Kunst ~ Bouwkunde ~ Muziek

information and 
orders informatie en bestellingen      zoeken in onze catalogi      Zolderman home     

Schilderij van Flora de Jong. Te zien & te koop in onze winkel.

AKEN, A.R.A. VAN; Nieuwe wegen in de Romeinse woningbouw van Sulla tot Domitianus; Kemink, 1942; pbk, enige papierknikken, exlibr, tek-afb, 126 pp ; bouwkunde; € 8,50

ANNESLEY, CH.; De tooneelkijker; Loosjes, 1908; gebonden, omslag gevlekt, 400 pp; korte inhoud van 100 opera's; € 4,00

ANONIEM; Berlin Museum; Westermann, 1980; gelijmd; kunst; € 2,00

ANONIEM; British Journal Almanac 1960 ~ The BIG BOOK of Photography (101 Year of Publication) ; Greenwood, 1960; hardc, cover worn wit slight damage, many advertisementds, nice photografphs, 620 pp, HIGH POSTAGE; photography / fotografie; € 5,00

ANONIEM; Feministische kunst (U. Rosenbach, I. van Beusekom, J. Semmel e.a.); Gemeentedrukkerij den Haag, 1980; pbk, foto's, knikjes + deukjes omslag, 104 pp; beeldende kunst / vrouwen; € 5,00

ANONIEM; World Press Photo '63 ; Arbeiderspers, 1963; gebonden+stofomsl(sleets+knikjes), foto's genummerd, p.niet, band verkleurd, binnenwerk prima; fotografie; € 7,00

ANONIEM; World Press Photo '63 ; Arbeiderspers, 1963; gebonden+stofomsl(beschadigd+knikjes), foto's genummerd, pag.ongenummerd, scheefgelezen; fotografie; € 7,00

APOLLINAIRE, GUILLAUME (OVER); Apollinaire ~ Woordvoerder van de avantgarde ~ Avantgardist van het woord; Hannema-de Stuers, 1999; folio pbk, vele reproducties,176 pp; avantgarde; € 25,00

ARNTZENIUS, L.M.G.; Amerikaansche kunstindrukken; A. de Lange, zj (ca. 1925); gebonden, exlb, omslag verkl, binnenz, vergeeld, ills, 190 pp; muziek in Amerika; € 4,00

ARNTZENIUS, L.M.G. E.A.; Encyclopedie van de muziek; Elsevier, 1959; gebonden, 2 dln, ills, 2 x 720 pp; muziek; € 35,00

ARONDEUS, W.A.; Figuren en problemen der monumentale schilderkunst in Nederland; Wereldbilibotheek, 1941; gebonden, rug verschoten, ex.ibr, roestvlekjes, afb,202 pp; schilderkunst; € 4,50

ARSLAN, E.; Gothic Architecture in Venice; Phaidon, 1971; hardc, dj good, bl-white photogrs, 410 pp; bouwkunde; € 25,00

ARTS, THEO E.A.; Reflectieve beeldende vorming voor v.o.dl 3 bovenbouw lbo mavo; Malmberg, 1983; pbk, foto's, ills, 176 pp; kunstonderwijs; € 3,50

ASPLUND, GUNNAR (ABOUT): HAKON AHLBERG; Architect Gunnar Asplund ~ biografisch essay overgenomen uit Zweeds gedenkboek over G. Asplund; Saane, 1945; gebondenonden, exlibr, ills van ontwerpen, 68 pp; architektuur; € 10,00

BAAREN SR., HENK & A.G. VΙLU; Meubelstijlen; Kluwer, 1972 (5e dr); gebonden 4o, s.o. redelijk, zw-w foto's, 204 pp; interieurs; € 10,00

BACH (OVER), BLANKENBURG, WALTER EN A. DURR; Johann Sebastian Bach, Neue Ausgabe Samtlicher Werke, serie II Band 6 Weinachts-Oratorium; Barenreiter, 1962; gebonden, ills, 346 pp; muziek; € 10,00

BACH (OVER), FRANCK, HANS; Johann Sebastian's pelgrimstocht; Wereldbibliotheek, 1956; gecart, omslag redelijk, premie, 80 pp; muziek; € 3,50

BACH, G. VAN DER LEEUW (INL); Bachs Matthaeus Passion; Holland, zj; gecart, rug besch, 112 pp; uitleg en tekst; € 3,50

BACH, J. SEBASTIAN; Die kleine Chronik der Anna Magdalena Bach; Hase & Koehler, 1940; gebonden, vergeeld met roestvlekjes,290 pp; muziek; € 3,50

BAKER, RICHARD; The magic of music; Universe Book, 1975; bnd. Ills, 153 pp; muziek; € 4,50

BAKHUIZEN VAN DEN BRINK, J.N.; Protestansche kerkbouw. ~ Een bundel studies; S. Gouda Quint, 1946; 2 niet-afgesneden bundels in verschoten losse band, ietsje roestig, foto's, plattegronden, 262 pp; kerkbouw; € 10,00

BARTOLI, CECILIA (OVER), HOELTERHOFF, MANUELA; Bartoli [ Cecilia ] bespied. Achter de schermen van de opera; Cargo, 2000; pbk, een leesvouwtje in rug, zw/w foto's, 272 pp; opera; € 7,50

BASSEGODA NONELL, JUAN; De bouwwerken van Gaudi; Atrium, 1989; gecart.illustreerd, gelamineerd, foto's, zeer goed, 76 pp; architektuur; € 7,00

BATTERSBY, MARTIN; The decorative thirties; Studio Vista, 1976; pbk, front+backcover some folds, continuing in some pages, text+illustrations, 208 pp; kunst / toegepaste kunst 30er jaren; € 10,00

BELONJE, J.; Steenen charters (oude grafstenen) (heemschutserie); Allert de Lange, 1948; geb+stofomslag, 148 p, excl.fotokatern, ietsvergeeld, verder goed; grafstenen; € 5,00

BENNETT, I.; Book of American Antiques; Hamlyn, 1973; bnd, ills, naam r.pag, 96 pp.; antiek; € 5,00

BERENDSEN, ANNE; Het Nederlandse Interieur - Binnenhuis, Meubelen, Tapijten, Koper, Tin, Zilver, Glas, Porselein en Aardewerk van 1450-1820; De Haan, 1950; gebonden, ex-libris, foto's, 264 pp; interieurs; € 25,00

BERNAL, I.; Precolumbiaanse schilderingen in Mexico; Meulenhoff, 1963; pkt; kunst; € 2,50

BERNET KEMPERS, K.; Muziekgeschiedenis; Brusse, 1943; gebonden, fotos, ills, 386 pp, HOOG POSTTARIEF; muziekgeschiedenis; € 7,50

BETTING, WALTER EN J.J. VRIEND; Bungalows ~Duitsland, Engeland, Italie, Nederland, Belgie, Denemarken; Moussault,1958; gebonden, roestvlekjes, foto's, 96 pp; architectuur; € 8,50

BIDDER, HANS; Jagd nach seltenen Teppichen; Wasmuth, 1965; gecart, kleine besch aan rug, foto's, 48 pp; Yarkand tapijten; € 3,50

