
AALHUIZEN-NIJHUIS, H. E.A (REDAKTIE); Fuchsia's hebben en houden; Gottmer, 1985; pbk, vele foto's, soortbeschrijvingen, ezelsoor achterflap, 270 pp; planten; 6,00
ALINGS, WIM (RED.); Ons Nationale Park de Hoge Veluwe; Nationaal Park, 1975; gebonden, binnen en buitenzijde iets vergeeld, ills,foto's,128 pp; natuur + kunst; 5,00
ANONIEM; Katten Snel-Zoek Natuurgids; Elmar, 1995; pocket, ills in kleur128 pp, als nieuw; katten; 4,00
ARTHUR, WALLACE; Theories of life; Penguin, 1987; pbk; biologie; 4,00
ASHWORTH, L.S.; Hondenlexicon; Spectrum, 1977; pbk, kleurenills, 126 pp; huisdieren; 3,25
BAKER, ROBERT H.; Astronomy ~ A Textbook for University and College Student; v. Nostrand, 1954; hardc, cover worn, 528 pp; astronomie; 12,50
BALK, J.; Shell-journaal van Nederlandse dierentuinen; Shell, 1982; pkt, ills; fauna; 1,50
BALK, J.; Shell-journaal van Nederlandse dierentuinen; Shell, 1982; pkt, ills; fauna; 1,50
BALK, J.; Shell-journaal van Nederlandse dierentuinen; Shell, 1982; pkt, ills; fauna; 1,50
BALK, JAAP; Shell-journaal van Nederlandse parken en plantsoenen; Shell, 1984; pkt, ills, 128 pp; natuur; 2,50
BALK, JAAP; Shell-journaal van Nederlandse parken en plantsoenen; Shell, 1984; pkt, ills, 128 pp; natuur; 2,50
BAND, GERRIT; De Shetland pony ~ als gezelschapsdier; Etiko, 2001; gebonden, fotofolieomsl, alle aspekten van het aanschaffen en omgaan met een shetlandpony, foto's, 80 pp; paarden / ponies; 3,50
BARISKA,MICHAEL E.A.; Bossen voor de Mensen; Elsevier, 1984; gebonden, zonder stofomsl, foto's, 222 pp, goed; bos / milieu; 12,50
BASTIN, MARJOLEIN; Kruiden; Toren, 1980; klein gebonden boekje, stofomslag met boeklon beplakt, ills in kleur; kruiden; 3,00
BAUER, KURT E.A.; Vogelparadijzen der wereld; Z&K, 1968; gebonden, stofomslag gerepareerd, foto's, 218 pp; vogels; 5,00
BAUER, KURT E.A.; Vogelparadijzen der wereld; Z&K, 1968; gebonden, stofomslag gerepareerd, foto's, 218 pp; vogels; 5,00
BENNINGHOFF, A - K. GOERTTLER; Lehrbuch der Anatomie des Menschen ~ Erster Band: Algemeine Zell- und Gewebelehre, Makroskopische und mikroskopische Anatomie des Bewegungsapparates; Urban & Schwarzenberg, 1968; hardc, dj good, ills (colour & bl/wh), index, 604 pp; anatomie; 12,00
BERGGREN, SIGVARD; Simba ~ het paradijs is overal; M'hoff, 1962; gebonden, stofomslag goed, ills, 186 pp; fauna; 4,00
BESSELINK, CAS; The Netherlands and the World Ecology; Neth Cie IUCN, 1988; pbk, ills, 116 pp; ecologie; 2,00
BIAILEY, GWEN; Puppy cursus ~In zeven stappen naar een ideale pup; Veltman, 2005; paperback, ills in kleur, register, 128 pp, goede staat; honden; 7,50
BIEZEN, P. VAN; Biologie 1a & 1b; Versluys, zj (10e/9e druk); ingenaaid, ills, 160 & 364 pp; lesmethode; 3,00
BLEEKER, W. E.A.; De meteorologische grondslagen van het zweefvliegen; Leiden, 1948; gebonden z. stofomsl, foto's, gebondenruikssporen, 132 pp; weer; 4,00
BLEILER, E. F. [EDITOR]; "Early Floral Engravings ~ All 110 Plates from the 1612 ""Florilegium"" by Emanuel Sweerts"; Dover publ., 1976; paperback, spine has damage, usersstains, unnumbered pages, ; engravings / gavures van planten; 7,50
BLUCHEL, KURT; De ondergang der dieren ~ Een alarmerend rapport; Haan, 1976; gebonden, foto's, 214 pp; fauna; 4,00
