Vertaalde boeken
information and 
orders vragen & bestellingen      zoeken in onze catalogi      zoektips      Zolderman home

ADAMS, RICHARD; Shardik; Spectrum ,1975; geb, 606 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 6,00

ADRIAN, CHRIS; De machine van Gob; Querido, 2001; pbk, stiftstreep op snee, omslag iets beschadigd, 448 pp, HOOG POSTTARIEF; debuutroman; € 7,50

AICHINGER, ILSE; De gebondene; Meulenhoff, 1987; pbk, 124 pp; verhalen; € 3,50

AJTMATOV, TSJINGIZ; Dzjamila; Wereldbibliotheek, 1962; ingenaaid, stempeltje op titelpag, ills, 66 pp; verhaal; € 2,50

AJTMATOV, TSJINGIZ; Dzjamila; Wereldbibliotheek, 1962; ingenaaid, stempeltje op titelpag, ills, 66 pp; verhaal; € 2,50

ALDISS, BRIAN; Ruines; Bruna, 1988; pbk, 96 pp; roman; € 3,00

ALLENDE, ISABEL; Het goud van Tomas Vargas ~ De verhalen van Eva Luna; Wereldbibliotheek, 1990; pbk, oortjes omsl, 266 pp; 23 verhalen; € 4,50

AL-NAHI, DONYA; Niemand komt aan mijn kinderen ~ De heldhaftige zoektocht van een moeder naar haar ontvoerde kinderen in Irak ; Zilver, 2006; pkt; biografisch; € 2,50

AMIS, KINGSLEY; Ik wil het nu; Contact, 1971; geb, vlekje fr.p., 222 pp; roman; € 4,00

ANDREJEV, L.; De gouverneur; Wereldbibliotheek, 1961; ingenaaid, ills, 68 pp; verhaal; € 2,50

ANDREJEV, L.; De gouverneur; Wereldbibliotheek, 1961; ingenaaid, ills, 68 pp; verhaal; € 2,50

ARNONI, M. S.; Fela J.; De Haan, 1983; geb + stofomslag, 80 pp; novelle; € 4,00

ARNONI, M.S.; De laatste verhalen; M'hoff, 1985; pbk, 114 pp; verhalen; € 3,50

AS-SJAIKH, HANAAN; Beiroet Blues; De Geus, 1997; pbk; roman; € 4,00

ATWOOD, MARGARET; Katteoog; Bakker, 1993; pbk, naam schutblad, 412 pp; roman; € 3,50

BABEL, ISAAK; Miniaturen ~ Verspreide verhalen en dagboekbladen; Moussault, 1970; pbk, omslag sleets, roestvlekjes, gebruikssporen, 174 pp; verhalen / dagboek; € 3,00

BACH, R. / MUNSON, R. ; Jonathan Livingston Zeemeeuw ~ Richard Bach vertelt, Russell Munson fotografeert; Strengholt, 1999; pbk, foto's, 94 pp; vertellingen; € 4,50

BACHER, INGRID; Schone vogel Quetzal; Wereldbibliotheek, 1964; ingenaaid, vlekjes op snee en achterplat, 96 pp; roman; € 3,50

BACHER, INGRID; Schone vogel Quetzal; Wereldbibliotheek, 1964; ingenaaid, 96 pp; roman; € 3,50

BALDWIN, JAMES; Blues voor de blanke man; Bruna, 1965; pbk, naamstempelindruk, 182 pp; roman; € 3,50

BALDWIN, JAMES; Giovanni's kamer; Bruna, 1968; pbk, naam fr.p, gebruikssporen, 212 pp; roman; € 3,00

BALDWIN, JAMES; Het werk van de duivel; Bezige Bij, 1977; pbk, roestvlekjes op snee, 182 pp; essay; € 4,00

BALDWIN, JAMES; Zeg mij hoe lang de trein al weg is; Bruna, 1969; pbk, omslag sleets, kl.schade hoekje, 344 pp; roman; € 3,50

BALZAC, HONORE DE; Het huis De Kaatsende Kat; Wereldbilbliotheek, 1950; ingenaaid, rode vlek op omslag, ills, 68 pp; verhaal; € 2,00

BALZAC, HONORE DE; Het huis De Kaatsende Kat; Wereldbilbliotheek, 1950; ingenaaid, wat roestig, ills, 68 pp; verhaal; € 2,00

BARKER, PAT; Een andere wereld; De Geus, 1999; geb, 282 pp; roman; € 7,00

BATAILLE, MICHEL; Veel geluk, mijn jongen (variant serie nr. 11); Geill. Pers, 1970; gecart, 188 pp; roman / spanning; € 3,25

BAUER, MARIUS; Brieven en schetsen van zijn reizen naar Moskou en Constantinopel gevolgd door enige polemieken tussen socialisten en estheten; Wereldbilbliotheek, 1964; pbk, rug verkl, omslag ietsje geknikt, ills, 160 pp; reisverhalen; € 4,50

BAUM, VICKI; De grote uitverkoop; Querido, 1997; pkt; roman; € 1,50

BAUM, VICKI; Rendez vous in Parijs; Bruna, 1968; pkt, iets verkleurde omslag; thriller; € 1,50

BEAUVOIR, SIMONE DE; De mandarijnen; Agathon, 1983; pbk, naam schutbl, gebruikssporen op snee, 732 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 4,00

BEAUVOIR, SIMONE DE (DOOR: ALICE SCHWARZER); Gesprekken met Simone de Beauvoir; Rainbow, 1986; pkt; biografisch; € 2,00

BECKER, JUREK; Slapeloze dagen; Bruna, 1978; pbk,142 pp; roman; € 2,50

BEHRENS, KATJA; De dertiende fee; Sjaloom, 1985; pbk, stempeltje op franse pag, 192 pp; (uit Duits, Jiddisch) roman; € 3,50

BELLOW, SAUL (OVER) EN OVER CHAIM POTOK, I.B. SINGER) DOOR O.A. MARJA BROUWERS, SARAH VERROEN; Bzzlletin 140 ~ Joods-aamerikaanse schrijvers; BzztoH, 1986; pbk, foto's, 96 pp; literair tijdschrijft; € 3,50

BERBEROVA, NINA; Astasjev in Parijs; Arbeiderspers, 1988; pbk, 102 pp; roman; € 3,50

BERENDT, JOHN; Middernacht in de tuin van goed en kwaad; Bruna, 1996; pbk, 336 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 5,00

BERGE, H.C. TEN; De beren van Churchill; Querido, 1982; pkt; proza; € 3,00

BERLITZ; Grieks ~ Taalgids & woordenlijst; Berlitz, 1998; kleine pkt; gids ; € 2,50

BLIXEN, KAREN; Een lied van Afrika (Out of Africa); Nijgh & Van Ditmar, Den Haag, 1985; pkt, leesvouwtjes in rug, 234 pp; roman; € 4,50

BOBROWSKI, JOHANNES; Litause klavieren; Moussault, 1968; pbk, roestvlekjes, 134 pp; proza; € 3,00

BOCCACCIO; Verhalen uit Boccaccio's Decamerone; Wereldbibliotheek, 1948; geb, band niet gaaf, ills Nico Bulder, 176 pp; verhalen; € 4,50

BOCK, P.A. DE; Het schoonste lied ter wereld; Wereldbilbliotheek, 1952; ingenaaid, ills, 24 pp; kerstvertelling; € 2,50

BOLL, HEINRICH; Einde van een dienstreis; Elsevier, 1966; geb+ongaaf 220 ppstofomslag, ; roman; € 4,00

BOLL, HEINRICH; Huizen zonder vaders; Contact, 1972; pbk, knik schutblad, roestvlekkig, 320 pp; roman; € 3,50

BOLL, HEINRICH; Verzamelbundel: Een slok aarde ~ Het brood van mijn jeugd ~ De trein had geen vertraging ~ De man met de messen; Elsevier, 1981; geb+stofomsl, roestvlekjes op snee, 352 pp, HOOG POSTTARIEF; romans; € 5,00

BOLL, HEINRICH; Vrouwen voor rivierlandschap; Manteau, 1986; geb + beschad.stofomsl, 224 pp; roman; € 4,00

BONKER, FRANCES; Eva Braun ~ de vrouw, die een dictator trouwde; Schoonderbeek, zj; beg, scheef gelezen, vergeeld, gebruikssporen, 262 pp, HOOG POSTTARIEF; historische roman; € 4,50

BOUWMAN, C.E. SAMENST.; Een bres in de muur; Ambo/Novib, 1989; pbk, 138 pp; verhalen China; € 2,75

BOWLES, JANE; Twee dames die het leven ernstig nemen; Bij, 1986; pbk, 232 pp; Amerikaanse roman; € 4,00

