
AAFJES, BERTUS; In de schone Helena; Meulenhoff, 1960; pkt; reisverhalen; 1,75
ABBEY, ADWARD; Cactus country ~ serie The American wilderness; Time-Life, 1973; hardc, photogr, ills, restspotted on side-edges, 184 pp; natuur ; 5,00
ABBEY, EDWARD EN ANDEREN; Het gebied van de canyons ~ serie de wereld der woeste natuur; Time-Life, zj; geb,z.stofomsl, roestvlekkig, 184 pp; natuur Amerika; 5,00
ABRAHAM, CYRIL; De Onedin Lijn ~ De kapitein-reder [dl 1]; Veen, 1974; pbk, kleine besch aan rug, foto's uit de tv serie, 190 pp; roman scheepvaart; 3,00
ABRAHAM, CYRIL; De Onedin Lijn ~ De kapitein-reder [dl 1]; Veen, 1974; pbk, foto's uit de tv serie, 190 pp; roman scheepvaart; 3,50
ABRAHAMSE, J. EN H. KONING; Schiermonnikoog; Knoop & Niemeijer, 1970; gecart, vlekje basisnee, ills, foto's, 110 pp; waddeneiland; 7,50
ABRAHAMSE, J. EN H. KONING; Schiermonnikoog; Knoop & Niemeijer, 1977; gecart, stevig omslag, gebruikssporen, ills, foto's, 110 pp; waddeneiland; 7,50
ALBERTS, TON & MAX VAN HUUT; Bouwwerk: een hoofdkantoor voor Gasunie [ Groningen ]; Gasunie, 1994; pbk A4, knikje in ten geleidepag., 40 pp; architectuur; 6,00
ALINGS, WIM; Op de franse toer; Contact, 1974; gelijmd, rug gebroken, foto's; Frankrijk; 3,00
ALLEN, ROY; Great airports of the world; Allan, 1964; hardc, with.dustj, photos, 128 pp; luchtvaart; 4,00
ALM, HENRIK; The old town of Stockholm; Norstedt, 1947; geb, tekst engels, omsl.sleets, muurankers+data op schutblad, plattegrondje achterschutblad, ills, ook in kleur, roestvlekkig, 76 pp; Zweden; 4,00
ALMA, HANS; In de schaduw van Hellas; Becht, zj; geb, foto's, naam op schutblad, 206 pp; Griekenland; 6,00
AMOS, WILLIAM H.EN ANDEREN; De Noordwestkust van Amerika ~ serie de wereld der woeste natuur; Time-Life, zj; geb, z.stofomsl, roestvlekkig, 184 pp ; natuur Amerika; 5,00
ANGELUCCI, ENZO; Encyclopaedia of ships ~ A fascinating record of the world's strips, past and present, with over 600 illustrations in line and full colour.; Odhams Bks, 1970; Hardcover, spine damaged, edges bit worn, many shiptype-illst. In colour, text english 160 pp; scheepvaart; 7,00
ANONIEM; Aircraft Album ~ no.3 British Warplanes 2/-; Ian Allen, 1963; geniet, oblong form, foto's, ills, tekst engels, 32 pp; luchtvaart / tweede wereldoorlog; 4,50
ANONIEM; Aircraft Album ~ no.4 U.S. Warplanes 2/-; Ian Allen, 1962; geniet, oblong form, foto's, ills, tekst engels, 32 pp; luchtvaart / tweede wereldoorlog; 4,50
ANONIEM; Behoud van een cultuurmonument.; Broekhuis, 1985; pbk, foto's, 62 pp; Delden Twickel; 4,50
ANONIEM; Hachtette world guide Israel; Hachette, 1956; geb, ills, kaart, pp; Israel; 4,00
ANONIEM; Irish Coast Pilot, 11th ed; Hydr Dept, 1968; hardc, map and ills, 564 pp; scheepvaart; 15,00
ANONIEM; Irish Coast Pilot, 15th ed.2000, NP 40 ~ Admiralty sailing directions; Hydrographer Navy, 2000 Dept, 1968; hardc, cover with some damage, photgrahs of harbours, map and ills, 466 pp; scheepvaart; 10,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd VIII Utrecht : geschiedenis; Europese Bibl, 1965 [facs 1758]; pbk, 224 pp; Utrecht; 6,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XI Utrecht : Land van Montfoort, Eemland, Overkwartier; Europese Bibl, 1965 [facs 1772]; pbk, gravures (reprod); Utrecht; 8,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XV Zeeland (regerinscolleges, gerechtshoven + Middelburg); Europese Bibl, 1966 [facs 1751]; pbk, wat gebruikssporen, 186 pp ; Zeeland; 7,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XVI Zeeland (Geillustreerde beschrijving van Zierikzee)); Europese Bibl, 1966 [facs 1751]; pbk, wat gebruikssporen, + kaarten, ezelsoor laatst p, 166 pp ; Zeeland; 6,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XVII Zeeland; Europese Bibl, 1966 [facs 1751]; pbk, 196 pp; Goes, Tholen, Vlissingen, Veere; 7,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XVII Zeeland (Goes, Tholen, Vlissingen Veere); Europese Bibl, 1966 [facs 1751]; pbk, kring hoek omslag, wat gebruikssporen, ills, 196 pp + kaarten; Zeeland; 7,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XVIII Zeeland (Walcheren, Zuid-Beveland, eilanden bewesten Schelde); Europese Bibl, 1966 [facs 1751]; pbk, wat gebruikssporen, 162 pp ; Zeeland; 6,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XXIX Overijssel (historische overzicht van Deventer en beschrijving van de regering der stad).; Europese Bibl, 1966 [facs 1751]; pbk, exlibr, rug wat beschadigd, gebruikssporen, + kaarten, 235 pp ; Overijssel; 6,00
ANONIEM; NS 63 jaarverslag 1963; Nederlandse Spoorwegen, [1964]; folio pbk, omslag geknikt, ills, 82 pp; treinen; 3,50
ANONIEM; Op Roakeldais; Stubeg, 1990; geb, punten omslag beetje besch, knikje in titelpag, foto's, 88 pp; volksdansen folklore Warffum Groningen; 3,50
ANONIEM; Per auto door ons land; ANWB, 1970; pkt, foto's, kaart, 100 pp; Nederland; 2,00
ANONIEM; Schotland; Gondrom, 1987; geb, knikje rug, foto's, tekst duits, 64 pp; Schotland; 2,50
ANONIEM; Story of Ships ~ A ladybird αchievements' book; Will & Hepworth, zj; geb, ills, 50 pp; scheepvaart; 2,00
ANONIEM; Uitwaaien in Zuid-Holland; Z-Holl Landschap, 2001; pbk, ills, kaartjes, 224 pp; Zuid-Holland; 2,50
APPELSCHA. - SCHUUR, J.R.G.; Appelscha. ~ Bolwerk van anarchisme en radicaal socialisme; Stellingwarver Schrieversronte, 1996; pbk, ills, foto's, 320 pp, zeer netjes; Friesland / radicaal socialisme; 20,00
APPERLOO, M.; De Gulden Draeck; Z&K, zj; geb, omslag beetje foezelig, schuingelezen, 206 pp; roman scheepvaart; 2,00
ARTZ, A.; Industriele archeologie Voetwijzer voor Nederland 5; Terra, [1987]; pkt, foto's, kaarten, 96 pp; 13 wandelingen. o.a. Sappemeer, Winschoten, Zaandam; 4,50
ARVE, PETER TEN E.A.; Jaarboek Achterhoek enm Liemers 2006, deel 29. ; Ouheidkundige Vereniging, 2005; gebricheerd, geill. Omsl, foto's, zeer netjes, 136 pp; Gelderland; 7,00
ASHMANN, HOMER EN ANDEREN; Baja California ~ serie de wereld der woeste natuur; Time-Life, zj; geb,z.stofomsl, roestvlekkig, kleine schade band, 184 pp; natuur Amerika; 5,00
ASSELBERGHS, M, G. DOUWE,J. ROMIJN, H. SCHAAFSMA; Daar komt de trein; Bezige Bij, 1981; geb, mooi schutbl, omslag wat + rug sleetsen wat deukjes, foto's, 240 pp; treinen; 6,50
ASSELBERGHS, M, G. DOUWE,J. ROMIJN, H. SCHAAFSMA; De trein hoort erbij; Bruna, 1964; pkt, ills, foto's; treinen; 3,00
ATHENS; Athens and environs; Hachette, 1962; gecart, kaarten; Griekenland; 4,50
AUBIN DE TERAN, LISA ST (ED); Schaamteloze reizen ~ verhalen van vrouwen onderweg; Veen, 1992; pbk, 174 pp; reisverhalen; 3,50
BAAIJENS, ARITA; Een regen van eeuwig vuur ~ Kamelentochten door de Egyptische woestijn; Pandora, 1993; pkt, knikje voorplat, foto's; Egypte; 2,50
BADMIN, S.R.; Village and town ~ a puffin picture book; Penguin, zj; geniet, oblong form, ills, 31 pp; Engeland / bouwen; 5,00
BAILEY, BRIAN ; Almshouses; Hale, 1988; hardc+dustj, ills, many splendid photo's, 208 pp, condition very neat; Engeland; 9,00
BAKER, WILLIAM H. EN ANDEREN; De rocky mountains ~ serie de wereld der woeste natuur; Time-Life, zj; geb,z.stofomsl, roestvlekkig, kleine schade band, 184 pp; natuur Amerika; 5,00
BAKKER, HANS; De friese meren; Knoop, 1971; Geb,slap omsl, gelamineerd, sleets op hoekjes rug, foto's, krt.op binnenz.omsl, 120 pp; ; 5,00
BAKKER, PIET ; Bali in kleuren; Douwe Egberts, zj (jaren 1950); gecart, 4to, plaatjesalbum (compleet), 72 pp; Indonesie; 4,50
BALK J.TH.; Nederland, van water tot land; Publiboek, 1982; pbk, 175 pp, fot,s, omslag enige knikjes; Nederland; 3,50
BALK, J.TH.; Kijk op molens; Elsevier, 1979; geb+besch.stofomsl.(gerepareerd), veel kleurenfoto's, doornseetek., overz.kaartjes, 144 pp; Nederland / molens; 8,50
BALL, KENNETH; Fiat / Seat 850 ~ leer 'm kennen; Kluwer techn. 1976; pbk, foto's, ills, omsl wat gebruikssporen, 118 pp; auto's / techniek; 7,50
BARTLETT, RICHARD A.; Sagebrush country ~ The American wilderness; Time-Life, zj; geb,z.stofomsl, roestvlekkig, kleine schade band, 184 pp; natuur Amerika engelstalig; 5,00
BAUER, M.; Der Tod in Benares; Spree, 1980; gelijmd, foto's; India; 4,00
BEBEY, F, M. DIAAB, LEE KOK LIANG E.A.; Korte verhalen uit Afrika, Azie en Latijns Amerika; Wereldvenster, 1986; geb, 194 pp; Afrika, Azie, latijns Amerika; 3,50
BEKENKAMP, HEIN E.A.; Groningen toen Uitgave 1979; Groninger Gezinsbode, zj; geb, ills, 121 pp; Groningen; 9,00
BEKENKAMP, HEIN E.A.; Groningen toen Uitgave 1981; Groninger Gezinsbode, zj; geb, ills, 128 pp; Groningen; 8,00
BERG, HERMA M. VAN DEN EN REGN. STEENSMA; Nederlandse monumenten in beeld ~ Groningen, Friesland, Drenthe; Bosch en Keuning, 1978; pbk, veel foto's, iets vergeeld omsl, met knik voorplat, 222 pp; Groningen, Friesland, Drenthe; 7,00
BERG, HERMA M. VAN DEN EN REGN. STEENSMA; Nederlandse monumenten in beeld ~ Groningen, Friesland, Drenthe; Bosch en Keuning, 1978; pbk, veel foto's, iets vergeelde rug, 222 pp; Groningen, Friesland, Drenthe; 7,00
BERGEN EN HENEGOUWEN , JAN VAN ; Rotterdam ~ foto's van Kees en Peter Stephen Molkenboer; Sijthoff, 1969; pbk, 172 genummerde foto's + tekst; Nederland / Rotterdam; 6,00
BERGERES CHRISTIAN, MALHERBE MARC; Aquitanie; Artis Historia, 1987; geb+stofomslag, beschadiging aan kneep, foto's, 144 pp ; Frankrijk; 6,00
BERGH-MARGGRAFF, R DE; In Latijnsch Amerika; s-Gravenhage, 1928; geb, stofomslag redelijk, exl, foto's, kaart, 240 pp; Zuid Amerika; 9,50
BERGHUIS, W.P. (INLEID.), J. DON; Kampen ~ Stad aan de IJssel; Kampen, Kok, 1959; geb + beschaigd stofomslag, foto's Wim Hoekman e.a., 104 pp; Overijssel; 8,50
BERLIN; Berlin Museum; Westermann, 1980; gelijmd; Duitsland; 2,00
BERNATZIK, HUGO A.; Zuidzee; Holland, zj; geb, foto's, 232 pp; antropologie; 5,00
BESSELAAR, HERMAN; Molens van Nederland; Kosmos, 1974; geb, stofomslag wat sleets, foto's, 146 pp; Nederland; 6,00
BESSELAAR, HERMAN EN HENK JONKER; Rotterdam ; Bruna, 1960; pkt, naam schutbl,goed ex, 112 p; Rotterdam; 2,50
BEUDEKER, KEES; Zuid-Holland Natuur dichtbij; ZHL, zj; pbk, 120 pp; Zuid-Holland ; 2,50
BEUKEMA, G.F., S. BROEKEMA (RED.); Jaarboek Groningen 1974/1975; NvnN, zj; geb, sleets hoeken, 124 pp; Groningen; 8,00
BIEZEN, J.C. WILLEMIJN FOCK, K. VAN DE LINDE; Het orgel van Midwolde; St. Oude Gron Kerken, 1989; gelijmd, foto's, ills, 48 pp; Groningen / muziek; 3,50
