLENIUS, D.; De hersens een eierzeef; OKW, 1986; paperback, omslag wat sleets, scheefgelezen, wat roestvlekjes en l. gebruikssporen, 104 pp, foto auteur achterplat; tekst openbare lezing 1986; 7,00
HILLIER, MARY; Puppen und Puppenmacher; Ariel, 1968; gebonden, stofomslag gerepareerd, naam op franse pag weggelakt, ills, 256 pp; poppen; 8,00
HOBANA, ION EN JULIEN WEVERBERGH; Ufo's in Oost en West ~ Vliegende schotels een nieuwe visie; Ankh-Hermes, 1973; geb + stofomsl(licht beschadigd), roestvlekjes op snee, foto's, tek, 268 pp, HOOG POSTTARIEF; ufo's; 6,50
HOFMAN, H.; Exotische vruchten en groenten; Driehoek, 1987; pkt, ills, 96 blz; voeding; 3,00
HOLTHAUSEN, HENRIETTE; Recepten uit de Elzasser keuken van Vader Henri; Sijthoff, 1980; gebonden, l. schade aan rug+omsl.onder, binnen prima, zwartw. foto's, 112 pp; koken; 6,00
HOLTZAPFEL, WALTER; Antroposofie en geneeskunde; Jonas, 1981; pbk, stickertje op rug, markeerstift gebruikt, 56 pp; antroposofie; 3,00
HOOG, C. DE; Gezin: ideaal of alternatief?; B&K, 1985; pbk, bibl.sign.; welzijn; 2,50
HOPPE, ELISABETH, e.Ostlund, l. melen; Vrij weven op weeframen en getouwen; Zomer en K, 1977; gelijmd, stikker boekh, net ex, foto's, 92 pp; weven; 5,00
HUFFZKY, KARIN; Wat valt daar te lachen?; Anthos, 1980; pbk, 120 pp; studie mannenhumor; 3,50
HUIBERS, JAAP; Hoofdpijn genezen met kruiden en voeding; Ankh-Hermes, 1979; pbk, 80 pp; alternatieve geneeskunst; 3,25
HUIBERS, JAAP; Waarom homeopathische geneeskunde? (ankertjes. Serie 43); Ankh-Hermes, 1976; pbk, vlekjes en paar oortjes, 72 pp; alternatieve geneeskunst; 2,00
HUIS IN 'T VELD, G.; De groene consumentengids; Bosch & K, 1992; pbk, 240 pp; milieu; 4,50
HUTTON, LAURA; La femme seule; Buchet, 1963; pbk, enkele aantek in pen, 182 pp; Frans; 2,00
INGLIN, MEINRAD; Die schonsten Erzahlungen; Zurich: Amman, 1993; geb; Duits; 5,00
INNES, JOCASTA; Vloeren in en om het huis; Cantecleer, 1997; gebonden, foto's, 96 pp; vloeren / interieur / doe-het-zelf technieken; 5,00
JAGER, H. DE EN A.L. MOK; Grondbeginselen der sociologie; Stenfert, 1983; pbk, roestvlkken op snee, 412 pp; sociologie; 6,50
JASZMANN, L.; De middelbare leeftijd van de man; v. Loghum, 1978; pbk, omslag wat sleets, naam fr.p, 224 pp; mens en welzijn; 3,50
JOHNS, W.E.; Biggles bij Scotland Yard; Spectrum, 1978; pkt, omslag iets sleets; jeugdboek; 2,00
JOHNS, W.E.; Biggles en de luchtpolitie; Verba, 1985; pbk, ills, omsalgknikken, 154 pp; jongensboek; 3,50
JOHNS, W.E.; Biggles in Australie; Spectrum, 1965; pkt, rug iets besch.; jongensboek; 1,75
JOHNS, W.E.; Biggles in de West; Verba, 1994; pbk, ills, heel netjes, 186 pp; jongensboek; 3,50
JOHNS, W.E.; Biggles in de West; Verba, 1994; pbk, ills, heel netjes, 186 pp; jongensboek; 3,50
JOHNS, W.E.; Biggles in Egypte; Spectrum, 1964; pkt, rug en achterplat iets besch; jongensboek; 1,50
JOHNS, W.E.; Biggles in het Verre Oosten; Spectrum, 1964; pkt, rug iets besch; jongensboek; 1,75
JONES, BRIDGET; Koken met de wadjang (wok); BZZToH, 1987; pbk, 128 pp; koken; 4,00
JONG, ANNY DE; It is foar de hearen; Fryske Underrjocht Komissje, 1989; pbk, ills, 104 pp; Frysk / Fries; 4,00
JONG, ERICA; Heksen; Villa, 1982; pbk, exl stempel op franse pag, 144 pp; heksen; 6,00
JONGH, PAUL DE SEAN CAPTAIN; Our common journey; Zed Books, 1999; pbk, ills, 298 pp; management; 4,00
JONKE, GERT; Der Ferne klang; Rororo, 1982 ; pkt; Duits; 2,00
JUNG (OVER): FORDHAM, F.; De psychologie van Jung ~ Een overzicht; Lemniscaat, 1982; pbk, stickertje op rug, 144 pp; psychologie; 5,00
JUNKER, HELMUT; Blijf niet in Kerfahan; Leopold, 1971; geb+stofomslag(dit is ongaaf) , ills, 190 pp; jeugdboek; 2,00
KASTNER, ERICH; Eine Auswahl; Dresler, 1956; pkt, roestvlekjes; proza / poezie; 1,50
KEARNEY, PATRICK, J.; Geschiedenis van de erotische literatuur; Agathon, 1983; gebonden, binnenzijde + op snee iets vergeeld + vlekjes, ills, 192 pp; literatuurgeschiedenis; 9,00
KEEN, LINDA; Intuitieve ontwikkeling ~ Praktisch omgaan met energieen, bewustwording van onze aura en chakra's; Ankh-Hermes, 1985; gecart, wat vergeeld, 120 pp; new age; 5,00
KELLERER, CHRISTIAN; Veel leven om kitsch - heeft de mens kitsch nodig?; Heijnis, 1958; gebonden,slap omslag, roestvelkjes, ills, 76 pp; kitsch; 4,00
