
ADDINK-SAMPLONIUS, M. (red.); Urnen Delven ~ Het opgravingsbedrijf artistiek bekeken.; Bataafse Leeuw, 1983; geb + stofomsl, foto's, tekeningen, 144 pp; archeologie / weergave opgravingen; 6,50
ANONIEM; Anno Domini 1980 ~ het jaar 1980 in woord en beeld; Vuurbaak, 1981; gebonden, schutblad gumsporen, foto's, 240 pp; Nederland jaaroverz.; 4,50
ANONIEM; Gids voor de verzameling van Egyptische beeldhouwwerken; Rijksm. Oudheden, 1961; gelijmd, ills, lichte knik in papier; Egypte; 3,00
ANONIEM; Het aanzien van 1969; Spaarnestad, 1972; gebonden, foto's, p.7 ezelsoor, 240 pp; jaarboek; 4,00
ANONIEM; Het aanzien van 1970; Spaarnestad, 1971; gebonden, foto's, 240 pp; jaarboek; 4,00
ANONIEM; Het aanzien van 1970; Spaarnestad, 1970; gebonden A4, omslag niet gaaf en wat verschoten, foto's, 190 pp; jaarboek; 2,50
ANONIEM; Het aanzien van 1981; Amsterdamboek, 1982; brochure, 16 pp; jaarboek; 2,50
ANONIEM; Het aanzien van 1983; Spaarnestad, 1970; gebonden A4, wat roestvlekjes, foto's, 240 pp; jaarboek; 4,00
ANONIEM; Speurtocht door het verleden ; Reader's D, 1986; gebonden, ills, 320 pp; mysteries door de eeuwen heen; 7,50
ANSTADT, MILO; De Bezetting 1 (Opkomst Nationaal Socialisme - Februaristaking); Querido, 1962; pkt, roest op enkele pp, ills, 224 pp; tweede wereldoorlog; 2,00
BAKKER, BERT + D.H. COUVEE J. KASSIES (RED.); Visioen en werkelijkheid * de illegale pers over de toekomst der samenleving; Daamen, 1963; pbk, 316 pp; uit illegale pers; 4,50
BALEN, W.J. VAN; Nederlands voorhoede; A'damse Boek- en Crt.mij, 1946; gebonden, band wat verschoten, beetje roest, ills, 226 pp; maritieme gesch; 5,00
BALKENENDE, W.P.; Ontworsteld leven ~ Een verhaal uit de Reformatie-tijd in de 16de eeuw; Oosterbaan, 1877; gecart, ills, 176 pp; historische roman; 3,25
BALKENENDE, W.P.; Ontworsteld leven ~ Een verhaal uit de Reformatie-tijd in de 16de eeuw; Oosterbaan, 1877; gecart, ills, 176 pp; historische roman; 3,25
BALLINTIJN, G.; Rumphius, de blinde ziener van Ambon; De Haan, 1944; gebonden, wat roest, ills, 192; kolonien; 5,00
BAROCAS, CLAUDIO; Het oude Egypte; ICOB; gebonden, 192 pp; oud Egypte; 10,00
BAUDET, H. & I. J. BRUGMANS; Balans van beleid ~ Terugblik op de laatste halve eeuw van Nederlands-Indie; Van Gorcum, 1984; pbk; Indonesie; 10,00
BEAUFORT, HENRIETTE L.T. DE; Gijsbert Karel van Hogendorp; Leopold, 1963 (3e herz dr); pbk, enkele knikjes, 342 pp; Nederland; 5,00
BEDAF-GOOS. H.F.J.M. E.A.; Dokhaven, van haven tot afvalwaterzuivering; Voorlicht.zuiver.. Zj; gebonden, foto's, 200 pp; gedenkuitg. Water; 6,00
BENNETT, RICHARD; A picture of the Twenties; Vista bks, 1961; hardcov, no dustjacket, spine faided, some reststaines, many beautiful photographs, 224 pp; rond 1920, geschiedenis; 7,50
BERBEN, P.; 20 juli 1944 ~ De aanslag op Hitler; Ned. Boekhuis, zj; gebonden, z.stofomsl, wat vlekkig op band, verder goed, 230 pp; tweede wereldoorlog ; 9,00
BERGE, A.P. VAN DEN; Waterschapspeilingen; Unie waterschapp. 1987; pbk, foto's, 176 pp; nederland; 3,50
BERKELBACH VAN DER SPRENKEL, J.W.; De pelgrimstocht der menschheid ~ Geοllustreerde wereldgeschiedenis van de oudste tijden tot op heden; De Haan, zj (1e dr, 1935); gebonden, band verkl, minieme roestvlekjes, zw-w en ingeplakte kleuren ills, register, 744 pp, HOOG POSTTARIEF; wereldgeschiedenis; 9,50
BERVOETS, J EN R.CHAMEAU(INLEID.); Het Dagboek van Alexander Ver Huell 1860-1865; onder Auspicien van Gelderse Bloem, 1985; pbk, rug met wat schade en op snee onderaan, l.gebondenruikssporen, ills, 232 pp; Ned. Geschiedenis; 7,50
BLAAUW, J.W.H. E.A.; Geen plek om het hoofd neer te leggen; Ten Have, 1983; pbk, bibl.signatuur, 160 pp; Israel; 3,00
BLAINEY, GEOFFREY; The Tyranny of Distance ~ How Distance shaped Australia's History; Sun, 1982; pocket ed, bl/wh ills, index, 366 pp; Australia; 6,00
BLAIR, PETER HUNTER; An Introduction to Anglo Saxon England; Cambridge University Press, 1977; paperback, b&w ills, index, 382 pp; Engeland; 7,00
BLITZER, CHARLES; Bloeiperioden der mensheid ~ De eeuwder koningen ; Parool / Time-Life, 1967; gebonden, linnen rug +strook, ills, 190 pp; geschiedenis, zonnekoning, 30jarige oorlog,; 6,00
BLOEMERS, J.H.F. &A; Verleden land; Meulenhoff, 1981; gebonden, s.o. goed, tekst in pen op schutblad, ills, 192 pp; archeologie; 8,00
BLUMENSON, MARTIN; De bevrijding ~ serie: De Tweede Wereldoorlog; Time-Life, 1981; gebonden, z.stofsl. foto's, vlekjes op snee, iets sleets op hoekjes, 208 pp; tweede wereldoorlog; 9,00
BOORSTIN, DANIEL J.; The Discoverers ~ A History of Man's Search to Know his World and Himself; Vintage, 1985; paperback, index, 746 pp, please contact for p&p before ordering; science; 7,50
BOOY, THIJS; Het is stil op het Loo
; Have, ten, 1963; gebonden, foto's, 210 pp; koningshuis; 6,50
BOSI, R.; The Life and Times of Cortes; Hamlyn, 1969; hardc, dj reasonable, ills, 76 pp; maritieme gesch; 5,00