BIJL, M. VAN DER E.A. (RED.); Alkmaarse silhouetten ~ Uit de geschiedenis van Alkmaar en omgeving ~ Alkmaarse Historische Reeks deel V; Walburg Pers, 1982; geb, ills, foto's, 158 pp; Noord-Holland; 7,00
BIJLSMA, KOOS; Wandelgids Schiermonnikoog; Kosmos, 1982; gelijmd, foto's, plattegrond, 64 pp; Schiermonnikoog; 4,00
BILD; Atlas Eifel nr. 18; HB, oJ; folio gelijmd, vergeeld, kreukel omslag, ills, 100 pp; Duitsland; 2,00
BILD; Atlas Emsland; HB, oJ; folio gelijmd, ills, 100 pp; Duitsland; 2,25
BLIJDERVEEN, WILLEM VAN; Ijsland (Domunicus reisgids); Gottmer, 2002; pbk, kaartjes, foto's, wat knikjes omslag, 276 pp; IJsland; 7,50
BLOEMENDAAL, ADELE; Distanza; Rap, 1985; pbk, 80 pp; reisverhalen; 2,75
BLOK, W. &A; Eilandgeschiedenis in beeld ~ Afbeeldingen van de Hoeksche Waard uit de zeventiende tot en met de negentiende eeuw; Streekmuseum Hoeksche Waard, 1979; geb, 4to formaat, omslag wat sleets, stickertje op schutblad, zw/w ills, 206 pp; Nederland; 10,00
BODDY, BILL; Onvergetelijke automobielen; Rebo, 1984; gelijmd, veel kleurenfoto's, 64 pp; oude auto's ; 4,50
BODEWES, J.A.; Rondblikken ~ Van schoenerkapitein tot stadsfotografie; Nieuwsblad van het Noorden, 1981 ; geb, ills, 116 pp; Groningen; 7,00
BOER, JAN DE; Wad- en wierdenpad ~ deel 5 van het Nederlandse kustpad ~ lange afstandwandelpad 5-5 van Lauwersoog naar Nieuweschans; Stichting LAW, 1994; pbk met flappen, prima conditie, ills, kaartjes, 102 pp; wandelen / Groningen; 7,50
BOER, M.G. DE ; Piet Heyn en de Zilver Vloot; v. Kampen, 1946; geb, met kaart, ills, vergeeld, 146 pp; maritieme geschiedenis; 3,50
BOER, M.G. DE ; Piet Heyn en de Zilver Vloot; v. Kampen, 1946; geb, naam op schutblad, met kaart, ills, vergeeld, 146 pp; maritieme geschiedenis; 3,50
BOERMA, A.; Groningen ~ Stad en gewest ~ 60 tekeningen van Jan Dekkers; Publ.bureau A. Boerma, z.j. jaren 60; geb+beduimelden gerepareerd stofomsl, boekblok redelijk tot goed, wat pigment vlekken, 124 pp; Groningen; 7,00
BOOST, ROLF; Met de wind mee; Gottmer, 1983; pbk, omslag iets gegolfd, foto's + ills, 128 pp; luchtballonnen; 4,00
BORSTLAP, K.; De verborgen zeestraat; De Boer, 1970; pbk, klein vlekje op snee, 158 pp; roman scheepvaart; 3,50
BOS & NIERMEYER; Atlas der gehele aarde; Wolters, 1955 (39e dr); geb, band bij knepen besch maar verder goed, met register, 44 kaartbladen; atlas; 22,50
BOS & VAN BALEN; Kleine Schoolatlas der gehele aarde; Wolters, 1960 (47e); geb, enkele gebruikssporen, ballpointschetje achterin, 48 kaarten; atlas; 8,00
BOSSCHER, PH. M. E.A.; Het hart van Nederland ~ Steden en dorpen rond de Zuiderzee; De Boer, 1973; geb, s.o. besch, ills, kaarten, 228 pp; Zuiderzee; 7,50
BOTJE, HARM; In de ban van de Nijl; Prometheus, 1991; obk, 242 pp; Egypte; 5,00
BOTTRELL, WILLIAM; Traditions and hearthside stories of West Cornwall; Graham, 1970 (orig.: 1870); hardc, dj damaged, name on endpaper, ills, 280 pp; Cornwall; 9,00
BOUMAN, JAN; "Het Merckwaerdigste meyn bekent (samenvatting uit rubriek ""Lijntrekker"" Volkskrant)"; Kruseman, 1969; pbk, omsl.knikjes, vele illustraties door auteur, 126 pp; Nederland ; 6,50
BOUMAN, JAN; Het Merckwaerdigste meyn bekent ~ Vreemde en bezienswaardige monumenten, zonderlinge feiten en legenden, vermaarde en vergeten personages, wonderlijke gedenktekens en opschiften in Nederland (dl. 3 sterren beige omsl. ) ; Heuff, 1976; pbk-oblong folio, ills door auteur, 114 pp; Nederland ; 7,00
BOUMAN, JAN; Het Merckwaerdigste meyn bekent ~ Vreemde en bezienswaardige monumenten, zonderlinge feiten en legenden, vermaarde en vergeten personages, wonderlijke gedenktekens en opschiften in Nederland (dl. 4 sterren blauw omsl. ) ; Heuff, 1976; pbk-oblongfolio, ills door auteur, 118 pp; Nederland ; 7,50
BOUWS, TOM; Kijk op Overijssel; Elsevier, 1977; geb, stofomslag besch, foto's, 160 pp; Drenthe; 4,50
BOUWS, TOM (RED.); Kijk op Noord-Brabant; Elsevier, 1980; geb + niet helemaal gaaf stofomslag, foto's, ongepag.; Noord-Brabant; 4,50
BOUWS, TOM (RED.); Kijk op Utrecht; Elsevier, 1980; geb + niet helemaal gaaf stofomslag, foto's, ongepag.; Utrecht; 4,50
BOWEN, EZRA (ed.); The high sierra ~ American wilderness; Time-Life, 1972; hardc, photogr, ills, restspotted on side-edges, 184 pp; natuur ; 5,00
BOXMA, WILLEM; De Noordoostpolder; C'bach, zj; gekart, foto's, 102 pp; Nederland; 4,00
BRADFORD, ERNLE; Wall of England ~ The Channel's 2000 Years of History; Country Life, 1966; hardc, photogrs, 112 pp; scheepvaart; 5,00
BRAUN, GEORG, FRANS HOGENBERG; Oude Europese Stadsgezichten (Amsterdam, Brussel, Londen, Parijs e.a.); Pax, 1954; geb, 24 gekleurde prenten, ongepag; cartografie Europa; 7,50
BRECHT, BERTOLD; Kalendergeschichten; Rowohlt, 1970; pkt, duitse tekst, gerbuikssporen; verhalen ; 2,00
BRENS, JOOP; Deugden en ondeugden oet den Achterhook; Witkam, 1983; pbk, tekst schutblad + fr.p, omslag beduimeld, 48 pp; dialect Achterhoek; 4,00
BROEK, JOOP VAN DEN; Hier is Spanje; Bruna, zj; pkt, foto's; Spanje; 1,75
BROEK, MARC VAN DEN; Rimpels in het vlakke land; Volkskrant, 1991; gelijmd, foto's, kaartjes, 64 pp; Nederlands relief; 4,50
BROEKEMA, C. (VERTALING); De aarde vanuit de ruimte ~ Authentieke kleurenfoto's van de Geminiastronauten ; NBC, 1969; geb, omsl. Wat slijtage, foto's, 128 pp; aardrijkskunde; 7,00
BROEKEMA, S.; Van rustig dorp naar dynamische centrumgemeente ~ gemeentebestuur Winsum 1930-1990; Stuberg, 1989; geb, tekst binnenzijde schutblad, foto's, 256 pp; Groningen; 7,00
BROEKHUIZEN, P.H. E.A.; Kattendiep Deurgraven ~ Historisch-archeologisch onderzoek aan de noordzijde van het Gedemte Kattendiep te Groningen; Monument en Materiaal, 1988; geb, band verkl, ills, 310 pp; opgravingen Groningen, uitgebreid verhaal over glasblazerij 17e eeuw; 12,50
BROOD, P. EN MARIAN STEGE (SAMENST.); Waterboek ; Profiel, 1994; geb, foto's, 72 pp; wateroverlast Groningen, Drenthe herfst 1998; 5,00
BRUGMANS, H.; Geschiedenis van Amsterdam ~ 4 Afgaand getij 1697 / 1795; Spectrum, 1973; geb, vlekje op schutbl, ills, 304 pp; Amsterdam; 10,00
BRUSSE, JAN; Gids voor Parijs; Allert de Lange, zj (6e dr); foto's, 116 pp, kaart mist; Parijs; 2,50
BRUSSE, JAN; Mensen in Montmartre; Bruna, 1956; pkt, oortje voorzijde, naam fr.p, foto's; Parijs; 2,00
BRUSSE, JAN; Mensen in Montmartre; Bruna, 1959; pkt, foto's; Parijs; 2,50
BRUSSE, JAN; Met de Franse lach; Unie, 1977; pbk; Parijs; 3,00
BRUSSE, JAN; Met het oog op Parijs; Bruna, 1961; pkt, foto's; Parijs; 2,50
BRUSSE, JAN; Paris vous parle; Donker, 1951; geb; Parijs; 3,50
BRUSSE, JAN; Paris vous parle; Donker, 1950 (1); geb, aantekeningen in potlood van corrector [deels opgevolgd in de tweede druk] en 1x van de auteur zelf; Parijs; 25,00
BRUSSE, JAN; Tussen Brusse en Parijs; Unie, 1981; pbk; Parijs; 3,00
BRUSSE, JAN; Tussen tien miljoen parijzenaars; Unie, 1978; pbk; Parijs; 3,00
BRUSSE, PETER; Neem nou Londen; Bruna, 1972; gecart, ills; Londen; 3,00
BUBOS, RENE and MAYA PINES; Flight ; Time-Life, 1970; pktbk, ills; flight / luchtvaart; 3,00
BULIARD, ROGER; Inuk ~ Au dos de la terre !; Peres Oblats, [1949]; softcover (nicked), ills, photogr, map, 356 pp; Antarctica; 5,00
BURKE, THOMAS; English Inns; Collins, 1944; hardc, 8 plates in colour, 14 ills in bl w, map, 48 pp; England; 6,00
BUURSINK, JOH.; Stadverbranden ~ herinnering aan de stadsbrand van Enschede op 7 mei 1862; v. d. Loeff, 1962; gelijmd, ills, 82 pp; Enschede ; 4,00
CALKOEN, H.J.; Vakantie-schetsboek van een schilder; Gaade, zj; geb, stofomslag, 154 pp; reisverhalen; 3,50
CALUWE, RAYMOND DE; Als de lambi roept; Bijeen, 1989; pbk, vlek binnenkant achteromslag; verhaal Haiti; 3,00
CANTERS, K.J.EN H.J. MUNTINGH (red.); Oost Ameland ~ Biologisch waarden, bedreiginhgen en aanbevelingen voor behoud en beheer; L.Ver.Beh. Waddenzee, zj; pbk, foto's, 114 pp.; waddeneiland / Ameland; 5,00
CAPART, J. EN G. CONTAEU; l'Histoire ancient; Hachette, 1936; geb, leren rug,goud op snee,ills, 336 pp; Egypte; 7,00
CHANT, CHRISTOPHER & ,JOHN BATCHELOR; Piston-Engined Airliners ~ Seventy Years of Air Transportation; Phoebus Publishing Co, 1980; large format pbk, frons cover slightly damaged, ills, 64 pp ; luchtvaart; 4,00
CHATWIN, BRUCE; De Gezongen Aarde ; Bakker, 1988; pbk, leesvouwen rug, goed, 310 pp; Australie /avonturenverhaal / filosofisch essay; 5,00
CLEVERINGA, JACOB; Grietje Derks uit Warfhuizen; Profiel, 1994; pbk, 64 pp; Groningen; 4,50
CLEVERINGA, JACOB; Pieter Hartman uit Den Andel; Profiel, 1995; pbk, 56 pp; Groningen; 4,50
CLEVERINGA, JACOB; Pieter Hartman uit Den Andel; Profiel, 1995; pbk, 56 pp; Groningen; 4,50
COOKE, ALISTAIRE; Amerika, een fascinerend relaas over 200 jaar Verenigde Staten; Veen, 1976; geb+stofomsl, roestvlekjes op snee, foto's+ills, 400 pp, HOOG POSTTARIEF; Amerika; 7,50
COSTER, H.P. EN J.A. BROUWER (RED.); Groningsche Volksalmanak voor het jaar 1939 ~ jaarboekje voor geschiedenis, taal-en oudheidkunde der prov.gron.(o.a..A-kerk en A, Lutherse ker Winschoten, Hardewiker- of Geestelijke Maagdenstraat, geslacht Hora); Erven B. van der Kamp, 1938; geb (linnen), rug sleets bovenz, foto's, ills, 266 pp; Groningen; 7,00
COSTER, H.P. EN J.A. BROUWER (RED.); Groningsche Volksalmanak voor het jaar 1940 ~ jaarboekje voor geschiedenis, taal-en oudheidkunde der prov.gron.(o.a. Johan Clant collator Kerk Stedum, Gron.Brei-industrie); Erven B. van der Kamp, 1940; geb (linnen), rug sleets bovenz, foto's, ills, 266 pp; Groningen; 7,50
COSTER, H.P. EN J.A. BROUWER (RED.); Groningsche Volksalmanak voor het jaar 1942 ~ Jaarboekje voor geschiedenis, taal- en oudheidkunde der prov.gron. (o.a. gron.confectie industrie, Oosterhuyzen (Eenrum), 1672 beleg Groningen); Erven B. van der Kamp, 1942; geb, rug +omsl. sleets, 216 pp; Groningen; 7,00
DAM, JELLE; Jeugdherinneringen van (ingeleid en uitgegeven door Jykele jAnsma; Lykele Jansma, zj; gecart, stevig omsl, hoekjes wat sleets, foto't, tek, 118 pp; Friesland / sociale geschiedenis; 7,50
DAM, W. VAN; Te roer en te waak; Baarn, 1946; geb, omslag beschadigd, vergeeld, roestvlekken, overzicht scheepvaart,uitvouwplattegrondtekingen, tekeningen navigatiemateriaal, foto's, 260 pp; scheepvaart; 10,00
DANNAU , WIM (Bart van de Klaauw bew.+ vert.); Amerikaanse militaire vliegtuigen deel l ~ de wereldluchtvloten 1; Maraboe flash, 1962; pbk, 12 cm2, ills, foto's, naam binnenz. Schutbl, enige tekst bijgeschreven, 158 p; luchtvaart; 4,50