KERSTBOEK; Achtste Kerstboek; C'bach, 1931; gebonden, ills, enkele vlekjes, 244 pp; kerst; 6,00
KERSTBOEK; Negende Kerst boek; C'bach, 1933; gebonden, ills Roeland Koning, deukjes in band en rug, wat gebruikssporen, 236 pp; kerst; 6,00
KERSTBOEK; Zevende Kerstboek; C'bach, 1930; gebonden, naam op titelpag, ills, wat roestig, 250 pp; kerst; 6,00
KESSING, BETTY; Kruiden & specerijen; House of Bks., 2002; gecart, foto's Gerhard Witteveen, 48 pp; koken / decoreren / kruiden; 3,50
KIENHORST, INEKE; Suicidaal gedrag bij jongeren ~ Onderzoek naar omvang en kenmerken; Ambo, 1988; pbk, stickertje op rug, ezelsoortjes,140 pp; zelfdoding; 5,00
KIEVIET C. JOH.; Uit het leven van Dik Trom; Kluitman, zj (46e dr); gebonden, geen s.o., ills, 156 pp; jeugdboek; 3,00
KINGSTON, JEREMY; Geheimnisvolle Heilkunst; Ullstein, 1979; Taschenbuch; gezondheid; 2,00
KIST, BAS; Domeinnamen.nl; Podium, 2000; pkt; advies domeinnamen; 2,00
KLEI, J.W. V.D.; Harry van de Union Pacific; Kluitman, zj ; gebonden, 160 pp ; kinderboek; 4,50
KLEI, NICOLAAS; Over de tong ~ Een wijnboek; Nijgh & Van Ditmar, 1994; pbk, 246 pp; wijn; 3,50
KLEIJWEGT, C.J. (RED); De maatschappij verandert, PTT verandert mee; PTT, 1989; gebonden, stofomslag niet gaaf, veel ills, zonder LP, 162 pp; post e.d.; 8,00
KLEIJWEGT, C.J. (RED); De maatschappij verandert, PTT verandert mee; PTT, 1989; gebonden, in oorspr cassette, veel ills, LP, 162 pp; post e.d.; 10,00
KLEIST; Samtlicht Werke Erster Band; Berlin, Otto, zj; geb (Jugendstil), exl verwijderd, 420 pp; Duits; 7,50
KNEF, HILDEGARD; Der geschenkte Gaul; Ulstein, 1974; Taschenbuch; autobiografisch; 2,00
KOK, KAREL; Eigentijds etsen; Cantecleer, 1982; paperback, foto's, materiaalgebruik, tekeningen, 80 pp; druktechnieken / etsen; 5,00
KOOY, G.A.; Het modern-westers gezin; Brand, 1970; pbk, bibl.sign; sociologie; 3,50
KRAMER, J G; De landverhuizers naar Nieuw-Amsterdam; Valkhoff, zj (2e dr.); gebonden, omslag wat vergeeld + lichte vlak, ills, 230 pp; jeugdboek; 5,00
KRANENDONK, A.G.; Shakespeare en zijn tijd; Querido, 1957; gebonden, katern met bind gaatjes, p.51 scheurtje,ills, fot's, 2,76 pp; toneel/reis; 7,00
KREIKEN-PAPE, F.A.L.; Turkse sprookjes en legenden; Spectrum, 1974; pkt; sprookjes; 3,00
KROES, JANNIE (EINDRED.) ; Japans ~ de verfijning van miso siru en sukiyaki is het toppunt van creatief koken ; Rebo, 2004; pbk, knikje rug onderzijde, foto's en recepten, 96 pp; koken; 4,50
KROES, R.; Conflict en radicalisme; Boom, 1971; pbk, 218 pp; sociologie; 4,00
KRUGER, HORST; Deutsche Stadtplane; Munchen: DTV, 1984; pkt, 170 pp; Duits; 2,00
KUIPERS, BΙ; Ofzain en ienlevern ~ Grunneger verhoalen; Grunneger Bouk, 1998; paperback, foto auteur achterplat, 112 pp; gronings / streektaal; 5,00
LAAN, K. TER [ KORNELIS ]; Nieuw Groninger woordenboek; Wolters, 1929 (1e druk); gebonden, omslag aan de staart verkleurd (vraag foto via de mail), geen s.o., zit goed in de band, binnenwerk netjes, illustraties in zw/w, 1278 pp; Grunnegers / gronings / streektaal; 60,00
LAAN, WINUS VAN DER; Rond De Stamtafel; Fred v.d. Werff, z.j.; pkt, 96 pp; groninger humor; 3,50
LANDMAN-KASPER, JACOMINE; Psychische achtergronden van kanker ~ positief denken als therapie (Ankertjesreeks 58); Anhk-Hermes, 1981; pbk, 96 pp; alternatieve geneeswijze / psychologie; 3,50
LANGE, HAN DE E.A.; Goochelboek voor iedereen; Graauw, z.j.; gebonden + beschadigd stofomsl, knik in hoek band voorzijde, ills, 606 pp, HOOG POSTTARIEF; goochelen; 7,50
LATOUR, ANNY; Tovenaars van de grote mode ~ Achter de schermen der haute couture; Ruys, zj; gebonden, paar vlekjes op snee, foto's, 222 pp; mode; 15,00
LAW, DONALD; Alternatieve geneeskunde; Driehoek, zj; pbk, folie omslag laat iets los, stickertje op rug, 200 pp; gezondheid; 4,50
LEEFLANG, TH.; Verzamelen is ook een kunst ~ Twintig verzamelaars over hun hobby; Spectrum, 1982; geb + stofomsl., foto's, tekst schutbl, 160 pp; vrijetijdsbesteding / hobby / verzamelen; 7,50
LEENAERS, ROBERT; Wereld van Wijn; Elsevier, 1980; gebonden, foto's + ills, 180 pp; wijn; 6,00
