Natuur ~ Flora ~ Tuin ~ Fauna
information and 
orders vragen & bestellingen      zoeken in onze catalogi      zoektips      Zolderman home

Bloem

ACHTERBERG, WOUTER &A.; Natuur: uitbuiting of respect?; Kok, 1989; pbk, stickertje op rug, 202 pp; milieu; € 4,50

ALINGS, WIM (RED.); Ons Nationale Park de Hoge Veluwe; Nationaal Park, 1975; geb, binnen en buitenzijde iets vergeeld, ills,foto's,128 pp; natuur + kunst; € 5,00

ARTHUR, WALLACE; Theories of life; Penguin, 1987; pbk; biologie; € 4,00

ASHWORTH, L.S.; Hondenlexicon; Spectrum, 1977; pbk, kleurenills, 126 pp; huisdieren; € 3,25

BAKER, ROBERT H.; Astronomy ~ A Textbook for University and College Student; v. Nostrand, 1954; hardc, cover worn, 528 pp; astronomie; € 12,50

BALK, J.; Shell-journaal van Nederlandse dierentuinen; Shell, 1982; pkt, ills; fauna; € 1,50

BALK, J.; Shell-journaal van Nederlandse dierentuinen; Shell, 1982; pkt, ills; fauna; € 1,50

BALK, J.; Shell-journaal van Nederlandse dierentuinen; Shell, 1982; pkt, ills; fauna; € 1,50

BALK, JAAP; Shell-journaal van Nederlandse parken en plantsoenen; Shell, 1984; pkt, ills, 128 pp; natuur; € 2,50

BALK, JAAP; Shell-journaal van Nederlandse parken en plantsoenen; Shell, 1984; pkt, ills, 128 pp; natuur; € 2,50

BARENDRECHT-HOEN, M; Leven in mijn tuin; Ploegsma, 1974; pbk, 160 pp; flora; € 3,50

BARISKA,MICHAEL E.A.; Bossen voor de Mensen; Elsevier, 1984; geb, zonder stofomsl, foto's, 222 pp, goed; bos / milieu; € 12,50

BAUER, KURT E.A.; Vogelparadijzen der wereld; Z&K, 1968; geb, stofomslag gerepareerd, foto's, 218 pp; vogels; € 5,00

BAUER, KURT E.A.; Vogelparadijzen der wereld; Z&K, 1968; geb, stofomslag gerepareerd, foto's, 218 pp; vogels; € 5,00

BERGGREN, SIGVARD; Simba ~ het paradijs is overal; M'hoff, 1962; geb, stofomslag goed, ills, 186 pp; fauna; € 4,00

BERRISFORD, JUDITH; Backyards & Tiny Gardens; Faber, 1976; pbk, ills, 160 pp; tuin; € 4,00

BESSELINK, CAS; The Netherlands and the World Ecology; Neth Cie IUCN, 1988; pbk, ills, 116 pp; ecologie; € 2,00

BIEZEN, P. VAN; Biologie 1a & 1b; Versluys, zj (10e/9e druk); ingenaaid, ills, 160 & 364 pp; lesmethode; € 3,00

BLEEKER, W. E.A.; De meteorologische grondslagen van het zweefvliegen; Leiden, 1948; geb z. stofomsl, foto's, gebruikssporen, 132 pp; weer; € 4,00

BLUCHEL, KURT; De ondergang der dieren ~ Een alarmerend rapport; Haan, 1976; geb, foto's, 214 pp; fauna; € 4,00

BREMER, J.T. (BEWERKER); De aarde vanuit de ruimte ~ ecologie, milieubeheer, weersvoorspelling, voedselvoorziening, nieuwe energiebronnen, veranderd toekomstbeeld; Unieboek, 1975; pbk (folio formaat); aardrijkskunde; € 5,00

BRONKHORST, G.P.; Het bloemenboek; Riviere, zj (ca 1955); gecart, ills, 108 pp; bloemen; € 5,00