DANNAU , WIM (Bart van de Klaauw bew.+ vert.); Amerikaanse militaire vliegtuigen deel ll ~ de wereldluchtvloten 3; Maraboe flash, 1963; pbk, 12 cm2, ills, foto's, naam binnenz.schutbl, 158 p; luchtvaart; 4,50
DAS, R.; Ruimtevaaart (beeld encyclopedie nr.29; ARTI, zj; geb, wat bijgeschreven, smoezelig op snee, foto's, ills, 64 p; ruimtevaart; 4,00
DE BAAT DOELMAN, BEN; Amsterdam ~ Een fotoboek met tekst van Joop van den Broek ~ nederlandse tekst, avec texte francaise, with English text, mit deutschen Text; Bruna, 1959; pkt, naam schutbl, plastic rug laat los, verder goed, 98 pp; Amsterdam; 3,00
DEELEN, ARNOUD VAN; Er staat nog een sjoel in de Folkingestraat; SFS, 1975; geniet 4to, stickertje op voorplat, zw/w foto's, ansicht op achterplat geplakt, 38 pp; Groningen; 12,50
DEGN, CHRISTIAN & UWE MUSS; Topographischer Atlas Schleswig-Holstein und Hamburg; Landesvermessungsamt Schleswig-Holstein, 1979; large format hardc, no d.j., 95maps, separate folded map, 236 pp; Duitsland; 40,00
DEIJK, ADA VAN; Kerken in Groningen; Walburg Pers, 1995; pbk, foto's, 144 pp; Groningen; 5,00
DEKKER, DIRK; Texels volksleven; Kruseman, 1977; geb, geen s.o., iets roestvlekkig, zw/w ills, 323 pp; Texel; 10,00
DEKKER, RUDOLF & LOTTE VAN DE POL; Daar was laatst een meisje loos ~ Nederlandse vrouwen als matrozen en soldaten ~ een historisch onderzoek; Ambo, 1981; pbk, naamstempel op franse en titelpag, ills, 144 pp; maritieme geschiedenis; 6,00
DEUTSCHLAND; Deutschland und seine Geschichte im Ueberblick; Muenchen: RGA, 1991; ingenaaid, foto's; Duitsland; 4,00
DEVOUASSOUX, GERARD; Le souffle de la montagne; solar, 1974; pbk, kreukel in omslag, foto's, 110 pp ; bergsport; 4,00
DIJKHUIZEN, S. EN B.DEN OUDSTEN; Groene Gids Drenthe; Z&K, 1987; pbk, ills, 136 pp; Drenthe; 3,50
DIJKHUIZEN, S. EN B.DEN OUDSTEN; Groene Gids Friesland; Z&K, 1987; pbk, ills, 120 pp; Friesland; 3,50
DIJKHUIZEN, S. en JAN TUTTEL; Groene Gids Groningen; Z&K, 1988; pbk, ills, 112 pp; Groningen; 3,50
DIJKHUIZEN, S. en JAN TUTTEL; Groene Gids Groningen; Z&K, 1989; pbk, ills, 112 pp; Groningen; 3,50
DINGS, MATT; Oproer en blues; Veen, 1990; pbk, 126 pp; Belfast, Warschau, Praag, Lissabon, Napels, Helsinki, Berlijn; 3,50
DIRECTORAAT VERKEERSWEZEN D.K.G.; Scheepspraet - zijnde een reisbeschrijving met tal van wetenswaardigheden en nuttige wenken ten profijte van de Nederlandse militairen die naar Indonesie scheep gaan; Legervoorlichtingsdienst , 1947; geb, ills, omslag wat schade, vergeeld, 64 pp; Ned.Indie; 10,00
DOEF. JAN C.C. VAN DER; Dit is Parijs; Schoonderbeek, zj; geb, exlib, foto's, + plattegrond, 138 pp; Parijs; 6,50
DOLEZAL J.; Pamatky prazskeho ghetta [Prague / Praag, Joods ghetto]; Olympia. 1969; hardc, 12,5 x 10,5 cm, 146 bl/w & 8 coloured photographs, exlibris; Tsjechie; 8,00
DOMINICUS, J; Portret van Tunesie; Klaroen, 1966; pbk, 187 p, foto,s; landendocumentatie; 3,00
DOORNING-HOOGERRAAD, M.M.; Kleine historie van Zutphen; Thieme, 1952; ingenaaid, ills, notitie op schitblad; Gelderland; 4,00
DRAAISMA, HENK E.A.; Van Flevo- tot IJselmeer; Holle, zj (1943 met pen geschreven); geb, geen s.o., band wat verschoten, 149 foto's Femke en Walt Verwey, Fred Thomas; IJsselmeer; 7,00
DREUX, DICK; De boekaniers; Arbeiderspers, 1964; geb, stofomslag licht besch, ills, 304 pp; piraten; 6,00
EEKHOF, W.; Op reis door Friesland in de vorige eeuw; Van Seijen, zj [facs, orig 1840]; pbk, iets vergeeld, 160 pp; Friesland; 7,00
EGERAAT, L. VAN; Het Onbekende land dl. 1,1, 2,3,4 (1- Nrd.Brabant / Limburg, 2 - Zeeland/Zuid-Holland/Westel.Utrecht, 3 - Utrecht/Nrd.Holland/Friesland, 4 - Groningen/Drenthe/Overijssel/Gelderland) ; Nutricia, z.j. Jaren 50; gelijmd, ca. 126 pp per deeltje, aleen dl.1 los (2.-); Nederland; 6,50
ELERIE, J.N.H. E.A.; Omstreden ruime ~ Een discussie over de toekomst van het landelijk gebied; Regio-projekt, 1994; pbk, ills, 180 pp; Noord Nederland; 3,50
ELIAS, E. EN ED. VAN WIJK (FOTO'S); Nederland wonder uit water; v. Hoeve, 1960; geb, stofomslag slecht, gebruikssporen, foto's, 190 pp, HOOG POSTTARIEF; nederland; 8,00
ELLIS, HAMILTON ; The Splendour of Steam; NEL, w.y.; hardc, cover sl damaged, ills (c & bl/wh), 148 pp; stoomtreinen; 5,00
ENTE, P.J. E.A.; Bijdragen uit het land van IJssel en Vecht. 2e bundel IJsselakademie; Waanders, 1978; geb, stofomslag, ills, 128 pp; Overijssel; 7,50
EVENHUIS, R.B.; Ook dat was Amsterdam, dl. 5 ~ De kerk der hervorming in de negentiende eeuw: de strijd voor kerkherstel; Ten Have, 1978; geb+beschad.stofomsl, krantenart.infgeplakt, wat roestvlekjes, verder goed, ills, 396 pp, HOOG POSTTARIEF; Amsterdam; 12,50
EYSSELSTEIJN, BEN VAN; Het lied van de zee; Bigot, zj (2e dr); geb, vlekje op rug en achterplat, ills, 232 pp, HOOG POSTTARIEF; scheepvaart; 7,50
EYSSELSTEIJN, BEN VAN; Tussen Zuiderkruis en Poolster; Leopold, 1963; pbk, 192 pp; verhalen scheepvaart; 4,00
EYSSELSTEIJN, BEN VAN; Tussen Zuiderkruis en Poolster; Leopold, 1963; pkt; verhalen scheepvaart; 1,50
FABER, J.A. (REDACT.E.A.); Het spoor ~ 150 jaar spoorwegen in Nederland; Meulenhoff, 1989; geb 4to, stofomslag beschadigd, foto's, ills, 384 pp; treinen; 10,00
FALCON-BARKER, TED; Spaans goud; De Boer, 1971; pbk, 152 pp; duiken; 3,00
FEITH, H. O. &A; Groninger Volks-almanak voor 1842 ~ o.a. loop van de A, Doede van Amsweer, klooster Ter Apel; Oomkens, 1841, herdruk; pkt, omslag verkl, knikje in achterplat, ills, 190 pp; Groningen; 6,00
FEITH, J.A. (RED.); Groningsche Volksalmanak ~ voor het jaar 1904 (St. Maartenstoren, Alberda van Ekenstein, ontboezemingen van een Delfzijler 1813, 1814); Foresta, 1979 (herdruk); geb, gebruikssporen, knikje omslag, foto's, ills, 220 pp; Groningen; 7,50
FEITH, J.A. EN J.E. HEERES; Groningsche Volksalmanak voor 1890 ~ Jaarboekje voor Geschiedenis, Taal- en Letterkunde der Provincie Groningen (inh. Blok: Oldambt, klooster Essen, posterijen Groningen); Foresta, 1978 (herdruk Erven v.d. Kamp jr.1889); geb, kl.beschadiging bij kneep, ills, 232 pp; Groningen; 7,00
FEITH, J.A. EN P.G. BOS (RED.); Groningsche Volksalmanak ~ voor het jaar 1907 (wandelingen stad langs ziekenhuizen, Joodse gemeente, Oostfries kloosterleven, bouw Martinitoren); Foresta, 1979 (herdruk); geb, ills, 230 pp; Groningen; 7,50
FEITH, J.A. EN P.G. BOS (RED.); Groningsche Volksalmanak ~ voor het jaar 1909 (verhaal dominee en boer, over de beul, grafsteen Wetsinge, Jezuieten, Wederdoopers); Foresta, 1979 (herdruk); geb, ills, 238 pp; Groningen; 7,50
FIEDLER, A.; De rivier der zingende vissen ~ Avonturen in het oerwoud van Zuid-Amerika; In den toren, zj; geb, roestvlekjes op snee, ills, 224 pp, HOOG POSTTARIEF; Amazone; 5,00
FREUCHEN, PETER; Mijn leven onder de Eskimo's; AP, 1967; geb, vlekjes op snee, foto's, 304 pp; Groenland; 7,00
FUCHS, J.M.; Shell Journaal van Hollands water; Shell, 1971; pkt, ills; Nederland; 3,00
FUCHS, J.M.; Shell Journaal van Nederlandse monumenten; Shell, 1974; pkt, ills; Nederland; 2,50
FUCHS, J.M.; Shell Journaal van Nederlandse monumenten; Shell, 1974; pkt, ills; Nederland; 3,00
FUCHS, J.M.; Shell Journaal van oude havensteden van Zierikzee tot Moddergat; Shell, 1967; pkt, ills; Nederland; 3,00
FUCHS, J.M.; Shell-journaal van Nederlandse Stadspoorten; Shell, zj; pkt, ills, omslag niet gaaf; Nederland; 3,00
FUCHS, J.M. E.A. ; Schiphol 50; Meijer Pers, 1970; geb, foto's, ills, 100 pp; luchtvaart; 6,00
FUCHS, J.M. E.A. ; tekeningen van Schiermonnikoog; Schut, Ynt Eilander hus, zj; ingelijmd, tekeningen, gebruikssporen, vlek laatste p en omslag,32 pp; Schiermonnikoog; 5,00
FUCHS, J.M. EN W.J. SIMONS; Shell Journaal van de Nederlandse Scheepvaart; Shell, 1972; pkt, ills; Nederland / scheepvaart; 3,00
FUCHS, J.M. EN W.J. SIMONS; Shell Journaal van de Nederlandse Scheepvaart; Shell, 1972; pkt, ills; scheepvaart; 3,00
FUCHS, J.M. EN W.J. SIMONS; Shell momumenten bedrijf en techniek; Shell, 1977; pkt, ills; Nederland; 3,00
GALEN, J.J. VAN + STEYE RAVIEZ; 50 nieuwe tochtjes ~ De mooiste plekjes van Nederland en Belgie; Vleden, 1982; pbk, foto's, 104pp; Nederland/Belgie; 3,00
GALJAARD, J.M.; Pleisteren en pierewaaien; Van Hoeve, zj; pkt, ills, 224 pp; Holland; 2,50
GARTHOFF, BERT; Zomaar wat zwerven; Ploegsma, 1962; geb, ills Peter v. Straaten, 256 pp, HOOG POSTTARIEF; Nederland; 3,50
GEERTSEMA, H., J.B. BRONSEMA, C, ROGGENKAMP (SAMENSTELLERS); Rondom de Delfzijlen ~ Zwerftochten door het verleden van Heerlijkheid, Fortress, Havenstad en Gemeente; v.d. Veen, z.j.; geb+geplastificeerd, zonder sofomsl, stempel school titelp, lijst voorintekenaren, staat:netjes, foto's, ills, 374 pp; Groningen / Delfzijl; 25,00
GENDERS, CHARLES; Langs de oude Limburgse kerken; B&K, 1974; pbk, naam op schutbl, foto's, 160 pp; Limburg; 7,00
GIBBON, DAVID; Griekenland ~ een unieke fotoreisgids in kleur; Aartselaar, 1978; geb folio, foto's, 64 pp; Griekenland; 3,00
GOLS, ALBERT; De Boschplaat ~ Europees natuurreservaat; Wereldvenster, 1971; pbk, wat roestvlekjes, ills, foto's, 112 pp ; Terschelling; 3,50
GOODFRIEND, ARTHUR; Rice Roots; S&S, 1958; geb, foto's, naam op schutblad, 210 pp; Indonesie; 4,50
GOOR, DUUT VAN; 28 augustus ~ het beleg van Groningen in 1672; Knoop, 1967; gecart,slap omsl, ills, 48 pp; Groningen / ontzet; 9,00
GORIS, JAN-ALBERT (PSEUDONIEM MARNIX GIJSEN); Candid opinions on sundry subjects; Meulenhoff, zj; geb, tekening, 172 pp; Belgie; 6,50
GRAAFF, T. DE; Marifoon ~ Techniek en communicatie; Unieboek, 1982; pbk, roestvlekjes,ills, foto's, 72 pp; ; 4,50
GREEN, PETER; Geillustreerde geschiedenis van het oude Griekenland ~ tot het einde van de klassieke periode. ; Van Dishoeck, 1975; geb, foto's, 184 pp; Griekenland; 7,50
GREEN, ROGER (SAMENST.); The train; Oxford UP, 1982; geb, boekomsl.zeer kleine beschad.ill, 112 pp; treinen; 3,50
GROUSTRA, J.; Routkaart van Nederland naar Aden Ned. Indie en terug [Ned. - Aden, Aden - Ned. Indie); Seyffardt, Stoomvaart Maatschappij Nederland, zj (rond 1900); 2 kaarten in geb.omslag (schade en gaatje), vergeeld, scheurtje, aantekeningen, route is met pen ingetekend; Nederlandsch Indie; 25,00
GRUPPELAAR, L. en R. SLANGEN; Groningen ~ Een verkenning van stad en lande te voet ~ 18 beginpunten van gemarkeerde routes en 17 routebschrijvingen; Elmar, 1989; pbk, ills, 126 pp; Groningen wandelingen; 5,00
GUTERSOHN, HEINRICH; Indien, eine Nation im Werden; Kummerly & Frey, 1953; geb, ills, 256 pp; India; 10,00