LEENINGA, J.J. EN E.JAC. WESTRA; En toch staat de Martini ~ Groningen onder Duitsch schrikbewind; Niemeijer, 1946; halflinn.gebonden, foto's, lin.rug verkleurd + kl.gaatje, off.aankondigingen, 150 pp; Groningen onder Duitsch schrikbewind; 7,00
LEMSTRA, PIEN; Poppenpracht in deeg; Cantecleer, 1983; pbk, ills, foto's, 80 pp; hobby; 3,50
LEVIE, MARCELLA; Dromen dagboek; Deltas, 1989; pbk, 96 pp; dromen; 4,50
LIEGLE, L.; Gezin en gemeenschap in de kibboets; Utrecht: Spectrum, 1974; pkt; sociologie; 1,50
LIEVENSE, JAN; Je rijpt je rot; Bakker, 1980; pbk, 136; meditatie; 3,00
LIGTHART, JAN; Jeugdherineringen; Wolters, 1916; gebonden, foto, 264 pp; pedagogie / autobiogr; 5,00
LINK, J.; Literatursoziologisches Propadeutikum; Fink, 1980; pkt, 566 pp; sociologie; 6,00
LIST, GERRY VAN DER; Opgeruimd staat netjes ~ Burgerlijke beschouwingen; Aspekt, 1999; paperback, blinddruktitelp, zeer net ex., 288 pp; burgerij kritisch gezien / sociologie; 7,50
LORDE, AUDRE; Zami. Een nieuwe spelling van mijn naam ~ Biomythografie; Sara, 1985; pbk, 300 pp; vrouwen / feminisme; 6,00
LUGT, ARIE VAN DER; Leven en laten leven; Thijmfonds, [1958]; gebonden, 248 pp; roman; 2,50
MAGNAY, WILLIAM; Het geheim van den hollen eik; Zp, zj (oude spelling); ingenaaid, 224 pp; roman voor allen; 3,00
MALRAUX, ANDRE; Antimemoires; Gallimard, 1967; livre de poche, 606 pp; Frans; 6,00
MALRAUX, ANDRE; Les chenes quσn abat; Gallimard, 1971; livre de poche, 236 pp; Frans; 3,50
MANDERS, JO; Wilde vogels; Haan, zj; gebonden, 298 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; 4,00
MANN, KLAUS; Alexander; Muenchen: DTV, 1965; pkt, titelpag uitgescheurd; Duits; 2,00
MAURIK, JUSTUS VAN; Papieren kinderen; Holkema, zj (6e); fraaie band maar papierknikken, 144 pp; verhalen; 3,50
MEERDERE AUTEURS; Lof der tabak ~ bezongen met pen, camera en tekenstift; Boekerij, 1958; gecart, gebruikssporen, knik voor- + achteromslag, gerp.scheurtje voorplat, p. 97-104 kleine schade papier bovenzijde, roestvlekjes, foto's ills, ; tabak; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Overheerlijk oosters ~ Het beste uit China, Indonesie, Japan, Thailand en Vietnam; Rebo, 2008; gebonden, foto's, recepten, 256 pp; koken; 6,50
MEERDERE AUTEURS; Van piepers tot pasta ~ Recepten voor en door 3 generaties; Blue Band, 1998; gebonden, , ills in kleur, meerdere registers, 238 pp; koken; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Vegetarisch koken ~ Inspirerende ideeen voor heerlijke recepten van hoofdgerechten tot tussendoortjes en traktaties; Rebo, 1998; pbk, A4form, l.gebruikssporen, foto's, 96 pp; koken / vegetarisch; 3,50
MEERDERE AUTEURS; Winteravondboek; Gottmer, 1946; gebonden, ex libris, vlekjes, ills, 230 pp; verhalen; 4,00
MEIJER, P.C. (RED.); Fluitend aan het werk; Kok, 1982; pbk, stickertje op voorplat, 56 pp; arbeid; 2,50
MEIJER, ROELF; De leste borg; Grunneger Bouk, 1995; paperback, ploatjes Geer Schreuder, 96 pp; gronings / streektaal; 4,00
MEKENKAMP, B. J. J. & ILSE DORREN; Homeopathie in kort bestek ~ Een eenvoudige inleiding in de homoeopathie; La Riviθre & Voorhoeve, zj; gebonden, stickertje op omslag, 108 pp; gezondheid; 5,00
MEULEN, J. VAN DER; Probleemkinderen begrijpen en helpen; Vrij Geestesleven, 1992; pkt; antroposofie; 3,00
MEULENBERG, FRANS; Formules voor verlangen ; Belvedere, 2001; geb+stofomsl, de patient verwoord, woorden voor verlangens beter te worden, 288 pp, als nieuw; bundel columns, medisch; 7,00
MOLEN, PIA VAN DER; Coma ~ Een ander leven; La Riviere, 1989; pbk, stickertje op rug, 110 pp; gezondheid; 4,50
MULDER, KORN. (UITGEZOCHT EN AANEENGEREGEN DOOR); Klienkralen ~ Gedichten, liedjes en rijmpjes, overleveringen en verhalen, psalmen en gezangen in de groninger streektaal; Knoop Niemeijer, 1967; ingenaaid, slap omslag (wat verkleurd+knikjes), staat:redelijk / goed, ills, 96 pp; streektaal / gronings; 5,50
MULDER, KORN. (UITGEZOCHT EN AANEENGEREGEN DOOR); Klienkralen ~ Gedichten, liedjes en rijmpjes, overleveringen en verhalen, psalmen en gezangen in de groninger streektaal; Knoop Niemeijer, 1967; ingenaaid, slap omslag minder mooi, ills, 96 pp; streektaal / gronings; 4,00
MUNCK, MENNO DE; Olie in het veen; Callenbach, zj; gebonden, scheef gelezen, geills, 296 pp, HOOG VERZENDTARIEF; roman; 3,50
