
AAFJES, BERTUS; In de schone Helena; Meulenhoff, 1960; pkt; reisverhalen; 1,75
ABBEY, ADWARD; Cactus country ~ serie The American wilderness; Time-Life, 1973; hardc, photogr, ills, restspotted on side-edges, 184 pp; natuur ; 5,00
ABBEY, EDWARD EN ANDEREN; Het gebied van de canyons ~ serie de wereld der woeste natuur; Time-Life, zj; gebonden, geen stofomslag, roestvlekkig, 184 pp; natuur Amerika; 5,00
ABRAHAM, CYRIL; De Onedin Lijn ~ De kapitein-reder [dl 1]; Veen, 1974; pbk, kleine besch aan rug, foto's uit de tv serie, 190 pp; roman scheepvaart; 3,00
ABRAHAM, CYRIL; De Onedin Lijn ~ De kapitein-reder [dl 1]; Veen, 1974; pbk, foto's uit de tv serie, 190 pp; roman scheepvaart; 3,50
ABRAHAMSE, J. EN H. KONING; Schiermonnikoog; Knoop & Niemeijer, 1970; gecart, vlekje staartsnee, ills, foto's, 110 pp; waddeneiland; 7,50
ABRAHAMSE, J. EN H. KONING; Schiermonnikoog; Knoop & Niemeijer, 1977; gecart, stevig omslag, wat gebruikssporen, ills, foto's, 110 pp; waddeneiland; 7,50
ABRAHAMSE, J. EN H. KONING; Schiermonnikoog; Knoop & Niemeijer, 1974; gecart, rug wat slijtage, lichte gebruikssporen, ills, foto's, 110 pp; waddeneiland; 7,00
ABRAHAMSE, JAN; Rivieren van Noord-Nederland; Walburg pers, 1986; paperback, vlekje op kopsnee, small-hoog formaat, vele foto's van rivierloop- en landschap in Friesland, Groningen, Drenthe, Overijssel, 160 pp; Noord-Holland; 6,50
ALBERTS, TON & MAX VAN HUUT; Bouwwerk: een hoofdkantoor voor Gasunie [ Groningen ]; Gasunie, 1994; pbk A4, knikje in ten geleidepag., 40 pp; architectuur; 6,00
ALCOCK, LESLIE; Arthur's Britain ~ History and Archaeology, AD 367-634; Pelican, 1974; paperback, backcover folded, traces of use, b&w ills, index, 416 pp; Groot Brittannie; 4,00
ALINGS, WIM; Op de franse toer; Contact, 1974; gelijmd, rug gebondenroken, foto's; Frankrijk; 3,00
ALLEN, ROY; Great airports of the world; Allan, 1964; hardc, with.dustj, photos, 128 pp; luchtvaart; 4,00
ALM, HENRIK; The old town of Stockholm; Norstedt, 1947; gebonden, tekst engels, omsl.sleets, muurankers+data op schutblad, plattegrondje achterschutblad, ills, ook in kleur, roestvlekkig, 76 pp; Zweden; 4,00
ALMA, AMADEUS; Le bienheureux Emmanuel ~ Moine de lαbbaye St Bernard ΰ Aduard Pays Bas [ Klooster St Bernardus ]; Diepenveen [1962]; geniet, stickertje op voorplat, zw/w foto's, 48 pp; Groningen; 6,00
AMOS, WILLIAM H.EN ANDEREN; De Noordwestkust van Amerika ~ serie de wereld der woeste natuur; Time-Life, zj; gebonden, z.stofomsl, roestvlekkig, 184 pp ; natuur Amerika; 5,00
ANGELUCCI, ENZO; Encyclopaedia of ships ~ A fascinating record of the world's strips, past and present, with over 600 illustrations in line and full colour.; Odhams Bks, 1970; Hardcover, spine damaged, edges bit worn, many shiptype-illst. In colour, text english 160 pp; scheepvaart; 7,00
ANONIEM; Aircraft Album ~ no.3 British Warplanes 2/-; Ian Allen, 1963; geniet, oblong form, foto's, ills, tekst engels, 32 pp; luchtvaart / tweede wereldoorlog; 4,50
ANONIEM; Aircraft Album ~ no.4 U.S. Warplanes 2/-; Ian Allen, 1962; geniet, oblong form, foto's, ills, tekst engels, 32 pp; luchtvaart / tweede wereldoorlog; 4,50
ANONIEM; ANWB / VVV waterkaart Hollandse Plassen watervast-scheurvast jr.2003-2005; ANWB 2003/4; waterkaart met brugnummers die verwijzen naar wateralmanak 2 watervast-scheurvast nog nauwelijke gebondenruikt puntgaaf; scheepvaart; 4,50
ANONIEM; ANWB / VVV waterkaart Vechtplassen watervast-scheurvast jr.2003-2004; ANWB 2003; waterkaart met brugnummers die verwijzen naar wateralmanak 2 watervast-scheurvast nog nauwelijke gebondenruikt puntgaaf; scheepvaart; 4,50
ANONIEM; Behoud van een cultuurmonument.; Broekhuis, 1985; pbk, foto's, 62 pp; Delden Twickel; 4,50
ANONIEM; Friesland op zicht ~ Fryslβn op sicht ; Jansma, 1981; pbk, zw/w foto's, ongepag.; Friesland; 4,50
ANONIEM; Geillustreerde gids voor de stad Groningen; Noorderboek, 1979; paperback, rug is matig gelijmd, zw/w foto's, 104 pp; Groningen; 4,50
ANONIEM; Hachtette world guide Israel; Hachette, 1956; gebonden, ills, kaart, pp; Israel; 4,00
ANONIEM; Haren in vogelvlucht ~ 9 unieke luchtfoto's van Haren; Harener Weekblad, 1979; in plastic ringband, groot formaat (31bij45 cm), opnames Aerophoto Eelde, omslag en achterplat wat sleets, HOOG VERZENDTARIEF (PAST NIET DOOR BRIEVENBUS); Haren (Gr.); 7,00
ANONIEM; Logboek van den achtsten elfstedentocht per schaats op donderdag 22 januari 1942; Firma J. Nooitgedagt, 1942; geniet, oblong, omsl.wat sleets op hoeken (knikje hoek+ enige p.daarna) vele histor. Foto's; schaatsen / Friesland; 32,50
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd VIII Utrecht : geschiedenis; Europese Bibl, 1965 [facs 1758]; pbk, 224 pp; Utrecht; 6,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XI Utrecht : Land van Montfoort, Eemland, Overkwartier; Europese Bibl, 1965 [facs 1772]; pbk, gravures (reprod); Utrecht; 8,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XV Zeeland (regerinscolleges, gerechtshoven + Middelburg); Europese Bibl, 1966 [facs 1751]; pbk, wat gebruikssporen, 186 pp ; Zeeland; 7,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XVI Zeeland (Geillustreerde beschrijving van Zierikzee)); Europese Bibl, 1966 [facs 1751]; pbk, wat gebruikssporen, + kaarten, ezelsoor laatst p, 166 pp ; Zeeland; 6,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XVII Zeeland; Europese Bibl, 1966 [facs 1751]; pbk, 196 pp; Goes, Tholen, Vlissingen, Veere; 7,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XVII Zeeland (Goes, Tholen, Vlissingen Veere); Europese Bibl, 1966 [facs 1751]; pbk, kring hoek omslag, wat gebruikssporen, ills, 196 pp + kaarten; Zeeland; 7,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XVIII Zeeland (Walcheren, Zuid-Beveland, eilanden bewesten Schelde); Europese Bibl, 1966 [facs 1751]; pbk, wat gebruikssporen, 162 pp ; Zeeland; 6,00
ANONIEM; Nederland in vroeger tijd XXIX Overijssel (historische overzicht van Deventer en beschrijving van de regering der stad).; Europese Bibl, 1966 [facs 1751]; pbk, exlibr, rug wat beschadigd, gebruikssporen, + kaarten, 235 pp ; Overijssel; 6,00
ANONIEM; NS 63 jaarverslag 1963; Nederlandse Spoorwegen, [1964]; folio pbk, omslag geknikt, ills, 82 pp; treinen; 3,50
ANONIEM; Per auto door ons land; ANWB, 1970; pkt, foto's, kaart, 100 pp; Nederland; 2,00
ANONIEM; Schotland; Gondrom, 1987; gebonden, knikje rug, foto's, tekst duits, 64 pp; Schotland; 2,50
ANONIEM; Story of Ships ~ A ladybird αchievements' book; Will & Hepworth, zj; gebonden, ills, 50 pp; scheepvaart; 2,00
ANONIEM; Toeristische atlas van Nederland; ANWB / Reader's Digest, 1989; geb+stofomsl, kaartmateriaal, foto's, register, 220 pp, goed ex.; Nederland; 9,00
ANONIEM; Uitwaaien in Zuid-Holland; Z-Holl Landschap, 2001; pbk, ills, kaartjes, 224 pp; Zuid-Holland; 2,50
ANONIEM; Zuidwolde [Drenthe] Jubileumuitgave 50 jaar; Middenstandsvereniging, 1988; pbk, zw/w foto's, 64 pp; Drenthe; 5,00
APPERLOO, M.; De Gulden Draeck; Z&K, zj; gebonden, omslag beetje foezelig, schuingelezen, 206 pp; roman scheepvaart; 2,00
ARTZ, A.; Industriele archeologie Voetwijzer voor Nederland 5; Terra, [1987]; pkt, foto's, kaarten, 96 pp; 13 wandelingen. o.a. Sappemeer, Winschoten, Zaandam; 4,50
ASHMANN, HOMER EN ANDEREN; Baja California ~ serie de wereld der woeste natuur; Time-Life, zj; gebonden,z.stofomsl, roestvlekkig, kleine schade band, 184 pp; natuur Amerika; 5,00
ASSELBERGHS, M, G. DOUWE,J. ROMIJN, H. SCHAAFSMA; Daar komt de trein; Bezige Bij, 1981; gebonden, mooi schutbl, omslag wat + rug sleetsen wat deukjes, foto's, 240 pp; treinen; 6,50
ATHENS; Athens and environs; Hachette, 1962; gecart, kaarten; Griekenland; 4,50
ATLAS : ANDREE, RICHARD [ ANDREES ]; Andrees algemeiner Handatlas in 139 Haupt- und 161 Nebenkarten; Velhagen & Klasing, 1910: Jubilδumsausgabe, 5. Auflage. 4. Abdruck; Atlas, 45 x 30 cm, 139 large & 161 small maps (complete). Maat: 45 x 30 cm, spine damaged (ask for photographs), interior good, register; atlas; 65,00
ATLAS: BILD; Atlas Eifel nr. 18; HB, oJ; folio gelijmd, vergeeld, kreukel omslag, ills, 100 pp; Duitsland; 2,00
ATLAS: BILD; Atlas Emsland; HB, oJ; folio gelijmd, ills, 100 pp; Duitsland; 2,25
ATLAS: BOS & NIERMEYER; Atlas der gehele aarde; Wolters, 1955 (39e dr); gebonden, band bij knepen besch maar verder goed, met register, 44 kaartbladen; atlas; 15,00
ATLAS: BOS & VAN BALEN; Kleine Schoolatlas der gehele aarde; Wolters, 1960 (47e); gebonden, enkele gebruikssporen, ballpointschetje achterin, 48 kaarten; atlas; 8,00
ATLAS: DEGN, CHRISTIAN & UWE MUSS; Topographischer Atlas Schleswig-Holstein und Hamburg; Landesvermessungsamt Schleswig-Holstein, 1979; large format hardc, no d.j., 95maps, separate folded map, 236 pp; Duitsland; 30,00
ATLAS: DERKS, SERGIO (RED.); Atlas van Nederland; Robas, 1996; pbk (A4Form.), achterplat hoekknik, schaal 1:100.000, foto's, 67 kaartbladen + register; Nederland; 7,50
ATLAS: HANLE, A.; Meyers Neuer Atlas der Welt; Inst.Meyer, 1977; gebonden, iets uit band, foto's, 138 pp; wereld; 9,00
ATLAS: HOEVEN M.B. VAN DER (RED.); Meulenhoff Historische Atlas ; Meulenhoff, 1969; gecartonn.slap omsl (wat sleets), kaartmateiraal, grijs katern met info en regeister, 64 pp; atlas / geschiedenis; 7,50
ATLAS: KURTZ, JUTTA; Bildatlas Nordsee nr, 9 ~ Nordfriesland und die Inseln, Helgoland schaal 1:150,000; HB Verlag, 1980; pbk (folioform) foto's, kaarten, 98 pp; Nordfriesland, Helgoland, Sylt, Amrum, Fohr, Romo, Halligen; 4,00
ATLAS: MEERDERE AUTEURS; Bosatlas van de wereldgeschiedenis ; Wolters Noordhoff, 1983; gebonden, kaartmateriaal, ills op schutbladen, 58 pp; atlas / geschiedenis; 8,00
ATLAS: PROP, G.; Atlas van Europa en de werelddelen; Thieme, 1957 (4e dr); gebonden, lichte gebruikssporen, 24 kaarten en ills; atlas; 7,50
ATLAS: PROP, G.; Atlas van Europa en de werelddelen; Thieme, zj (6e dr); gebonden, 24 kaarten en ills; atlas; 7,50
ATLAS: PROP, G.; Atlas van Nederland, De West en Indonesie; Thieme, 1957 (9e dr); gebonden, matige staat, 16 kaarten en ills; atlas; 4,50
AUBIN DE TERAN, LISA ST (ED); Schaamteloze reizen ~ verhalen van vrouwen onderweg; Veen, 1992; pbk, 174 pp; reisverhalen; 3,50
BAILEY, BRIAN ; Almshouses; Hale, 1988; hardc+dustj, ills, many splendid photo's, 208 pp, condition very neat; Engeland; 9,00
BAKER, WILLIAM H. EN ANDEREN; De rocky mountains ~ serie de wereld der woeste natuur; Time-Life, zj; gebonden,z.stofomsl, roestvlekkig, kleine schade band, 184 pp; natuur Amerika; 5,00
BAKKER, HANS; De friese meren; Knoop, 1971; gebonden,slap omsl, gelamineerd, sleets op hoekjes rug, foto's, krt.op binnenz.omsl, 120 pp; Friesland; 5,00
BAKKER, PIET ; Bali in kleuren; Douwe Egberts, zj (jaren 1950); gecart, 4to, plaatjesalbum (compleet), 72 pp; Indonesie; 4,50
BALK J.TH.; Nederland, van water tot land; Publiboek, 1982; pbk, 175 pp, fot,s, omslag enige knikjes; Nederland; 3,50
BARTLETT, RICHARD A.; Sagebrush country ~ The American wilderness; Time-Life, zj; gebonden,z.stofomsl, roestvlekkig, kleine schade band, 184 pp; natuur Amerika engelstalig; 5,00
BAUER, M.; Der Tod in Benares; Spree, 1980; gelijmd, foto's; India; 4,00
BEBEY, F, M. DIAAB, LEE KOK LIANG E.A.; Korte verhalen uit Afrika, Azie en Latijns Amerika; Wereldvenster, 1986; gebonden, 194 pp; Afrika, Azie, latijns Amerika; 3,50
BEKENKAMP, HEIN E.A.; Groningen toen Uitgave 1981; Groninger Gezinsbode, zj; gebonden, ills, 128 pp; Groningen; 8,00
BERG, HERMA M. VAN DEN EN REGN. STEENSMA; Nederlandse monumenten in beeld ~ Groningen, Friesland, Drenthe; Bosch en Keuning, 1978; pbk, veel foto's, iets vergeeld omsl, met knik voorplat, 222 pp; Groningen, Friesland, Drenthe; 7,00