HAAN, TJ, W.R. DE EN TOM BOUWS ; Kijk op Groningen; Elsevier, 1977; geb, (lichte schade rug +hoekjes), veel foto's, overzichtkaartje, 328 pp; Groningen / stad en porvincie; 7,00
HAAN, TJ. W.R. DE (RED.); [ Spaarndam ] Drie baarsjes en een ham ~ Over geschiedenis en volksleven van Spaarndam en zijn naaste omgeving; Kruseman, 1967; geb, geen s.o., zw/w ills, 158 pp; Noord-Holland; 12,00
HAAN, TJ. W.R. DE (RED.); [ Zandvoort ] Gort met stroop ~ Over geschiedenis en volksleven van Zandvoort aan Zee.; Kruseman, 1968; geb, geen s.o., zw/w ills, 168 pp; Noord-Holland; 12,00
HAENEN, MARCEL; Het wilde paradijs; Becht, 1986; pbk, knik in omslag; India; 3,00
HAMBURGER, H, J.C. REGTIEN; Sporen van een Joods verleden in Noordwest Groningen; Profiel, 1995; pbk, foto's, kaarten, 40 pp; Groningen; 5,00
HAMBURGER, H, J.C. REGTIEN; Sporen van een Joods verleden in Noordwest Groningen; Profiel, 1995; pbk, foto's, kaarten, 40 pp; Groningen; 5,00
HAMEETEMAN, T.L.; De spoorwegen van Afrika; V Dishoeck, 1967; gecart, aleen schutbladen wat vlekkig, verder goed, foto's, kaartjes, 88 pp; treinen; 5,00
HANLE, A.; Meyers Neuer Atlas der Welt; Inst.Meyer, 1977; geb, iets uit band, foto's, 138 pp; wereld; 9,00
HANLEY, JAMES; Felix Levin, zeeman; De Boer, 1958; geb, 266 pp, hoog verzendtarief; roman zeevaart; 3,50
HARDING, GEORGINA; Tranquebar; Sceptre, 1994; pbk, 206 pp; India; 4,00
HAVERKAMP, OKKE; Het land van Vollenhove ~ De Noordwesthoek ~ Rutgers reisboek reeks 4; Rutgers, 1947; ingenaaid in slap omslag, omslag en rug niet helemaal gaaf, ills, 82 pp ; Overijssel; 8,00
HAWES, ANNIE; Rotterdam zooals wij het kenden; M'hoff, zj (ca 1940); geb, veel foto's van voor het bombardement, wat vlekjes op binnenzijde platten, 176 pp; Rotterdam; 7,50
HAYNES, J.H. RED.+ BEWERK.P.H. OLVING; Autohandboek Ford Taunus 1593cm 1993cm motoren ~ Alle viercilindermodellen 1976-1982 ~ Sleutelboek voor onderhoud en reparatie; Kluwer, 1983; Geb, veel techn.ills, afb, 242 pp, netjes ; autotechniek; 8,50
HELLEMA, DOEKE WIJGERS, ALGRA, H. (ED.) ; Kroniek van een Friese boer ~ De aantekeningen (1821-1856) van Doeke Wijgers Hellema te Wirdum; Wever, 1978; geb, geen s.o., lichte waterschade aan band en snee, binnenwerk goed, ills, 446 pp, HOOG POSTTARIEF; Friesland; 7,50
HEMEL, JACQUELINE VAN; De laatste vuurtoren; Ars Scribendi, 1996; pbk, 128 pp; reisverhalen; 3,50
HERMITE, D. E.A.; Thailand; Reader's D, 1993; geb, ills, 160 pp; Azie; 4,50
HERPEL, J.C.; Gevangenis Groenmarkt; zn, zj; nieuw bandje, 32 pp; Den Haag; 2,00
HERZORG, MAURICE; De Ennapurna expeditie; Scheltens, zj; geb, foto's, 280 pp; bergsport; 4,50
HEYERTHAL, THOR; The Kon-Tiki expedition; Penguin, 1966; pktbk, photographs, cover slightly damaged; balsa-wood raft sailing story / scheepvaart; 3,00
HIEMINK, M. (RESEARCH, INTERV.BEELDREDAC.); Vijftig jaar Stichting Ludgerus in Groningen ~ Roomse regenten,zorgzame zusters en een stadse sfeer; St. Ludgersu, 2001; geb, foto's, 64 pp; ; 6,00
HOEF, K. VAN DER; Verdwenen plekjes ,,,, Groningen 1955 - 1965; Techniepers(1e dr,); gelijmd, 1e paar p,los, foto's Warner Folkers, 108 pp; Groningen stad; 5,50
HOEK, K.A. VAN DEN (RED); De Provincie Gelderland; Lekturama, 1984; geb folio, foto's, 144 pp; Gelderland; 4,00
HOEK, K.A., VAN DEN (RED.); De Provincie Noord-Brabant; Lekturama, 1984; geb, foto's, 142 pp; Noord-Brabant; 3,50
HOEK, K.A., VAN DEN (RED.); De Provincie Noord-Brabant; Lekturama, 1984; geb, foto's, 142 pp; Noord-Brabant; 3,50
HOFMAN, BENO; Stadsmonumenten ~ Een rondgang langs 44 monumenten in de stad Groningen; Van Stralen, 1997; pbk+flappen, veelal oude foto's, plattegrondje, 44 pp; Groningen / stad; 8,50
HOGG, GARRY; Inns and Villages of England; Hamlyn, 1972; hardc, dj sl damaged & repaired, bl/w photographs, one page sl damaged during printing process, 248 pp; Engeland; 7,00
HOL, A.R. ; Nederlandse volksleven deel III, de Betuwe ~ volksleven in de streek Rijn-Lek en Waal; Stafleu, 1957; geb. in linnen z.stfoml, een schutblad verdwenen, vlekje schutbl.achter, foto's, 334 pp, HOOG POSTTARIEF; Gelderland / Betuwe; 27,50
HOLT, ESTELLE; Asia and I; Putnam, 1961; geb, ills; Azie; 4,50
HOLT, KEES TEN EN JOUKE VAN DER MEIJ; Lopen over gras ~ Wandelingen in Friesland; Bakker, 1984; pbk, kaartjes + ills, tekst ingeplakt binnenz. Omsl, 96 pp; Friesland; 4,00
HOOGENHOUT, HANS; Kennismaking met Terschelling; Holkema, z.j.; geb, fotogelamineerd, wat sleets op hoekjes, naam schutbl, fotos+ills, 112 pp; waddeneiland / Terschelling; 5,00
HOOGH, J. DE; Op de bres voor Overijssel's natuurschoon; Oversticht, 1941; ingenaaid, exl, foto's, 58 pp; Overijssel; 5,00
HOUTEN, E. VAN; Amsterdamsche Merkwaardigheden; Allert de Lange, 1942; gecart, ills, foto's; Amsterdam; 4,00
HOUTTE, J.A. VAN; Brugge, vroeger en nu; Dishoek, 1969; ingenaaid, ills, 116 pp; Belgie; 4,00
HUIZINGA, D.M.; Op 13.000 palen; Naarden: Toren, zj; gecart, foto's; Amsterdam; 3,50
HUIZINGA, LEONHARD; La Douce ~ Het zoete Frankrijk ~ Bekentenissen van een francofiel uit de Lage Landen; Stok, 1976; Pbk, 162 pp; Frankrijk; 4,00
HULZEN, A. VAN; Utrecht ~ De geschiedenis en de oude bouwwerken (Heemschutserie nr.39); De Lange, 1944; geb, ills, 108 pp; Utrecht; 3,50
HUPKES, G.; Treinen ~ Spoorwegen van stoom tot stroom; Elsevier, 1964; pkt, zw/w foto's; treinen; 5,00
HURLIMANN, MARTIN (SAMENST.); Berlin, Potsdam und Umgebung; Berlin: Atlantis Verlag, 1936; ingenaarid, omslag en inhoud sleets, foto's gaaf, ezelsoortjes, 124 diefdrukafb, 126 pp; Duitsland / fotografie; 12,50
HURLIMANN, MARTIN ~ ( INTROD. J.E. MORPUGO); Venice; Thames & Hudson, 1964; geb, foto's, pag57 + 59 besschadigd, 202 pp; Italie; 12,50
HYAMS, EDWARD; The changing face of Britain; Paladin, 1977; pktbk, photographs; history of landscape; 3,50
IDO, VICTOR ( H. VAN DE WALL ) ; Indiλ in de goede oude tijd; Van Hoeve, zj; pbk, ill, 136 pp; Nederlands Indie; 4,50
JACOBS, H. & J. ROELANDS; Indisch ABC ~ Een documentaire over historie en samenleving van Nederland-Indie-Indonesie, gebaseerd op Vara-tv-uitzendingen.; Arbeiderspers, 1970; pbk, foto's, 256 pp; Nederlands - Indie; 12,00
JANSON, E.M.C.M.; Wassenaar ~ historische verkenningen (ter gelegenheid 10 jarig bestaan histor.ver.Wassenaar); v. Dishoeck, 1967; gelijmd, z. uitv.kaart, foto's, ills, oortje voorplaat, netjes, 96 pp; Zuid-Holland; 4,50
JOBE, J.; Van koetsen en karossen; De Haan, 1977; pbk, ills, foto's, 176 pp; vervoer; 5,00
JOHANN, A.E.; Maureen O'Toole; Vink, zj; biblband, stickers, ills, 342 pp; scheepvaart; 2,00
JOOSTING, J.G.C. EN H.A. POELMAN; Groningsche Volksalmanak ~ voor het jaar 1916 (Roelfsema: Groningen spoorweg, Oldamsterdialect, Groningse ratelwacht, Oranje-vreugde hr. Bellingeweer); Foresta, 1979 (herdruk); geb, gebruikssporen, knikje omslag, foto's, ills, goede st, 188 pp; Groningen; 7,50
JULIEN, PAUL; Pygmeeλn ~ Vijfentwintig jaar dwergen-onderzoek in Equatoriaal Afrika; Scheltens & Giltay, zj (3e geh herz druk); geb, stofomslag matig, 35 zw-w foto's, ills, 256 pp, HOOG POSTTARIEF; Congo; 9,50
KAMPENAAR; Kamper uien berijmd door een Kampenaar ~ naar den derden druk van 1852; Zalsman, 1952; geniet, omslag sleets, ills, 62 pp; Overijssel; 3,50
KEITH, AGNES; Land below the Wind; Joseph, 1950; hardc, few pages slightly damged, ills, 318 pp; Noord Borneo; 4,00
KEIZER, W.G.N. DE ; Naar de tropen; Douwe Egberts, zj (jaren 1950); gecart, 4to, plaatjesalbum (compleet), 76 pp; Indonesie; 4,50
KESSELS, JAN A.W.; Een jaar uit honderd ~ Arnhem in de wereld van 1868; Walburg, 1968; geb, schutbl verschoten, ills, 126 pp; Gelderland; 7,00
KETELAAR, F.C.J.; Driften, stegen, lanen ~ Straatnamen in Haren; Haren, 1990; pbk, ills, plattegrond bijgevoegd, 56 pp; Groningen; 5,00
KEUNING, H.J.; De regio Groningen ~ De geografisch-economische geschiedenis van een regionale centrum-stad en haar ommeland; Tjeenk Willink, 1974; ingenaaid, slap omsl, rug wat sleets, knikje vooromsl, slap omsl, foto's, inklus.uitv.kaart, 138 pp; Groningen; 10,00
KIELICH, WOLF; Vrouwen op ontdekkingsreis; Muntinga, 1986; pkt, knikje achteromsl, foto's; reisverhalen; 2,50
KISOR, HENRY; De Zephier ~ een treinreis door Amerika; Contact, 2000; pkt, foto's; reizen / Amerika; 3,50
KLAAUW, B. VAN DER EN A. VAN ISHOVEN (SAMNEST.); De Geschiedenis van de Nederlandse en BelgischeLuchtvaart; Lekturama, 1982; geb+stofomsl, foto's, 144 pp; luchtvaart; 7,00
KLAAUW, B. VAN DER EN A. VAN ISHOVEN (SAMNEST.); De Geschiedenis van de Nederlandse en BelgischeLuchtvaart; Lekturama, 1982; geb+stofomsl(scheurtjes), foto's, 144 pp; luchtvaart; 7,00
KLAAUW, BART VAN DER; Fokker verkeersvliegtuigen 1920-1940; WYT, 1978; gelijmd, rug iets sleets, oblong form, foto's, 80 pp; luchtvaart; 6,00
KLAAUW, BART VAN DER; Vliegtuigen die geschiedenis maakten; Alk, zj; geb, stempel schutbl, foto's, 64 pp; luchtvaart; 3,50
KLOMBERG, THEO; De beweging der dwazen; PFS, 1992; pbk, 308 pp, H POSTTARIEF; Lat Amerika; 4,00
KOCK, PAUL DE; Parijs anno 1842; Van Hoeve, 1964; pbk, ills, 128 pp; Parijs; 3,00
KOK, A.A.; Historische schoonheid van Amsterdam (heemschut serie deel 1); de Lange, 1942; gecart, z.stofomsl, vergeeld, ills, 94 pp; Amsterdam; 2,00
KOOT, TON; En nu
rondom Amsterdam; M'hoff, 1944; geb, foto's, beetje roest, 256 pp; Amsterdam; 5,00
KOOT, TON (samenst.en redactie); De glorie van Amsterdam; Elsevier, 1975; geb+stofomsl, wat roestvlekjes, foto's, ills, 288 pp, HOOG POSTTARIEF; Amsterdam; 9,50
KRAAIJ, HARRY J.; Het koninklijk paleis te Amsterdam; Stg K P, 1997; pbk, foto's, 62 pp; Amsterdam; 1,75
KRAMER, A.M., BRUIJN, WIM DE; Plezierig varen met zeiljachten; De Boer, 1974; geb + stofomsl, plastic laat los, foto's, 128 pp + reclame.; zeilen; 6,00
KRAMER, JAAP A.M.(red.); Vetus vaargids 5 Noordzee-en waddenhavens ~ van Hoek van Holland tot Wilhelmshaven van Texel tot Wangerooge; Uniboek, 1979; pbk, foto's + situatiekaartjes, 120 pp; pleziervaart / jachthavens; 3,50
KRAMER, JAAP, W. DE BRUIJN, T. KAMPA; Zwervend over de wadden ~ Texel, Vlieland, Terschelling, Ameland en Schiermonnikoog; Contact, 1972; geb + stofomsl, foto's, omslag verkleurd, 136 pp; waddeneilanden; 6,00
KROESE, WIM; De legendarische vlucht van de Uiver ~ Londen - Melbourne oktober 1934 ; Teleboek, 1983; pbk 4to, kleine knik in voorplat, zw/w foto's, 160 pp; vliegtuigen; 6,00