BOKHORST, JAN; Bodem onder het landschap ~ Ontdek het fundament van natuur en boerenland; Roodbont, 2006; paperback met flappen, oblong formaat, foto's, 136 pp, nette staat; nederlands landschap; 9,00
BONAR, ANN; Gottmer's gidsen voor de tuin ~ Geur; Gottmer, 1993; hardcover, fotofolieomsl, foto's, register met planten op geur, 64 pp, netjes; ; 4,50
BOUWMAN, EVERH.; Natuurkundige vraagstukken; Wolters, 1931; linnen gebonden, hoeken + onder-bovenzijde rug, sleets, gebruikssporen, enige onderstreppingen, 162 pp; natuurkunde leerboek; 7,00
BRATMAN, STEVEN & DAVID KROLL; St. [ Sint ] Janskruid ~ De behandeling van depressies; Elmar, 1999; pbk, 190 pp; kruiden; 5,00
BREMER, J.T. (BEWERKER); De aarde vanuit de ruimte ~ ecologie, milieubeheer, weersvoorspelling, voedselvoorziening, nieuwe energiebronnen, veranderd toekomstbeeld; Unieboek, 1975; pbk (folio formaat); aardrijkskunde; 5,00
BRONKHORST, G.P.; Het bloemenboek; Riviere, zj (ca 1955); gecart, ills, 108 pp; bloemen; 5,00
BROUWER, E. E.A.; Strategieen voor ecologische normstelling; SDU, 1990; pbk, 2 vlekjes op omslag, 160 pp; ecologie; 2,50
BRULE, E. VAN DEN (Ed.); Ideeenboek voor kleine tuinen; Elsevier, 1978; gebonden, ills, foto's, 184; tuinieren; 6,00
BURN, BARBARA; A guide to riding ~ showing and enjoying other peoples horses; David & Ch., 1980; bnd, ills, 220 p; paarden; 3,50
BURTON, D. SC., MAURICE; Burton, D. Sc., Maurice; Watford, zj; hardcov, name fr.p, photogr, ills, cover slight damaged, 80 p; vogels; 6,00
BURTON, M.; De wonderen van het dierenrijk; panther, 1956; pkt (7 dln), ills; fauna; 7,00
BUTTERFIELD, ALFRED; The Coral Reef; Hamlyn, 1964; small oblong book, hardc, photogrs Jerry Greenberg, 46 pp; fauna; 3,50
CACUTT, LEN; Mineralen en gesteenten ~ Van graniet tot edelsteen; Rebo, 1992; gebonden, kleuren ills, 108 pp; geologie; 7,50
CAMPHUYSEN, CEES; Zee- en kustvogels langs de Nederlandse kust 1974-79; Limosa, 1983; gelijmd, ills; fauna; 3,00
CONLAN, R. (ED); Melkwegstelsels ~ Reis door het heelal; Time Life, 1989; gebonden, knikje in s.o., vlekje op titelpag, ills in kleur en zw/w, register, 144 pp, conditie goed; sterrenkunde; 7,50
COTT, HUGH B.; Kijk op dieren ~ een natuuronderzoeker in Afrika; Wereldvenster, 1977; gebonden, ills, foto's, 224 pp, HOOG POSTTARIEF; dieren Afrika; 9,00
DARROW, K.K.; Van barnsteen naar kernchemie ~ Moderne natuurkunde voor iedereen; Nelissen, 1947; gebonden, hoeken band licht besch, ills, 262 pp; physica; 6,00
DEMPSEY, M.; De ontwikkeling der aarde; Nat. Uitg., 1966; gebonden, ills, enkele gebondenruikssporen; geologie; 3,00
DOMMERING, CORRY; Het grote vogelavontuur; Het Goede Boek, 1968; gebonden. 200 pp; vogels; 4,00
DOORNENBAL, P. EN F.W. NIJHOFF; Leerboek der natuurkunde; Tjeenk Willink, 1940; linnen gebonden, l. slijtage op hoeken en rug, ills, pigmentvlekken, 252 pp; natuurkunde leerboek; 7,00
DOSSENBACH, H.D.; Een nachtegaal zingt in de verte; Gaade, 1971; pkt, ills, 96 pp; vogels; 3,00
DOSSENBACH, H.D.; Een nachtegaal zingt in de verte; Gaade, 1971; pkt, omslag met kreukels, ills, 96 pp; vogels; 2,00
DUURSMA G.D.; Onze vetplanten voor kamer, kas en tuin ~ practisch handboek voor amateur-kweekers; Kosmos, 1930; gebonden, omslag wat gekromd, naam fr.p, ills, foto's, 150 pp; vetplanten; 6,00