BROUWER, E. E.A.; Strategieen voor ecologische normstelling; SDU, 1990; pbk, 2 vlekjes op omslag, 160 pp; ecologie; € 2,50

BRULE, E. VAN DEN (Ed.); Ideeenboek voor kleine tuinen; Elsevier, 1978; geb, ills, foto's, 184; tuinieren; € 6,00

BRUUN, BERTEL; Birds of North America; Hamlyn, 1973; geb, foto's; fauna; € 3,50

BURN, BARBARA; A guide to riding ~ showing and enjoying other peoples horses; David & Ch., 1980; bnd, ills, 220 p; paarden; € 3,50

BURNFORD, SHEILA; The incredible journey; Coronet, 1973; pktbk; animal story; € 1,75

BURTON, D. SC., MAURICE; Burton, D. Sc., Maurice; Watford, zj; hardcov, name fr.p, photogr, ills, cover slight damaged, 80 p; vogels; € 6,00

BURTON, M.; De wonderen van het dierenrijk; panther, 1956; pkt (7 dln), ills; fauna; € 7,00

BUTTERFIELD, ALFRED; The Coral Reef; Hamlyn, 1964; small oblong book, hardc, photogrs Jerry Greenberg, 46 pp; fauna; € 3,50

CACUTT, LEN; Mineralen en gesteenten ~ Van graniet tot edelsteen; Rebo, 1992; geb, kleuren ills, 108 pp; geologie; € 7,50

CALDER, NIGEL; De weermachinerie en de dreiging van het ijs; Sesam, 1974; geb, stofomslag ++, ills, 144 pp; meteorologie; € 4,50

CAMPHUYSEN, CEES; Zee- en kustvogels langs de Nederlandse kust 1974-79; Limosa, 1983; gelijmd, ills; fauna; € 3,00

CHRISTIAN, GARTH; The country life Countryman's pocket book ~ Over 500 drawings by C.Dampier Freeman; Country life ltd, 1967; hardcover+dustj, some pencildrawings and notations added p.133,232,234,236, many bl+wh ills, smaal damage near spine, reasenable cond., 304 pp; nature / trees / insects / flowers /birds; € 3,00

COENDERS, Y.A.A.; Praktische kruidengids; Spectrum, 1982; pkt, foto's + ills; kruiden; € 4,50

COTT, HUGH B.; Kijk op dieren ~ een natuuronderzoeker in Afrika; Wereldvenster, 1977; geb, ills, foto's, 224 pp, HOOG POSTTARIEF; dieren Afrika; € 9,00

DARROW, K.K.; Van barnsteen naar kernchemie ~ Moderne natuurkunde voor iedereen; Nelissen, 1947; geb, hoeken band licht besch, ills, 262 pp; physica; € 6,00

DEKKER, MAURITS; Poespoes ~ een klein boek voor grote kattenvrienden (zw.b. 177); Bruna, 1958; pkt, folie omsl.laat wat los op rug, foto's; katten; € 3,00

DEMPSEY, M.; De ontwikkeling der aarde; Nat. Uitg., 1966; geb, ills, enkele gebruikssporen; geologie; € 3,00

DESMET, JAN; Courante paddestoelen, varens en mossen; CERA / Lannoo, 1991; pbk, kleurenfoto's, Vlaams maar ook geschikt voor NL, 108 pp; sporen; € 5,00

DOMMERING, CORRY; Het grote vogelavontuur; Het Goede Boek, 1968; geb. 200 pp; vogels; € 4,00

DOSSENBACH, H.D.; Een nachtegaal zingt in de verte; Gaade, 1971; pkt, ills, 96 pp; vogels; € 3,00

DOSSENBACH, H.D.; Een nachtegaal zingt in de verte; Gaade, 1971; pkt, omslag met kreukels, ills, 96 pp; vogels; € 2,00

DUURSMA G.D.; Onze vetplanten voor kamer, kas en tuin ~ practisch handboek voor amateur-kweekers; Kosmos, 1930; geb, omslag wat gekromd, naam fr.p, ills, foto's, 150 pp; vetplanten; € 6,00