BROOKE, CHRISTOPHER; De middeleeuwse samenleving; de Haan, 1974; pbk, ills, reststaines, 144 pp; geschiedenis / middeleeuwen; 5,00
BROUWER, JOHAN; Philips Willem ~ De Spaansche Prins van Oranje; Thieme, zj; gebonden, zonder stofomslag, vergeeld, 390 pp; geschiedenis oranjes; 4,50
BURKIJ-BARTELINK, A.; Antiek speelgoed; v. Dishoek, 1966; gecart, softcover, rug+hoekjes wat sleets, exlibr, zwartw.ills,+foto's, 104 pp, goed; geschiedenis / speelgoed; 5,00
BURLAND, C.A.; Peoples of the Sun; Book Club, 1976; gebonden, ills, exl & naam, 240 pp; N. Amerika; 6,00
CALLISON, BRIAN; Zij kwamen bij het ochtendgloren; Bruna, 1994; pkt; roman / 2e werledoorlog; 3,50
CAPART, JEAN & G. CONTENAU; L' Egypte des Pharaos & L'Asie Occidentale Ancienne; Hachette, 1936; gebonden, 336 pp; Orient Ancien; 5,00
CARSTENS, A.L.; De band tussen Oranje-Nassau en Nederland; Ned. Vereeniging voor Druk- En Boekkunst, 1948; gebonden, wapen in gouddruk, band wat vergeeld, los in de band, papier licht gewelfd door vochtinwerking maar geen waterschade, 2 ills, losse bijlage: stamboom, nr 142/700, 24 pp; koningshuis; 10,00
COOKRIDGE, E.H.; Gehlen ~ Spy of the Century [ Second World War ]; Corgi, 1972; pocket ed, yellowed, b&w ills, index, 480 pp; Tweede Wereld Oorlog; 4,00
COOLHAAS, W. PH.; Controleur B.B. ~ Herinneringen van een jong nestuursambtenaar in Nederlands-Indiλ; HES, 1985; pbk, flappen, foto's, 240 pp; Nederlands Indie, Indonesie; 7,50
CORTI, EGON CAESAR; Pompeii en Herculaneum : hun ondergang en herrijzenis; Oosthoek, 1944; gebonden, geill, roestvlekken, 266 pp, HOOG POSTTARIEF; geschiedenis; 8,50
COTTRELL, L.; The Bull of Minos; London: Pan, 1973; pkt, foto's; archeologie; 2,50
DAHN, FELIX; Die Volkerwanderung ~ Germanisch Romanische Fruhgeschichte Europas; Kaiser, 1977; hardcover, d.j. good, b&w ills, index, 552 pp, please contact for shipping rate before ordering; Europa; 6,00
DAHRENDORF, RALF; Der Liberalismus und Europa; Piper, 1979; pbk, 150 pp; politiek; 4,50
DAMSTE, R.A. EN CH.A. COCHERET; Herrezen Nederland 1945 - 1955; Nat.5 mei comite; pbk, foto's, gebondenruikssporen en knikjes, 128 pp; nederland na tweede wereldoorlog; 4,50
DEKKER, MAURITS; Oranje ~ En de opstand der Nederlanders / En Alva's tyrannieke bewind / En de geboorte der Nederlanders (3 dln.); Querido, 1945; 3 dln gebonden, vergeeld, roestvlekkig, HOOG POSTTARIEF; geschiedenis oranjes; 12,00
DEKKERS, P.; Heilige strijd ~ Israel - Palestina; Trouw, 2000; pkt Rainbow; Midden Oosten; 2,50
DEKKERS, P.; Heilige strijd ~ Israel - Palestina; Trouw, 2001; pkt Rainbow; Midden Oosten; 2,50
DEURSEN, A. TH. VAN; Hel en hemel ~ Het kopergeld van de Gouden Eeuw; Van Gorcum, 1980; pbk, stickertje op rug, 148 pp; geschiedenis; 4,50
DEURSEN, A.TH. VAN; Maurits van Nassau. ~ De winnaar die faalde. ; Bakker, 2002; pkt, enige ezelsoortjes, verder netjes, naam schutbl; vaderlandse geschiedenis; 4,50
DOLLINGER, HANS (BIJEENRACHT DOOR); Geschiedenis van de Eerste Wereldoorlog in foto's en documenten. Sesam derde dl. 1915 (inleid.G.B.J. Hilterman); Bosch, 1968; zw.wit foto's, netjes; geschiedenis; 3,50
DOLLINGER, HANS (BIJEENRACHT DOOR); Geschiedenis van de Eerste Wereldoorlog in foto's en documenten. Sesam vierde dl. 1916 (inleid. G.B.J. Hilterman); Bosch, 1968; zw.wit foto's, netjes; geschiedenis / speelgoed; 3,50
DOLLINGER, HANS (BIJEENRACHT DOOR); Geschiedenis van de Eerste Wereldoorlog in foto's en documenten. Sesam vijfde dl. 1917 (inleid.G.B.J. Hilterman); Bosch, 1968; zw.wit foto's, netjes; geschiedenis; 3,50
DOLLINGER, HANS (BIJEENRACHT DOOR); Geschiedenis van de Eerste Wereldoorlog in foto's en documenten. Sesam zesde dl. 1918 (inleid. G.B.J. Hilterman); Bosch, 1968/69; zw.wit foto's, netjes; geschiedenis; 3,50
DOMELA NIEUWENHUIS, F.; Vertellingen voor het volk; Spreeuw, 1982; gelijmd, omslagscheur met rug, gebondenruikssporen, recyclepapier, tek.Jan Vlasveld, 152 p; geschiedenis / anarchisme; 4,50
DRIJVER, F.W.; Folklore ~ Een speurtocht in de ongeschreven geschiedenis van het Nederlandsche volk; Amsterdamse Boek- en Courantmaatschappij, zj; pbk, zw/w ills, 184 pp; folklore; 6,00
DUBY, GEORGES; The Knight the Lady and the Priest ~ The Making of Modern Marriage in Medieval France ; Penguin, 1985; pbk, back worn, index, 312 pp; middeleeuwen; 6,00
DUNK, H.W. VON DER; Twee buren, twee culturen ~ Opstellen over Nederland en Duitsland. ; Prometheus, 1994; pbk, 304 pp; Nederland / Duitsland -geschiedenis socilae geografie; 8,50
DUNK, H.W. VON DER; Voorbij de verboden drempel ~ De shoah in ons geschiedbeeld. ; Prometheus, 1990; pbk, net ex.286 pp; wereldgeschiendenis / antisemitisme / totalitarisme; 7,50
ELANDS, M., R. VAN GILS, B. SCHOENMAKER.; De geschiedenis van 1 Divisie 7 December 1946-1996; SDU, 1996; gebonden+stofomsl, foto's, 366 pp; Indie / Indonesie; 25,00
ELIAS, A.M.; Een minister op dienstreis ~ W.F. Roell in 1807 per koets door Frankrijk; Fibula, 1978; paperback, 4to, bijlagen bij het journaal, ills, 170 pp; reisverslag Frankrijk; 5,00