EDGSON, F.A.; Zo ziek als een hond ~ Eerste hulp en verpleging; Holland, 1979; gebonden, exl op schutbl, 152 pp; huisdieren; 4,00
EHRLICH, GRETEL ; De paardenfluisteraar ~ Achtergronden, emoties en prachtige foto΄s uit de schitterende film! ; Briljant boeken, 1998; pbk, vele foto's, beetje schade aan onderzijde rug, knikje voorplat, 160 pp; paarden; 4,50
EMMEL, THOMAS C.; Spectrum vlinderboek; Spectrum, 1976; gebonden + stofomsl (met gerepareerde scheur achterz), conditie verder zeer goed, foto's E.S. Ross, 260 pp, groot formaat, HOOG POSTTARIEF; fauna / vlinders standaardwerk; 15,00
ENEHJELM, CURT AF; Papegaaien in kleur; Thieme, zj; pbk, ills, 96 pp; vogels; 3,00
FRASER, ALLAN; The Bull; Osprey, 1972; hardc, ills, 208 pp; stieren; 12,50
GALLAI, BENJAMIN; Massa'i al erets hagGemallim ~ My Voyage to the Land of Camels; Tel Aviv, 1963; hardc, dj good, box, bl/wh ills, text in Hebrew (vocalised), 92 pp; kamelen, Hebrew, Hebreeuws; 7,50
GARTHOFF, BERT; Natuur zien - inzien - ontzien; Ploegsma, 1980; gebonden, omslag verkleurd, foto's Jan vd Kam, tekeningen Bert Bouman & Bab Siljee, 176 pp; natuur; 4,00
GOHL, C.; Pferde und Ponys; Kosmos, O.J.; ingenaaid, foto's; paarden; 2,50
GREENAWAY, THERESA; Bomen; Zirkoon, 1993; gebonden, fraaie kleuren ills, 30 pp; bomen; 3,50
GROEN, M.; Naar een duurzaam Nederland; SDU, 1988; pbk, foto's, 104 pp; milieu; 2,50
GRZIMEK, BERNHARD; Geen plaats voor wilde dieren; Toren, zj; gebonden, deukje in achterplat, foto's, 240 pp; fauna; 4,00
GRZIMEK, BERNHARD; Over marters en beren; Spectrum, 1975; pkt, foto's; beren; 2,00
GRZIMEK, BERNHARD; Over zeevogels; Spectrum, 1975; pkt, foto's; vogels; 2,00
HAARDT, M EN H. RITTER; Te paard erop uit ~ ruiterregels voor het buitenrijden; Riviere, zj ; gebonden, naam schutblad, foto's, 108 pp; paardrijden; 4,50
HAGE, J.; Shell-journaal van Nederlandse bomen; Shell, 1980; pkt, ills; bomen; 3,00
HAGE, JAAP; Kamerplanten van toen voor mensen van nu; Elsevier, 1978; gebonden, band iets verkl, ills, 112 pp; kamerplanten; 4,50
HAZELHOFF, FRED, F.; Dierenrijk Nederland; Deltos, 1973; gebonden, foto's, omslag vergeeld, 128 pp; fauna; 5,00
HERMANN, JOACHIM; Sesam Atlas van de Astronomie; B&K, 1975; pkt, ills in kleur, 288 pp; sterrenkunde; 5,00
HERWIG, MODESTE; De tuin van maand tot maand; Kosmos, zj; paperback oblong, foto's in kleur, register, 204 pp, nieuw 15,-- euro; tuinieren; 7,00
HOEKSMA, HEIKIE; Hortus Naturalis ~ Van keukenkruid tot oude boerenbloem ~ Met eeuwenoude raadgevingen en nieuwe recepten; Jansma, 1985; paperback, ills, recepten, inh., litelatuurlijstr, egister, 122 pp, goed ex.; kruiden, botanische tips, tuinieren; 4,50
HOORN, D.A.C.VAN DEN & J. TAAPKEN; Trekvogels ~ hun mysterieuze en ongewisse reis over de continenten (met voorwoord van J. Strijbos); Inmerc, 1977; gebonden, fotofolie voor-e n achterplat, geen stofomsl, knikje hoek voorplat, foto's en situatiekaarten, foto's van D.A.C. van Den Hoorn, 160 pp; vogels; 6,50
IRVING, ROBERT; Hurricanes and twisters; Knopf, 1955; gebonden, ills, enkele gebondenruikssporen; weer; 3,50