BERG, HERMA M. VAN DEN EN REGN. STEENSMA; Nederlandse monumenten in beeld ~ Groningen, Friesland, Drenthe; Bosch en Keuning, 1978; pbk, veel foto's, iets vergeelde rug, 222 pp; Groningen, Friesland, Drenthe; 7,00
BERGERES CHRISTIAN, MALHERBE MARC; Aquitanie; Artis Historia, 1987; gebonden+stofomslag, beschadiging aan kneep, foto's, 144 pp ; Frankrijk; 6,00
BERGH-MARGGRAFF, R DE; In Latijnsch Amerika; s-Gravenhage, 1928; gebonden, stofomslag redelijk, exl, foto's, kaart, 240 pp; Zuid Amerika; 9,50
BERGHUIS, W.P. (INLEID.), J. DON; Kampen ~ Stad aan de IJssel; Kampen, Kok, 1959; gebonden + beschaigd stofomslag, foto's Wim Hoekman e.a., 104 pp; Overijssel; 8,50
BERLIN; Berlin Museum; Westermann, 1980; gelijmd; Duitsland; 2,00
BESSELAAR, HERMAN; Molens van Nederland; Kosmos, 1974; gebonden, stofomslag wat sleets, foto's, 146 pp; Nederland; 6,00
BESSELAAR, HERMAN EN HENK JONKER; Rotterdam ; Bruna, 1960; pkt, naam schutbl,goed ex, 112 p; Rotterdam; 2,50
BEUDEKER, KEES; Zuid-Holland Natuur dichtbij; ZHL, zj; pbk, 120 pp; Zuid-Holland ; 2,50
BEUKEMA, G.F., S. BROEKEMA (RED.); Jaarboek Groningen 1974/1975; NvnN, zj; gebonden, sleets hoeken, 124 pp; Groningen; 8,00
BEUKEMA, HANS; Sail Ahoy ~ Sail Amsterdam 1980; De Boer, 1980; gebonden, stofomslag overtrokken met boeklon, ills in kleur en zw/w, 176 pp, net exemplaar; scheepvaart; 7,50
BIJL, M. VAN DER E.A. (RED.); Alkmaarse silhouetten ~ Uit de geschiedenis van Alkmaar en omgeving ~ Alkmaarse Historische Reeks deel V; Walburg Pers, 1982; gebonden, ills, foto's, 158 pp; Noord-Holland; 7,00
BIJLSMA, KOOS; Wandelgids Schiermonnikoog; Kosmos, 1982; gelijmd, foto's, plattegrond, 64 pp; Schiermonnikoog; 4,00
BLOEMENDAAL, ADELE; Distanza; Rap, 1985; pbk, 80 pp; reisverhalen; 2,75
BOEKE, R.; Hogebeintum en zijn kerk; Hogebeitum, z.j.; pbk, wat roestvlekjes, zw/w foto's, 120 pp ; Friesland; 5,00
BOER, M.G. DE ; Piet Heyn en de Zilver Vloot; v. Kampen, 1946; gebonden, met kaart, ills, vergeeld, 146 pp; maritieme geschiedenis; 3,50
BOER, M.G. DE ; Piet Heyn en de Zilver Vloot; v. Kampen, 1946; gebonden, naam op schutblad, met kaart, ills, vergeeld, 146 pp; maritieme geschiedenis; 3,50
BOERMA, A.; Groningen ~ Stad en gewest ~ 60 tekeningen van Jan Dekkers; Publ.bureau A. Boerma, z.j. jaren 60; gebonden+beduimelden gerepareerd stofomsl, boekblok redelijk tot goed, wat pigment vlekken, 124 pp; Groningen; 7,00
BOOST, ROLF; Met de wind mee; Gottmer, 1983; pbk, omslag iets gegolfd, foto's + ills, 128 pp; luchtballonnen; 4,00
BOS, HENK; Schepenlijst 1991. Schepen onder de vlag van LVZB. Blij dat ze nog varen...; LVZB, 1991; paperback 4to, foto's en tekeningen in zw/w, registers, 188 pp; scheepvaart; 6,00
BOSCH, P. VAN DEN; De priorij Sint Helena te Scharmer 1489 - 1489 [ klooster ]; Clairlieu, 1975; geniet setje fotokopieen, onderstrepingen, pp 3 - 29; Groningen; 4,00
BOSSCHER, PH. M. E.A.; Het hart van Nederland ~ Steden en dorpen rond de Zuiderzee; De Boer, 1973; gebonden, s.o. besch, ills, kaarten, 228 pp; Zuiderzee; 7,50
BOTTOMLEY, FRANK; The castle explorer's guide ~ a guide to everything there is to know about exploring castles in England, Scotland and Wales.; Bracken, 1979; hardc+dustj, ills, 250 pp, condition neat; Great Brittan; 8,50
BOTTRELL, WILLIAM; Traditions and hearthside stories of West Cornwall; Graham, 1970 (orig.: 1870); hardc, dj damaged, name on endpaper, ills, 280 pp; Cornwall; 9,00
BOUMAN, JAN; Het Merckwaerdigste meyn bekent (samenvatting uit rubriek Lijntrekker Volkskrant); Kruseman, 1969; pbk, omsl.knikjes, vele illustraties door auteur, 126 pp; Nederland ; 6,50
BOUMAN, JAN; Het Merckwaerdigste meyn bekent ~ Vreemde en bezienswaardige monumenten, zonderlinge feiten en legenden, vermaarde en vergeten personages, wonderlijke gedenktekens en opschiften in Nederland (dl. 3 sterren beige omsl. ) ; Heuff, 1976; pbk-oblong folio, ills door auteur, 114 pp; Nederland ; 7,00
BOUMAN, JAN; Het Merckwaerdigste meyn bekent ~ Vreemde en bezienswaardige monumenten, zonderlinge feiten en legenden, vermaarde en vergeten personages, wonderlijke gedenktekens en opschiften in Nederland (dl. 4 sterren blauw omsl. ) ; Heuff, 1976; pbk-oblongfolio, ills door auteur, 118 pp; Nederland ; 7,50
BOUMAN, JAN; Nederlandse monumenten in beeld ~ Tussen schietlood en waterpas; Heuff, 1980; pbk + stofomslag(wat sleets + gerepar.scheurtje, ills, 162 pp; bouwhistorie / Nederland; 7,50
BOUWMAN, JAAP & MIEK VAN LIMPT; 1900 in kaart [ansichtkaarten]; Charta, 1982; paperback, ills in zw/w; ansichten; 6,00
BOUWS, TOM; Kijk op Overijssel; Elsevier, 1977; gebonden, stofomslag besch, foto's, 160 pp; Drenthe; 4,50
BOUWS, TOM (RED.); Kijk op Noord-Brabant; Elsevier, 1980; gebonden + niet helemaal gaaf stofomslag, foto's, ongepag.; Noord-Brabant; 4,50
BOUWS, TOM (RED.); Kijk op Utrecht; Elsevier, 1980; gebonden + niet helemaal gaaf stofomslag, foto's, ongepag.; Utrecht; 4,50
BOWEN, EZRA (ed.); The high sierra ~ American wilderness; Time-Life, 1972; hardc, photogr, ills, restspotted on side-edges, 184 pp; natuur ; 5,00
BOXER, C.R.; The Portuguese Seaborne Empire 1415 - 1825; Hutchinson, 1977; paperback, cover sl worn, b&w ills, index, 426 pp; maritieme geschiedenis; 10,00
BOXMA, WILLEM; De Noordoostpolder; C'bach, zj; gekart, foto's, 102 pp; Nederland; 4,00
BRADA, W.; Dominicanen in Winsum ~ 1275 - 1581; Ausfridus, 1982; geniet, stickertje op voorplat, achterplat licht besch, 52 pp; Groningen; 6,00
BRADFORD, ERNLE; Wall of England ~ The Channel's 2000 Years of History; Country Life, 1966; hardc, photogrs, 112 pp; scheepvaart; 5,00
BRAGG, RICK; Houten Kerken in Amerika; Konemann, 2000; gebonden, s.o., zw/w foto's, 122 pp, prima staat; Verenigde Staten; 5,00
BRAUN, GEORG, FRANS HOGENBERG; Oude Europese Stadsgezichten (Amsterdam, Brussel, Londen, Parijs e.a.); Pax, 1954; gebonden, 24 gekleurde prenten, ongepag; cartografie Europa; 7,50
BRECHT, BERTOLD; Kalendergeschichten; Rowohlt, 1970; pkt, duitse tekst, gerbuikssporen; verhalen ; 2,00
BRENS, JOOP; Deugden en ondeugden oet den Achterhook; Witkam, 1983; pbk, tekst schutblad + fr.p, omslag beduimeld, 48 pp; dialect Achterhoek; 4,00
BROEK, JOOP VAN DEN; Hier is Spanje; Bruna, zj; pkt, foto's; Spanje; 1,75
BROEK, MARC VAN DEN; Rimpels in het vlakke land; Volkskrant, 1991; gelijmd, foto's, kaartjes, 64 pp; Nederlands relief; 4,50
BROEKEMA, C. (VERTALING); De aarde vanuit de ruimte ~ Authentieke kleurenfoto's van de Geminiastronauten ; NBC, 1969; gebonden, omsl. Wat slijtage, foto's, 128 pp; aardrijkskunde; 7,00
BROEKHUIZEN, P.H. E.A.; Kattendiep Deurgraven ~ Historisch-archeologisch onderzoek aan de noordzijde van het Gedemte Kattendiep te Groningen; Monument en Materiaal, 1988; gebonden, band verkl, ills, 310 pp; opgravingen Groningen, uitgebreid verhaal over glasblazerij 17e eeuw; 12,50
BROOD, P. EN MARIAN STEGE (SAMENST.); Waterboek ; Profiel, 1994; gebonden, foto's, 72 pp; wateroverlast Groningen, Drenthe herfst 1998; 5,00
BROUWER, J.; De Onoverwinnelijke Vloot [ Armada ] ~ Naar berichten van opvarenden en tijdgenooten; Van Kampen, 1938; gebonden, rug verkl, geen s.o., zw/w ills, 206 pp; scheepvaart; 4,50
BROUWER, J.H., J. HAANTJES, P. SIPMA; Gysbert Japicx wurken, deel 1 en 2; Osinga, 1966; gebonden.(linnen), verkleuring schutblad voor+achterzijde, dl1 408 pp, dl.2 398 pp HOOG POSTTARIEF; Friesland / geschiedenis; 17,50
BRUGMANS, H.; Geschiedenis van Amsterdam ~ 4 Afgaand getij 1697 / 1795; Spectrum, 1973; gebonden, vlekje op schutbl, ills, 304 pp; Amsterdam; 10,00
BRUSSE, JAN; Gids voor Parijs; Allert de Lange, 1957; foto's, met leeslint en plattegrond van Parijs (paar aantekeningen), kleine beschadigin.rug., 116 pp; Parijs; 3,00
BRUSSE, JAN; Gids voor Parijs; Allert de Lange, z.j.; foto's, met leeslint, geen plattegrond (paar aantekeningen), kleine beschadigin.rug., 116 pp; Parijs; 2,50
BRUSSE, JAN; Met de Franse lach; Unie, 1977; pbk; Parijs; 3,00
BRUSSE, JAN; Paris vous parle; Donker, 1951; gebonden; Parijs; 3,50
BRUSSE, JAN; Paris vous parle; Donker, 1950 (1); gebonden, aantekeningen in potlood van corrector [deels opgevolgd in de tweede druk] en 1x van de auteur zelf; Parijs; 25,00
BRUSSE, JAN; Tussen Brusse en Parijs; Unie, 1981; pbk; Parijs; 3,00
BRUSSE, JAN; Tussen tien miljoen parijzenaars; Unie, 1978; pbk; Parijs; 3,00
BRUSSE, PETER; Engeland bestaat niet; Bruna, 1971; gecartonneerd, ills, enige roestvlekjes, 120 pp; Engeland; 5,00
BRUSSE, PETER; Neem nou Londen; Bruna, 1972; gecart, ills; Londen; 3,00
BUBOS, RENE and MAYA PINES; Flight ; Time-Life, 1970; pktbk, ills; flight / luchtvaart; 3,00
BUDDINGH, C., O.DICKE, S. DIJKHUIZEN, J.V.D. KAM; Met de Anna onder zeil; Verbeek, 1980; gebonden + stofomslag (beschadigd en gerep.), enkele lichtebeschadigingen vanaf p.24-34, foto's, prqachtiege schetsen Otto Dicke, 208 pp; scheepvaart; 5,00
BULIARD, ROGER; Inuk ~ Au dos de la terre !; Peres Oblats, [1949]; softcover (nicked), ills, photogr, map, 356 pp; Antarctica; 5,00
BUNT, ALBERT J. J. VAN DE EN H. HOFSTRA ; verdwenen plekjes ,,,, Dokkum 1948 - 1978; Technipress, 1979; gelijmd, foto's oud Dokkum, ongenummerd; Friesland; 10,00
BURKE, THOMAS; English Inns; Collins, 1944; hardc, 8 plates in colour, 14 ills in bl w, map, 48 pp; England; 6,00
BUURMAN, PETER; Wayang Golek [ Wajang ] ~ De fascinerende wereld van het klassieke West-Javaanse poppenspel; Sijthoff, 1980; gebonden 4to, s.o. goed, ills in kleur en zw/w, 160 pp; Indonesie; 10,00
BUURSINK, JOH.; Stadverbranden ~ herinnering aan de stadsbrand van Enschede op 7 mei 1862; v. d. Loeff, 1962; gelijmd, ills, 82 pp; Enschede ; 4,00
CALUWE, RAYMOND DE; Als de lambi roept; Bijeen, 1989; pbk, vlek binnenkant achteromslag; verhaal Haiti; 3,00
CANTERS, K.J.EN H.J. MUNTINGH (red.); Oost Ameland ~ Biologisch waarden, bedreiginhgen en aanbevelingen voor behoud en beheer; L.Ver.Beh. Waddenzee, zj; pbk, foto's, 114 pp.; waddeneiland / Ameland; 5,00
CAPART, J. EN G. CONTAEU; l'Histoire ancient; Hachette, 1936; gebonden, leren rug,goud op snee,ills, 336 pp; Egypte; 7,00
CARMIGGELT, SIMON; Een Hollander in Parijs / Articles de Paris; ABC-boeken, zj; paperback, omslag wat vergeeld, 110 p; Parijs; 1,75
CHANT, CHRISTOPHER & ,JOHN BATCHELOR; Piston-Engined Airliners ~ Seventy Years of Air Transportation; Phoebus Publishing Co, 1980; large format pbk, frons cover slightly damaged, ills, 64 pp ; luchtvaart; 4,00
CHATWIN, BRUCE; De Gezongen Aarde ; Bakker, 1988; pbk, leesvouwen rug, goed, 310 pp; Australie /avonturenverhaal / filosofisch essay; 5,00
CHATWIN, BRUCE; De Gezongen Aarde ; Ooievaar, 1993; pocketb, gebruikssporen en vlekjes; Australie / arboriginals; 3,50
COOKE, ALISTAIRE; Amerika, een fascinerend relaas over 200 jaar Verenigde Staten; Veen, 1976; gebonden+stofomsl, roestvlekjes op snee, foto's+ills, 400 pp, HOOG POSTTARIEF; Amerika; 7,50
DAM, W. VAN; Te roer en te waak; Baarn, 1946; gebonden, omslag beschadigd, vergeeld, roestvlekken, overzicht scheepvaart,uitvouwplattegrondtekingen, tekeningen navigatiemateriaal, foto's, 260 pp; scheepvaart; 10,00
DANNAU , WIM (Bart van de Klaauw bew.+ vert.); Amerikaanse militaire vliegtuigen deel l ~ de wereldluchtvloten 1; Maraboe flash, 1962; pbk, 12 cm2, ills, foto's, naam binnenz. Schutbl, enige tekst bijgeschreven, 158 p; luchtvaart; 4,50
DANNAU , WIM (Bart van de Klaauw bew.+ vert.); Amerikaanse militaire vliegtuigen deel ll ~ de wereldluchtvloten 3; Maraboe flash, 1963; pbk, 12 cm2, ills, foto's, naam binnenz.schutbl, 158 p; luchtvaart; 4,50