BOWLES, JANE; Twee keurige dames; Bezige Bij, 1968; pbk, 234 pp; roman; € 4,00

BOWLES, PAUL.; Hoog boven de wereld; Contact, 1996; pkt; roman; € 2,50

BOYCE, RON; Sanspur; Bij, 1969; pbk, gebruikssporen; roman; € 3,50

BOYD, WILLIAM; Bizarre situaties; Veen, 1986; pbk, 192 pp; roman; € 3,50

BOYNTON, GRACE M.; De riviertuin; C'bach, zj; geb, 224 pp; China, roman; € 2,50

BRADBURY, MALCOLM; Het mes erin; Bruna, 1988; pbk, stifstreep op snee onderz., 142 pp; verhaal; € 2,50

BRAMLY, SERGE; De dans van de wolf; Sijthoff, 1986; pbk, schuingelezen, naam op franse pag, 204 pp; Florence 1497, roman; € 4,00

BRAULT, JACQUES; Agonie; Thoth, 1986; pbk, 74 pp; roman; € 2,00

BREYTENBACH, BREYTEN; Spiegeldood (uit zijn gevangenschap); Meulenhoff, 1984; pbk, omslag + flappen; verhalen + aantekeningen, biografisch; € 5,00

BROECK, WALTER VAN DEN; 362.880 maal Jef Geys; Manteau, 1985; pbk, 196 pp; multipel; € 3,00

BROGGER, SUZANNE; De zes zinnen; Meulenhoff, 1980; pbk, 90 pp; levensfilosofie; € 2,50

BRONKHORST, D. (SAMENST.), ACHMATOVA, NERUDA, ATWOOD, CARDENAL, BREYTENBACH E.A.; De dag dat je brief kwam; Muntinga, 1988; pkt; poezie; € 2,50

BRONTE, E.; Het huis der stormen; Spaarnestad, z.j.; geb, iets los van rug, 316 pp; roman; € 4,00

BROOKNER, ANITA; Familie en vrienden; Contact, 1991; pkt, naam + tekst schutbl.; roman; € 2,50

BROOKNER, ANITA; Kijk naar mij; Contact, 1990; pbk, vlekjes op snee, 180 pp; roman; € 3,25

BROOKS, TERRY; Het zwaard van Shannara; Spectrum, 1978; geb, naam op titelpag, 552 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 7,00

BUCK, PEARL S.; De moeder; Gottmer, zj; geb, aantek op franse pag [1942]; roman; € 2,50

BUCK, PEARL S.; De verborgen bloem; Bruna, zj; pkt, binnen wat vergeeld; roman; € 2,50

BURGESS, ANTHONY; Anno Domini ~ Koninkrijk van het kwaad; Elsevier, 1986; geb+stofomsl, 432 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 9,00

BURMEISTER, JON; De lange, hete reis (variant serie nr. 10); Geill. Pers, 1971; gecart, 218 pp; roman / spanning; € 3,25

BURNFORD, SHEILA; Stilstaan en rondzien; Becht, 1964; pbk, niet gaaf; roman; € 2,00

BYRNE, DONN; Dochter van Ierland; Van Tuyl, zj; geb; roman; € 4,00

CAMPBELL, NAOMI; Zwaan; Boekerij, 1994; pbk, scheefgel, vlek op snee, 308 pp; roman; € 3,00

CAMPION, JANE EN KATE PULLINGER; De piano; Muntinga, 1997; pkt, ezelsoortjes; roman; € 2,50

CELA, CAMILO JOSE; De bijenkorf; Meulenhoff, 1989; pbk. 206 pp; roman; € 4,50

CERVANTES; Grisostomo en Marcela; Wereldbibliotheek, 1951; ingenaaid, ills Jozef Cantre, 44 pp; verhaal; € 4,50

CHAMOISEAU, PATRICK; Kroniek van zeven armoedzaaiers; Ambo, 1992; pbk,190 pp; roman; € 2,50

CHAND, MEIRA; Bonsai ~ 2 culturen in conflict [roman]; Spectrum, 1984; geb, stofomslag ok, 228 pp; Japan - Engeland; € 4,50

CHANDERNAGOR, FRANCOISE; De eerste vrouw; Pandora, 2001; pkt; roman; € 2,50

CHARLES, J.B.; De vrouw van Jupiter; Bij, 1978; pbk, wat gebruikssporen238 pp; roman; € 3,50

CHASE, JOAN; Gedurende het bewind van de Koningin van Perzie; Meulenhoff, 1984; pbk, folie omslag beetje los, naam op franse pag; roman; € 3,50

CHATEAUBRIAND, F. R. ~ INGEL. EN VERTAALD DOOR J. GRESHOFF; Atala; Wereldbilb, zj; geb, verkleurd, vergeeld, roestvlekjes, 158 pp; roman; € 3,25

CHATELET, NOELLE; De dame in het blauw; De Geus, 2000; geb, stofomslag, 126 pp; roman; € 4,00

CHATZIS, D.; Het einde van ons stadje; VdVelden, 1981; pbk; roman; € 2,50

CHRISTOPHER, JOHN; Spelonken van de nacht (variant serie nr. 9); Geill. Pers, 1970; gecart, 286pp; avonturenroman; € 3,25

CLARKE, ARTHUR C.; Even diep ademhalen!; Bruna, 1969; pkt; science fiction; € 2,00

CLAVELL, JAMES; Gai-Jin; Boekerij, 1993; geb, omslag hoek gedeukt, 1232 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 7,50

COE, CHRISTOPHER; Goddelijk; Veen, 1988; pbk, naam titelp, gebruikssporen, 96 pp; roman; € 2,50

COENEN, FRANS; Charles Dickens en de romantiek; Mij.Goede en Goedkope Lectuur, zj; geb. geill, 127 pp; biografie; € 3,50

COHEN, JOSEF; De tocht van de dronken man; Wereldbibliotheek, 1950; ingenaaid, 70 pp; verhaal; € 3,00

COLETTE; Cheri en het einde van Cheri; Arbeiderspers, 1975 ; pbk met flappen, 250 pp ; roman; € 3,50

COLETTE; De zwerfster; Bruna, 1962; pkt; roman; € 1,75

CONRAD, J.; Mensen en de zee; Spectrum, zj; pkt; verhalen; € 1,75

CORDELIER, JEANNE; De dans ontsprongen; Elsevier,1977; pbk, scheurtje omslag, 328 pp; autobiografie; € 4,00

COSTAIN, THOMAS B.; Weerzien aan de Berenzina; Tuyl, zj; geb, rug + hoeken band wat beschadigd, gebruikssporen, 560 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 4,00

CRONIN, A.J.; De citadel; Contact, 1947; geb, rug iets besch, ezelsoor, 332 pp; roman; € 3,00

CUNQUEIRO, ALVARO; Een man die op Orestes leek; Coppens, 1999; geb+stofomsl, 268 pp; roman; € 5,00

DAHL, ROALD; De prinses en de stroper; Meulenhoff, 1987; pbk, ills, 46 pp; twee fabels; € 3,00

DAHL, ROALD; Ooit en tenimmer; Meulenhoff, 1993; pbk, netjes, 184 pp; roman; € 3,50

DAHL, ROALD; Over en sluiten ~Verhalen over Dahls ervaringen als oorlogsvlieger; Meulenhoff, 1972; pkt, zeer netjes; verhalen / autobigrafisch; € 3,25

DAHL, ROALD; Topklasse; Meulenhoff, zj; geb. z. stofoml, 224 pp; verhalen; € 4,00

DAHN, FELIX (VERT.DOOR A.J. VAN DRAGT); Felicitas ~ Historische romanuit den tijd der Volksverhuizing (a 476 n.Chr.); Cohen, 1887; geb, fraai omslag in rood, goud en zw., 222, net ex.; hist. roman; € 2,50

DALOS, GYORGY; De besnijdenis; v. Gennep, 1990; pbk, 148 pp; proza; € 3,50

DANTE (over): SUCHTELEN, NICO VAN ; Dante Alighieri ~ het nieuwe leven; Wereldbibliotheek, zj; geb, vergeeld, gebruikssporen, 112 pp; proza; € 3,50

DAVIES, ROBERTSON; De Wondere Wereld (3e deel Deptford trilogie); Contact, 1988; pbk, lichte gebruikssporen, 330 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 4,50

DENISSEN FRANS; De gigolo van Irma Ideaal; Prometheus, 1998; pbk, licht beschadigd basissnee en omslag, ; biografisch; € 5,00

DINESEN, ISAK (KAREN BLIXEN); Anekdoten van het lot; Bakker, 1987; pbk, 190 pp; verhalen; € 5,00

DINESEN, ISAK (KAREN BLIXEN); De duiker en andere verhalen; Contact, 1975; pbk, miniem knikje in voorplat, 94 pp; verhalen; € 2,50

DINESEN, ISAK (KAREN BLIXEN); Twee grillige verhalen; Querido, 1971; pkt, vlekkig op snee, gebruikssporen; verhalen; € 2,00