EDGSON, F.A.; Zo ziek als een hond ~ Eerste hulp en verpleging; Holland, 1979; geb, exl op schutbl, 152 pp; huisdieren; € 4,00

EMMEL, THOMAS C.; Spectrum vlinderboek; Spectrum, 1976; geb + stofomsl (met gerepareerde scheur achterz), conditie verder zeer goed, foto's E.S. Ross, 260 pp, groot formaat, HOOG POSTTARIEF; fauna / vlinders standaardwerk; € 15,00

ENEHJELM, CURT AF; Papegaaien in kleur; Thieme, zj; pbk, ills, 96 pp; vogels; € 3,00

FANDEX; Honden; Konemann, zj; waaier met 32 hondenfoto's; huisdieren; € 4,00

FRASER, ALLAN; The Bull; Osprey, 1972; hardc, ills, 208 pp; stieren; € 12,50

GALLAI, BENJAMIN; Massa'i al erets hagGemallim ~ My Voyage to the Land of Camels; Tel Aviv, 1963; hardc, dj good, box, bl/wh ills, text in Hebrew (vocalised), 92 pp; kamelen, Hebrew, Hebreeuws; € 7,50

GARTHOFF, BERT; Natuur zien - inzien - ontzien; Ploegsma, 1980; geb, omslag verkleurd, foto's Jan vd Kam, tekeningen Bert Bouman & Bab Siljee, 176 pp; natuur; € 4,00

GOHL, C.; Pferde und Ponys; Kosmos, O.J.; ingenaaid, foto's; paarden; € 2,50

GROEN, M.; Naar een duurzaam Nederland; SDU, 1988; pbk, foto's, 104 pp; milieu; € 2,50

GRZIMEK, BERNHARD; Over zeevogels; Spectrum, 1975; pkt, foto's; vogels; € 2,00

GRZIMEK, BERNHARD; Over marters en beren; Spectrum, 1975; pkt, foto's; beren; € 2,00

GRZIMEK, BERNHARD; Geen plaats voor wilde dieren; Toren, zj; geb, deukje in achterplat, foto's, 240 pp; fauna; € 4,00

HAARDT, M EN H. RITTER; Te paard erop uit ~ ruiterregels voor het buitenrijden; Riviere, zj ; geb, naam schutblad, foto's, 108 pp; paardrijden; € 4,50

HAGE, J.; Shell-journaal van Nederlandse bomen; Shell, 1980; pkt, ills; bomen; € 3,00

HAGE, JAAP; Kamerplanten van toen voor mensen van nu; Elsevier, 1978; geb, band iets verkl, ills, 112 pp; kamerplanten; € 4,50

HAZELHOFF, FRED, F.; Dierenrijk Nederland; Deltos, 1973; geb, foto's, omslag vergeeld, 128 pp; fauna; € 5,00

IRVING, ROBERT; Hurricanes and twisters; Knopf, 1955; geb, ills, enkele gebruikssporen; weer; € 3,50

JANKOWSKA, A. EN T. JANKOWSKI; Bloemen voor de lens; Narodowa, zj; geb, gebruikssporen, foto's, 150 pp; planten/ fotografie; € 8,00

KAM, JAN VAN DE; Shell-journaal van het waterlandschap; Shell, 1978; pkt, ills; natuur; € 2,00

KAM, JAN VAN DE; Shell-journaal van het waterlandschap; Shell, 1978; pkt, ills; natuur; € 2,00

KIMBLE, GEORGE; The Weather; Penguin, 1951; pkt, verweerd; weer; € 1,50

KLEVER, U.; Thieme's hondenbeok, rassen, fokken + verzorgingAquarium en terrariumboek; Thieme, zj (1954); geb,vlekje p.266, foto's, ills, 272 pp; honden; € 4,00