DAS, R.; Ruimtevaaart (beeld encyclopedie nr.29; ARTI, zj; gebonden, wat bijgeschreven, smoezelig op snee, foto's, ills, 64 p; ruimtevaart; 4,00
DE BAAT DOELMAN, BEN; Amsterdam ~ Een fotoboek met tekst van Joop van den Broek ~ nederlandse tekst, avec texte francaise, with English text, mit deutschen Text; Bruna, 1959; pkt, naam schutbl, plastic rug laat los, verder goed, 98 pp; Amsterdam; 3,00
DEELEN, ARNOUD VAN; Er staat nog een sjoel in de Folkingestraat; SFS, 1975; geniet 4to, stickertje op voorplat, zw/w foto's, ansicht op achterplat geplakt, 38 pp; Groningen; 12,50
DEIJK, ADA VAN; Kerken in Groningen; Walburg Pers, 1995; pbk, foto's, 144 pp; Groningen; 5,00
DEKKER, RUDOLF & LOTTE VAN DE POL; Daar was laatst een meisje loos ~ Nederlandse vrouwen als matrozen en soldaten ~ een historisch onderzoek; Ambo, 1981; pbk, naamstempel op franse en titelpag, ills, 144 pp; maritieme geschiedenis; 6,00
DELMELLE, JOSEPH; Slagvelden van Belgie; Rossel, 1976; pbk, gebruikssporen, roestvlekjes, foto's, situatiekaartjes, 118 pp; Belgie / oorlog; 4,50
DEVOUASSOUX, GERARD; Le souffle de la montagne; solar, 1974; pbk, kreukel in omslag, foto's, 110 pp ; bergsport; 4,00
DIJK, JOH. VAN; Ferwerd - Ferah; Metslawier, 1990; pbk, ills, 118 pp; kerkhof begrafenisgebruiken Friesland; 10,00
DIJK, JOH. VAN; Van Beijntum Bolleholle en Keallesturt [ Hogebeintum ]; Van Dijk, 1993; pbk, foto's, kaarten, 160 pp; Friesland; 7,00
DIJKHUIZEN, S. EN B.DEN OUDSTEN; Groene Gids Drenthe; Z&K, 1987; pbk, ills, 136 pp; Drenthe; 3,50
DIJKHUIZEN, S. EN B.DEN OUDSTEN; Groene Gids Friesland; Z&K, 1987; pbk, ills, 120 pp; Friesland; 3,50
DIJKHUIZEN, S. en JAN TUTTEL; Groene Gids Groningen; Z&K, 1989; pbk, ills, 112 pp; Groningen; 3,50
DINGS, MATT; Oproer en blues; Veen, 1990; pbk, 126 pp; Belfast, Warschau, Praag, Lissabon, Napels, Helsinki, Berlijn; 3,50
DIRECTORAAT VERKEERSWEZEN D.K.G.; Scheepspraet - zijnde een reisbeschrijving met tal van wetenswaardigheden en nuttige wenken ten profijte van de Nederlandse militairen die naar Indonesie scheep gaan; Legervoorlichtingsdienst , 1947; gebonden, ills, omslag wat schade, vergeeld, 64 pp; Ned.Indie; 10,00
DOLEZAL J.; Pamatky prazskeho ghetta [Prague / Praag, Joods ghetto]; Olympia. 1969; hardc, 12,5 x 10,5 cm, 146 bl/w & 8 coloured photographs, exlibris; Tsjechie; 8,00
DOMINICUS, J; Portret van Tunesie; Klaroen, 1966; pbk, 187 p, foto,s; landendocumentatie; 3,00
DOMINICUS, JO; Portret van Corsica; Gottmer, 1981; paperback, met foto's, 240 pp; Corsica; 5,00
DOORNING-HOOGERRAAD, M.M.; Kleine historie van Zutphen; Thieme, 1952; ingenaaid, ills, notitie op schitblad; Gelderland; 4,00
DORT, ERIK VAN; Uilskuikens in De Koningslaagte; Gron. Landschap, 2010; geb, ills.Pol Wijnberg; vertelling; 4,00
DRAAISMA, HENK E.A.; Van Flevo- tot IJselmeer; Holle, zj (1943 met pen geschreven); gebonden, geen s.o., band wat verschoten, achterschutblad licht besch, 149 fraaie zw/w foto's Femke en Walt Verwey, Fred Thomas; IJsselmeer; 7,50
DUSSEL, WIM; Wat heb ik nou aan m'n fiets hangen? ~ 6800 km op de fiets door de achtertuin van Amerika; Omniboek, 1978; paperback (folioformaat) , gesigneerd door auteur, naam schutbla, vele foto's, 192 pp; reizen per fiets Amemrika; 7,50
EEKHOF, W.; Op reis door Friesland in de vorige eeuw; Van Seijen, zj [facs, orig 1840]; pbk, iets vergeeld, 160 pp; Friesland; 7,00
EGERAAT, L. VAN; Het Onbekende land dl. 1,1, 2,3,4 (1- Nrd.Brabant / Limburg, 2 - Zeeland/Zuid-Holland/Westel.Utrecht, 3 - Utrecht/Nrd.Holland/Friesland, 4 - Groningen/Drenthe/Overijssel/Gelderland) ; Nutricia, z.j. Jaren 50; gelijmd, ca. 126 pp per deeltje, aleen dl.1 los (2.-); Nederland; 6,50
EIJK, ADDO VAN DER ; Afsluitdijk natuurlijk veilig ~ Een gezamenlijk pleidooi van natuur- en milieuorganisaties; Waddenvereiniging, 2010; geb, foto's, 40 pp, netjes; afsluitdijk natuur milieu; 4,00
EILANDER, JOH. H; Nijmegen; Dekker, 1969; slap omsl, foto's Jan van Teefelen, 82 pp; Gelderland; 6,00
ELERIE, J.N.H. E.A.; Omstreden ruime ~ Een discussie over de toekomst van het landelijk gebied; Regio-projekt, 1994; pbk, ills, 180 pp; Noord Nederland; 3,50
ELIAS, E. EN ED. VAN WIJK (FOTO'S); Nederland wonder uit water; v. Hoeve, 1960; gebonden, stofomslag slecht, gebruikssporen, foto's, 190 pp, HOOG POSTTARIEF; nederland; 8,00
ELLIS, HAMILTON ; The Splendour of Steam; NEL, w.y.; hardc, cover sl damaged, ills (c & bl/wh), 148 pp; stoomtreinen; 5,00
EVENHUIS, R.B.; Ook dat was Amsterdam, dl. 5 ~ De kerk der hervorming in de negentiende eeuw: de strijd voor kerkherstel; Ten Have, 1978; gebonden+beschad.stofomsl, krantenart.infgeplakt, wat roestvlekjes, verder goed, ills, 396 pp, HOOG POSTTARIEF; Amsterdam; 12,50
EYSSELSTEIJN, BEN VAN; Het lied van de zee; Bigot, zj (2e dr); gebonden, vlekje op rug en achterplat, ills, 232 pp, HOOG POSTTARIEF; scheepvaart; 7,50
EYSSELSTEIJN, BEN VAN; Tussen Zuiderkruis en Poolster; Leopold, 1963; pbk, 192 pp; verhalen scheepvaart; 4,00
FABER, J.A. (REDACT.E.A.); Het spoor ~ 150 jaar spoorwegen in Nederland; Meulenhoff, 1989; gebonden 4to, stofomslag beschadigd, foto's, ills, 384 pp; treinen; 10,00
FEITH, H. O. &A; Groninger Volks-almanak voor 1842 ~ o.a. loop van de A, Doede van Amsweer, klooster Ter Apel; Oomkens, 1841, herdruk; pkt, omslag verkl, knikje in achterplat, ills, 190 pp; Groningen; 6,00
FEITH, J.A. (RED.); Groningsche Volksalmanak ~ voor het jaar 1904 (St. Maartenstoren, Alberda van Ekenstein, ontboezemingen van een Delfzijler 1813, 1814); Foresta, 1979 (herdruk); gebonden, lichte gebruikssporen, knikje omslag, foto's, ills, 220 pp; Groningen; 7,50
FEITH, J.A. EN J.E. HEERES; Groningsche Volksalmanak voor 1890 ~ Jaarboekje voor Geschiedenis, Taal- en Letterkunde der Provincie Groningen (inh. Blok: Oldambt, klooster Essen, posterijen Groningen); Foresta, 1978 (herdruk Erven v.d. Kamp jr.1889); gebonden, kl. beschadiging bij kneep, ills, 232 pp; Groningen; 7,00
FEITH, J.A. EN J.E. HEERES; Groningsche Volksalmanak voor 1891 ~ Jaarboekje voor Geschiedenis, Taal- en Letterkunde der Provincie Groningen (inh. Familie Canter, ridderschap, grafschiften Bellingwolde, brandweer); Erven v.d. Kamp jr, 1890; gebonden, ills, 248 pp; Groningen; 9,50
FEITH, J.A. EN J.E. HEERES; Groningsche Volksalmanak voor 1894 ~ Jaarboekje voor Geschiedenis, Taal- en Letterkunde der Provincie Groningen (inh. Hoogenkamp: Gronigse volkstaal, Westerwolde: geschiedenis, sagen, mythen, Johan Willem van Ripperda); Erven v.d. Kamp jr, 1893; gebonden, kl. beschadiging bij kneep, voor iets los in de band, ills, 248 pp; Groningen; 9,00
FEITH, J.A. EN P.G. BOS (RED.); Groningsche Volksalmanak ~ voor het jaar 1907 (wandelingen stad langs ziekenhuizen, Joodse gemeente, Oostfries kloosterleven, bouw Martinitoren); Foresta, 1979 (herdruk); gebonden, ills, 230 pp; Groningen; 7,50
FEITH, J.A. EN P.G. BOS (RED.); Groningsche Volksalmanak ~ voor het jaar 1909 (verhaal dominee en boer, over de beul, grafsteen Wetsinge, Jezuieten, Wederdoopers); Foresta, 1979 (herdruk); gebonden, ills, 238 pp; Groningen; 7,50
FERRO, MARISE; Dit is de Italiaanse Riviera; Contact, 1958; pocket slap omsl, 31 foto's van Cas Oorthuys,112 pp + uitvouwkaart, goede staat; Italie; 4,50
FIEDLER, A.; De rivier der zingende vissen ~ Avonturen in het oerwoud van Zuid-Amerika; In den toren, zj; gebonden, roestvlekjes op snee, ills, 224 pp, HOOG POSTTARIEF; Amazone; 5,00
FOCKEMA ANDREAE, S.J.; Willem I Graaf van Holland 1203-1222 en de Hollandse hoogheemraadschappen; Iris Pers, 1954; geb, band verkleurd, geen s.o., schutbladen en eerste/laatste pp wat roestvlekkig, lichte schade aan achterschutblad, ills, geslachtslijst, 76 pp; waterstaat / waterschap; 6,00
FORMSMA, W.J. (RED) &A; Groningse Volksalmanak ~ Hostorisch Jaarboek voor Groningen 1972-1973 (o.a. Kasteel Selwerd, Latijnse scholen, heerlijke rechten Nienoord, kerk te Leek); Van der Kamp, zj; gebonden, rug verkleurd, ills, goede st, 188 pp; Groningen; 7,50
FORMSMA, W.J., R.A. LUITJENS DIJKVELD-STOL, A. PATHUIS; De Ommelander Borgen en Steenhuizen; Van Gorcum, 1973; gebonden, s.o. matig, paar vlekjes op snee, binnenwerk goed, naam op schutblad, ills & kaarten, uitklapkaart, register, 586 pp, HOOG POSTTARIEF; Groningen; 35,00
FREUCHEN, PETER; Ice Floes and Flaming Water ~ A True Adventure in Melville Bay [ Eskimo Greenland ]; Four Square, 1959; pocket ed, yellowed, 222 pp; Eskimo's Groenland; 3,00
FREUCHEN, PETER; Mijn leven onder de Eskimo's; AP, 1967; gebonden, vlekjes op snee, foto's, 304 pp; Groenland; 7,00
FREUCHEN, PETER, FINN SALOMONSEN, JAN P. STRIJBOS (BEW.); Wonderen der witte wereld ~ Het leven van mens, dier en plant binnen de Noordpoolcirkel van januari tot december ; Strengholt, 1961; gebonden, s.o. van plastic hoes voorzien, enkele vlekken op schutbladen, zw/w ills, 440 pp, HOOG POSTTARIEF; Noordpool; 7,50
FRISO, WIJA & JURJEN VAN DER KOOI; Trijntje Soldaats en de Torenstraat [ Ezinge ]; Profiel, 2001; paperback 4to, zw/w ills, 110 pp, netjes; Groningen; 9,00
FUCHS, J.M.; Shell Journaal van Hollands water; Shell, 1971; pkt, ills; Nederland; 3,00
FUCHS, J.M.; Shell Journaal van Nederlandse monumenten; Shell, 1974; pkt, ills; Nederland; 2,50
FUCHS, J.M.; Shell Journaal van Nederlandse monumenten; Shell, 1974; pkt, ills; Nederland; 3,00
FUCHS, J.M.; Shell-journaal van Nederlandse Stadspoorten; Shell, zj; pkt, ills, omslag niet gaaf; Nederland; 3,00
FUCHS, J.M. E.A. ; Schiphol 50; Meijer Pers, 1970; gebonden, foto's, ills, 100 pp; luchtvaart; 6,00
FUCHS, J.M. E.A. ; tekeningen van Schiermonnikoog; Schut, Ynt Eilander hus, zj; ingelijmd, tekeningen, gebruikssporen, vlek laatste p en omslag,32 pp; Schiermonnikoog; 5,00
FUCHS, J.M. EN W.J. SIMONS; Shell Journaal van de Nederlandse Scheepvaart; Shell, 1972; pkt, ills; scheepvaart; 3,00
FUCHS, J.M. EN W.J. SIMONS; Shell momumenten bedrijf en techniek; Shell, 1977; pkt, ills; Nederland; 3,00
GALJAARD, J.M.; Pleisteren en pierewaaien; Van Hoeve, zj; pkt, ills, 224 pp; Holland; 2,50
GANS, J.; Bladstil op Vlieland ~ Impressies van een waddeneiland.; de Prom, 2003; paperback, 126 pp; waddeneiland Vlieland; 7,00
GARTHOFF, BERT; Zomaar wat zwerven; Ploegsma, 1962; gebonden, ills Peter v. Straaten, 256 pp, HOOG POSTTARIEF; Nederland; 3,50
GENDERS, CHARLES; Langs de oude Limburgse kerken; B&K, 1974; pbk, naam op schutbl, foto's, 160 pp; Limburg; 7,00
GERDING, M.A.W. (RED); Stille kracht ~ Drenthe 1980 - 2005; Waanders, 2005; gebonden, foto's Theo Berend, Albert Brunsting, Harry Cock & Sake Elzinga, 132 pp, als nieuw; Drenthe; 5,00
GERRITSEN, JANELLE ; Utrecht verleden tijd; Elmar, 1981; paperback, 128 pp, zeer lichte gebruikssporen; Utrecht; 8,50
GIBBON, DAVID; Griekenland ~ een unieke fotoreisgids in kleur; Aartselaar, 1978; gebonden folio, foto's, 64 pp; Griekenland; 3,00
GIROUARD, MARK ; Historic Houses Of Britain; Artus, 1979; hardc 4to, spine dj faded, edges & endpapers sl stained, coloured photographs, 186 pp; Groot Brittannie; 5,00
GOLS, ALBERT; De Boschplaat ~ Europees natuurreservaat; Wereldvenster, 1971; pbk, wat roestvlekjes, ills, foto's, 112 pp ; Terschelling; 3,50
GOODFRIEND, ARTHUR; Rice Roots; S&S, 1958; gebonden, foto's, naam op schutblad, 210 pp; Indonesie; 4,50
GOOR, DUUT VAN; 28 augustus ~ het beleg van Groningen in 1672 [ Gronings Ontzet ]; Knoop, 1967; gecart,slap omsl, ills, 48 pp; Groningen; 6,00
GORIS, JAN-ALBERT (PSEUDONIEM MARNIX GIJSEN); Candid opinions on sundry subjects; Meulenhoff, zj; gebonden, tekening, 172 pp; Belgie; 6,50
