Spannende Boeken

information and 
orders informatie en bestellingen      zoeken in onze catalogi      Zolderman home     

wij hebben veel Maigrets in onze winkel

ALLEN, HERVEY; Anthony Adverse; Heinemann, 1969; hardc, spine wear and faded, 1272 pp; hist roman; € 6,00

ALLINGHAM, M.; Dancers in mourning; Penguin, 1948 ; pkt, knik in omslag; thriller; € 2,00

BAANTJER, A.C.; De Cock en de naakte juffer; Fontein, 1998; pbk, wat scheef gelezen,122 pp; thriller; € 3,00

BAANTJER, A.C.; De Cock en de ontgoochelde dode; Geill. Pers, 1970; gecart, enkele vlekjes op schutbl, 174 pp; thriller; € 3,00

BOER, DE En DE COCQ; Uit eten met de Boer & de Cocq; Nijgh, 1991 (de Volkskrant); paperback, 128; thriller; € 3,50

BROEK, JOOP VAN DEN; Nacht in duizend bedden; Bruna, 1964; pkt, fraai Dick Bruna omslag; thriller; € 2,00

BURMAN, EDWARD; The image of our Lord; B&J, 1990; geb; hist roman; € 6,50

CASSIDAY, BRUCE; The seventh Miracle; Pyramid, 1968; pkt; thriller; € 2,00

CHRISTIE, AGATHA; De geheimzinnige mr. Quin; Sijthoff, 1965; geb zonder stofomslag,196 pp (accolade 121); thriller; € 2,25

CHRISTIE, AGATHA; Dead Mans's Folly; Fontana, 1974; pktbk; thriller; € 2,00

CHRISTIE, AGATHA; Death comes as the end; Fontana, 1985; pktbk, cover sl nicked; thriller; € 2,00

CHRISTIE, AGATHA; In Hotel Bertram; Sijthoff, 1961; geb zonder stofomslag, redelijk tot goed, 196 pp (accolade 122); thriller; € 2,25

CHRISTIE, AGATHA; Moord in de Orient Express; Sijthoff, 1963; geb+stofomsl.(sleets),184 pp (accolade 64); thriller; € 3,50

CHRISTIE, AGATHA; Murder in Mesopotamia; Fontana, 1973; pktbk, bit worn & spotted; thriller; € 1,75

CHRISTIE, AGATHA; Postern of fate; Fontana, 1973; pktbk, coverf worn, name titlep.; thriller; € 2,00

CHRISTIE, AGATHA; The body in the library; Fontana, 1973; pktbk; thriller; € 2,00

CHRISTIE, AGATHA; The man in the brown suit; Pan, 1965; pktbk; thriller; € 2,00

CHRISTIE, AGATHA; The Sittaford Mystery; Fontana, 1961; pktbk, cover sl nicked; thriller; € 2,00

CLANCY, TOM; Staat van orde; Bruna, 1996; pkt; techno-thriller; € 2,00

COLLINS, MICHAEL; Dolende zielen; Anthos, 2007; pkt, conditie goed; literaire thriller; € 2,50

CONAN DOYLE, ARTHUR; Avonturen van Sherlock Holmes; Contact, 1960; gecart, naam op franse pag, folie rug los; thriller; € 2,50

CONIJN, CORNELIUS & JON C. MARTEN; Dodendans op Bali; Vam Hoeve, 1961; pbk, 180 pp; thriller; € 5,00

COOLEN, IAN H.; Moord in de Rooie Haan [ Hilversum VARA ]; Fontein, 1986; pbk, knik in achterplat, 138 pp; thriller; € 3,50

CORSARI, WILLY; De man die niet mocht terugkeren; Bruna, 1959; pkt; thriller; € 1,75

DAALEN, JAN VAN; Sans rancune; Boekerij, 1991; pbk, vlekje op snee, 206pp; politie ; € 3,00

DEIGHTON, LEN; Charity ; Harper, 1996; pktbk; thriller; € 2,50

DEIGHTON, LEN; Violet ward; Harper, 1993; pktbk, cover worn; thriller; € 2,50

DILNOT, GEORGE; Scotland Yard; Kemink, 1945; geb; thriller; € 4,00

DOYLE, ARTHUR CONAN; De hond van de Baskervilles; NBC, zj; geb+stofomsl.(kl.schade voorzijde), linnenbnd.gaaf, 154 pp; thriller; € 4,50

