
AKEN, A.R.A. VAN; Nieuwe wegen in de Romeinse woningbouw van Sulla tot Domitianus; Kemink, 1942; pbk, enige papierknikken, exlibr, tek-afb, 126 pp ; bouwkunde; 8,50
ANNESLEY, CH.; De tooneelkijker; Loosjes, 1908; geb, omslag gevlekt, 400 pp; korte inhoud van 100 opera's; 4,00
ANONIEM; Berlin Museum; Westermann, 1980; gelijmd; kunst; 2,00
ANONIEM; British Journal Almanac 1960 ~ The BIG BOOK of Photography (101 Year of Publication) ; Greenwood, 1960; hardc, cover worn wit slight damage, many advertisementds, nice photografphs, 620 pp, HIGH POSTAGE; photography / fotografie; 5,00
ANONIEM; Feministische kunst (U. Rosenbach, I. van Beusekom, J. Semmel e.a.); Gemeentedrukkerij den Haag, 1980; pbk, foto's, knikjes + deukjes omslag, 104 pp; beeldende kunst / vrouwen; 5,00
ANONIEM; World Press Photo '63 ; Arbeiderspers, 1963; geb+stofomsl(sleets+knikjes), foto's genummerd, p.niet, band verkleurd, binnenwerk prima; fotografie; 7,00
ANONIEM; World Press Photo '63 ; Arbeiderspers, 1963; geb+stofomsl(beschadigd+knikjes), foto's genummerd, pag.ongenummerd, scheefgelezen; fotografie; 7,00
APOLLINAIRE, GUILLAUME (OVER); Apollinaire ~ Woordvoerder van de avantgarde ~ Avantgardist van het woord; Hannema-de Stuers, 1999; folio pbk, vele reproducties,176 pp; avantgarde; 25,00
ARNTZENIUS, L.M.G.; Amerikaansche kunstindrukken; A. de Lange, zj (ca. 1925); geb, exlb, omslag verkl, binnenz, vergeeld, ills, 190 pp; muziek in Amerika; 4,00
ARNTZENIUS, L.M.G. E.A.; Encyclopedie van de muziek; Elsevier, 1959; geb, 2 dln, ills, 2 x 720 pp; muziek; 35,00
ARONDEUS, W.A.; Figuren en problemen der monumentale schilderkunst in Nederland; Wereldbilibotheek, 1941; geb, rug verschoten, ex.ibr, roestvlekjes, afb,202 pp; schilderkunst; 4,50
ARSLAN, E.; Gothic Architecture in Venice; Phaidon, 1971; hardc, dj good, bl-white photogrs, 410 pp; bouwkunde; 25,00
ARTS, THEO E.A.; Reflectieve beeldende vorming voor v.o.dl 3 bovenbouw lbo mavo; Malmberg, 1983; pbk, foto's, ills, 176 pp; kunstonderwijs; 3,50
ASPLUND,GUNNAR (ABOUT): HAKON AHLBERG; Architect Gunnar Asplund ~ biografisch essay overgenomen uit Zweeds gedenkboek over G. Asplund; Saane, 1945; gebonden, exlibr, ills van ontwerpen, 68 pp; architektuur; 10,00
BAAREN SR., HENK & A.G. VΙLU; Meubelstijlen; Kluwer, 1972 (5e dr); geb 4o, s.o. redelijk, zw-w foto's, 204 pp; interieurs; 10,00
BACH (OVER), FRANCK, HANS; Johann Sebastian's pelgrimstocht; Wereldbibliotheek, 1956; gecart, omslag redelijk, premie, 80 pp; muziek; 3,50
BACH, G. VAN DER LEEUW (INL); Bachs Matthaeus Passion; Holland, zj; gecart, rug besch, 112 pp; uitleg en tekst; 3,50
BACH, J.SEBASTIAN; Die kleine Chronik der Anna Magdalena Bach; Hase & Koehler, 1940; geb, vergeeld met roestvlekjes,290 pp; muziek; 3,50
BAKER, RICHARD; The magic of music; Universe Book, 1975; bnd. Ills, 153 pp; muziek; 4,50
BAKHUIZEN VAN DEN BRINK, J.N.; Protestansche kerkbouw. ~ Een bundel studies; S. Gouda Quint, 1946; 2 niet-afgesneden bundels in verschoten losse band, ietsje roestig, foto's, plattegronden, 262 pp; kerkbouw; 10,00
BASSEGODA NONELL, JUAN; De bouwwerken van Gaudi; Atrium, 1989; gecart.illustreerd, gelamineerd, foto's, zeer goed, 76 pp; architektuur; 7,00
BATTERSBY, MARTIN; The decorative thirties; Studio Vista, 1976; pbk, front+backcover some folds, continuing in some pages, text+illustrations, 208 pp; kunst / toegepaste kunst 30er jaren; 10,00
BELJON, J.J.; Bouwmeesters van morgen; Wetenschappelijke Uitgeverij, 1973; pbk, tekst fr.p, zw-w foto's, 224 pp; visie op architektuur in de toekomst; 4,50
BENNETT, I.; Book of American Antiques; Hamlyn, 1973; bnd, ills, naam r.pag, 96 pp.; antiek; 5,00
BERENDSEN, ANNE; Het Nederlandse Interieur - Binnenhuis, Meubelen, Tapijten, Koper, Tin, Zilver, Glas, Porselein en Aardewerk van 1450-1820; De Haan, 1950; geb, ex-libris, foto's, 264 pp; interieurs; 25,00
BERLAGE, H.P.; Schoonheid in samenleving; Brusse, 1924; ingenaaid in slap omslag, rug licht besch, exl, teekeningen van den schrijver, pags. losgesneden, 168 pp; bouwkunde; 20,00
BERNAL, I.; Precolumbiaanse schilderingen in Mexico; Meulenhoff, 1963; pkt; kunst; 2,50
BERNET KEMPERS, K.; Muziekgeschiedenis; Brusse, 1943; geb, fotos, ills, 386 pp, HOOG POSTTARIEF; muziekgeschiedenis; 7,50
BERNET KEMPERS, K.PH.; Meesters der muziek; Brusse, 1954; geb, naam franse pag, 324 pp; muziek; 5,00
BETTING, WALTER EN J.J. VRIEND; Bungalows ~Duitsland, Engeland, Italie, Nederland, Belgie, Denemarken; Moussault,1958; geb, roestvlekjes, foto's, 96 pp; architectuur; 8,50
BIDDER, HANS; Jagd nach seltenen Teppichen; Wasmuth, 1965; gecart, kleine besch aan rug, foto's, 48 pp; Yarkand tapijten; 3,50