GRAAFF, T. DE; Marifoon ~ Techniek en communicatie; Unieboek, 1982; pbk, roestvlekjes,ills, foto's, 72 pp; scheepvaart; 4,50
GREEN, PETER; Geillustreerde geschiedenis van het oude Griekenland ~ tot het einde van de klassieke periode. ; Van Dishoeck, 1975; gebonden, foto's, 184 pp; Griekenland; 7,50
GREEN, ROGER (SAMENST.); The train; Oxford UP, 1982; gebonden, boekomsl.zeer kleine beschad.ill, 112 pp; treinen; 3,50
GREENE, GRAHAM; Een ander Mexico; Veen, 1989; paperback, rug en achterplat iets verkleurd, naam op franse pagina, verder netjes, 220 pp; reisverhaal; 6,00
GRONINGEN, AFD. VOORL. RUG; Studie en studentenleven in Groningen; RUG, 1971; gelijmd, omsl.sleets, datum schutbl,foto's, 94 pp; RUG Groningen; 6,00
GROUSTRA, J.; Routekaart van Nederland naar Aden Ned. Indie en terug [Ned. - Aden, Aden - Ned. Indie); Seyffardt, Stoomvaart Maatschappij Nederland, zj (rond 1900); 2 kaarten in gebonden.omslag (schade en gaatje), vergeeld, scheurtje, aantekeningen, route is met pen ingetekend; Nederlandsch Indie; 25,00
GUTERSOHN, HEINRICH; Indien, eine Nation im Werden; Kummerly & Frey, 1953; gebonden, ills, 256 pp; India; 10,00
HAAG, JAAP; Waterland ~ Schepen op zee, vissen in het net ~ Waar blijft de tijd 12; Waanders, 2010; paperback, foto's in zw/w & kleur, 60 pp; Noord Holland; 4,00
HAAN, TJ. W.R. DE (RED.); [ Spaarndam ] Drie baarsjes en een ham ~ Over geschiedenis en volksleven van Spaarndam en zijn naaste omgeving; Kruseman, 1967; gebonden, geen s.o., zw/w ills, 158 pp; Noord-Holland; 12,00
HAAN, TJ. W.R. DE (RED.); [ Zandvoort ] Gort met stroop ~ Over geschiedenis en volksleven van Zandvoort aan Zee.; Kruseman, 1968; gebonden, geen s.o., zw/w ills, 168 pp; Noord-Holland; 12,00
HAAN, TJAARD W.R. DE EN TOM BOUWS ; Kijk op Groningen; Elsevier, 1977; gebonden+stofomsl, veel foto's, overzichtkaartje, 328 pp; Groningen; 7,00
HAAN, TJAARD W.R. DE EN TOM BOUWS ; Kijk op Groningen; Elsevier, 1980; gebonden+stofomsl, veel foto's, overzichtkaartje, stofomslag gerep.scheuren, schade kneep onderzijde, wat pigmentsvlekjes, 328 pp; Groningen; 5,00
HAASSE, HELLA S., JESSE, NICO (FOTO'S); Het versterkte huis ~ Kastelen in Nederland (woord vooraf jhr.van Nispen tot Sevenaer); Bij, 1952; geb (band heeft schade aan voorplat), zonder stofomsl, foto's Nico Jesse, plattegronden, 106 pp; kastelen; 8,00
HACQUEBORD, L., J.R. LEINENGA EN K. DE KORTE; Nederlanders in de Poolwinter; Arctisch centrum RU Gron, 1989; paperback, foto's, schetsen, gebruiksvoorwerpen, kleding, overwintering expedities naar Nova Zembla, Spitsbergen, voorw.conservator W.R.H. Koops, lijst tentoongestelde voorwerpen, omsl. Iets gegolfd, verder goed, 68 pp; Noordpool / Spitsbergen; 9,50
HAM, GIJS TEN; Walcheren... om de hoek; Heuff, 1986; pkt, zw/w ills; Zeeland; 4,50
HAMEETEMAN, T.L.; De spoorwegen van Afrika; V Dishoeck, 1967; gecart, aleen schutbladen wat vlekkig, verder goed, foto's, kaartjes, 88 pp; treinen; 5,00
HANLEY, JAMES; Felix Levin, zeeman; De Boer, 1958; gebonden, 266 pp, hoog verzendtarief; roman zeevaart; 3,50
HAVERKAMP, OKKE; Het land van Vollenhove ~ De Noordwesthoek ~ Rutgers reisboek reeks 4; Rutgers, 1947; ingenaaid in slap omslag, omslag en rug niet helemaal gaaf, ills, 82 pp ; Overijssel; 8,00
HAWES, ANNIE; Rotterdam zooals wij het kenden; M'hoff, zj (ca 1940); gebonden, veel foto's van voor het bombardement, wat vlekjes op binnenzijde platten, 176 pp; Rotterdam; 7,50
HAYNES, J.H. RED.+ BEWERK.P.H. OLVING; Autohandboek Ford Taunus 1593cm 1993cm motoren ~ Alle viercilindermodellen 1976-1982 ~ Sleutelboek voor onderhoud en reparatie; Kluwer, 1983; gebonden, veel techn.ills, afb, 242 pp, netjes ; autotechniek; 8,50
HEFTING, E.J.; Kloosterkerk Ten Boer; Ten Boer, 1986; geniet, zw/w foto's, 32 pp; Groningen; 3,50
HEIJBOER, PIERRE; Kampioenen en krukken in kniebroeken ~ Beelden en berichten uit de kinderjaren van de sport; Van Dishoeck, 1978; pbk 4to, ills in kleur en zw/w, 184 pp; sport; 7,50
HEININGEN, H. VAN; Dijken en dijkdoorbraken ~ in het Nederlandse rivierengebied; Boekencentrum, 1978; gebonden, foto voorplat, ills. Foto's, 90 pp; geografische geschiedenis Nederland; 7,50
HELLEMA, DOEKE WIJGERS, ALGRA, H. (ED.) ; Kroniek van een Friese boer ~ De aantekeningen (1821-1856) van Doeke Wijgers Hellema te Wirdum; Wever, 1978; gebonden, geen s.o., lichte waterschade aan band en snee, binnenwerk goed, ills, 446 pp, HOOG POSTTARIEF; Friesland; 7,50
HEMEL, JACQUELINE VAN; De laatste vuurtoren; Ars Scribendi, 1996; pbk, 128 pp; reisverhalen; 3,50
HERMITE, D. E.A.; Thailand; Reader's D, 1993; gebonden, ills, 160 pp; Azie; 4,50
HERPEL, J.C.; Gevangenis Groenmarkt; zn, zj; nieuw bandje, 32 pp; Den Haag; 2,00
HERZORG, MAURICE; De Ennapurna expeditie; Scheltens, zj; gebonden, foto's, 280 pp; bergsport; 4,50
HESSELINK, H.G.; Hoe het spoor werd deel 1 De eerste moeilijke jaren; Wyt, z.j.; gecart, zw/w ills, 104 pp; spoorwegen; 5,00
HEYDE, A. VAN DER & J. VAN DER LIET; Sail 80 [ 1980 ]; Elsevier, 1980; pbk 4to, zw/w & kleurenfoto's, 48 pp; scheepvaart; 4,50
HEYDEN, A. VAN DER (SAMENSTELL.); Sail Amsterdam 700 ~ een herinneringsboek; Elsevier, 1975; pbk (A4 form.), foto's, 48 pp; scheepvaart; 4,00
HEYERTHAL, THOR; The Kon-Tiki expedition; Penguin, 1966; pktbk, photographs, cover slightly damaged; balsa-wood raft sailing story / scheepvaart; 3,00
HIEMINK, M. (RESEARCH, INTERV.BEELDREDAC.); Vijftig jaar Stichting Ludgerus in Groningen ~ Roomse regenten,zorgzame zusters en een stadse sfeer; St. Ludgersu, 2001; gebonden, foto's, 64 pp; Groningen; 6,00
HOEK, K.A. VAN DEN (RED); De Provincie Gelderland; Lekturama, 1984; gebonden folio, foto's, 144 pp; Gelderland; 4,00
HOEK, K.A., VAN DEN (RED.); De Provincie Noord-Brabant; Lekturama, 1984; gebonden, foto's, 142 pp; Noord-Brabant; 3,50
HOEK, K.A., VAN DEN (RED.); De Provincie Noord-Brabant; Lekturama, 1984; gebonden, foto's, 142 pp; Noord-Brabant; 3,50
HOEK, SIETSE VAN DER & THEO KAMPA; Leven op het wad; Unieboek. 1979; gebonden, stofomslag, enkele vlekjes op schutbladen, foto's, 176 pp; Waddenzee; 6,00
HOGG, GARRY; Inns and Villages of England; Hamlyn, 1972; hardc, dj sl damaged & repaired, bl/w photographs, one page sl damaged during printing process, 248 pp; Engeland; 7,00
HOLT, ESTELLE; Asia and I; Putnam, 1961; gebonden, ills; Azie; 4,50
HOLT, KEES TEN EN JOUKE VAN DER MEIJ; Lopen over gras ~ Wandelingen in Friesland; Bakker, 1984; pbk, kaartjes + ills, tekst ingeplakt binnenz. Omsl, 96 pp; Friesland; 4,00
HOPKIRK, PETER; Foreign Devils On The Silk Road ~ The Search for the Lost Cities and Treasures of Chinese Central Asia ; Oxford UP, 1986; paperb, dogear in backcover, bl/wh ills, index, 252 pp; Azie; 7,00
HOPMANS, L. ; Vlaggen van alle landen; De Faam, z.j. (2e druk); half linn. Omsl.wat bolstaand achterflap, sleets met ballpoint-strepen achterflap, pigmentvlekjes, kompleet, ongenummerde pagina's; vlaggen; 5,00
HOUTTE, J.A. VAN; Brugge, vroeger en nu; Dishoek, 1969; ingenaaid, ills, 116 pp; Belgie; 4,00
HUISMAN, HENDRIK ; Clipper Race met The Great Escape ~ Londen-Sydney-Londen ; de Boer, 1976; pbk, foto's, 128 pp,lichte gebondenruiksporen; scheepvaart / zeilen; 7,00
HUIZINGA, D.M.; Op 13.000 palen; Naarden: Toren, zj; gecart, foto's; Amsterdam; 3,50
HUIZINGA, LEONHARD; La Douce ~ Het zoete Frankrijk ~ Bekentenissen van een francofiel uit de Lage Landen; Stok, 1976; Pbk, 162 pp; Frankrijk; 4,00
HULZEN, A. VAN; Utrecht ~ De geschiedenis en de oude bouwwerken (Heemschutserie nr.39); De Lange, 1944; gebonden, ills, 108 pp; Utrecht; 3,50
HULZEN, A. VAN; Utrecht op oude foto's ~ van Plompetoren naar Servaas * * *; Kruseman, 1979; geills.linnen, hoekje band beetje ingedeukt, verder prima cond., 284 pp; Utrecht; 9,00
HURLIMANN, MARTIN (SAMENST.); Berlin, Potsdam und Umgebung; Berlin: Atlantis Verlag, 1936; ingenaarid, omslag en inhoud sleets, foto's gaaf, ezelsoortjes, 124 diefdrukafb, 126 pp; Duitsland / fotografie; 12,50
HURLIMANN, MARTIN ~ ( INTROD. J.E. MORPUGO); Venice; Thames & Hudson, 1964; gebonden, foto's, pag57 + 59 besschadigd, 202 pp; Italie; 12,50
HYAMS, EDWARD; The changing face of Britain; Paladin, 1977; pktbk, photographs; history of landscape; 3,50
IDO, VICTOR ( H. VAN DE WALL ) ; Indiλ in de goede oude tijd; Van Hoeve, zj; pbk, ill, 136 pp; Nederlands Indie; 4,50
JANSON, E.M.C.M.; Wassenaar ~ historische verkenningen (ter gelegenheid 10 jarig bestaan histor.ver.Wassenaar); v. Dishoeck, 1967; gelijmd, z. uitv.kaart, foto's, ills, oortje voorplaat, netjes, 96 pp; Zuid-Holland; 4,50
JANSSEN, KAREL EN IPPEL, CEES ; Gelderland monumenteel ~ Gelre's verleden in foto's van nu. ; Zomer, 1976; pbk, foto's, 152 pp; Gelderland , monumenten; 5,00
JOBE, J.; Van koetsen en karossen; De Haan, 1977; pbk, ills, foto's, 176 pp; vervoer; 5,00
JOHANN, A.E.; Maureen O'Toole; Vink, zj; biblband, stickers, ills, 342 pp; scheepvaart; 2,00
JOOSTING, J.G.C. EN H.A. POELMAN; Groningsche Volksalmanak ~ voor het jaar 1916 (Roelfsema: Groningen spoorweg, Oldamsterdialect, Groningse ratelwacht, Oranje-vreugde hr. Bellingeweer); Foresta, 1979 (herdruk); gebonden, lichte gebruikssporen, knikje omslag, foto's, ills, 188 pp; Groningen; 7,50
JULIEN, PAUL; Pygmeeλn ~ Vijfentwintig jaar dwergen-onderzoek in Equatoriaal Afrika; Scheltens & Giltay, zj (3e geh herz druk); gebonden, stofomslag matig, 35 zw-w foto's, ills, 256 pp, HOOG POSTTARIEF; Congo; 9,50
KALMA, J.J.; Repertorium Frieslands verleden ~ Overzicht van tijdschriftartikelen de Friese geschiedenis betreffende ; Jongbloed, 1955; pbk, omsl wat verkl, 416 pp; Friesland; 7,50
KAMPEN, ANTHONY VAN; Scheepsverklaring; AP, 1962; pkt; scheepvaart; 1,50
KAMPEN, ANTHONY VAN; Zee zonder genade; de Boer, 1969; pbk; verhaal in tweede wereldoorlog / zee; 3,50
KAMPENAAR; Kamper uien berijmd door een Kampenaar ~ naar den derden druk van 1852; Zalsman, 1952; geniet, omslag sleets, ills, 62 pp; Overijssel; 3,50
KEIKES, H. W.; Leeuwarden bij gaslicht; Kruseman, 1974; gebonden, stofomslag redelijk, zw/w foto's, register, 152 pp; Friesland; 6,00
KEIZER, W.G.N. DE ; Naar de tropen; Douwe Egberts, zj (jaren 1950); gecart, 4to, plaatjesalbum (compleet), 76 pp; Indonesie; 4,50
KERS, MARTIN & FRED HAZELHOFF, SIETZO DIJKHUIZEN (tekst); Landschappen in Nederland; Inmerc, 1994; gebonden, vele schitterende foto's, 160 pp, zeer nette staat; Nederland - landschapssoorten; 12,00
KESSELS, JAN A.W.; Een jaar uit honderd ~ Arnhem in de wereld van 1868; Walburg, 1968; gebonden, schutbl verschoten, ills, 126 pp; Gelderland; 7,00
KETELAAR, F.C.J.; Driften, stegen, lanen ~ Straatnamen in Haren; Haren, 1990; pbk, ills, plattegrond bijgevoegd, 56 pp; Groningen; 5,00
KEULEN, MENSJE VAN; De lach van Schreck; Arbeiderspers, 1991; pbk, foto's, 142 pp; reisverhalen; 5,00
KIELICH, WOLF; Vrouwen op ontdekkingsreis; Muntinga, 1986; pkt, knikje achteromsl, foto's; reisverhalen; 2,50
KIELICH, WOLF; Vrouwen op ontdekkingsreis; Muntinga, 1986; pkt, knikje achteromsl, foto's; reisverhalen; 2,50
KISOR, HENRY; De Zephier ~ een treinreis door Amerika; Contact, 2000; pkt, foto's; reizen / Amerika; 3,50
KLAAUW, B. VAN DER EN A. VAN ISHOVEN (SAMNEST.); De Geschiedenis van de Nederlandse en BelgischeLuchtvaart; Lekturama, 1982; gebonden+stofomsl, foto's, 144 pp; luchtvaart; 7,00
KLAAUW, B. VAN DER EN A. VAN ISHOVEN (SAMNEST.); De Geschiedenis van de Nederlandse en BelgischeLuchtvaart; Lekturama, 1982; gebonden+stofomsl(scheurtjes), foto's, 144 pp; luchtvaart; 7,00
KLAAUW, BART VAN DER; Fokker verkeersvliegtuigen 1920-1940; WYT, 1978; gelijmd, rug iets sleets, oblong form, foto's, 80 pp; luchtvaart; 6,00