MUURLINK, JOS; Antropologie voor opvoeders en hulpverleners; B'daal: Nelissen, 1981; gelijmd, bibl.sign.; welzijn; 2,00
NAARDING, JAN; Daad en droom (Sasland riege no.4); v.d. Veen, 1966; genaaid+stofomsl (wat scheurtjes, verder goed, 92 pp; Drents / streektaal; 6,00
NAARDING, JAN; Oet Jan Naardings hof ~ een keur oet 't wark; Knoop & Niemeijer, 1969; paperback, kleine roestvlekjes, 104; Drents / streektaal; 4,00
NAUTA, PYT ; Fragminten ut'e tiid fan Ferwert en Hegebeintum ; Brandsma, 2000; pbk (A4), foto's, 108 pp; Friesland / geschiedenis; 10,00
NAVARRA, MARGARETE VAN; Heptamerone; Omega, 1982; gebonden, ills, 372 pp; baldadige verhalen; 4,00
NEWNES; Complete Needlecraft; Hamlyn, 1972; gebonden, ills, exl; handwerken; 7,50
NIEUWHOFF, CONSTANCE; Onze klederdrachten ~Karakteristieke handwerken uit Nederland; Z&K, 1975; gecart, geen s.o., foto's, schutbladbeetje gevlekt, 96 pp; folklore; 4,50
NOESTLINGER, CHRISTINE; Maikafer flieg!; WN, 1995; pbk, 174 pp; Duits; 2,50
NOREL, K.; Hans en Grietje op de Rijn; Callenbach, zj; gecart, 2 vlekjes op band, ills Corrie van der Baan, 78 pp; jeugdboek; 3,50
NOWEE, J.; Arendsoog ~ De jacht op de grijze hengst; Malmberg, zj (4e dr); gebonden, geen s.o., ills, 160 pp; jeugdboek; 4,00
OABELS, OABEL; Ongeboren Roulf ~ 'n Grunneger roman; v.d. Veen, z.j.; gelijmd, rug wat slijtage, naam titelp, 166 pp; roman / gronings; 5,00
OABELS, OABEL; Ongeboren Roulf ~ 'n Grunneger roman; v.d. Veen, z.j.; gelijmd, rug wat slijtage, naam titelp, 166 pp; roman / gronings; 5,00
OAKLEY, ANN; Housewife; Penguin, 1974; pkt; sociologie; 2,50
OAKLEY, ANN; Leven als een vrouw; Ambo, 1984; pbk, 248 pp; sociologie; 4,00
OST, JACQUELINE; Wat is koffie ?; Casterman, 1972; gebonden, ills, band, sleets op hoeken, 22 pp; jeugdboek; 2,00
OSTER, ANNEMARIE; Verder is er niet zoveel; Rap, 1985; pbk, foto's, 224 pp; biografie Ank van der Moer; 4,00
OUT, HANS; Warme voeten in 2000; BPMij., 1979; pbk, ills, ; 75 jr.energie; 2,50
PALICIO VALDES, A, CALVO SOTELO E.A (VERTAALD); Meesters der spaanse vertelkunst; Meulenhoff, 1957; geb z.stofoml, 222 pp; vertaalde spaanse verhalen; 3,50
PHILIPS; Gegevens en schakelingen van moderne ontvang- en versterkerbuizen ~ 3e deel (supplement); Meulenhoff, 1942; gebonden, foto's, grafieken, tabellen, 216 pp; techniek; 9,00
PIGGOTT JULIET ; Japanese mythology ; Hamlyn, 1969; hardcover+dustjacket, spot on forntcover, 142 pp; mythologie; 7,50
PIJPERS, DICK, J.G. CONSTANT, K. JANSEN; Fruit uit alle windstreken ~ Een kleurrijke, smaakvolle gids met aanwijzingen voor het gebruik van ruim 400 soorten en rassen; Spectrum, 1985; pbk, stempel opleiding schutbl, A4form, foto's, recepten, 180 pp, goed; koken / fruit; 10,00
PIKE, JOHN; Gaade's aquarelleer boek; Gaade, 1982; paperback 4to, ills in kleur, register, 192 pp, hier en daar een papierknikje, verder in goede staat; hobby; 8,00
PINKHAM, MARY ELLEN; Gouden keukentips; Teleboek, 1981; pbk, 156 pp; koken; 3,50
PLESSEN, ELISABETH; Mitteilung an den Adel; Benziger, 1976; gebonden, stofomslag besch, blindstempel schutblad, 250 pp; Duits; 4,50
POORTINGA, YPE; De ring fan it ljocht ~ Fryske folksforhalen; Bosch & Keuning, De Tille, 1976; gebonden, stofomslag wat sleets, tekst op schutblad, ills, 420 pp, HOOG POSTTARIEF; Frysk / Fries; 12,50
PRICE, HARRY; Een parapsycholoog vertelt zijn ervaringen
.; Bijleveld, 1936; gebonden, stofomsl beschad, vergeeld, roestvlekjes, gebruikssporen, foto's, 252 pp, HOOG POSTTARIEF; parapsychologie; 9,50
PUISTER EN HENK SMITS, HENK; Woddels van t bestoan; Biblionet Gron. 2001; gelijmd, omsl: leters in blinddruk, netjes, 64 pp; Grunnegers / gronings / streektaal; 6,50
PUISTER, HENK; Mit maddeln en spaddeln; Grunneger Bouk, 1994; pbk, tek.Geert Schreuder, 110 pp; Grunnegers / gronings / streektaal; 5,00
RADINGER, VALENTIN; Schoenen repareren; Cantecller, 1986; pkt, ills in zw/w & kleur, 56 pp; ambacht; 4,50
REICH, CHARLES; The Greening of America; Penguin, 1970; pktbk; culture; 2,50
REID, GELEIJNSE & VAN TOL; Fokke & Sukke ~ menstruatie is moord; Harmonie, 2001; pbk, ills, ongenummr.; humor; 4,00