KROP, H.C.; Duwvaart ~ De sleepboot van de toekomst (grote alk nr.674); Alk, zj; pbk, foto,s, geplastificeerd, teksten ingeplakt op schutblad, 96 pp; binnenvaart ; 3,50
KRUISSINK, G.R.; Scheepssier ~ Een nostalgische terugblik op de kleurige tooi van oude schepen; Hollandia, 1977; pbk, folioformaat, naam op franse pag weggegumd, verder netjes, vele foto's, 128 pp; scheepvaart; 9,00
KRUYFF, J. DE EN J.J. GOEZINNE; Alle auto's II ~ van 7500 tot 12000 gld. (Alkenreeks nr.102); De Alk, zj; geb, klein form., naam binnen fr.p, plastic omsl.laat wat los op rug, l. gebruikssporen, foto's, veel techn.gegevens, 64 pp; auto's ; 4,50
KURTZ, JUTTA; Bildatlas Nordsee nr, 9 ~ Nordfriesland und die Inseln, Helgoland schaal 1:150,000; HB Verlag, 1980; pbk (folioform) foto's, kaarten, 98 pp; Nordfriesland, Helgoland, Sylt, Amrum, Fohr, Romo, Halligen; 4,00
LAMMEREN, T.J.W. VAN, C. KUIPERS, H.J. MEEWIS; Luchtvaarttechniek dee 1 Motoren Stuk A; Stam, 1944 (2e dr); geb, band verkl, geen s.o., lichte slijtage aan rug, lichte waterschade aan staart, zw-w en kleuren schema's, foto's, 268 pp; vliegtuigmotoren; 12,50
LANDSTRΦM, BJΦRN; Columbus ~ De geschiedenis van Don Cristσbal Colσn Admiraal ter Zee en zijn vier reizen om de west naar Indiλ naverteld naar bronnen uit zijn tijd; Van Kampen, 1968; geb, s.o. matig, folio, ills in kleur en z/w. 208 pp; maritieme geschiedenis; 9,50
LARSEN VAN NEDERLAND, G.A.; Aardrijkskundig vademecum voor de Benelux; v. Goor, zj; geb, ills, foto's, kaarten, 208 pp; Benelux; 6,50
LEENES, A, H. WIERENGA; Amsterdams stegenboek; Bruna, 1975; pbk; Nederland; 4,50
LENNEP, J VAN; Vertellingen van vroeger en later tijd; Sijthoff, ca. 1900; ingenaaid, gebruikssporen, 334 pp; Amsterdam; 3,50
LEWIS, MICHAEL; The history of the British Navy; Pelican, 1957; pktbk, some ears, worn; scheepvaart historie; 1,75
LIBERO, CHIARA; Londen; Textcase, 1997; geb, z.stofomsl, uitvouwfoto's, een met knikken, hoekjes wat sleets, 136 pp; Engeland / Londen; 6,50
LINDBERGH, ANNE; Le Monde vu d'en haut ~ D'Amιrique en Chine par le cercle polaire; Plon, 1935; slap omslag (besch), 2 foto's, kaarten, 260 pp; luchtvaart; 7,50
LISI, ALBERT; Round trip from Poptun; Travel Book, 1968; geb, foto's, 214 pp; Guatemala, Maya's; 4,50
LOERAKKER, G. e.a.; Vlielands Wegwijs ; VVV Vlieland, zj; gelijmd, omslag vlekkig, binnenz.gebruikssporen, uitvouwkaart, tekeningen Ruting en Wagner + volkslied, 48 pp ; waddeneiland / Vlieland; 4,00
LONDON; The Authentic Atlas and Guide to London and Suburbs; Georgraphia, w.y.; pbk, kleurenplattegronden, rug geschonden, 112 pp; Londen; 6,50
LOOIJENGA, K.J.; Jeugdherinnerens van 'n Muntendammer Kouvreter; Grunneger Genootschap, 1978; gelijm, 180 pp; Gronings; 7,50
LOOSJES, A.; Limburg in Beeld * * (Landelijk Nederland in Beeld) o.a. kastelen van Arcen, Rivieren, Schaloen, Baarloo, kast. Bethlemhem, Cortenbach, Geulgezichten, Halen, Houthem, Maastricht, Voerendaal, Wittem.; Scheltema, rond 1925; band, zwart, rood, goud, rug boven met deuk, exlibr, wat scheef gelezen, enige lichte vouwen in paar fotopagina's,totaal 398 fraaie zwartw. foto's, HOOG POSTTARIEF; Limburg; 30,00
LOOSJES, A.; Noord Brabant en Limburg in Beeld; Scheltema, rond 1925; band, zwart, rood, goud, exlibr, band iets krom, 285 fraaie zwartw. foto's; Noord Brabant+Limburg; 25,00
LOOSJES, A.; Overijssel en Drente in Beeld * * (Landelijk Nederland in beeld) o.a.Dalfsen, Zwolle, Schokland, Wanneperveen, watermolens, Wijhe, Staphorst, Frederiksoord, Anlo, Zuidlaren; Scheltema, zj; band, zwart, rood, goud, exlibr, 285 fraaie zwartw. foto's ; Overijssel+Drente; 30,00
LOOSJES, A.; s Gravenhage in Beeld ; Scheltema, 1936; band, roestvlekkig, zwart, rood, goud, exlibr, 512 fraaie zwartw. foto's ; Den Haag; 20,00
LOOSJES, A.; Sprokkelingen in Nederland ~ Reeks B Stadsgezichten en woonhuizen [o.a. Hoorn, Medemblik, Alkmaar, Purmerend, Edam, Monnikendam, Naarden, Muiden, Weesp, Haarlem, Amsterdam, Z-Holland, Zeeland, N-Brabant, Limburg en overig NL]; Scheltema & Holkema, z.j. (jaren 1930); geb, wat vlekkig op snee, 1021 fraaie zw-w foto's, ca 600 pp, een schitterend boek!, hoog posttarief; Nederland; 40,00
LOPEZ CARDOZO, R. + R. SPRUIT (INL.EN TEKSTVERANTW.); Hofjes in Nederland; Vara, 1977; geb, z.stofomsl., fraaie foto's, 160 pp, goed; Nederland / woongeschiedenis; 6,50
LUGARD, G.J. (RED); Jaarboek Overijssel 1949: Jaarboek voor cultuur en historie ; Tijl, 1949; geb folio, omslag verkl & gevlekt, klein scheurtje bij kneep, stempeltje op schutbl, ills, 120 pp; Breklenkamp, Salland, opgravingen in Twente, Deventer e.a.; 7,50
LUGARD, G.J. (RED); Jaarboek Overijssel 1953: Jaarboek voor cultuur en historie ; Tijl, 1953; geb folio, naam op schutbl, ills, 128 pp; Deventer, Rechteren, Steenwijk e.a.; 10,00
MACKINNON, K.; Indonesie ~ natuur en natuurbehoud; M & P, 1985; geb, foto's, 190 pp; Indonesie; 12,50
MAJOIE, JOHN; Paradijs achter de Pyreneeen; Strengholt, 1960; geb, ills, zw w foto's, 320 pp, maximaal verzendtarief; Spanje; 5,00
MAN, YVONNE DE; Dag faun; Meulenhoff, 1959; geb, stofomslag niet gaaf, ills, 142 pp; Italie (Pompei); 4,50
MANNING, OLIVIA; The remarkeble expedition ~ The story of Stanley's Rescue of Emin Pasha from Equatorial Africa; Penguin, 1985; pktbk; non-fiction / travel; 3,25
MAURIK, JUSTUS VAN, H. HARDON (BEW); Indrukken van een Totok; Van Hoeve, zj; pbk, omslag iets verkl, naam op titelpag, foto's (rond 1900), 132 pp; Nederlands Indie; 6,00
MAY, JOHN; Antarctica ~ Het zevende continent (Greenpeace boek); M & P, 1988; geb, lichte krassen omslag voor, foto's, 192 pp; Antarctica; 7,00
MCCARTHY, ANN ; Minnesota ~ A photographic journey; Crescent bks, 1990; hardcover+dustj, cover worn in edges, portfolioform, many splendid photogr., 128 pp; Amerika; 7,00
MEERDER AUTEURS; Gas-aardgas; Ned.Gasunie, 1972; geb, rug beschadigd, foto's, 56 pp; Nederland; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Alle automerken van de wereld ~ Auto totaal ABA - AME ~ Alfa Romeo; Lekturama, 1983; geb, stofomslag, foto's, 128 pp; auto; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Alle automerken van de wereld ~ Auto totaal AUS - BEN ~ Rolls-Royce - Bentley; Lekturama; geb, stofomslag, foto's, 1989; auto; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Alle automerken van de wereld ~ Auto totaal AUS - BEN ~ Rolls-Royce - Bentley; Lekturama, 1983; geb, stofomslag, foto's, 128 pp; auto; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Alle automerken van de wereld ~ Auto totaal CHE - CUN ~ Jaguar; Lekturama, 1989; geb, stofomslag, foto's, 128 pp; auto; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Alle automerken van de wereld ~ Auto totaal DAF - DOD ~ Renault; Lekturama, 1989; geb, stofomslag, foto's, 128 pp; auto; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Alle automerken van de wereld ~ Auto totaal FIA - GAL ~ MERCEDEZ BENZ; Lekturama, 1989; geb, stofomslag, foto's, 128 pp; auto; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Alle automerken van de wereld ~ Auto totaal GEN - HIL ~ Engelse sportwagens; Lekturama, 1989; geb, stofomslag, foto's, 128 pp; auto; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Alle automerken van de wereld ~ Auto totaal NAG - PAC ~ Peugeot; Lekturama, 1984; geb, stofomslag, foto's, 128 pp; auto; 4,50
MEERDERE AUTEURS; Amstelodamum 58e Jaarboek [De befaamde drukkerij op de Herengracht over de Plantage, Pieter van den Berge, familie Westerman e.a.], in: ; De Bussy Ellerman Harms, 1966; linnen bandje, ills, 196 pp; Amsterdam; 5,00
MEERDERE AUTEURS; Amstelodamum 63e Jaarboek [Lysbeth Gravenkapel, Stadsuitleg 1585/86, reis Willems Jansz Blaeu e.a.] ; De Bussy Ellerman Harms, 1971; linnen bandje, laatste pp & achterplat geknikt, ills, 196 pp; Amsterdam; 5,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1974, II - Niveauveranderingen van Hoorn - memorie vrouwe Ulrum - doopprotocol Ulrum; Historische Kring, 1974; tijdschrijft, ills, 74 pp; De Marne / Groningen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1979 V, 3 onbekende dominee en luitenant, klooster Dallingeweer ; Historische Kring, 1979; tijdschrijft, ills, 64 pp; De Marne / Groningen; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1981, Serie VI, 4 - Nieuw inzicht maatschappijgeschiedenis - leenrecht - doopprotocol Ulrum; Historische Kring, 1981; tijdschrijft, ills, 96 pp; De Marne / Groningen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1981, Serie VI, 4 - Nieuw inzicht maatschappijgeschiedenist - leenrecht - doopprotocol Ulrum; Historische Kring, 1981; tijdschrijft, ills, 128 pp; De Marne / Groningen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1982, Serie VII, 1+2 - Verhaal over Gron. Freisl. en Drenthe onder Bisdom Utrecht - opstand Drenthen; Historische Kring, 1982; tijdschrijft, ills, 64 pp; De Marne / Groningen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1988, Serie X, 3 + 4 - ontgronding Zuurdijk - inboedel dominee - Pieters Beukema - boekpresentatie Bruins - toespraak Bakker; Historische Kring, 1988; tijdschrijft, naam voorblad., gebruikssporen, ills, 64 pp; De Marne / Groningen; 1,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1995, Serie XII, I + 2 - Societeit Amicitia - oorsprong borg en kasteel - opkomst grootgrondbezit; Historische Kring, 1995; tijdschrijft, ills, 60 pp; De Marne / Groningen; 3,50
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne 1974, II, 1 - Niveauveranderingen van Hoorn - memorie vrouwe Ulrum - doopprotocol Ulrum; Historische Kring, 1974; tijdschrijft, ills, 74 pp; De Marne / Groningen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne 1977, IV, 4 - vondsten Elens - boekbespreking - oude standen - vervolg doopprotocol Ulrum; Historische Kring, 1977; tijdschrijft, ills, 74 pp; De Marne / Groningen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Dit is Amerika; Elsevier, 1976; pbk, ills, omslag enige knikjes; Amerika; 2,50
MEERDERE AUTEURS; Gereformeerde kerk Zoutkamp ~ Gedenkboek; Oktober, 1991; geb (nieuw) met foto-omsl., foto's, 108 pp; Zoutkamp / kerk; 9,00
MEERDERE AUTEURS; Groninger Kerken; Stg Oude Gron Kerken, 1984 - 1988; tschr jrg 6-10, in cassette, foto's, enkele aantek in pen; Groningen; 20,00