DIRIE, WARIS EN CATHLEEN MILLER; Mijn woestijn ~ Ervaringen van een nomadendochter, topmodel en speciaal VN-ambassadeur; Sirene, 1998; pkt; biografie; € 2,50

DIRIE, WARIS EN CATHLEEN MILLER; Mijn woestijn ~ Ervaringen van een nomadendochter, topmodel en speciaal VN-ambassadeur; Sirene, 1998; pkt; biografie; € 2,50

DOSTOJEWSKI, F.M.; Arme mensen; Veen, 1975; pbk, knik in voorplat, 216 pp; roman; € 3,50

DRACULIC, SLAVENKA; Marmeren huid; Prom, 1992; pbk, 150 pp; roman; € 5,00

EBERS, GEORGE; Serapis; Holkema, zj (oude spelling); geb, fraaie band (Egyptisch motief), aan bovenzijde rug iets verweerd, naam op titelpag, 294 pp; roman; € 10,00

ELIOT, GEORGE; De molen aan de rivier (vertaald en ingel. door Elisabeth de Roos); Contact, zj; geb, exlibr, vergeeld, roestvlekjes op snee, 496 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 4,50

ENGELSTAD, C.F.; Maar de grootste daarvan is de liefde; Conserve, 1989; pbk, 234 pp; roman; € 5,00

FALLACI, ORIANA; Penelope trekt ten strijde; Bakker, 1984 ; pbk, vlekjes op snee, p.215 + 216 hoekjes met kreukels, 246 pp; roman; € 3,50

FAST, HOWARD; De laatste tocht; Loeb, 1983; geb, naam titelpag, 246 pp; epos; € 4,50

FAST, HOWARD; Onze wederzijdsche vriend; Misset, zj (ca. 1900); geb, rug niet gaaf, naam schutbl. pags los, wat ezelsoren en gebruikssporen, ills, 546 pp, ; roman; € 3,50

FELL, ALISON; De kussenjongen van hofdame Onogoro; v. Gennep, 1995; pbk, perfekte staat, 254 pp; roman; € 5,00

FERRO, R, E. LERMAN, E.A; Zo laat in de nacht; Kadmos, 199086; pbk, ezelsoor omslag voor, 254 pp; verhalen; € 4,50

FLAUBERT, GUSTAVE; De legende van Sint-Julianus den Offervaardige; Wereldbibliotheek, 1939; ingenaaid, beetje toest op omslag, houtsneden Jan Poortenaar, 46 pp; verhaal; € 6,50

FLAUBERT, GUSTAVE; Drie verhalen: Een eenvoudige ziel ~ De legende van Sint Julianus de gastvrije ~ Herodias; Spectrum, 1978; pkt; verhalen; € 3,00

FLEISCHER, LEONOR; Rain man; Bruna, 1991; pkt; roman; € 2,50

FRANCK, HANS; Johan Sebastian's pelgrimstocht; Wereldbilbliotheek, 1956; ingenaaid, omslag wat gehavend, ill, 80 pp; novelle; € 2,00

FRANCOIS, JOCELYNE; De geliefden; Sara, 1982; pbk, 168 pp; roman; € 4,00

FRANK, BRUNO; Zestienduizend francs; Wereldbibliotheek, 1967; pkt, ills; roman; € 2,00

FRASER, CH.M.; Rhanna ~ rijke romantische saga over de kleurrijke bewoners van een prachtig schots eiland; Bruna, 1978; geb, 320 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 3,50

FREEZER, HARRIET; Elisabeth en de moraal; Wereldvenster, zj; geb, oortjes bandhoeken, exlibr, roestvelkjes op snee, 158 pp; roman; € 3,00

FRISCH, MAX; Gantenbein; Meulenhoff, 1988; pbk, knik in omslag, 280 pp; roman; € 2,50

FRY, CHRISTOPHER; Venus bespied; Bij, 1962; pkt; toneel; € 1,75

FULLER, JOHN; De hemel tegemoet; Bakker, 1984; pbk, 92 pp; hist roman; € 2,50

FULLER, JOHN; De levende nachtegaal; Bert Bakker 1988; pbk, 234 pp; roman; € 4,00

GALLICO, PAUL; Ada Harris gaat naar New York; Bruna, 1981; pkt; roman; € 1,50

GALLICO, PAUL; De haven der eenzamen; Bij, 1954; geb; roman; € 2,50

GALLICO, PAUL; De sneeuwgans ~ Een verhaal van Duinkerken; Wereldbibliotheek, 1946; ingenaaid, rand omslag iets geknikt, ezelsoortje, 30 pp; verhaal; € 2,50

GALLICO, PAUL; Haven der eenzamen; Bij, 1954; gecart, vergeeld, roestvlekjes, 180 pp; roman; € 3,50

GALLICO, PAUL; Het kleine wonder; Wereldbibliotheek, 1964; gecart, omslag iets verkl, ills, 44 pp; verhaal; € 2,50

GALLICO, PAUL; Het kleine wonder; Wereldbibliotheek, 1952; ingenaaid, ills, 48 pp; verhaal; € 2,50

GALLICO, PAUL; Het kleine wonder; Wereldbibliotheek, 1964; gecart, ills, 44 pp; verhaal; € 3,00

GALLICO, PAUL; Ludmilla; Wereldbibliotheek, zj (9e dr); gecart, 64 pp; verhaal; € 3,00

GALLICO, PAUL; Matilda; Omega, 1979; pbk, 244 pp; roman; € 3,25

GALLOIS, CLAIRE; Gevaarlijke jaren; Ambo, 1993; pbk, recensie-ex; roman; € 2,50

GARNETT, D.; De tweelingen en de ark van Noach; Wereldbibliotheek, 1965; pkt, ills; roman; € 2,50

GILLING, TOM; Het andere kind; Anthos, 2001; pbk, knikje in voorplat, 190 pp; roman; € 6,50

GIMPFERRER, PERE; Fortuny; AP, 1983; pbk, 144 pp; roman; € 3,00

GOGOLJ [ GOGOL ], NIKOLAJ ; Peterburgse vertellingen; Meulenhoff, 1967; pkt; verhalen; € 2,00

GORDON, MARY; Een meisje van dertig; Muntinga, 1979; pkt, vouw vooromslag, wat gebruikssporen; roman; € 2,50

GORKI, MAKSIM; Klim Samgin's opstandige jeugd; Veen, 1977; pbk, lichte slijtage aan rug, 326 pp; russische roman; € 4,50

GRASS, GUNTER; De blikken trommel; Meulenhoff, 1978; pbk, veel roestvelkjes, gebruikssporen, 510 pp; roman; € 4,00

GRASS, GUNTER; De bot; Meulenhoff, 1983; pbk, omslag, knik, 622 pp, HOOG VERZENDTARIEF; roman; € 6,00

GREENE, GRAHAM; De komedianten; Contact, 1973; pbk, 320 pp; roman; € 3,50

GREENE, GRAHAM; De man in de mist; De Muidertoren, zj; geb, z. stofomsl, omslag hoek schade, binnen oortjes, 266 pp; roman; € 4,00

GREENE, GRAHAM; De prive-factor; Bakker, 1979; pbk, gebruikssporen, 252 pp; roman; € 3,25

GREENE, GRAHAM; De tiende man; Bakker, 1985; pbk, 134 pp; roman; € 3,00

GREENE, GRAHAM; De verliezer wint / De prive-factor / Geheim agent / De derde man; Sijthoff, zj; geb, 600 pp, HOOG POSTTARIEF; omnibus; € 7,50

GREENE, GRAHAM; Het geschonden geweten; Contact, 1973; pbk,kleine schade omslag achter, vergeeld, 238 pp; roman; € 2,50

GREENE, GRAHAM; Het geschonden geweten; Contact, 1955; geb, minieme waterschade kopsnee, 238 pp; roman; € 3,50

GREENE, GRAHAM; Onder de tuin; Contact, 1963; geb, stofomslag, 168 pp; verhalen; € 5,00

GREENE, GRAHAM; Onze man in Havana; Hema, zj; pbk, enige oortjes, 214 pp; roman; € 3,50

GREENE, GRAHAM; Onze man in Havana; Contact, 1969; pbk, vlekje op snee, 212 pp; roman; € 3,00

GREGORY, AUGUSTA LADY; Cuchulain ~ Het verhaal van de Mannen van de Rode Tak van Ulster ; Standaard, 1973; pbk, 368 pp, HOOG POSTTARIEF; sagencycli; € 7,00

GREGORY, LADY AUGUSTA; Goden & giganten ~ Deel 1 en 2 Het verhaal van de Tuatha de Danaan & het verhaal van de Fianna van Erin ; ~Standaard, 1973; pbk's, samen 484 pp, goede tweedehands staat, HOOG POSTTARIEF; sagencycli; € 14,00