REINDERS, JAN; De klok sloeg niet allemaal love-love (voorwoord Ger Vaders); Hazewinkel, zj; ingenaaid, achterplat vouw in hoek, wat gebruikssporen, 96 pp; selectie artikelen nieuwsbl.v.h.n., foto's, 96 pp; 5,00
RHODES, MARY; Tapisserie; Z&K, 1975; gebonden, ills, 144 pp; textiel; 6,50
RICHTER, G.; Kitsch-Lexicon von A bis Z; Bertelsmann, 1972; gebonden, ills, 240 pp; kitsch; 7,50
RIESEN, WOUTER VAN; Albarta ten Oever; C'bach, zj; gebonden, geen s.o., ills ( Anton Pieck ), rug niet smetteloos, 248 pp; proza Groningen; 2,50
RIETEMA, J. ; Vief verhoalen; v.d. Veen, 1970; gelijmd, 114 pp, goed ex.; Grunnegers / gronings / streektaal; 6,50
ROBBERTZ, DIGNATE; Govert; C'bach, zj; gebonden, stofomslag matig, 224 pp; roman; 4,00
RODWELL, JENNY; Bloemen schilderen ; Cantecleer, 1993; pbk, oortje voorplat, ill.s, 96 ppverder prima; schilderen / diverse technieken; 7,00
ROGGEVEEN, LEONARD; Okkie en Klaasje; Van Goor, zj (11e dr); gecartonneerd, ills, 40 pp; kinderboek; 3,50
ROGGEVEEN, LEONARD; Okkie Okkies verrassing; Van Goor, zj (11e dr); gecartonneerd, ills, 40 pp; kinderboek; 3,50
RONNER, D.J.; Alle weer is Gods weer; Groningen: zn, 1974; pkt; kennissociologie; 5,00
ROOIJEN, M. VAN; Handel & Wandel; Shell, 1985; pkt, knik in voorplat, ills; markten en kermissen; 2,00
ROOTHAERT, A.; Doctor Vlimmen trilogie (filmeditie); Bruna, 1978; gebonden, foto's, 896 pp, HOOG POSTTARIEF; dierenarts roman; 5,50
ROSSUM, SWIET VAN; Volksgeneeskunst & volksgezondheid; Combinperss, 1980; pbk, 128 pp; volksgebruik; 2,50
ROUSSELET JOSETTE EN ANNE LAVEDRINE; De mediterrane eetgewoonte ~ een bron van gezondheid; Bosch & Keuning, 1999; paperback, 240 pp; achtergronden van voeding / specerijen; 6,00
ROVER, P.A. DE; Ijsgang; Voorhoeve, zj (11e dr.); gecart, ills, zeer goed, 76 pp; jeugdboek; 4,00
RUBIN, L.B.; Intieme vreemden; Ambo, 1983; pbk, scheef gelezen, 224 pp; relaties; 3,50
RUBIN, LILLIAN; Vrouwen, mannen & intimiteit; Muntinga, 1984; pkt, naam fr.pag.; relaties; 2,00
RUTGERS VAN DER LOEFF - BASENAU, A.; Kinderen van 1813; Wolters, 1963; gelijmd, oortjes r.b.hoek, ills Otto Dicke, 64 pp; jeugdboek; 2,00
RYZL, MILAN; Ontdek uw zesde zintuig ~ het aktiveren van het buitenzintuiglijk waarnemen; Nelissen, 1979; pbk, naam fr. pag, ezelsoor, kreukjes op snee, 208 pp; parapsychologie; 4,50
SAGAN, FRANCOISE; Dans un Mois dans un An; Livre de Poche, 1957; pkt ed, 184 pp; Frans; 2,00
SAINT-EXUPERY, ANTOINE DE; Terre des hommes; Livre de poche, 1939; pkt, pigmentvlekjes; roman franse taal; 2,00
SALAJAN, IOANNA; Werkboekje BACH remedies (Ankertjesreeks 83); Ankh-Hermes, 1987; pbk, 84 pp; alternatieve geneeskunst; 3,25
SAP-AKKERMAN, NIES; Tussen swien en big; Grunneger Bouk, 1984; paperback, taikens Wim Faber, 96 pp; gronings / streektaal; 4,50
SARTRE, JEAN-PAUL; Sartre, Jean-Paul; Bruna, 1962; pkt, naam titelp, vergeeld; filosofie; 2,50
SCHEFFEL, VIKTOR VON; Ekkehard; Atlas Verlag, zj; gebonden, 190 pp; Duits; 4,50
SCHILSTRA, J.J.; Koekplanken; Van Dishoeck, 1974 (3e dr); pbk, ills, 104 pp; folklore; 6,00
SCHIMMELPFENNIG, WOLFGANG; Fantastische vliegers zelf bouwen en oplaten; Cantecleer, 1989; paperback, gerbuikssporen aan omslag op hoeken, verder goed, voorzien van uitvouwblad met naai-en plaktechnieken, fraaie foto's, instruktietekeningen, 80 pp ; vliegers zelf maken; 5,50
SCHMAELING, TONY; Het groot Grieks Kookboek; In den toren, 1985; geb + stofomsl, fptp's en recepten, 144 pp; koken / griekenland; 8,50
SCHNITZLER, ARTHUR; Traum und Schicksal ~ Sieben Novellen; Fischer Verlag, 1931; gebonden, band verkl, vlekken op snee, 448 pp, HOOG POSTTARIEF ; Duits; 5,00
SCHOUTEN, JOOP VAN; Scheepjes in flessen; De Boer Maritiem, 1981; gebonden, foto's, tekeningen, 96 pp; hobby; 6,00
SCHUIL, J.B.; De Katjangs; Becht's Uitgeversmaatschappij, z.j. (9e dr); gebonden, stofomslag gerepareerd, papier een weinig roestig, ills A. van Bommel, 288 pp; jeugdboek; 7,50
SCHURER, FEDDE; De bisleine spegel ~ Autobiografy; Moussault, 1969; pbk, foto's, register, 160 pp, netjes; autobiografie Fries; 5,00
SCHWARZER, ALICE; Met hart en ziel; Sara, 1983; pbk, 264 pp; vrouwenbeweging; 3,00