JACOB, JOSEPH & E.TH. WITTE (BEW); Tulpen ~ Hare geschiedenis, beschrijving en behandeling ~ Een boek voor liefhebbers die zelf kweeken willen; Scheltema & Holkema's [1912]; pbk, sewn in paper cover, cover repaired cellotape, 8vo, paper sl stained, 8 coloured & 6 bl/w ills, index, 148 pp; tulpen; 20,00
JANKOWSKA, A. EN T. JANKOWSKI; Bloemen voor de lens; Narodowa, zj; gebonden, gebondenruikssporen, foto's, 150 pp; planten/ fotografie; 8,00
JONES, STEVE; Almost Like a Whale: The Origin of Species; Transworld, 1999; paperback, index, 500 pp; science; 6,00
JONG, M. DE; Vogels binnendijks en buitengaats; v. Dishoeck, 1966; gecart.slapg omsl, foto's + zwartw. ills. Rein Stuurman, 144 pp; vogels; 5,00
JONKHEID, EDDY (tekst); Stroomdallandschap Drentsche Aa; Regio-projekt, 1996; geb, foto's Ton Broekhuis, 96 pp, nette staat; ; 7,00
KAM, JAN VAN DE; Shell-journaal van het waterlandschap; Shell, 1978; pkt, ills; natuur; 2,00
KAM, JAN VAN DE; Shell-journaal van het waterlandschap; Shell, 1978; pkt, ills; natuur; 2,00
KERS, MARTIN EN MARIJKE (FOTOGRAFIE)(TEKST); Natuur in Holland ~ Natuurmonumenten in beeld; Terra, Natuurmonumenten, 1996; gebonden + stofomsl.(kreukel voorkant), foto's, 156 pp, overzichtkaartje met plaatsen foto's,; natuur in Nederland; 7,50
KLEVER, U.; Thieme's hondenboek, rassen, fokken + verzorging; Thieme, zj (1954); gebonden,vlekje p.266, foto's, ills, 272 pp; honden; 4,00
KNAAK, KURT; Ti-it ~ De geschiedenis van een Ijsvogel [ 'dierenroman': verhaal geschreven vanuit de vogel / curieus boek ]; Rutgers, 1940; gebonden, stofomslag matig, roestig, ezelsoor, 1 ill in kleur, verder wz/w, 192 pp; vogels; 7,00
KOCH-ISENBURG, L. (VOORWOORD R.TOLMAN); Planten Brehm ~ zwerftocht door het plantenrijk; Scheltens, zj; gebonden, stofomslag beschadigd, ills, foto's, roestvlekjes op snee, ; planten; 6,50
KOOPOWITZ, H EN H. KAYE; Bedreigde plantenwereld; WNF, 1984; gebonden, ills, foto's, 272 pp224 pp, ; bedreigde flora; 9,00
KROMDIJK, G.; Vetplanten en cactussen; LSM, zj; gebonden, stofomslag niet gaaf, ills; vetplanten / cacturrsen; 4,50
KRUIS, C.A.; De africhting van de rashond; Kosmos, 1961; ingenaaid, ills, 60 pp; huisdieren; 1,75
LAMB, E. & B. LAMB; Cactussen en andere succulenten in kleur; Moussault, 1970; softcover, fotokatern, omsl.wat sleets, roestvlekjes kopsnee, 248 pp, redelijk tot goed ; cactussen / vetplanten; 5,00
LAMBOURNE, JOHN; Het verloren rijk; Spectrum, 1975; pkt, ezelsoortje; fauna; 2,00
LAUNAY, L. DE; Geologie de la France; Colin, 1921; papieren band, ills, kaarten missen helaas, 502 pp; geologie; 3,00
LAUX, HANS E.; Wilde bessen en vruchten ~ 170 soorten in kleur; Thieme, 1982; pbk, foto's, waaronder tekst, 192 pp; ; 7,50
LEEMANS, TOON; Schikken in de Lente (de Bloemenschool); Areopagus, 1985 ; gelijmd, gebondenruikssporen, ills, foto's, 96 pp ; bloemschikken; 4,00
LEESE, OLIVER; Alles over cactussen en vetplanten; Helmond, 1973; gebonden, naam schutblad, zw.w. foto's, ook in kleur , 144 pp ; cactussen / vetplanten; 3,50
LESTRIEUX, ELISABETH DE; Kleur in de tuin ~ op balkon of terras en in de vaas; Uniepers, 1986; gebonden + stofomslag, foto's, tuinontwerpen, register planten op kleur, 174 pp; tuinieren; 7,50
LESTRIEUX, ELISABETH DE, KEES HAGEMAN &A; Pot sierlijk ~ Stillevens in bloei; Terra / Lannoo, 1988; gebonden, stofomslag, foto's in kleur, index, 208 pp; tuinieren; 7,50