BIERENS DE HAAN, J.D.; In gewesten van kunst en schoonheid; v.Loghum, 1937; geb, roestvlekjes, 138 pp; kunstgeschiedenis; 3,50
BLANKENBURG, WALTER EN A. DURR; Johann Sebastian Bach, Neue Ausgabe Samtlicher Werke, serie II Band 6 Weinachts-Oratorium; Barenreiter, 1962; geb, ills, 346 pp; muziek; 10,00
BLIJSTRA, R , A. DONKER E.A.; Beeld en verbeelding ~ bijzonder nr. van Critisch bulletin winter 1948; Daamen, 1948; gecart, exl, foto's, 196 pp; film; 4,50
BLIJSTRA, R , A. DONKER E.A.; Pen en penseel ~ bijzonder nr. van Critisch bulletin zomer 1947; Daamen, 1947; gecart, exl, 234 pp + 55 foto's; schilders over schrijvers e.o. o.a. Jan Wiegers over Werkman; 4,50
BLIJSTRA, R.; Nederlandse bouwkunst na 1900; Pictura/Spectrum, 1962; pkt, zw/w foto's, 192 pp, goed; architektuur; 4,50
BLOK, C.; Beeldspraak ~ Beeld, teken en werkelijkheid in de kunst; W. de Haan, 1967; pbk, zw-w ills, 140 pp; kunst; 5,00
BLOM, AD VAN DER; Tekenen dat het gedrukt staat ~ 500 jaar grafiek in Nederland; Kosmos, 1978; geb, vlekjes op enkele pp em snee, reproducties, 192 pp; grafiek; 9,00
BLUYSSEN, J.W.W. E.A.; Zingende kathedraal; Den Bosch, 1974; gelijmd, obl, ills, naam op titelpag, 88; religieuze kunst & kerkbouw; 3,50
BOER, DICK; Het fotoboek; A'dam: Elsevier, 1981; geb, exlibris; fotografie; 4,00
BONIVER, DENIS; Abendlanddicshe Baukunst ~ Eine Baugeschichte in Beispielen; Staackmaan, 1940; geb, wat roestvlekjes, exlibr, tekeningen, Egon Pruggmaher, 208 pp ; bouwkunst; 13,50
BOSMAN, ANTH. (RED); Jaarboek der Nederlandse kunst 1; Sijthoff, 1947; geb, exlibr, iets kromgetrokken band, roestvlekjes binnen + buitenkant, foto's, 244 pp; schilderkunst, beeldhouwkunst, film, dans, toneel, muziek, architectuur, poezie, proza; 9,00
BRAASEM, W.A. .E.A.; Naieve schilders zien ons land (boek v.d. maand CPNB); Ploegsma, 1978; geb + gerepareerd stofomsl., naam+ datum schutbl, foto's, 168 pp; naieve schilderkunst; 6,50
BROMBERG, PAUL; Doelmatig bouwen en wonen; Querido, 1945; geb, deuk linksondervoorband, pigmentvlekken, pagkreukels, ills, foto's, 158 pp; bouwkunde; 12,50
BURCKHARDT, JACOB; Die Kultur der Renaissance in Italien; Phaidon,zj; geb, ezelsoren, pigementvlekken(binnen en buitenkant) ex-libris, ills, 702 pp, HOOG POSTTARIEF; bouwkunde; 12,00
CHATTERTON, F.; English architecture at glance; Architect.Press, 1946; gecart, ills, 64 pp; architectuur; 4,00
CHEVALIER, DENYS; Picasso; Uffici, zj; geb, kleurafb.,engels teskt, 48 pp; schilderkunst / beschouwend; 3,50
CHRISTIANSEN, RUPERT; Prima Donna; Penguin, 1984; pbk, photogr, 368 pp; muziek; 2,50
CITROEN, PAUL (OVER): W. DE GRAAF; Welgemeend advies; Uitvreter, 1992; bibliofiele uitgave, 12vo, met de hand gezet en gedrukt, 12 pp; biografisch; 4,50
COLIJN, A.H.; Naar de eeuwige sneeuw van tropisch nederland; Scheltens & Giltay, 1937; geb, rug verkleurd + verfspatjes, foto's, + uitvouwschetskaart, roestvlekjes, 286 pp, HOOG VERZENDTARIEF; Ned. Nieuw Guinee; 14,50
CONSTANTINE, M.; Contemporary french tappistry; Slatkine, 1965; tijdschrift, kleurill, 50 pp; textiel; 2,50
COPPENS, MARTIN; Gothic Choir-stalls in the Netherlands Vol **; Elsevier, zj; geb, stofomslag geknikt, 16 pp tekst, 69 fraaie zw-w foto's; misericorden kerkbouw; 10,00
COUDENHOVE, IDA FRIEDERIKE; Vollmond und Zikadenklδnge ~ Japanische Verse und Farben ; Bertelsmann, 1955; Pappeinband, Ills, 50 pp; Japan; 5,00
DALI, SALVADOR; Zelfportret; AP, 1970; pbk met flappen, gebruikssporen, 122 pp; autobiografie; 3,50
DELEN, A.J.J.; Oude kunst en graphiek ~ verzamelde opstellen; Kompas, 1943; geb, exlibr, vergeeld, roestvlekken, afb, 254 pp; oude kunst / grafiek; 7,50
DELFGAAUW, BERNARD; de wijsbegeerte van de 20e eeuw; Wereldvenster, 1957; pbk, lichte deukjes voorzijde, naam fr.p, 188 pp; filosofie; 3,00
DESROCHES-NOBLECOURT, C.; Tutankhamen; H'worth: Penguin, 1972; pkt, ills; kunst, Egypte; 4,00
DINEEN, M.P. (ED.); Great Art Treasures in American Museums; CBCorporation, 1967; bnd, name fr.p.,ills, 194 p; art; 4,00
DONY, FR.; Antiek ~ Encyclopedische Gids ; Agon Elsevier, 1977 (8e dr); pbk, omslag verkl, zw/w ills, 224 pp; antiek; 7,00
DOULIEZ, PAUL; Debussy ~ Componisten - serie deel 6; Gottmer, 1967; geb+sleetsstofomsl., ills, gebruikssporen, 190 pp; muziek ; 5,00
DURDIK, JAN E.A.; Das grosse Bilderlexikon der Antiquitaten; Artia, 1968; geb, talloze ills, 494 pp, HOOG POSTTARIEF; antiek; 10,00
DURER, BRINCKMAN, A.E. (HRSG); Albert Durer ~ Landschaftsaquarelle; Die Silbernen Bucher, 1949; geb, omslag + rug sleets, ills,34 pp; schilderkunst; 3,50
EBELING, J.,H. HELDRING, P. HENDRIKSE; Elseviers Grote Antiekencyclopedie; Elsevier, 1977; geb+stofomsl, nette staat, foto's, 390 pp+appendix, HOOG POSTTARIEF; naslagwerk / antiek; 15,00