MEERDERE AUTEURS; Groninger Kerken; Stg Oude Gron Kerken, 1994 - 1998; tschr jrg 11-15, in cassette, foto's, enkele aantek in pen; Groningen; 20,00
MEERDERE AUTEURS; Handleiding zwemmend redden; KNBRD, 1970; gelijmd,ills, 104 p; reddingzwemmen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Jaarboek Groningen 1973; NvnN, zj; geb, achterplat verkl & licht besch, foto's, 124 pp; Groningen; 8,00
MEERDERE AUTEURS; Jaarboek Groningen 1973; NvnN, zj; geb, omslag verkl, foto's, 124 pp; Groningen; 7,00
MEERDERE AUTEURS; Nieuwe Drentse Volksalmanak 1981; Van Gorcum, 1981; pbk, knikje in voorplat, ills, 186 pp; Drenthe; 7,50
MEERDERE AUTEURS; Nieuwe Drentse Volksalmanak 1987; Van Gorcum, 1987; pbk, ills, 178 pp; Drenthe; 7,50
MEERDERE AUTEURS; Nieuwe Drentse Volksalmanak 1988; Van Gorcum, 1988; pbk, ills, 212 pp; Drenthe; 7,50
MEERDERE AUTEURS; Nieuwe Drentse Volksalmanak 1989; Van Gorcum, 1989; pbk, ills, vlekje op achterplat, 202 pp; Drenthe; 7,50
MEERDERE AUTEURS; Noorderzon; Meulenhoff, 1990; pbk; reisverhalen; 3,50
MEERDERE AUTEURS; Vestingen in Nederland. Forten, verdedigingslinies, vestingsteden; ANWB, 1998; pbk, foto's, kaartjes, 128 pp; vestingen; 4,00
MEIJER, D.C. JR; De Bloeitijd van Amsterdam; Minerva, zj; pbk, herdruk, pigmentvlekjes, ills, 272 pp; Amsterdam; 7,50
MEIJER, JAAP; Het Jonas Daniel Meijerplein ~ Bezinning op drie eeuwen Amsterdams Jodendom; De Buzzy, 1961; geb, s.o. matig, ills, vlekje op 2 pp, 180 pp; Amsterdam; 6,00
MEIJER, M.; Wandelgids Veluwe; ANWB, 1995; ringband, foto's, kaartjes, 104 pp; Gelderland; 3,50
MEIJER, W; Nederland ons aller tuin; ANWB, 1949; geb, ills, knik in omslag 2 kanten, kaart, 80 pp; Waterland en Zaanstreek; 3,00
MEIJER, W. (VOORW); In het spoort der podagristen ~ Auto- en fietsroute ; ANWB, 1989; pbk, foto's, losse kaart, 96 pp; Drente, Assen - Bentheim; 3,00
MERIAN; Muensterland; Merian, 1986; gelijmd; Duitsland; 2,50
MERIAN; Sauerland; Merian, 1980; gelijmd; Duitsland; 2,50
MERIAN; Wien; Merian, 1968; gelijmd; Oostenrijk; 2,50
MEULEN, TONY VAN DER; Groningen ~ Een schoonheid van een stad; Gem Groningen, 1978 (2e dr) ; pbk, foto's, 60 pp; Groningen; 2,50
MEULEN, TONY VAN DER; Groningen ~ Een schoonheid van een stad; Gem Groningen, 1978 (2e dr) ; pbk, foto's, 60 pp; Groningen; 2,50
MEULEN,TONY VAN DER ; Oude kerken in Groningen; Bosch & Keuning. 1979; pbk, folie omslag laat deels los, foto's, 62 pp; Groningen; 5,00
MILLAR, GEORGE; Orellana ontdekt de Amazone; Spectrum, 1954; pkt, omslag licht geknikt; Zuid-Amerika; 1,50
MINNE, J.J. VAN DE; Behoud ik jou - behoud jij mij ~ De Martinikerk gerestaureerd [ Groningen }; Van Denderen, 1975; pbk, zw/w foto's, 74 pp; Groningen; 4,50
MOE, MOGENS, A.F. DE SAVORNIN LOHMAN (BEW); Schepen; Amstleven, 1939; folio in ringband, band wat sleets, roestvlekkig en wat gebruikssporen, kleuren ills, 60 pp; scheepvaart; 7,00
MOLEN, S.J. VAN DER; Dit land van de elf steden; West-Friesland, zj; gecart, kneep iets besch, ills, 232 pp; Friesland; 7,00
MOLEN, S.J. VAN DER; Door het Fryske Gea; Friese Pers, zj; pbk, cijfers op omslag geschreven, ills, 132 pp; Friesland; 2,00
MOLEN, S.J. VAN DER; Friesland vanuit de lucht; Bosch, 1977; geb + beschadigd stofomsl, foto's, zeer goed ex, 214 pp; Friesland / luchtfoto's; 12,00
MONDEY, DAVID; Vliegtuigen ~ meer dan 145 kleurenfoto's; IN de nToren, 1977; geb+stofomsl, foto's, 94 pp; luchtvaart; 7,00
MOORE, TIM; Frost on my moustache ~ The Arctic Exploits of a Lord and a Loafer; Abacus, 1999; pbk, name imprint fr.p, 280 pp; travelstory, ; 5,00
MORGAN, MARLO ; Traumfδnger: Die Reise einer Frau in die Welt der Aborigines; Goldmann, 1994; Taschenbuch; Aboriginals; 3,00
MORKOT, ROBERT (ED.); Collins Illustrated Guide to Egypt; Collins, 1988; pbk, exlibr, photographs, 320 pp, engelse taal; Egypte; 4,50
MOUNTFIELD, DAVID; Everyday life in Elizabethan England; Liber, 1978; hardc+dustj, ills, photo's, 144 pp, condition neat; United Kingdom / Engeland; 7,00
MULDER, G.J. (red.); Handboek der Geografie van Nederland, deel V ~ inh.Friesland (Wiegersma+Kooiker), Groningen (Tuinstra) Gronings-Drentse veenkolonieen (Keuning), Drente (Visscher), Gelderland (de Boer),Veluwe, (Mulder), Achterhoek en Lijmers (de Boer), Gelders Riverierengebied (de Boer), Noordbranbant (Reijs); Tijl, 1955; in linnen geb, wat vochtranden zonder krinkels 1e paar blz. naam schutbl, rug omsl.verschoten, foto's, uitkl.kaartjes, 632 pp, HOOG POSTTARIEF; Nederland; 18,50
MULDER, R. (RED.); Friesland 1992, een jaar in beeld; Friese Pers Boekerij, 1993; geb, foto's, 116 pp; Friesland; 5,00
MUNRO, R.W. ; Scotland ~ Land of Kin and Clan; Johnston, 1980; pbk, coverdamaged + edge knikcked, some notations inside, name fr.p, 176 pp; Schotland; 6,00
MUNTINGH, H.J.; Noord-Friesland Buitendijks ~ Rapport van de Waddenzxeecommissie, mei 1974; Land.Ver.Beh.Waddenzee, 1975; pbk, ills, foto's, paar knikjes, gebruiksporen, verder goed, 120 pp; Wadden / Friesland; 5,00
MURPHY, DERVLA; Where the Indus is Young ~ A Winter in Baltistan; Century, 1983; pbk, few stains on paper, exl, 262 pp; klein Tibet; 4,50
NEVIN, DAVID; The Mexican War (The Old West); Time-Life, 1978; geb, leerimitatie omsl, roestvlekjes op snee, foto's, ills, eng.tekst, 240 pp; Mexico / geschiedenis; 10,00
NEWBY, ERIC; Mijn huis in Italie; Sirene, 2000; pbk, rug geknikt, 3 ezelsoren; Italie; 3,50
NIEMEIJER, JAN A.; Donkere stad ~ Jeugdherinneringen aan de Tweede Wereldoorlog; FPB, 1990; geb, ills Laura Tietjens, 78 pp; Groningen / tweede wereldoorlog; 4,50
NIEMEIJER, JAN A.; Kent u Drente ook zo?; NIB, zj; gecart, ills, foto's, 138 pp ; Drenthe; 4,50
NIEMEIJER, JAN A.; Kent u Groningen ook zo?; NIB, zj; gecart., plastiic omslag laat wat los inklus.rug, ills, foto's, 140 pp; Groningen; 3,50
NIEMEIJER, JAN A.; Wadlopen; Knoop, 1973; gecart., foto's, 120 pp; wad / Noord Ned; 6,00
NIEMEIJER, JAN A. (RED); Groningen toen Uitgave 1979; Groninger Gezinsbode, zj; geb, naam op schutbl, vergeeld op snee, ills, 124 pp; Groningen; 9,00
NIN, ANAIS, MIRA DE ROOY, GEORGE SAND E.A.; Echte vrouwen reizen beter; Byblos, 2001; pb, 174 pp; reisverhalen; 4,00
NOLTHENIUS, HELENE; Duecento ~ zwerftocht door Italie late middeleeuwen; Spectrum, foto's, zj; pkt, vergeeld; reisverhalen; 2,00
NOORDHUIS-VAN T LAND, F.A.W.; In Zuurdijk daar stond een school.; Mollema, 1985; pbk, rug wat beschadigd onderaan, ills, foto's, 54 pp; geschiedenis school Zuurdijk; 7,50
NOORDRAVEN, T.J. (BEWERKT DOOR S.P. DE BOER); Zeemanschap ~ Leerboek voor Aspirqant-Stuurlieden; Duwaer, 1947; geb, linn.rug, stevige bnd, hoeken wat schade, inktvl.achteromsl, blz.79-80 scheurtjes, stukje uit schutblad mist, enige onderstrep., uitvouwkrt.,ills, 474 pp ; ; 15,00
O' HANLON, REDMOND; Tussen Orinoco en Amazone; Singel, 1996; pkt, omsl. wat sleets, foto's; Zuid-Amerika; 4,00
OLDENBURG EMKE, F. VAN; Leer mij ze kennen
de Limburgers; Sijthoff, 1966; pbk, naam op franse pag, foto's, 150 pp; Limburg; 4,00
OLDENBURG ERMKE, F. VAN; Leer mij ze kennen
. de Limburgers; Sijthoff, 1969; pbk, foto's, 148 pp; Limburg; 4,00
OLVING, P.H.; Vraagbaak Escort / Orion ~ Benzine- en dieselmodellen 1986-1987 ~ Met alle afstellingen; Kluwer, 1991; pbk, deukjes op kneep, paar orrtjes, techn.tek.,212pp; autotechniek; 7,50
OLVING, P.H.; Vraagbaak Escort / Orion ~ Benzine- en dieselmodellen 1987- 1990 ~ Met alle afstelgegevens; Kluwer, 1998; pbk, heel netjes, + elektrot.werkschema, 298 pp; autotechniek; 7,50
OLYSLAGER, P.; Vraagbaak Opel rekord-E ~ een complete handleiding voor de typen: coach, sedan en stationcar be benzine en dieselmodellen 1977-1982 ; Kluwer, 1983; pbk, gebruikssporen, tekst en tekeningen door Olyslager organisation b.v., 196 pp; auto's ; 7,50
O'SULLIVAN, M.; Twenty years a-growing; OUP, 1960; geb, 1 afb, 2 katerns zijn omgewisseld, 290 pp; Ierland: Blasket Isands, Dingle; 5,00
OUDSTEN, BAS DEN; Bern yn Fryslan / Kinderen in Friesland; Laverman, 1959; gecart, foto's (fraai), ongepag, goed; Friesland; 6,00
PARIJS; Parijs / Verrukkelijke verhalen uit la ville lumiere; Meulenhoff, 1964; pkt; Parijs; 2,00
PICCARD, JACQUES; Zeven mijlen onderzee ~ De geschiedenis van de bathyskaaf 'Trieste'; Romen, 1962; geb, deukje in punt voorplat, wat roestig op snee, ills, 166 pp; duiken; 4,00
PLAS, MICHEL VAN DER; In het land der Belgen; Elsevier, 1973; pbk, foto's ; Belgie; 3,50
POLA, ALEXANDER, R.DE WIND(FOTO'S); Wad nu
Wat later ?; Zuidboek, 1978; geb, naam fr. pag, foto's, 156 pp; wadden; 7,00
POLA, ALEXANDER, R.DE WIND(FOTO'S); Wad nu
Wat later ?; Zuidboek, 1978; geb, naam fr. pag, foto's, 156 pp; wadden; 7,00
POLAK, HENRI; Het kleine land en zijn groote schoonheid; Dico, 1941; geb, exl, foto's, 208 pp; Nederland; 6,00
PONTIUS, JOH.I.; Beschrijvinghe der coop-stadt Amsterdam ~ Deze uitgave - gelijk in uiterlijk en formaat aan het origineel van de druk van 1614 ~ maakt deel uit van de reeks Herleefd verleden; Facs.uitg.Ned. 1968; geb+beschad. voorzijde, ills, naam schutbl, 266 pp, HOOG POSTTARIEF; Amsterdam; 20,00
POSTMA, TH.; Vermetele Vliegende Pioniers; Unieboek, 1975; pbk, zeer geod ex. (folio form.)foto's, ills, 184 pp; luchtvaart; 8,00
POSTMA, THIJS; Vermetele vliegende Hollanders; De Haan, 1975; pbk, wat gebruiksporen, omsalg scheurtje voorz., foto's, 168 pp; luchtvaart; 5,00
PRAAG, M.M. VAN; Wandelingen door oud en nieuw Parijs; Spectrum, 1964; pkt, paar ezelsoren; Parijs; 1,75
PRANGER, LEX; De juiste koers bij het wedstrijdzeilen; Veen, zj; ingenaaid, onderz rug licht besch, ills, 116 pp; zeilen; 5,00
PRANGER, LEX; De juiste koers bij het wedstrijdzeilen; Veen, zj; ingenaaid, vlekjes, ills, 116 pp; zeilen; 7,00
PRESSER, SEM; Hoe breng ik mijn vacantie door? Parijs; Scheltens, zj; gecart, vochtvlek op kopsnee, foto's, 190 pp; Parijs; 2,50
PRONKER, T.F.J. EN H.M. VAN ECK; Vlieland; Knoop & Niemeijer, 1970; gecart, hoekjes omsl+rug iets sleets, foto's, 134 pp; Vlieland; 7,00
PUBLIKATIEBAND 6; Stichting Alde Fryske Tsjerken; ZP, 1991-1995; tschr in ringband; Friesland; 15,00
PUCCI, E.; All Venice; Firenze: Bonechi, zj; ingenaaid,slecht in de band, ills, plattegrond; Italie; 3,00
QUARLES VAN UFFORD, C.C.G.; Amsterdam voor 't eerst gefotografeerd, 184 pp; Bussy, zj; pbk, knikjes voorplat, verder goed, foto's van o.a. Asser, Olie, Oosterhuis, ; Amsterdam; 4,00
RABE, ERICH; Hobbyboek ~ radiobestuurde modelvliegtuigen; Kluwer, 1976; pbk, ills, foto's, 154 pp; modelvliegen; 5,00