BIERENS DE HAAN, J.D.; In gewesten van kunst en schoonheid; v.Loghum, 1937; gebonden, roestvlekjes, 138 pp; kunstgeschiedenis; € 3,50

BLIJSTRA, R , A. DONKER E.A.; Beeld en verbeelding ~ bijzonder nr. van Critisch bulletin winter 1948; Daamen, 1948; gecart, exl, foto's, 196 pp; film; € 4,50

BLIJSTRA, R , A. DONKER E.A.; Pen en penseel ~ bijzonder nr. van Critisch bulletin zomer 1947; Daamen, 1947; gecart, exl, 234 pp + 55 foto's; schilders over schrijvers e.o. o.a. Jan Wiegers over Werkman; € 4,50

BLIJSTRA, R.; Nederlandse bouwkunst na 1900; Pictura/Spectrum, 1962; pkt, zw/w foto's, 192 pp, goed; architektuur; € 4,50

BLOK, C.; Beeldspraak ~ Beeld, teken en werkelijkheid in de kunst; W. de Haan, 1967; pbk, zw-w ills, 140 pp; kunst; € 5,00

BLUYSSEN, J.W.W. E.A.; Zingende kathedraal; Den Bosch, 1974; gelijmd, obl, ills, naam op titelpag, 88; religieuze kunst & kerkbouw; € 3,50

BOER, DICK; Het fotoboek; A'dam: Elsevier, 1981; gebonden, exlibris; fotografie; € 4,00

BONIVER, DENIS; Abendlanddicshe Baukunst ~ Eine Baugeschichte in Beispielen; Staackmaan, 1940; gebonden, wat roestvlekjes, exlibr, tekeningen, Egon Pruggmaher, 208 pp ; bouwkunst; € 13,50

BOSMAN, ANTH. (RED); Jaarboek der Nederlandse kunst 1; Sijthoff, 1947; gebonden, exlibr, iets kromgetrokken band, roestvlekjes binnen + buitenkant, foto's, 244 pp; schilderkunst, beeldhouwkunst, film, dans, toneel, muziek, architectuur, poezie, proza; € 9,00

BOSSAGLIA, ROSSANA; Art Nouveau Revolution in Interior Desgin; Orbis, 1973; hardcover 4to, dj good, date written on endpaper, ills in colour and bl&w, 64 pp; Jugendstil; € 7,00

BROMBERG, PAUL; Doelmatig bouwen en wonen; Querido, 1945; gebonden, deuk linksondervoorband, pigmentvlekken, pagkreukels, ills, foto's, 158 pp; bouwkunde; € 12,50

BURCKHARDT, JACOB; Die Kultur der Renaissance in Italien; Phaidon,zj; gebonden, ezelsoren, pigementvlekken(binnen en buitenkant) ex-libris, ills, 702 pp, HOOG POSTTARIEF; bouwkunde; € 12,00

BURVENICH, S.J.; Giulietta Masina en het geluk (Humanitas-boekje nr. 23); Lannoo, 1959; pkt, roestvlekjes, 152 pp; film / actrice; € 1,50

CASTELL, DAVID; Hollywood de jaren 70; Multimedia publ., 1986; gebonden, foto's schutbald, opkomst steren als: Jack Nicholson, Peter Fonda(uit Easy Rider), Bruce Lee, Raquel Welch, Paul Newman, Robert de Niro, Barbera Streisand, vol filmfoto's, 120 pp, zeer netjes; filmsterren / fotografie; € 6,00

CHATTERTON, F.; English architecture at glance; Architect.Press, 1946; gecart, ills, 64 pp; architectuur; € 4,00

CHRISTIANSEN, RUPERT; Prima Donna; Penguin, 1984; pbk, photogr, 368 pp; muziek; € 2,50

COLIJN, A.H.; Naar de eeuwige sneeuw van tropisch nederland; Scheltens & Giltay, 1937; gebonden, rug verkleurd + verfspatjes, foto's, + uitvouwschetskaart, roestvlekjes, 286 pp, HOOG VERZENDTARIEF; Ned. Nieuw Guinee; € 14,50

CONSTANTINE, M.; Contemporary french tappistry; Slatkine, 1965; tijdschrift, kleurill, 50 pp; textiel; € 2,50

COPPENS, MARTIN; Gothic Choir-stalls in the Netherlands Vol **; Elsevier, zj; gebonden, stofomslag geknikt, 16 pp tekst, 69 fraaie zw-w foto's; misericorden kerkbouw; € 10,00

COUDENHOVE, IDA FRIEDERIKE; Vollmond und Zikadenklδnge ~ Japanische Verse und Farben ; Bertelsmann, 1955; Pappeinband, Ills, 50 pp; Japan; € 5,00

DALI, SALVADOR; Zelfportret; AP, 1970; pbk met flappen, gebondenruikssporen, 122 pp; autobiografie; € 3,50

DELEN, A.J.J.; Oude kunst en graphiek ~ verzamelde opstellen; Kompas, 1943; gebonden, exlibr, vergeeld, roestvlekken, afb, 254 pp; oude kunst / grafiek; € 7,50

DESROCHES-NOBLECOURT, C.; Tutankhamen; H'worth: Penguin, 1972; pkt, ills; kunst, Egypte; € 4,00

DINEEN, M.P. (ED.); Great Art Treasures in American Museums; CBCorporation, 1967; bnd, name fr.p.,ills, 194 p; art; € 4,00

DONY, FR.; Antiek ~ Encyclopedische Gids ; Agon Elsevier, 1977 (8e dr); pbk, omslag verkl, zw/w ills, 224 pp; antiek; € 7,00

DOULIEZ, PAUL; Debussy ~ Componisten - serie deel 6; Gottmer, 1967; gebonden+sleetsstofomsl., ills, gebondenruikssporen, 190 pp; muziek ; € 5,00

DURDIK, JAN E.A.; Das grosse Bilderlexikon der Antiquitaten; Artia, 1968; gebonden, talloze ills, 494 pp, HOOG POSTTARIEF; antiek; € 10,00

DURER, BRINCKMAN, A.E. (HRSG); Albert Durer ~ Landschaftsaquarelle; Die Silbernen Bucher, 1949; gebonden, omslag + rug sleets, ills,34 pp; schilderkunst; € 3,50

EBELING, J.,H. HELDRING, P. HENDRIKSE; Elseviers Grote Antiekencyclopedie; Elsevier, 1977; gebonden+stofomsl, nette staat, foto's, 390 pp+appendix, HOOG POSTTARIEF; naslagwerk / antiek; € 15,00

EDELKOORT, LIDEWIJ (RED.); Graduation 2006 ~ Design Academy Eindhoven; Eindohoven, 2006; paperback, 24 bij 30 cm, veel foto's, prima staat; Kunst; € 9,50

EDEN, W.A.; The process of architectural tradition; MacMillan, 1942; gebonden, exlibr, foto's, roestvlekjes, 116 pp; architectuur; € 4,50

EEM, E. VAN; Aantekening van zommige Vernieuwde en Verbeterde Dispositien in Kerkorgelen als mede Dispositien van eenige Kerk-Cabinet en Bureau Orgels en eindelijk Verscheide Schetsen tot zodanige Kerk en Cabinet orgels van onderscheide grooten; Boeijenga, 1970 (naar ca 1815); pbk, 38 pp, addendum; orgel; € 7,50