SCOTT, WALTER; De page van Mary Stewart; Lekturama, 1974; gebonden, kringen achterblad, ills, 202 pp; jeugdboek; 3,50
SEIJEN, AD VAN; De simmer fan it lok; Brandenburgh, 1961; gebonden, gebruikssporen, 144 pp; Frysk / Fries; 3,50
SMEDT, MAC DE (INL.); Kama Sutra; Icob, 1980; gebonden, ills, 106 pp; erotiek; 9,00
SMEETS, MART; Een brok in de keel; Veen, 1998; pbk, 176 pp; sportverslageving; 2,50
SMITH, WHITNEY; Elseviers gids van vlaggen en wapens; Elsevier , 1981; geb+stofomsl (kreukel en gerepar.scheurtje), kleurills, plaats op wereldkaart, 256 pp; heraldiek, landen; 7,50
SNOEP. J JR; Storm uit het zuiden ~ Historisch verhaal over de gebeurttenissn van 1830-1833; Meinema, z.j.; geb, rug onderkant scheur bij kneep, ills M.C.A. Meischke, gebruikssporen, naam achterflap, 208 pp; kinderboek; 4,00
SOBEL, DAVA; Longitude ~ The True Story of a Lone Genius who solved the Greatest Scientific Problem of his Time ; Forth Estate, 1998; pocket ed, index, 184 pp, good; science; 4,50
SPAANDERMAN-WIELINGA, G.; It loeder fan Clancarty; Osinga, 1966; gebonden, 208 pp; Frysk / Fries; 4,00
SPEERSTRA, HYLKE; Skipperforhalen ~ Heil om seil; van Seijen, 1973; pbk, pigmentvlekjes, foto's, 168 pp; Frysk / Fries; 7,00
SPIELMAN, PATRICK & PATRICIA; Puzzels figuurzagen; Cantecleer, 1998; pbk 4to, foto's en voorbeelden, index, 152 pp, als nieuw; houtbewerken; 7,50
SPLUNTEREN, CARLA VAN (REDACTIE); Creativiteit en techniek ~ Aquareltechnieken; Spectrum, 1987; geb., foto's, ills, 116 pp, netjes; hobby / gouache αcryl; 9,00
SPLUNTEREN, CARLA VAN (REDACTIE); Creativiteit en techniek ~ Basisprincipes en taal van de beeldende kunst deel 2:Beeldelementen, Kleur, Compositie, Perspectief; Spectrum, 1987; geb., foto's, ills, 118 pp, netjes; hobby / basisprincipes en taal beeldende kunst; 9,00
SPLUNTEREN, CARLA VAN (REDACTIE); Creativiteit en techniek ~ Olieverf; Spectrum, 1987; geb., foto's, ills, 118 pp, netjes; hobby / olieverftechniek; 9,00
SPLUNTEREN, CARLA VAN (REDACTIE); Creativiteit en techniek ~ Pastel technieken; Spectrum, 1987; geb., vouwen in papier schutbl+ 1 p.daarna,foto's, ills, 116 pp, netjes; hobby / pasteltechnieken; 9,00
SPLUNTEREN, CARLA VAN (REDACTIE); Creativiteit en techniek ~ Tekentechnieken; Spectrum, 1988; geb., foto's, ills, 116 pp, netjes; hobby / tekentechniek; 9,00
SPROOKJES: ANDERSEN, H.C., W. VAN EEDEN (VERT.); Sprookjes en Vertellingen Deel 1 ~ Volledige uitgave naar het Deensch door Dr. W. Van Eeden ~ Geμllustreerd door Rie Cramer; De Haan, 1950 (7e dr); gebonden, geen s.o., band verkleurd, 420 pp, HOOG POSTTARIEF; sprookjes; 25,00
SPROOKJES: HERTEL, JOHANNES; Indische sprookjes; Bruna, 1977; pkt, gerepareerd scheurtje achterplat; sprookjes; 3,50
SPROOKJES: JONG, EELKE EN H.SLEUTELAAR (BIJEENGEBRACHT + BEWERKT DOOR); Nieuwe Sprookjes van de Lage Landen; Bij, 1974; geb(folio form.)+beschad.stofomsl., ills.(ook in kl. Peter Vos), 176 pp; sprookjes; 12,00
SPROOKJES: RAEPHORST, M. VAN; Japanse sprookjes; Ankh-Hermes, 1976 (2e dr); geb 4to, s.o., kleine besch op schutblad, fraaie kleuren ills, 198 pp; sprookjes; 7,50
SPROOKJES: SCHUURMAN, C.J.; Er was eens....er is nog ~ Inleiding in de sprookjeswereld: i Sprookjes van Grimm, ii De zeven reizen van Sindbad de Zeeman; Ankh-Hermes, 1973; pbk, namen op franse pag, 404 pp; sprookjes; 10,00
STAD, K.H.; Gereedschappen klim- en steigermaterialen voor schilders; Out, 1942; slap omslag 4to, omslag: art deco typografie, zw/w tekeningen en foto's, 21 lessen op 2 pp elk dus plm 48 pp; ambacht; 7,00
STAM-DRESSELHUYS, J.P. EN J.C. WESSELS-NIJNEHUIS; Streekrecepten ~ Uit grootmoeders keuken geklapt; Zomer & K, 1974; pbk, gebruikssporen, pen kruisen + geschrev. recept achterin, foto's, 136 pp ; koken; 4,00
STEENHORST, RENE; Als het hart hapert ~ Over het leven na een hartcrisis; St. Ned. Hartpatienten, 1995; pbk, foto's, 184 pp; medisch / hart; 3,50
STELLWEG, CRI; Deze aarde verlaten; Ambo, 1975; pbk, vlekjes op snee, 98 pp; rouw; 2,75
STELLWEG, CRI; Deze aarde verlaten; Ambo, 1975; pbk, vlekjes op snee, 98 pp; rouw; 2,75
STELLWEG, CRI (AARTJE BURGERHART); Een graf van letters; Ambo, 1996; "pbk, naamstikker binnenz.oms; 112 pp"; autobiografisch / verhaal weduwe; 4,00