RED. FRIESCH DAGBLAD; Het enige echte elfstedentocht logboek 1986; De Tille Friesch Dagblad, 1986; folio pbk, foto's, 80 pp; schaatsen Friesland; 5,00
REDGRAVE, M.; Venice; Spring, 1961; hardc, dj damaged, photogr, 160 pp; Italie; 3,00
RIEDE, LEO; Nederland vanuit de lucht; Readers Digest, 1979; geb + gerepareerd stofomsl, zeer netjes, foto's, uitvouwbalden, plattegronden, 322 pp, HOOG POSTTARIEF; Nederland / luchtfoto's; 15,00
RITTER, P. H.; De hoorn der Schelde; Spectrum, zj; pkt, ills; Zeeland; 3,00
ROBINSON, A.; Geschiedenis van de luchtvaart ~ Beroemde Luchtvaart-Pioniers; Lekturama, 1979; geb + stofomsl, foto's, 144 pp; luchtvaart; 7,00
RONNER, B.; Een tempel in turfgraversland ~ Een rondwandeling om, in en onder het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente Scharmer-Harkstede te Harkstede in Groningerland. Tevens een speurtocht naar de bouwprincipes van de kerk; Actief, 1996; geb, van plakplastic voorzien, foto's, enkele aantekeningen in pen, gesigneerd, 104 pp; Groningen; 5,00
RONNER, DICK (RED.); Kerken met een leeuw in De Marne : Ulrum Niekerk Vierhuizen; Vliedorp, 2009; pbk, zw/ills, 64 pp (nieuw); De Marne / Groningen; 8,00
ROODNAT, BAS; Op Amsterdams Peil; Contact, 1964; gecart, naam op schutbl, ills Peter van Straaten, 78 pp; Amsterdam; 3,00
ROSTBOLL, ERIK; De heilige armoede; Meulenhoff, 1962; geb, foto's, 1 ezelsoor, 182 pp; Azie; 4,50
ROTHUIZEN, G.; Engeland is een dorp; Terra, 1981; geb+stofomsl.foto's, 244 pp; Engeland / impressies over personen/ plaatsen / geschiedenis; 7,50
ROY VAN ZUYDEWIJN, H.J.F. DE; Per noord-zuid er op uit! ~ een tramreis van Volendam naar Scheveningen; Bussy, zj; pbk, wat oortjes, omsl.wat sleets, foto's, 216 pp; tram Noord Holland; 5,00
RUBINSTEIN, R., C. NOOTEBOOM, T. KRABBE + 5 ANDERE AUTEURS; Bon voyage en France; Novella, 1998; pkt, naam schutblad; Frankrijk; 3,00
RUBINSTEIN, RENATE; Jood in Arabie Goi in Israel; M'hoff, 1988; pbk, naam op franse pag & enkele strepen in pen, 154 pp; Israel; 3,00
RUITER, WILLEM DE ; Binnenscheepvaart in beweging; Boom/Kluwer, 1980; gelijmd, folio, omsl+daarna wat geknikt, foto's, 148 pp; scheepvaart; 9,00
RULAND, WILHELM; Die schonsten Sagen des Rheins; Von Hoursch, oJ; geb, stofomslag vergeeld, ills, 128 pp; Rijn; 3,00
RUTTEN, FELIX; Spanje; Van Munster, zj (oude spelling); geb, band verschoten, exl, roestig, foto's, 286 pp, HOOG POSTTARIEF; Spanje; 12,00
SARNO, LOUIS; Song from the Forest ~ My life among the Ba-Benjelle pygmies; Houghton, 1993; hardc+dustj, some reststains, 302 pp; Central-Africa, Pygmies, music; 5,00
SAUER, F.; Die Eifel in Farbe; Kosmos, 1977; pbk, foto's, 72 pp; Duitsland; 2,00
SCHAAFSMA, H.; Rail en maatschappij ~ Functie en betekenis van de Nederlandsche Spoorwegen; NS, 1970; pkt, knikje in voorplat, ills, 128 pp; treinen; 4,00
SCHADE VAN WESTRUM, L.C.; Amsterdam per vigilante; Spectrum, 1963; pkt, rug licht besch, ills, 192 pp; Amsterdam; 2,25
SCHADE VAN WESTRUM, L.C.; Groeten uit Amsterdam, prentbriefkaarten uit grootvaders album; Bussy, 1966; pbk, wat vergeeld, enkele roestvlekjes, foto's prentbriefk, 216 pp; Amsterdam; 5,00
SCHARTEN, CAREL; Verborgen schoonheid van Toscane en Umbrie; Wereldbibliotheek, 1948; geb, exl, zw-w foto's, 110 pp; reisverslag Italie; 10,00
SCHELHAAS, H.; Het andere Overijssel; Waanders, zj; geb, stofomslag redelijk, foto's, 120 pp; Overijssel; 5,00
SCHERPHUIS, AGEETH; Tweede Amsterdams winkeltjesboek; Gemeentegiro, 1973; gecart, foto's, 94 pp; Amsterdam; 2,00
SCHILDT, GORAN; In the Wake of Odysseus; Staples, 1953 (2nd); hardc, photogr, 316 pp; Griekenland; 5,00
SCHOENMAKER, WIM & P.F.A. VAN DE NOORT; Luchtvaartgeschiedenis in woord en beeld ~ In het voetspoor van Mercurius; Elmar, 1990; folio pbk, zw/w foto's, 144 pp, goed; luchtvaart; 7,50
SCHOLTE, H. (VOORW); Argonautisch Avontuur ~ Negen padvinders varen de legendarische tocht van Jason door de Griekse Archipel; Ten Brink, 1961; gecart, 184 pp; Griekse archipel; 5,00
SCHORREN, DERWIN; Mien Dorp ~ Een wandel-en fiets route in en nabij Rottum, het geboortedorp van de Groninger dichter en schrijver Jan Boer 1899-1983; Profiel, 1999; geniet, tekst titelp., ills, Erwin Drenth, 48 pp; Groningen / fietsroute; 5,00
SCHOUTEN, JAN; Gouda; van Hoeve, 1960; ingenaaid, softcover, omsl.wat sleets, prachtige zwartw.foto's Bob de Wit, 96 pp; Zuid-Holland; 5,00
SCHREINER, JAN; Veel vangen met de vaste hengel; Elsevier, 1972; gecart, ills, foto's, kleine beschadiging p207, 208 pp; visserij / hengelen; 5,50
SCHUITEMA-MEIJER, A.T. EN W.K. VAN DER VEEN; Zegel wapen en vlag van de stad Groningen; Wolters, 1965; gelijmd, omslag wat sleets, foto's, 148 pp; Groningen; 6,50
SCHULTE NORDHOLT, J.W.; Het volk dat in duistenis wandelt ~ De geschiedenis van de negers in Amerika; Van Loghum, 1968; pbk, blutsje in voorplat, 280 pp; VS; 5,00
SCHULTE, A.G.; Nederlandse monumenten in beeld ~ Overijssel, Gelderland, Utrecht; Bosch en Keuning, 1975; pbk, veel foto's, zeer mooie staat, 222 pp; Overijssel, Gelderland, Utrecht; 7,00
SCHUPPEN, S. VAN EN D. MONCH; Midden Noord-Holland ~ Tussen West-Friesland en het IJ (met 6 losse routebijlagen) ; Buijten / Nivon, 1994; gelijmd, foto's, 96 pp; culturele+natuur-wandelingen / natuurvriendenhuizen; 5,00
SCHURGERS, H.J.H.; Waar de brede stroom der Maas
~ Beknopte geschiedenis van Limburg; LvV, 1972; geb, foto's, vlekjes op snee + schutbladen, voorzijde omslag iets beschadigd, 194 pp; Limburg; 4,00
SCHURGERS, H.J.H.; Waar de brede stroom der Maas
~ Beknopte geschiedenis van Limburg; LvV, 1972; geb, omslag niet helemaal gaaf, ills, 194 pp; Limburg; 6,00
SCHURING, H. (red.); Eems Dollard Regio ~ Groningen, Drenthe, Ostfriesland, Eemsland; ANWB, 1992; pbk, foto's, kaartjes, 128 pp; Groningen; 4,50
SIEBURG, FR.; Die staehlerne Blume; Frankfurt M, Scocietaets Vrlg, 1939; geb, foto's, rug slecht leesbaar, iets roest, 188 pp; Japan; 4,00
SILLEVIS SMITT, J.H.; Open dat luik!; Voorhoeve, zj; geb, 204 pp; scheepvaart; 4,00
SLUYSER, MEYER; Hun lach klinkt van zo ver..; Parool, zj; geb, foto's, 200 pp218 pp; Joods A'dam; 4,50
SLUYSER, MEYER; Voordat ik het vergeet; Parool, 1957; geb, foto's, enige ezelsoren, vlekjes, 96 pp; Joods A'dam; 4,50
SMAAL, A.P.; Kijken naar Monumenten in Nederland; Bosch, 1979; geb, foto's, 144 pp; Nederland; 6,00
SMAAL, A.P. (RED); Kijken naar monumenten in Nederland; Bosch & Keuning, 1979; geb + stofomsl, foto's, 144 pp; monumenten Nederland; 6,00
SMITH, WILBUR; Aasgier van de golven; Boekerij, 1986; pbk, eesvouwen, 392 pp; scheepvaart / spanning; 3,50
SOLLOD, CELESTE; Doors; Friedman /Fairfax, 1998; hardcover, lower spine damaged+edge frontpiece, dustj. restored little torns)small knicks in a couple of pages, many splendid photographs, some text 72 pp ; fotografie / architectuur ; 8,00
SPARACO, PIERRE (SAMENSTELL. Ingel. door Bart v.d. Klaauw; Europese vliegtuigen ~ de wereldluchtvloten 4; Maraboe flash, 1964; pbk, 12 cm2, ills, foto's, naam binnenz. schutbl, 158 p; luchtvaart; 6,00
ST. AUBIN DE TERAN, LISA; Mijn favoriete reizen; Meulenhof, 2001; pbk, 270 pp; Caribie / Mali; 5,00
STAAL, ARTHUR; Hellas ~ Een reis door Griekenland; Scheltens, 1946 (2e dr); geb, band beetje slijtage, 22 teekeningen, 110 foto's, 155 schetsen, 368 pp, HOOG POSTTARIEF; Griekenland; 15,00
STAHNKE,; Radionavigatie op kleine schepen.Voor zeilers op kleine schepen.; Hollandia, 1978; pbk, ills, 100 pp; scheepvaart; 3,00
STAPEL, F.W. E.A.; Indie schrijft zijn eigen geschiedenis; Elsevier, 1943; geb, kaart, ills, 276 pp; Indonesie; 10,00
STARK, E.; Uit Indiλ, Egypte en het Heilige Land; Veen, 1926 (3e dr); geb, geen s.o., exl op schutblad, ills, 238 pp, HOOG POSTTARIEF, goede staat; reisverhaal; 10,00
STEEGH, ARTHUR; Kleine monumenten atlas van Nederland ~ 666 nederzettingen in kaart; Walburg Pers, 1976; gecart, omslag over lengte geknikt, verder goed, plattegronden, 276 pp; Nederland; 7,50
STEGEMAN, B.; De Achterhoek ~ land van bossen en kastelen; ; ingenaaid+stofomsl(beschadigd), vergeeld, foto's, ills.P. te Lintum, 36 pp; Nederland Gelderland; 5,00
STEKETEE, HANS; Landschap achter het oog; Veen, 1988; pbk, fiche, knikje in enkele pagina's; Europa; 3,00
STEWART, D.; Bloeiperiodeder mensheid ~ De Islam; Parool / Time/Life, 1967; geb, linnen rug en strook, ills, 190 pp; Islam; 6,00
STEWART, S., PAUL THEROUX, M. PEISSEL E.A. ; Dansend door China; Contact, 1998; pkt; China; 3,00
STIERLIN, HENRI (TEKST + FOTO'S); Kunstschatten van Japan; Icob, 1980; geb + stofomsl, foto's, 96 pp, groot form,; Japan; 8,50
STIKSMA, K.; Rijmond, meer dan een wereldhaven; Kopub, 1984; geb, foto's, 144 pp; nederland; 6,00
STOKES, ADRIAN; Venice ~ An Aspect of Art; Faber & Faber, 1945 (2nd); hardc, slight traces of damp, bl-w photogrs, 73 pp; Italie; 10,00
STOKHUYZEN, F.; Molens ; v. Dishoeck, 1974; pbk, knikje kneep, foto's, tecn.tek., 136 pp; molens; 7,00
STOVER, LEON; Culturele ecologie van de Chinese beschaving; Spectrum, 1974; pkt, foto's, ills, 158 pp; antrologie; 2,50
STRIJBOS, JAN P.; Texel ~ Uniek vogelparadijs in de Waddenzee; Spectrum, 1977; pbk, foto's van Werner Layer, 128 pp, zeer net ex.; waddeneiland / Texel; 7,00
SUE, EUGENE; De verborgenheden van Parijs; Het Goede Boek, z j; geb, stofomslag, meer dan 240 gravures naar oorspr uitg uit 1842, HOOG POSTTARIEF; Parijs; 12,00
TADEMA, AUKE A, BOB TADEMA-SPORRY; Sahara ; Elsevier, 1955; geb, stofomslag matig, ills, 260 pp; Afrika; 10,00
TAMMELING, B.P. (RED); Bij open doek ~ 100 Jaar Stadsschouwburg Groningen 1883 - 1983; Vereniging Vrienden Stadsschouwburg, 1984; pbk, foto's, datum schutblad,272 pp; geschiedenis schouwburg; 3,50
TAYLOR, J.W.R.; Fleet air arm; Ian Allen, zj, 3th ed.; geniet, foto's, naam schutbl, wat roestvlkejes op snee, tekst engels, 68 pp; luchtvaart / tweede wereldoorlog; 5,00
TAYLOR, J.W.R.; Royal air force; Ian Allen, 1962; geniet, foto's, naam schutbl, wat roestvlekjes op snee, tekst engels, 64 pp; luchtvaart / tweede wereldoorlog; 5,00
TAYLOR, JOHN W.R; Aircraft aircraft; Hamlyn, 1967; hardc+dustj, name endpaper, good c.photos, ills, 140 pp; luchtvaart / gelegeheidsuit. KLM; 7,00
TAYLOR, W.; Greek architecture; Barker, 1971; bnd, p 86 kleefspoor foto, foto's, 96 p; Griekse architektuur; 4,00
TAYLOR, W. + N.HABGOOD(FOTO'S); Scotland in colour; Batsford, 1975; bnd, naam schutblad, foto's, 126 pp; Schotland; 7,00