KOCH-ISENBURG, L. (VOORWOORD R.TOLMAN); Planten Brehm ~ zwerftocht door het plantenrijk; Scheltens, zj; geb, stofomslag beschadigd, ills, foto's, roestvlekjes op snee, ; planten; € 6,50

KONEMANN, EWALD; Kleine biologische tuinencyclopedie; Baarn, 1976; pbk, gebruikssporen, ills, 124 pp; biologisch tuinieren; € 4,50

KOOPOWITZ, H EN H. KAYE; Bedreigde plantenwereld; WNF, 1984; geb, ills, foto's, 272 pp224 pp, ; bedreigde flora; € 9,00

KROMDIJK, G.; Vetplanten en cactussen; LSM, zj; geb, stofomslag niet gaaf, ills; vetplanten / cacturrsen; € 4,50

KRUIS, C.A.; De africhting van de rashond; Kosmos, 1961; ingenaaid, ills, 60 pp; huisdieren; € 1,75

LAMBOURNE, JOHN; Het verloren rijk; Spectrum, 1975; pkt, ezelsoortje; fauna; € 2,00

LAUNAY, L. DE; Geologie de la France; Colin, 1921; papieren band, ills, kaarten missen helaas, 502 pp; geologie; € 3,00

LEEMANS, TOON; Schikken in de Lente (de Bloemenschool); Areopagus, 1985 ; gelijmd, gebruikssporen, ills, foto's, 96 pp ; bloemschikken; € 4,00

LEESE, OLIVER; Alles over cactussen en vetplanten; Helmond, 1973; geb, naam schutblad, zw.w. foto's, ook in kleur , 144 pp ; cactussen / vetplanten; € 3,50

LEUSTHER, ALFRED; The wonderful world of nature ~ reptiles; Watford, zj; hardcov, name fr.p, photogr, ills, some pages folde edge, 96 p; reptielen; € 6,00

LEWONTIN, R. C.; Menselijke verscheidenheid ~spel van erfelijkheid, milieu en toeval; Natuur en techniek, 1985; geb, foto's, 178 p; genetica; € 6,50

LΦBSACK, THEO; Het gemanipuleerde leven ~ Nieuwe mogelijkheden van de medische techniek; La Riviθre & Voorhoeve, 1986; pbk, signatuur op rug, 156 pp; genetica; € 4,50

LODWIJK, TOM; Het boek van de tulp; Sijthoff, 1978 ; geb, band en rug wat deukjes rand, ills, foto's, 128 pp; bloemen / tulp; € 8,50

LONDON, JACK; Omnibus [ Pit-tah, de grijze wolf ~ De roep van de wildernis ~ De zoon van de wolf ]; Veen, 1978; geb, 400 pp, HOOG POSTTARIEF; wolven; € 7,00

MANS, INGE; Kamerplanten en hun verzorging; Helmond, 1974; gelijmd, naam op titelpag; kamplanten; € 2,50

MARA, W.P.; Amfibieen ~ Zien en kennen; Ars Scribendi, 1996; gelijmd, oortje omsl.achterz, foto's, 64 pp; amfibieen; € 6,00

MATTHEWS, LEONARD HARRISON (Ed); The whale; George Allen & Unwin, 1968; hardc, no d.j., cover & spine faded, ills. In colour & bl/wh, 288 pp; walvis, walvisvaart; € 17,50

MEERDERE AUTEURS; Ned.Ver.Bescherming vogels jaarverslagen '52-'54; Secretariaat Vereniging; ills., omslag niet gaaf; vogels; € 2,50

METZ, RUDOLF; Edele stenen ~ met 148 kleurenfoto's van mineralen en kristallen ; Zomer, 1974; geb + stofomsl (sleets en met roestvlekjes scheurtje gerepareerd), binnen netjes, foto's, 256 pp; geologie / edelstenen; € 6,50

MIERHOF, ANNETTE; Droogbloemen: kweken, drogen, verwerken; Gottmer, 1980; geb folio, kleine reparatie aan stofomslag, aquarellen Marijke den Boer-Vlamings, 96 pp; flora; € 4,50