f; De prins der Nederlanden ~ Bernard 75 jaar ~ Het actieve leven van een bijzonder man; Zomer & Keuning, 1986 ; gebonden, z.stofomsl, foto's, 192 pp, goed exempl.; groot fotoalbum met een levensbeschrijving; 7,00
FABRE-LUCE, ALFRED; Het proces Charles de Gaulle; Stok, zj; gebonden, stofomslag redelijk, foto's, 228 pp, HOOG POSTTARIEF; Frankrijk; 4,00
FISHER, H.A.L.; A History of Europe; Arnold, 1946; hardc, 1302 pp; Europa; 6,00
FOOTE, PETER G. & DAVID M. WILSON; The Viking Achievement ~The Society and Culture of early medieval Scandinavia (Great Civilizations Series); Sidgewick & Jackson, 1974; paperback, 1 crease in back, sl browned, bl/wh ills, index, 482 pp, please contact for shipping rate before ordering; Vikings; 6,00
FORBES, J.D.; The Chicanos of Aztlan; Fawcett, 1973; pkt; Latijns Amerika; 3,00
FORMAN, DENIS; To Reason Why; Abacus, 1993; paperback, b&w ills, 220 pp, good copy; Second World War; 6,00
FORMSMA, W.J., A.T. SCHUITEMA MEIJER (onder redactie van); Groningse volksalmanak 1967; Erven B.v.d. Kamp, 1967; geb, omslag wat sleets, naamstempel schutblad, foto's, 188 pp, netjes; Groningen / geschiedenis; 7,50
FOWLER, KENNETH; The age of Plantaganet and Valois; Ferndale, 1980; hardc, 2 dents in dj and cover, ills, 208 pp; 1150-1500; 15,00
FRANK, ANNE; Das Tagebuch der Anne Frank; Fischer, z.j. jaren 60; voorplat met scheur en kreukel ook knikje in hoek,fr.p. ontbreekt, prima leesbaar; jodendom; 4,00
FRANK, ANNE; Journal (dagboek, franse taal); Calmann, 1950; pkt,knik omslag; tweede wereldoorlog; 2,25
FRANK, ANNE (OVER): STEENMEIJER, ANNA G; Weerklank van Anne Frank; Contact, 1970; gebonden+beschadigd stofomsl., gebondenruikssporen, omslag met vochtkringen, naam fr.p, foto's, 120 pp; tweede wereldoorlog; 4,50
FRANKS, H. GEORGE; Oerwoudstrijders onder onze Driekleur [ Nederlands Indie ]; Elsevier, 1946; gebonden, stofomslag matig, binnenwerk netjes, enkele zw/w foto's, 276 pp; Nederlands Indie; 7,50
FRUIN, R.; Tien jaren uit den Tachtigjarige n Oorlog 1588-1598; Nijhoff, 1924 (8e dr); gebonden, bovenzijde rug iets gesleten, geen s.o., vergeeld, hier&daar potloodstrepen, 416 pp, HOOG POSTTARIEF; Nederland; 7,00
GALEN, H.; Mimigernaford - Monasterium; Aschendorff, 1984; losse bladen in map, ills; Munster (Du) middeleeuwen; 3,00
GALEN, J.J. & HERMAN VUIJSJE; 100 jaar Drees; Haan, 1986; pbk, vlekjes fr.pag + op snee, fot0's, 220 pp4,; politiek; 4,00
GALEN, J.JANSEN VAN; Drees wethouder van Nederland; Sijthof, 1980; pkt, iets vies op hoeken; politiek; 4,50
GIARDINI, CESARE; The Life and Times of Columbus; Hamlyn, 1967; hardc, dj reasonable, ills, 76 pp; maritieme gesch; 5,00
GIBBON, EDWARD, D. M. LOW; Gibbon's Decline and Fall of the Roman Empire (An abridgement); BookClub, 1978; hardc, d.j. fine, list of emperors, index, please contact for shipping rate; klassieke oudheid; 10,00
GILBERT, BIL; The Trailblazers; Time-Life, 1973; gebonden, ills; N. Amerika; 7,50
GIROUARD, MARK; Steden in groei en bloei [ Europa, vijfitende-negentiende eeuw ]; SDU, 1988; gebonden, stofomslag, veel ills in zw/w & kleur, register, 396 pp; Europa; 10,00
GRAVES, ROBERT; Dat hebben we gehad ~ Goodbye to all that ~ Orologsdomein; Arbeiderspers, 2002 (3e druk); gebonden, geen s.o., enkele vlekjes op rug en snee, verder goed, 410 pp, HOOG POSTTARIEF; eerste wereldoorlog; 15,00
GROENDIJK, ALBERT; Willem de Zwijger; Kadmos, 1984; gelijmd, tekst titelp, foto's, 64 pp; vaderlandse geschiedenis, boekje tv-serie; 3,00
GRONER, ALEX; American business & industry; American Heritage, 1972; gebonden(weervlekjes op band)in cassette, foto's, ills, 384 pp, HOOG POSTTARIEF ; geschiedenis Amerika (engelstalig); 7,50
GURNEY, O.R.; The Hittites ~ A summary of the art, achievements, and people of Asia Minor during the sec.millenium B.C., as discovery by modern excavations; Penguin, 1952; pkt, withered cover+inside, pictures, reasonable seconhand; geschiedenis hetieten; 2,50
HAAN, TJAARD DE; Onze volkskunst ~ Eten en drinken, koekplanken, knipprenten, volksgeloof en bijgeloof, klederdrachten, wagens, sjezen en arren, volksprenten, kinderfolklore, wooncultuur, spel en dans, stiepeltekens en geveleinden; Elsevier, 1979; gebonden + stofomsl, naam schutblad, foto's, 320 pp, HOOG VERZENDTARIEF ; volkkunst; 10,00
HALEY, K. H. D.; De Republiek in de zeventiende eeuw; Fibula, 1979. ; paperback 4to, ills in zw/w, register, 132 pp; Nederland; 5,00
HAMMELBURG, SIMON; Kaddisj voor Daisy ~ Herinneringen van Holocaust--overlevenden en hun kinderen; Kok, 1996; pbk, 200 pp; joodse roman / tweede wereldoorlog; 7,00
HAZELHOFF ROELFZEMA, ERIK; Soldaat van Oranje 40/45; Stok, zj (17e dr.); pbk, gebruikssporen, rug wat verschoten,voorw. Pr.Bernard, originele foto's, 256 pp, HOOG POSTTARIEF; tweede wereldoorlog roman; 4,00