GRILLPARZER, FRANZ; De arme speelman; Wereldbibliotheek, 1958; ingenaaid, stempeltje op titelpag, 80 pp; verhaal; € 3,00

GRILLPARZER, FRANZ; De arme speelman; Wereldbibliotheek, 1958; ingenaaid, 80 pp; verhaal; € 3,00

GROULT, FLORA; De eindeloze liefde van een vrouw; Arbeiderspers, 1994; pbk, leesv.rug, 212 pp; roman; € 4,00

GROULT, FLORA; Niet helemaal eender, niet helemaal anders; ECI, 1981; geb,204 pp; roman; € 4,50

GUERRA, TONINO; De stofwolk; Bakker, 1986; pbk, 120 pp; verhalen; € 2,50

GURSEL, NEDIM; De eerste vrouw; Meulenhoff, 19837; pbk, 118 pp; novelle; € 2,50

GURSEL, NEDIM; De konijnen van de commandant; Meulenhoff, 1986; pbk, 174 pp; verhalen; € 2,50

GUSTAFSSON, LARS (VERT: BERNLEF); De stilte van de wereld voor Bach; Bezige Bij, 2007; geb, s.o. goed, 108 pp; poezie; € 7,50

HAAN, TOM DE ; Een spiegel voor prinsen; Unieboek, 1989; pbk, naam titelp, 444 pp, HOOG POSTTARIEF; debuutroman; € 5,50

HADDON, MARK; Het wonderbaarlijke voorval met de hond in de nacht; Contact, 2005 ; pbk, 286 pp; soort thriller / autisme; € 7,00

HAGELSTANGE, R.; Het gebeurde in Askelon; Wereldbibliotheek, 1973; pkt, ills; kerstvertelling; € 2,00

HANDKE, PETER; De korte brief bij het lange afscheid; Arbeiderspers, 1985; pbk, 150 pp; roman; € 4,00

HANDKE, PETER; De laatsten der onverstandigen; Bruna, 1980; pbk, 102 pp; roman; € 3,00

HANDKE, PETER; Ongezocht geluk; Arbeiderspers, 1985; pbk met flappen, 108 pp; roman; € 3,00

HAUFF, WILHELM; De bedelares van de Pont des Arts; Wereldbilbliotheek, 1949; gecart, potloodstreepje op achterplat, houtsneden D. van Luyn, 110 pp; verhaal; € 5,00

HAUFF, WILHELM; De bedelares van de Pont des Arts; Wereldbilbliotheek, 1949; gecart, potloodstreepje op achterplat, houtsneden D. van Luyn, 110 pp; verhaal; € 5,00

HAUSMANN, MANFRED; Sterrensagen; Wereldbibliotheek, 1966; pkt; sagen; € 2,50

HAWKES, JOHN; De bloedsinaasappels; Goossens, 1988; pbk, 240 pp; roman; € 4,00

HAWKES, JOHN; De uil; Goossens, 1986; pbk, 94 pp; roman; € 3,00

HAWKES, JOHN; Tweede huid; Goossens, 1982; pbk, 256 pp; roman; € 5,00

HEBRARD, FREDERIQUE; Terug naar de Provence; Arbeiederspers, 2001; pkt, netjes; Frankrijk; € 4,00

HEIN, CHRISTOPH ; Horns ondergang ; v. Gennep, 1986; pbk, omsl met flappen, 234 pp; roman; € 5,00

HERBERT, FRANK; De godenmakers; Spectrum, 1984; pkt, kleine scheurtjes p.43; science fiction; € 2,25

HERBERT, KATHLEEN; De eeuw van de helden; Prisma, 1983; pkt; roman; € 2,00

HERMANS, HUB.; De avonturen van de Chicano Kid; Novib, 1981; pbk, 174 pp; verhalen; € 3,00

HESSE, HERMANN; Peter Camenzind; Arbeiderspers, 1986; pbk, 176 pp; roman; € 5,00

HESSE, HERMANN (OVER): L.J.VAN HOLK & K.H.R. DE JOSSELIN DE JONG; Hermann Hesse dichter-ziener-magiër ; Heuff, 1974; pbk, 126 pp; biografie; € 4,50

HIGGINS, AIDAN; Een late lente ~ literair paspoort; Bezige Bij, 1970; pbk, knikken vooromslag, roestvlkjes op snee, naam binnenz.omslag, 296 pp; roman; € 3,00

HILTON, JAMES; Good-bye, mr. Chips; Geill. Pers, zj; geb, waterschade; roman; € 2,00

HOFFMANN, E. TH.; Mademoiselle de Scuderi; Wereldbibliotheek, 1961; ingenaaid, ill, 94 pp; verhaal; € 2,50

HOLDERLIN, FRIEDRICH; Een portret van den dichter uit zijn leven en werken; Wereldbibliotheek,1943; gecart, rug licht beschadigd, vergeeld binnen, exlibr, 88 pp; poezie; € 3,00

HONGAARSE LITERATUUR; Bzzlletin 146; Den Haag, Bzztoh, 1987; tijdschrift, prima ex.; literatuur; € 3,50

HUA, GU; De tuin der literaten; Ambo, 1990; pbk, 436 pp; China roman; € 4,00

HURLIMANN, THOMAS; De satellietstad; De Geus, 1993; geb; roman; € 4,00

ILF, ILJA/ & JEVGENI PETROV; Het gouden kalf; Rainbow, 1994; pkt, 480 pp; roman; € 4,50

INDIANA, GARY; Dolgedraaid; Veen, 1989; pbk,naam schutblad, enige gebruikssporen, 206 pp; roman; € 3,00

IRVING, WASHINGTON; Rip van Winkel; Wereldbibliotheek, 1957; ingenaaid, ills, 46 pp; verhaal; € 3,00

IRVING, WASHINGTON; Rip van Winkel; Wereldbibliotheek, 1957; ingenaaid, ills, 46 pp; verhaal; € 3,00

IVOI, PAUL D` (BEW HANS WERNER); Met een kwartje de wereld rond; Elsevier, 1978; geb, ills, 158 pp; avonturenroman; € 3,50

JAPANSE LITERATUUR (OVER); Bzzlletin 97; Bzztoh, zj; tijdschrift; japan; € 3,00

JOLLEY, ELIZABETH; De nieuwsbode van Claremont Street; Strengholt, 1990; pbk, 142 pp; roman; € 3,00

JONES, MADISON; Leven van leegte; De Boer, 1973; pbk, rug en snee iets foezelig, 300 pp ; roman; € 2,50

JONG, ERICA; Het ritsloze nummer; Muntinga, 1985; pkt; roman; € 2,00

JORDAN, ANGELIKA; Loa Montez (grote minnaressen); Ned. Boekenclub, 1972; geb, ills, 254 pp; histo. roman; € 2,50

JUDD, DENIS; De lotgevallen van Lange Jan Silver; Spectrum, 1978; pkt; voorloper van Schateiland; € 1,75

JULES; De kinderen van kapitein Grant ~ De Stille Zuidzee (15); Elsevier, 1964; pkt, knikken voor en achteromslag, ills; roman; € 2,00

KANGA, FIRDAUS; Poging tot groei; Bakker, 1991; pbk, 256 pp; roman; € 4,00

KARRI, UNTO; Het ijs breekt (uit fins vertaald); De Vlijt, 1946; gelijmd, vergeeld,240 pp; roman; € 3,00

KAUFMAN, PAMELA; Het Schild met de Drie Leeuwen; Van Holkema & Warendorf, 1987; geb, stofomslag, naam op tielpag, 416 pp, HOOG POSTTARIEF; historische roman; € 7,50

KAUFMAN, PAMELA; Het Schild met de Drie Leeuwen; Van Holkema & Warendorf, 1987; geb, stofomslag, naam op tielpag, 416 pp, HOOG POSTTARIEF; historische roman; € 7,50

KAUFMAN, PAMELA; Het Schild met de Drie Leeuwen; Van Holkema & Warendorf, 1987; geb, stofomslag, naam op tielpag, 416 pp, HOOG POSTTARIEF; historische roman; € 7,50

KEMPADOO, OONYA; Buxton Spice [Ned. Vert.]; Prometheus, 1998 ; pbk, 176 pp; roman; € 4,50

KHAYYAM, OMAR, VERT. GEERT BREMER; In een verlaten huis vieren wij feest; Exponent, 1994; cahier, handgezet en -gedrukt, ongepag [24 pp]; poezie; € 15,00

KINGSOLVER, BARBARA; Varkens aan de hemel; Ooievaar, 2001; pbk, minimale slijtage aan omslag, 304 pp; roman; € 4,50

KOEZMIN, MICHAIL; Op vleugels; Arbeiderspers,1984; geb+syofomsl,1180pp; roman; € 5,00

KOSINSKI, JERZY; De geverfde vogel; Bij, 1970; pbk, hoekje uit franse pag weggeknipt, 234 pp; roman; € 5,00