STELLWEG, CRI (SAARTJE BURGERHART); Iedereen is tegenwoordig jonger dan ik; Anbo, 1998; pbk, 128 pp; derde levensfase / ouderen; 4,50
STEVENS, NAN; Voorbij verlies ~ Perspectieven voor weduwen; Bohn, 1993; pbk, naam afgeplakt, 110 pp; 3e levensfase; 3,00
STONE. HOWARD W.; Crisiscounseling ~ Serie woord en weg; Toorts, 1977; pbk, naam op binnenz omslag, 80 pp; pastoraat; 3,00
STOUT, GERARD; Wanda; Drentse Boek, 1995; pbk, stickertje op omslag, 74 pp; Drents / streektaal; 3,25
SUMMERS,JAMES & M.RAMUZ; Basisboek houtbewerken ~ Alle technieken voor het maken van eenvoudige projecten voor huis en tuin. ; Cantecleer, Areopagus, 1998; geb (fotofolie) foto's, instrukties, gereedschap, bouwtekeningen, als nieuw, 160 pp; houtbewerking; 15,00
TAUBER, C.J. / KATI; In de Hongaarse Lekkerbek ~ 100 speciale Hongaarse recepten; Hollandia, 1966 (3e dr); gecart, zw/w ills, 68 pp; koken; 4,50
TAWNEY, RICHARD HENRY; Religie en de opkomst van het kapitalisme; SUN, 1979; paperback, enkele kleine knikjes in omslag, verder goed, 262 pp; sociologie, godsdienssociologie, studie over o.m. Max Weber; 6,00
TENHAEFF, W.H.C.; De voorschouw ~ onderzoekingen op het gebied van de helderziendheid in de tijd; Leopold, 1981; pbk, knikje omslag, gebruikssporen, 236 pp; helderziendheid; 4,50
TENHAEFF, W.H.C.; De voorschouw ~ onderzoekingen op het gebied van de helderziendheid in de tijd; Leopold, 1981; pbk, knikje omslag, gebruikssporen, 236 pp; helderziendheid; 4,50
TENHAEFF, W.H.C.; Hoofdstukken uit de parapsychologie; Bijleveld, 1934; gebonden, naam schutbl, stofomsl.beschad, roestvlekjes, vlekjes op snee, gebruikssporen, 256 pp, HOOG POSTTARIEF; parapsychologie; 9,50
TENNEKES, A. (RED); Radar 95; Aramith, 1994; pbk, ills, 416 pp; wetenschapsjaarboek; 4,50
TENNEY, KEVIN ; Decoratieve verftechnieken; Konemann, 1998; geniet, foto's, handige uitleg, 64 pp; schildertechnieken / decoratie; 3,00
TERLOUW, PIET & DICK VAN DE POL; Klederdrachten, volksrijmen; Zomer, 1981; gebonden, ills, 32 pp; folklore; 3,00
TERLOUW, PIET & DICK VAN DE POL; Klederdrachten, volksrijmen; Zomer, 1981; gebonden, ills, 32 pp; folklore; 3,00
TERPSTRA, PIETER; Een ster in de morgen; Z&K, 1981; gebonden, naam op schutbl en titelpag, 192 pp; roman; 3,00
TERPSTRA, PIETER; Vier mensen in een stad; B&K, zj; gebonden, stofomslag, 204 pp; Leeuwarden, roman; 3,50
TERPSTRA, PIETER; Wij leven van de wind; Z&K, 1980; gebonden, naam & stempeltje op schutbl, vlekjes op omslag, 192 pp; roman; 2,50
THURLINGS, J.M.G. E.A.; Institutie en beweging; Deventer: Van Loghum, 1980; pbk, signatuur; sociologie; 3,00
TILLO, J.G.M. VAN; Atlas van het menselijke lichaam; Lekturama, 1981; gebonden, snee vergeeld, ills, poster, 256 pp; gezondheid; 7,50
TOO, LILLIAN; Feng shui in de praktijk ~ Rijkdom; Bosch & Keuning, 1998; gecartonneerde band, kleuren ills, 60 pp, als nieuw; fengshui; 4,00
TOWNLEY, JOHN; Astrologische cycli ~ De hoogte- en dieptepunten in het leven; Schors, 1984; pbk, naam fr.p, 72 pp; astrologie; 4,00
TURNER, G. L'E & ETTY VAN DER EIJK; Antieke wetenschappelijke instrumenten; Moussault, 1981; gecart, slap omsl, fotos, 192 pp; wetenschappelijke instrumenten; 8,50
UBBEN, GEORGE; Van seks naar tantra ~ Transformatie van de seksuele enegrie (Ankertjesreeks 230); Anhk-Hermes, 1997; pbk, vlek van stipjes fr.p, 88 pp; tantrisme; 3,50
UFFEN, JAN SIEBO; Oere, oere ~ verhoalen van dou en van nou; Grunneger bouk, 1992; paperback, poatjes, Tom Uffen, 85 pp; Grunnegers / gronings / streektaal; 4,00
VAN MERLET, H. VAN; Adam en Eva voor den spiegel; Bigot, zj; gecart, rug weggesleten, omslag wat verkleurd, Ills.Dik Lammers, 38 pp; humor ; 3,00
VANDERSTEEN, WILLY; Suske en Wiske: De Witte Gems & Knokken in Knossos; Standaard, zj; gecartonneerd, 2 verhalen in 1 band; strip; 5,00
VANHESTE, BERT; Literatuursociologie; V Gorcum, 1981; pbk, naam op franse pag, 330 pp; sociologie; 7,50
VISSCHER, KEES; Appel in t paark; Grunneger Bouk, 1985; paperback, wat oortjes hoeken omslag, lichte gebruikssporen, 96 pp; gronings / streektaal; 4,50
VISSER, FRANK; Fraude in de praktijk; Balans, 1987; pbk, 150 pp; fraude; 2,00
VISSER, THEO; De geschonden neus van de sfinx; Z&K, zj; gebonden, stofomslag redelijk, vlekjes op snee, 256 pp; roman; 2,50