LEUSTHER, ALFRED; The wonderful world of nature ~ reptiles; Watford, zj; hardcov, name fr.p, photogr, ills, some pages folde edge, 96 p; reptielen; 6,00
LEWONTIN, R. C.; Menselijke verscheidenheid ~spel van erfelijkheid, milieu en toeval; Natuur en techniek, 1985; gebonden, foto's, 178 p; genetica; 6,50
LΦBSACK, THEO; Het gemanipuleerde leven ~ Nieuwe mogelijkheden van de medische techniek; La Riviθre & Voorhoeve, 1986; pbk, signatuur op rug, 156 pp; genetica; 4,50
LODWIJK, TOM; Het boek van de tulp; Sijthoff, 1978 ; gebonden, band en rug wat deukjes rand, ills, foto's, 128 pp; bloemen / tulp; 8,50
LONDON, JACK; Omnibus [ Pit-tah, de grijze wolf ~ De roep van de wildernis ~ De zoon van de wolf ]; Veen, 1978; gebonden, 400 pp, HOOG POSTTARIEF; wolven; 7,00
LOXTON, HOWARD; Elseviers kattengids ~ Meer dan 160 afbeeldingen in kleur; Elsevier, 1975; paperback, enige verkeuring voor-en achterplat, naam titelsp, afbeeldingen, goed exemplaar, 176 pp; katten; 5,00
MALTHA, D.J.; Landbouw; Contact, 1946; gebonden, lichte slijtage aan rug en platten, verder netjes, geen s.o., tekst op schutblad, 144 pp met zw/w foto's van Cas Oorthuys, 198 pp tekst, HOOG POSTTARIEF; landbouw; 15,00
MANS, INGE; Kamerplanten en hun verzorging; Helmond, 1974; gelijmd, naam op titelpag; kamplanten; 2,50
MARA, W.P.; Amfibieen ~ Zien en kennen; Ars Scribendi, 1996; gelijmd, oortje omsl.achterz, foto's, 64 pp; amfibieen; 6,00
MATTHEWS, LEONARD HARRISON (Ed); The whale; George Allen & Unwin, 1968; hardc, no d.j., cover & spine faded, ills. In colour & bl/wh, 288 pp; walvis, walvisvaart; 17,50
MAURER, A. & H. DE VRIES; Milieu & economie; Kok, zj; paperback, ills, register, 152 pp; milieu; 7,00
MEERDERE AUTEURS; Ned.Ver.Bescherming vogels jaarverslagen '52-'54; Secretariaat Vereniging; ills., omslag niet gaaf; vogels; 2,50
MENTEN, THEODORE; Plant and Floral Woodcuts for Designers and Craftsmen ~ 419 Illustrations from the Renaissance Herbal of Clusius; Dover publ., 1974; paperback, knick frontcover, name french page, some usersstains, 184 pp; woodcuts from plants / ontwerpen houtdrukken; 7,50
METZ, RUDOLF; Edele stenen ~ met 148 kleurenfoto's van mineralen en kristallen ; Zomer, 1974; gebonden + stofomsl (sleets en met roestvlekjes scheurtje gerepareerd), binnen netjes, foto's, 256 pp; geologie / edelstenen; 6,50
MIERHOF, ANNETTE; Droogbloemen: kweken, drogen, verwerken; Gottmer, 1980; gebonden folio, kleine reparatie aan stofomslag, aquarellen Marijke den Boer-Vlamings, 96 pp; flora; 4,50
MOODY, RICHARD; Fossils ~ How to find and identify over 300 genera; Hamlyn, 1987; paperback, ills in colour, index, 192 pp; fossielen / geologie; 7,00
MORRIS, DESMOND; Intiem gedrag ~ Het belang van lichamelijk contact: van handdruk tot coοtus; Bruna, 1993; pocket, prima staat, naam fr.p; gedrag mensen; 4,00
MORRIS, DESMOND; Mensentuin ~ De samenleving als menselijke dierentuin of dierlijke mensentuin
; Bruna, 1993; pocket, prima staat, naam fr.p; gedrag mensen; 4,00
MOURIK,FR. H. VAN,TEIJLINGEN, PAUL VERTEGAAL ; De natuur onder vuur ~ milieu-effekten van militaire aktiviteiten; Ekologie, 1985; strohalmtijdschrift 4e kwartaal 1984, 1e kwartaal 1985; ; 4,00