EDEN, W.A.; The process of architectural tradition; MacMillan, 1942; geb, exlibr, foto's, roestvlekjes, 116 pp; architectuur; 4,50
EILERS, BERNARD F.; Destijds in Nederland ~ Een fotoalbum van Bernard F. Eilers met inleiding en commentaar van Wim Zaal; Elsevier, 1974; geb, stofomslag gerepareerd, fraaie zw-w foto's, 144 pp; fotografie naar oude glasnegatieven; 10,00
EISLER, MAX; Alt-Delft. Kultur und Kunst; Elsevier, 1923; Geb., exlibr, 312 pp; bouwkunde; 10,00
ELDERING, H. EN J. DE VRIES; Honder jaar kwaliteitsbouw 1892- 1992; Reproform, 1992; geb, foto's, 78 pp; bouwkunde; 6,00
ELIAS, E. & SCHAIK, W. VAN ; Tijdgenoten (o.a. Gandhi, Marlene Ditrich, Viruly, Mussolini, Hitler); Blitz, 1937 (3e dr); geb, band verkl, geen s.o., 70 zw/w karikaturen; karikaturen; 5,00
ENDT, FRISO (ED), SIMON VAN COLLEM, WIM KAN, HENRI KNAP e.a.; Weet je nog wel
Een boek vol pluche en plezier (1900-1929); Bezige Bij, 1957; geb, fraai stofomslag redelijk gaaf, wat los in de band, 128 pp fraaie zw-w foto's, 164 pp tekst; fotografie gebin 20e eeuw; 7,00
FINCH, CHRISTOPHER; Van Eyck en zijn tijdgenoten; Becht, zj; geb, ills, 360 pp; kunst; 10,00
FISCHER, PAUL ; Bauernhofe ~ Neu- und Umbauentwόrfe fόr die deutschen Baue; Callwen, 1940; geb, omslag op hoeken wat beschadigd, roestvlekjes, exl, mit 98 Tafeln mit Schaubildern, Grundrissen und baulichen Einzelheiten, Zeichnungen Bauernhδuser, Rindviehstδlle, Bienenhaus, Scheunen, Stalltόr, Rinderlaufstall, 214 pp ; bouwkunde; 30,00
FORUM; Maandblad voor architectuur en gebonden kunsten; Van Saane, Jrg 3, 1948; tijdschrift, gebonden, rug iets sleets, voorplat verkleurd (waterschade, cover damaged caused by water), binnenwerk uitstekend, exlibris uitgescheurd, foto's, tekeningen, register, 374 pp; architectuur; 25,00
FORUM; Maandblad voor architectuur en gebonden kunsten; Van Saane, Jrg 6, 1951; tijdschrift, gebonden, rug iets sleets, voorplat verkleurd (waterschade, cover damaged caused by water), binnenwerk goed(paar pigmentvlekjes), foto's, tekeningen, register, 362 pp; architectuur; 25,00
FORUM; Maandblad voor architectuur en gebonden kunsten; Van Saane, Jrg 9, 1954; tijdschrift, gebonden, rug iets sleets, voorplat verkleurd (waterschade, cover damaged caused by water), binnenwerk uitstekend, foto's, tekeningen, 458 pp; architectuur; 25,00
GANS-RUEDIN, E; Oosterse Tapijten; Zomer en Keuning, 1968; geb, foto's, 48 pp; tapijten; 3,00
GAUNT, WILLIAM; Victorian Olympus; Cardinal, 1975; pbk, ills, 176 pp; Victorian era - art; 4,00
GELDER, H.E. VAN; Rembrandt de etser; Becht, zj (oude spelling); ingenaaid, zw-w ills, 60 pp; kunst; 3,50
GEON, H.; Met Mozart op wandel; Kinkhoren, 1947; geb, ills, 540 pp; muziek; 15,00
GERBER, RUDLOF; Christoph Willibald Gluck; Athenaion, 1950; geb, ills, 228 pp; muziek; 10,00
GERO, C.; Turkische Baudenkmδler in Ungarn; Kossuth, 1976; pktbk, 56 pp text in German, 40 bl/wh photographs, 2 pp sl damaged; architektuur; 4,50
GESTEL, CAREL VAN; Luisterrijk ~ Nederlandse kerkorgels in beeld; Atrium-ICOB, 1998; geb, s.o. goed, kleurenfoto's, 144 pp; orgel; 9,00
GESTEL, CAREL VAN; Luisterrijk ~ Nederlandse kerkorgels in beeld; Atrium-ICOB, 1999; geb, s.o. goed, kleurenfoto's, 144 pp; orgel; 9,00
GILBERT, W.S.; The Savoy Operas ~ Being the complete text of the Gilbert and Sullivan Operas As originally produced in the Years 1875-1896; St. Martin's Pr, 1967; pbk, cover bit worn + knicked+some knicked p. inside, 660 pp; music / opera; 5,00
GITTINGS, CLARE; Brasses and Brass Rubbing; Blandford, 1970; hardc, backcover slightly damaged, bl/w ills, 104 pp; symboliek op grafstenen; 4,50
GLASTRA VAN LOON, OTTO; Onder de stenen lier ~ Het Concertgebouworkest ~ Lief, leed en luim in tachtig jaar samenspel van wereldberoemde muziekmakers; Ploegsma, 1969; geb, foto's, roestvlekken op snee, 160 pp; muziek / orkest ; 4,00
GOEIJEN, J.A. DE; 5e Internationale Beeldentententoonstelling '66; Sonsbeek, 1966; pbk, vlekje op omslag, zw-w foto's, 110 pp; beeldhouwkunst; 5,00
GRIFFITHS, PAUL; Componisten van deze tijd; De Haan, 1980; pbk, omslag kreukels, gebruikssporen, foto's, ills, 210 pp; muziek / monografien; 4,50
GRUYTER, W. JOS DE; Schouwend oog; Bakker, 1956 ; pkt; kunst; 2,00
HAAN, HILDE DE EN IDS HAAGSMA; Een onderwerp van voortdurende zorg ~ naoorlogs bouwen in Nederland; Kluwer, 1983; geb+stofomsl (gerepareerd) foto's, 160 pp; architektuur; 8,00
HAHN JR., A.; Prenten van Albert Hahn Sr.; Becht, 1928; geb, besch onderzijde band, enkele vlekjes, 135 platen (meest zw-w, enkele kleur); kunst; 22,50