KRANENDONK, A.G.; Shakespeare en zijn tijd; Querido, 1947; geb, rug beetje sleets, 21 ills, 276 pp; biografie; € 7,00

KREPPS, ROBERT; El Cid; NBC, zj; geb stofosmlag goed, 282 pp; roman; € 4,50

KRISCH, SARAH; De pantervrouw; AP, 1979; pbk, 130 pp; roman; € 3,00

KUNDERA, MILAN; Identiteit; Ambo, 1998; pbk, 172 pp, net exemplaar; roman; € 5,00

LAFFERTY, R.A.; Heeft iemand hier nog iets aan toe te voegen?; Spectrum, 1976; pkt, naam schutblad; SF verhalen; € 2,00

LAFFERTY, R.A.; Om over kamelen maar te zwijgen; Spectrum, 1978; pkt; science fiction; € 1,75

LAGERLOF, SELMA; Christuslegenden; Becht, zj (11e dr.); geb, z.stofomsl, ills, 222 pp; legenden; € 4,50

LAGERLOF, SELMA; Christuslegenden; Becht, zj (8e dr.); geb, stofomsl gerepareerd, ills, 254 pp; legenden; € 4,50

LAGERLOF, SELMA; Ingrid, Charlotte Lowenskold , De Vlucht naar Egypte , De Zweetdoek van de Heilige Veronica. ; Ned.Boekencl, 1961; geb, foto's, 484 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 8,50

LANDOLFI, TOMMAS; Drie verhalen; Bruna, 1968; pbk, 135 pp; verhalen; € 1,75

LANGE, HERBERT; Een geheel bijkomstige figuur; Wereldbibliotheek, 1956; ingenaaid, omslag iets geknikt, ills, 46 pp; verhaal; € 3,00

LAWRENCE, D.H.; Het meisje en de zigeuner; Contact, 1974; pbk, 96 pp; roman; € 3,00

LAWRENCE, D.H.; Zonen en minnaars; Skarabee, 1982; pbk, 446 pp; roman; € 3,50

LAZARILLO; Het leven van Lazarillo de Tormes; Wereldbibliotheek, 1965; ingenaaid, randen omslag wat geknikt, 112 pp ; verhaal; € 2,50

LEAR, EDWARD; Babbels en krabbels; Spectrum, 1978; pkt; nonsens-poezie; € 1,75

LEDUC, VIOLETTE; De vrouw met het vosje; Sara, 1986; geb, s.o., tekst in pen op schutblad, 96 pp; roman; € 2,75

LENZ, SIEGFRIED; Het Servisch meisje; Hema, zj; pbk, vlekjes op snee, 96 pp; verhalen; € 2,50

LEON, A.G.; De leren vogel; Houten: Wereldvenster, 1986; pbk; roman; € 2,50

LESSING, DORIS; Canopus in argos ~ De sentimentele waarnemers in het Volyen rijk; Contact, 1985; pbk, gebruikssporen, 196 pp; sage; € 3,50

LESSING, DORIS; Pas op jezelf, lieveling; M'hoff, 1979; geb, stofomslag gaaf, 158 pp; roman; € 4,00

LEVI, JEAN; Tj'in ~ De eerste keizer van China; Rainbow, 1987; pkt, knik in omslag, 424 pp; roman; € 2,50

LICHTENBERG; Gedachten; Boucher, 1960 (2e dr); gecart, 32 pp; aforismen; € 3,00

LIND, JAKOV; Een ziel van hout en andere verhalen; Mouton, 1962; pbk, wat roestvlekjes, 230 pp; verhalen; € 3,25

LIND, JAKOV; Landschap in beton; Mouton, 1963; geb z.stofomsl, 230 pp; roman; € 4,00

LJESKOW, N. S. [ NIKOLAJ }; De onsterfelijke; Veen, zj; pkt; roman; € 2,00

LOKKEBERG, VIBEKE; Purper; Signature, 2004; pbk, kleine deukjes op kopsnee, verder zeer netjes, 222 pp; roman; € 7,50

LOWRY, MALCOLM; Onder de vulkaan; Bij, 1984; pbk, knik in voorplat, 428 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 5,00

MACAULEY, ROSE; De torens van Trebizonde; Contact, 1987; pbk, scheefgelezen, 248 pp; roman; € 3,50

MACLAVERTY, BERNARD; Het lam; Wereldbibliotheek, 1984; pbk, 159 pp ; roman; € 3,00

MAILER, NORMAN; Rebellie in Hollywood; Bruna, 1961; pkt; roman; € 1,75

MALERBA, LUIGI; De slang; Bzztoh, 1987; pbk, 158 pp; roman; € 3,50

MALERBA, LUIGI; Salto mortale; Bzztoh, 1988 ; pbk, rode streep op snee, 192 pp; roman; € 3,50

MANN, KLAUS; Het getraliede venster; Wereldbibliotheek, 1963; gecart, ills, 70 pp; novelle; € 2,50

MÁRAI, SÁNDOR; Gloed; Wereldbibliotheek, 2007; geb+stofomsl., tekst schutbl, als nieuw; roman; € 6,50

MARQUEZ GABRIEL GARCIA; De avonturen van Mguel Littin; Meulenhoff, 1991; pkt, ezelsoor; roman; € 3,50

MARQUEZ GABRIEL GARCIA; De avonturen van Mguel Littin; Meulenhoff, 1991; pkt; roman; € 3,50

MARWITZ, ROLAND; Ontkiemend zaad; Wereldbilbliotheek, 1966; pkt; roman; € 2,00

MAUPASSANT, GUY DE; De badplaats Mont-Oriol; Veen, 1983; pbk, rug licht besch, 278 pp; roman; € 3,50

MAUPASSANT, GUY DE; Liefdesverhalen; Contact, 1964; pbk, folie omslag deels verwijderd, 128 pp; verhalen; € 2,75

MAUPASSANT, GUY DE; Liefdesverhalen; Contact, 161; pbk, 246 pp; verhalen; € 3,00

MAUPASSANT, GUY DE; Parijse verhalen; Contact, 1964; pbk, folie omslag deels verwijderd, 118 pp; verhalen; € 2,75

MAUPASSANT, GUY DE; Sterk als de dood; Agathon, zj; geb,zonder stofomsl, 234 pp; roman; € 3,50

MAURIAC, FRANCOIS; Zwarte engelen; Kadmos, 1986; pbk, knikjes in omslag, stempeltje op franse pag, 208 pp; roman; € 3,50

MAURIER, DAPHNE DU; De vlucht van de valk; Holkema, 1965; geb, 260 pp; roman; € 3,50

MAURIER, DAPHNE DU; Het huis aan het strand; Boekerij, 1998; pkt, gebruikssporen; roman; € 3,50

MAURIER, DAPHNE DU; Janet; Margriet, zj; geb, tekst op schutbl248 pp; roman; € 3,50

MAURIER, DAPHNE DU; Rebecca; Holkema, 1982; pbk, 320 pp; roman; € 4,50

MCMILLAN, TERRY; Mama; Aereopagus, 1987; pbk, 256 pp; roman; € 3,50

MEESTERS; Meesters der Hebreeuwse vertelkunst; Meulenhoff, zj; geb, geen s.o, 184 pp; verhalen; € 4,50

MEESTERS; Meesters der Ierse vertelkunst; Meulenhoff, 1955 (1e dr); geb, scheurtje in rug, geen s.o., schutbl verkl, 210 pp; verhalen; € 4,50

MEESTERS; Meesters der Ierse vertelkunst; Meulenhoff, 1964; pkt; verhalen; € 2,25

MEESTERS; Meesters der Italiaanse vertelkunst; Meulenhoff, 1955; geb, geen s.o, rug verkl, xiv + 188 pp; verhalen; € 4,50

MICHELAARD, B.; Tussen hemel en aarde; Veen, 1975; geb, 416 pp; roman; € 4,50

MILNE, A.A.; Kamperfoelie; Boucher, 1935; geb, 352 pp; roman; € 4,50

MISHIMA, YUKIO; Het Gouden Paviljoen; Meulenhoff, 1986; pbk, blinddruk naam schutbl, netjes ex., 239 pp; roman; € 4,00

MONIKOVA, LIBUSE; Drijfijs; v. Gennep, 1993; pbk met flappen, knikken in omslag voor, 234 pp; roman; € 4,50

MONTANELLI, INDRO; De dag van het feest; Wereldbibliotheek, 1958; ingenaaid, omslag wat verkleurd, ill Lou Strik, 104 pp; verhaal; € 3,50

MOORE, C.L.; De nacht van de anti-com; Luitingh, zj; pkt; science fiction; € 2,00

MORAVIA, AlBERTO; De aandacht; Bruna, 1968; geb, z.stofoml, rug verkleurd, stiftstrepen fr.p, 308 pp; roman; € 4,50