MULLER-IDZERDA, A.C., EN E. DE LESTRIEUX; Groener wonen ~ Een complete gids voor de thuistuinier; Spectrum, 1981; pbk, foto's, ills, 144 pp ; kamperplanten; € 6,00

NIJS, TON DE + JANS VOSKENS; Mens kontra milieu; St.KSD, 1970; pbk, naam fr.pag, vlekjes op snee, 198 pp; milieu; € 2,00

OUDSHOORN, WIM; De mooiste bol- en knolgewassen; Kosmos, 1994; pbk, oortje voorplat, kleine indruk achterplat en ondersnee, p.73 ezelsoor, veel foto's + tekeningen, 112 pp; ; € 6,50

PALLESKE, W.; Sierduiven; Veen, z.j.; gecart, naam binnenz.omsl, 92 zww.foto's, 8 kl.foto's, 176 pp, netjes; duiven; € 6,50

PAULUSMA, PIET EN ROELY BOER; Bar en Boos ~ Groningen en het weer; Noordboek, 2000; pbk, oortjes omslag en binnen, foto's, 144 pp; weer; € 8,00

PERRY, RICHARD; Bears; Barker, 1970; geb, stofomslag slecht, enkele vlekjes op schutbladen, 96 pp; beren; € 4,00

PERSSON, CLAUDIA; Het hondenboek; Holland, 1972; geb, vlekjes op snee, naam fr.pag, foto's, ills, 276 pp; honden; € 4,50

PERSSON, OLLE EN G. DEN HOED; Bekende Paddestoelen in Europa; Moussault, 1976; gecart, l. knik voorplat, naam achterschutbl, foto's+ills, 128 pp; paddestoelen; € 6,50

PETERSON, DALE; Duimen aan zijn voeten ~ Een reis door Afrika op zoek naar de wilde Chimpansee; Areopagus, 1995 ; pbk, knikje achteromsl, 284 pp; wilde chimpansees; € 5,00

PEUCKERT, W.E.; Nicolaas Copernicus, die de aarde liet draaien; Strengholt, zj; geb, 230 pp; sterrenkunde; € 6,00

PIETERSE, JOHAN; Mijn hond ~ Een boek voor allen, die van honden houden en voor hen die een hond willen aanschaffen; Meulenhoff, 1941; geb, scheurtje titelp, roestvlekjes, foto's, 256 pp; honden; € 3,50

POND, GRACE; Cats; Warne, 1973; geb, foto's, 160 pp; huisdieren; € 3,50

POTRYKUS, WINFRIED; Vogels ~ Het herkennen en waarnemen; Helmond, 1972; geb, roestvlekkig, voorn.op snee, wat roestvlekjes, ills, 120 pp; vogels; € 5,00

RAALTE, D. VAN; Planten verzorgen in huis en tuin; Teleac, 1982/3; geb, ills, 376 pp; flora; € 6,50

RAALTE, D. VAN; Handboek over bijzonder bloemen en planten; Gooise, 1972; geb, rug licht besch, foto's, 226 pp; flora; € 4,50

RAALTE, D. VAN, ANKIE POSTEL; Lelies in de tuin; Terra, 1975; pbk, knikje + ronding rechtsboven, foto's, ills, 88 pp; flora; € 3,50

RENSENBRINK, HAN; In het land der beren; GP, 1964; gecart, foto's, vlekje op snee, 96 pp; beren; € 3,50

RENSENBRINK, HAN; Groot wild in Afrika; GP, 1972; geb, naam op schutbl, ills, 96 pp; fauna; € 2,50

RIDPATH, IAN; Sterrengids van maand tot maand; Elmar, 1988; gecart, sterrenkaarten, vlek op 1 blz, 64 pp; sterrenkunde; € 5,00

RONNER, D.J.; Alle weer is Gods weer; Groningen: zn, 1974; pkt; sociologie, weer; € 5,00

RUTGERS, A.; Grasparkieten als huisgenoten; Littera Scripta, 1959; geb, ills, naam fr.p, rug gerepareerd, 124 pp; vogels; € 3,00