KLAAUW, BART VAN DER; Vliegtuigen die geschiedenis maakten; Alk, zj; gebonden, stempel schutbl, foto's, 64 pp; luchtvaart; 3,50
KLAVER, IMKE; Herinneringen van een Friese landarbeider ~ Enkele opgetekende zaken uit het jongste verleden tot 1925 / Inkele oanteikene dingen ϊt de jonge tiid oan 1925; SUN, 1974; pbk, franse pagina mist, roestvlekjes op snee, zw/w 248 ppfoto's; Friesland; 6,00
KLOMBERG, THEO; De beweging der dwazen; PFS, 1992; pbk, 308 pp, H POSTTARIEF; Lat Amerika; 4,00
KNOESTER, H.J.H; Utrecht rond de eeuwwisseling; Elmar, z.j.; gecartonn., omsl. wat slijtage aan randen, klein scheurtje p.3, oude foto's rond 1900, 96 pp; Utrecht / eeuwwisseling; 7,50
KOK, A.A.; Historische schoonheid van Amsterdam (heemschut serie deel 1); de Lange, 1942; gecart, z.stofomsl, vergeeld, ills, 94 pp; Amsterdam; 2,00
KOK, ANNEMARIE; Randland ~ Portret van de Friese en Groningse kuststrook; Contact, 2001; paperback, portretten van dichters (o.a. C.O. Jellema - Oosterhouw) met als thema Gron.+ friese kuststrook; waddenkust Groningen - Friesland; 6,00
KOOT, TON; En nu
rondom Amsterdam; M'hoff, 1944; gebonden, foto's, beetje roest, 256 pp; Amsterdam; 5,00
KOOT, TON (samenst.en redactie); De glorie van Amsterdam; Elsevier, 1975; gebonden+stofomsl, wat roestvlekjes, foto's, ills, 288 pp, HOOG POSTTARIEF; Amsterdam; 9,50
KRAMER, A.M., BRUIJN, WIM DE; Plezierig varen met zeiljachten; De Boer, 1974; gebonden + stofomsl, plastic laat los, foto's, 128 pp + reclame.; zeilen; 6,00
KRAMER, JAAP EN KAMPA, T.; Groot IJsselmeerboek ( plus grote losse foto gezicht op Marken en IJmeer); de Boer Maritiem, 1974; paperback (A4), plus foto, folie omslag laat op hoeken los (sleetse hoeken), verder redelijk goed, exlibr.schutblad, foto's, 136 pp; IJsselmeer, water en land; 5,50
KRAMER, JAAP, W. DE BRUIJN, T. KAMPA; Zwervend over de wadden ~ Texel, Vlieland, Terschelling, Ameland en Schiermonnikoog; Contact, 1972; gebonden + stofomsl, foto's, omslag verkleurd, 136 pp; waddeneilanden; 6,00
KRANSBERG, DORIANN & HANS MILS; Kastelengids van Nederland ~ Middeleeuwen; Fibula Van Dishoeck, 1979; gebonden, wat roestvlekkig op snee, ills in kleur & zw/w, register, 268 pp; Nederland; 6,00
KROESE, WIM; De legendarische vlucht van de Uiver ~ Londen - Melbourne oktober 1934 ; Teleboek, 1983; pbk 4to, kleine knik in voorplat, zw/w foto's, 160 pp; vliegtuigen; 6,00
KROP, H.C.; Duwvaart ~ De sleepboot van de toekomst (grote alk nr.674); Alk, zj; pbk, foto,s, geplastificeerd, teksten ingeplakt op schutblad, 96 pp; binnenvaart ; 3,50
KUIPERS, JAN J.B; Een zomerreis door 18de-eeuws Zeeland ~ meer dan 120 gezichten op achttiende-eeuws Zeeland, vermeerderd met inleidingen, kaarten, en plattegronden en berichten van een Zeeuwse zomerreis in 1774. ; Koperen tuin, 1992; gebondenonden met 2x3 kaarten, ills. Plattegronden, 80 pp, netjes; Zeeland; 15,00
KUYPER, WIM; Zwervend langs het Ijsselmeer ~ Heden en verleden van het hart van Nederland; de Boer Maritiem, 1978; gebonden + stofomslag, naam schutbl, foto's, nette staat,176 pp; IJsselmeer, water en land; 7,50
LAMMEREN, T.J.W. VAN, C. KUIPERS, H.J. MEEWIS; Luchtvaarttechniek dee 1 Motoren Stuk A; Stam, 1944 (2e dr); gebonden, band verkl, geen s.o., lichte slijtage aan rug, lichte waterschade aan staart, zw-w en kleuren schema's, foto's, 268 pp; vliegtuigmotoren; 12,50
LANDSTRΦM, BJΦRN; Columbus ~ De geschiedenis van Don Cristσbal Colσn Admiraal ter Zee en zijn vier reizen om de west naar Indiλ naverteld naar bronnen uit zijn tijd; Van Kampen, 1968; gebonden, s.o. matig, folio, ills in kleur en z/w. 208 pp; maritieme geschiedenis; 9,50
LARSEN VAN NEDERLAND, G.A.; Aardrijkskundig vademecum voor de Benelux; v. Goor, zj; gebonden, ills, foto's, kaarten, 208 pp; Benelux; 6,50
LEENES, A, H. WIERENGA; Amsterdams stegenboek; Bruna, 1975; pbk; Nederland; 4,50
LEEUWARDER NIEUWSBLAD (RED); Friesland ~ Landbouw, industrie, handel en ijverheid / historie, kunst en cultuur / sport en toerisme / architectuur in stad en op land / winkelstand; Realta, 1940; pbk 4to, rug besch en schuingelezen, talloze zw/w ills, op ιιn pagina is een afbeelding uitgeknipt en los toegevoegd, enkele pp met ezeelsoortjes of lichte beschadigingen, 504 pp; Friesland; 20,00
LEITCH, MICHAEL; The Romance of Sail; Hamlyn, 1975; Hardcover+dust jacket, many pictures, ills, fine copy, 126 pp; geschiedenis van zeilboten / history sailing ships; 8,50
LENNART, CLARE & WIM K. STEFFEN; Utrecht; U.M. Holland, z.j.; geb 4to, stofomslag gerepareerd, 20 pp tekst en 96 zw/w foto's; Utrecht; 9,00
LENNEP, J VAN; Vertellingen van vroeger en later tijd; Sijthoff, ca. 1900; ingenaaid, gebruikssporen, 334 pp; Amsterdam; 3,50
LEWIS, MICHAEL; The history of the British Navy; Pelican, 1957; pktbk, some ears, worn; scheepvaart historie; 1,75
LIBERO, CHIARA; Londen; Textcase, 1997; gebonden, z.stofomsl, uitvouwfoto's, een met knikken, hoekjes wat sleets, 136 pp; Engeland / Londen; 6,50
LIGTHART, JAN; In Zweden; Wolters, 1917 (2e dr); gebonden, enkele vlekjes op band, naam uit titelpagina geknipt, 308 pp; Zweden; 4,00
LINDBERGH, ANNE; Le Monde vu d'en haut ~ D'Amιrique en Chine par le cercle polaire; Plon, 1935; slap omslag (besch), 2 foto's, kaarten, 260 pp; luchtvaart; 7,50
LISI, ALBERT; Round trip from Poptun; Travel Book, 1968; gebonden, foto's, 214 pp; Guatemala, Maya's; 4,50
LOERAKKER, G. e.a.; Vlielands Wegwijs ; VVV Vlieland, zj; gelijmd, omslag vlekkig, binnenz.gebruikssporen, uitvouwkaart, tekeningen Ruting en Wagner + volkslied, 48 pp ; waddeneiland / Vlieland; 4,00
LONDON; The Authentic Atlas and Guide to London and Suburbs; Georgraphia, w.y.; pbk, kleurenplattegronden, rug geschonden, 112 pp; Londen; 6,50
LOOSJES, A.; Limburg in Beeld * * (Landelijk Nederland in Beeld) o.a. kastelen van Arcen, Rivieren, Schaloen, Baarloo, kast. Bethlemhem, Cortenbach, Geulgezichten, Halen, Houthem, Maastricht, Voerendaal, Wittem.; Scheltema, rond 1925; band, zwart, rood, goud, rug boven met deuk, exlibr, wat scheef gelezen, enige lichte vouwen in paar fotopagina's,totaal 398 fraaie zwartw. foto's, HOOG POSTTARIEF; Limburg; 30,00
LOOSJES, A.; Noord Brabant en Limburg in Beeld; Scheltema, rond 1925; band, zwart, rood, goud, exlibr, band iets krom, 285 fraaie zwartw. foto's; Noord Brabant+Limburg; 25,00
LOOSJES, A.; s Gravenhage in Beeld ; Scheltema, 1936; band, roestvlekkig, zwart, rood, goud, exlibr, 512 fraaie zwartw. foto's ; Den Haag; 20,00
LOOSJES, A.; Sprokkelingen in Nederland ~ Reeks B Stadsgezichten en woonhuizen [o.a. Hoorn, Medemblik, Alkmaar, Purmerend, Edam, Monnikendam, Naarden, Muiden, Weesp, Haarlem, Amsterdam, Z-Holland, Zeeland, N-Brabant, Limburg en overig NL]; Scheltema & Holkema, z.j. (jaren 1930); gebonden, wat vlekkig op snee, 1021 fraaie zw-w foto's, ca 600 pp, een schitterend boek!, hoog posttarief; Nederland; 40,00
LOPEZ CARDOZO, R. + R. SPRUIT (INL.EN TEKSTVERANTW.); Hofjes in Nederland; Vara, 1977; gebonden, z.stofomsl., fraaie foto's, 160 pp, goed; Nederland / woongeschiedenis; 6,50
LUGARD, G.J. (RED); Jaarboek Overijssel 1953: Jaarboek voor cultuur en historie ; Tijl, 1953; gebonden folio, naam op schutbl, ills, 128 pp; Deventer, Rechteren, Steenwijk e.a.; 10,00
LUNENBURG, JAN, W. HAENTJENS; Ronde en platbodems ~ schepen en jachten (grote alken 631); Alk, z.j.; paperback, zeer goede staat, foto's, ills, 112 pp; scheepvaart; 7,00
MACKINNON, K.; Indonesie ~ natuur en natuurbehoud; M & P, 1985; gebonden, foto's, 190 pp; Indonesie; 12,50
MAJOIE, JOHN; Paradijs achter de Pyreneeen; Strengholt, 1960; gebonden, ills, zw w foto's, 320 pp, maximaal verzendtarief; Spanje; 5,00
MAN, YVONNE DE; Dag faun; Meulenhoff, 1959; gebonden, stofomslag niet gaaf, ills, 142 pp; Italie (Pompei); 4,50
MANDERSLOOT, GO; Pakistan ~ Land, volk, cultuur; Wereldvenster, 1963; linnen gebonden + stofomsl, net exemplaar, foto's, vlekje kantlijn p.218, 220 pp; Pakistan; 6,00
MANNING, OLIVIA; The remarkeble expedition ~ The story of Stanley's Rescue of Emin Pasha from Equatorial Africa; Penguin, 1985; pktbk; non-fiction / travel; 3,25
MARTIN , COLIN & GEOFFREY PARKER; The Spanish Armada; Hamish Hamilton, 1988; hardc, d.j. fine, ills in colour & bl/wh, index, 296 pp; naval history; 12,50
MΑTΙ, FERENC; De heuvels van Toscane ~ Een nieuw leven in een oud land; Pockethuis, 2002; pocket; Italie; 2,50
MAURIK, JUSTUS VAN, H. HARDON (BEW); Indrukken van een Totok; Van Hoeve, zj; pbk, omslag iets verkl, naam op titelpag, foto's (rond 1900), 132 pp; Nederlands Indie; 6,00
MAYLE, PETER; Toujours Provence (schrijvers over de wereld serie); Spectrum, 1991; paperback, l.gebruikssporen, 198 pp; Frankrijk ; 3,00
MCCARTHY, ANN ; Minnesota ~ A photographic journey; Crescent bks, 1990; hardcover+dustj, cover worn in edges, portfolioform, many splendid photogr., 128 pp; Amerika; 7,00
MEE, ARTHUR; LONDON ~ Heart of the empire and Wonder of the World ~ The King's England; Hodder, 1947; hardc, linnen cover worn, spine pale, reststains, notes on endpaper, map endpaper, photogr, 877 pp; Engeland; 10,00
MEERDER AUTEURS; Gas-aardgas; Ned.Gasunie, 1972; gebonden, rug beschadigd, foto's, 56 pp; Nederland; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Amstelodamum 58e Jaarboek [De befaamde drukkerij op de Herengracht over de Plantage, Pieter van den Berge, familie Westerman e.a.], in: ; De Bussy Ellerman Harms, 1966; linnen bandje, ills, 196 pp; Amsterdam; 5,00
MEERDERE AUTEURS; Amstelodamum 63e Jaarboek [Lysbeth Gravenkapel, Stadsuitleg 1585/86, reis Willems Jansz Blaeu e.a.] ; De Bussy Ellerman Harms, 1971; linnen bandje, laatste pp & achterplat geknikt, ills, 196 pp; Amsterdam; 5,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1974, II - Niveauveranderingen van Hoorn - memorie vrouwe Ulrum - doopprotocol Ulrum; Historische Kring, 1974; tijdschrijft, ills, 74 pp; De Marne / Groningen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1979 V, 3 onbekende dominee en luitenant, klooster Dallingeweer ; Historische Kring, 1979; tijdschrijft, ills, 64 pp; De Marne / Groningen; 3,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1981, Serie VI, 4 - Nieuw inzicht maatschappijgeschiedenis - leenrecht - doopprotocol Ulrum; Historische Kring, 1981; tijdschrijft, ills, 96 pp; De Marne / Groningen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1981, Serie VI, 4 - Nieuw inzicht maatschappijgeschiedenist - leenrecht - doopprotocol Ulrum; Historische Kring, 1981; tijdschrijft, ills, 128 pp; De Marne / Groningen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1982, Serie VII, 1+2 - Verhaal over Gron. Freisl. en Drenthe onder Bisdom Utrecht - opstand Drenthen; Historische Kring, 1982; tijdschrijft, ills, 64 pp; De Marne / Groningen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1988, Serie X, 3 + 4 - ontgronding Zuurdijk - inboedel dominee - Pieters Beukema - boekpresentatie Bruins - toespraak Bakker; Historische Kring, 1988; tijdschrijft, naam voorblad., gebruikssporen, ills, 64 pp; De Marne / Groningen; 1,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne , 1995, Serie XII, I + 2 - Societeit Amicitia - oorsprong borg en kasteel - opkomst grootgrondbezit; Historische Kring, 1995; tijdschrijft, ills, 60 pp; De Marne / Groningen; 3,50