ELDERING, H. EN J. DE VRIES; Honder jaar kwaliteitsbouw 1892- 1992; Reproform, 1992; gebonden, foto's, 78 pp; Delft; € 6,00

ELIAS, E. & SCHAIK, W. VAN ; Tijdgenoten (o.a. Gandhi, Marlene Ditrich, Viruly, Mussolini, Hitler); Blitz, 1937 (3e dr); gebonden, band verkl, geen s.o., 70 zw/w karikaturen; karikaturen; € 5,00

ENDT, FRISO (ED), SIMON VAN COLLEM, WIM KAN, HENRI KNAP e.a.; Weet je nog wel… Een boek vol pluche en plezier (1900-1929); Bezige Bij, 1957; gebonden, fraai stofomslag redelijk gaaf, wat los in de band, 128 pp fraaie zw-w foto's, 164 pp tekst; fotografie gebin 20e eeuw; € 7,00

FINCH, CHRISTOPHER; Van Eyck en zijn tijdgenoten; Becht, zj; gebonden, ills, 360 pp; kunst; € 10,00

FISCHER, PAUL ; Bauernhofe ~ Neu- und Umbauentwόrfe fόr die deutschen Baue; Callwen, 1940; gebonden, omslag op hoeken wat beschadigd, roestvlekjes, exl, mit 98 Tafeln mit Schaubildern, Grundrissen und baulichen Einzelheiten, Zeichnungen Bauernhδuser, Rindviehstδlle, Bienenhaus, Scheunen, Stalltόr, Rinderlaufstall, 214 pp ; bouwkunde; € 30,00

FORUM; Maandblad voor architectuur en gebonden kunsten; Van Saane, Jrg 3, 1948; tijdschrift, gebondenonden, rug iets sleets, voorplat verkleurd (waterschade, cover damaged caused by water), binnenwerk uitstekend, exlibris uitgescheurd, foto's, tekeningen, register, 374 pp; architectuur; € 25,00

FORUM; Maandblad voor architectuur en gebonden kunsten; Van Saane, Jrg 6, 1951; tijdschrift, gebondenonden, rug iets sleets, voorplat verkleurd (waterschade, cover damaged caused by water), binnenwerk goed(paar pigmentvlekjes), foto's, tekeningen, register, 362 pp; architectuur; € 25,00

FORUM; Maandblad voor architectuur en gebonden kunsten; Van Saane, Jrg 9, 1954; tijdschrift, gebondenonden, rug iets sleets, voorplat verkleurd (waterschade, cover damaged caused by water), binnenwerk uitstekend, foto's, tekeningen, 458 pp; architectuur; € 25,00

FRIESLAND (STICHTING ALDE FRYSKE TSJERKEN); Keppelstok Publikatieband 1 (o.a. Genum, Lichtaard, St. Nicolaasga); Stichting Alde Fryske Tsjerken, 1970 (1) - 1975 (11); ringband, tschr, foto's, conditie goed, HOOG POSTTARIEF; kerkbouw; € 10,00

FRIESLAND (STICHTING ALDE FRYSKE TSJERKEN); Keppelstok Publikatieband 2 (o.a. Biessum, Friens, Bozum, Hallum); Stichting Alde Fryske Tsjerken, 1976 (12) - 1980 (21); ringband, tschr, foto's, conditie goed, hoog posttarief; kerkbouw; € 10,00

FRIESLAND (STICHTING ALDE FRYSKE TSJERKEN); Keppelstok Publikatieband 3 (o.a. Bornwird, Katlijk, Bolsward, Kimswerd); Stichting Alde Fryske Tsjerken, 1981 (22) - 1985 (31); ringband, tschr, foto's, conditie goed, HOOG POSTTARIEF; kerkbouw; € 8,00

FRIESLAND (STICHTING ALDE FRYSKE TSJERKEN); Keppelstok Publikatieband 5 (o.a. Britswerd, Dokkum, Sneek); Stichting Alde Fryske Tsjerken, 1991 (42) - 1995 (51); ringband, tschr, foto's, conditie goed,HOOG POSTTARIEF; kerkbouw; € 8,00

FRIESLAND (STICHTING ALDE FRYSKE TSJERKEN); Keppelstok Publikatieband 6 (o.a. vermaningen, windvanen, orgel Blessum, graftekens); Stichting Alde Fryske Tsjerken, 1991 (52) - 1999 (59); ringband, tschr, foto's, conditie goed, HOOG POSTTARIEF; kerkbouw; € 6,00

GANS-RUEDIN, E; Oosterse Tapijten; Zomer en Keuning, 1968; gebonden, foto's, 48 pp; tapijten; € 3,00

GEON, H.; Met Mozart op wandel; Kinkhoren, 1947; gebonden, ills, 540 pp; muziek; € 15,00

GERBER, RUDOLF; Christoph Willibald Gluck [ Deutsch ]; Athenaion, 1950; gebonden, ills, 228 pp; muziek; € 10,00

GERO, C.; Turkische Baudenkmδler in Ungarn; Kossuth, 1976; pktbk, 56 pp text in German, 40 bl/wh photographs, 2 pp sl damaged; architektuur; € 4,50

GESTEL, CAREL VAN; Luisterrijk ~ Nederlandse kerkorgels in beeld; Atrium-ICOB, 1998; gebonden, s.o. goed, kleurenfoto's, 144 pp; orgel; € 9,00

GESTEL, CAREL VAN; Luisterrijk ~ Nederlandse kerkorgels in beeld; Atrium-ICOB, 1999; gebonden, s.o. goed, kleurenfoto's, 144 pp; orgel; € 9,00

GILBERT, W.S.; The Savoy Operas ~ Being the complete text of the Gilbert and Sullivan Operas As originally produced in the Years 1875-1896; St. Martin's Pr, 1967; pbk, cover bit worn + knicked+some knicked p. inside, 660 pp; music / opera; € 5,00

GITTINGS, CLARE; Brasses and Brass Rubbing; Blandford, 1970; hardc, backcover slightly damaged, bl/w ills, 104 pp; symboliek op grafstenen; € 4,50

GLASTRA VAN LOON, OTTO; Onder de stenen lier ~ Het Concertgebouworkest ~ Lief, leed en luim in tachtig jaar samenspel van wereldberoemde muziekmakers; Ploegsma, 1969; gebonden, foto's, roestvlekken op snee, 160 pp; muziek / orkest ; € 4,00

GOEIJEN, J.A. DE; 5e Internationale Beeldentententoonstelling '66; Sonsbeek, 1966; pbk, vlekje op omslag, zw-w foto's, 110 pp; beeldhouwkunst; € 5,00

GOUT, M.; Geometrie ~ Modulaire coφrdinatie in de Middeleeuwen; Z.n., jaarwissling 1986-1987; pbk, ills in zw/w, 52 pp; kerkbouw; € 4,50

GRIFFITHS, PAUL; Componisten van deze tijd; De Haan, 1980; pbk, omslag kreukels, gebondenruikssporen, foto's, ills, 210 pp; muziek / monografien; € 4,50