HAMANN, RICHARD; Geschichte der Kunst ~ Von der altchristlichen Zeit bis zur Gegenwart; Knaur, 1933; geb, wat roest op schutbl, veel ills, 968 pp; kunst; 20,00
HAMLIN, TALBOT; Architecture an art for all men; Columbia UP, 1947; bnd, exlb, photogr, ills, 278 p; architecture; 8,50
HANA, W.F.J.; Klokken; Dishoeck, 1975; gelijmd, foto's, naam schutblad, ills, 80 pp; antiek / klokken; 4,50
HARTLING, PETER; Schubert; de Prom, 1992; pbk, 220 pp; pbk, biograf. roman; 4,50
HAVELAAR, JUST; Het sociaal conflict in de beeldende kunst; Bohn, 1922; gecart, exl, ills, roestvlekjes, 252 pp; kunstbeschouwing; 3,50
HELMANTEL, HENK (OVER): KRAAIJPOEL, D., SEVENTER, H. VAN ; Henk Helmantel; Art Revisited, 1988; geb, stofomslag goed op wat knikjes aan kop na, s.o. is met lijm aan platten bevestigd, 1 zetfout met pen verbeterd, 128 pp, reproducties in zw/w en kleur; figuratieve kunst; 30,00
HENSELMANS, JAN; Villa's en Buitenhuizen; Holkema, zj (jaren 50); geb+stofomsl(sleets); architektuur; 12,50
HOFFMAN, HERBERT (BEARBEIT.); Haus und Raum Band II ~Schone Raume; J. Hoffman, 1941; gelijmd, roestvlekken, exlbr, knikken in- + exterieur, foto's, 104 pp; binnenhuisarchitektuur; 7,00
HOFFMANN, HERBERT (HRSG.):; Moderne Bauformen. Monatshefte fόr Architektur und Raumkunst. Nationaal-socialistische architektuur (o.a. Brunner-Spielber Kaserne, Wandbehang kasion Luftwaffe0Huis schilder in Waalwijk, ; Julius Hoffman, 1942; eenv.bibliotheekband met wat schade, uitleentabel aanwezig, bibl.stempels ook op kleurenplaten gebruikssporen, febr.scheur; architektuur; 40,00
HOOFT, P.J. 'T; Nederlandsche boederijen; Allert de lange, 1942; geb, halflinnen, z.stofomsl, foto's, ills, netjes ook rug, 94 pp; bouwkunde / boerderijen; 5,00
HOWELER, CASPER; X-Y-Z der muziek; de Haan, 1950; geb, wat roestvlekjes+ enige vouwtjes in paar paginas, met geniete bijlage met muziekvoorbeelden, redelijke tweedehandsstaat, 660 pp, HOOG POSTTARIEF; naslagwerk muziek; 6,50
HUBERT, K.; 25 jaar popmuziek in woord, beeld en geluid, 1976; Lekturama, 1988; geb, ills, 124, deuken in omslag onderaan; popmuziek; 4,75
HUF, PAUL (VOORWOORD); Satelliet beeldende kunst; Robas, 1991; geb + stofomsl, iets verkleurde randen p, foto's, ; satellietfoto's ; 10,00
HUFFINGTON, A.S,; Picasso; Rainbow, 1992; pkt, 668 pp; kunst; 5,00
HUIZINGA, LEONHARD; Shell Weer- en Windwijzer; Shell, 1962; gelijmd, ills; musea; 1,50
HUXLEY, JULIAN; Inforama Panorama van kennis en ontwikkeling ~ dl. 5: Oude geschiedenis; Spectrum, 1968; gecartonneerd,vlekjes op snee, linnen rug, ills, 158 pp; naslagwerk / beelden kunst; 7,00
HUXLEY, JULIAN; Inforama Panorama van kennis en ontwikkeling ~ dl. 6: Beeldende kunst en architectuur; Spectrum, 1969; gecartonneerd,vlekjes op snee, linnen rug, ills, 158 pp; naslagwerk / geschiedenis; 7,00
IONESCO, E.; Pol Bury, security; Kosmos, 1976; geb, foto's, 4,60 pp; kunstwerken; 13,00
JANKELEVITCH, V.; Ravel; Spectrum, 1959; pkt, ills, 200 pp; muziek; 2,00
JONGE, C.H. DE E.A.; Jan Steen en zijn tijdgenoten; Becht, zj; geb, ills, 360 pp; kunst; 10,00
JONGEPIER, JAN; Langs Nederlandse orgels ~ Noord-Holland, Zuid-Holland, Utrecht; B&K, 1977; pbk, rug en snee gevlekt, foto's, 160 pp; orgel; 4,00
JONKMAN, GEART, Y. POORTINGA, MARTEN SIKKEMA; De grize oer de grouwe; Laverman, 1958; geb, s.o. (licht besch), schutbl iets roestig, ills, 180 pp; twaentweinich forhalen Frysk Fries; 5,00
KERKEPAD; 86 ~ 10 jaar; NCRV, 1986; ringband, ills, 80 pp; kerkbouw; 2,50
KINDEREN, A. J. DER, INL H.P. BREMMER; Muurschilderingen; Levensverzekerings Maatschappij De Nederlanden van 1845, 1935; mapje met 8 schetsen; kunst; 7,50
KLABUND; Der Kreidekreis ~ Spiel in 5 Akten nach dem Chinesischen von Klabund; Phaidon. 1929; Leineneinband, Schuber, eingebunden mit Bastfaden, Ills, leicht fleckig, Exl, 104 pp; China; 9,50
KLAPHECK, R. ; Die Baukunst am Nieder-Rhein. Zweiter Band: Von Jan Wellern und der Baukunst des Jahrhunderts Karl Theodors von der Pfalz; Bagel, zj; geb, exlibr, 258 pp; bouwkunde; 10,00
KNUTTEL WZN, G.; De Nederlandsche schilderkunst van Van Eyck tot Van Gogh; Becht, 1950; geb, ills, pags los gesneden, p. 505 met vouw, 558 pp, HOOG VERZENDTARIEF; schilderkunst; 12,50
KNUTTEL, IR. G.; Beknopte Ontwikkelings-geschiedenis der Bouwkunst; Paris, 1935; gecart, linnen, ills, exlibr, roestvlekjes, 236 pp; bouwkunst; 6,00
KNUTTEL,G., C.H. EDELMAN, N.B. TENHAEFF, J. LINDEBOOM, J.D. BIERENS DE HAAN, J. DE MEYER; De Nederlandsche geest; In de Toren, 1941; geb, exlb, afb, omslag wat gebruikssporen, roestvlekjes, binnenz.vergeeld, 226 pp, HOOG POSSTARIEF; kunst, geschiedenis, godsdienst, volksaard, bodemgesteldheid ; 6,50