MULLER-IDZERDA, A.C., EN E. DE LESTRIEUX; Groener wonen ~ Een complete gids voor de thuistuinier; Spectrum, 1981; pbk, foto's, ills, 144 pp ; kamperplanten; 6,00
NELSON, CHARLES; Wild Plants of the Burren and the Arran Islands; Collins Pr., 1999; pbk, cover with little knick in the edge, colourpictures, 144 pp; wilde planten; 4,50
NICOLAISEN, A.; Kamerplanten in kleur; Moussault, 1970; softcover, kopsnee vlekjes, verder redelijk, veel ills, in kleur, 270 pp; kamerplanten; 4,00
NIJS, TON DE + JANS VOSKENS; Mens kontra milieu; St.KSD, 1970; pbk, naam fr.pag, vlekjes op snee, 198 pp; milieu; 2,00
NOORDHUIS, KLAAS T.; Snoeien ~ Richtlijnen en hulpmiddelen voor het snoeien en de vormsnoei van bomen en heesters; R&B, 1998 (2e dr); paperback 4to, kleurenfoto's, 144 pp; tuinieren; 6,00
O'TOOLE, CHRISTOPHER; Alien Empire ~ Het rijk der insekten; KRO/TELEAC 199; gebonden, s.o., kleurenills, register, 224 pp, conditie goed; fauna; 6,00
OUDSHOORN, WIM; De mooiste bol- en knolgewassen; Kosmos, 1994; pbk, oortje voorplat, kleine indruk achterplat en ondersnee, p.73 ezelsoor, veel foto's + tekeningen, 112 pp; ; 3,50
OUDSHOORN, WIM; Zomerbloemen; Zomer, 1987; paperback, klein vlekje op snee, kleurenfoto's, register, 160 pp; tuinieren; 3,50
PALLESKE, W.; Sierduiven; Veen, z.j.; gecart, naam binnenz.omsl, 92 zww.foto's, 8 kl.foto's, 176 pp, netjes; duiven; 6,50
PERRY, RICHARD; Bears; Barker, 1970; gebonden, stofomslag slecht, enkele vlekjes op schutbladen, 96 pp; beren; 4,00
PERSSON, CLAUDIA; Het hondenboek; Holland, 1972; gebonden, vlekjes op snee, naam fr.pag, foto's, ills, 276 pp; honden; 4,50
PERSSON, OLLE EN G. DEN HOED; Bekende Paddestoelen in Europa; Moussault, 1976; gecart, l. knik voorplat, naam achterschutbl, foto's+ills, 128 pp; paddestoelen; 6,50
PETERSON, DALE; Duimen aan zijn voeten ~ Een reis door Afrika op zoek naar de wilde Chimpansee; Areopagus, 1995 ; pbk, knikje achteromsl, 284 pp; wilde chimpansees; 5,00
PEUCKERT, W.E.; Nicolaas Copernicus, die de aarde liet draaien; Strengholt, zj; gebonden, 230 pp; sterrenkunde; 6,00
PIETERSE, JOHAN; Mijn hond ~ Een boek voor allen, die van honden houden en voor hen die een hond willen aanschaffen; Meulenhoff, 1941; gebonden, scheurtje titelp, roestvlekjes, foto's, 256 pp; honden; 3,50
PLOEG, D.T.E. VAN DER E.A.(Eindredactie); Vogels in Friesland, deel I,II en III ~ Avifaunistisch overzicht van de op het vasteland van Friesland voorkomende vogelsoorten samengesteld onder redactie van de St. Avifauna van Friesland; De Tille, 1976; gebonden+stofomsl, vele foto's, I,II,III 1456 pp in totaal, kopsnee met roestvlekjes, verder goed, HOOG POSTTARIEF; vogels; 12,50
POND, GRACE; Cats; Warne, 1973; gebonden, foto's, 160 pp; huisdieren; 3,50
POORTVLIET, RIEN; Het brieschend paard [ briesend ]; Holkema & Warendorf, 1978; gebonden + beschad.stofomsl, verder prima staat, het paard kompleet in beeld in schetsen en uitgewerkte tekeningen, voorzien van tekst door auteur, ongenummerde p. GROOT FORMAAT, PAKKETPOSTTARIEF; paarden; 12,50
PRINS, MIMI; In mijn tuin
; Blue Mule, 2005; pbk, tekeningen, 64 pp; verhalen tuin; 2,00
RAALTE, D. VAN; Handboek over bijzonder bloemen en planten; Gooise, 1972; gebonden, rug licht besch, foto's, 226 pp; flora; 4,50