DOYLE, ARTHUR CONAN; Memoirs of Sherlock Holmes; Collier, 1963; pktbk; thriller; € 2,50

ECKMAR, F.R.; De maagd en de moordenaar; Bruna, 1958; pkt, oortje, knikomsl.achter; detective; € 1,75

ECKMAR, F.R.; De maagd en de moordenaar; Bruna, 1958; pkt; thriller; € 2,00

ECKMAR, F.R.; Een linkerbeen gezocht; Bruna, 1959; pkt, 2 pp met vouw; thriller; € 1,50

ECO, UMBERTO; The Name of the Rose; Pan, 1984; pkt; hist roman; € 4,50

EDWARDS, S.; De Baskische Goya; Veen, 1977; pbk, 264 pp; adventure; € 3,00

EEMLANDT, W.H. VAN; Afrikaanse venus; Blitz, zj (4e dr.); pbk, stempel schutbl, 204 pp; thriller; € 2,50

EEMLANDT, W.H. VAN; Kogels bij het dessert; Blitz, zj (5e dr.); paperback, ; thriller; € 1,50

EEMLANDT, W.H. VAN; Weer verdwijnt een atoomgeleerde; Wereldvenster, 1962; pkt, knik in omslag, matig; thriller; € 1,50

EYRE, E.; Jacht op een jonkvrouw; Boekerij, 1995; pbk, 288 pp; hist roman; € 3,50

FOLLETT, KEN; Paper money; NAL, 1987; pkt; thriller; € 2,00

FRASER, ANTONIA; The cavalier case ~ A Jemina Shore Mystery; Mandarin, 1990; pktbk; thriller; € 2,00

FREELING, NICOLAS; Criminal Conversation; Penguin, 1967; pocket ed; thriller; € 2,50

FREELING, NICOLAS; The Dresden Green ; Penguin, 1969; pocket ed, backcover sl dented; thriller; € 2,50

FRENCH, NICCI; The memory game; Heinemann, 1997; hardc, dj ++, exl, 324 pp; thriller; € 6,50

FYFIELD, FRANCES; Looking Down ~ A Sarah Fortune Novel; Time Warner, 2005; pkt edition, 1 dogear; thriller; € 2,00

GARDNER, ERLE STAN; De rusteloze roodharige (Perry Mason detective); Bruna, 1974; pkt; thriller; € 2,00

GELDER, ANNEMARIE VAN; De Ezelsbrug; Signature, 2000; pbk, rus iets rond, gesigneerd, 254 pp; psychologische thriller; € 4,50

GEORGE, ELIZABETH; Afrekening in bloed ; Bruna, 1994; pkt, net exemplaar; thriller; € 3,00

GEORGE, ELIZABETH; Wie zonder zonde is…; Bruna, 1999; pbk, knik achteromslag+p, daarvoor, 536 pp, HOOG POSTTARIEF; thriller; € 5,00

GILL, ANTON; City of dreams; Bloomsbury, 1993; pbk, cover slightly nicked, 178 pp; Egyptian thriller; € 3,50

GILL, ANTON; Maagdenmoord aan de Nijl; Boekerij, 1994; paperback, 216 pp; Egyptische detective; € 4,00

GILMAN, DOROTHY; De ongrijpbare Mrs. Pollifax; Bruna, 1988; pkt; thriller; € 2,00

GILMAN, DOROTHY; De onstuitbare Mrs. Pollifax; Bruna, 1970; pkt; thriller; € 2,00

GILMAN, DOROTHY; De onstuitbare Mrs. Pollifax; Bruna, 1983; pkt, wat roestvlekjes; thriller; € 2,00

GOLDING, W.; Rites of passage; Faber, 1980; pbk, aantekingen bz omslag; thriller; € 2,25

GOUGH, LAURENCE; De Vancouver moorden; BZZToh, 1989; pbk, scheefgelezen, oortjes omslag, naam fr.p, 190 pp; thriller; € 2,50

GRISHAM, JOHN; Achter gelsoten deuren; Bruna, 1992; pbk, knik achterflap, 314 pp, HOOG POSTTARIEF; thriller; € 4,50

GULIK, ROBERT VAN; Het rode paviljoen & De parel van de keizer; De Boekerij, 1993; pbk, leesvouwtjes in rug, 352 pp; 2 thrillers in 1 boek; € 8,00