GRUYTER, W. JOS DE; Schouwend oog; Bakker, 1956 ; pkt; kunst; € 2,00

HAAN, HILDE DE EN IDS HAAGSMA; Een onderwerp van voortdurende zorg ~ naoorlogs bouwen in Nederland; Kluwer, 1983; gebonden+stofomsl (gerepareerd) foto's, 160 pp; architektuur; € 8,00

HAHN JR., A.; Prenten van Albert Hahn Sr.; Becht, 1928; gebonden, besch onderzijde band, enkele vlekjes, 135 platen (meest zw-w, enkele kleur); kunst; € 22,50

HAMANN, RICHARD; Geschichte der Kunst ~ Von der altchristlichen Zeit bis zur Gegenwart; Knaur, 1933; gebonden, wat roest op schutbl, veel ills, 968 pp; kunst; € 20,00

HAMLIN, TALBOT; Architecture an art for all men; Columbia UP, 1947; bnd, exlb, photogr, ills, 278 p; architecture; € 8,50

HANA, W.F.J.; Friese klokken ~ vormgeving en techniek; v. Dishoeck, 1964; softcover, cellofaan laat wat los, in rug kleine schade op hoeken, uitgebreide beschrijving van binnen en buitenwerk klokken + tekeningen, 80 pp, goede staat; klokken / uurwerken; € 7,00

HANA, W.F.J.; Klokken; Dishoeck, 1975; gelijmd, foto's, naam schutblad, ills, 80 pp; antiek / klokken; € 4,50

HASPELS, JAN JAAP; Daar zit muziek in ~ Mechanische muziekinstrumenten van speelklok tot pierement; Bosch, 1981; pbk, foto's, 136 pp; autom.spelende muziekinstrumenten; € 5,00

HAVELAAR, JUST; Het sociaal conflict in de beeldende kunst; Bohn, 1922; gecart, exl, ills, roestvlekjes, 252 pp; kunstbeschouwing; € 3,50

HAYDN, JOSEPH (OVER), CLEMENS ROMIJN; Joseph Haydn ~ Leven en werken; Bluestone, 2002; pbk, ills, 224 pp; klassieke muziek; € 6,00

HEMKES, JOHAN (OVER) (VOORWOORD E.I. REZNICEK-BURIKS); Van schets tot ets; Jansma, 1980; geb. linnen met stofomslag (gerepareerde scheurtjes en l.gebruikssporen), schutblad iets verkleurd, kleine vlekjes op kopsnee, verder prima ex, overzicht en lijst van werken + bibliografische gegevens, ills. kleuretsen en zwartw., 232 pp; etsen, Hemkes; € 80,00

HENSELMANS, JAN; Villa's en Buitenhuizen; Holkema, zj (jaren 50); gebonden+stofomsl(sleets); architektuur; € 12,50

HOFFMAN, HERBERT (BEARBEIT.); Haus und Raum Band II ~Schone Raume; J. Hoffman, 1941; gelijmd, roestvlekken, exlbr, knikken in- + exterieur, foto's, 104 pp; binnenhuisarchitektuur; € 7,00

HOLME, RATHBONE & KATHLEEN FROST (ED) ; Decorative Art ~ The Studio Yearbook 1951 - 2; Studio Publ, w.y. [1952]; hardc, spine sl worn, cover yellowed & spotted, no dj, corners dented, ills in colour & bl/wh, 2 pages missing, some sign of use, 124 & xx pp; furnishing, decoration, fifties; € 10,00

HOWELER, CASPER; X-Y-Z der muziek; de Haan, 1950; gebonden, wat roestvlekjes+ enige vouwtjes in paar paginas, met geniete bijlage met muziekvoorbeelden, redelijke tweedehandsstaat, 660 pp, HOOG POSTTARIEF; naslagwerk muziek; € 6,50

HUBERT, K.; 25 jaar popmuziek in woord, beeld en geluid, 1976; Lekturama, 1988; gebonden, ills, 124, deuken in omslag onderaan; popmuziek; € 4,75

HUF, PAUL (VOORWOORD); my world (fotografie); Canon, z.j.; pbk, zeer netjes vele foto's van Huf, 158 pp; fotografie; € 7,50

HUF, PAUL (VOORWOORD); Satelliet beeldende kunst; Robas, 1991; gebonden + stofomsl, iets verkleurde randen p, foto's, ; satellietfoto's ; € 10,00

HUFFINGTON, A.S,; Picasso; Rainbow, 1992; pkt, 668 pp; kunst; € 5,00

HUIZINGA, LEONHARD; Shell Weer- en Windwijzer; Shell, 1962; gelijmd, ills; musea; € 1,50

HUXLEY, JULIAN; Inforama Panorama van kennis en ontwikkeling ~ dl. 5: Oude geschiedenis; Spectrum, 1968; gecartonneerd,vlekjes op snee, linnen rug, ills, 158 pp; naslagwerk / beelden kunst; € 7,00

HUXLEY, JULIAN; Inforama Panorama van kennis en ontwikkeling ~ dl. 6: Beeldende kunst en architectuur; Spectrum, 1969; gecartonneerd,vlekjes op snee, linnen rug, ills, 158 pp; naslagwerk / geschiedenis; € 7,00

JANKELEVITCH, V.; Ravel; Spectrum, 1959; pkt, ills, 200 pp; muziek; € 2,00

JONGE, C.H. DE E.A.; Jan Steen en zijn tijdgenoten; Becht, zj; gebonden, ills, 360 pp; kunst; € 10,00

JONGEPIER, JAN; Langs Nederlandse orgels ~ Noord-Holland, Zuid-Holland, Utrecht; B&K, 1977; pbk, rug en snee gevlekt, foto's, 160 pp; orgel; € 4,00

JONGEPIER, JAN (RED); Een Konstkundig Orgelmaker ~ Enkele bijdragen over het werk van de orgelmaker Albertus Anthoni Hinsz (1704-1785); Groningen Orgelland, 1994; pbk, knikje in achterplat, ills, 96 pp; orgel; € 5,00

JONKMAN, GEART, Y. POORTINGA, MARTEN SIKKEMA; De grize oer de grouwe; Laverman, 1958; gebonden, s.o. (licht besch), schutbl iets roestig, ills, 180 pp; twaentweinich forhalen Frysk Fries; € 5,00

KINDEREN, A. J. DER, INL H.P. BREMMER; Muurschilderingen; Levensverzekerings Maatschappij De Nederlanden van 1845, 1935; mapje met 8 schetsen; kunst; € 7,50

KLABUND; Der Kreidekreis ~ Spiel in 5 Akten nach dem Chinesischen von Klabund; Phaidon. 1929; Leineneinband, Schuber, eingebondenunden mit Bastfaden, Ills, leicht fleckig, Exl, 104 pp; China; € 9,50

KLAPHECK, R. ; Die Baukunst am Nieder-Rhein. Zweiter Band: Von Jan Wellern und der Baukunst des Jahrhunderts Karl Theodors von der Pfalz; Bagel, zj; gebonden, exlibr, 258 pp; bouwkunde; € 10,00

KNOCK, NICOLAAS ARNOLDI; Dispositien der merkwaadigste Kerk-Orgelen welken in de provincie Friesland, Groningen en elders aangetroffen worden Kunnende dit Werk verstrekken tot een vervolg van het Werk van den Heer J. HESS. ; Boeijenga, 1968 (naar 1788); pbk, enkele papierknikjes, ills, 64 pp; orgel; € 7,50