RAALTE, D. VAN; Planten verzorgen in huis en tuin; Teleac, 1982/3; gebonden, ills, 376 pp; flora; 6,50
RENSENBRINK, HAN; Groot wild in Afrika; GP, 1972; gebonden, naam op schutbl, ills, 96 pp; fauna; 2,50
RIDPATH, IAN; Sterrengids van maand tot maand; Elmar, 1988; gecart, sterrenkaarten, vlek op 1 blz, 64 pp; sterrenkunde; 5,00
RINTJEMA, SIETSKE, T. H. L. CLAASSEN E.A. (RED. ) ; De Alde Feanen ~ Schets van een laagveenmoeras ; Friese Pers Boekerij, 2001; gebonden, foto-folie, foto's, situatiekrt., 192 pp; natuurgebied / flora / fauna; 19,50
RONNER, D.J.; Alle weer is Gods weer; Groningen: zn, 1974; pkt; sociologie, weer; 5,00
RUTGERS VAN DER LOEFF, AN (BIJEENGEBRACHT DOOR); Met mijn tuin in de wolken ~ Geschreven en in beeld gebracht door hen, die veel plezier beleven aan grote en kleine tuinen op erf, balkon en schip, in bloempot, plantenbak of wat dan ook; Ploegsma, 1982; gebonden +stofomslag, foto's van Marijke Heuff, allerlei soorten tuinen, groot en klein, schutbladen bijz. knipwerk ills (niet in geknipt), 192 pp, net exempl.; tuinieren; 7,00
RUTGERS, A.; Grasparkieten als huisgenoten; Littera Scripta, 1959; gebonden, ills, naam fr.p, rug gerepareerd, 124 pp; vogels; 3,00
SADLER, A.L.; Ikebana of Het kunstig bloemenschikken; In den Toren, zj (oude splell.); gebonden, vergeeld, beschad. rug, roestvlekjesfoto's, tek, 112 pp ; ikebana / bloemscikken; 4,50
SCHELLEKENS, H.; Bouwstenen van de erfelijkheid ~ Toepassing van recombinant dna technologie in de geneeskunde; Meulenhoff, 1985; pbk 4to, signatuur op rug, ills, 120 pp; genetica; 5,00
SCHMITZ, S; Aquariumvissen in kleuren; Thieme, 1977; pbk, 144 pp, ills; vissen; 2,50
SCHONFELDER, BRUNO; Wat bloeit op tafel en voor het raam?; Thieme, 1957; gebonden, ills, 94 pp; kamerplanten; 3,00
SCHUA, LEOPOLD; Lebensraum Wasser; Kosmos, 1970; pkt, ills; waterfauna; 2,50
SLUITERS, J.E. ; Prisma vogelgids ~ Het herkennen van vogels in het vrije veld; Spectrum, 1981; pkt, 335 afb, 800 beschrijvingen, netjes; vogels; 3,50
SMIT SIBINGA, G.L.; De geschiedenis van het leven op aarde; Schelhol, 1948; gebonden, ills, 422 pp; geologie; 12,50
SMITS, MAJ-BRITT EN HARKE KUIPERS; Dagboek Ellsersinghuizerveld ~ herstel van een authentiek landschap; Het waait, Stenenkamer, 2006; geb, foto's, oblong formaat, netjes, 98 pp; natuurherindeling, Westerwolde; 5,00
SODERBERG, P.M.; Katten en hun verzorging; Keesing NV, zj; gecart, foto's, pigmentvlekje op snee, 218 pp; katten; 3,00
SOLOMEY, NICKOLAS; Het ongrijpbare neutrino ~ Een subatomair detectiveverhaal (wetensch.biobl.nr. 61); Wetensch.bibl, 1999; gebonden+stofomsl, netjes, foto's, 208 pp; natuurwetenschap; 10,00
SPRANGER, K.; Grote en kleine wonderen uit het dierenrijk ~ Slaapt een haas met open ogen?; Bigot, z.j.; gebonden+stofomsl, foto's, naam schutbl, roestvlekjes op kopsnee, 272 pp; ; 5,00
STAM-DRESSELHUYS J.P; Wel en wee ~ in de dorpstuin ~ met tekeningen van Annebet Stam; Terra, z.j.; paperback, wat l.gebruikssporen; tuinieren; 4,00
STANEK, V.J.; Introducing non-poisonous snakes; Golden pleasure, 1962; gebonden, name fr.p, cover damage, fades colour, photogr, 80 pp; reptielen; 4,50
STANEK, V.J.; Introducing the bear and his relation; Spring, zj; hardc, sl stained, ills, 78 pp; beren; 3,00