HAZELHOFF ROELFZEMA, ERIK; Soldaat van Oranje zwaait af; ZHU, 1979; pbk, wat gebondenruikssporen, 214 pp; tweede wereldoorlog roman; 4,00
HEEROMA, K. & H.T.J. MIEDEMA; Perspectief der doopboeken ~ Proeve van een historische voornamengeografie van Groningen en aangrenzende gebieden [ Tjaard, Tjeerd, Tjark, Tjerk, Anna, Johanna ]; Van Gorcum, 1972; gebonden, stofomslag, 3 kaarten, 86 pp, goed exemplaar; voornamen Gronignen 1700-1725; 7,00
HELSDINGEN, W.H. VAN E.A.; Daar werd wat groots verricht
. Nederlandsch-Indiλ in de xxste eeuw; Elsevier, 1941; gebonden, band aan hoeken gebondenlutst, ills, 528 pp; Ned Indiλ; 5,00
HERZBERG, ABEL J; Amor fati ~ Zeven opstellen over Bergen-Belsen; Moussault, 1965; pbk, naam fr.p., 102 pp; opstellen WO II; 5,00
HIBBERT, CHRISTOPHER; Nelson ~ A Personal History; Penguin, 1995; paperback, backcover sl damaged, bl/wh ills, index, 472 pp; Great Britain; 6,00
HOEK, K. A. (EINDRED.) VAN DEN EN J. PREGER (HOOFDRED.); De landing in Normandie ~ serie Tweede wereldoorlog; Lekturama, 1978; gebonden, s.o., naam binnenz. omsl, foto's, ills, 144 pp; tweede wereldoorlog; 5,00
HOEK, K. A. (EINDRED.) VAN DEN EN J. PREGER (HOOFDRED.); Het Ardennen Offensief ~ serie Tweede wereldoorlog; Lekturama, 1978; gebonden+s.o., vergeeld op snee, foto's, ills, 144 pp; tweede wereldoorlog; 3,50
HOLST PELLEKAAN, R.E. VAN; Tienduizend Vrije Vogels ~ Oorlogsvrijwilligers Bij De Koninklijke Marine 1944-1950; Bataafsche Leeuw, 1993; geb + stofomsl, foto's, ererol gesneuvelden, 190 pp; vaderlandse geschiedenis WO II; 14,50
HUGENHOLZ, F.W.N.; Floris V; de Haan, 1974; paperback, fotokatern, 136 pp; vaderlandse geschiedenis; 4,50
IJZEREN, J. VAN; Geschiedenis der Klassieke literatuur; Spectrum, 1958; 2 pkts, reparatie aan rug dl ii; klassieke oudheid; 4,00
JONES, MALDWYN A.; Destination America; Weidenfeld, 1976; gebonden+stofomsl (beschadigd), veel foto's, 256 pp; emigratie / Amerika; 8,50
JONG, L. DE; De bezetting dl 1; Querido, 1961; pkt, knik + scheurtje in omslag, ills; tweede wereldoorlog; 1,25
JOUSTRA, A EN ERIK VAN VENETIE; Ruud Lubbers, manager in de politiek; Anthos, 1989; pbk, 294 pp; politiek; 5,00
JURRIAANSE, M.W. (UITGEKOZEN EN TOEGELICHT DOOR); Prins Willem van Oranje ~ Brieven; Den Boer, 1933; linnen gebonden (boven-en onderkant rug wat los van band), afd.miniatuur Prins Willem van Oranje)fr.p, 200 pp; vaderlandse geschiedenis; 9,00
KANNER, ISRAEL ZWI; Nieuwe Joodse Volkssprookjes; Elmar, zj; gecart, 190 pp; folklore; 4,50
KEEGAN, JOHN & JOSEPH DARRACOTT; The Nature of War; Jonathan-James, 1981; hardc, dustjacket repaired, b&w ills & colour, xii & 276 pp; military history; 10,00
KEUTER, JAN B. EN GERRIT BRINKMAN; Koniging der Nederlanden; Kok, zj; geniet, foto's, 32 pp; koningshuis / jeugduitgave; 2,00
KING, C.S.;
en ik zag het beloofde land; Ten Have, 1984; pbk, bibl.sign.; Martin Luther King; 3,50
KING, MARTIN LUTHER; Rosa stond niet op ~ Geweldloze opstand in Montgomery; v. Loghum, 1959; gebonden + vlekkig stofomsl, f238 pp; geweldloze opstand; 2,50
KING-HALL, STEPHEN; Western civilization and the far east; Methuen, 1924; bnd, maps, ills, worn condition, brown spots, 386 p, HIGH POSTAG-EAMOUNT; civilization and history; 5,50
KITTO, D.F.; De Griekse beschaving; De Haan, 1972; pbk, foto's, 216 pp; Griekenland; 5,00
KLEIJNTJENS, H.H. KNIPPENBERG ; Van Goden en Helden; JB Wolters, z.j. (5e dr.); lgebonden(linnen) ills.omsl.C.Jetses, bnd.met vaag stempel en vlekken en beschadigd linnen (sleets), paar ezlesoren, foto's, ills, 270 pp; griekse geschiedenis; 3,50
KLEYN, J. DE ; Volksaardewerk in Nederland sedert de late middeleeuwen; Tijdstroom Lochem, 1986; gebonden, linn.band, z. stofomsl, ietsje scheef gelezen, vele ills en archeol.schetsen, 256 pp, net exempl.; geschiedenis / archeologie / aardewerk; 13,50
KONINGSHUIS: KONINGIN WILHELMINA, PRINSES JULIANA; Gedenkalbum 1948 ter gelegenheid van het gouden regeringsjubileum van H.M. Wilhelmina en de inhuldiging van H.M Juliana.; Spaarnestad, 1948; geniet tijdschrift (omsl sleets) 36 bij 26 cm, paar kreukels, zwartw. foto's, 32 pp; koningshuis nederland; 5,00
KONINGSHUIS: PRINSES JULIANA, PRINS BERNARD /MENTZE, ERNST (REDAKTION); Berlingske llustreret Tidende ~ Prinsesse Juliana (ed.sondag 6 februar 1938); Berlingske Tidende, 1938; geniet tijdschrift (omsl sleets) paar kreukels, scheurtje, 37,5 / 27 cm, zwartw. foto's, 12 pp; deens tijdschrift over koningshuis nederland; 7,50
KOOIMAN, J.; Van Juliana tot Juliana ~ 25-jarig regeringsjubileum van Koningin Juliana; Vuurbaak, zj; gebonden, met roestvlekjes, foto's, 52 pp; koningshuis; 1,75
KORTHUYS, PIET; De dagen onzer jaren + Ga uit uw land, een roman van Piet Korthuys alsmede een kroniek in foto's en tekst van het geen in ons land en in de wereld gebeurde in de periode van 1 oktober 1955 tot 30 november 1956. ; Bosch, 1956; gebonden, scheefgelezen, schutbladen, ezelsoor, vochtkringen, 256 pp, foto's; roman + historie; 5,00