MORAVIA, AlBERTO; Vrouw van Rome; Burna, 1968; pkt, leesvouwen rug; roman; € 3,25

MORGAN, ROBERT; Voorbij de rivier ~ Een verzengend Familieportret; House of Books, 2003; pbk, 320 pp; roman; € 5,00

MORRIS, WILLIAM; De zoon van Croesus [e.a.]; Servire, 1931; ingenaaid, omslag niet geheel gaaf; roman; € 4,00

MURDOCH, IRIS; De klok; Contact, 1970; pbk, gebruikssporen, 350 pp; roman; € 3,25

MUSCHLER, R.C.; De onbekende; Meulenhoff, zj; geb, stofomslag beschadigd; novelle; € 2,50

NAIPAUL, V. S.; De mystieke masseur; Atlas, 1993; pkt; roman; € 2,50

NERUDA, PABLO; De toppen van Macchu Picchu; Arbeiderspers, 1972; pbk, voorplat wat sleets, foto auteur achterplat, 68 pp; poezie; € 5,00

NIMIER, MARIE; Valse bekoring; AP, 1992; pbk; roman; € 3,00

NIN, ANAIS; Dagboek 1931 - 1934; Ooievaar, 1993; pkt, vergeeld inh.+roestvlekjes; autobiografisch ; € 3,25

NIN, ANAIS; Lieve vogeltjes; Bakker, 1979; pbk, 142 pp; erotische verhalen; € 3,50

O'BRIEN, EDNA; Meisje met de groene ogen; Stok, zj; geb+ongaaf stofomslag, gebruikssporen, 240 pp; roman; € 5,00

O'BRIEN, TIM; In het atoomtijdperk; Contact, 1986; pbk, lichte gebruikssporen, 318 pp; roman; € 4,50

OE, KENZABURO E.A.; Elf moderne japanse verhalen; Meulenhoff, 19983; pkt; verhalen; € 2,00

PALLISER, CHARLES; De Quincunx; Prometheus, 1992; pbk, naam uit franse pag geknipt, 812 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 7,50

PANKOWSKI, MARIAN; De getaande vrijheid; Knipscheer, 1981; geb, foto's, 64 pp; autobiografie; € 3,00

PAPA, KATINA; Onder de moerbeiboom; Wereldbibliotheek, 1964; ingenaaid, ill Désiré Acket, 48 pp; verhaal; € 2,50

PASOLINI, PIER PAOLO; Daden van onkuisheid; Arbeiderspers, 1982; pbk, hoekje uit fr.p. geknipt, iets beduimeld omslag, 216 p; roman; € 5,00

PASOLINI, PIER PAOLO; Meedogenloos bestaan; Meulenhoff, 1993; pbk, leesvouwtjes, 334 pp; roman; € 6,00

PASOLINI, PIER PAOLO; Theorema; Meulenhoff, 1993; pbk, 172 pp; roman; € 5,00

PEHNT, ANNETTE; Huis van de schildpadden; Contact, 2008; pbk, 144 pp, als nieuw; roman; € 8,00

PETERS, NATASHA ; Stormen over Shanghai ; Phoenix, 1983; geb, omslag beetje vlekkig, 286 pp; roman; € 3,50

PETERS, NATASHA ; Tranen over Shanghai; Phoenix, 1981; geb, 282 pp; roman; € 4,00

PHILLIPS, JAYNE ANNE; Zwarte kaartjes ; Bert Bakker, 1980; pbk, roestvlekje op franse pag, 270 pp; korte verhalen; € 4,50

PIRANDELLO, LUIGI; De medailles; Wereldbilbliotheek, 1961; ingenaaid, ills Sacha, 42 pp; verhaal; € 3,00

POE, EDGAR ALLAN; Fantastische vertellingen; Spectrum, 1977; pkt, namen en teskt schutbl, vergeeld, omslag wat sleets; verhaal; € 2,00

POUND, EZRA; Canto xlix; Hein Elferink, 1985; bibliofiele uitgave, met de hand gezet en gedrukt, omslag verschoten, 16 pp; gedicht engels / nl & aantekeningen; € 7,50

POWELL ANTHONY; Een dans op de muziek de tijsds, En kwestie van opvoeding (uit 12 deilige romanserie); Agathon, 1987; pbk, gebruikssporen, stifstreep op basissnee, 228 pp; roman; € 4,50

PROULX, E. ANNIE; Ansichten; De Geus, 2001; pbk, 398 pp; roman; € 7,50

PROULX, E. ANNIE; Klaaglied en andere verhalen; De Geus, zj (2e dr); geb, s.o., stempel & naam op schutblad, verder als nieuw, 232 pp; verhalen; € 5,00

PROULX, E. ANNIE; Scheepsberichten; De Geus, 1995; pbk, naam op franse pag, 398 pp, net exemplaar; roman; € 6,00

PROULX, E. ANNIE; Steenstad; Boekhandels Groep Nederland, 1997; geb, stofomlsag goed, naam op franse pag, 32 pp; verhaal; € 2,25

PYM, BARBARA; En mijn duifje ging heen; Amber, 1987; pbk, 204 pp; roman; € 3,50

PYM, BARBARA; Geweldige vrouwen; Elsevier Manteau, 1980; pbk, l. gebruikssporen, 242 pp; roman; € 3,50

QUADFLIEG, ROSWITHA; Fabels verandering; Ambo, 1988; pbk, knikje in omslag; roman; € 2,00

REDONNET, MARIE; Forever Valley; Van Gennep, 1990; pbk met flappen, knikken in omslag voor, 234 pp; roman; € 3,00

RENARD, JULES; Natuurlijke Historietjes; Wereldbilbliotheek, 1955; gecart, knik in omslag, ills, 56 pp; verhalen; € 2,00

RENARD, JULES; Natuurlijke Historietjes; Wereldbilbliotheek, 1955; gecart, ills, 56 pp; verhalen; € 2,50

RHYS, JEAN; Reis door het duister; Bruna, zj; pbk, hoekje van fraanse pag mist, titelpag ontbreekt, 174 pp; roman; € 3,00

RICHTER, HANS WERNER; Sporen in het zand / Zij vielen uit Gods hand / Het gevecht aan de beek; Arbeiderspers, 1956; geb, 584 pp, HOOG POSTTARIEF; omnibus historie; € 5,00

RICHTER, HANS WERNER; Zij vielen uit Gods hand; Boekerij, 1953; geb, 400 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 5,00

RIVAS, F. S.; Het rapport Mancini; Ambo, 1989; pbk; roman; € 3,00

ROBINSON, H.M.; De kardinaal; Fontein, zj; geb, slap omslag, 460 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 4,00

ROCHE, MAZO DE LA; De ergenaam van Jalna; Spectrum, 1979; geb, stofomslag, 224 pp; roman; € 4,00

ROCHE, MAZO DE LA; Liefde op Jalna; Spectrum, 1977; geb, stofomslag, 216 pp; roman; € 4,00

ROCHE, MAZO DE LA; Oogst op Jalna; Spectrum, 1978; geb, stofomslag, 264 pp; roman; € 4,00

ROMAINS, JULES; Donogoo-Tonka; Wereldbibliotheek, 1932; geb, aantek op schutblad, tekeningen Jo Spier; verhaal; € 4,50

RONG, SHEN; In het midden van het leven; Ambo, 1990; pbk; novelle; € 2,50

ROSSI, C.P.; Vreemde vliegende voorwerpen; Houten: Wereldvenster, 1987; pbk, knikje in omslag; roman; € 2,50

RUSH, NORMAN; Witmannen; Amber, 1987; pbk, 160 pp; verhalen; € 2,50

RUSHDIE, SALMAN; Woede; CPNB, 2001; pbk, paar ezelsoortjes, 254 pp; roman; € 2,00

RUSHDIE, SALMAN; Woede; CPNB, 2001; pbk, paar ezelsoortjes, 254 pp; roman; € 2,00

SACQUARD DE BELLEROCHE, MAUD; Laatste bekentenissen ~ uit het intieme leven van een veertigjarige vrouw ; Meulenhoff, 1970; pbk, wat gebruikssporen, knikken omslag, 192 pp; levenrgeschiedenis / erotiek; € 6,00

SAGAN, FRANCOISE; Een verloren profiel; Elsevier, 1974; pbk, wat gebruikssporen, 158 pp; roman; € 3,50

SAGAN, FRANCOISE ; Blauwe plekken op de ziel; Elsevier, 1972; pbk, vanaf p.145 papier iets geknikt,160 pp; roman; € 2,50

SAGAN, FRANCOISE ; Het gouden bloed van de Borgia's; Elsevier: 1981; pbk, 142 pp; roman; € 3,00

SALIS, J.R. VON; Rilke in Zwitserland ~biografie van Rilkes laatste levensjaar; Driehoek, 1936; gecart, gebruikssporen, band iets krom, exlibr, 192 pp; biografisch; € 5,50