KNUTTEL WZN, G.; De Nederlandsche schilderkunst van Van Eyck tot Van Gogh; Becht, 1950; gebonden, ills, pags los gesneden, p. 505 met vouw, 558 pp, HOOG VERZENDTARIEF; schilderkunst; € 12,50

KNUTTEL, IR. G.; Beknopte Ontwikkelings-geschiedenis der Bouwkunst; Paris, 1935; gecart, linnen, ills, exlibr, roestvlekjes, 236 pp; bouwkunst; € 6,00

KNUTTEL,G., C.H. EDELMAN, N.B. TENHAEFF, J. LINDEBOOM, J.D. BIERENS DE HAAN, J. DE MEYER; De Nederlandsche geest; In de Toren, 1941; gebonden, exlb, afb, omslag wat gebondenruikssporen, roestvlekjes, binnenz.vergeeld, 226 pp, HOOG POSSTARIEF; kunst, geschiedenis, godsdienst, volksaard, bodemgesteldheid ; € 6,50

KOLKS, ZENO; Langs de oude gelderse kerken ~ De Veluwe; B&K, 1978; pkt, foto's, routes, 160 pp; kerkbouw; € 6,00

KOOIJ, CEES VAN DER; Museumboek voor Groningen; B&K, 1982; pbk, foto's, enkele vlekjes, 80 pp; musea; € 3,00

KOOIMAN, A.H.; Materialen in het bouwbedrijf ; Educaboek, 1974; gebonden, iets scheef gelezen, foto's, ills, 302 pp; bouwkunde; € 11,00

KRIJN, DRIES; Bonte pracht vederdracht ~ Geschiedenis van de Revue in Nederland; Walburg Pers, 1980; gebonden, stofomslag niet gaaf, ills, 160 pp; revue; € 7,50

KRIJN, DRIES; Bonte pracht vederdracht ~ Geschiedenis van de Revue in Nederland; Walburg Pers, 1980; gebonden, zonder stofomslag niet gaaf, ills, 160 pp; revue; € 4,00

KRONENBURG, A.; Mode en kunst sedert de Fransche Revolutie; Paris, 1942; gebonden, schutbl roestig, tien platen, 98 pp; mode; € 10,00

KROPHOLLER, A.J.; Bouwkunst als levensuiting; De Spieghel, zj, ca. 1940; ingenaaid, exlibr, ills Veendorp, foto's, wat potl.onderstrep., roestvlekjes, pags losgesneden, 114 pp; bouwkunde; € 12,00

KROPHOLLER, A.J.; Bouwkunst in de 20e eeuw; Van Mantgem, 1953; ingenaaid, ills, foto's, een weinig roest op snee, 136 pp; bouwkunde; € 12,00

KROPHOLLER, A.J.; Lijn en vorm; De Spieghel, zj, ca. 1940; ingenaaid, ills Veendorp, foto's, pags losgesneden, 84 pp; bouwkunde; € 10,00

KRUIZINGA, J.H.; Ornamenten van huis en hof deel I; Van Dishoeck, 1963 ; gecart, zw/w ills, 88 pp; windwijzers, dakpannen, gevels; € 7,00

KRUSEMAN, J. VON; Chopins levensroman; Kruseman, zj - oude spelling; gebonden, rug verkleurd, roestvlekken, afbeeld., 192 pp ; Chopin; € 3,50

KUILE, E.H. TER; De dom van Utrecht; Leiter-Nypels, zj (oude spelling); gecart, wat roestig, exl, foto's, grondplan, 70 pp; kerkbouw; € 3,00

L., A. VAN; Nederlandse burgerlijke bouwkunst uit vroeger tijd ~ met 65 afbeeldingen; Waelburgh, zj ; gebonden, band vergeeld, exlibr, foto's, 72 pp; bouwkunst; € 6,50

LANG, M.; Olddeutscher Minnesang; Thorbecke, 1958; gebonden, ills, 136 pp; muziek; € 6,00

LATOUR, ANNY; Tovenaars van de grote mode ~ Achter de schermen der haute couture; Ruys, zj; gebonden, paar vlekjes op snee, foto's, 222 pp; mode; € 10,00

LEFEVRE, P.F.; De Collegiale kerk van Sint-Michiel en Sinte Goedelle te Brussel; Ned.Boekhandel, 1942; gecart, exlibr, + plattegrond, roestvlekkig, foto's, 188 pp; kerkbouw; € 10,00

LINDNER, G.; Elseviers fotoboek voor iedereen; A'dam: Elsevier, 1978; pkt; fotografie; € 3,00

LODGE, JACK; Hollywood de jaren 30; Multimedia publ., 1986; gebonden, foto's schutbald, opkomst steren als, Greta Garbo, Gary Cooper, Carole Lombard, Cary Grant, Clark Gable, vol filmfoto's, 120 pp, zeer netjes; filmsterren / fotografie; € 6,00

LOESER, NORBERT; Vivaldi; Gottmer, 1959; pbk, folie achterplat deels los, 180 pp; muziek; € 2,50

LUDWIG, EMIL; Geschichte eines Menschen; Zsolnay, 1931; gebonden, knikken in laatste 50 pp, ills, 744 pp, HOOG POSTTARIEF; cultuur; € 7,00

LUTEIJN, A.C.M.; De orgelpijp uit; Bosch & Keuning, 1976; pbk, tekst rug niet leesbaar, verder is conditie goed, ills, 96 pp; orgel; € 5,00

LUTZELER, HEINRICH; Vom Sinn der Bauformen ~ Der Weg der abendlandischen Architektur; Herder, 1957; gebonden, exlibr, vergeeld, ills, foto's, 356 pp; architektuur; € 7,00

MAANDAG, W.; Perspectivisch schetsen van machinedeelen; Mantgem, 1915; ingenaaid in linnen, vlek op omslag, schuingelezen, ills, 110 pp; tekenen; € 11,50

MAANDAG, W.; Projectivisch schetsen van machinedeelen; Mantgem, 1915; ingenaaid in linnen, knik in omslag, schuingelezen, ills, 144 pp; tekenen; € 12,50

MACAULAY, DAVID; De piramide ~ Het verhaal van de bouw; Ploegsma, 1982 (4e dr); paperback met flappen, zw/w ills, 80 pp, omslag iets verkleurd, verder goed; Egypte / bouwen / constructies; € 7,00

MAHLER, GUSTAV (OVER:) EVELINE NIKKELS; Gustav Mahler ~ Een leven in tien symfoniλn; Bluestone, 2003; pbk, knikje in voorplat, exl-stempel op franse pag, 222 pp; klassieke muziek; € 6,00

MAIOLI, WALTER, DICK RAAIJMAKERS & HORST RICKELS; Fort Asperen ~ Labyrint van klank; Stg Fort Asperen, Acqoy, 1993; pbk, plattegronden en tekeningen, [48 pp]; architectuur, muziek; € 6,00

MANN, WILLIAM; James Galway's Music in Time; Uniboek / Holkema 1983; gebonden+stofomsl, ills, 384 pp(kan krap door br.); muziek / geschiedenis; € 9,50