KRISTEL, CONNY (RED.).; Binnenskamers ~ Terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog ~ Besluitvorming; Bakker, 2002; gebonden+stofomsl, zeer netjes, afb, 432 pp, HOOG POSTTARIEF; tweede wereldoorlog; 10,00
KRISTEL, CONNY (RED.).; Polderschouw ~ Terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog. ~ Regionle verschillen; Bakker, 2002; gebonden+stofomsl, zeer netjes, afb, 448 pp, HOOG POSTTARIEF; tweede wereldoorlog; 10,00
LADURIE, EMMANUEL LE ROY; Love, Death and Money in the Pays D'Oc; Penguin, 1984; paperback, 608 pp; Frankrijk; 6,00
LADURIE, EMMANUEL LE ROY(Translated by SIAN AND BEN REYNOLDS); The mind and Method of the Historian; Univ.Chic.Press, 1984; paperback, reststains, 310 pp; Frankrijk; 7,50
LAMMERS, FRED; Koningin Beatrix; Hollandia, 1980; gebonden, foto's, 64 pp; koningshuis; 3,50
LANDWEHR, J.; De Nederlander uit en thuis ~ Spiegel van het dagelijks leven uit bijzondere zeventiende-eeuwse boeken.; Sijthoff, 1981; gebonden + stofomsl, vele illustraties, 200 pp; vaderlandse geschiedenis; 9,00
LAWRENCE, T.E. [ OF ARABIA }; The Mint [A Day-Book of the R.A F. Depot between August and December 1922]; Penguin, 1978; pocked ed; Middle East; 3,50
LEAKEY, R.E.; The Making of Mankind; Book Club Ass., 1977; bnd+dustj, exlib, photogr, 264 pp; orsprong mens; 5,00
LEAKEY, R.E.AND R. LEWIN; Origins ~ What New Discoveries Reveal about the Emergencies of our Species and its Possible Future; Book Club Ass., 1982; bnd+dustj, exlib, photogr, 256 pp, HIGH POSTAGE; orsprong mens; 5,00
LEAKY, RICHARD E.; Op het spoor van de mens; Spectrum, 1981; gebonden + stofomsl(l. geknikt), foto's, 250 pp; oorsprong mens; 5,00
LUBIS, MOCHTAR; Het land onder de regenboog ~ De geschiedenis van Indonesie; Sijthoff, 1979; gebonden+stofomsl(kleine scheurtjes), folio form.,zeer netjes, vele ills,.+foto's, 208 pp; Indonesie / geschiedenis; 12,50
LUCAS-BUBRETON, J.; De gouden tijd der renaissance; Het Spectrum, 1959; pkt ; geschiedenis; 2,00
LUNSHOF, H.A. (INLEID.); Deze vijftig jaren; Bonavetura, 1959; pocket met veel foto's, rond 1900 en 50 jaar erna, 1een 2e wereldoorlog, politiek, mode, geschiedenis in beeld, knikje voorplat, verder goed, naam fr.p.; Geschiedenis in foto's en teskt - ca.1900 / 1950; 3,50
MACDONALD, FIONA; De steentijd ~ de krant van gisteren; Gottmer / Becht, 1999; gebonden, ills, 32 pp; jeugdboek geschiedenis oermens; 4,50
MACQUITTY, WILLIAM; Tutankhamun: the last journey; Sphere, 1972; ingenaaid A4, achterzijde omslag licht besch, ills, 68 pp; Egypte; 4,00
MANNING, A.F.; Onze lage landen ~ De bewoners vanaf de Ijstijd tot heden; M&P, 1982; gebonden, rijk geill, 320 pp; Nederland; 8,50
MANVELL, ROGER; De aanslag op Hitler ~ Het komplot van 20 juli 1944; Standaard, zj; gelijmd, deukjes en knikken omslag, gebondenruikssporen, foto's, 158 pp; tweede wereldoorlog; 3,50
MARSMAN, R.; Haar werk ging door ~ prinses Juliana in Noord-Amerika; Daamen, 1948; gebonden, vergeeld, roestvlekkig, foto's, 140 pp; koningshuis; 6,00
MARTIN, A. VON; Sociologie van de Renaissance; Spectrum, zj (2edr); pkt, slijtage aan rug; Europa; 2,00
MARTIN, PAUL; European Military Uniforms ~ A Short History; Spring Books, 1967; hardc, dj removed (glued on titlepage), colour plates, 144 pp; uniformen, militaire geschiedenis; 10,00
MATHE, JEAN; Leonardo's Inventions; Miller, 1980; gebonden, stofomslag matig, ills, 106 pp; Leonardo da Vinci; 12,50
MEERDERE AUTEURS; 1920 Uw geboortejaar; Bookman, 1996; gebonden, foto's, 80 pp; jaarboekje; 2,50
MEERDERE AUTEURS; 58 miljoen Nederlanders ~ kaleidoskoop van de vaderlandse geschiedenis; Amsterdamboek, 1977; gebonden+stofomsl, foto's, 420 pp; geschiedenis hervorming; 10,00
MEERDERE AUTEURS; De bevrijding in de Oost; Meulenhoff, 1995; pkt; Ned.Indie; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Gruoninga ~ Jaarboek voor genealogie, naam- en wapenkunde. 48e jaargang 2002; St. Gruoninga, 2002; gebonden, 208 pp, nette staat; genealogie; 10,00
MEERDERE AUTEURS; Israel 40 jaar; Sijthoff, 1988; pbk, bibl.sign.; Israel; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Jaarboek van het Centraal Bureau voor Genealogie en het Iconografisch Bureau dl 50 1996 ~ Nieuw-Nederland in historisch perspectief (Verenigde Staten); Centraal Bureau voor Genealogie, 1996; gebonden, ills, 288 pp; genealogie; 8,00
MEERDERE AUTEURS; Ministerraad 1989 ~ Het derde kabinet - Den Uyl vergadert; Van Gennep, 1979; pbk, 168 pp; politiek; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Wie? Wat? Waar? 1967; NvhN, zj; pkt, ills, paar ezelsoortjes, 288 pp; jaarboekje; 3,50
MEERDERE AUTEURS; Wie? Wat? Waar? 1971; NvhN, zj; pkt, ills; jaarboekje; 3,50
MEERDERE AUTEURS; Wie? Wat? Waar? 1975; Meulenhoff, zj; pkt, ills, knikje in achterplat, 320 pp; jaarboekje; 3,50
MELLOR, ISHA; Alles in orde
; United IdeaZ, 1997; gebonden, foto's; jappenkamp Indie; 3,50