GULIK, ROBERT VAN; Het spookklooster [ Rechter Tie ]; Elsevier, 1979; pbk, leesvouwtjes in (verkleurde) rug, naamstempel binnenz. voorplat, 184 pp; thriller; € 4,00

GULIK, ROBERT VAN; Het spookklooster [ Rechter Tie ]; Elsevier, 1979; pbk, 184 pp; thriller; € 4,00

GULIK, ROBERT VAN; Het spookklooster [ Rechter Tie ]; Elsevier, 1980; pbk, leesvouwtjes in rug, binnenwerk vergeeld, 184 pp; thriller; € 4,00

GULIK, ROBERT VAN; The Emperor's Pearl ~ A Judge Dee Mystery [ Rechter Tie ]; Scribner's, w.y.; pocked ed; thriller; € 2,50

GULIK, ROBERT VAN; The Haunted Monastery ~ A Judge Dee Detective Story [ Rechter Tie ]; Warner, 1974; pocked ed, some dog ears; thriller; € 2,00

GULIK, ROBERT VAN; The Lacquer Screen ~ A Judge Dee Detective Story [ Rechter Tie ]; Warner, 1974; pocked ed; thriller; € 2,50

GULIK, ROBERT VAN; The Red Pavilion ~ A Judge Dee Mystery [ Rechter Tie ]; Scribner's, w.y.; pocked ed; thriller; € 2,50

GULIK, ROBERT VAN; Vier vingers; CPNB, 1964; pkt, ills, l.gebruikssporen omslag voor; thriller / boekenweekgeschenk; € 2,50

HANSEN, JOSEPH; Bohannon's book ~ five mysteries; Penguin, 1989; pktbk, name fr.p; thriller stories; € 2,50

HARRIS, TIMOTHY; Een Amerikaanse gigolo; Bruna, 1992; pkt; thriller; € 1,50

HAVANK; Circus Mikkenie; Bruna, 1978; pkt, naam schutbl; thriller; € 2,00

HAVANK; De erven Mateor; Bruna, 1965; pkt; thriller; € 2,00

HAVANK; Het raadsel van de drie gestalten; Bruna, 1980; pkt, gebruikssporen; thriller; € 1,75

HAVANK; Hoofden op hol; Bruna, 1973; pkt; thriller; € 1,75

HAVANK; In memoriam de schaduw; Bruna, 1966; pkt; thriller; € 1,75

HAVANK; In memoriam de schaduw; Bruna, zj; pkt, knikje in voorplat; thriller; € 1,75

HAVANK; Lijk halfstok; Bruna, 1972; pkt; thriller; € 2,00

HAVANK; Schaduw waarom?; Bruna, 1979; pkt; thriller; € 1,75

HAVANK; Spaanse pepers; Bruna, 1975; pkt; thriller; € 2,00

HAVANK; Vier schaduwen en een spook; Bruna, 1959; pkt, omslag Dick Bruna; thriller; € 1,75

HAYDER, MO; Ritueel; Areopagus, 2008; paperback, paar ezelsoortjes, 314 pp; thriller; € 7,00

HEERESMA, FABER; Bijzonder Spaans; Bruna, 1969; pkt; thriller; € 2,00

HELLINGA SR.; Moord in het vierkant; Loeb, 1981; pbk, rug sleets, 156 pp; thriller; € 3,00

HIAASEN, CARL; Viskoorts; Luitingh, 1992; pbk, 352 pp; thriller; € 5,00

HIDDEMA, BERT; Jeuk; Luitingh, 1989; pkt, naam fr.p.; thriller;

HIGHSMITH, PATRICIA; The two faces of januari; Hamlyn, 41978; pktbk; thriller; € 2,00

HIGHSMITH, PATRICIA; Vreemden in de trein; AP, 1985; pbk, 316 pp; thriller; € 3,50

HOLME, TIMOTHY; The Assisi Murders; Futura, 1985; pktbk; thriller; € 2,25

HOOFT, ANTON VAN 'T; Macabere vakantie; Blauw, 1980; pkt, naam schutbl, 100 pp; Van der Wilg reeks 2, thriller; € 2,50

HOOGENDIJK, FERRY; In het holst van Hilversum; Elsevier, 1982; pbk, schuingelezen, 2 knikken binnenwerk, 218 pp; sleutelroman actualiteitenrubriek; € 3,50

HUME, FERGUS; Het mysterie van het huurrijtuig; Luitingh, 2000; pbk, 302 pp; thriller; € 7,00