STANEK, V.J.; The pictorial encyclopedia of insects; Hamlyn, 1972; hardc, photogr, dustj. worn, 544 pp,HOOG POSTTARIEF; insekten; 10,00
STARING, W.C.H.; De wording van kienhout (gedeelte uit boek Bodem van Nederland dl.1 uit 1856); Dekker en Huisman, 1983; pbk, ills, 116 pp; geologie; 6,00
STEIN, WALTER; Das kleine Sternenbuch; Klasing, 1975; Taschenbuch, Ills, 192 pp; astronomie; 4,50
STELTMAN, PIET EN JAN VAN DE KAM; Groene ambachten ~ ontmoetingen met buitenmensen; Spectrum, 1980; paperback, fraaien kleurenfoto's, 176 pp, goede staat; werken in de natuur / buitenwerk; 7,00
STRIKWERDA, REIMER; Melkweg 2000 [ CR Delta Kunstmatige inseminatie melkvee ]; CR Delta, 1998; gebonden, geen stofomslag, ills in kleur en zw/w, register, 216 pp, conditie: als nieuw; jubileumboek melkveehouderij / landbouw; 7,00
THE TJONG TJIOE, ROBERT, ERNST VERWAAL; Zen in de kunst van het bloemschikken; Driehoek, zj; pbk, ills, 84 pp; bloemschikken; 3,50
TYRRELL, S.J; A Countryman's Tale; Country Book Club, 1974; hardcover + dustjacket, fine condition, ills from Hector McDonnell, photographs author, 288 p; verhalen paltteland; 7,00
VLERK, I.M. VAN DER; Geheimschrift der aarde; De Haan, zj (6e dr); gebonden, ills, kaarten, 3 tijdbalken als bijlagen, 372 pp; geologie; 17,50
VRIENDS, DR. THIJS; Handboek voor de liefhebber van Australische papegaaien en parkieten; Hollandia, 1979; gebonden, foto's, 206 pp; papegaaien, parkieten; 4,50
VRIES, LEONARD DE ; Het boek van ARTIS ~ Om meer te genieten van dieren en dierentuinen; Bruna, 1981; gebonden, fraaie omslfoto, mat folie, rug wat sleets op hoeken en op kneep, goed, vele oude foto's, groot formaat (kan alleen als pakket 6.75)); dierentuin; 7,50
VRIES, TJ. E DE; Geland op de maan 20 juli 1969; Geillustreerde Pers, 1969; folio pbk, foto's, 110 pp; ruimtevaart; 4,00
WEGMAN, F.W.; Bloeiende kamerplanten; Lekturama, 1982; gebonden, foto's, 128 pp; kamerplanten; 4,50
WEGMAN, F.W.; Groenblijvende kamerplanten; Lekturama, 1983; gebonden, foto's, 128 pp; kamerplanten; 4,50
WEGMAN, F.W.; Groententeelt; Lekturama, 1982; gebonden, foto's, 128 pp; groente; 4,50
WHINRAY, J.; Pond and marsh; Ch. Black, 1972; hardc, ills; vijver/moeras; 2,50
WHITFIELD, PH.+ R. ORR; Op leven en dood ~ de boeiende wereld van het roofdier; Holkema, 1979; gebonden, ills, stofomslag gekreukt, tekst fr.pag, 160 pp; roofdieren; 6,50
WHITMANN, ANN, H. (ED.); Familiar birds of North America, Eastern Region; Knopf, 1988; pkt, naam fr.pag, paar knikjes pags, foto's, 192 pp ; vogels; 3,50
WIEDIJK, ROSWITHA; Omgaan met pony's; Meulenhoff, 1989; pbk, voorplat z.l. schade, ills, 110 pp; paarden / pony's; 4,50
WIJCK JURRIAANSE, N.J. VAN; De stalen getrokken rijtuigen der Nederlandse spoorwegen; Wyt, 1980; paperback, zw/w foto's, 120 pp; treinen; 6,00
WILLIAMSON, HENRY; The Henry Williamson Animal Saga; Book Club Ass, 1975; gebonden; fauna; 7,50
Zoektips
In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt zoeken door tegelijkertijd de CTRL toets en de letter F in te drukken. U kunt op
ιιn woord zoeken (auteur of titel). U kunt een boek bestellen via onze
contactpagina.
Deze pagina is geactualiseerd op 4 februari 2012.
|