MELLOR, ISHA; Even afkloppen; Baarn: Kern, 1981; gecart; folklore; 3,75
MICHEELS, LOUIS J.; Dokter 117641 ~ Herinneringen aan de Holocaust; Ambo, 1989; pbk, scheefgelezen, lichte grbruikssporen op snee, 202 pp; tweede wereldoorlog ; 4,50
MILES, ROSALIND; Stiefdochters van de tijd. De vrouw als paria van de geschiedenis; Bruna, 1989; pkbk, exlib, hoekje uit fr.p, verder zeer goed, 286 pp; vrouwenstudies / geschiedenis; 7,50
MINISTRY OF INFORMATION (Issued by); Ocean Front ~ The story of the war in the Pacific 1941- 44; Her Majesty's Stationery Office, 1945; geniet in slap omslag, zw/w foto's, kleine gebruikssporen, 1 Turning point: coral sea and Midway, 2 Campaign in New Guinea, 3 Capture of the Solomons 4 Far North: The Aleuthians 5 Central Pacific 6, Closing in : The Philippines ; tweede wereldoorlog; 8,50
MOLEN, S. J. VAN DER, PAUL VOGT; Onze volkskunst ~ Eten en drinken, koekplanken, knipprenten, volksgeloof en bijgeloof, klederdrachten, wagens, sjezen en arren, volksprenten, kinderfolklore, wooncultuur, spel en dans, stiepeltekens en geveleinden; Elsevier, 1979; gebonden + stofomsl, foto's, 320 pp, HOOG VERZENDTARIEF ; volkkunst; 10,00
MORRIS, JAMES [ JAN ]; Farewell the Trumpets ~An Imperial Retreat; Penguin, 1981; paperback, cover dented, cut yellowed/stained, index, 544 pp, acceptable reading copy; Groot Brittannie; 3,50
MORRIS, JAMES [ JAN ]; Heaven's Command ~ An Imperial Progress; Penguin, 1981; paperback, cover dented, cut yellowed/stained, index, 576 pp, acceptable reading copy; Groot Brittannie; 3,50
MORRIS, JAMES [ JAN ]; Pax Britannica ~ The Climax of an Empire; Penguin, 1982; paperback, cover dented, cut yellowed/stained, index, 544 pp, acceptable reading copy; Groot Brittannie; 3,50
MULDER, ANNE H.; Tussen Keulen en Parijs ~ Bourgondische tijd; Querido, 1953; gebonden, stofomslag redelijk, ills, 226 pp; geschiedenis; 5,00
MULDER, ANNE H.; Zeven eeuwen Nederlandsche levenskunst I ~ In Holland staat een huis; Querido, zj; gebonden, ills, 220 pp; cultuurgeschiedenis; 6,50
NADEL, H.; Devons-nous vivre nus? ~ La nudite et la morale (Tome 5); Ed de Vivre, 1930; geniet, naamstempeltje op titelpag, zw-w ills en foto's, 40 pp ; nudisme, naturisme, vrije lichaamskultuur; 10,00
NOHAIN, J. EN CARADEC, C.; De Petomaan1857-1945 ~ Zijn leven, zijn werk; Paris, 1968; pbk, naamstempel fr.p, ills, 118 pp; amusement / geschiedenis; 3,50
NORTON LEONARD, J.; Ancient America; Time-Life, 1977; gebonden, ills, exl & naam, 192 pp; Latijns Amerika; 6,00
OKKEMA, J.C.; Handleiding voor genealogisch onderzoek in Nederland; Fibula, 1986; pbk, voorplat met knik, foto's, ills, 128 pp; genealogie; 4,50
PAAPE, A.H. E.A.; Handboek van de tweede wereldoorlog; Spectrum, 1980; gebonden, ills, 300 pp, KAN KRAP DOOR BRIEVENBUS, W.S. 6.20 TARIEF/PAKKET; tweede wereldoorlog; 10,00
PAAPE, HARRY; De geuzen; VBBB, 1965; pbk, rug gaaf, omslag (zoals meestal) vaal, boekenweekgeschenk, ills, 160 pp; 2e w.o. essay; 2,50
PADOVER, PAUL K.; Leven en dood van Lodewijk xvi; Spaarnestad, 1939; gebonden, franse pag verwijderd, roestig, 318 pp, duur verzendtarief; Frankrijk; 5,00
PAMER, A. (ED); Age of optimism, Milestones of history vol v; Weidenfeld, 1970; gebonden, ills, foto's, 160 p; 1803-1896; 9,00
PIERSMA, H. (RED.); Mensenheugenis ~ Terugkeer en opvang na de Tweede Wereldoorlog. ~ Getuigenissen ; Bakker, 2001; gebonden+stofomsl, zeer netjes, afb, 294 pp; tweede wereldoorlog; 10,00
POP-HENNESSY, JAMES; Sins of the Fathers ~ A study of the Atlantic Slave Traders 1441-1807; Cassell, 1988; pbk, bookmark; history / slsvery; 12,50
PORTNER, R. ; Bevor die Romer kamen; Prisma, 1987; gebonden, scheefgelezen, foto's(somm.los)478 pp, HOOG POSTTARIEF; ; 5,00
PRESSER, J.; Ondergang; SU, 1965; gebonden, 2 dln, band verschoten; tweede wereldoorlog; 12,50
REIMER, P.J.; Prisma Woordenboek der Klassieke Oudheid; Spectrum, 1959; pkt; klassieke oudheid; 2,00
REINHARDT, LUDWIG; Helvetien unter den Romern; Harz, 1924; gebonden, ills, 748 pp, HOOG POSTTARIEF; klassieke oudheid; 7,50
REK, J. DE; Opnieuw in de vaart der volkeren ~ Sesam Geschiedenis der Nederlanden, dl.10); Bosch Keuning, 1985; paperback met flappen, foto's, 272 pp; vaderlandse geschiedenis; 7,00
REYNOLDS, EDWARD; Stand the storm ~ A history of the atlantic slave trade; Allison & Busby, 1985; pbk, 182 pp, very good copy; Slavery; 6,50
RIASANOVSKY, NICHOLAS V.; A History of Russia [ Kievan, Appanage, Muscovite, Imperial and Soviet Russia ]; Oxford UP, 1984 (4th ed); hardc, d.j., text on endpaper, b&w ills, index, 696 pp, please contact for shipping rate before ordering; Russia; 10,00
RIEMSCHNEIDER, MARGARETE; De wereld der Hethieten; Uitg Holland, 1958; gebonden, stofomslag redelijk, 167 zw w foto's, 2624 pp ; serie Grote culturen der oudheid; 9,50