INDRIDASON, ARNALDUR; Doodskap; Q, 2009; paperback, leesvouwen, 286 pp; literaire thriller; € 7,00

INDRIDASON, ARNALDUR; Koudegolf; Signature, 2006; paperback, naam fr.p, 332 pp; thriller; € 7,00

INNES, MICHAEL; Carson's conspiracy; Penguin, 1986; pktbk, nicked; thriller; € 2,00

INNES, MICHAEL; The gay phoenix; Penguin, 1981; pktbk; thriller; € 2,00

IVANS; Het Brocken spook; Bruna, 1976; pkt, paar oortjes; thriller; € 2,00

JACQ, CHRISTIAN; Ramses vol I The Son of Light; Warner, 1997; pbk; hist roman; € 4,50

JAMES, P. D.; Lijkwade voor een nachtegaal; Boekerij, 2005; pbk, enkele kleine ezelsoortjes, 278 pp; thriller; € 3,50

JAMES, P.D; Geen prijs te hoog; Sijthoff, 1985; pbk, wat roestvlekjes, 222 pp; thriller; € 4,00

JAMES, P.D.; A Certain Justice [ Dalgliesh ]; Faber, 1997; paperback, spine creased, 390 pp; thriller; € 5,00

JAMES, P.D.; Original Sin [ Dalgliesh ]; Time Warner, 1996; pocket ed, spine creased, cover dented, 1 page torn; thriller; € 3,50

JAMES, P.D.; Tehuis met vele vrienden; Boekerij, 1986; pbk, oortje voorplat; thriller; € 3,50

JELSMA, AUKE ; Vluchtgang ; Kok, 1995; pbk, paar ezelsoortjes, 214 pp; thriller; € 3,50

KEATING, H.R.F.; The dog it was that died; Penguin, 1962; pktbk, some stains; thriller; € 2,00

KEMELMAN, HARRY; Die Vrijdag sliep de rabbi lang; Bzztoh, 1987; pbk, knikje in voorplat, 208 pp; thriller; € 4,00

LAVENDER, WILLIAM; Het verborgen raadsel; Bruna, 2008; paperback met flappen, naamblinddruk fr.p, knik in 2 pp, 256 pp; thriller; € 6,50

LEVIN, IRA; De Dag Der Dagen; Bruna, 1990; pkt, scheefgelezen; thriller; € 2,25

LEVIN, IRA; De Vrouwen van Stepford; Bruna, 1993; pkt, naam schutbl.; thriller; € 2,25

LEVIN, IRA; Een kus voor je streft; Bruna, 2004; pkt; thriller; € 2,00

LEVIN, IRA; Kus mij en sterf; Meulenhoff, 1968; pkt, omslag niet gaaf meer, naam fr.p,; thriller; € 1,50

LONDON; London Mystery No. 71; Kark, 1966; gekart; thriller; € 2,50

LORD, GABRIELLE; Kinderspel; Bruna, 1999; pkt; thriller; € 2,50

MARON, MARGARET; De stille getuige; Muntinga, 1994; pkt, knikjes, voorzijde; thriller; € 1,75

MARSH, NGAIO; A Man lay Dead; Fontana, 1979; pktbk; thriller; € 2,00

MARSH, NGAIO; Black as he's painted; Fontana, 1974; pktbk; thriller; € 2,00

MARSH, NGAIO; Died in the Wool; Fontana, 1973; pocket ed; thriller; € 2,00

MARSH, NGAIO; Killer dolphin; Berkley, 1975; pocket ed, cover damaged; thriller; € 1,50

MARSH, NGAIO; Last Ditch; Fontana, 1977; pktbk; thriller; € 2,00

MARSH, NGAIO; Moord in de lift; Spectrum, 1974; pkt; thriller; € 1,50

MARSH, NGAIO; Overture to death; Pryramid, 1975; pocket ed; thriller; € 2,00

MARSH, NGAIO; Vintage murder; Fontana, 1973; pocket ed; thriller; € 2,00

MCKELWAY, ST. CLAIR ; True tales from the annals of crime & rascaltity; Random House, 1951; pktbk; engels; € 2,25

MEYER, DEON; Feniks; Sirene, 1999; pkt; Zuid-Afrikaanse thriller; € 2,50

MICHAEL INNES; Appleby kijkt op de klok; Sijthoff, zj (Accolade 131); pbk, knik in laatste pag en achterplat, 186 pp; thriller; € 3,50