KOEDAM, TOOS; Is een vrouw een mens? ; An Dekker, 1991; pbk, kl.gebruikssporen, ills(gouaches), 80 ongenr.pp; vrouw / kunst; 7,00
KOOIJ, CEES VAN DER; Museumboek voor Groningen; B&K, 1982; pbk, foto's, enkele vlekjes, 80 pp; musea; 3,00
KOOIMAN, A.H.; Materialen in het bouwbedrijf ; Educaboek, 1974; geb, iets scheef gelezen, foto's, ills, 302 pp; bouwkunde; 11,00
KORF, DINGEMAN; Tegels; Van Dishoeck, 1960; gecart, gebruikssporen, zw/w ills, 144; tegels; 3,50
KRIJN, DRIES; Bonte pracht vederdracht ~ Geschiedenis van de Revue in Nederland; Walburg Pers, 1980; geb, stofomslag niet gaaf, ills, 160 pp; revue; 7,50
KRIJN, DRIES; Bonte pracht vederdracht ~ Geschiedenis van de Revue in Nederland; Walburg Pers, 1980; geb, zonder stofomslag niet gaaf, ills, 160 pp; revue; 7,00
KRONENBURG, A.; Mode en kunst sedert de Fransche Revolutie; Paris, 1942; geb, schutbl roestig, tien platen, 98 pp; mode; 10,00
KROPHOLLER, A.J.; Bouwkunst als levensuiting; De Spieghel, zj, ca. 1940; ingenaaid, exlibr, ills Veendorp, foto's, wat potl.onderstrep., roestvlekjes, pags losgesneden, 114 pp; bouwkunde; 12,00
KROPHOLLER, A.J.; Bouwkunst in de 20e eeuw; Van Mantgem, 1953; ingenaaid, ills, foto's, een weinig roest op snee, 136 pp; bouwkunde; 12,00
KROPHOLLER, A.J.; Lijn en vorm; De Spieghel, zj, ca. 1940; ingenaaid, ills Veendorp, foto's, pags losgesneden, 84 pp; bouwkunde; 10,00
KRUIZINGA, J.H.; Ornamenten van huis en hof deel I; Van Dishoeck, 1963 ; gecart, zw/w ills, 88 pp; windwijzers, dakpannen, gevels; 7,00
KRUSEMAN, J. VON; Chopins levensroman; Kruseman, zj - oude spelling; geb, rug verkleurd, roestvlekken, afbeeld., 192 pp ; Chopin; 3,50
KUILE, E.H. TER; De dom van Utrecht; Leiter-Nypels, zj (oude spelling); gecart, wat roestig, exl, foto's, grondplan, 70 pp; kerkbouw; 3,00
L., A. VAN; Nederlandse burgerlijke bouwkunst uit vroeger tijd ~ met 65 afbeeldingen; Waelburgh, zj ; geb, band vergeeld, exlibr, foto's, 72 pp; bouwkunst; 6,50
LANDWEHR, JOHN; Symbolen Wijzer ~ Bouwsteentjes uit een mozaοek; Fama Fraternitatis, 1988; gecart, reproducties van gravures, 102 pp; symbolen / vrijmetselarij; 5,00
LANG, M.; Olddeutscher Minnesang; Thorbecke, 1958; geb, ills, 136 pp; muziek; 6,00
LANGE, JAAP DE E.A.; Theorie Geschiedenis en Didactiek van de muziek; Wolters, 1958; geb, foto's, ills, 172 pp; muziek; 3,00
LEFEVRE, P.F.; De Collegiale kerk van Sint-Michiel en Sinte Goedelle te Brussel; Ned.Boekhandel, 1942; gecart, exlibr, + plattegrond, roestvlekkig, foto's, 188 pp; kerkbouw; 10,00
LINDNER, G.; Elseviers fotoboek voor iedereen; A'dam: Elsevier, 1978; pkt; fotografie; 3,00
LOESER, NORBERT; Vivaldi; Gottmer, 1959; pbk, folie achterplat deels los, 180 pp; muziek; 2,50
LUDWIG, EMIL; Geschichte eines Menschen; Zsolnay, 1931; geb, knikken in laatste 50 pp, ills, 744 pp, HOOG POSTTARIEF; cultuur; 7,00
LUTZELER, HEINRICH; Vom Sinn der Bauformen ~ Der Weg der abendlandischen Architektur; Herder, 1957; geb, exlibr, vergeeld, ills, foto's, 356 pp; architektuur; 7,00
MAANDAG, W.; Perspectivisch schetsen van machinedeelen; Mantgem, 1915; ingenaaid in linnen, vlek op omslag, schuingelezen, ills, 110 pp; tekenen; 11,50
MAANDAG, W.; Projectivisch schetsen van machinedeelen; Mantgem, 1915; ingenaaid in linnen, knik in omslag, schuingelezen, ills, 144 pp; tekenen; 12,50
"MACAULAY , DAVID ; H. JANSE (VERT.EN BEWERK.)"; Ondergronds ~ Het verhaal van onzichtbare constructies; Ploegsma, 1977; geb,z.stofomsl, papiervouw titelp +p.5; bouwen / contructies; 6,00
MARIS, MATTHIJS (over): ARONDEUS, W.; Matthijs Maris ~ De tragiek van den droom; Querido, 1945; geb, exlibr, vergeeld, ills, 166 pp; schilderkunst; 4,50
MARX, ADOLPH, BERNHARD; Ludwig van Beethoven ~ Leben und Schaffen; Janke, 1908; 2 dln, geb, ruggen verkleurd, ills, XXVII + 400, VIII + 562 pp; muziek; 45,00
MEERUM TERWOGT, HANNEKE; Vrouwen van Amsterdam ~ fotografen geinterviewd door Hanneke Meerum Terwogt; Foton, 1970; pbk(folioform), omsl.enige hoekknikjes, tekst titelp, verder netjes, foto's, v.d. Elsken, Jaring, Mechanicus, Rone, e.a., ongenummerd; fotografie / schilderkunst; 7,50
MEESSEN, J.H.M.; Wiek en rad ~ Mozaiek van molens in Limburg ~ Wind- and watermills / Wind- und Wassermόhlen / Moulins a vent et a eau au ; DSM, 1984; ringband, 29 x 29 cm, tekst & foto's, kalenderarium, 56 pp, enige schader aan hoekjes en randen, tevens ringbang wat schade, fraaie uitgave; molens, watermolens, Limburg; 7,00
MEIJER, W.; Culturele ommetjes; Oosterbaan & Le Cointre, 1961; geb, pag.knikjes op snee, ills, 224 pp; kunst / kultuur; 3,00
MOLEN, S.J. VAN DER; Langs Frieslands oude boerderijen; Bosch & Keuning, 1974; pkt, foto's, routes, 168 pp; boerderijen; 6,00