RITTER JR., P. H.; De donkere poort ~ Een boek, behelzende tal van persoonlijke herinneringen van vooraanstaande mannen, stemmingsbeelden, indrukken, beschouwingen, belangrijke en onbelangrijke gebeurtenissen, Verhalen en anecdoten over Nederland in de jaren 1914 - 1918; Daamen, 1931; gebonden,foto's, ills, 410 + 424 pp, HOOG VERZENDTARIEF; vaderlandse geschiedenis; 20,00
RJNDT, PHILIPPE; Het proces Adolf Hitler; Sijthoff, 1978; gebonden+beschadigd stofomsl., gebondenruikssporen 344 pp, HOOG POSTTARIEF; tweede wereldoorlog / roman + werkelijkheid; 7,00
ROEGHOLT, RICHTER; Amsterdam in de 20e eeuw deel 2 (1945/1970); Spectrum, 1979; gebonden, ills, 400 pp; Amsterdam; 12,50
ROMEIN, JAN & ANNIE [ VERSCHOOR ]; De lage landen bij de zee ~ Een geschiedenis van het Nederlandse volk; Querido, 1977 (7e dr); gebonden, s.o. goed, verkl, zw/w ills, 752 pp; Nederland; 10,00
ROMEIN, JAN & ANNIE [ VERSCHOOR ]; Erflaters van onze beschaving ~ Nederlandse gestalten uit zes eeuwen ; Querido, 1946 (6e dr); gebonden (4 dln), geen s.o., ruggen verkl, zw/w ills, 284, 322, 284, 344 pp, HOOG POSTTARIEF; Nederland; 10,00
ROODNAT, BAS; De oorlogen; Van Zanten, 1994; gebonden, geen s.o., wat vlekjes op franse pag & besch aan achterschutblad, 104 pp; fraaie foto's van oorlogsmonumenten; 12,50
ROORDA, D.J.; Ambassadeur in de Lage Landen ~ William Temple ~ Observations upon the United Provinces.; Fibula-Van Dishoeck, 1978; paperback, ills, 166 pp; vaderlandse geschiedenis; 8,00
ROSKAM, JAC; Uit het Marineleven gegrepen ~ Het verhaal van een marineman die zijn plicht deed ~ Het verhaal van velen; Smit, 2003; geb, foto's, 320 pp, netjes; geschiedenis marine tweede wereldoorlog; 19,50
ROSKAM, K.L.; Dekolonisatie van Afrika; Fibula, 1973; pbk, foto's, bibl.signatuur, 210 pp; Afrika; 3,50
ROSTOVTZEFF, M.; De oude Wereld ~ Rome, Griekenland en het nabije Oosten; Spectrum, zj; 2 pkts; klassieke oudheid; 4,00
ROTTSCHALK, GERDA; De tempelschrijver; Kluwer, 1972; gebonden, ills, 40 pp; jeugdboek geschiedenis oermens; 2,00
SANTEN, SAL; De B van Bemazzel; Bij, 1989; pbk, 150 pp; jodendom / roman; 5,00
SAUNDERS, HILARY (AKA FRANCIS BEEDING); By air to Battle ~ The official account of the British Airborne Divisions (Missions: Monte Vulture, Bruneval, North Africa ..about training and use of BR.parachute + glider troups); HMSO, 1945; stapled, pictorila wrappers (worn + with knicks), 7 maps in text, 144 pp; World War I; 6,00
SCHAKEL, MAARTEN; De laatste der mannenbroeders; De Haan, 1982; pbk, 196 pp; politiek; 4,50
SCHROEDER, J.A.; Voltaire, Karel XII van Zweden; Veen, zj; gebonden, kleine beschad. fr. pag,.274 pp; Zweden; 4,00
SCHROEVERS, MARINUS; De twintigste eeuw: Een cultuurgeschiedenis van het westen Wankele dageraad deel 1; Bataafsche Leeuw, 1995; gebonden, 200 pp; cultuurgeschiedenis; 6,50
SCHULTE NORDHOLT, JAN WILLEM ; Woodrow Wilson ~ Een leven voor de wereldvrede ~ Een biografie (28ste president Verenigde Staten); Meulenhoff, 1990; pbk, enige foto's, 448 pp, HOOG POSTTARIEF; staatsgeschiedenis Amerika; 8,50
SCHWAB, GUSRAV; Griekse mythen en sagen; Spectrum, 1975; pkt; klassieke oudheid; 2,00
SILVERBERG, ROBERT; Archeologie onder water; Spectrum, 1966; pkt, 3 ezelsoortjes, 156 pp; archeologie; 2,00
SIMONS, GERALD; Bloeiperioden der mensheid ~ Tijdperk van de vooruitgang; Parool / Time-Life, 1968; gebonden, linnen rug +strook, ills, 192 pp; geschiedenis / middeleeuwen; 6,00
SINNINGHE, JAQUES, R.W.; Volkssprookjes ~ uit Nederland en Vlaanderen ~ Met illustraties van Anke Sinninghe; Kruseman, 1978; gecart, ills, roestvlekjes, 220 pp; volkssprookjes; 7,00
SLICHER VAN BATH, B.H.; Bijdragen tot de agrarische geschiedenis; Spectrum, 1978; pkt, stickers op rug, 332 pp; landbouw; 4,50
SMIT, JACOB; De Grootmeester van woord- en snarenspel ~ Het leven van Constantijn Huygens; Nijhoff, 1980; paperback, ills, 306 pp, goede cond.; vaderlandse geschiedenis; 10,00
STOK, BOB VAN DER; Oorlogsvlieger van Oranje; Haan, 1983; pbk, wat scheef gelezen, foto's, 262 pp; tweede wereldoorlog; 4,00
SUMNER, B.H.; Rusland, heden en verleden; Meulenhoff. 1948; gebonden, foto's, 408 pp; Rusland; 4,50
TERDOODVEROORDEELDE, EEN (BINNERT PHILIP DE BEAUFORT); Kerstmis in Scheveningen; Zp (Drukkerij Th.E. Nije), 1944 (1e druk), illegale uitgave; brochure, geniet, lichte knik in omslag, 20 pp; tweede wereldoorlog; 40,00
TERLOUW, FRIDA; Puttershoek ~ geschiedenis van de Cooperatieve Suikerfabriek en Raffinaderij g.a. 1912-1966 en vananderhalve eeuw beetwortelsuiker in Nederland; Meier pers, z.j. ca. 1969; gebonden, z.stofomsl, linnen iets sleets (kleine beschadigingen, enekel vlekje binnenwerk, foto's Cas Oorthuis, 224 pp + fotokatern; landbouw / suikerbietenteelt; 17,50
TILLMAN, TERRY; The writings on the wall; Publ.Comp.Santa Monica, 1990; pbk, oblong-size, many photogr, 152 pp; geschiedenis / Berlin / de muur; 9,50
TUCHMAN, BARBARA W.; "Notes from China ~ The original uncut text of the Notes and the newsmaking essay Οf Mao Had Come to Wahington in 1945""(from foreign Affairs)"; Collier bks, 1972; pocket with pict. Part, knick in spine, name fr.p.; World history; 3,50