NANDOYLE, CO (VERT A. NONYMUS), PS J. H. VAN EIKEREN; Hoe kapitein Ιtienne Gιrard Saragossa nam; In den Bloemhof, 1945; geb, omsl verkleurd, 36 pp; clandestiene uitgave; € 5,00

NATHAN, ROBERT; De witte tijger; Holkema, 1988; pbk; thriller; € 7,00

NOLTHENIUS, HELENE; Moord in Toscane; Querido, 1992; pkt; thriller; € 3,50

NOLTHENIUS, HELENE; Moord in Toscane; Arbeiderspers, 1997; pkt, vochtgolven, knik achterplat; thriller; € 2,00

NOORT, SASKIA; De eetclub; Anthos, 2004; paperback, folie op de platten laat een beetje los, verder goed, 248 pp; thriller; € 6,00

OOLBEKKINK, H.J.; In plaats van kaarten; AP, 1983; pbk, schuingelezen, 226 pp; thriller; € 3,50

PETERS, ELLIS; De heilige dief [ Broeder Cadfael ]; Boekerij, 1993; paperback, folie omslag laat los, verder netjes, 234 pp; thriller; € 3,00

POST, J.; De meimoorden; Luitingh, 1988; pkt; thriller; € 2,50

POSTMA, JAN; Commissaris van Beek & de vermoorde kinderrechter; Unieboek, 1996; paperback, wat scheefgelezen, 138 pp; thriller; € 2,50

QUEEN, ELLERY; The Dutch Shoe Mystery; Penguin, 1956; pktbk; thriller; € 2,00

QUEEN, ELLERY; The glass village; Penguin, 1963; pkt; thriller; € 2,00

RENDELL, RUTH; Uit de sleur; Sirene, 2001; pkt, eerste pp enkele vlekjes; thriller; € 2,00

ROORDA, PETER; Moord in Plovdiv; Spectrum, 1985; pkt; thriller; € 1,75

ROOTHAERT, A.; Spionnage in het veldleger; Bruna, 1961; pkt; spionnage; € 1,75

SAYERS, DOROTHY L.; Hangmans's Holiday; NEL, 1974; pocket ed; thriller; € 2,00

SAYERS, DOROTHY L.; Human and Inhuman Stories; Manor, 1974; pocket ed; thriller; € 2,00

SAYERS, DOROTHY L.; The Documents in the Case; NEL, 1969; pocket ed, backcover sl dented; thriller; € 2,00

SAYERS, DOROTHY L., JANET HITCHMAN; Such a Strange Lady ~ A Biography of Dorothy L Sayers; NEL, 1976; pocket ed; biography; € 3,00

SCHWIETERT, CHARL; Moord op de informateur; Elsevier, 1982; pbk; thriller; € 3,00

SCOTT, MANDA; Engelbewaarder; Anthos, 2001 (3e dr); pbk, knikje in franse pag, 312 pp; literaire thriller; € 4,00

SHOLES, LYNN & JOE MOORE; Het laatste geheim; Karakter, 2007; paperback, 316 pp, goed exemplaar; thriller; € 6,00

SIMENON, GEORGES; De dood van Auguste (geen Maigret); Bruna, 1967; pkt, omslag iets ongaaf; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES; De stille aanbidder van mevrouw Maigret; Bruna, 1970; pkt, knikje in voorplat; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES; De woede van Maigret; Bruna, 1981; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Het geduld van Maigret; Bruna, 1970; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret ; Bruna, 1958; pkt, knik voorplat; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES; Maigret en de clochard; Bruna, 1976; pkt, knikje voorplat; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en de clochard; Bruna, 1964; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en de familie Peeters; Bruna, 1984; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en de keurige mensen; Bruna, 1980; pkt,fr.p. ontbreekt; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES; Maigret en de luie inbreker; Bruna, 1962; pkt; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES; Maigret en de luie inbreker; Bruna, 1970; pkt, omsl.iets sleets; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES; Maigret en de maniak van Montmartre; Bruna, 1980; pkt, knikje achterplat; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES; Maigret en de maniak van Montmartre; Bruna, 1970; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en de maniak van Montmartre; Bruna, 1965; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en de maniak van Montmartre; Bruna, 1980; pkt, naam fr.p.; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en de maniak van Montmartre; Bruna, 1981; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en de minister; Bruna, 1979; pkt, knik achterplat, vlekje op enkele pp; thriller; € 1,50