MOLENAAR, JOHAN DE; Kleine suite ~ gedichten over muziek; Wereldbibliotheek, 1964; gelijmd, ills Pam Rueter, 28 pp; poezie, muziek; 3,00
MURPHY, RICHARD W. & RED TIME-LIFE; De wereld van Cezanne 1839-1906; Time-Life, 1974; geb, reproducties, naam op titelpag,190 pp; kunst; 9,50
NASH, J.M.; Kubisme, futurisme en constructivisme; Landshoff, 1976; pkt, 62 ills & 64 pp tekst; kunst; 3,50
NIJHOF, A. (RED); Het werk van beroemde fotografen; Lekturama, 1984; geb; fotografie; 2,50
NIJHOF, A. (RED); Mens en kind voor de camera; Lekturama, 1983; geb; fotografie; 2,50
NIJHOF, A. (RED); Succesvol fotograferen; Lekturama, 1983; geb; fotografie; 2,50
NIJHOF, A. (RED); Tips en wenken voor professioneel fotograferen; Lekturama, 1983; geb; fotografie; 2,50
NOOD, MARCO DE; De omslag; Z'bommel: Eur. Bibl., 1998; geb; bouwkunde; 17,50
NUTTGENS, PATRICK (RED.); Vijftig eeuwen bouwkunst ~ van mastaba tot massabouw; ICOB, 1981; "geb+stofomsl, ills+foto;s, prima, 320 pp, HOOG POSTTARIEF"; bouwkunst; 9,00
OFFENBACH, JAQUES; Pariser Leben ~ Buffo - Oper in funf Akten; Bote & Bock, zj; gelijmd, fr. + d. tekst, 230 pp; bladmuziek; 13,50
OLDENBURG ERMKE, FR. VAN; Moussorgsky ~ Herdruk van De laatste herberg; Leiter Nypels, z.j.; ingen.+stofomsl, pags.losgesneden, vergeeld, 196 pp; muziek; 5,00
OXENAAR, R.W.D.; De schilderkunst van onze tijd; De Haan, 1961; pkt, ills, 124 .; kunst; 2,50
OXENAAR, R.W.D. (INL); Catalogus van 272 werken van Vincent van Gogh behorende tot de verzameling van het Rijksmuseum Kroller-Muller; Kroller-Muller, 1983; pbk,ills, 148 pp; schilderkunst / de Ploeg; 5,00
PAAP, WOUTER; Mens en melodie; Spectrum, zj; geb, ills, 100 pp; muziek; 3,00
PETERS, J.M.; Van woord naar beeld ~ vertaling van romans in film; Coutinho, 1980; pbk, foto's, 168 pp; film; 8,50
PEVSNER, NIKOLAUS; An outline of European Architecture; Penguin, 1945; pkt, exlibr, ills, photogr.; bouwkunde; 2,50
PEVSNER, NIKOLAUS; European Architecture; Penguin, 1958; pkt, ills, photogr.; bouwkunde; 3,00
PHILLIPS-PULVERMAN, DIAN; Los Angeles; Artemis, 1994; pbk, klein formaat,naamstempels, knik omslag voor, foto's, 320 pp; architektuur; 3,00
PINCHERLE, MARC; Vivaldi [franstalig]; Bon Plaisir, 1955; pbk, 233 pp; muziek; 2,50
PIRCHAN E.; Het kunstenaars getijdenboek ~ hoe schilders, beeldhouwers en architecten in de afgelopen tweeduizend jaar en over heel de wereld verspreid werkten, leefden en liefhadden; Strengholt, z.j.; halflinn.bnd, sleetse rug en band, wat los van rug, hoeken beschadigd,binnen vergeeld, ills, 264; geschiedenis schilderkunst; 5,00
PLANTENGA, J.H.; Vijftig eeuwen bouw-, beeldhouw- en schilderkunst; Thieme, 1959; geb, zw-w ills, 164 pp, matig ex dus niet duur; kunst; 4,00
POORTENAAR, JAN; Rembrandt ~ Zijn kunst en zijn leven; Wereldbibliotheek, 1956; geb, ills, 120 pp; kunst; 10,00
PRAAG, M.M. VAN; Nederland bouwt; Samson, 1966; pbk, zw-w foto's, 186 pp; naoorlogse bouwkunst, o.a. NS stations; 5,00
PRIDAUX, TOM & RED TIME-LIFE; De wereld van Delacroix 1798-1863; Time-Life, 1975; geb, reproducties, naam op titelpag,190 pp; kunst; 9,50
PRODAN, MARIO; An introduction to Chinese art; Spring, 1967; hardc, ills, 220 p; kunst; 12,50
PUBLIKATIEBAND 6; Stichting Alde Fryske Tsjerken; ZP, 1991-1995; tschr in ringband; Friesland kerkbouw; 15,00
READ, HERBERT; Kunst zien en begrijpen; Spectrum, 1961; pkt, exlibr.,omsl.met knik en sleets, redelijk; schilderkunst; 2,00
REVIER, CHR. J. (RED); Fotografie en de natuur; Lekturama, 1983; geb; fotografie; 2,50
ROBERTS, KEITH; Breughel; Icob, 1976; geb, 48 ills & 16 pp tekst; kunst; 4,50
SALADINO, M.; Verdi, Giuseppe ~ Requiem (muziek+tekst); Ricordi, zj (vooroorlogs); gecart, vergeeld, 1 afb, 216 pp, voorz. aantek.in potl.; muziek; 6,50
SCAVIZZI, GIUSEPPE; Maiolica, Delft and Faience ; Hamlyn, 1970; pbk, ills, 158 pp; kunst; 6,00
SCHEFFLER, KARL; De geest der Gotiek; Wereldbibliotheek, zj (oude spelling); geb, exl, 150 pp & 12 foto's; kunst; 5,00
SCHILD, ERICH; Zwischen Glaspalst un Pais des Illusions ~ Form und Konstruktion im 19.Jahrhundert; Ullstein, 1967; pbk, roestvlekjes, iils, foto's, ; architektuur; 5,00
SCHNEIDEREIT, OTTO; Jacques Offenbach; Bibl.Inst., 1966; geb, ills, duitse tekst, roestvelkjes op snee, 88 pp; muziek; 2,00
SCHOLTENS, MARLIES; Gay Paree in affiches; In den Toren, 1980; geb+stofomsl. Klein form. 52 pp; posters eeuwwisseling Parijs.; 2,50
SCHREINER, G.; Bezield bouwen; AP, 1939; gecart, foto's, (roest-)vlekken; bouwkunde; 3,00
SCHRIJVEN; Schrijven met strepen, lezen met licht; Zp: bNO, 1993; ingenaaid; kunst; 3,50