MARIS, MATTHIJS (over): ARONDEUS, W.; Matthijs Maris ~ De tragiek van den droom; Querido, 1945; gebonden, exlibr, vergeeld, ills, 166 pp; schilderkunst; € 4,50

MARX, ADOLPH, BERNHARD; Ludwig van Beethoven ~ Leben und Schaffen; Janke, 1908; 2 dln, gebonden, ruggen verkleurd, ills, XXVII + 400, VIII + 562 pp; muziek; € 45,00

MEERDERE AUTEURS; De eeuwwenden 1900 (3 delen: De literatuur, de componisten, geschiedenis en kunsten [Jugendstil]); Bureau Studium Generale Utrecht, 1994; 3 paperbacks, zw/w ills, op een enkel knikje na in goede 2e hands staat; geschiedenis rond 1900; € 9,50

MEIJER, W.; Culturele ommetjes; Oosterbaan & Le Cointre, 1961; gebonden, pag.knikjes op snee, ills, 224 pp; kunst / kultuur; € 3,00

MENDELSSOHN - BARTHOLDY, FELIX; Duette fur zwei Singstimmen mit Klavierbegleitung; Ed Peters, oJ; pbk 8vo, back sl damaged, 19 duets; sheet music bladmuziek; € 7,00

MOLEN, S.J. VAN DER; Langs Frieslands oude boerderijen; Bosch & Keuning, 1974; pkt, foto's, routes, 168 pp; boerderijen; € 6,00

MOLENAAR, D.M.J. ; Het Hinsz-orgel in de Dorpskerk te Haren; Hervormde Gemeente Haren/Onnen, 2002; pbk, ills, 64 pp; orgel; € 5,00

MOLENAAR, JOHAN DE; Kleine suite ~ gedichten over muziek; Wereldbibliotheek, 1964; gelijmd, ills Pam Rueter, 28 pp; poezie, muziek; € 3,00

MOZART (OVER): THOMPSON, WENDY; Mozart ~ Mens en muzikaal genie; De Lantaarn, 1990; gebonden 4to, stofomslag redelijk, ills in kleur, register, 128 pp, conditie: enkele vlekjes op titelpag, verder goed; muziek; € 7,00

NIJHOF, A. (RED); Het werk van beroemde fotografen; Lekturama, 1984; gebonden; fotografie; € 2,50

NIJHOF, A. (RED); Mens en kind voor de camera; Lekturama, 1983; gebonden; fotografie; € 2,50

NIJHOF, A. (RED); Succesvol fotograferen; Lekturama, 1983; gebonden; fotografie; € 2,50

NIJHOF, A. (RED); Tips en wenken voor professioneel fotograferen; Lekturama, 1983; gebonden; fotografie; € 2,50

NOOD, MARCO DE; De omslag; Z'bommel: Eur. Bibl., 1998; gebonden; bouwkunde; € 17,50

OFFENBACH, JAQUES; Pariser Leben ~ Buffo - Oper in funf Akten; Bote & Bock, zj; gelijmd, fr. + d. tekst, 230 pp; sheet music bladmuziek; € 13,50

OLDENBURG ERMKE, FR. VAN; Moussorgsky ~ Herdruk van De laatste herberg; Leiter Nypels, z.j.; ingen.+stofomsl, pags.losgesneden, vergeeld, 196 pp; muziek; € 5,00

OOSTVEEN, JOH.; Wat Nederland zingt ~ Een keur van Nederlandsche volksliederen; Toorts, 1980 (facsimile, oorspr 1923); gecart, notenschrift, 256 pp; volksliederen; € 7,50

ORWICH, J.J..; Spectrum geschiedenis van de bouwkunst; Spectrum, 1976; geb+stofomsl, veel ills, 288 pp; bouwkunde; € 9,50

OXENAAR, R.W.D.; De schilderkunst van onze tijd; De Haan, 1961; pkt, ills, 124 .; kunst; € 2,50

PAAP, WOUTER; Mens en melodie; Spectrum, zj; gebonden, ills, 100 pp; muziek; € 3,00

PETERS, J.M.; Van woord naar beeld ~ vertaling van romans in film; Coutinho, 1980; pbk, foto's, 168 pp; film; € 8,50

PHILLIPS-PULVERMAN, DIAN; Los Angeles; Artemis, 1994; pbk, klein formaat,naamstempels, knik omslag voor, foto's, 320 pp; architektuur; € 3,00

PINCHERLE, MARC; Vivaldi [franstalig]; Bon Plaisir, 1955; pbk, 233 pp; muziek; € 2,50

PLANTENGA, J.H.; Vijftig eeuwen bouw-, beeldhouw- en schilderkunst; Thieme, 1959; gebonden, zw-w ills, 164 pp, matig ex dus niet duur; kunst; € 4,00

POORTENAAR, JAN; Rembrandt ~ Zijn kunst en zijn leven; Wereldbibliotheek, 1956; gebonden, ills, 120 pp; kunst; € 10,00

PRAAG, M.M. VAN; Nederland bouwt; Samson, 1966; pbk, zw-w foto's, 186 pp; naoorlogse bouwkunst, o.a. NS stations; € 5,00

PRIDAUX, TOM & RED TIME-LIFE; De wereld van Delacroix 1798-1863; Time-Life, 1975; gebonden, reproducties, naam op titelpag,190 pp; kunst; € 9,50

PRODAN, MARIO; An introduction to Chinese art; Spring, 1967; hardc, ills, 220 p; kunst; € 12,50

PUBLIKATIEBAND 6; Stichting Alde Fryske Tsjerken; ZP, 1991-1995; tschr in ringband; Friesland kerkbouw; € 15,00

READ, HERBERT; Kunst zien en begrijpen; Spectrum, 1961; pkt, exlibr.,omsl.met knik en sleets, redelijk; schilderkunst; € 2,00

REESER, EDUARD; De zonen van Bach [ Symphonia-reeks ]; Becht, zj; gecartonneerd, zw/w ills, 60 pp; muziek; € 5,00

REINDERS, C.G.; Vaktaal ~ Vaktermengids bij Kerkgebouwen; Profiel, zj; pkt, naam op franse pag, ills in zw/w, 110 pp; bouwkunde; € 7,00

REVIER, CHR. J. (RED); Fotografie en de natuur; Lekturama, 1983; gebonden; fotografie; € 2,50

RIJPSTRA, H. (VW); Molens van Friesland; Miedema Pers, 1971; gebonden, s.o. redelijk, foto's, register, kaart, 264 pp; molens; € 20,00

ROY VAN ZUYDEWIJN, NOORTJE DE; Met het oog op onderweg ~ Atlas van / Een tocht in woord en beeld langs monumenten in Nederland.; Gottmer, 1980; geb 4to, s.o. matig, binnenwerk goed, ills in zw/w & kleur, kaarten, register, 240 pp; Nederland; € 6,00

SALADINO, M.; Verdi, Giuseppe ~ Requiem (muziek+tekst); Ricordi, zj (vooroorlogs); gecart, vergeeld, 1 afb, 216 pp, voorz. aantek.in potl.; muziek; € 6,50

SCAVIZZI, GIUSEPPE; Maiolica, Delft and Faience ; Hamlyn, 1970; pbk, ills, 158 pp; kunst; € 6,00