SIMENON, GEORGES; Maigret en de minister; Bruna, 1979; pkt, ; thriller; € 1,50

SIMENON, GEORGES; Maigret en de minister; Bruna, 1979; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en de minister; Bruna, 1972; pkt, folie rug wat los en kl.beschadiging; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES; Maigret en de moord op de Quai des Orfevres; Bruna, 1985; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en de moord op de Quai des Orfevres; Bruna, 1981; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en de moord op de Quai des Orfevres; Bruna, 1981; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en de moord op de Quai des Orfevres; Bruna, 1981; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en de zakkenroller; Bruna, 1975; paperback!; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en het eerste onderzoek; Bruna, 1981; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en het eerste onderzoek; Bruna, 1962; pkt, knikjes omsl.; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES; Maigret en het lijk aan de kerkdeur; Bruna, 1985; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en het lijk aan de kerkdeur; Bruna, 1976; pkt, vergeeld; thriller; € 1,50

SIMENON, GEORGES; Maigret en het lijk aan de kerkdeur; Bruna, 1968; pkt, naam biienz.omsl.; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en het lijk zonder hoofd; Bruna, 1990; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en het spook; Bruna, 1966; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en het spook; Bruna, 1985; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en het spook; Bruna, 1976; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en het spook; Bruna, 1965; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en het spook; Bruna, 1985; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en het spook; Bruna, 1965; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en meneer Maandag; Bruna, 1970; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en meneer Maandag; Bruna, 1970; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en meneer Maandag; Bruna, 1976; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret en meneer Maandag; Bruna, 1986; pkt, reparatie aan rug; thriller; € 1,50

SIMENON, GEORGES; Maigret en zijn dode; Bruna, 1966; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret in de verdediging; Bruna, 1979; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret in de verdediging; Bruna, 1965; pkt, knik voorplat; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES; Maigret in het 'Hellegat'; Bruna, 1971; pkt, omsl. Sleetse randen; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES; Maigret in het wilde westen; Bruna, 1980; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret in het wilde westen; Bruna, 1980; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret in het wilde westen; Bruna, 1980; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret incognito; Bruna, 1972; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret incognito; Bruna, 1978; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret op kamers; Bruna, 1988; pkt, als nieuw; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret op reis; Bruna, 1978; pkt; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret op reis; Bruna, 1961; pkt, knikje achterplat, namen + naamstempel schutbl.+ fr.p.; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES; Maigret op reis; Bruna, 1962; pkt, naam fr.p.; thriller; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Maigret op reis; Bruna, 1978; pkt; thriller; € 1,75

SIMENON, GEORGES (over): SEAN BERENDS; Maigret ~ 81 Zwarte Beertjes op jaartal, titel en nummer; Vliedorp, 2007; klein boekje met handgedrukt omslagje, 28 pp; overzicht van Maigrets; € 1,75

SIMPSON, DOROTHY; Dead by Morning; Sphere, 1990; pkt; thriller; € 2,00

SYMONS, JULIAN & TOM ADAMS; Beroemde detectives ~ zeven onthullende onderzoeken (Miss Marple, Sherlock Holmes, Philip Marlowe, Maigret, Ellery Queen); Spectrum, 1982; pbk (A4form.), ills. Tom Adams, 144 pp; verhalen over detectiveschrijvers en hun hoofdpersonen,; € 6,00

TADEMA SPORRY, BOB; De zinloze reis van Wenamon; Holkema, 1979; geb, 112 pp; Egypte (jeugd)thrilller; € 4,50

TEX, CHARLES DEN; Claim; De Geus, 2008; paperback, nette staat, 200 pp; thriller; € 3,25

TEY, JOSEPHINE; The man in the Queue; Pocket, 1977; pocket ed; thriller; € 2,50

THIJSSEN, FELIX; Cleopatra; Luitingh, 1999; pbk, wat gebruikssporen; thriller; € 4,00

THIJSSEN, FELIX; Ratteval; Veen, 1985; pocket, knikje in omslag, vlekje op rug; thriller; € 1,50

TOURNEY, LEONARD; The Bartholomew Fair Murders; Ballantine, 1987; pkt ed; Elizebethan Mystery; € 2,00

TUROW, SCOTT; Smartegeld; Luitingh-Sijthoff, 2003; pkt; thriller; € 4,50

UHNAK, DOROTHY; In naam der wet; Bruna, 1974; geb, vlek op snee, 412 pp; politie NY; € 3,50