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne 1974, II, 1 - Niveauveranderingen van Hoorn - memorie vrouwe Ulrum - doopprotocol Ulrum; Historische Kring, 1974; tijdschrijft, ills, 74 pp; De Marne / Groningen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Bulletin van de Historische Kring de Marne 1977, IV, 4 - vondsten Elens - boekbespreking - oude standen - vervolg doopprotocol Ulrum; Historische Kring, 1977; tijdschrijft, ills, 74 pp; De Marne / Groningen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Damsterdiep ~ geheime tuin van het noorden; Provincie Groningen, z.j.; paperback, oblong formaat, foto's, tekst, ongenummerde pp; uitstapjes langs Damsterdiep Groningen; 4,00
MEERDERE AUTEURS; De Vrije Vries ~ Jaarboek uitgegeven door het Fries Genootschap [
] Inhoudsopgave en register 1839-2000; Leeuwarden, [2000]; pbk, 80 pp; Friesland; 4,50
MEERDERE AUTEURS; De Vrije Vries ~ Jaarboek uitgegeven door het Fries Genootschap [
] nr 55 [ Hindeloper schilderkunst, vikingschat Winsum e.a. ]; Leeuwarden, 1975; pbk, ills, 176 pp; Friesland; 5,00
MEERDERE AUTEURS; De Vrije Vries ~ Jaarboek uitgegeven door het Fries Genootschap [
] nr 79 [ dijken, Teerns, Berlikum e.a. ]; Leeuwarden, 1999; pbk, ills, 236 pp; Friesland; 6,00
MEERDERE AUTEURS; De Vrije Vries ~ Jaarboek uitgegeven door het Fries Genootschap [
] nr 80 [ laat-Romeinse tijd, Thoden van Velzen e.a. ]; Leeuwarden, 2000; pbk, ills, 284 pp; Friesland; 6,00
MEERDERE AUTEURS; De Vrije Vries ~ Jaarboek uitgegeven door het Fries Genootschap [
] nr 81 [ Van Sminia, Doleantie Berlikum, Wijnaldum e.a. ]; Leeuwarden, 2001; pbk, ills, 168 pp; Friesland; 6,00
MEERDERE AUTEURS; De Vrije Vries ~ Jaarboek uitgegeven door het Fries Genootschap [
] nr 84 [ zandstenen grafkisten, klokkengieters, landbouw e.a. ]; Leeuwarden, 2004; pbk, ills, 258 pp; Friesland; 6,00
MEERDERE AUTEURS; De Vrije Vries ~ Jaarboek uitgegeven door het Fries Genootschap [
] nr 86 [ aardewerk, galgen, Jan Mankes e.a. ]; Leeuwarden, 2006; pbk, ills, 272 pp; Friesland; 6,00
MEERDERE AUTEURS; Dit is Amerika; Elsevier, 1976; pbk, ills, omslag enige knikjes; Amerika; 2,50
MEERDERE AUTEURS; Handleiding zwemmend redden; KNBRD, 1970; gelijmd,ills, 104 p; reddingzwemmen; 2,00
MEERDERE AUTEURS; Jaarboek Groningen 1973; NvnN, zj; gebonden, achterplat verkl & licht besch, foto's, 124 pp; Groningen; 8,00
MEERDERE AUTEURS; Jaarboek Groningen 1973; NvnN, zj; gebonden, omslag verkl, foto's, 124 pp; Groningen; 7,00
MEERDERE AUTEURS; Nieuwe Drentse Volksalmanak 1981; Van Gorcum, 1981; pbk, knikje in voorplat, ills, 186 pp; Drenthe; 7,50
MEERDERE AUTEURS; Nieuwe Drentse Volksalmanak 1987; Van Gorcum, 1987; pbk, ills, 178 pp; Drenthe; 7,50
MEERDERE AUTEURS; Nieuwe Drentse Volksalmanak 1988; Van Gorcum, 1988; pbk, ills, 212 pp; Drenthe; 7,50
MEERDERE AUTEURS; Nieuwe Drentse Volksalmanak 1989; Van Gorcum, 1989; pbk, ills, vlekje op achterplat, 202 pp; Drenthe; 7,50
MEERDERE AUTEURS; Noorderzon; Meulenhoff, 1990; pbk; reisverhalen; 3,50
MEIJER, D.C. JR; De Bloeitijd van Amsterdam; Minerva, zj; pbk, herdruk, pigmentvlekjes, ills, 272 pp; Amsterdam; 7,50
MEIJER, JAAP; Het Jonas Daniel Meijerplein ~ Bezinning op drie eeuwen Amsterdams Jodendom; De Buzzy, 1961; gebonden, s.o. matig, ills, vlekje op 2 pp, 180 pp; Amsterdam; 6,00
MEIJER, M.; Wandelgids Veluwe; ANWB, 1995; ringband, foto's, kaartjes, 104 pp; Gelderland; 3,50
MEIJER, W; Nederland ons aller tuin; ANWB, 1949; gebonden, ills, knik in omslag 2 kanten, kaart, 80 pp; Waterland en Zaanstreek; 3,00
MEIJER, W. (VOORW); In het spoort der podagristen ~ Auto- en fietsroute ; ANWB, 1989; pbk, foto's, losse kaart, 96 pp; Drente, Assen - Bentheim; 3,00
MENZIES, GAVIN; 1421 ~ Het jaar waarin China de Nieuwe Wereld ontdekte; Ambo, 2002; paperback, leesvouwen, 416 pp HOOG POSTTARIEF; ontdekkingsreis; 8,00
MERIAN; Muensterland; Merian, 1986; gelijmd; Duitsland; 2,50
MERIAN; Sauerland; Merian, 1980; gelijmd; Duitsland; 2,50
MERIAN; Wien; Merian, 1968; gelijmd; Oostenrijk; 2,50
MEULEN, TONY VAN DER; Groningen ~ Een schoonheid van een stad; Gem Groningen, 1978 (2e dr) ; pbk, foto's, 60 pp; Groningen; 2,50
MEULEN, TONY VAN DER; Groningen ~ Een schoonheid van een stad; Gem Groningen, 1978 (2e dr) ; pbk, foto's, 60 pp; Groningen; 2,50
MICHELS, F. W. & G. E. K. BRUMMER; Over cartografie ~ Een vlucht over terrein van vogelvlucht-en andere kaarten, gewone en ongewone; Grolsch, 1971; gebonden, geen s.o., rug iets verkleurd, ills in zw/w en kleur, 48 pp; cartografie NL; 4,00
MOLEN, S.J. VAN DER; Dit land van de elf steden; West-Friesland, zj; gecart, naam schutbl, kneep iets besch, ills, 232 pp; Friesland; 7,00
MOLEN, S.J. VAN DER; Door het Fryske Gea; Friese Pers, zj; pbk, cijfers op omslag geschreven, ills, 132 pp; Friesland; 2,00
MOLEN, S.J. VAN DER; Friesland monumentaal ~ in takomst foar us forline; de Tille, 1976; pbk, zeer netjes, foto's Paul Vogt, 200 pp; Friesland; 7,50
MOLEN, S.J. VAN DER; Friesland vanuit de lucht; Bosch, 1977; gebonden + beschadigd stofomsl, foto's, zeer goed ex, 214 pp; Friesland / luchtfoto's; 12,00
MOLEN, S.J. VAN DER; Langs karakteristieke Friese dorpen; Bosch, 1976; paperback, naam op franse pag doorgehaald, zw/w foto's, 168 pp; Friesland; 6,00
MONDEY, DAVID; Vliegtuigen ~ meer dan 145 kleurenfoto's; In denToren, 1977; gebonden+stofomsl, foto's, 94 pp; luchtvaart; 7,00
MONSARRAT, NICHOLAS; De eerste vijand was de gruwelijke zee en andere zeeverhalen uit de Tweede Wereldoorlog; Strengholt, 1976; pbk, 214 pp, conditie goed; scheepvaart; 4,50
MOORE, TIM; Frost on my moustache ~ The Arctic Exploits of a Lord and a Loafer; Abacus, 1999; pbk, name imprint fr.p, 280 pp; travel story; 5,00
MORGAN, MARLO ; Traumfδnger: Die Reise einer Frau in die Welt der Aborigines; Goldmann, 1994; Taschenbuch; Aboriginals; 3,00
MOUNTFIELD, DAVID; Everyday life in Elizabethan England; Liber, 1978; hardc+dustj, ills, photo's, 144 pp, condition neat; United Kingdom / Engeland; 7,00
MULDER, R. (RED.); Friesland 1992, een jaar in beeld; Friese Pers Boekerij, 1993; gebonden, foto's, 116 pp; Friesland; 5,00
MUNRO, R.W. ; Scotland ~ Land of Kin and Clan; Johnston, 1980; pbk, coverdamaged + edge knikcked, some notations inside, name fr.p, 176 pp; Schotland; 6,00
MUNTINGH, H.J.; Noord-Friesland Buitendijks ~ Rapport van de Waddenzxeecommissie, mei 1974; Land.Ver.Beh.Waddenzee, 1975; pbk, ills, foto's, paar knikjes, gebondenruiksporen, verder goed, 120 pp; Wadden / Friesland; 5,00
MURPHY, DERVLA; Where the Indus is Young ~ A Winter in Baltistan; Century, 1983; pbk, few stains on paper, exl, 262 pp; klein Tibet; 4,50
NEVIN, DAVID; The Mexican War (The Old West); Time-Life, 1978; gebonden, leerimitatie omsl, roestvlekjes op snee, foto's, ills, eng.tekst, 240 pp; Mexico / geschiedenis; 10,00
NIEHOFF, J.S.; Leer mij ze kennen
de Groningers; Sijthoff, 1967; pbk, zw/w foto's, 152 pp; Groningen; 4,00
NIEMEIJER, JAN A.; Kent u Drente ook zo?; NIB, zj; gecart, ills, foto's, 138 pp ; Drenthe; 4,50
NIEMEIJER, JAN A.; Wadlopen; Knoop, 1973; gecart., foto's, 120 pp; wad / Noord Ned; 6,00
NIEMEIJER, JAN A. (RED); Groningen toen Uitgave 1979; Groninger Gezinsbode, zj; gebonden, schade aan rug, vergeeld op snee, ills, 124 pp; Groningen; 3,00
NIEUWENHUIS, GERRIT; Spoorwegen 1982 (Alk serie 771); De Alk, 1991; paperback, inhoud: treinen in diverse landen, foto's, 112 pp, goed ex. ; treinen; 6,00
NIN, ANAIS, MIRA DE ROOY, GEORGE SAND E.A.; Echte vrouwen reizen beter; Byblos, 2001; pb, 174 pp; reisverhalen; 4,00
NOEL, THOMAS, J.; Denver landmarks & historic districts (banks, churches, clubs, hotels, libraries, homes); UP Colorado, 1996; hardcover, photographes, 162 pp; Preservation Historic Denver; 8,00
NOORDHUIS-VAN T LAND, F.A.W.; In Zuurdijk daar stond een school.; Mollema, 1985; pbk, rug wat beschadigd onderaan, ills, foto's, 54 pp; geschiedenis school Zuurdijk; 7,50
NOORDHUIS-VAN T LAND, F.A.W.; In Zuurdijk daar stond een school.; Mollema, 1985; pbk, ills,foto's, 54 pp, goed ex.; Groningen / Zuurdijk; 7,50
NOORDHUIS-VAN T LAND, F.A.W.; In Zuurdijk daar stond een school.; Mollema, 1985; pbk, rug wat beschadigd onderaan, ills, foto's, 54 pp; geschiedenis school Zuurdijk; 7,50
NOORDRAVEN, T.J. (BEWERKT DOOR S.P. DE BOER); Zeemanschap ~ Leerboek voor Aspirqant-Stuurlieden; Duwaer, 1947; gebonden, linn.rug, stevige bnd, hoeken wat schade, inktvl.achteromsl, blz.79-80 scheurtjes, stukje uit schutblad mist, enige onderstrep., uitvouwkrt.,ills, 474 pp ; scheepvaart; 15,00
O' HANLON, REDMOND; Tussen Orinoco en Amazone; Singel, 1996; pkt, omsl. wat sleets, foto's; Zuid-Amerika; 4,00
OLDENBURG EMKE, F. VAN; Leer mij ze kennen
de Limburgers; Sijthoff, 1966; pbk, naam op franse pag, foto's, 150 pp; Limburg; 4,00
OLDENBURG ERMKE, F. VAN; Leer mij ze kennen
. de Limburgers; Sijthoff, 1969; pbk, foto's, 148 pp; Limburg; 4,00
OLVING, P.H.; Vraagbaak Escort / Orion ~ Benzine- en dieselmodellen 1986-1987 ~ Met alle afstellingen; Kluwer, 1991; pbk, deukjes op kneep, paar orrtjes, techn.tek.,212pp; autotechniek; 7,50
OLVING, P.H.; Vraagbaak Escort / Orion ~ Benzine- en dieselmodellen 1987- 1990 ~ Met alle afstelgegevens; Kluwer, 1998; pbk, heel netjes, + elektrot.werkschema, 298 pp; autotechniek; 7,50
OLYSLAGER, P.; Vraagbaak Opel rekord-E ~ een complete handleiding voor de typen: coach, sedan en stationcar be benzine en dieselmodellen 1977-1982 ; Kluwer, 1983; pbk, gebruikssporen, tekst en tekeningen door Olyslager organisation b.v., 196 pp; auto's ; 7,50
OMILANOWSKA, M.; Berlijn Capitool Reisgids; Van Reemst, 2001; paperback, knikje in voorplat, ills in kleur, register, U-Bahn Plan, 352 pp; Duitsland; 6,00
OORSCHOT, A.C. VAN & L. WINTER; Haren, overal anders [ geschiedenis dorp, klooster Essen ]; Boomker/Knoop, 1988; gebonden, zw/w foto's 88 pp; Groningen; 6,00
O'SULLIVAN, M.; Twenty years a-growing; OUP, 1960; gebonden, 1 afb, 2 katerns zijn omgewisseld, 290 pp; Ierland: Blasket Isands, Dingle; 5,00
OVERIJSSEL; De Mars ~ Maandblad van en voor Overijssel; VanderLoeff, 1974 (jrg 22); ingebondenonden tschr, zw/w ills, 316 pp; Overijssel; 17,50
OVERIJSSEL; De Mars ~ Maandblad van en voor Overijssel; VanderLoeff, 1975 (jrg 23); ingebondenonden tschr, zw/w ills, 312 pp; Overijssel; 17,50
OVERIJSSEL; De Mars ~ Maandblad van en voor Overijssel; VanderLoeff, 1973 (jrg 21); ingebondenonden tschr, zw/w ills, 324 pp; Overijssel; 17,50
PARIJS; Parijs / Verrukkelijke verhalen uit la ville lumiere; Meulenhoff, 1964; pkt; Parijs; 2,00
PLAS, MICHEL VAN DER; In het land der Belgen; Elsevier, 1973; pbk, foto's ; Belgie; 3,50
PLATJOUW, R.A.M. ; Overstapjes ~ Een tramrit door de geschiedenis van lijn 2 [ Amsterdam ]; Zilvertram, 1989; pbk, flinke knik in voorplat, veel fraaie zw/w ills, 144 pp; tram, Amsterdam; 4,50
POLA, ALEXANDER, R. DE WIND (FOTO'S); Wad nu
Wat later ?; Zuidboek, 1978; gebonden, naam fr. pag, foto's, 156 pp; wadden; 7,00
POLA, ALEXANDER, R. DE WIND (FOTO'S); Wad nu
Wat later ?; Zuidboek, 1978; gebonden, naam fr. pag, foto's, 156 pp; wadden; 7,00
POLAK, HENRI; Het kleine land en zijn groote schoonheid; Dico, 1941; gebonden, exl, foto's, 208 pp; Nederland; 6,00
POSTMA, TH.; Vermetele Vliegende Pioniers; Unieboek, 1975; pbk, zeer geod ex. (folio form.)foto's, ills, 184 pp; luchtvaart; 8,00
POSTMA, THIJS; Vermetele vliegende Hollanders; De Haan, 1975; pbk, wat gebondenruiksporen, omsalg scheurtje voorz., foto's, 168 pp; luchtvaart; 5,00
POUTVAARA, MATTI; Suomi Finland; Soderstrom, 1966; hardcover, linnen cover edges coloured, photogr, map incl, 296 pp; Finland; 8,00
PRAAG, M.M. VAN; Wandelingen door oud en nieuw Parijs; Spectrum, 1964; pkt, paar ezelsoren; Parijs; 1,75
PRANGER, LEX; De juiste koers bij het wedstrijdzeilen; Veen, zj; ingenaaid, onderz rug licht besch, ills, 116 pp; zeilen; 5,00