SADLER, A.L.; Ikebana of Het kunstig bloemenschikken; In den Toren, zj (oude splell.); geb, vergeeld, beschad. rug, roestvlekjesfoto's, tek, 112 pp ; ikebana / bloemscikken; € 4,50

SANDSMARK, JOANNA; Levenslessen van je kat; BZZToh, 2005; geb+stofomsl, foto's, 96 pp, als nieuw; katten ; € 5,00

SCHAAFSMA, C.; Jan Pelleboer ~ weerman en dorpsmens; Bedum: Profiel, 1995; gebroch, ills, foto's, zeer netjes, 190 pp; weer / biografie; € 4,50

SCHELLEKENS, H.; Bouwstenen van de erfelijkheid ~ Toepassing van recombinant dna technologie in de geneeskunde; Meulenhoff, 1985; pbk 4to, signatuur op rug, ills, 120 pp; genetica; € 5,00

SCHENK, GUSTAV; De aarde was woest en ledig ~ Over de oorsprong en de ontwikkeling van het leven ; Sijthoff, 1960; geb, ills, tijdtafel, 288 pp; paleobiologie; € 7,50

SCHMITZ, S; Aquariumvissen in kleuren; Thieme, 1977; pbk, 144 pp, ills; vissen; € 2,50

SCHONFELDER, BRUNO; Wat bloeit op tafel en voor het raam?; Thieme, 1957; geb, ills, 94 pp; kamerplanten; € 3,00

SCHUA, LEOPLOLD; Lebensraum Wasser; Kosmos, 1970; pkt, ills; waterfauna; € 2,50

SLACK, ADRIAN; Vleesetende planten; Spectrum. 1981; pbk 4to, foto's Jane Gate, 208 pp; flora; € 12,50

SLUITERS, J.E. ; Prisma vogelgids ~ Het herkennen van vogels in het vrije veld; Spectrum, 1981; pkt, 335 afb, 800 beschrijvingen, netjes; vogels; € 3,50

SMIT SIBINGA, G.L.; De geschiedenis van het leven op aarde; Schelhol, 1948; geb, ills, 422 pp; geologie; € 12,50

SODERBERG, P.M.; Katten en hun verzorging; Keesing NV, zj; gecart, foto's, pigmentvlekje op snee, 218 pp; katten; € 3,00

STANEK, V.J.; The pictorial encyclopedia of insects; Hamlyn, 1972; hardc, photogr, dustj. worn, 544 pp,HOOG POSTTARIEF; insekten; € 10,00

STANEK, V.J.; Introducing the bear and his relation; Spring, zj; hardc, sl stained, ills, 78 pp; beren; € 3,00

STANEK, V.J.; Introducing non-poisonous snakes; Golden pleasure, 1962; geb, name fr.p, cover damage, fades colour, photogr, 80 pp; reptielen; € 4,50

STEIN, WALTER; Das kleine Sternenbuch; Klasing, 1975; Taschenbuch, Ills, 192 pp; astronomie; € 4,50

STELTMAN, PIET & JAN VAN DE KAM; Groene ambachten ~ ontmoetingen met buitenmensen; Verbeek boekprod, 1980; pbk (folioformaat), vele fraaie foto's, ills, 176 pp; buiten werken / natuur; € 7,50

STEVENSON-HAMILTON, J.; South African Eden; Panther, 1956; pktbk, few nicks, ills, 320 pp; natuur; € 2,00

THE TJONG TJIOE, ROBERT, ERNST VERWAAL; Zen in de kunst van het bloemschikken; Driehoek, zj; pbk, ills, 84 pp; bloemschikken; € 3,50

TINBERGEN, L.; Vogels onderweg ~ vogeltrek over Nederland in samenhang met landschap, weer en wind (monogafien ter verdieping van de kennis van eigen land en volk dl. 4); Holkema, 1949; gecart.slappe linn.band, sleets in rug+hoeken, tek. Ook geluiden beschreven, 110 pp ; vogels; € 7,00