SCHUMACHER, FRITZ; Stromungen in deutscher Baukunft; Seemann, 1935; geb, exlibr, rostflekkig, 192 s.+ 247 bilder; architektuur; 10,00
SEIFERT, T.; Heilige in Kunst und Legende; Schuler, oJ; geb, scheurtje in stofomslag, kleurenfoto's, 270 pp; religieuze kunst; 12,00
SEYN, EUG. M.H. DE; Dessinateurs, Graveurs et Peintres des anciens Pays-Bas ~ Ιcoles Flamande et Hollandaise; Brepols, s.a.; geb, ills, 302 pp, band wat vochtschade, enkele ezelsoortjes, daarom minder duur; kunst; 10,00
SHERCLIFF, JOSE; Jane Avril ~ van de Moulin Rouge; Bruna, 1960; pkt; kunstwereld Parijs; 2,25
SITWELL (OVER): ELIZABETH SALTER; Edith Sitwell; Oresko, 1979; hardc,ills, 102 pp; art; 10,00
SMITS VAN WAESBERGHE, J. VAN; School en muziek in de middeleeuwen; Holland, 1949; geb, naam franse pag, ills, 174 pp; muziek; 17,50
SOETEKOUW, J.; Triangel ~ franse / duitse en engelse liederen; Bosch, 1952; geb+stofomsl, tekst+muz, 62 pp; muziek / liederen; 3,50
SOLLOD, CELESTE (ED); Doors [ deuren ]; Friedman Fairfax,1998; hardc, cover sl dented, dj repaired, beautifull colour photographs, 72 pp; architecture; 8,00
SPIER, JO; Tekeningen van Jo Spier; Atlas, zj; geb, s.o., lichte waterschade aan kopsnee en roestvlekkig, ongepag.; tekeningen; 4,50
STEENSMA, REGN.; Langs de oude drentse kerken; B&K, 1977; pkt, knik in rug, foto's, routes, 160 pp; kerkbouw; 6,00
STEENSMA, REGN.; Langs de oude friese kerken; B&K, zj (2e dr); pkt, vergeeld op snee, foto's, routes, 160 pp; kerkbouw; 6,00
STEENSMA, REGN.; Langs de oude groninger kerken; B&K, zj (2e dr); pkt, vergeeld op snee, foto's, routes, 160 pp; kerkbouw; 6,00
STEENSMA, REGN.; Verbeeld vertrouwen ~ De mens tussen kruishout en doodskop; B&K, 1975; geb, stofomslag beschadigd, vele foto's, 174 pp; kerkbouw; 9,00
STELLA, FRANK; Frank Stella, 2/10-22/11/1970 catalogus nr. 7 ; Stedelijk museum, 1972; pbk (folioform.) foto's, ills. 78 pp; catalogus expositie Amsterdam; 4,50
STELLINGWERFF, J.; Werkelijk / grondmotief bij Vincent Willem Van Gogh; Swets & Zeitlinger, 1959; pbk, omslag verkleurd, gebruikssporen, ills, 206 pp; van Gogh; 7,00
STIERLIN, HENRI; Arabische kunstschatten; Icob, 1981; geb folio, 168 kl foto's, 96 pp; kunst; 10,00
STODDERT, K. (ED); Treasures of Tutankhamun; Ballantine, 1976; folio pbk, sticker on cover, ills, 176 pp; kunst, Egypte; 5,00
STONE, IRVING; Het leven van Vincent van Gogh; Bruna, 1973; geb + stofomsl, 438 pp. HOOG VERZENDTARIEF; biografie schilder; 7,00
STRIKER, JOOP; De krijtkring; Triona Pers, 1993; 9 tekeningen, handgedrukt en -gebonden, litho (op krantenpapier), 24 pp; kunst; 2,50
STRONG, DONALD; De klassieke wereld ~ plastiek, schilderkunst, sierraden, architecteur, mozaieken, munten; Gaade, 1975; geb, naam titelpag, 200 ills, 128 kleur, 176 pp; klassieken kunst; 10,00
STRUYK, H.J., K.H.C.W. VAN DER VEEN; Bruggen ~ Weg- en waterbouwkunde dl iv; Kosmos, 1942 (2e dr); geb, gebruikssporen op schutbladen, potloodaantekeningen, veel foto's en constructietekeningen, 348 pp; bouwkunde; 10,00
STUBBE, A.; Het zien en genieten van schilderkunst; Antwerpen: Standaard, 1946; geb, foto's; kunst; 4,00
SWANENBURG, B.D. (SAMENSTELLER); Algemene kunstencyclopaedie ~ beknopte samenvatting der beeldende kunsten; de Haan, 1940; geb, scheef gelezen, rug verkleurd, foto's ,554 pp, HOOG POSTTARIEF; beeldende kunst; 12,00
SWILLENS, P.T.A.; Encyclopedie van de schilderkunst en aanverwante kunsten; Spectrum, 1981; pkt, ills, foto's, 126pp; schilderkunst; 3,00
SWILLENS, P.T.A.; Prentkunst in de Nederlanden tot 1800; Spectrum, zj; pkt, ills, 124 pp; kunst; 3,50
TESKE, J.; Islamitische kunstnijverheid; Antiek, 1991; ingenaaid; kunst; 3,50
TETSUMI KUDO; tetsumi kudo, expositie 25 februari t/m 9 april 1972, catalogus nr. 522; Stedelijk museum, 1971; pbk (folioform.) foto's, ills.32 pp; catalogus expositie Amsterdam; 4,50
THOMAS, BOB; The One and Only Bing Crosby; Joseph, 1978; geb,foto's; biogr muziek; 5,00
TIMMERS, J.J.M. (INL.); Historische huistekens in het oude Maastricht; DSM, 1975; ringband, 29 x 29 cm, tekst & foto's, kalenderarium, 56 pp, fraaie uitgave; huis- geveltekens; 5,00
TOOM, TEUS DEN; De orgelmakers Witte ~ Een bijdrage tot de geschiedschrijving van de orgelbouw in Nederland in de tweede helft van de negentiende eeuw; Groen en Zoon, 1997; 2 dln gebonden, stofomslagen goed, zw-w en kleurenfoto's, 1540 pp, goed; handelseditie dissertatie, Zusammenfassung in deutscher Sprache, orgel; 60,00
TREKKER (VERZAMELD DOOR) en J.B. KOK GUITAARBEG.; Voortrekkers ~ 32 pittige afriakaansche liedjes met piano- en guitaarbegeleiding; de Bussy, 1939; ingen.sleets omsl. Vergeeld, gebruikssporen, 58 pp ; kampliedjes ; 7,00