SCHEFFLER, KARL; De geest der Gotiek; Wereldbibliotheek, zj (oude spelling); gebonden, exl, 150 pp & 12 foto's; kunst; € 5,00

SCHILD, ERICH; Zwischen Glaspalst un Pais des Illusions ~ Form und Konstruktion im 19.Jahrhundert; Ullstein, 1967; pbk, roestvlekjes, iils, foto's, ; architektuur; € 5,00

SCHOUTEN HENNIE; Harmonieleer; Strengholt, 1981; pbk, leesvouwtjes in rug, 136 pp; muziek; € 6,00

SCHREINER, G.; Bezield bouwen; AP, 1939; gecart, foto's, (roest-)vlekken; bouwkunde; € 3,00

SCHRIJVEN; Schrijven met strepen, lezen met licht; Zp: bNO, 1993; ingenaaid; kunst; € 3,50

SCHUMACHER, FRITZ; Stromungen in deutscher Baukunft; Seemann, 1935; gebonden, exlibr, rostflekkig, 192 s.+ 247 bilder; architektuur; € 10,00

SEIFERT, T.; Heilige in Kunst und Legende; Schuler, oJ; gebonden, scheurtje in stofomslag, kleurenfoto's, 270 pp; religieuze kunst; € 12,00

SEYN, EUG. M.H. DE; Dessinateurs, Graveurs et Peintres des anciens Pays-Bas ~ Ιcoles Flamande et Hollandaise; Brepols, s.a.; gebonden, ills, 302 pp, band wat vochtschade, enkele ezelsoortjes, daarom minder duur; kunst; € 10,00

SHERCLIFF, JOSE; Jane Avril ~ van de Moulin Rouge; Bruna, 1960; pkt; kunstwereld Parijs; € 2,25

SITWELL (OVER): ELIZABETH SALTER; Edith Sitwell; Oresko, 1979; hardc,ills, 102 pp; art; € 10,00

SNOECKS; Snoecks 95 [ o.a. Gerhard Haderer, Marino Parisotto Vay, Robert Altman, Umbert Brunelleschi, Jean-Paul Goude, Michel Comte ]; Snoeck, 1994; paperback, klein knikje in voorplat, verder goed, foto's, 568 pp, HOOG POSTTARIEF; fotografie; € 7,50

SNOECKS; Snoecks 96 [ o.a. Sebastian Kruger, Anthony Hopkins, Inez van Lamsweerde, Alessi, Arthur Elgort, Sandy Skoglund ]; Snoeck, 1995; paperback, een vouw in rug, verder goed, foto's, 592 pp, HOOG POSTTARIEF; fotografie; € 7,50

SNOECKS; Snoecks 97 [ o.a. Blue Note, Gir & Moebius, Nicolas Sinclair, David LaChapelle, Horst Haitzinger, Mondino ]; Snoeck, 1996; paperback, vouwtje in rug, verder goed, foto's, 568 pp; fotografie; € 7,50

STEENSMA, REGN.; Langs de oude drentse kerken; B&K, 1977; pkt, knik in rug, foto's, routes, 160 pp; kerkbouw; € 6,00

STEENSMA, REGN.; Langs de oude friese kerken; B&K, zj (3e dr); pkt, foto's, routes, 160 pp; kerkbouw; € 6,00

STEENSMA, REGN.; Langs de oude friese kerken; B&K, zj (2e dr); pkt, vergeeld op snee, foto's, routes, 160 pp; kerkbouw; € 6,00

STEENSMA, REGN.; Verbeeld vertrouwen ~ De mens tussen kruishout en doodskop; B&K, 1975; gebonden, stofomslag beschadigd, vele foto's, 174 pp; kerkbouw; € 9,00

STEENSMA, REGN.; Verbeeld vertrouwen ~ De mens tussen kruishout en doodskop; B&K, 1975; gebonden, stofomslag beschadigd, vlekjes op snee, vele foto's, 174 pp; kerkbouw; € 7,00

STEENSMA, REGN.; Vroomheid in hout en steen ~ Middeleeuwse kerken in Noord-Nederland; B&K, 1968 (3e dr); pkt, vergeeld op snee, foto's, 160 pp; kerkbouw; € 6,00

STELLA, FRANK; Frank Stella, 2/10-22/11/1970 catalogus nr. 7 ; Stedelijk museum, 1972; pbk (folioform.) foto's, ills. 78 pp; catalogus expositie Amsterdam; € 4,50

STELLINGWERFF, J.; Werkelijk / grondmotief bij Vincent Willem Van Gogh; Swets & Zeitlinger, 1959; pbk, omslag verkleurd, gebondenruikssporen, ills, 206 pp; van Gogh; € 7,00

STIERLIN, HENRI; Arabische kunstschatten; Icob, 1981; gebonden folio, 168 kl foto's, 96 pp; kunst; € 10,00

STODDERT, K. (ED); Treasures of Tutankhamun; Ballantine, 1976; folio pbk, sticker on cover, ills, 176 pp; kunst, Egypte; € 5,00

STRIKER, JOOP; De krijtkring; Triona Pers, 1993; 9 tekeningen, handgedrukt en -gebondenonden, litho (op krantenpapier), 24 pp; kunst; € 2,50

STRONG, DONALD; De klassieke wereld ~ plastiek, schilderkunst, sierraden, architecteur, mozaieken, munten; Gaade, 1975; gebonden, naam titelpag, 200 ills, 128 kleur, 176 pp; klassieken kunst; € 10,00

STRUYK, H.J., K.H.C.W. VAN DER VEEN; Bruggen ~ Weg- en waterbouwkunde dl iv; Kosmos, 1942 (2e dr); gebonden, gebondenruikssporen op schutbladen, potloodaantekeningen, veel foto's en constructietekeningen, 348 pp; bouwkunde; € 10,00

STUURMAN-AALBERS, JANNY; 400 jaar antiek ~ Nederlandse gebruiksvoorwerpen; Vonk, 1982; gebonden, geen stofomslag, ills in kleur en zw/w, 128 pp; antiek / meubelen, aardewerk, klokken, tegels, porselein, barometers e.a.; € 7,50

SWANENBURG, B.D. (SAMENSTELLER); Algemene kunstencyclopaedie ~ beknopte samenvatting der beeldende kunsten; de Haan, 1940; gebonden, scheef gelezen, rug verkleurd, foto's ,554 pp, HOOG POSTTARIEF; beeldende kunst; € 12,00

SWILLENS, P.T.A.; Encyclopedie van de schilderkunst en aanverwante kunsten; Spectrum, 1981; pkt, ills, foto's, 126pp; schilderkunst; € 3,00

TAMMINGA, D.A.; In slach om 'e tsjerke ~ Fryske tsjerken yn wurd en byld; B&K, 1981; pbk, iets roestvlekkig op snee, zw/w foto's, 72 pp; kerkbouw; € 4,50

TESKE, J.; Islamitische kunstnijverheid; Antiek, 1991; ingenaaid; kunst; € 3,50

THOMAS, BOB; The One and Only Bing Crosby; Joseph, 1978; gebonden,foto's; biogr muziek; € 5,00