TUCHMAN, BARBARA W.; Practicing History ~ Selected Essays ; Ballantine, 1981; pktbk, 306 pp; essays on history; 6,00
TUCHMAN, BARBARA W.; The Zimmermann telegramm; Del, 1965; pocket ed.; history Worldwar I / America; 3,50
TWEEDE WERELDOORLOG / NAZI-PROPAGANDA: FRIEDRICH STIEVE; Neues Deutschland ~ Ein Bildbuch fόr die Auslandsdeutsche Jugend; Hoffman, 1939; slap omslag, enkele kleine scheurtjes, lichte waterschade achterplat, rug en laatste pp, zw/w foto's, 128 pp, VERZOEKE MAIL MET MOTIVATIE TE ZENDEN ALVORENS TE BESTELLEN; tweede wereldoorlog; 40,00
UHL, FRANS; De wereld in een kinderhand ~ spel & speelgoed uit vroeger eeuwen; Oosthoek, 1966; hardcover (wat sleets), fr.exlibr, zwartw. ills.+ foto's, goed, 102 pp; geschiedenis WO I; 5,00
VEN, D.J. VAN DER; De Heemliefde van het Nederlandsche volk; Rutgers, 1941; gebonden in kleurige band, ietsroestvlekkig, zw/w foto's, 296 pp; folklore, klederdrachten; 8,00
VEN, D.J. VAN DER; Neerlands Volksleven [o.a. Openluchtmuseum Arnhem]; "Dalmeijer's Volksuniversiteit, zj (2e dr; oude spelling)"; gebonden, fraaie band, geen s.o., lichte schade aan titelpag, stempeltje (voor onze soldaten), wat roestvlekkig, 350 zw/w foto's, 364 pp; folklore; 15,00
VERGILIUS; Aeneis ii, vi, ix; M'hoff, 1962; pkt; klassieke oudheid; 2,00
VERHEEM, RUDY; Bevrijding zonder bevrijders ~ De 'Sinjo' tussen Indie en Nederland.; Hollandia, 1979; pbk met flappen (slijtijge aan rug en randen), 112 pp; Nederlands Indie, Indonesie; 5,00
VERRE, TONY VAN; Tony van Verre ontmoet Jan Terlouw; Gooise uitgev.1979; pbk, foto's, 144 pp; politiek; 4,50
VLAMYNCK, MARIA; Het beleg van Nieuwpoort; Mercurius, 1977; pbk, ills, gebondenruikssporen, 226 pp; vaderl. geschiedenis; 3,50
VONHOFF, H.J.L.; De zindelijke burgerheren ~ Een halve eeuw Liberalisme; Hollandia, 1965; pbk, ills, 272 pp; politiek; 5,00
VRIES, ANNE DE; Oranje in zilver; Callenbach, 1962; gelijmd, foto's, wat knikken in omslag, 62 pp; koningshuis; 3,00
VRIES, LEONARD DE (SAMENSTELLER); Het leven ~ Een fascinerende selectie uit de jaargangen 1906-1940; Skarabee, 1972 ; gebonden, stofomslag (gerepareerd), veel foto's en tekst, 160 pp; tijdschrift; 7,50
VRIES, LEONARD DE (SAMENSTELLER); Panorama ~ Een fascinerende selectie uit de jaargangen 1913-1973; Skarabee, 1972 ; gebonden, stofomslag (gerepareerd), veel foto's en tekst uit oude bladen, 160 pp; tijdschrift; 7,50
VROOM, UDO; Ambachten en bedrijven; Mossault, 1983; gelijmd, foto's, knikken in papier; Zuiderzeemuseum, apotheek, industrie; 2,50
VUIJSJE, IES; Tegen beter weten in ~ Zelfbedrog en ontkenning in de Nederlandse geschiedschrijving over de jodenvervolging; Augustus, 2006; pbk, 236 pp, als nieuw; tweede wereldoorlog; 7,50
WEIJNS, J.; Beknopte gids van het Openluchtmuseum te Bokrijk; zn, 1969; geniet; folklore; 1,50
WHITE, T.H.; The age of scandal; Penguin, 1962; pktbk; geschiedenis hervorming; 1,75
WIERINGA / WIERENGA, FAMILIE / GENEALOGIE; Stamboom van Tun van Besperd ~ Het nageslacht van Tonnis Bartelds Wieringa en Saakje Watzes Noord; Zp, zj; gebonden, schutbladen met kaart Middag Humsterland Westerkwartier, foto's, register, 416 pp; genealogie; 60,00
WIJNBEEK, D.; De Ruyter als mens; Borns, 1948; gecart, ills, 70 pp; maritieme gesch; 3,50
WILHELMINA, H.M., JULIANA; Koninklijke woorden over Nederland-Indonesie; Wereldbilbliotheek, 1950; brochure, 16 pp; Indonesie; 3,00
WILLIAMS, NEVILLE (INTROD); The expanding world of man, Milestones of history vol iii; Weidenfeld, 1973; gebonden, ills, foto's, 160 p; 1215-1588; 9,00
WILMAR, H.A.; Met de Mariniersbrigade in Oost-Java ~ Een fotoverhaal over de levensloop der Mariniersbrigade; Spaarnestad, 1947; gecartonneerd, zw/w foto's, 158 ppkwaliteit papier is matig (na-oorlogs); Indonesie; 10,00
WILSON, CHARLES; Profit and Power ~ A Study of England an the Dutch Wars; Nijhoff, 1978 (2nd printing); paperback, cover sl worn, name on french page, 1 b&w ill, index, 170 pp; 17th century; 7,50
WILSON, DAVID; The Anglo-Saxons; Penguin, 1981; pbk, cover sl damaged, bl/wh ills; Groot Brittannie; 2,50
WINTER, P. J. VAN; Verkenning en onderzoek ~ Bundel aangeboden aan de schrijver bij zijn aftreden als hoogleraar aan de Rijksuniversiteit te Groningen [ o.a. Zuid Afrika ]; Wolters, 1965; linnen (band wat sleets op hoeken)gebonden, foto's kaartmateriaal, 452 pp; geschiedenis / onderzoek; 9,00
ZANDSTRA, EVERT; Vrijheid ~ Het leven van Domela Nieuwenhuis; Contact, 1968; gebonden, beschadigd stofomslag, gebondenruikssporen, foto's, ills, 320 pp HOOG POSTTARIEF; geschiedenis / politiek; 7,00
Zoektips
In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt zoeken door tegelijkertijd de CTRL toets en de letter F in te drukken. U kunt op
ιιn woord zoeken (auteur of titel). U kunt een boek bestellen via onze
contactpagina.
Deze pagina is geactualiseerd op 3 januari 2012.
|