UITERT, EVERT VAN, LOUIS VAN TILBORGH E.A.; Vincent van Gogh; Mondadori, 1990; 2 pbks, ills + foto's,292 pp (schilderijen), 336 pp (tekeningen), HOOG POSTTARIEF; schilderkunst ; 35,00
VERGO, PETER; Vienna 1900 ~ Vienna, Scotland and the European Avant-Garde [ Sezession ]; National Museum of Antiquities of Scotland, 1983; pbk, ills (colour & bl/wh), 80 pp, good; Sezession; 8,00
VERHEUL, GE; Kerkepad; NCRV, 1981; pbk, foto's, 96 pp; kerkbouw; 3,00
VETH, CORNELIS; Een eeuw Nederlandsche caricatuur; Querido, 1941; geb, schutbladen weggesneden, 125 ills, 170 pp ; caricaturen; 12,50
VIOTTTA, HENRI; Handboek der Muziekgeschiedenis; Tj Willink, 1916; geb, 2 dln (1 van beide verkleurd), ills, viii + 424 pp & viii + 462 pp; muziek; 25,00
VOCHT, MAURICE DE ; Plastiek in de Architectuur; Pro Arte, 1944; gecart, vergeeld,wat los in band, 29 ills, 104 pp ; architektuur; 3,50
VOOGEL, E.; 200 dokatips zwart/wit; Elsevier, 1982; pkt, ills; fotografie; 2,00
VRIEND, J. J.; De bouwkunst van ons land; Scheltema, 1942; geb, exlibr, foto's, tek, 102 pp; bouwkunde; 20,00
VRIEND, J. J.; Repetitorium voor de geschiedenis der Bouwkunst (bewerkt door J.de Vos); Delta, 1989; pbk, naamstempel fr.p, plastic achteromsl beetje los, foto's,170 p.; architektuur; 7,00
VRIES, HENDRIK DE / HOFSTEDE, P. TER ; Hendrik de Vries ~ Dichter, schilder, tekenaar; Groninger Museum / Universiteitsbibliotheek, 1986; pbk folio, tekeningen, omslag minder mooi, binnenwerk prima, 80 pp; tekeningen; 12,00
WAETZOLDT, W.; Gij en de Kunst ~ inleiding tot de kunst voor iedereen; Scheltema, 1950; geb, exlibr, roestvl.op snee, ills, 368 pp, HOOG POSTTARIEF; kunstoverzicht; 5,00
WALLACE, ROBERT & RED TIME-LIFE; De wereld van Leonardo Da Vinci 1452-1519; Time-Life, 1973; geb, reproducties, naam op titelpag,190 pp; kunst; 9,50
WALLACE, ROBERT & RED TIME-LIFE; De wereld van Van Gogh 1853-1890 ; Time-Life, 1989; geb, kras op achterplat, reproducties, naam op titelpag,190 pp; kunst; 9,50
WARD, SUSAN; A Catalogue of American Antiques; Apple, 1990; hardc folio, dj, many ills of furniture, clocks, Tiffany glass etc, 176 pp ; kunst; 10,00
WEISSMAN, A.W.; De gebakken steen; Ipenbuur & van Seldam, 1906; geb, rug iets sleets, geen s.o., ex libris, ilss, kleurplaat, roestvlekjes, foto's, 262 pp; bouwkunde; 35,00
WENHAM, EDWARD; Old Furniture for Modern Rooms from the Restoration to the Regency; Spring, 1964 [orig 1939]; hardc, no dj, bl/wh drawings & photographs, sl browned, 198 pp; meubels; 7,50
WENTINCK, CHARLES; Henri de Toulouse-Lautrec [Engelstalig]; Philips, zj; geniet, ruim folio formaat, ongepag, 12 reproducties, maximaal ptt-tarief; kunst; 4,00
WENTINCK, CHARLES; Paul Cezanne; Philips, zj; geniet, ruim folio formaat, ongepag, 12 reproducties (paar scheef ingeplakt), maximaal ptt-tarief; kunst; 4,00
WERTENBAKER, LAEL & RED TIME-LIFE; De wereld van Picasso 1881-1973; Time-Life, 1976; geb, reproducties, naam op titelpag,190 pp; kunst; 9,50
WESTWOOD, B. EN N., F. ARIBA; The modern shop; Architectural Pr, 1952; bnd, exlibr, cover faded, edges littele damage, restspots inside, photogr's, 184 p; architecture; 7,50
WHITE, CHRISTOPHER; Durer ~ the artist and his drawings; Phaidon 1971; hardcover+dustjacket, p.69 damaged during printing, rest in good condition, many photographs, some in color, 232 pp; schilderkunst / Albrecht Durer; 15,00
WILSON, M.; La National Gallery; Letts, 1977; pbk, ills, 128 p; catalogus; 6,50
WINDISCH, HANS; Die neue Foto-Schule; Harzburg, Heering, 1940; geb, ills; fotografie; 6,00
WINZER, FRITZ; Kulturgeschichte Europas; Westermann, oJ; geb, ills, 752 pp; cultuur; 15,00
WODZINSKI; De drie romans in Chopins leven; Kruseman, zj; geb, schutblad verwijderd, roestig, ills, 222 pp; muziek; 4,00
WOLSEY, BOY EN JAN WALDORP; Zangzaad voor kampeerders een bundel liedjes ~ eerste deel; Hollandia, z.j. 9e verb.druk; gelijmd, rug gerepareerd, sleets en gebruikssporen, ills, 168 pp; kampliedjes ; 5,00
WORRINGER, W.; Vormproblemen der Gothiek; Ned.Boekh, 1930; ingenaaid, slap omsl, knik voorzijde, pgs, losgesneden, roestvlekkig, foto's, ills, 184 pp; gothiek / architektuur0; 6,50
ZANDSTRA, EVERT; Shell Toergids langs Oude Dorpskerken; Shell, 1967; pkt, ills, foto's, 126pp; kerkbouw; 3,00
Zoektips
In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt een boek bestellen via onze
contactpagina.
U kunt
hier
klikken om in onze databank te kijken en te bestellen met een winkelmandje. Voer ιιn woord in: of de achternaam van de auteur of een woord uit de titel.
Het komt voor dat een boek niet in de calogus staat maar wel in de databank (of omgekeerd). Dan kunt u
het beste even een
bericht sturen.
Deze pagina is geactualiseerd op 4 januari 2010.
|