SALLIS, SUSAN; Op weg naar Prospect House; Sirene, 2000; ; roman; € 2,50

SALTEN, FELIX; Josephine M. ~ Het leven van een lichtekooi; Aeropagus, 1990; geb + stofomsl, kl.putjes in schutbl en titelp., 318 pp, HOOG POSTTARIEF ; erotische klassieken; € 6,00

SARTRE, JEAN-PAUL; De dood in het hart ~ De wegen der vrijheid 3 (deel cyclus); Contact, 1971; pbk, 280 pp; roman; € 3,50

SARTRE, JEAN-PAUL; De jaren des onderscheids; Contact, 1975; pbk, roestvlekkig, knikjes en gebruikssporen, 236 pp; roman; € 3,00

SARTRE, JEAN-PAUL; De muur; Bezige Bij, 1983; pkt, naam fr.p.; verhalen; € 2,50

SARTRE, JEAN-PAUL; Tussen de raderen; Bruna, 1980; pkt, plastic laat los in hoek, naam titelp.; roman ; € 2,25

SCHMITZ, MARIE; Verlos ons van de boze; Wereldbilbliotheek, 1954; gecart, bandontwerp Pam G. Rueter, 102 pp; verhaal; € 3,00

SCHNURRE, WOLFDIETRICH; Vriendschap met Adam; Wereldbibliotheek, 1967; ingenaaid, vlekjes op omslag, ills Emile Puetmann, 80 pp; vertellingen; € 2,50

SCOTT, DOUGLAS; Macaber spel met de dood; Bruna, 1995; pkt; tweede wereldoorlog roman; € 2,75

SCOTT, PAUL ; Na de overdracht; ZHU, 1985; pbk, omslag en rug deels verkl, 218 pp; roman; € 4,50

SCOTT, WALTER; De oude pelgrim; Graauw, zj (2e dr); geb (fraaie band), wat roestig, ills, 416 pp; hist roman; € 4,50

SCOTT, WALTER; De oudheidkenner; Graauw, zj (2e dr); geb (fraaie band), wat roestig, exlibr.+naam fr.p, ills, 494 pp; hist roman; € 4,50

SCOTT, WALTER; De zeeroover; Graauw, zj (2e dr); geb (fraaie band), wat roestig, ills, 494 pp; hist roman; € 4,50

SCOTT, WALTER; Quentin Durward; Graauw, zj (2e dr); geb (fraaie band), wat roestig, ills, 472 pp; hist roman; € 5,00

SCOTT, WALTER; Waverley; Graauw, zj (2e dr); geb (fraaie band), wat roestig, exlibr.+naam fr.p, ills, 448 pp; hist roman; € 4,50

SEGAL, ERICH; Dokters, hun levens, hun liefdes, hun tragedies…; Fontein, 1988; geb, 796 pp, HOOG POSTTARIEF; roman; € 5,00

SENIOR, OLIVE; Zomerweerlicht; Ambo, 1992; pbk; roman; € 3,00

SERRURIER, C.; Fransche letterkundige salons van voorheen; Leidsche uitgeversmij., 1947; geb, roestvlekjes, exlibr+ stofomslag, fraaie band, ills, 78 pp; letterkunde frans; € 3,50

SHAPIRO, JEFF; De Geheimen van Sant' Angelo - Een Toscaanse Roman; De Boekerij, 2000; pbk, kleine beschadiging rug boven, 334 pp; roman; € 6,50

SHAW, IRWIN; Het verleden spreekt; Elsevier, 1983; geb,272 pp; roman; € 4,50

SHREVE, ANITA; Brief van een minnaar; Geus, 1984; pkt, enige oortjes; roman; € 3,00

SHUTE, NEVIL; De verrader; Geill.Pers, 1957; pbk, stempel fr.p, 250 pp; roman; € 3,25

SIMENON, DAUDET, CAPOTE, DENDERMONDE E.A.; Kerstverhalen; Spectrum, 1988; pkt, kl.vouwtje; verhalen / kerst; € 2,00

SIMENON, DAUDET, CAPOTE, DENDERMONDE E.A.; Kerstverhalen; Spectrum, 1988; pkt; verhalen / kerst; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Brief aan mijn rechter; Bruna, 1981; pkt, beetje sleets omsl.; roman; € 1,75

SIMENON, GEORGES; De anderen; Bruna, 1963; pkt, naam schutblad.; roman; € 2,00

SIMENON, GEORGES; De dood van Auguste; Bruna, 1987; pkt; roman; € 2,00

SIMENON, GEORGES; De dood van Belle; Bruna, 1970; pkt,kl. Reparatie hoekje voorplat; roman; € 1,75

SIMENON, GEORGES; De klokken van Bicetre; Bruna, 1979; pkt, omsl. Sleets, deukjes en knikjes; roman; € 1,75

SIMENON, GEORGES; De man die de treinen voorbij zag gaan; Contact, 2003; pkt; roman; € 2,25

SIMENON, GEORGES; De man uit Londen; Bruna, 1969; pkt; roman; € 2,00

SIMENON, GEORGES; De man uit Londen; Bruna, 1971; pkt, scheefgelezen, roestvlekjes; roman; € 1,75

SIMENON, GEORGES; De oude dame; Bruna, 1980; pkt; roman; € 1,75

SIMENON, GEORGES; De oude dame; Bruna, 1980; pkt; roman; € 1,75

SIMENON, GEORGES; De oude dame; Bruna, 1987; pkt; roman; € 2,00

SIMENON, GEORGES; De rijkaard; Bruna, 1971; pkt, afb.vaag geworden omsl.verschoten; roman; € 2,00

SIMENON, GEORGES; De rijkaard; Bruna, 1987; pkt; roman; € 2,00

SIMENON, GEORGES; De rijkaard; Bruna, 1987; pkt; roman; € 2,00

SIMENON, GEORGES; De trein uit Venetie; Bruna, 1979; pkt, knik voorplat + enige blz.; roman; € 1,75

SIMENON, GEORGES; De verhuizing; Bruna, 1968; pkt, ezelsoortje, naam titelp.; roman; € 2,00

SIMENON, GEORGES; De verhuizing; Bruna, 1968; pkt, ezelsoortje, naam titelp.; roman; € 2,00

SIMENON, GEORGES; In geval van nood; Bruna, 1958; pkt, omslag Dick Bruna; roman; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Negerwijk; Bruna, 1966; pkt, wat vlekken omsl.+snee; roman; € 1,75

SIMENON, GEORGES; Schele Marie; Bruna, 1987; pkt; roman; € 2,00

SIMENON, GEORGES; Voortvluchtig; Bruna, 1966; pkt, knikken omsl.; roman; € 1,75

SIMON, CLAUDE; Palace; Meulenhoff, 1965; pbk, vlekkig op snee, 188 pp; roman; € 3,50

SIMS, GEORGE R.; Getekend voor het leven en andere Victoriaanse balladen ; Tango, 1973; pbk, vlekjes op snee, ills, 106 pp; poezie; € 2,50

SINGER, ISAAC BASHEVIS; Simpele Gimpl en andere verhalen; Muntinga, 1987; pkt, knikjes omsl.; roman; € 2,50

SINGER, ISAAC BASHEVIS; Vijanden ~ Een liefdesroman; Muntinga, 1986; pkt; roman; € 2,50

SJAMMAS, ANTON; Arabesken; Bakker, 1989; pbk, 274 pp; roman; € 4,00

SMITH, DEBORAH; In de Marmeren Tuin; Boekerij, 2001; pbk met stofomsl, 304 pp ; roman; € 6,00

SOMERSET MAUGHAM, W.; De kolk en andere verhalen; Spectrum, 1961; pkt; verhalen; € 1,75

SOMERSET MAUGHAM, W.; De triomf der liefde; Margriet, 1963; pkt; roman; € 1,75

SOMERSET MAUGHAM, W.; Omnibus ~ De triomf der liefde, Cypressen en liefde, De tovenaar; Heinemann, 1956; geb, roestvlekjes op snee, 184 pp, HOOG POSTTARIEF; verhalen; € 4,00

SOMERSET MAUGHAM, W.; Verhalen; Spectrum, zj; pkt; verhalen; € 1,75

SOMERSET MAUGHAM, W.; Verhalen; Spectrum, zj; pkt; verhalen; € 1,75

SORENSEN,A.; Helden sterven jong; Dekaboeken, zj; geb, naam fr.p.weggewerkt; roman; € 4,00

SPARK, MURIEL; De abdis van Crewe; Contact, 1975; pbk, 88 pp; roman; € 3,00

SPARK, MURIEL; Territoriale rechten; Elsevier, 1981; pbk, klein knikje in omslag, 174 pp; roman; € 3,00