TIMMERS, J.J.M. (INL.); Historische huistekens in het oude Maastricht; DSM, 1975; ringband, 29 x 29 cm, tekst & foto's, kalenderarium, 56 pp, fraaie uitgave; huis- geveltekens; € 5,00

TREKKER (VERZAMELD DOOR) en J.B. KOK GUITAARBEG.; Voortrekkers ~ 32 pittige afriakaansche liedjes met piano- en guitaarbegeleiding; de Bussy, 1939; ingen.sleets omsl. Vergeeld, gebondenruikssporen, 58 pp ; kampliedjes ; € 7,00

TROELSTRA, P.J. EN P.H.DE GROOT; Nij Frysk lieteboek ~ Op 'en nij biwirke en neigien fen T.E.Halbertsma. ; v.d. Velde, 1922; gebonden, roestvlekjes, rug + hoeken sleets, 144 pp; friese liederen; € 8,00

UITERT, EVERT VAN, LOUIS VAN TILBORGH E.A.; Vincent van Gogh; Mondadori, 1990; 2 pbks, ills + foto's,292 pp (schilderijen), 336 pp (tekeningen), HOOG POSTTARIEF; schilderkunst ; € 35,00

VELDKAMP, J. EN K. DE BOER; Kun je nog zingen, zing dan mee ~ honders zes en veertig algemeen bekende schoolliederen met pianobegeleiding van P. Jonker; Noordhoff, 1959; geb+stofomsl (sleets en gerapereerd), wat vergeeld, 224 pp; muziek / lied + noten; € 10,00

VERGO, PETER; Vienna 1900 ~ Vienna, Scotland and the European Avant-Garde [ Sezession ]; National Museum of Antiquities of Scotland, 1983; pbk, ills (colour & bl/wh), 80 pp, good; Sezession; € 8,00

VETH, CORNELIS; Een eeuw Nederlandsche caricatuur; Querido, 1941; gebonden, schutbladen weggesneden, 125 ills, 170 pp ; caricaturen; € 12,50

VIOTTTA, HENRI; Handboek der Muziekgeschiedenis; Tj Willink, 1916; gebonden, 2 dln (1 van beide verkleurd), ills, viii + 424 pp & viii + 462 pp; muziek; € 25,00

VOCHT, MAURICE DE ; Plastiek in de Architectuur; Pro Arte, 1944; gecart, vergeeld,wat los in band, 29 ills, 104 pp ; architektuur; € 3,50

VOOGEL, E.; 200 dokatips zwart/wit; Elsevier, 1982; pkt, ills; fotografie; € 2,00

VRIEND, J. J.; De bouwkunst van ons land; Scheltema, 1942; gebonden, exlibr, foto's, tek, 102 pp; bouwkunde; € 20,00

VRIEND, J. J.; Repetitorium voor de geschiedenis der Bouwkunst (bewerkt door J.de Vos); Delta, 1989; pbk, naamstempel fr.p, plastic achteromsl beetje los, foto's,170 p.; architektuur; € 7,00

VRIES, HENDRIK DE / HOFSTEDE, P. TER ; Hendrik de Vries ~ Dichter, schilder, tekenaar; Groninger Museum / Universiteitsbibliotheek, 1986; pbk folio, tekeningen, omslag minder mooi, binnenwerk prima, 80 pp; tekeningen; € 12,00

WAETZOLDT, W.; Gij en de Kunst ~ inleiding tot de kunst voor iedereen; Scheltema, 1950; gebonden, exlibr, roestvl.op snee, ills, 368 pp, HOOG POSTTARIEF; kunstoverzicht; € 5,00

WALLACE, ROBERT & RED TIME-LIFE; De wereld van Leonardo Da Vinci 1452-1519; Time-Life, 1973; gebonden, reproducties, naam op titelpag,190 pp; kunst; € 9,50

WALLACE, ROBERT & RED TIME-LIFE; De wereld van Van Gogh 1853-1890 ; Time-Life, 1989; gebonden, kras op achterplat, reproducties, naam op titelpag,190 pp; kunst; € 9,50

WARD, SUSAN; A Catalogue of American Antiques; Apple, 1990; hardc folio, dj, many ills of furniture, clocks, Tiffany glass etc, 176 pp ; kunst; € 10,00

WEISSMAN, A.W.; De gebakken steen; Ipenbuur & van Seldam, 1906; gebonden, rug iets sleets, geen s.o., ex libris, ilss, kleurplaat, roestvlekjes, foto's, 262 pp; bouwkunde; € 30,00

WENHAM, EDWARD; Old Furniture for Modern Rooms from the Restoration to the Regency; Spring, 1964 [orig 1939]; hardc, no dj, bl/wh drawings & photographs, sl browned, 198 pp; meubels; € 7,50

WENTINCK, CHARLES; Henri de Toulouse-Lautrec [Engelstalig]; Philips, zj; geniet, ruim folio formaat, ongepag, 12 reproducties, maximaal ptt-tarief; kunst; € 4,00

WENTINCK, CHARLES; Paul Cezanne; Philips, zj; geniet, ruim folio formaat, ongepag, 12 reproducties (paar scheef ingeplakt), maximaal ptt-tarief; kunst; € 4,00

WESTWOOD, B. EN N., F. ARIBA; The modern shop; Architectural Pr, 1952; bnd, exlibr, cover faded, edges littele damage, restspots inside, photogr's, 184 p; architecture; € 7,50

WILSON, M.; La National Gallery; Letts, 1977; pbk, ills, 128 p; catalogus; € 6,50

WINDISCH, HANS; Die neue Foto-Schule; Harzburg, Heering, 1940; gebonden, ills; fotografie; € 6,00

WINZER, FRITZ; Kulturgeschichte Europas; Westermann, oJ; gebonden, ills, 752 pp; cultuur; € 15,00

WODZINSKI; De drie romans in Chopins leven; Kruseman, zj; gebonden, schutblad verwijderd, roestig, ills, 222 pp; muziek; € 4,00

WOLSEY, BOY EN JAN WALDORP; Zangzaad voor kampeerders een bundel liedjes ~ eerste deel; Hollandia, z.j. 9e verb.druk; gelijmd, rug gerepareerd, sleets en gebondenruikssporen, ills, 168 pp; kampliedjes ; € 5,00

WORRINGER, W.; Vormproblemen der Gothiek; Ned.Boekh, 1930; ingenaaid, slap omsl, knik voorzijde, pgs, losgesneden, roestvlekkig, foto's, ills, 184 pp; gothiek / architektuur0; € 6,50

WOUD, A. VAN DER; De St Jozefkerk te Groningen; KNOB, 1976; overdruk: cahier, geniet, knik in omslag, zw/w foto's, p 57-82; kerkbouw; € 3,00

YOUNG, DENNIS; Antiek onderhouden en repareren; Holland, 1977; gebonden, zw/w ills, 200 pp, goed exemplaar; antiek; € 9,00

ZANDSTRA, EVERT; Shell Toergids langs Oude Dorpskerken; Shell, 1967; pkt, ills, foto's, 126pp; kerkbouw; € 3,00

Zoektips

In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt zoeken door tegelijkertijd de CTRL toets en de letter F in te drukken. U kunt op ιιn woord zoeken (auteur of titel).
U kunt een boek bestellen via onze contactpagina.

Deze pagina is geactualiseerd op 10 maart 2012.