TOLMAN, RINKE; Plant en dier in en om Utrecht ; Brusse, 1950; ingenaaid, achterzijde omslag foezelig, ills, 148 pp; natuur; € 4,00

TOLMAN, RINKE; Je raakt nooit uitgekeken; Kosmos, 1966; pbk, tek Vijsma, klein knikje in voorplat, 176 pp; natuur; € 4,50

VERHOEFF-VERHALLEN, ESTHER; Konijnen en knaagdieren Encyclopedie; Rebo, 1998; geb+stofomsl, vele foto's, 320 pp, als nieuw; knaagdieren; € 12,50

VLERK, I.M. VAN DER; Geheimschrift der aarde; De Haan, zj (6e dr); geb, ills, kaarten, 3 tijdbalken als bijlagen, 372 pp; geologie; € 17,50

VOGT, D.; Theime's hengel boek ~ Het handboek voor hengelaars; Thieme, z.j.; geb+stofomsl(beschadigd), vlekjes op omsl, gebruikssporen, ills,198 p; vissen / hengelen; € 7,00

VRIENDS, DR. THIJS; Handboek voor de liefhebber van Australische papegaaien en parkieten; Hollandia, 1979; geb, foto's, 206 pp; papegaaien, parkieten; € 4,50

VRIES, LEONARD DE ; Het boek van ARTIS ~ Om meer te genieten van dieren en dierentuinen; Bruna, 1981; geb, fraaie omslfoto, mat folie, rug wat sleets op hoeken en op kneep, goed, vele oude foto's, groot formaat (kan alleen als pakket 6.75)); dierentuin; € 7,50

VRIES, TJ. E DE; Geland op de maan 20 juli 1969; Geillustreerde Pers, 1969; folio pbk, foto's, 110 pp; ruimtevaart; € 4,00

WEGMAN, F.W.; Groententeelt; Lekturama, 1982; geb, foto's, 128 pp; groente; € 4,50

WEGMAN, F.W.; Groenblijvende kamerplanten; Lekturama, 1983; geb, foto's, 128 pp; kamerplanten; € 4,50

WEGMAN, F.W.; Bloeiende kamerplanten; Lekturama, 1982; geb, foto's, 128 pp; kamerplanten; € 4,50

WESTLAND, PAMELA; Geurige werkjes; Michon, 1993; geb, foto's, 80 pp; bloemen/kruiden; € 6,50

WHINRAY, J.; Pond and marsh; Ch. Black, 1972; hardc, ills; vijver/moeras; € 2,50

WHITFIELD, PH.+ R. ORR; Op leven en dood ~ de boeiende wereld van het roofdier; Holkema, 1979; geb, ills, stofomslag gekreukt, tekst fr.pag, 160 pp; roofdieren; € 6,50

WHITMANN, ANN, H. (ED.); Familiar birds of North America, Eastern Region; Knopf, 1988; pkt, naam fr.pag, paar knikjes pags, foto's, 192 pp ; vogels; € 3,50

WIEDIJK, ROSWITHA; Omgaan met pony's; Meulenhoff, 1989; pbk, voorplat z.l. schade, ills, 110 pp; paarden / pony's; € 4,50

WILLIAMSON, HENRY; The Henry Williamson Animal Saga; Book Club Ass, 1975; geb; fauna; € 7,50

WINTZELL, A.; De Duitse Herder; Z&K, 1967; geb, naam op titelpag, ills, ca 80 pp; huisdieren; € 2,50

Zoektips

In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt een boek bestellen via onze
contactpagina.

U kunt hier klikken om in onze databank te kijken en te bestellen met een winkelmandje.
Voer ιιn woord in: of de achternaam van de auteur of een woord uit de titel.

Het komt voor dat een boek niet in de calogus staat maar wel in de databank (of omgekeerd). Dan kunt u het beste even een bericht sturen.

Deze pagina is geactualiseerd op 12 januari 2010.