PRANGER, LEX; De juiste koers bij het wedstrijdzeilen; Veen, zj; ingenaaid, vlekjes, ills, 116 pp; zeilen; 7,00
PRESSER, SEM; Hoe breng ik mijn vacantie door? Parijs; Scheltens, zj; gecart, vochtvlek op kopsnee, foto's, 190 pp; Parijs; 2,50
PRINS-SCHIMMEL, META A.; Het stadhuis te Franeker ~ Bouwhistorisch overzicht vanaf 1591 tot 1981; Gemeente Franeker, 1981; pbk 4to, zw/w foto's, 76 pp; Friesland; 5,00
PRONKER, T.F.J. EN H.M. VAN ECK; Vlieland; Knoop & Niemeijer, 1970; gecart, hoekjes omsl+rug iets sleets, foto's, 134 pp; Vlieland; 7,00
PUBLIKATIEBAND 6; Stichting Alde Fryske Tsjerken; ZP, 1991-1995; tschr in ringband; Friesland; 15,00
PUCCI, E.; All Venice; Firenze: Bonechi, zj; ingenaaid,slecht in de band, ills, plattegrond; Italie; 3,00
QUARLES VAN UFFORD, C.C.G.; Amsterdam voor 't eerst gefotografeerd, 184 pp; Bussy, zj; pbk, knikjes voorplat, verder goed, foto's van o.a. Asser, Olie, Oosterhuis, ; Amsterdam; 4,00
RABE, ERICH; Hobbyboek ~ radiobestuurde modelvliegtuigen; Kluwer, 1976; pbk, ills, foto's, 154 pp; modelvliegen; 5,00
RAPOPORT, ROGER E.A. (samensteller); Was ik maar nooit op vakantie gegaan ~ De verschrikkelijkste reisverhalen van hier tot Harare; BZZToH, 2004; paperback, zeer netjes, 224 pp; reiservaringen; 6,50
RED. FRIESCH DAGBLAD; Het enige echte elfstedentocht logboek 1986; De Tille Friesch Dagblad, 1986; folio pbk, foto's, 80 pp; schaatsen Friesland; 5,00
REDGRAVE, M.; Venice; Spring, 1961; hardc, dj damaged, photogr, 160 pp; Italie; 3,00
RENKEMA, ALBERT &A; Houwerzijl ~ Een dorp in De Marne; Profiel, 1997; gebonden, geen s.o., 192 pp met vele zwart-wit illustraties, nieuw; Groningen; 22,50
REYEN, PAUL E. VAN; Middeleeuwse kastelen; v. Dishoeck, 1965; gecart., foto's, 152 pp; Nedderlands / kastelen; 7,00
RIJKS, A.; Alle motoren 92 ; De Alk, 1991; paperback, foto's van motormodellen (straatmotoren, custom motoren, off-the-road, op alphabetische volgorde, technische gegevens, prijslijst, netjes, 200 pp; motorsport; 6,00
RITTER, P. H.; De hoorn der Schelde; Spectrum, zj; pkt, ills; Zeeland; 3,00
ROBINSON, A.; Geschiedenis van de luchtvaart ~ Beroemde Luchtvaart-Pioniers; Lekturama, 1979; gebonden + stofomsl, foto's, 144 pp; luchtvaart; 7,00
RONNER, B.; Een tempel in turfgraversland ~ Een rondwandeling om, in en onder het kerkgebouw van de Hervormde Gemeente Scharmer-Harkstede te Harkstede in Groningerland. Tevens een speurtocht naar de bouwprincipes van de kerk; Actief, 1996; gebonden, van plakplastic voorzien, foto's, enkele aantekeningen in pen, gesigneerd, 104 pp; Groningen; 5,00
RONNER, DICK (RED.); Kerken met een leeuw in De Marne : Ulrum Niekerk Vierhuizen; Vliedorp, 2009; pbk, zw/ills, 64 pp (nieuw); De Marne / Groningen; 8,00
ROODNAT, BAS; Op Amsterdams Peil; Contact, 1964; gecart, naam op schutbl, ills Peter van Straaten, 78 pp; Amsterdam; 3,00
ROSS, T. (TEKST0 - HOGENDOORN, I. (FOTO'S); Denkend aan Holland; Bruna, 2009; pbk met flappen, oblongform, als nieuw, 156 pp; Nederland; 7,50
ROSTBOLL, ERIK; De heilige armoede; Meulenhoff, 1962; gebonden, foto's, 1 ezelsoor, 182 pp; Azie; 4,50
ROTHUIZEN, G.; Engeland is een dorp; Terra, 1981; gebonden+stofomsl.foto's, 244 pp; Engeland / impressies over personen/ plaatsen / geschiedenis; 7,50
ROY VAN ZUYDEWIJN, H.J.F. DE; Per noord-zuid er op uit! ~ een tramreis van Volendam naar Scheveningen; Bussy, zj; pbk, wat oortjes, omsl.wat sleets, foto's, 216 pp; tram Noord Holland; 5,00
RUBINSTEIN, R., C. NOOTEBOOM, T. KRABBE + 5 ANDERE AUTEURS; Bon voyage en France; Novella, 1998; pkt, naam schutblad; Frankrijk; 3,00
RUBINSTEIN, RENATE; Jood in Arabie Goi in Israel; M'hoff, 1988; pbk, naam op franse pag & enkele strepen in pen, 154 pp; Israel; 3,00
RULAND, WILHELM; Die schonsten Sagen des Rheins; Von Hoursch, oJ; gebonden, stofomslag vergeeld, ills, 128 pp; Rijn; 3,00
RUTTEN, FELIX; Spanje; Van Munster, zj (oude spelling); gebonden, band verschoten, exl, roestig, foto's, 286 pp, HOOG POSTTARIEF; Spanje; 12,00
SAUER, F.; Die Eifel in Farbe; Kosmos, 1977; pbk, foto's, 72 pp; Duitsland; 2,00
SCHAAFSMA, H.; Rail en maatschappij ~ Functie en betekenis van de Nederlandsche Spoorwegen; NS, 1970; pkt, knikje in voorplat, ills, 128 pp; treinen; 4,00
SCHADE VAN WESTRUM, L.C.; Amsterdam per vigilante; Spectrum, 1963; pkt, rug licht besch, ills, 192 pp; Amsterdam; 2,25
SCHADE VAN WESTRUM, L.C.; Groeten uit Amsterdam, prentbriefkaarten uit grootvaders album; Bussy, 1966; pbk, wat vergeeld, enkele roestvlekjes, foto's prentbriefk, 216 pp; Amsterdam; 5,00
SCHARTEN, CAREL; Verborgen schoonheid van Toscane en Umbrie; Wereldbibliotheek, 1948; gebonden, exl, zw-w foto's, 110 pp; reisverslag Italie; 10,00
SCHELHAAS, H.; Het andere Overijssel; Waanders, zj; gebonden, stofomslag redelijk, foto's, 120 pp; Overijssel; 5,00
SCHELHAAS, H. EN B. MOLENAAR (RED.); Boerderijen in Overijssel ~ uitgave inde serie jaarboeken overijssel; Waanders, 1979; ge+stofomsl, veel foto's, 132 pp; Overijssel; 12,50
SCHERPHUIS, AGEETH; Tweede Amsterdams winkeltjesboek; Gemeentegiro, 1973; gecart, foto's, 94 pp; Amsterdam; 2,00
SCHILDT, GORAN; In the Wake of Odysseus; Staples, 1953 (2nd); hardc, photogr, 316 pp; Griekenland; 5,00
SCHMID, HEINER; Het snoeien van vruchtbomen; Thieme, 1978; gebonden, foto's, ills, 144 pp; fruitteelt; 9,00
SCHOENMAKER, WIM & P.F.A. VAN DE NOORT; Luchtvaartgeschiedenis in woord en beeld ~ In het voetspoor van Mercurius; Elmar, 1990; folio pbk, zw/w foto's, 144 pp, goed; luchtvaart; 7,50
SCHOUTEN, JAN; Gouda; van Hoeve, 1960; ingenaaid, softcover, omsl.wat sleets, prachtige zwartw.foto's Bob de Wit, 96 pp; Zuid-Holland; 5,00
SCHREINER, JAN; Veel vangen met de vaste hengel; Elsevier, 1972; gecart, ills, foto's, kleine beschadiging p207, 208 pp; visserij / hengelen; 5,50
SCHUITEMA-MEIJER, A.T. EN W.K. VAN DER VEEN; Zegel wapen en vlag van de stad Groningen; Wolters, 1965; gelijmd, omslag wat sleets, foto's, 148 pp; Groningen; 6,50
SCHULER, WOLFGANG; Deutschland und seine Geschichte im Ueberblick; Muenchen: RGA, 1991; groot formaat fotoboek; Duitsland; 4,00
SCHULTE NORDHOLT, J.W.; Het volk dat in duistenis wandelt ~ De geschiedenis van de negers in Amerika; Van Loghum, 1968; pbk, blutsje in voorplat, 280 pp; VS; 5,00
SCHULTE, A.G.; Nederlandse monumenten in beeld ~ Overijssel, Gelderland, Utrecht; Bosch en Keuning, 1975; pbk, veel foto's, zeer mooie staat, 222 pp; Overijssel, Gelderland, Utrecht; 7,00
SCHUPPEN, S. VAN EN D. MONCH; Midden Noord-Holland ~ Tussen West-Friesland en het IJ (met 6 losse routebijlagen) ; Buijten / Nivon, 1994; gelijmd, foto's, 96 pp; culturele+natuur-wandelingen / natuurvriendenhuizen; 5,00
SCHURGERS, H.J.H.; Waar de brede stroom der Maas
~ Beknopte geschiedenis van Limburg; LvV, 1972; gebonden, foto's, vlekjes op snee + schutbladen, voorzijde omslag iets beschadigd, 194 pp; Limburg; 4,00
SCHURGERS, H.J.H.; Waar de brede stroom der Maas
~ Beknopte geschiedenis van Limburg; LvV, 1972; gebonden, omslag niet helemaal gaaf, ills, 194 pp; Limburg; 6,00
SCHURING, H. (red.); Eems Dollard Regio ~ Groningen, Drenthe, Ostfriesland, Eemsland; ANWB, 1992; pbk, foto's, kaartjes, 128 pp; Groningen; 4,50
SCHWARZ, BERTHOLD E.A.; Marokko (Nelles Guide); Spectrum, 1996; paperback, veel foto's, kaarten, 254 pp; Marokko; 5,00
SEVEKE, JOS (uitgestald en besproken door), Foto's van Louis Drent; Nijmegen ~ Levensbeelden van een Nederlands Keizerstad; Dekker, 1955; paperback, fotofolie omslag, fraaie foto's, 104 pp; Gelderland - Nijmegen; 6,00
SIEBURG, FR.; Die staehlerne Blume; Frankfurt M, Scocietaets Vrlg, 1939; gebonden, foto's, rug slecht leesbaar, iets roest, 188 pp; Japan; 4,00
SILLEVIS SMITT, J.H.; Open dat luik!; Voorhoeve, zj; gebonden, 204 pp; scheepvaart; 4,00
SLUYSER, MEYER; Voordat ik het vergeet [ Joods Amsterdam ]; Parool, 1957; gebonden, foto's, enige ezelsoren, vlekjes, 96 pp; Amsterdam; 4,50
SMAAL, A.P.; Kijken naar Monumenten in Nederland; Bosch, 1979; gebonden, foto's, 144 pp; Nederland; 6,00
SMAAL, A.P. (RED); Kijken naar monumenten in Nederland; Bosch & Keuning, 1979; gebonden + stofomsl, foto's, 144 pp; monumenten Nederland; 6,00
SOLLOD, CELESTE; Doors; Friedman /Fairfax, 1998; hardcover, lower spine damaged+edge frontpiece, dustj. restored little torns)small knicks in a couple of pages, many splendid photographs, some text 72 pp ; fotografie / architectuur ; 8,00
SPARACO, PIERRE (SAMENSTELL. Ingel. door Bart v.d. Klaauw; Europese vliegtuigen ~ de wereldluchtvloten 4; Maraboe flash, 1964; pbk, 12 cm2, ills, foto's, naam binnenz. schutbl, 158 p; luchtvaart; 6,00
ST. AUBIN DE TERAN, LISA; Mijn favoriete reizen; Meulenhof, 2001; pbk, 270 pp; Caribie / Mali; 5,00
STAAL, ARTHUR; Hellas ~ Een reis door Griekenland; Scheltens, 1946 (2e dr); gebonden, band beetje slijtage, 22 teekeningen, 110 foto's, 155 schetsen, 368 pp, HOOG POSTTARIEF; Griekenland; 15,00
STAPEL, F.W. E.A.; Indie schrijft zijn eigen geschiedenis; Elsevier, 1943; gebonden, kaart, ills, 276 pp; Indonesie; 10,00
STARK, E.; Uit Indiλ, Egypte en het Heilige Land; Veen, 1926 (3e dr); gebonden, geen s.o., exl op schutblad, ills, 238 pp, HOOG POSTTARIEF, goede staat; reisverhaal; 10,00
STEENHUIS, AAFKE; Stemmen van Groninger dijken; Contact, 2002; paperback, foto's van Jur Bosboom, routebeschrijving + kaartjes, schilderijen van diverse ploegleden en van auteur zelf, paar vlekjes, p. 215, 216 pp. ; Groningen / wordingsgeschiedenis landschap; 10,00
STEENSMA, REGN.; Langs de oude groninger kerken; B&K, zj (2e dr); pkt, kleine vlekjes op snee, foto's, routes, 160 pp; kerkbouw; 6,00
STEGEMAN, B.; De Achterhoek ~ land van bossen en kastelen; ; ingenaaid+stofomsl(beschadigd), vergeeld, foto's, ills.P. te Lintum, 36 pp; Nederland Gelderland; 5,00
STEKETEE, HANS; Landschap achter het oog; Veen, 1988; pbk, fiche, knikje in enkele pagina's; Europa; 3,00
STIERLIN, HENRI (TEKST + FOTO'S); Kunstschatten van Japan; Icob, 1980; gebonden + stofomsl, foto's, 96 pp, groot form,; Japan; 8,50
STIKSMA, K.; Rijmond, meer dan een wereldhaven; Kopub, 1984; gebonden, foto's, 144 pp; nederland; 6,00
STOKES, ADRIAN; Venice ~ An Aspect of Art; Faber & Faber, 1945 (2nd); hardc, slight traces of damp, bl-w photogrs, 73 pp; Italie; 10,00
STΦLTING, INGE ; Een vrouw vliegt mee... Een vlucht van 44000 km boven oerwouden, woestijnen en bergen [ Amerika ]; Westland, 1943; gebonden, roestvlekjes, 49 zw/w foto's, kaarten op schutbladen, 218 pp; luchtvaart, Amerika; 5,00
STOVER, LEON; Culturele ecologie van de Chinese beschaving; Spectrum, 1974; pkt, foto's, ills, 158 pp; antrologie; 2,50
STROUD, JOHN - BILL GUNSTON; Airliners of the 1930s; Phoebus, 1980; pbk 4to, ills.colour+ bl-wh, 64 pp ; luchtvaart; 5,00
TADEMA, AUKE A, BOB TADEMA-SPORRY; Sahara ; Elsevier, 1955; gebonden, stofomslag matig, ills, 260 pp; Afrika; 10,00
TAMMELING, B.P. (RED); Bij open doek ~ 100 Jaar Stadsschouwburg Groningen 1883 - 1983; Vereniging Vrienden Stadsschouwburg, 1984; pbk, foto's, datum schutblad,272 pp; geschiedenis schouwburg; 3,50
TAMMELING, B.P. / BOOMKER; Haren, 60 jaar geleden ~ Een fotografische impressie van Haren in de eerste decennia van deze eeuw ; Boomker, 1978; map A4, losbladig 2 pp tekst en 8 foto's, nr 105/150, gesigneerd, vlekje op flap; Groningen; 4,00
TAMMINGA, D. A.; Friesland feit en onfeit; Miedema, 1970; gecart, knikje in omslag, zw/w foto's, 72 pp met los 18 pp geniet vademecum ; Friesland; 4,50
TAYLOR, J.W.R.; Fleet air arm; Ian Allen, zj, 3th ed.; geniet, foto's, naam schutbl, wat roestvlkejes op snee, tekst engels, 68 pp; luchtvaart / tweede wereldoorlog; 5,00