TERPSTRA, PIETER; De 11 stedenuit de lucht; Kristal, zj; pbk (folioform) foto's omslag met gebruikssporen, 40 pp; Friesland / luchtfoto's; 3,50
THEIL, EDMUND; Jacht op de woestijnrovers: Het krokodillenmeer ; Van Goor, 1979; ged, 190 pp; jeugdboek Egypte; 3,00
THEROUX, PAUL; The Kingdom by the sea ~ his candid and compulsive account of a journey round the coast of Great Britain; Penguin, 1986; pktbk; Great Britain; 2,25
THEWISSEN, CH.; Ons aller Vrijthof; Zp, zj; geniet, ills, 56 pp; Limburg; 1,50
THEWISSEN, M. T. EN B. VAN HAPERT; Friesland en de Wadden-Eilanden (wandelgidsen); ; pbk, ills, kaartjes, 152 pp; wandelen / Friesland + Schiermonnikoog / Ameland / Teschelling / Vlieland / Texel; 7,00
THOMAS, FRED; Stad van mijn hart; Holland, 1946; geb, band niet gaaf, schuingelezen; Amsterdam; 3,50
THOMESE,P.F. + V.D. HEIJDEN/V.LAERHOVEN/DE LOO/ZWAGERMAN/BERK/GEERAERTS/RUEBSAMEN/THIJS/GIPHART; Vrij reizen ~ verhalen van; Riviere, 1994; pbk, 160 pp; reisverhalen; 4,00
TIMMERS, J.J.M.; De glorie van Nederland; Elsevier, 1972 (1e dr); geb, vlekje op kopsnee, 384 pp; Nederland; 10,00
TIMMERS, J.J.M.; Schoonheid langs de grote wegen van Italie ~ met 22 kaarten; Elsevier, 1958; geb,slappe gelamineerde geillstr.band, foto's, kaartjes, geode staat, 228 pp ; Italie / reisgids; 7,50
TOMBALBAYE, F.; Terre Tchadienne; SIPRT, 1967; pbk folio, omslag smoezelig maar fraaie zw-w foto's, 48 pp; Afrika; 3,50
TOPOGRAFIASCHE DIENST; Grote Topgrafische Atlas van Nederland 1: 50.000 ~ 2 Noord Nederland 2e ed.; Wolter-Noordhoff, 1990; geb, 144 pp, zee goed ex.; Groningen / Friesland / Drenthe / deel Overijssel; 22,50
TOULSON, SHIRLEY; The Moors of the Southwest; Hutchinson, 1983; pbk, ills, exl, 110 pp; Koning Arthur, Sedgemoor, Exmoor; 3,50
TRIOLET, ELSA; Op Tahiti; Veen, 1986; pbk, 96 pp; Tahiti [geschr rond 1920]; 2,50
TROMP, H.M.J.; Kijk op kastelen; Elsevier, 1979; geb+stofomsl. (lichte schade+gerepareerd), veel foto's, overzichtkaartjes, 144 pp; Nederland - kastelen; 7,50
TURNER, BARRY; A place in the country ~ Based on the Thames Television series; Sphere bks, 1972; large pbk, edgeknick frontcover, photographs (some in colour), 224 pp; countrylife / landhuizen; 6,00
TWERDA, H.; Tsien fryske monuminten; AFUK, 1975; gelijmd, knikje omslag, foto's, 64 pp; Friesland; 1,75
UTRECHT; Utrecht in beeld; Gem., 1972; ingenaaid, foto's; Nederland; 2,00
VEEN, D. V.D.; Groningen in foto's; Van Seijen, zj [ca 1975]; pbk, knik en wat beschadiging op omslag, 5 pp tekst, ruim 100 foto's; Groningen; 7,00
VEENENDAAL, W. VAN EN VIRULY, A.; t Begon op Parijs; Bruna, 1961; pkt, knik omslag voorz.; luchtvaart; 2,25
VEGELER, PAUL; Brasilien, Gigant der Zukunft ; Haack, 1957; geb, ills, kaart, 316 pp; Z Amerika; 4,00
VEN, D.J. VAN DER; De peerdenhemel ~ van Zuudlaordermaark en Groningen als Paardenstad; Gesto, zj; gecart, ills, foto's, omslagcelofaan laat los, 196 pp ; Groningen / Zuilaren; 7,50
VERENIGING VRIENDEN VAN URK (SAMENST.); Gemeentelijke visafslag Urk 90 jaar ~ 1904 - 1994; Gemeentelijke Visafslag / Gemeente Urk, 1994; geb, foto's, nette staat, 80 pp; "verslag reis op ""Witmarsum' / scheepvaart"; 7,50
VERHOOG, P.; Ontdekker en admiraal [over Columbus]; De Boer, 1949 ; geb, geen s.o., ills Wim van de Walle, kaart, 236 pp ; maritieme geschiedenis; 7,50
VERMEUELEN, J.J.; De provincie Antwerpen; Lekturama, 1985; geb, 142 pp, ills; Belgie; 4,00
VERNE, JULES; De Reis om de Wereld in 80 Dagen; Elsevier, zj (8e dr.); geb, bl.oml, wat sleets, rug binnen gelijmd, ills houtgrav., 224 pp; wereldreis; 5,00
VIEGEN, J.( INLEID.); Palet van de mijnstreek ~ twaalf werken uit het jubileumfonds van de staatsmijnen in Limburg (Ch.Eyck, Diederen, Koolen, Schoonbrood e.a.); Staatsmijnen, zj ca. 1960; reproducties in ringbnd.,wat sleets / gebruikssporen, stukje uitpag, p.met knikje, als kalender te gebruik.; Limburg / kunst; 2,50
VINDING, DIANA; Parijs; Bruna, zj; pkt, naam op franse pag, foto's, 128 pp; Parijs; 2,00
VINDING, DIANA EN KEES SCHERER; Parijs (serie wereld in kleur) ; Bruna, 1969 ; pkt, veel foto's, 128 pp; Frankrijk / Parijs; 3,50
VIRULY, A.; De zee en de overkant; Bij, 1956; geb, foto's, 218 pp; Nederland; 8,00
VIRULY, A. (INL); Vliegend boven Nederland ~ Flying over Holland; Promotion Pictures, 1972; geb, wat verschoten rug, foto's, 208 pp; Nederland; 8,00
VISSER, CAROLIJN; Buigend bamboe ~ Een juweel van een reisverhaal; Muntinga, 1997; pkt; China; 3,25
VISSER, CAROLIJN; Het goud van Bonanza; CPNB, 1996 ; pkt; reisverhalen; 1,50
VON MUNCHING, L.L.; Moderne Koopvaardijschepen (Alkenreeks nr. 64); Alk, zj; geb, klein formaat, goede staat, foto's, 64 pp; scheepvaart; 4,50
VONK, H.J.; Dit land van hei en hunebedden ~ Regio-reeks nr. VII; Westfriesland, 1973; gecart, knik omslag voor, tekst in potlood, gebruikssporen, ills, 240 pp ; Drenthe; 5,00
VONK, H.J.; Dit land van hei en hunebedden ~ Regio-reeks nr. VII; Westfriesland, 1973; gecart, knikje in omslag, ills, 240 pp ; Drenthe; 5,00
VOS, H.B.; Rijtuigen; Van Dishoeck, 1974; pbk, foto's, handtek.fr.p, oortje omsl.achterz, 120 pp; vervoer / rijtuigen; 4,50
VRANKRIJKER, A. C. J. D. DE; Stad en lande van Gooiland ~ Geschiedenis en problemen van de Erfgooiers, 968 - 1968; V Dishoeck, 1968; gecart, omslag ietwat geknikt, zw-w foto's, 152 pp; t Gooi; 7,50
VRIES, JOH. DE; Amsterdam - Rotterdam ~ Rivaliteit in economisch-historisch perspectief; Dishoeck, 1965; ingenaaid, ills, 112 pp; Nederland; 4,50
VRIES, LEONARD DE; Koninklijke luchtvaartmaatschappij Vlucht KL-50 ~ Logboek van vijftig jaar vliegen ; Meijer Pers nv, 1969; geb, veel foto's, ills, brieffragm.+ doc., schade band, ongen.pgs., zonder poster; luchtvaart; 6,00
VRIES, LEONARD DE; Koninklijke luchtvaartmaatschappij Vlucht KL-50 ~ Logboek van vijftig jaar vliegen ; Meijer Pers nv, 1969; geb, veel foto's, ills, brieffragm.+ doc., schade band, ongen.pgs., met poster; luchtvaart; 7,00
VRIES, W. DE, L. LUIKS (ED); Bekijk het Zuiden eens anders; Van Seijen, zj [ca 1975]; geb, omslag sleets, foto's, 346 pp; Zuid Nederland; 7,00
WALLSTROM, TORD; Durch Zentral Amerika; Pan, 1956; geb, ills + foto's, 248 pp; reisverslag; 5,00
WALN, NORA; The house of exile; Little, 1933; hardc, dj damaged, ills, 338 pp; China; 6,00
WARMENHOVE, JOOP; Zwerven door de Randstad; Witte Merel, 1981; pbk, sticker fr.pag, p.135 t/m 142 drukfoutjes, knikje omslag, 160 pp; Noord-Holland; 2,50
WARTENA, R.; Oude En Nieuwe Gasthuis Zutphen 1625-1975; Walburg Pers, 1975; pbk, ills, ingeplakt exlibris Pam Rueter, 80 pp; Zutphen; 7,50
WATSON, C.M.; The story of Jerusalem; Dent, 1929; hardc, ills, map, 340 pp; Israel; 6,50
WEBER JOHNSON, WILLIAM ; The Forty-Niners (Serie The Old West); Time-Life, 1974; hardc.letherimitation cover, nice copy, photogr., ills, eng.text, 240 pp; California / gouddelvers; 10,00
WENCKEBACH, L.W.R.; Amsterdam omstreeks 1900; Bij, 1963; pbk, tekeningen, foto's, 232 pp; Amsterdam; 4,00
WERUMEUS BUNING, J.W.F.; De witte wingerd van Frankrijk; Donker, 1976; pbk, tekst schutbl, ills, 88 pp; Frankrijk / wijn; 3,00
WERUMEUS BUNING, J.W.F.; Ik zie, ik zie wat gij niet ziet ~ Zwerftochten door ons land; Querido, 1938; geb, stofomslag matig, foto's, 124 pp; Nederland; 6,00
WESTER, RUDY; Rusteloze vrouwen '95; Contact, 1995; pkt; reisverhalen; 2,00
WEYNS, JOZEF; Bokrijk, tuin van de Vlaamse volkskultuur; Heideland, 1961; pkt, foto's, ills, omslagfolie gekrompen, 158 pp; folklore Belgie; 2,50
WHITE, ANDREW; Great Marques ~ Cadillac; Tiger bks, 1986; geb + stofomsl, foto's, tekst engels,groot form, 80 pp; auto's ; 10,00
WIEGERSMA, FRISO; De vrouw aan het stuur; Toren, 1981; geb, ills; auto posters Art Deco e.a.; 3,50
WILLARD, BARBARA; Sussex; Batsford, 1965; hardcover, cover+spine worn, damaged dustj, some pencil.inside frontcov., fine pictures, 208 pp ; Engeland; 6,50
WILLEMSE, G.L.S.; Van Arend tot TT ~ De geschiedenis der Nederlandse Spoorwegen (Alk-reeks nr. 92); Alk, zj; geb, hoek uit schutblad geknipt, foto's, 64 pp; vervoer / spoorwegen; 3,50
WIND, ROB DE EN ALEXANDER POLA; Mens en trein ~ een spoorwegmannen- en -vrouwenboek; Bruna, 1979; pbk, folioformaat, omsl.beetje sleets op hoeken, vele foto's, 144 pp; treinen; 6,00
WITTE, HANS DE; De Snellius II Expeditie ~ Een Indonesisch-Nederlands oceanografisch onderzoeksproject 1984 - 1985; NIB, 1985; gelijmd, foto's, 60 pp; zeeonderzoek; 2,00
WOLDRING, J. (RED.); Onderhoud van Auto en Motor; Lekturama, 1983; geb+stofomsl, wat vochthobbels in papier, geen kringen, foto's, 160 pp; auto / motor techniek; 6,00
WOLF-CATZ, HELMA; Kastelen ~ Hun personages, hun schatten; De Haan, 1965; pbk, foto's, ilss, 182 pp; kastelen; 4,00
WORMSER, C.W.; Het Hooge Heiligdom ~ Legenden, tempelruοnes en heilige graven van Java's bergen; Van Hoeve, 1943 (2e dr); linnen, geen s.o., enkele vlekken op band, kleuren en zw-w ills: Martha Eland, initialen, 136 pp; Nederlands Indie; 9,00
WOUDT, KLAAS; Een stad aan de Zaan; Noord Holland, 1996; pbk folio oblong, foto's Jan Schuit, naam op schutblad, 128 pp; Zaandam, Zaanstad; 10,00
YAP, Y.; The early civilization of China; Book Club, 1975; hardc, naam op titelpag, ills, 256 pp; China; 6,00
ZANDSTRA, E.; De Ardennen ~ Een levendige beschrijving van talloze tochten voor elke vorm van toerisme in het land van wouden, rivieren, grotten en kastelen; Contact, 1953; gecart, 31 zw.wit foto's van Cas Oorthuis, kaartjes, slijtage op hoekjes omslag, verder netjes, 96 pp; Belgie / Ardennen; 4,50
ZANDSTRA, EVERT; Shell Journaal langs Oude Dorpskerken; Shell, zj; pkt, ills, foto's; kerkbouw; 3,00
ZIESLER, GUNTHER, ANGELIKA HOFER; Het reisverslag van een fotograaf in Oost-Afrika; Lantaarn, 1985; geb, foto's, 200 pp218 pp; Afrika; 12,50
ZYLMANN, PETER; Ostfriesland; Rombach, 1958; gelijmd, foto's, duitse tekst, 48 pp; Oostfriesland / Duitsland; 5,00
Zoektips
In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt een boek bestellen via onze
contactpagina.
U kunt
hier
klikken om in onze databank te kijken en te bestellen met een winkelmandje. Voer ιιn woord in: of de achternaam van de auteur of een woord uit de titel.
Het komt voor dat een boek niet in de calogus staat maar wel in de databank (of omgekeerd). Dan kunt u
het beste even een
bericht sturen.
Deze pagina is geactualiseerd op 2 januari 2010.
|