VISSER-SMIT, MARY; Body, Mind & Spirit ~ Creative oefeningen voor lichaam, verstand en geest; Akasha, 2001; pbk, knikje in voorplat, zw/w foto's, 128 pp; neurogymnastiek; 5,00
VOS, LEONARD DE (REDAKTIE); RKSV Leonidas 1909-2009; Hans Coolegem, 2009; geb, fotofolie omslag, foto's, 128 pp, als nieuw; sport / voetbalclub; 12,50
VOS-DAHMEN VON BUCHHOLZ, TONNY; Het eind van de regenboog ~ waarom kwamen de Romeinen nooit naar Ierland ?; Leopold, 1988; pbk+flappen, naam titelp, ills, 188 pp; hist.roman; 5,00
VRIES, DOLF DE; Vrijdag komt Mikwel; Leopold, 19978; pbk, vlek fr.pag, ills, 96 pp; jeugdboek; 2,25
VRIES, JAN DE; Volk van Nederland; Elsevier, 1953; gebonden, kringen band voor,exlibr, vergeeld, foto's, 360 ppHOOG POSTTARIEF; volkskultuur; 17,50
VRIES, LEONARD DE; Bloempjes der vreugd voor de lieve jeugd. Bouquet van de mooijste verhaaltjes & de vrolijkste vaersjens voor Jonge Heeren & Juffers en hunne brave Ouders ; Haan, 1982; pbk, naam fr.p, ills, 198 pp; kinderboeken; 6,00
VRIES, LEONARD DE; Dank u meneer Edison ~ Het fascinerende verhaal van 100 jaar fonograaf en grammofoon; Gooise, 1977; paperback 4to, knik in achterplat, verder goed, ills in kleur en zw/w, 192 pp; muziek; 6,00
VRIES, RIET DE; Leven in innerlijke verscheurdheid; Pelckmans, 1987; pbk, 152 pp; annorexia gezondheid; 3,00
WADEY, ROSEMARY; 50 ways with rice; Little Brown, 1994; gebonden, foto's, 112 pp; koken; 5,00
WADMAN, ANNE; By de duvel to bycht; Laverman, 1966; pbk, 166 pp; Frysk / Fries; 4,50
WAIN, JOHN; Verslag aan Claire; Elzenga, 1983; pbk, 156 pp; roman; 2,50
WAL, G. V.D. (REDACTIE); Mijn moeder was analfabeet en andere levensverhalen van geslaagde vrouwen; Mets, 1999; pbk, foto's,156 pp; vrouwen; 3,00
WALL BAKE-THOMPSON, P. VAN DER; De zon op tafel ~ Lekker gezond koken met vruchtesap; Riedel, 1989; gebonden, foto's, 96 pp; koken; 3,50
WANDERS, GIJS; Vogelvrije vrienden; WN, 1994; pbk, 142 pp; jeugdboek; 2,50
WECHSBERG, J.; In de keuken der Donaulanden (serie uit eten in de wereld); Parool, 1969; gebonden, z. stofomsl, gebruikssporen, nostalgische foto's platteland, kookgewoonten, 204 pp + ringbnd.receptboekje, ; Donaulanden koken; 8,50
WELEDA; Weleda Almanach ~ Mensch und Natur erkennen, erleben, verwandeln; Weleda, 1984; pbk, ills, 266 pp; gezondheid; 6,00
WERF, A.A. VAN DER; De ramplesant; Osinga, 1966; geb (schuingelezen), naam op schbl, 208 pp; Frysk / Fries; 4,00
WERFEL, FRANZ; Der veruntreute Himmel; Fischer, 1956; Taschenbuch; Roman; 2,00
WERNER, FRANK; Haus mit Gasten; Stuttgart: Deutsche V.A., 1992; geb; Duits; 5,00
WERUMEUS BUNING, J.W.F.; Een ster in de morgen; Donker, 1964; pkt; wijn; 3,00
WESTWOOD, JENNIFER (redactie); Onze mysterieuze wereld ~ Heilige plaatsen - Verloren Continenten - Symbolische landscahppen - Antieke Steden; Holkema, 1987; geb+ stofomsl., vele fraaie foto's, 240 pp; wereld / verloren continenten / antieke steden; 9,50
WILK, ROB VAN DER; Zelfhypnose ~ De verandering in jezelf; Voila, 1997; gebonden, 94 pp, als nieuw; zelfhulp; 6,00
WILSON, BRYAN; Charismatisch leiderschap; Spectrum, 1978; pkt Aula 623, knikje in voorplat, 128 pp; sociologie; 2,50
WIMSCHNEIDER, ANNA; Herbstmilch; Munchen: Piper, 1987; pkt, 154 pp; Duits; 2,50
WIT, JAN; Ministeriale ~ Geestelijke liederen om te zingen en te spelen met allerlei instrumenten; U.M. Holland, 1966; gebonden, geen s.o., schutbladen verkleurd, 104 pp; liederen; 6,00
WITTEMAN, PAUL; Opgenomen - Witteman bij de psychiater; Balans, 1995; pbk, ezelsoor, 326 pp; psychiatrie; 5,00
WRIGHT, TANYA; Allergievrije voeding ~ recepten en praktische adviezen pver leven met voedselallergieen; Veltman, 2002; ingelijmd, foto's, 128 pp ; koken; 6,00
ZIMMER BRADLEY, MARION; Die Feuer von Troia; Fischer TB, 1988; pbk, 654 pp; roman; 4,00
ZUCKMAYER, CARL; Herr uber Leben und Tod; WN, 1995; pbk, 96 pp; Duits; 2,00
Zoektips
In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt zoeken door tegelijkertijd de CTRL toets en de letter F in te drukken. U kunt op
ιιn woord zoeken (auteur of titel). U kunt een boek bestellen via onze
contactpagina.
Deze pagina is geactualiseerd op 7 januari 2012.
|