TAYLOR, J.W.R.; Royal air force; Ian Allen, 1962; geniet, foto's, naam schutbl, wat roestvlekjes op snee, tekst engels, 64 pp; luchtvaart / tweede wereldoorlog; 5,00
TAYLOR, JOHN W.R; Aircraft aircraft; Hamlyn, 1967; hardc+dustj, name endpaper, good c.photos, ills, 140 pp; luchtvaart / gelegeheidsuit. KLM; 7,00
TERPSTRA, PIETER; De 11 stedenuit de lucht; Kristal, zj; pbk (folioform) foto's omslag met gebruikssporen, 40 pp; Friesland / luchtfoto's; 3,50
THEIL, EDMUND; Jacht op de woestijnrovers: Het krokodillenmeer ; Van Goor, 1979; ged, 190 pp; jeugdboek Egypte; 3,00
THEROUX, PAUL; The Kingdom by the sea ~ his candid and compulsive account of a journey round the coast of Great Britain; Penguin, 1986; pktbk; Great Britain; 2,25
THEWISSEN, CH.; Ons aller Vrijthof; Zp, zj; geniet, ills, 56 pp; Limburg; 1,50
THEWISSEN, M. T. EN B. VAN HAPERT; Friesland en de Wadden-Eilanden (wandelgidsen); ; pbk, ills, kaartjes, 152 pp; wandelen / Friesland + Schiermonnikoog / Ameland / Teschelling / Vlieland / Texel; 7,00
THOMAS, FRED; Stad van mijn hart; Holland, 1946; gebonden, band niet gaaf, schuingelezen; Amsterdam; 3,50
THOMAS, JUR; Friesland, horizon van heimwee ~ kanttekeningen; Kok, z.j.; pbk, pentekeningen plus tekst, goed, 64 pp; Friesland; 6,00
THOMESE,P.F. + V.D. HEIJDEN/V.LAERHOVEN/DE LOO/ZWAGERMAN/BERK/GEERAERTS/RUEBSAMEN/THIJS/GIPHART; Vrij reizen ~ verhalen van; Riviere, 1994; pbk, 160 pp; reisverhalen; 4,00
THUBRON, COLIN; Journey into Cyprus; Atlantic M.Pr.1990; paperb.knikced edge, 254 pp; Cyprus; 4,50
TIJN, ED VAN (VW); Vier eeuwen Waterlooplein / Four centuries Waterlooplein; Balans, 1987; gebonden, geen s.o., zw/w foto's, 174 pp; Amsterdam; 5,00
TIMMERS, J.J.M.; De glorie van Nederland; Elsevier, 1972 (1e dr); gebonden, vlekje op kopsnee, 384 pp; Nederland; 10,00
TIMMERS, J.J.M.; Schoonheid langs de grote wegen van Italie ~ met 22 kaarten; Elsevier, 1958; gebonden,slappe gelamineerde geillstr.band, foto's, kaartjes, geode staat, 228 pp ; Italie / reisgids; 7,50
TOMBALBAYE, F.; Terre Tchadienne; SIPRT, 1967; pbk folio, omslag smoezelig maar fraaie zw-w foto's, 48 pp; Afrika; 3,50
TOULSON, SHIRLEY; The Moors of the Southwest; Hutchinson, 1983; pbk, ills, exl, 110 pp; Koning Arthur, Sedgemoor, Exmoor; 3,50
TRIOLET, ELSA; Op Tahiti; Veen, 1986; pbk, 96 pp; Tahiti [geschr rond 1920]; 2,50
TURNER, BARRY; A place in the country ~ Based on the Thames Television series; Sphere bks, 1972; large pbk, edgeknick frontcover, photographs (some in colour), 224 pp; countrylife / landhuizen; 6,00
TWERDA, H.; Fan Fryslβns forline ~ Fortelboek foar it Fryske folk. ; Osinga, 1968; gebonden(linn.)+stofomsl, Ills, foto's, 414 pp; Friesland; 12,00
TWERDA, H.; Tsien fryske monuminten; AFUK, 1975; gelijmd, knikje omslag, foto's, 64 pp; Friesland; 1,75
UTRECHT; Utrecht in beeld; Gem., 1972; ingenaaid, foto's; Nederland; 2,00
VEENENDAAL, W. VAN EN VIRULY, A.; t Begon op Parijs; Bruna, 1961; pkt, knik omslag voorz.; luchtvaart; 2,25
VEGELER, PAUL; Brasilien, Gigant der Zukunft ; Haack, 1957; gebonden, ills, kaart, 316 pp; Z Amerika; 4,00
VEN, D.J. VAN DER; De peerdenhemel ~ van Zuudlaordermaark en Groningen als Paardenstad; Gesto, zj; gecart, ills, foto's, omslagcelofaan laat los, 196 pp ; Groningen; 7,50
VERHOOG, P.; Ontdekker en admiraal [over Columbus]; De Boer, 1949 ; gebonden, geen s.o., ills Wim van de Walle, kaart, 236 pp ; maritieme geschiedenis; 7,50
VERMEUELEN, J.J.; De provincie Antwerpen; Lekturama, 1985; gebonden, 142 pp, ills; Belgie; 4,00
VILLIERS, ALAN; Het avontuur van de zee; National Geographic Society, 1978; gebonden, s.o. goed, zw/w & kleuren ills, 436 pp; scheepvaart; 7,50
VINDING, DIANA; Parijs; Bruna, zj; pkt, naam op franse pag, foto's, 128 pp; Parijs; 2,00
VINDING, DIANA EN KEES SCHERER; Parijs (serie wereld in kleur) ; Bruna, 1969 ; pkt, veel foto's, 128 pp; Parijs; 3,50
VIRULY, A.; De zee en de overkant; Bij, 1956; gebonden, foto's, 218 pp; Nederland; 8,00
VIRULY, A. (INL); Vliegend boven Nederland ~ Flying over Holland; Promotion Pictures, 1972; gebonden, wat verschoten rug, foto's, 208 pp; Nederland; 8,00
VISSER, CAROLIJN; Buigend bamboe ~ Een juweel van een reisverhaal; Muntinga, 1997; pkt; China; 3,25
VISSER, CAROLIJN; Het goud van Bonanza; CPNB, 1996 ; pkt; reisverhalen; 1,50
VONK, H.J.; Dit land van hei en hunebedden ~ Regio-reeks nr. VII; Westfriesland, 1973; gecart, knik omslag voor, tekst in potlood, gebruikssporen, ills, 240 pp ; Drenthe; 5,00
VONK, H.J.; Dit land van hei en hunebedden ~ Regio-reeks nr. VII; Westfriesland, 1973; gecart, knikje in omslag, ills, 240 pp ; Drenthe; 5,00
VOS, H.B.; Rijtuigen; Van Dishoeck, 1974; pbk, foto's, handtek.fr.p, oortje omsl.achterz, 120 pp; vervoer / rijtuigen; 4,50
VRANKRIJKER, A. C. J. D. DE; Stad en lande van Gooiland ~ Geschiedenis en problemen van de Erfgooiers, 968 - 1968; V Dishoeck, 1968; gecart, omslag ietwat geknikt, zw-w foto's, 152 pp; t Gooi; 7,50
VRIES, JOH. DE; Amsterdam - Rotterdam ~ Rivaliteit in economisch-historisch perspectief; Dishoeck, 1965; ingenaaid, ills, 112 pp; Nederland; 4,50
VRIES, LEONARD DE; De dolle entree van automobiel en velocipee ~ Het interessantste en boeiendste, beste, leukste en merkwaardigste uit het blad 'De Kampioen' van de ANWB 1883-1908; De Haan, 1973; paperback 4to, zw/w ills, 176 pp, netjes; fiets; 6,00
VRIES, LEONARD DE; Koninklijke luchtvaartmaatschappij Vlucht KL-50 ~ Logboek van vijftig jaar vliegen ; Meijer Pers nv, 1969; gebonden, veel foto's, ills, brieffragm.+ doc., schade band, ongen.pgs., zonder poster; luchtvaart; 6,00
VRIES, LEONARD DE; Koninklijke luchtvaartmaatschappij Vlucht KL-50 ~ Logboek van vijftig jaar vliegen ; Meijer Pers nv, 1969; gebonden, veel foto's, ills, brieffragm.+ doc., schade band, ongen.pgs., met poster; luchtvaart; 7,00
VRIES, W. DE, L. LUIKS (ED); Bekijk het Zuiden eens anders; Van Seijen, zj [ca 1975]; gebonden, omslag sleets, foto's, 346 pp; Zuid Nederland; 7,00
WALLSTROM, TORD; Durch Zentral Amerika; Pan, 1956; gebonden, ills + foto's, 248 pp; reisverslag; 5,00
WALN, NORA; The house of exile; Little, 1933; hardc, dj damaged, ills, 338 pp; China; 6,00
WARMENHOVE, JOOP; Zwerven door de Randstad; Witte Merel, 1981; pbk, sticker fr.pag, p.135 t/m 142 drukfoutjes, knikje omslag, 160 pp; Noord-Holland; 2,50
WARTENA, R.; Oude En Nieuwe Gasthuis Zutphen 1625-1975; Walburg Pers, 1975; pbk, ills, ingeplakt exlibris Pam Rueter, 80 pp; Zutphen; 7,50
WATERBOLK, E.H. &A.; Groningen constant. Groningen-Munster 1672 [ Bommen Berend ]; Wolters-Noordhoff, 1972; pbk, zw/w ills, 104 pp, kaart, conditie goed; Groningen; 7,00
WATSON, C.M.; The story of Jerusalem; Dent, 1929; hardc, ills, map, 340 pp; Israel; 6,50
WAUGH, ALEC; Hot countries; Pan, 1948; pocket ed, spine dented, sl yellowed, 222 pp; Far East, West Indies, South Sea travel book; 4,00
WEBER JOHNSON, WILLIAM ; The Forty-Niners (Serie The Old West); Time-Life, 1974; hardc.letherimitation cover, nice copy, photogr., ills, eng.text, 240 pp; California / gouddelvers; 10,00
WENCKEBACH, L.W.R.; Amsterdam omstreeks 1900; Bij, 1963; pbk, tekeningen, foto's, 232 pp; Amsterdam; 4,00
WERNER, HANS; Per ezel door Griekenland; Kosmos, z.j.( 2e dr); pbk, licht slijtage folie voorplat, ills. Auteur, 152 pp; Griekenland; 4,50
WERUMEUS BUNING, J.W.F.; Ik zie, ik zie wat gij niet ziet ~ Zwerftochten door ons land; Querido, 1938; gebonden, stofomslag matig, foto's, 124 pp; Nederland; 6,00
WES, M.A.; Caesar in Gallie, God in Frankrijk ~ Toeristische notities; Voltaire, 2000; pbk, foto's, 220 pp; Frankrijk; 7,50
WESTENDORP, NIKOLAAS; Jaarboek van en voor de provincie Groningen, ten gebruike dier genen, welke de geschiedenis dezer provincie geheel wenschen over te zien; Foresta, 1974 (facsimile, oorspr 1829, 1832); 2 delen, gebonden, stofomslagen redelijk, uitvouwblad met munten, in goede staat, HOOG POSTTARIEF; Groningen; 12,50
WEYNS, JOZEF; Bokrijk, tuin van de Vlaamse volkskultuur; Heideland, 1961; pkt, foto's, ills, omslagfolie gekrompen, 158 pp; folklore Belgie; 2,50
WHITE, ANDREW; Great Marques ~ Cadillac; Tiger bks, 1986; gebonden + stofomsl, foto's, tekst engels,groot form, 80 pp; auto's ; 10,00
WIEGERSMA, FRISO; De vrouw aan het stuur; Toren, 1981; gebonden, ills; auto posters Art Deco e.a.; 3,50
WILLARD, BARBARA; Sussex; Batsford, 1965; hardcover, cover+spine worn, damaged dustj, some pencil.inside frontcov., fine pictures, 208 pp ; Engeland; 6,50
WILLEMS, JAAP; Groot Rijnboek; de Boer Maritiem, 1977; paperback, knikje p.95/96, verder goed, foto's, 144 pp; oorsprong en loop Rijn, steden, legenden; 5,00
WITTE, HANS DE; De Snellius II Expeditie ~ Een Indonesisch-Nederlands oceanografisch onderzoeksproject 1984 - 1985; NIB, 1985; gelijmd, foto's, 60 pp; zeeonderzoek; 3,50
WOLF-CATZ, HELMA; Kastelen ~ Hun personages, hun schatten; De Haan, 1965; pbk, foto's, ilss, 182 pp; kastelen; 4,00
WORMSER, C.W.; Het Hooge Heiligdom ~ Legenden, tempelruοnes en heilige graven van Java's bergen; Van Hoeve, 1943 (2e dr); linnen, geen s.o., enkele vlekken op band, kleuren en zw-w ills: Martha Eland, initialen, 136 pp; Nederlands Indie; 9,00
WOUDT, KLAAS; Een stad aan de Zaan; Noord Holland, 1996; pbk folio oblong, foto's Jan Schuit, naam op schutblad, 128 pp; Zaandam, Zaanstad; 10,00
YAP, Y.; The early civilization of China; Book Club, 1975; hardc, naam op titelpag, ills, 256 pp; China; 6,00
YSKA, D.; Foswert ~ De geschiedenis van Ferwerd in woord en beeld; Reidsma, 1972; pbk, zw/w foto's, 56 pp; Friesland; 4,50
YSKA, D.; Foswert ~ De geschiedenis van Ferwerd in woord en beeld; Reidsma, 1973; pbk, zw/w foto's, 56 pp; Friesland; 4,50
ZANDSTRA, E.; De Ardennen ~ Een levendige beschrijving van talloze tochten voor elke vorm van toerisme in het land van wouden, rivieren, grotten en kastelen; Contact, 1953; gecart, 31 zw.wit foto's van Cas Oorthuis, kaartjes, slijtage op hoekjes omslag, verder netjes, 96 pp; Belgie / Ardennen; 4,50
ZANDSTRA, EVERT; Limburg ( contact-reis-pocket) ~ talloze tochten voor elke vorm van roerisme door onze zuidelijke provincie: over lossheuvels, langs krijtrotsen, door bossen en langs beken, door dorpen en stadjes vermaard om hun bouwkunst, kastelen en hoeven; Contact, 1957; pocket slap omsl, veel foto's van Cas Oorthuys, 96 pp , goede staat; Limburg; 5,00
ZANDSTRA, EVERT; Shell Journaal langs Oude Dorpskerken; Shell, zj; pkt, ills, foto's; kerkbouw; 3,00
ZANDSTRA, EVERT & A.P. VAN SCHILFGAARDE; Kastelen en huizen op de Veluwe; Nijgh & Van Ditmar, zj; gebonden, s.o. redelijk gaaf, zw/w foto's Wim K. Steffen, index, 100 pp; Gelderland; 10,00
ZANDSTRA, EVERT & D.J.G. BUURMAN; Gelderse Kastelen ~ Kwartier Zutphen; Loghum Slaterus, 1958; gebonden, s.o. licht besch, zw/w foto's Wouter van Heusden, index, 98 pp; Gelderland; 10,00
ZANDSTRA, EVERT, D.J.G. BUURMAN & A.P. VAN SCHILFGAARDE; Kastelen en huizen in de Betuwe; Nijgh & Van Ditmar, zj; gebonden, s.o. redelijk gaaf, zw/w foto's Wim K. Steffen, index, 108 pp; Gelderland; 10,00
ZIESLER, GUNTHER, ANGELIKA HOFER; Het reisverslag van een fotograaf in Oost-Afrika; Lantaarn, 1985; gebonden, foto's, 200 pp218 pp; Afrika; 12,50
ZYLMANN, PETER; Ostfriesland; Rombach, 1958; gelijmd, foto's, duitse tekst, 48 pp; Oostfriesland / Duitsland; 5,00
Zoektips
In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt zoeken door tegelijkertijd de CTRL toets en de letter F in te drukken. U kunt op
ιιn woord zoeken (auteur of titel). U kunt een boek bestellen via onze
contactpagina.
Deze pagina is geactualiseerd op 1 februari 2012.
|