URIS, LEON; Exodus [Engish ed]; Bantam, 1959; pktbk; hist roman; € 3,00

VILLIERS, ANNICK DE; Victoria in Thailand; Bruna, 1980; pkt; avontuur; € 1,75

WAHLOO, PER; Het opperhoofd; Bruna, 1979; pkt, wat roestvlekjes; thriller; € 2,00

WAHLOO, PER; Springveer; Bruna, 1975; pkt; thriller; € 2,00

WALLACE, EDGAR; Big foot; Arrow, 1973; pkt, frontpice somewhat worn; thriller; € 2,00

WALLACE, EDGAR; Genootschap De Kikker; Spectrum, 1987; pkt; thriller; € 2,00

WEST, MORRIS; Toren van Babel ~ Spionageroman over het conflict in het Middenoosten; Nelissen, 1972; pbk, wat gebruikssporen, 290 pp; thriller; € 3,50

WETERING, JANWILLEM VAN DE; Buitelkruid ~ Grijpstra & De Gier; Bruna, 1987; gecart. ; Grijpstra & De Gier thriller; € 4,00

WETERING, JANWILLEM VAN DE; De blonde baviaan ~ Grijpstra & De Gier; Bruna, 1983; gecart. ; Grijpstra & De Gier thriller; € 4,00

WETERING, JANWILLEM VAN DE; De blonde baviaan ~ Grijpstra & De Gier; Bruna, 1987; gecart, 224 pp, staat: netjes; Grijpstra & De Gier thriller; € 4,00

WETERING, JANWILLEM VAN DE; De gelaarsde kater ~ Grijpstra & De Gier; Bruna, 1979; pbk, blauwe streep op sneebasis, 222 pp; Grijpstra & De Gier thriller; € 3,50

WETERING, JANWILLEM VAN DE; De verdachte Verheugt ~ Grijpstra & De Gier; CPNB, 1979; pbk, Boekenweek; Grijpstra & De Gier thriller; € 2,00

WETERING, JANWILLEM VAN DE; De zaak ijsbreker ~ Grijpstra & De Gier; Bruna, 1989; pbk, blauwe streep op sneebasis, 236 pp; Grijpstra & De Gier thriller; € 2,25

WETERING, JANWILLEM VAN DE; Een kleine vergissing; Loeb, 1982; pbk, wat gebruikssporen, knikje omslag achter, 192 pp; thriller; € 3,50

WETERING, JANWILLEM VAN DE; Het dode kind (tv ed) ~ Grijpstra & De Gier; House of Books, 2004; pbk, knikje voorplat en achterpl., 224 pp; Grijpstra & De Gier thriller; € 4,00

WETERING, JANWILLEM VAN DE; Het werkbezoek ~ Grijpstra & De Gier; Bruna, 1979; pbk, tekst en stempel op franse pag, 216 pp; Grijpstra & De Gier thriller; € 3,50

WETERING, JANWILLEM VAN DE; Moord zonder lijk - Lijk zonder moord ~ Grijpstra & De Gier; Bruna, 1989; pkt; Grijpstra & De Gier thriller; € 2,00

WETERING, JANWILLEM VAN DE; Op zoek naar het ongerijmde; Bruna, 1980; pbk, foto's, 182 pp; (zelf)portret + Grijpstra & De Gier verhaal; € 4,50

WILSON, JOHN; Blonde wraak; Boekerij, 1999; pbk, 398 pp, nieuwstaat, HOOG POSTTARIEF; thriller; € 7,00

WOODS, SARAH; Meineed en moord ~ 'n Antony Maitland detective; Sijthoff, 1978; pbk, gebruikssporen, naam titelp.,206 pp; thriller; € 3,00

ZIMLER, RICHARD; De laatste kabbalist van Lissabon ~ Lissabon 1506; BZZTτH, 1999; paperback, kleine leesvouwen in de rug; thriller; € 5,00

ZOMEREN, KOOS VAN; Explosie in mei; Bruna, 1983; pkt; thriller; € 2,00

Zoektips

In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt zoeken door tegelijkertijd de CTRL toets en de letter F in te drukken. U kunt op ιιn woord zoeken (auteur of titel).
U kunt een boek bestellen via onze contactpagina.

Deze pagina is geactualiseerd op 19 januari 2012.