STEINBECK, JOHN; De parel; Querido, 1977; pkt, naam fr.pag.; roman; € 2,00

STEINBECK, JOHN; De parel; Querido, 1961; pkt, vlekje op snee; roman; € 2,00

STEINBECK, JOHN; De vliegenvanger; Meulenhoff, 1983; pkt; roman; € 1,75

STEINBECK, JOHN; Een handvol goud; Meulenhoff, 1967; geb, 190 pp; roman; € 4,00

STEVENSON, R.L.; De fles van Satan; Wereldbilbliotheek, 1956; gecart, ills, 56 pp; verhaal; € 3,50

STEWART, MARY; De storm; Fontein, 1973; geb, naam fr.pag, 286 pp; roman; € 5,00

STRATING, J.J.; Spookbeeld. Vijf victoriaanse vertellingen; Allert de Lange, 1980; pbk, 191 pp; verhalen; € 3,50

STRAUSS, BOTHO; Marlen's zuster; AP, 1980; pbk, tekst fr.p, 100 pp; 2 verhalen; € 2,50

TAGORE, RABINDRANATH; De riviertrap; Wereldbibliotheek, 1961; ingenaaid, ills, 56 pp; verhalen; € 2,50

TANG, ZHIMIN; Tranen over Tian-An-Men ~ Het levensverhaal van een Chinees-Nederlandse vrouw en haar strijd voor hemelse vrede; Bzztoh, 1999; pbk, 144 pp; levensverhaal; € 3,50

TEVIS, WALTER; De man die op aarde viel; Spectrum, 1984; pkt; science fiction; € 2,50

THACKERAY, W.M.; Een Dinertje bij de Familie Timmins; Wereldbilbliotheek, 1963; ingenaaid, papierknikjes, ills, 56 pp; verhaal; € 2,00

THACKERAY, W.M.; Een Dinertje bij de Familie Timmins; Wereldbilbliotheek, 1963; ingenaaid, ills, 56 pp; verhaal; € 2,50

THUBRON, COLIN; Vallen; AP, 1990; pbk; roman; € 3,50

TOER, PRAMOEDYA ANANTA; Guerrilla-familie; Geus, 1995; pkt; roman Indonesie; € 3,00

TOIBIN; Het Zuiden; Agathon, 1991; pbk, binnenwerk is gegolfd maar heeft geen waterschade, 172 pp; roman Barcelona / Ierland; € 2,00

TOLKIEN, J.R.R.; In de ban van de ring ~ trilogie; Spectrum, 1986; pbk, oortjes omsl, vlekjes+l.gebruikssporen, 798 pp, HOOG POSTTARIEF; fictie; € 10,00

TREVOR, WILLIAM; Elisabeth; Sijthoff, 1973; pbk, band wat verkl, 280 pp; roman; € 3,50

TSJECHOF, A.; De kus en andere verhalen; Contact, 1973; pbk, knik omslag, plastic laag ged.verdwenen, roestvlekjes, 122 pp; verhalen; € 2,50

UNDSET, SIGRID (OVER): A.H. WINSNES; Sigrid Undset ~ Een studie over het Christelijk Realisme; Brand, 1955; geb, stofomslag, exl, 224 pp; biografie; € 7,50

UPDIKE, JOHN; Bech: een boek; Meulenhoff, 1971; pbk, 206 pp; roman; € 3,25

VANCE, JACK; Het Paleis van de Liefde; Meulenhoff, 1973; pkt; science fiction; € 2,25

VANCE, JACK; Lens Larque ~ Kirth Gersen jaagt genadeloos op de vierde Duivelsprins…; Meulenhoff, 1979; pkt, plastic omslag laat los + knikje hoek; science fiction; € 2,25

VERLAINE (OVER), ROGIER VAN AERDE; De arme bruiloftsgast; Fontein, zj; gecart, beetje roest op snee, 292 pp; roman; € 3,50

VERNE, JULES; Hektor Servadac, de vulkaanbewoners (7); Elsevier, 1964; pkt, ills; roman; € 2,00

VERNE, JULES; Reis naar de maan in 28 dagen en 12 uur ~ Jules Verne wonderreizen nr.12; Elsevier, 1964; pkt, roestvlekkig, ills; reisfantasie; € 2,00

VERNE, JULES (OVER): DE LA FUÿE ALLOTTE, M.; Jules Verne ~ hij leefde in de toekomst ; Elsevier, 1961; pkt; biografie; € 3,00

VIVANTI, ANNIE; De onderbroken reis; Wereldbibliotheek, pasen 1954; klein boekje, knikje in schutbl, gecart, ill Charles Boost, 40 pp; verhaal; € 3,50

WALKER, ALICE; Het derde leven van Grange Copeland; Muntinga, 1989; pkt, naam binnenz.omsl.; roman; € 3,50

WALN, NORA; Het huis van ballingschap; Meulenhoff, 1982; pbk, 350 pp; roman; € 5,00

WASSERMANN, JACOB; Het goud van Caxamalca; Wereldbibliotheek, 1960; ingenaaid, 70 pp; verhaal; € 3,00

WAUGH, EVELYN; Rust zacht; Arbeiderspers,1974; pbk, gebruikssporen, 166 pp; roman; € 2,50

WEATTHERLY, MAX; De bidsprinkhaan; De Boer: 1967; pbk, naam op franse pag, 214 pp; roman; € 2,50

WELDON, FAY; Vrouwen onder elkaar; Bakker, 1982; pbk, klein knikje voorplat, naam op franse pag, 248 pp; roman; € 3,50

WELDON, FAY; Zusjes; Contact, 1993; pkt; roman / satirisch; € 2,25

WELSH, LOUISE; Het mysterie van Marlowe; Bezige Bij, 2005; pbk, 136 pp, klein deukje in voorplat, verder als nieuw; historische thriller; € 4,50

WHITE, EDMUND; De lege kamer; Veen, 1988; pbk, 216 pp; roman; € 4,50

WIBBERLEY, LEONARD; Een vreemdeling in Killknock ~ een ierse legende uit onze tijd [ Ierland }; Siderius, 1984; pbk, 154 pp; legende; € 5,00

WICOMB, ZOE; In Kaapstad kun je niet verdwalen; Geus, 1994; pkt; verhalen; € 2,50

WIGGINS, MARIANNE; John Dollar; Veen, 1989; pbk, teskt fr.p, 2 soorten papier, gebruikssporen, 254 pp; roman; € 3,50

WILDE, OSCAR; Het granaatappelhuis; Wereldbibliotheek, voorjaar 1947; gecart, schutbl roestig, vlek op 2 pp, ills, 120 pp; verhaal; € 3,00

WILDE, OSCAR; Het granaatappelhuis; Wereldbibliotheek, voorjaar 1948; gecart, schutbl roestig, ills, 120 pp; verhaal; € 5,00

WILDE, OSCAR (TOEGESCHREVEN AAN); Teleny ~ of De keerzijde van de medaille; Tabula, 1984; pbk, omslag en enige pp iets beschadigd, 172 pp; roman; € 2,50

WILDER, THORNTON; De brug van San Luis Rey; Bussum, Agathon, 1970; pkb; roman; € 3,00

WINTERSON, JEANETTE; Op het lichaam geschreven; Contact, 1992; pbk, 184 pp; roman; € 3,50

WODEHOUSE, P.G.; De dienstwillige dienaar; Spectrum, 1964; pkt; humor; € 1,75

WODEHOUSE, P.G.; Herberg de Rustende Hengelaar; Spectrum, 1964; pkt, omslag wat knikjes en deukjes; humor; € 1,75

WODEHOUSE, P.G.; Met Jeeves door dik en dun; Spectrum, 1960; pkt, knikje in omslag; humor; € 1,50

WOOD, JAMES; Het boek tegen God; Meulenhoff, 2003; pbk, 254, als nieuw; roman; € 5,00

WRIGHT, CAMRON; Emily, een grootvader, een kleindichter, een erfenis.; Hse.Books, 2003; pbk met flappen, 222 pp; roman / realiteit; € 6,00

YOURCENAR, MARGUERITE; Met open ogen; Muntinga, 1991; pkt; gesprekken met auteur, biografisch; € 2,50

ZELAZNY, ROGER; De weg naar Amber; Spectrum, 1974; pkt; science fiction; € 1,75

ZHANG JIE; Er is maar en zon ~ Confrontatie tussen oost en west; Geus, 1997; pkt, zeer netjes; roman; € 4,50

Zoektips

In deze catalogus staan de boeken op auteur gealfabetiseerd. U kunt een boek bestellen via onze
contactpagina.

U kunt hier klikken om in onze databank te kijken en te bestellen met een winkelmandje.
Voer één woord in: of de achternaam van de auteur of een woord uit de titel.

Het komt voor dat een boek niet in de calogus staat maar wel in de databank (of omgekeerd). Dan kunt u het beste even een bericht sturen.

Deze pagina is geactualiseerd op 14 juli 2010.